Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Sövénykert - Page 4 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Sövénykert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Kamilla Spero
Diák - Pilluamuleto
Kamilla Spero

nő Nyilas Jelige : a kis mindentudó...
Hozzászólások : 454
Évfolyam : Második
Kor : 32

Sövénykert - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 4 Icon_minitimePént. Május 22 2009, 13:49

* Kamilla az orv támadásra csak sikolt egyet, majd oldalát markolva félreugrik Mya ujja elől. ezzel egy időben a lány is eltávolodik tőle, majd valamiféle furcsa hablatyolásba kezd. *
- Köszi, de minek nekem agykurkász, ha itt vagy te is. Nem fizetek egy csomó pénzt egy kontárnak, ha tőled megkapom a szakszerű diagnózist. * Szélesen rámosolyog a lányra, majd szemei összeszűkülnek. *
- De most védd magad! Azért a bökdösésért bosszú jár! * Kiáltja el magát, majd futásnak ered. Mya előtte szalad, de hiába van rajta papucs, a lány mégsem éri őt utol. Mondjuk ez lehet, hogy hasonló lábbelije miatt is van. Kész röhej, ahogy a két "idióta" óvodáshoz méltó módon hajkurássza egymást föl és alá a labirintusban. *
- Állj... már... meg! * Kiabál a lány után, majd mikor Mya fáradtan földre rogy, Kamilla is követi példáját. *
- Huh, ez jó volt. * Jelenti ki mosolyogva, majd ismét elhallgat. a kezdeti mosoly, mely még jelen volt arcán, fokozatosan halványult el, és adta át helyét valamiféle megértésnek, és belenyugvásnak. Miután Mya befejezte a kis lelkifröccsöt, Kamilla halkan csak annyit tett hozzá a dologhoz. *
- Talán már túl sokat gyászoltam... többe mint szabadott volna. * Nem mondott többet, inkább elzárkózott egy fal mögé, mely a kívülállóknak pusztán egy halvány mosolynak tűnt. Úgy fél perc elteltével megérezte vállán a lány kezét. *
- Ja, persze, pont mi nem vagyunk depisek, igaz? * A kezdeti mosoly most megtelt élettel. Föltápászkodott, majd kezet nyújtott a lánynak. *
- Gyere nézzük meg azt a tavat... meg a kacsákat! * Lelkendezett Kamilla, miközben táskájából egy zacskót húzott elő. *
- Nézd, van nekik kaja is. * A kis zsákban száraz kenyérdarabok voltak, amit elvileg a kacsák nagyon szeretnek. *
Vissza az elejére Go down
Emmeline Way
Diák - Pugnax
Emmeline Way

nő Szűz Jelige : Kamaszodó, borzas nagykistünde
Hozzászólások : 392
Évfolyam : Második
Kor : 136

Sövénykert - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jún. 04 2009, 23:15

*Egy magányosan sétáló tündelány tűnik fel a sövénykertben, vállán egy jókora tarisznyával, pugnaxos egyenruhában, mezítláb.
Hirtelen ötlettől vezérelve, miután persze alaposan körülnézett, és sehol senkit nem látott, elmosolyodott, majd elkezdett szaladni, s megtette, amit régóta akart: előbb egy előre-, majd egy hátraszaltót mutatott be, persze közben erősen belerúgva a sövénybe. Vigyorogva érkezett a talpára, akár egy macska, majd észrevette a kárt, amit a lába a nagy lendülettel okozott: a jókora lyukat a sövényen.*
- Hopsz - *csúszott ki a száján, majd közelebb lépve gondolatban elnézést kért a sövénytől, de azért persze mosolygott: a feszültséget a mutatvánnyal sikeresen levezette.
Gondolt egyet: lecsüccsent a földre, majd elbújt a táskájában, és egy nemezzsákkal egyetemben tért vissza a valóságba, amiből ki is töltött egy adag mazsolát a markába, majd abból pedig a szájába.*
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Sövénykert - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jún. 04 2009, 23:30

*Vitte a lába előre, hiába próbált pihenni a szobájában, valahogy nem akart neki összejönni. Amikor meg Emmeline felé fordult, az ágyát üresen találta. Így gyorsan kipattant ő is az ágyból, és minden bűntudat nélkül kezdett bóklászni az illatos levegőn.
Nem volt más rajta, csak egy selyem pizsama, meg a talárja, és egy kényelmes kis cipő, amiben semmi esetre sem fájdulhat meg a lába. Nem öltözött fel jobban, hiszen úgy gondolta, hogy nem fog senkivel összefutni eme órában.
Mélázva pillantott fel, és meglepetten vette észre, hogy a sövénykertnél áll.*
~ A vörös rózsa ~ - szusszan egy nagyot, majd kicsit lendületesebb léptekkel elindul, hogy újra felfedezhesse a kis kacsaúsztatót, amit a sövénykert rejtett. Annyira menetel előre, hogy nem veszi észre az út szélén kuporgó barátnőjét, és nemes egyszerűséggel keresztül esik rajta.
- Mi a jó fene? - kérdi zúgolódva, és az ijedségtől egy fél másodperc alatt talpra is pattan. Elég mókásan néz ki a feje tetejére csúszott talárjával, és a kis levelekkel, amik a hajába ragadtak. Amikor összeszedi magát, a lába elé pillant, hogy ugyan miben sikerült ekkorát vágódnia. Csak hogy aztán felfelé kunkorodó szájjal megkérdezze. - Szia Em! Az csak nem mazsola? - kérdi vigyorogva, majd lehuppan mellé a földre, és mint egy mohó gyerek, felé nyújtja a kezét.
*Mit érdekli őt most a nyugalom, meg a kacsaúsztató, amikor van finom, édes mazsola?!*
- Amúgy nem esett bajod? - kérdezi, miközben derekasan küzd, hogy ne kezdjen el hangosan kacagni.
Vissza az elejére Go down
Emmeline Way
Diák - Pugnax
Emmeline Way

nő Szűz Jelige : Kamaszodó, borzas nagykistünde
Hozzászólások : 392
Évfolyam : Második
Kor : 136

Sövénykert - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 4 Icon_minitimePént. Jún. 05 2009, 00:04

*Csendes merengés, majd bumm! egy Amelie nevű atomfegyver beleesik szinte szabályosan Emmeline ölébe, akinek ettől a lélegzete is eláll, a mazsola pedig a torkán akad, hogy kis híjja van a megfulladásnak.*
-Az ismert és az ismeretlen istenekre, Amelie! - *tör ki a lányból a sóhaj, ahogy végre levegőt is kap.* - Egészben vagy?
*Miután kicsit lehiggad, válaszol a lány a hogylétét firtató kérdésére.*
- Nagyjából minden testrészem ép. Kivéve a lábam. Levertem a sövényt szaltó közben.
*Elvigyorodik, mert rájön, hogy kissé képtelenül fogalmazott, valamint ahogy Amelie a szájába tömi a finomságot...*
- Nyugi, van még!
*Azzal fogja magát, elkapja a lány egyik kezét, és a markába önt egy fél zacskónyit az édességből.*
- Amúgy, mesélj, mi van veled? És a vörös rózsáiddal?
*Vigyorogva félrebiccenti a fejét, majd a saját szájába töm egy újabb adagot a csemegéjéből.*


A hozzászólást Emmeline Way összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 05 2009, 11:48-kor.
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Sövénykert - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 4 Icon_minitimePént. Jún. 05 2009, 00:23

