Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Szökőkút - Page 17 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Szökőkút

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
SzerzőÜzenet
Abraham Aaron Thomson
Diák - Pilluamuleto
Abraham Aaron Thomson

Hozzászólások : 33
Évfolyam : Első

Szökőkút - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 17 Icon_minitimeCsüt. Május 20 2010, 16:53

*Abraham a rossz kedvét előidéző dolgon gondolkozik, meg se hallja, hogy valaki közeledik felé, csak a szökőkútban lévő vizet nézi, amely ha valaki most látná úgy tűnne neki, hogy a fiú egós és magát nézi, hogy a vízben is olyan szép arcképe van, mint a tükörben. Pedig egyáltalán nem erről van szó, hanem arról, hogy a fiút valami úgy felzaklatta, hogy valamit keres ami egy kicsit megnyugtatja és ez most az ő számára a víz. Elmélyülten nézi a természet eme csodáját, amikor is valaki mögé "lopakodik" amit nem vesz észre, de mikor egy lányhang hangos kérdését meghallja, úgy megijed, hogy majdnem a szökőkútban landol, de az egészből csak egy ugrás lesz, majd megfordul természetesen mosollyal az arcán és meglát egy aranyos hölgyet farmer cuccban, egy kicsivel jobb kedve támad.*
-Most jól rám hoztad a frászt még szerencse, hogy nem a szökőkút szélén álltam, mert akkor most elég vizes lennék. Amúgy Abraham vagyok, pillus. És e csodás, de ijesztgetni szeretős hölgyben kit tisztelhetek?*kérdezi mosolyogva a lánytól.*-És mi járatban erre csak nem azért jöttél, hogy megijessz egy új diákot aki a szökőkút szépségét csodálja?

//fagyasztás//
Vissza az elejére Go down
Harold Clanford
Diák - Pilluamuleto
Harold Clanford

Férfi Vízöntő Jelige : A természet kerekein soha nincs rozsda
Hozzászólások : 77
Évfolyam : Első
Kor : 31

Szökőkút - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 17 Icon_minitimeCsüt. Május 20 2010, 21:28

-=Megan=-


Ezek a kis sóhajtások egy férfiból, ki tudnak hozni érdekes gondtolatokat. De hát na, legalább fantáziám az van, ha humorom nem is nagyon.
- Igen, talán kinézetre nem látszik rajtam, hogy értek az ilyenekhez - mondom a lánynak csevegő hangon - számomra ez egy jó hobbi.
- Tényleg ha már itt tartunk - kezdek bele - neked van valamilyen hobbid?
Az emberről az is sokat elárul ugye, hogy milyen hobbikat űz. Arcán folyamatosan azt a nyájas, bájos mosolyt látom, ezért arról sokat nem tudok leolvasni. Persze azon kívül, hogy élvezi a kis "ajándékot".
- Annyi bőven elég - mondom neki teljes őszinteséggel - a többit itt úgyis mind megtudhatod, majd egy tanár részletesen elmagyaráz mindent. Persze tőlem is kérdezhetsz, ha akarsz, a rendelkezésedre állok, de én is nemrég érkeztem szóval, nem biztos hogy mindenre kielégítő választ tudok adni.
Emlékszem, az elején még a karom nevét sem sikerült mindig tökéletesen kiejtenem.
- Ha tudtam volna, valami elegánsabbat vettem volna föl, de most ezzel is be kell érni - mondom neki nevetve, majd mosollyal viszonzom dícsérő szavait.
- Hát igazából még nem sokat hallottam az Extremusról - kezdek bele bizonytalanul - de elhiheted biztonságban leszel, hisz minden kar, egy kis család, amibe mindenki beletartozik. Így biztosan nem lesz gondod.
Igen, ez jó megfogalmazás volt, ennél jobban nem fejezhettem volna ki magam. Kezd már késő lenni, de nem gond, jól érzem magam, egyenlőre én még szívesen maradnék. Noteszem már valahol a szökőkút pereme allatt van, szóval versírási kísérletem is meghíúsult, amit őszintén szólva nem is nagyon bánok. Nem jött ma nagyon az ihlet.
Vissza az elejére Go down
Jessica Canly
Diák - Pilluamuleto
Jessica Canly

nő Halak Hozzászólások : 144
Évfolyam : Első
Kor : 34

Szökőkút - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 17 Icon_minitimePént. Május 21 2010, 09:53

[Abraham]
*Természetesen, ha a srác bele akart volna zúgni a kútba, Jess segített volna neki talpon maradni. Aztán vagy összejön, vagy nem. De mindegy is, hiszen ez nem történt meg, de az ijesztés egész jóra sikeredett.*
- Egy kis víz sosem árt.*Jegyzi meg egy széles vigyorral.*
- Jessica vagyok, és szintén pillus.*Mutatkozik be, de ekkor Abraham ismét megszólal, és elég "hülye" kérdést tesz föl, és mivel hülye kérdésre hülye válasz...*
- Igen, ezt eltaláltad, azért jöttem, hogy beleijesszelek a szökőkútba.*Egy finom, nőies kacaj. Közben felül a szökőkút szélére.*
- Egyébként csak sétálni indultam, de amikor megláttam, hogy közelít valaki ide, akkor úgy gondoltam, elbújok és megijesztem.*Meséli el a dolgokat Jess.*
- Szóval új vagy? Az tök szupi. Friss husi.*Ismét vigyor.*
- Vigyázni kell ám itt, tudok vannak olyan csajok akik eszik az ilyen cuki pasikat. Bár ez fordítva is igaz.*Most csak egy bájos mosolyt küld a srác felé, enyhén szájfényezett ajkaival.*
- Éss... eddig hogy tetszenek az itteni dolgok? Egyébként szereted a vizet, vagy csak teljesen véletlenül csöppentél ide?*Kuncog egyet.*~Csöppent haha~
Vissza az elejére Go down
Abraham Aaron Thomson
Diák - Pilluamuleto
Abraham Aaron Thomson

Hozzászólások : 33
Évfolyam : Első

Szökőkút - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 17 Icon_minitimePént. Május 21 2010, 16:49

*Abrahamnak nem állt szándékába csobbanni ebben a kis semmi vízben. Inkább akkor már valamelyik tengerben úszkálna, de ott se azért, mert megijesztették. Az elismerésre méltó, hogy a lány ilyen cseles és ennyire megtudta ijeszteni a fiút, de ha most itt lenne egy biológus vagy hasonló akkor már nem tudná élvezni ezt a mókát, hisz ezzel szívrohamot is okozhatott volna a lány, de Abraham kemény fából van faragva őt egy ilyen kis ijesztgetés nem riasztja vissza.*
-Nem árt, de én ma már fürödtem és köszönöm, de nem szeretnék még egyszer pancsizni.*mondja mosolyogva a lánynak.*
-Hello, Jessica szintén Pillus! Akárhányszor jövök erre muszáj leszek szétnézni, nehogy legközelebb sikerüljön beleijesztened a szökőkútba.*mondja nevetve a lánynak, természetesen viccnek szánja.*
.Én szerintem meg ez úgy történt, hogy tudtad, hogy itt leszek és gyorsan idefutottál, hogy megijessz te kis sunyi.*mondja viccelődve a lánynak.*
-Igen, új vagyok, de a "friss husi" jelzőt a hentesnél szokták használni.*mosolyodik el mondatán.*
-Én, cuki pasi? Köszönöm, te meg cuki lány vagy. Amúgy nekem uncsitesóm mindent elmondott a suliról, mert ő is idejárt csak egy vagy két hónappal ezelőtt elment innen. Tehát már mindent tudok mindenkiről és mindenről. Csak a tanárokat nem ismerem, mert órákra nem nagyon járt a bolond gyerek.*mondja dicsekedve Jessicanak. Pedig a lánynak uncsitesóját nem kéne bemutatni, hisz Jessica jól ismeri rokonát.*
Vissza az elejére Go down
Jessica Canly
Diák - Pilluamuleto
Jessica Canly

nő Halak Hozzászólások : 144
Évfolyam : Első
Kor : 34

Szökőkút - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 17 Icon_minitimePént. Május 21 2010, 17:13