- Persze, hogy egyben vagyh.. - kezdi, de befejezni nem tudja, mert nagy adag finom mazsit töm drága barátnője a szájába. Engedelmesen megnyammogja a kapott csemegét, de azért markát nyújtja, és bólint egyet köszönetképpen a mazsiért. - Ezt nem tudom megunni - vigyorog a lányra. Körbe néz, majd megcsóválja fejét, amikor látja a kissé leamortizált sövényt. - Szóval, nem csak én voltam ma két ballábas, ugye? - kuncog, miközben szemenként ízlelgeti a kapott finomságot.
- Köszi, megvagyok, órára járok, a fejemhez vágták, hogy arrogáns vagyok, kicsit megfojtogattak, de amúgy tényleg jól vagyok - sorolja a nyilvánvaló tényeket, hiszen szinte minden órán találkoztak eddig. - A...a rózsák? Küldtem rájuk egy bűbájt, hogy ne hervadjanak el olyan korán, meg kicseréltem a vizet, szóval, amikor kijöttem sétálni, még meg voltak - hadarja kicsit gyorsan, majd felpattan.
- De miért ülünk itt? - kérdezi, figyelemelterelés végett. - Ha egy kicsit beljebb sétálunk, találunk egy helyes kis tavacskát, gyere menjünk - noszogatja barátnőjét, és szabad kezével elkezdni felhúzni a tünde lányt, hogy induljanak tovább.
~ Addig sem kell beszélnem. ~
Vissza az elejére Go down
Emmeline Way
Diák - Pugnax
Emmeline Way

nő Szűz Jelige : Kamaszodó, borzas nagykistünde
Hozzászólások : 392
Évfolyam : Második
Kor : 136

Sövénykert - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 4 Icon_minitimePént. Jún. 05 2009, 12:11

- Arrogáns? Te?
*Emmeline szemei kitágulnak, szája egy apró "ó" betűt formál, ahogy ezt a kedves lányt megpróbálja pökhendinek elképzelni. Bár a legutóbbi bájitaltanon a Corwellel folytatott jelenettel rásegített a dologra, itt még mindig megáll a jóhiszemű tündelány fantáziája.*
- Amúgy én egész jól ülök itt, direkt nem akartam beljebb bóklászni, de ha gondolod...
*Tekintetében a "nem felejtem a témát" pillantás fedezhető fel, ahogy enged a szelíd erőszaknak, és összehajtogatván a lábait, feltápászkodik. Kis idő múltán, amikor Amelie már biztonságban érezhetné magát a csöndben, újra megszólal.*
- No, mesélj, kitől is kaptad azokat a kedves kis virágokat? Biztos nem azért vannak ott, mert egy órán jó kislány voltál, és pont helyett azzal ajándékozott meg egy tanár! Ugye?
*A végére kicsit elbizonytalanodik, de nem hagyja a témát annyiban, ugyanis jó pár hete látta egy ablakból Ameliet egy, a középkorba illő ruhában végigsietni a parkon, egy fiú társaságában, akinek még a ruhát is megtalálta később a szobájukban. Most ebből mire gondolhatna még egy naiv tünde lánya is?*
- Ja, és csinos az a bő ruhád, amit nemrég fölvettél...
*Lehet, hogy ezzel megadta a kegyelemdöfést. De lehet, hogy ettől indul meg a szóáradat? Mert egy dolog biztosan látszik Amelien: erről még senkinek nem mesélt. Talán nem is mert? Emmeline ugyan ezt mind nem is biztos, hogy tudja, de valamit érez a belső feszültségből, ami a lányban lehet egy jó ideje már. Azért út közben belepislant a táskájába, de csalódottan látja: csak a mazsola van nála, semmi más ehető. Legalábbis elvileg nem ehető.*
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Sövénykert - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Jún. 06 2009, 00:37

*Ajkait harapdálva megy Em mellett, miközben megeszi még azt a pár szem mazsolát, amit a kezében tartogat. A kérdés hallatán heves köhögés fogja el, sikeresen félre nyelte az utolsó falatot. Vagy egy percig szenved, mire újra levegőhöz jut, és kicsit megütközve néz a lányra.*
- Merlin, ilyet ne is mondj! Már így is furán néznek rám Corwell akciója miatt, még a végén azt a pletykát kezdik majd terjeszteni, hogy nem csak hadakozom, de már a tanárokkal is kikezdek - inti barátnőjét óvatosságra, majd halkan nevetni kezd. - Ez mindenesetre jól jött ki.
*Még mindig kuncogva sétál, és érzi, hogy okosabb lett volna, ha nem pizsamában és talárban kezd el sétálni. Fázósan összedörgöli kezeit, majd menet közben át is öleli saját magát. A kis tóhoz, vagyis kacsaúsztatóhoz érve megtorpant, majd látva a sok békát, inkább egy padra ült fel oldalasan törökülésben.*
- Utálom a békákat, meg a kígyókat, és a pókokat - dünnyögi, miközben megdörgöli orrát. Elgondolkodó pillantást vet a lányra, majd kiböki. - Van egy fiú, gondolom, már sejted, nos öhm..., tőle kaptam a rózsát, vagyis rózsákat - kezdi döcögősen. - Az egyiket pont a sövénykert bejáratánál, a másikat a városban, amikor utánam jött, hogy ne legyek egyedül. Valamiért sejtette, hogy bajba fogok keveredni, csak tudnám hogyan, ha egyszer nem jós - morfondírozik, miközben azért ügyesen játszik. Beszél is, meg nem is. - A..., a ruhája pedig, hát, a szobánkban öltözött át - böki ki kicsit rózsás arccal. - Hidd el, fogalmam sincs, hogyan keveredtem ebbe bele, egyik nap megismerkedtünk, másnap pedig már úgy ölelt magához, amikor megijedtem az erdőben, mintha mindig is ezt tette volna - jelenti ki tanácstalanul. - Időt kértem tőle, mert nekem túl gyors volt ez az egész, és megkaptam - vonja meg kicsit a vállát, miközben inkább a nadrág szárát babrálja, de nem néz fel. - Hiszen, csak nemrég volt, hogy Charles elment, én pedig most...., nem tudom, hogy mit tegyek. Szerinted ez normális? És a legfontosabb, szerinted ez helyes? - kérdezi segélykérő tekintettel, majd elfordul, úgy hallgatja Emet, miközben ajkait harapdálja.
Vissza az elejére Go down
Vendég



Sövénykert - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 4 Icon_minitimeVas. Jún. 21 2009, 23:30

*Arwen nagyon boldog, mert anyukája tegnap küldött neki egy új füzetet. De nem akár milyet anyja egy varázslatot olvasott rá amitől, nem telik be, így mindig van üres oldala a rajzoláshoz. Miközben sétálgat a kertbe egy szép sövényest látott. Odament, hogy közelebbről megtekintse. Egy szép ösvény volt a sövényben, kavicsos út, itt el lehet merengeni az életen, meg úgy bármi máson ha egyedül van és nem zavarják meg. Arwen bizony rajzolni jött ide, mi másért természetesen. A rajzolás az élete, az nélkül nem tud élni. Anyjának egy baglyot küldött, hogy mi történt a klubhelyiségben és ennek köszönhető, hogy be nem telhető füzetet kapott. Első oldalra állatot akart rajzolni és mivel az istállóba nem akart menni, hogy lovakat rajzolgasson, nem valami mást akart, valami egészen különlegeset és miközben azon tanakodott, hogy milyen állatot is rajzoljon, úgy került ide a sövénykerthez. Egyből a kavicsos útra lépett és már a lábai vitték is tovább egyenesen a kiskacsák hápogásáig és már tudta is mit fog rajzolni. Kiskacsákat, természetesen, azok olyan aranyosak, kis pej tolluk van még egészen kellemes körvonalakat lehet kirajzolni belőle. Amikor elért a sövénykert közepéhez ott egy tót talált és benne a kiskacsákkal. Lassú és óvatos léptekkel ment közelebb a tóhoz nehogy elijessze a kiskacsákat, mert akkor hoppon marad és nem fogja tudni őket lerajzolni. És ezt ő nem akarta kifejezetten azért jött ide, hogy őket lerajzolja. Mikor közelebb ért a tóhoz látta a padokat, de nem ült le inkább a tót próbálta megcélozni. Óvatosan ment közel a tóhoz és mikor megfelelő távolságban volt a kiskacsáktól leült a tó mellé török ülésben. Maga elé tettes a füzetét és elővette ceruzáját, majd elkezdte a rajzot.*
-De aranyosak vagytok, csak ne mozogjatok olyan sokat.
*Motyogta a kiskacsáknak és közben felnevetett, mert csak azért se akartak egy helyben megmaradni. De Arwen-en nem fogtak ki ő megrajzolta a körvonalaikat, míg egy 2 percre nyugton tudtak lenni és utána már csak színezni és formálni kellett. Egy egész családot rajzolt le.*
Sövénykert - Page 4 Resize%20of%20P1080552
*Mikor befejezte a kiskacsák kimerészkedtek a tóból és lassú tekintettel nézték Arwen-t és a mozdulatait, így sikerült Arwen-nek csak a kiskacsákat lerajzolnia. Csak mosolygott és színezgette őket. Mikor kész volt, gyönyörködött a rajzában és a tájban. Eltette ceruzáit és felállt. Leült az egyik padra és nézte ahogy a kiskacsák riadtan visszafutnak a tóba.*
Sövénykert - Page 4 Kacsak_5
*Mikor a kiskacsák eltűntek a nádasban, Arwen körbe nézett, így a csillagos eget is letudta rajzolni, bár azzal könnyebb dolga volt, mert nem akartak elmozdulni. Arwen-nek nagyon jó kedve volt, ez meg is látszott rajta. Nézte az eget és csak rajzolt. Húzta az íveket, a csillagokat és a Holdat nagyon pontosan rajzolgatta. Bár eltért a csillagoktól és inkább csillagképeket rajzolt a Hold köré. Teljesen elmerült a fantáziájában, így már nem is az eget nézte csak rajzolt. Egy szép dombos vidéket a csillagos és Hold fényes táj alá. Egy piros ruhás kislány is volt a rajzon a kutyájával, miközben a kislány háton fekve nézi a csillagképeket és a Hold gyönyörűen megvilágítja az arcát, a kutya meg a kislány mellett feküdt, szép kék nyakörvvel. Mikor ezzel is meg volt becsukta füzetét és egy borítót rajzolt rá. Hogy mi is lesz az, majd kiderül, most csak annyi, hogy a képzelete szabadon száll.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Sövénykert - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 4 Icon_minitimeHétf. Jún. 22 2009, 00:03

*Az elmúlt pár percben nem igen tudott nyugton maradni, és mivel Ameliet nem találta sehol sem ezért elindult valamerre találomra a kastélyban. Ahogyan a lábait szedte egy sövény kertet, vagyis inkább labirintust pillantott meg. Belépett rajta, majd pénzfeldobással döntötte el, hogy melyik irányba halad tovább. Ha fej jött ki, akkor balra haladt tovább, ha írás, akkor meg ment jobbra. Egy idő után egy nagyobb részhez ért, ahol volt valami kiépített kis tó, benne vízi növények, meg talán valamiféle állatok is, kacsák vagy halak. Ahogyan tovább haladt az egyik padon megpillantott egy alakot. Közelebb lépet hozzá, látta, hogy nagyon bele volt merülve a rajzolásba, így elég halkan köhintett párat, hátha észreveszi, ha meg nem, akkor nem piszkálja tovább, hagy rajzoljon. De terve füstbe ment, mivel amint köhögött pár pillanatra rá már el is tette a lány a füzetét. Arcán egy mosollyal lépett oda hozzá.*
-Hello! Látom, te valami nagy rajz fanatikus lehetsz. Vagy legalábbis elég mélyen bele borultál a füzetbe.- *Jobb mutatóujjával a füzetre bök.*
-Amúgy az ilyen éjsötétben mit tudsz lerajzolni?- *Érdeklődik, valahogy kihagyva a bemutatkozást, amire képzeletben fejbe csapja magát.*
-Ehh, bocsi. Raphael Wyld vagyok, pugnax kar egyik prefektusa.- *Na ezzel is meglenne, bemutatkozott valami beszédtémát is talált. Csak nem lesz olyan rossz vége.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Sövénykert - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 4 Icon_minitimeHétf. Jún. 22 2009, 00:28

*Mikor eltette a füzetét, pár köhintést hallott, kicsit megborzongott, hogy valamilyen tanár kapta rajta az éjszakai kiruccanásban, de mikor közelebb lépett hozzá a titokzatos alak, látta, hogy csak egy fiú. Mikor bemutatkozott neki, vagyis azt kihagyva a tárgyra tért csak jobban vigyorgott tőle. És már kezdte is a válaszolgatást, kérdezgetést, bemutatkozást.*
-Szia, igen nagyon szeretek rajzolni, bele vagyok bolondulva főleg ha nem rajzolhatok akkor nagyon ki tudok borulni. Képzeld egyik nap betelt a másik füzetem és egy szót sem szóltam senkihez csak ültem a klubhelyiségbe és bámultam a falat, már orvost akartak hívni, hogy nincs-e semmi bajom, de a végén nagy erőfeszítéssel felálltam a kanapéról és küldtem anyának egy baglyot, hogy mi történt és ő küldte nekem ezt a füzetet, amin vagy egy varázslat, hogy ne tudjon betelni. Nagyon örülök neki....Ööö, bocsi, szólj ha untatlak, csak pár napig nem beszélgettem senkivel és már nagyon ki kívánkozott belőlem a mondani valóm.
*Úgy mondta Raphy-nak a történetét mintha már gyerekkora ismerte volna, csak dicsekedett azzal mi vele történt. De lehet, hogy Raphy tolakodónak tartja és sűrű bocsánatkérésbe kezdett.*
-Tényleg bocsánat, ja, és a bemutatkozás, elfelejtettem...
*Száját elhúzta és a földet nézte pár másodpercig utána folytatta.*
-....Togi Arwen vagyok, Signumusos diák.
*Mikor már minden meg volt, a bemutatkozás és egyéb dolog, elgondolkozott, hogy vajon kihagyott egy választ. És igen mikor eszébe jutott a kérdés máris válaszolt is neki, és remélte, hogy beszélgetést kezdeményezhet vagy folytathat.*
-Igazából a Hold fénye mindent megvilágít és remek árnyékot és pompát ad az egész tájnak. Olyan mesebeli, nagyon gyönyörű. De hallom, prefektusként mutatkoztál be, ugye nem azért jöttél, hogy leszidj, mert kint vagyok ilyenkor?
*Arcára egy nagy mosoly és egy kis pír látszik, ami nem a zavartsága miatt van ott, hanem mert melege van, mert annyit beszélt, mint aki egy éve nem beszélhetett senkivel. De már jól esett neki a kis társaság nagyon egyedül érezte magát.*
-Tudod nem nagyon ismerek itt senkit, pedig elég régóta vagyok itt, meg akit ismerek azok meg eltűntek vagy nem is tudom.
*Száját elhúzta és ismét a földet bámulta, vagyis inkább Raphy cipőjét és lentről kezdett haladni, hogy végig nézze a fiút, aztán mikor a fiú arcához ért a tekintete, mélyen belenézett a szemébe és elmosolygott. Most már lehet, hogy egy kis zavartság is van benne, de hogy miért azt maga se tudja, talán azért, mert egyből letámadta Raphy-t a történetével.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Sövénykert - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 4 Icon_minitimeHétf. Jún. 22 2009, 01:37