-Akkor majd talán máskor.*Jegyzi meg halkan, hiszen nem akar a fiú szavaiba vágni.*
- Pedig pont ez volt a tervem, le akartam sátorozni ide, és azt kémlelni mikor jössz, csak azért, hogy egyszer belelökhesselek.*Újabb bájos mosoly.*
- Igen, a hentesnél, meg én az újaknál, és nálam az azt jelenti, hogy a férfifaló csajoknak jó préda vagy. Na ez megint nem jó szó. Mindegy, az a lényeg, hogy vigyázz magadra nehogy valaki elcsavarja a fejed, mert akkor aztán...*Az utolsó mondatnál mosolyogva nézett a fiú tekintetébe kék szemeivel, de a félmondatnál elszomorodott és inkább a csobogó vízre vezeti tekintetét.*
- Köszi, bár jobban szeretem az aranyos, kedves, okos, bájos, vicces jelzőket.*Ismét elmosolyodik és próbál gőgösnek látszani.*
- Csak vicceltem.*Neveti el magát.* Egyiket sem gondolom magamról. Unokatesód? Akkor gondolom unokabátyád... ha már így beszélsz róla. Megtudhatnám, hogy kiről van szó? Hátha ismerem. Bár elég kicsi a valószínűsége, hiszen alig ismerek pár embert a suliból.*Tekintetét belefúrja Abrahaméba, de gondolatai kissé elkalandoznak.*~Ha fiú, és márpedig jogos a feltevés, akkor csak egy személyre tudok gondolni. De nem, nem lehet, hogy ő legyen... az ki van zárva.~
Vissza az elejére Go down
Abraham Aaron Thomson
Diák - Pilluamuleto
Abraham Aaron Thomson

Hozzászólások : 33
Évfolyam : Első

Szökőkút - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 17 Icon_minitimePént. Május 21 2010, 17:34

-Na, ez a mondat az ami miatt úgy döntöttem msot, hogy inkább a parkba sétálgatok legközelebb, mert ott nincs víz csak fa és fű. A sátorozás jó dolog, csak akkor szívattalak volna meg, ha csak tél közepén jönnék ide megnézni a befagyott vizet.*mondja mosolyogva Jessicanak.*
-Nem, jól mondtam unokatesóm Rufus Chamberlain. Nem tudom, hogy ismerted-e, de akkro lehet, hogy pont őt nem ismerted, mert mondta, hogy nem sokszor jött le a szobájából, mert nem volt semmi kedve az iskola területén csatangolnia. Amúgy jó fej srác, ő ajánlotta a sulit. Na, de visszatérve hozzád, tényleg aranyos, kedves, jó fej, vidám, és szép szemű lány vagy. Csak olyan szomorúan néztél le a vízre. Valami baj van?*kérdezi kiváncsian.*
Vissza az elejére Go down
Jessica Canly
Diák - Pilluamuleto
Jessica Canly

nő Halak Hozzászólások : 144
Évfolyam : Első
Kor : 34

Szökőkút - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 17 Icon_minitimeSzomb. Május 22 2010, 10:49

- Szerinted a parkba nem tudom megoldani, hogy vizes legyél?*Cseles mosoly kíséri ezt a kérdést.*
- Tél közepén nem hiszem, hogy sátoroznál, hiszen akkor te is fáznál, nemde?*Próbál kötözködni mindenáron. Persze csak viccesen, hiszen ez a stílusa. Mikor meghallja a nevet nem tudja mit csináljon. Teljesen leblokkol, csak néz üres tekintettel a fiúra.* ~Rufus... ezt nem hiszem el. Miért történik ez velem?~Efféle gondolatok cikáznak a fejében, miközben végighallgatja Abrahamot. Szemei már majdnem könnyesek, de visszatartja az egész kirohanást. Ez most nem tenne jót a kapcsolatuknak a fiúval. Egyébként se akarja az unokatesóját rossz fényben feltüntetni. Bár nem csinált semmit, ez a semmi nagyon fáj a lánynak, így hát mosolyt erőltet az arcára, s úgy néz vissza a fiú szemeibe.*
- Igen, a mi drága Rufink... hogy van? Miért ment el? Mit csinál most? De ugye jól van?*Sorra teszi fel a kérdéseit, hiszen igen fontos számára a fiú, és igen, miatta hallgatott el az előbb, de ez egyenlőre az ő titka. A dicséretekre csak egy újabb mosolyt küld a fiú felé.*
- Köszönöm. Nem fontos... igazán nem fontos. Csak annyit akartam mondani az előbb, hogy vigyázz, hogy nehogy valaki elcsavarja a fejed, mert lehet, hogy elég nagy fájdalmat fog neked okozni.*Hát igen, Jessnek csak egy kapcsolata volt, de az is, hogyan végződött... végre észrevette őt az illető, aztán eltűnt...*
Vissza az elejére Go down
Abraham Aaron Thomson
Diák - Pilluamuleto
Abraham Aaron Thomson