*A hirtelen szóáradatra csak enyhe leesett állal hallgat. Végül pár másodperc múlva válaszol.*
-Nos gratulálok az új füzetedhez, így első hallásra nagyon hasznos tulajdonsággal bír. Amúgy semmi gond, jó hallgatóság vagyok, felőlem aztán nyugodtan beszélhetsz.- *Tovább hallgatja a lányt. A Hold fényes dologra felpillant az égre. Egy kérdést kap, amire csak kedélyesen elneveti magát.*
-Nos egyrészt, szerintem a lámpák fénye is sokat rá ad a hangulatra. Amúgy meg, én nem szidlak le. Nem is hiszem, hogy más kar diákjait leszidhatom, de hidd el, ha Pugnaxos lennél, akkor sem szidnálak le érte. Én is jobban kedvelem az éjszakai vándorlásokat, így tökéletesen megértelek.- *Egy gyors vállrántással le tudja a dolgot. A továbbiakra csak halványan bólogat, majd hirtelen nevetésbe kezd. Miután kicsit lecsitult úgy folytatja tovább.*
-Tudod, ki kéne próbálnod a pajzsboardozást, utána tuti rólad beszélne a fél tanári kar, és a diákok nagy része, hogy mégis ki miatt húztak fel magukat ennyire a tanárok.- *Néha még fel-felnevet a dolgon, de egy jó pár percen belül megnyugszik.*
-Amúgy szerintem, ha gyakrabban járkálsz ki a klubhelyiségből, akkor több ismerősöd lenne. Bár azért meg tudom érteni azt a szindrómát, amibe beleestél. De azzal a füzettel, kilábalsz belőle.- *Egy bíztató mosolyt küld a lány felé.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Sövénykert - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 4 Icon_minitimeHétf. Jún. 22 2009, 01:49

*Csak hallgatja a fiút, és megkönnyebbülve sóhajt, hogy nem szidja le, sőt még jót is nevet azon, hogy nem csak egyedül van aki éjjel bóklászik, mert épp nem tud aludni vagy csak ez a heppje. De nem is bánja, hisz este tényleg minden szebb és hangulatosabb, sőt még nyugodtabb is. A fiú pajzsboard-os történetén nagyokat nevetgél és ezen el is kezd agyalni.*
~Hmm...Ki kéne próbálni biztos nagyon jó elfoglaltság és úgyis szeretek bajba kerülni.~
*Gonosz mosoly kerül az ajkaira a gondolat folyamán és úgy néz Raphy-ra, majd megszólal.*
-Egész jó kis ötlet, ha szervezel megint ilyet szívesen benne vagyok.
*Mosolyra széled a szája és hallgatja tovább Raphy-t.*
-Igen, én nagyon idióta tudok lenni, hogy egy vacak füzeten kiakadok, de hát nem tehetek róla ez az életem, muszáj rajzolnom.
*A mosolyra csak mosolyog. Szinte az egész beszélgetés alatt mosolyog, hisz végre tud valakivel beszélgetni és aki meg is hallgatja, mert néha tényleg elég eszeveszettséget szokott összehordani. Abba viszont csak utólag gondol bele amit Raphy mondott, hogy mekkora bajba lehet kerülni a pajzsboard-ozással.*
~Az nagyon állat lenne, ha a tanári kar tőlem lenne hangos.~
*Újabb gonosz mosoly látható az arcán. Elfordítja a fejét és a tót kezdi el nézni, úgy szól Raphy-hoz, hogy nem néz rá.*
-Ebből a kis sztoriból úgy veszem észre szeretsz ilyenekben benne lenne, sőt még bajba is szeretsz keveredni.
*Csak a mondat utolsó felébe néz rá a fiúra és úgy vár valami választ vagy további történetet amin jót tud nevetni.*
Vissza az elejére Go down
Begonia B. Bones
Diák - Pugnax
Begonia B. Bones

nő Kos Jelige : Harisnyás Pippi
Hozzászólások : 88
Évfolyam : Első
Kor : 30

Sövénykert - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 4 Icon_minitimeSzer. Jún. 24 2009, 03:20

*Újabb álmatlan éjszakája. Igaz, nem olyan rég érkezett az iskolába, de ennyi is elég, hogy berögződött alvási szokásai felboruljanak. Valahogy már nem érdekli az, hogy hajnali kettőre jár és a kijárási tilalom jócskán tart. Ha törik, ha szakad, beiktatja sétáját.*
~A kakas csípje meg azt az átkozott lejátszót...~ *Siránkozik magában, ahogy kezét sötétkék farmerjának zsebében próbálja megóvni a kissé csípős levegőtől. Az első kezébe akadó ruhákat ráncigálta magára, mint például az imént említett farmer, valamint Vancouver Canucks-os színekben büszkélkedő pulóvere. Tornacipőjének megkötetlen fűzői tehetetlenül zuhannak folyton és folyton a kavicsos útra, amerre éppen halad.
Idejét látja már, hogy valamennyire feltérképezze a kastély kertjét. Elvégre, valahol ijesztgetni kell az embereket, ha netán-netán unatkozásra hajtja vörös hajkoronával megáldott fejét.
Egyre nagyobbakat ásít, bár ennek ellenére fakózöld szemeire nem jönnek az álommanók.*
~Na itt vagy eltévedek vagy eltévedek...~ *Morfondírozik, latolgatja esélyeit a sövénykerttel szemben. Semmi gond, amíg pálcája nála van, nem?
Ezzel a lendülettel néz körül, hogy lát-e valakit. Ki tudja, milyen élő vagy kevésbé élő lények masíroznak ilyenkor a kertben...? A véletlenre pedig amúgy sem szívesen bízza magát.
Kezeit magasba nyújtja, hogy valamelyest felfrissítse elgémberedett végtagjait és gerincét, s óvatosan, lehetőség szerint minél halkabban kezd bele a sövénnyel igencsak gazdagon körülvett kertrész felfedezésébe. A nesztelenséggel viszont adódhatnak problémák, köszönhetően a lábai alatt ropogó kavicsok ezreinek...*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Sövénykert - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 4 Icon_minitimeSzer. Jún. 24 2009, 04:06

*Kérdés nélkül szeretne elszaladni... valahová messziről, kivetett emberként élni... Igen, messze az apjától, és mindennemű alkoholtól, ami csak tönkreteszi, és tönkretette annak idején is, az életét. Ilyen dolgokra ritkán vetemedik az ember. Mármint... Hiába volt hajnal két óra, és hiába kongott az ürességtől a szoba ( csak egy fiú aludt valahol a szoba másik végében), hiába ismerte a tekercsekből a tiltásokat (az agya minden információt felszívott, amit valaha olvasott, vagy hallott), többé nem érdekli az egész, neki most ki kell mennie, és a hideget éreznie kell a bőrén. Egyszerűen kell! Erre nincs normális magyarázat, ez csak egy abszurd, de annál szebb érzés. Kell. Pont. Kell.
Bedugja a lábát a cipőjébe, felhúz magára egy kicsit vastagabb pulcsit, és lekommandózik a klubhelységbe. Sehol senki, ha lenne sem tudná megállítani, így marad ez az édes, és messzemenően pozitív érzés, hogy Ő most szökik, méghozzá furfangosan. Kilopódzik a klubhelységből, és a kihalt folyosókon rohan végig mosolyogva. A szabadság érzése egyszerűen lebénította.
Enyhén összezavart gondolatokkal lép ki egy sokkal nyíltabb helyre, méghozzá a nagy csarnokba, ahol egy kísértet, vagy tanár mindig van, a leírások szerint legalábbis. Nagyon óvatosa lépked, minden egyes mozzanatára gondosan ügyel. Ha most lebukik, abból hatalmas gondok adódhatnak még a későbbiek során, szóval jobb, ha összeszedi magát, és ügyesen, megszokottan kisurran. Csakhogy eddig nem a varázssuliból akart kisurranni, hanem otthonról, ha az apja felöntött a garatra, de ez egy másik időpont másik témája. De új helyzetek új megoldásokat követelnek.
A kaput kinyitja résnyire, és egyébként nagyon vékony testét, könnyedén kicsúsztatja. Máris a szabadban van. Séta... levegő. Álmodozás. Magány, Végre ismét magány!

Negyed óra bolyongás után a magány nem is tűnik olyan jó ötletnek. Persze a szabadság érzése nagyon jó, és a szellő is lágyan simogatja, de... hideg van picit, és kövek ropognak a talpa alatt, és fogalma sincs hová a fenébe keveredett. Ilyenkor kellene használnia a pálcáját, amihez meg nincs kedve... oh, hogyne lenne! A kövek megnyikordulnak a közelében, de ijedtség helyett magabiztosan kap a zsebéhez és rántja elő a gyűlölt-imádott pálcát. Szeretne megszólalni, valamit kinyökögni... de talán... fölösleges?*
Vissza az elejére Go down
Begonia B. Bones
Diák - Pugnax
Begonia B. Bones

nő Kos Jelige : Harisnyás Pippi
Hozzászólások : 88
Évfolyam : Első
Kor : 30

Sövénykert - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 4 Icon_minitimeSzer. Jún. 24 2009, 04:33

*A napokban csupán éjszaka esik az eső, bár akkor sem túl sok. Viszont ez éppen elég ahhoz, hogy megitassa a szomjazó növényeket, vagy éppen csúszóssá tegye a sövénykert apró kavicsait. A különbözőbbnél különbözőbb színű és titokzatos csigák is előmerészkednek búvóhelyeikről, hogy megdézsmálják a sövények friss és üde leveleit.
Egy óvatlan, kékeslilás, szőlőszín példány a kavicsokon keresztül próbál meg átkelni. Ezzel csupán annyi problémája adódik, hogy nem veszi észre az egyre közeledő vöröses hajú lányt. Az elcsúszás adja magát, puhatestű barátunk ártatlan életét követelve.
Egy halk "áú" mellett tápászkodik fel ülésbe. Fenekére esett, szerencsére, bár ruháján meglátszódnak a kis esti baleset nyomai, mint a két nagy szakadás a pulóver könyökeinél, és egy kis sár a farmer hátsó felén.
Szinte meghűl benne a vér, ahogy meghall néhány egy eléggé közeli léptet. Mivel azok abbamaradnak, s a feszült némaságban még a tücsök is lélegzetét visszafojtva várja a fejleményeket.*
~Hogy a macska rúgja meg...~ *Mérgelődik magában, ahogy immár két lábra áll. Az már másik kérdés, hogy stabilan-e... Nem észlel újabb veszélyt, s folytatja tovább útját. Fejét lehajtja, ahogy leporolja nadrágját, illetve megnézi elszakadt pulóverét. Tenyerénél egy-két kisebb sebből cseppen ki hajával hasonló színű vére. Nem zavartatja magát, felszisszenve frissen elővett zsebkendőjébe törli kezét.
Elfoglaltsága közben érzékei, mint a tájékozódás vagy a hallás teljesen elhagyják, s pár pillanaton belül azt veszi észre, hogy már megint azokon az átkozott, szúrós kavicsokon ücsörög. Felpillantva egy emberinek tűnő alakot lát, pontosabban csak annak körvonalait és egy-két vonását. Hunyorognia kell, hogy jobban felmérhesse az előtte állót.*
~Csak ne tanár vagy prefi legyen! Csak ne tanár vagy prefi legyen!~ *Imádkozik magában ahogy fejét megrázva újra az alakra pillant.*
-Őm... bocsi, nem figyeltem. *Lassan már kezdi megszokni a kavicsokon való ülést, bár tény és való: nem a legkényelmesebb.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Sövénykert - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 4 Icon_minitimeSzer. Jún. 24 2009, 04:56

*Egyszer régen, amikor még kis srác volt, és minden éjjel szorgosan számolta össze a csillagokat, az édesanyja azt mondta, hogy a felhők mögül lépnek majd ki azok a lelkek, akiket valaha leigáztak, vagy erőszakkal utasítottak a más világra, és ezek a lelkek legyőznek minden gonoszt a Földön, és nem marad más, csak a jó, a szép, a szeretetteljes percek.
Persze tulajdonképpen Killian nem hitte el ezeket a meséket akkor, de jó volt azt gondolni, hogy a nagyszülei, és minden felmenője, aki súlyos varázsbalesetben (inkább gyilkosságban) hunyt el, egyszer majd előbukkan, és valóban páncélos lovagokként mentik meg őket. De Killian mégsem hitte el... nem, főleg azután az este után nem. Az túl sok volt, túl szörnyű, túl megrázó. Szembe akart nézni a gyilkossal, amióta csak felfogta mi is történt. Az anyja gyilkosával... De sosem tudták meg ki volt az.
Feltekint az égre, a súlyos, sötét felhők mögül várja a sereget, ahogyan az anyja mondta. A lelkeket, akik a jóra törekszenek majd, és elpusztítják a rossz minden egyes sejtjét. Hm, de talán ez nem is kell a világnak.*
~Talán mi magunk, az emberek, varázslók, tündék és törpök vagyunk eredendően gonoszak. És ha ez így van, akkor nem kezdhetünk el irtani, mert Önön magunk lelke mehet rá. És hogy én hajnal 3-kor mennyire kacifántos mondatokat tudok kicsavarni magamból! Ehja, Killian, fasza gyerek vagy te!~
Halkan sóhajt, miközben befordul az egyik sövényekkel szegélyezett szűk réshez, amikor szinte ( a reflexei előbb szólnak neki, mint azt bárki elhinné) megmerevedik, és egy különös hang irányába fordul. Ott ül. Igen, ül. Nem tanár, nem karvezető, vagy mi a fene, nem felnőtt, ez a lényeg! Egy gyerek, vagyis kamasz, ez egy... lány.
~Igen, határozottan egy lány.~
*A tornacipője elvonja Killian figyelmét, és három másodpercnyi tanulmányozás után (amivel rájött honnan származik, milyen márka, és körülbelül mikor vehette), ráemeli a tekintetét a vörös démonra. Ez a legjobb kifejezés rá. Az ismeretlenekről mindig csak rosszat szabad feltételezni, méghozzá a legrosszabbat és onnantól kezdve már csak pozitívan csalódhatunk. Ez egy... hátráltató, és elzárkózó filozófia, aminek Lian mindig is feltétlen híve volt.
A magány beette magát a lelkébe, és ez a remek srác ahelyett, hogy elűzte volna, csak még jobban tolta, egyre beljebb és beljebb, míg végül a majdnem teljes érzéktelenség telepedett az elméjére és szívére egyaránt. *
- Aha - *nyögi ki az értelmesnek nem nevezhető választ.* - Értem.
*És valóban... Killian mindent ért, de tényleg mindent, csak elszokott attól, hogy reagáljon is úgy... hogy a másik megértse Őt.*
Vissza az elejére Go down
Begonia B. Bones
Diák - Pugnax
Begonia B. Bones