Hozzászólások : 33
Évfolyam : Első

Szökőkút - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 17 Icon_minitimeSzomb. Május 22 2010, 11:46

-Hát nem akarom megtudni, hogy hogy oldod meg!*mondja kedvesen Jessicanak.*
-Hát én nyár közepén se szoktam sátorozni, de én úgy gondoltam, hogy te sátorozol tél közepén, mert te hoztad fel a sátorozást.*válaszol kedvesen a lánynak.*
-Drága? Rufus? Hát ő egyáltalán nem drága, olyan hülye döntést hozott mikor itt hagyta az iskolát. Majd már írnom kellene neki egy levelet, hogy megjöttem meg stb. Amúgy jól van.*a miért ment el kérdésre Abraham nem nagyon akar válaszolni, reméli, hogy a lány nem veszi észre ezt.*-Jól van semmi baja. Így még senki nem érdeklődött iránta.*mosolyog a lányra, nem is sejti, hogy Rufus ennyire fontos neki.*
-Áh, a Chamberlain és a Thomson család férfiait senki nem szereti, így kevés az esélye annak, hogy valaki is belém szeressen, de azért köszi. Te is vigyázz nehogy a te fejedet is elcsavarja valaki, aki csalódást okozna.*mondja kedvesen a lánynak majd megsimogatja a vállát.*
Vissza az elejére Go down
Jessica Canly
Diák - Pilluamuleto
Jessica Canly

nő Halak Hozzászólások : 144
Évfolyam : Első
Kor : 34

Szökőkút - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 17 Icon_minitimeSzomb. Május 22 2010, 15:33


- Nyugi, nem foglak bántani... annyira.*Bájos mosoly, sunyi tekintet, hát igen, imádja ijesztgetni az embereket. perzse tényleg nem bántaná, maximum belelökné valami vizes helyre, de csak azért, hogy egy jót ússzanak együtt. Vagy valami ilyesmi.*
- Upsz, tényleg... Bocsi, csak kicsit elgondolkoztam és elterelődött a figyelmem. Igaz... én sem lennék hajlandó télen sátorozni. Bár nyáron, vagy akár ilyenkor annál inkább. Szerintem tök jó szórakozás lehet. Bár még sosem próbáltam. Talán majd egyszer.*Ez a magyarázás kissé hosszúra sikeredett, de valljuk be, a lányok képesek egy dolgot hatféleképpen elmondani, és hát Jess is ilyen...*
- De, igenis drága*Most kicsit mintha dühösen szólal meg, tkeintetével úgy tűnik ölni is tudna ilyenkor. Igen kissé hirtelen haragú a csaj, de amilyen gyorsan elöntötte őt a düh, olyan gyorsan el is száll és a következő pillanatban ugyanolyan cica szemekkel néz Abrahamra, mint előtte.*
- Bocsi... csak... nekem elég fontos az unokabátyád és elismerem, igen hülye döntést hozott azzal, hogy elment innen, pláne, hogy szó nélkül tette mindezt, de én mégsem tudok rá annyira haragudni, mert hiányzik.*Most kicsit szomorkássá vállik a hangja, és gondolatai megint a múltba terelődnek, amikor is összejöttek... de gyorsan vissza is tér a jelenbe és a srácra figyel.*
- Írd bele, hogy üdvözlöm, és hogy nem haragszom rá. Persze csak, ha nem gond.*A következő mondatokra elég furán néz.*
~Még hogy senki sem szereti őket...~
- Ne mondj ilyet, nem tudod mit beszélsz. Egyébként sem értem miért gondolod ezt, igazán rendes fiú vagy, és szerintem aranyos és kedves is. Áhh..*Legyint.*~Az én fejemnek már mindegy, késő bánat. De ezt inkább nem fejtem ki neki most... talán majd máskor.~
- Egyébként elfelejtettem megkérdezni, hogy hogyan szoktak becézni vagy szólítani, mert nekem a neved elég hosszú, hogy folyton azt mondogassam.*Most a fiú szemeibe néz,, és próbálja megérteni mire is gondolhat éppen.*
Vissza az elejére Go down
Abraham Aaron Thomson
Diák - Pilluamuleto
Abraham Aaron Thomson