nő Kos Jelige : Harisnyás Pippi
Hozzászólások : 88
Évfolyam : Első
Kor : 30

Sövénykert - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 4 Icon_minitimeSzer. Jún. 24 2009, 05:25

*Feszülten várja az ismeretlen válaszát, hiszen homályos kinézetéből nem sokat tudott megállapítani. Hatalmas kő, szinte szikla esik le szívéről, ahogy meghallja a hangját. Annyira azért nincs éjszaka, hogy ne tudja leszűrni; az illető diák.
Tüdejében bent tartott lélegzetét kifújja, majd ismét felpillant éjszakai bóklászó társára.*
-Felsegíteni luxus. *Sóhajtja kissé fáradtan, idegességtől mentesen, ahogy ma már másodszorra áll talpra a kavicsokról. Ruhája és bőre most nem szenvedett semmilyen kárt, és gyorsan jött éjszakai megrettenése is legalább ilyen hamar távozik is.
Fejét kissé felfelé szegezve kénytelen pislogni a fiúra, lévén "gigászi" termetének.*
-Hailey vagyok, pugnaxos. *Mutatkozik be mosolyogva. Ilyenkor is hozza a formáját őpiroskája.*
-Tényleg bocsi, hogy neked mentem, semmit nem láttam ebben a sötétben. Tudod, sokkal könnyebb lenne, ha mondjuk elővenném a pálcámat és fényt gyújtanék, de egy, észrevennének és mehetnénk büntetőmunkára, kettő, elvenné az egész helyzet varázsát. *Lelkesedik be hirtelen. Elvégre, egy szabályszegőnél csak két szabályszegő a jobb. Pláne, ha egymásba botlanak.
Szavait meglehetősen halkan próbálja mondani, hogy az se leplezze le éjszakai túrájukat.*
-Hogyhogy kilógtál? *Kérdi kíváncsian sorstársától, ahogy újra szemügyre veszi. Szeme immár jobban hozzászokott a sötétséghez, úgyhogy valamelyest jobban megy neki.*
~Ezekhez a táskás szemekhez képest az enyém semmi...~ *Csodálkozik el egy pillanatra. Bár lehet, hogy csak a szeme káprázik, vagy netán az árnyékok játszanak "józan" eszével.
Előfordult már, hogy éjszaka, parkban bóklászva egy ártatlan levélke árnyékát vérszomjas hippogriffnek nézett... az igazat megvallva nem is egyszer, de tagadja, hogy valaha is történt volna ilyen. Hova tűnne büszkesége és saját maga által méltóságteljesnek ítélt tartása, ha ez kiderülne?
Kezeit összekulcsolva billeg előre-hátra lábán. Mint mindig, amikor nem tudja mitévő legyen.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Sövénykert - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jún. 25 2009, 05:23

*Killian meredten áll az ismeretlen lány előtt, és bármennyire is szeretne valamit mondani, csak nem tud... ez már bele van kódolva. Évek óta. Az anyja meghalt, barátai nincsenek, csak Jonanson, aki a legkülöncebb fiú az egész suliba, az apja iszik, Killian-t néha megveri. Ezek olyan borzalmas tények, amelyek így leírva is sokkolóak, hát még átélve. Tehát Killian megtanulta befogni a száját, és csak akkor megszólalni, ha Jonanson kérdezte, vagy kénytelen volt... mint bemutatkozni az idősebbeknek, kikérni a boltban a blokkot, egyebek. De ettől eltérő helyzetekben csak nagyon végszükség esetén volt hajlandó megszólalni.
Most pedig itt fekszik előtte ez a lány, és azt mondja neki, hogy... "felsegíteni luxus." És valóban az, minden tekintetből az. *
~Nem vagyok a dajkája, sem a cselédje, de még az anyját is képtelenség genetikailag megközelítenem. Hozzávetőlegesen a esély, hogy lánynak szülessek, és idősebbnek, mint Ő, körülbelül 1:2000000- hez, és ezt így nem nevezném lehetőségnek. ~
- Az - *mondja végül kissé megkésve.
A hadarás, és a kedveskedés azonban az agyára megy, méghozzá nem is kicsit. Miért ne maradhatnának az emberek mindig csendben? Mit ártott nekik, hogy az összes ismerkedni, meg bájcsevegni akar? Miért nem tudnak otthon, esetleg valaki mással? Annyi diák van ebben a suliban, miért... miért kellett kijönnie, és összeütköznie egy totális idegennel, akinek mellesleg erősen szájmenése van? A zárkózott emberek halála az, amikor valaki két mondatnál többet tud nyökögni összefüggően. Killian végül is összeszedi magát, és az égre pillantva válaszolgatni kezd. Soha nem szeret más szemébe nézni.*
- Öhm... kilógtam, jah. Nem tudtam aludni.
*Ennél értelmesebb nem jut az eszébe, így fél percre édes csendbe burkolózik, majd kicsit sóhajt, mert érzi magán a lány tekintetét. A csillagokat keresgéli, és a csillagképeket, csak ne kelljen ránéznie egy emberi lényre sem. Az olyan... kiábrándító, és fölösleges. Végül is, úgy dönt egye-fene, Ő most pofátlan lesz, de megkérdezi, ami érdekli.*
- Neked mindig szájmnésed van?
Vissza az elejére Go down
Vendég



Sövénykert - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 4 Icon_minitimePént. Jún. 26 2009, 03:30

Togi Arwen írta:
*Csak hallgatja a fiút, és megkönnyebbülve sóhajt, hogy nem szidja le, sőt még jót is nevet azon, hogy nem csak egyedül van aki éjjel bóklászik, mert épp nem tud aludni vagy csak ez a heppje. De nem is bánja, hisz este tényleg minden szebb és hangulatosabb, sőt még nyugodtabb is. A fiú pajzsboard-os történetén nagyokat nevetgél és ezen el is kezd agyalni.*
~Hmm...Ki kéne próbálni biztos nagyon jó elfoglaltság és úgyis szeretek bajba kerülni.~
*Gonosz mosoly kerül az ajkaira a gondolat folyamán és úgy néz Raphy-ra, majd megszólal.*
-Egész jó kis ötlet, ha szervezel megint ilyet szívesen benne vagyok.
*Mosolyra széled a szája és hallgatja tovább Raphy-t.*
-Igen, én nagyon idióta tudok lenni, hogy egy vacak füzeten kiakadok, de hát nem tehetek róla ez az életem, muszáj rajzolnom.
*A mosolyra csak mosolyog. Szinte az egész beszélgetés alatt mosolyog, hisz végre tud valakivel beszélgetni és aki meg is hallgatja, mert néha tényleg elég eszeveszettséget szokott összehordani. Abba viszont csak utólag gondol bele amit Raphy mondott, hogy mekkora bajba lehet kerülni a pajzsboard-ozással.*
~Az nagyon állat lenne, ha a tanári kar tőlem lenne hangos.~
*Újabb gonosz mosoly látható az arcán. Elfordítja a fejét és a tót kezdi el nézni, úgy szól Raphy-hoz, hogy nem néz rá.*
-Ebből a kis sztoriból úgy veszem észre szeretsz ilyenekben benne lenne, sőt még bajba is szeretsz keveredni.
*Csak a mondat utolsó felébe néz rá a fiúra és úgy vár valami választ vagy további történetet amin jót tud nevetni.*

*Határozottan bólint a lány szavaira.*
-Persze, amint engedéllyel, és versenyszerűen lehet majd űzni ezt a sportot, azonnal rendezünk egy gálaadó estet, és mindenkit meghívunk rá.- *Reményteljes tekintetét újra felemeli a Holdra. Az újabb szavakra lepillant Arwenre.*
-Nos… Mit mondjak erre, mint egy drogos, aki nem kapja meg a napi adagját.- *Kicsit megvakarja a tarkóját.*
-Bocsi, ez most gonosz volt, de jobb hasonlatot nem tudtam kitalálni.- *A zavart mosoly még mindig ott virít az ajkain. Aztán a pár pillanatos csendet egy enyhe felvont szemöldökkel tudja le, amikor újabb mondatot hall Arwentől, amire széles mosollyal határozottan bólint.*
-Persze, hogy szeretek mindenféle őrültségbe részt venni. A bajok meg jönnek maguktól, e miatt soha nem kell aggódni.- *Emelt fővel válaszol, miközben lábát felteszi az egyik kőre, és hősiesen beáll. Már csak a köpeny, kívülre az alsónadrág, és a szél hiányzik. Amúgy szép kép, ahogyan a kacsák iszkolnak előle.*
-Miért talán te is a rendbontók közül vagy? Vagy azzá akarsz válni?- *Érdeklődik lelépve, ezzel megmentve a kacsákat.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Sövénykert - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 4 Icon_minitimePént. Jún. 26 2009, 03:45

*Arwen nagyot mosolygott, mikor meghallotta, hogy a pajzsboard-ot hivatalos sporttá akarja tenni. Mikor meghallotta a drogos hasonlatot felhúzta az egyik szemöldökét és gonosz vigyor jelent meg az arcán. A bocsánat kérésre csak bólint, de mikor meglátta a beállását, hangosan elkezdett nevetni és figyelmesen hallgatta a mondatát közben. Mikor kapott egy kérdés, bólintott egyet.*
- Igen bajkeverő vagyok, de még milyen
*Egy ördögi mosoly terült szét az arcán, de ezt felváltotta egy hangos nevetés. Valahogy most Arwen-t nem zavarta, hogy esetleg valaki a hangos nevetésre felfigyel. Jól érezte magát és úgy gondolta, hogy Raphy vicces fiú. Odanézett a tóra, majd zavart tekintettel próbálta megtalálni a kacsákat.*
~Na, ezek meg hova lettek? Egy perccel ezelőtt még itt voltak. Biztos Raphy megijesztette ezzel a beállással.~
*Arwen az utolsó gondolatára ránézett a fiúra és egy sunyi nézést mért rá. De ezt hamar eltüntette, mert valószínű, hogy a fiú nem tud róla, miket gondol.*
- Nem tudod, hova mentek a kacsák? Az előbb még itt voltak.
*Húzza el a száját, mert sajnálta, hogy a kacsák egyszerűen csak ott hagyták őt. Arwen bele se gondolt abba, hogy esetleg elmentek aludni, mert igen későre jár.*
- Van kedved lemenni a kikötőbe? Biztos szép, így este.
*Kérdezte, majd a tekintette már a kijáraton járt.*
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Sövénykert - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 4 Icon_minitimeHétf. Júl. 13 2009, 14:17

*A kastély ajtaja halk nyikorgással kinyílik, és Melinda lép ki rajta.
A ragyogó napsütés hatására az jut eszébe, hogy elég lett volna kevesebb ruha is mára. Ettől függetlenül még jól érzi magát, hála a langyos szellőnek. Útját a sövénykert felé veszi. Könnyű, ruganyos léptekkel sétál, mondhatni, ugrál.
A hatalmas "falat" megpillantva apró félmosoly jelenik meg az arcán. Vajon milyen lehet itt eltévedni, valami ilyesmi járhat a fejében. Persze, biztos van valami bűbáj a kerten, amivel könnyen kitalálhat.
A fentebb említett borzasztóan sok ruhát egyébként nem szabad szó szerint érteni. A viselete egy farmer miniszoknya, olyan fajta, amire a sarki házban lakó öreg néni azt mondaná:*
- Mit vettél magadra lányom?
*Na persze Melindat ez a legcsekélyebb mértékig sem zavarja. Sőt, a falatnyi szoknyához egy rózsaszín top társul, ami szintén elég sok mindent enged látni. Haja feltűzve, csupán egy két tincs lóg a szemébe, kivételesen. Érdemes még megemlíteni, hogy még ki is sminkelte magát. Azért nem néz ki úgy, mint Marilyn Monroe, csak egy kis rúzs, szájfény, szemfesték, és kész. Röviden és tömören: eléggé kicsípte magát. Talán randija lesz? Nem, szó sincs ilyesmiről. Csak ehhez volt kedve, na!
A sövénykertbe beérve rögtön egy árnyékos helyet keres, ahol letelepedhet. Bizony, a nagy hőség kissé szokatlan a szigeten. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy mindig hűvös van, és esik az eső, de ennyire nem szokott meleg lenni. Ugyan Melinda Olaszországból jött ide, ahol köztudottan napsütéses az idő, az egy év alatt, amit itt töltött, elszokott ettől, és nagyon is melege van.
Aztán végre talált egy alkalmas padot, ami éppen árnyékban van. Magában áldja az embert, aki fákat ültetett a kerten kívülre, hogy a "labirintus" külső részein legyen árnyék, ha máshol úgy sincs.*
Vissza az elejére Go down
Jessica Canly
Diák - Pilluamuleto
Jessica Canly

nő Halak Hozzászólások : 144
Évfolyam : Első
Kor : 34

Sövénykert - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 4 Icon_minitimeHétf. Júl. 13 2009, 14:32