Hozzászólások : 33
Évfolyam : Első

Szökőkút - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 17 Icon_minitimeSzomb. Május 22 2010, 17:12

-Megnyugodtam.*mosolyog a lányra, de mosolya eltűnik és meglepetség kerül arcára, mikor a lány mérges lesz, de nyugodt hangon folytatja mondani valóját.*
-Nem akartalak megbántani. Szerintem ne beszéljünk többet Rufusról, mert amint látom felzaklat téged még a neve is, gondolom, hogy mi volt köztetek, és ezért vagy ilyen mérges és ezért véded őt.*Abraham nem sértésnek szánja a mondanivalóját, csak látja Jessican, hogy nagyon szomorú Rufus távozása miatt.*
-Természetesen belefoglak írni a levélbe és ha választ kapok, akkor neked is megfogom mutatni.*mondja mosolyogva a lánynak.*
-Köszönöm, te is rendes vagy meg jó fej, de nekem idáig csak 1 barátnőm volt és ez férfi szemmel nézve szégyen. Csak én tényleg szeretnék olyan ember lenni aki a lányokat nem dobja el, hanem megbecsüli. Az elsőnél is a lány dobott. De erről inkább ne beszéljünk, bocsika.*mondja szomorúan a lánynak majd a cipőjét kémleli.*
-Mindenki máshogy becéz, tehát én meghagyom ezt a feladatot neked, hogy becenevet keress nekem! A teljes nevem Abraham Aaron Thomson.*mondja Jessnek és vár, hogy megtudja a becenevét.*
Vissza az elejére Go down
Jessica Canly
Diák - Pilluamuleto
Jessica Canly

nő Halak Hozzászólások : 144
Évfolyam : Első
Kor : 34

Szökőkút - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 17 Icon_minitimePént. Május 28 2010, 11:28


- Nem bántottál meg, de jól látod a helyzetet, eléggé felzaklat a dolog, nem tudom hogyan kezelhetném.*Szomorú tekintetét még egy pillanatra a vízre vezeti, majd újra mosolyogva pislog a fiúra, új témát keresve.*
- már miért lenne szégyen? Hány éves is vagy? 16?17? Szerintem nem kell elkapkodni az ilyen dolgokat, és semmi szégyen nincs abban, hogy nem vagy szoknyapecér. Csak akkor járj valakivel, ha tényleg szereted. Legalábbis nekem ez a véleményem.*Újabb mosoly, s kék szemeivel a fiú szemibe néz, hátha ki tud olvasni valamit belőle.*
~Becenév, néézzük csak... Aari? Abri? Nem... túl egyszerűek... aat... ez jó lesz, a monogramok összeolvasva, de mégsem^^~
- Mit szólsz az Aat-hez? Szerintem tökéletesen megfelel. Ha nem tetszik persze kitalálok mást. Egyébként van valami hobbid? Például... játszol valamilyen hangszeren? Gyűjtesz valamit?*Teszi fel sorra a kérdéseit, hogy jobban megismerhesse a fiút.*
- Én például rajzolni szeretek, de azt nagyon. Állítólag tudok is, valamennyire szerintem is.*Nem akar nagyképűnek tűnni, hiszen nem is az... igazából fantasztikus rajzokat készít, de ezt nem vallja