*Jessica igazából csak egyszer, egyetlen egyszer volt kint a kastélyból, pedig már nyitás óta itt van. Nem is érti, hogyan tudott ennyi ideig bent rostokolni, de még a szobájából sem mozdult ki, mintha a föld nyelte volna el. Szóval már éppen ideje volt kimozdulnia. Így hát felvette térd fölé érő, fekete nadrágját és egy zöld topot. Zöld topánkája felvétele után egész gyorsan tipeg kifele a négy fal közül.*
~Ideje magamhoz térni, elég volt már a bezártságból. Azt hiszem egyenesen kimegyek a levegőre, már nem is emlékszem milyenek a kinti dolgok.~*Így gondolkodik, miközben már a folyosón jár, egyenesen a kastély kifelé vezető ajtaja felé csattog, közben vidáman énekelget. Mikor kilép az ajtón máris megcsapja a nap meleg, arcára mosoly kerül, s battyog tovább. Igazából fogalma sincs hova megy, hiszen még csak egyszer volt idekint, úgyhogy arra megy amerre lábai viszik. Ahogy így halad előre, megpillant egy igen magas sövényszerűséget.*
~Azt hiszem ez pont jó lesz hűsölni egy kicsit, ha szerencsém van még találok is bent valakit.~*Azzal el is indul a sövény irányába, közben halk éneklésbe kezd, hiszen igen jó kedve kerekedett a sétálásban. Mikor odaér keres egy bejáratszerű valamit, amit igen könnyen meg is talál. Lép párat és máris megpillant egy hölgyeményt.*
~Áhh, ez szuper, ilyen szerencsém is csak nekem lehet.~*Odalépked a lányhoz.*
- Szia, Jessica vagyok.*Köszön neki mosolyogva.*
- Mi jót csinálsz erre? Csak nem vársz valakit?*Kérdi miután kicsit jobban megfigyelte.*~Hát lehet mégsincs szerencsém, mintha randira készülődne vagy mi a szösz.~
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Sövénykert - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 4 Icon_minitimeHétf. Júl. 13 2009, 14:46

Éppen a már amúgy is szakadt tornacipőjét készül még jobban tönkretenni, ami abból áll, hogy a kavicsokat rugdossa. Tőle körül belül fél méterre már egy árva kis kövecske nem található, ellenben a szemközti sövény előtt igencsak megsokasodott a kavicsok száma. Kicsit arréb húzódik, hogy tovább folytathassa áldatlan tevékenységét, mikor azon kapja magát, hogy valaki közeledik. Lassan Jessica felé fordul, majd miután megállapítja magában, hogy nem ismeri, azon kezd töprengeni, hogy vajon melyik karba tartozik. Kitűzőt nem lát rajta, így ebből nem tudja megállapítani. Szerencséjére a lány éppen felé tart, ez jó, mert úgyis társaságra vágyott. És, mivel a kövek nem beszélnek, az ő társaságukban nem tud kellően kibontakozni. Így hát, mikor Jessica már elég közel van, feláll, és odasétál hozzá.*
- Szia! Melinda vagyok, pilluamuletos prefektus. *tőle szokatlan módon a bemutatkozás közben a kezét nyújtja Jessicanak. És, a figyelmes olvasónak feltűnhet az is, hogy némileg módosított az ismerkedő beszédén. A vezetéknevét például nem feltétlenül kell mindenkinek tudnia.
Miközben elindul vissza a padhoz, már érkezik is Jessica újabb kérdése.*
- Jót!? Hát azt pont nem. Éppen rendetlenséget csinálok, amit utána majd nekem kell visszacsinálnom. Ha a kedves igazgató úron múlik, ma este jöhetek ki seprűvel, hogy ezeket a kavicsokat visszasöpörjem a helyükre. És mindezt csak nevelési célzattal tenné. *feleli, miközben visszaül a helyére.*
- Nem, nem várok senkit. Egyszerűen nincs kire várnom, de ha lenne, akkor talán romantikusabb helyen várnám ennél. *hangzik el az újabb válasz, miközben újab kövecskék röpennek át a kis út másik oldalára, tovább gyarapítva ezzel az ott tornyosuló, már amúgy is méretes kupacot.*
- Egyébként, nem baj, ha csak Jessy-nek hílak? Te pedig hívj csak nyugodtan Mel-nek, azt jobban szeretem.
*Jessica ezt akár parancsnak is veheti, hiszen a tanárokon kívül csak Adriánnak engedi meg, hogy Melindanak hívja. Neki is csak azért, mert megismerkedésük napján még nem "létezett" a beceneve.*
Vissza az elejére Go down
Jessica Canly
Diák - Pilluamuleto
Jessica Canly

nő Halak Hozzászólások : 144
Évfolyam : Első
Kor : 34

Sövénykert - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 4 Icon_minitimeHétf. Júl. 13 2009, 14:59

*Hát igen, úgy látszik Melindának sincsen sokkal jobb dolga, mint neki. Hiszen köveket rugdosni általában azok szoktak akik már nagyon unják magukat. Így hát mikor a lány bemutatkozik Jess kicsit meg is lepődik, hiszen karjának prefijével találja magát szembe, aki ennek ellenére rendetlenkedik.*
~Vajon milyenek lehetnek a többiek, ha ilyen példát látnak?~*Kérdezi magától, ezen mosolyog is egy jót, s közben persze kezet fog.*
- Örülök, végre egy kartárs.*Ezzel el is árult magáról majdnem mindent, amit első találkozásra illő elárulni. Az elkövetkezendő válaszon már meg sem lepődik.*
- Hátt, ha szerencséd van fel sem tűnik neki.*Jegyzi meg sunyi mosollyal, majd ő maga is elindul és levágódik a padra, persze nem rendesen, a háttámlára ül fel.*
- Nem mindenki van oda a romantikáért, és a sövényben meg jól el lehet bújni.*Mondja mosolyogva.*
- Nem, csak nyugodtan. Úgyse becézett még senki sehogy, épp itt az ideje hogy elkezdjük. Egyébként te vagy az első személy akivel itt találkozom, a többiek is jó fejek? És a tanárok? Kitől tartsak? Nem szeretnék egyből rosszul indítani.*Miközben kérdezősködik az egyik közeli bokorról letép egy kisebb gallyat és elkezdi apró cafatokra tépkedni a leveleit, hogy minél tovább el legyen vele, na meg, hogy minél több szemetet csináljon, de hát úgyis elrohad majd egyszer...*
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Sövénykert - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 4 Icon_minitimeHétf. Júl. 13 2009, 18:01

*Nem, ő nem mutat rossz példát. Nagyon is jó kislány ő. És jó pédát mutat, mindenek előtt. Csak akkor viselkedik így, ha épp nem látja senki. Persze Jessica most nagyon is jól látja, de az más. Most éppen nincs jobb dolga.*
- Igen, igazad van. Sőt, valószínűleg nem is fogja észrevenni. De ha mégis, akkor se fogja megtudni, hogy én voltam. Igazam van? *már jön is a szokásos szóáradat. A kérdés kicsit fenyegetően hangzik, jelezve ezzel azt, hogy nem kéne elárulni Gerardnak a dolgot. Aztán...*
- Hé! Milyen mocskos fantáziád van neked, te lány. Úgy nézek én ki...? *hát nem. Akármire is gondol Melinda, nem úgy néz ki xD. Bár, user nagyjából tudja, mire gondol Melinda, azt nem köti az orrotokra. Na. Erről ennyit.*
- Rendben, akkor Jessy leszel. Várj... Komolyan mondod, hogy még nem volt beceneved? Egyébként, a karvezetőnktől akkor kell félned, ha nagyon gyatrán teljesítessz az óráján. Meg még Wayner professzortól, és Achironu senseitől tarthatsz, ők nem éppen a kedvességükről híresek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Sövénykert - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Sövénykert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: A kastély parkja :: A kastély körüli park-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés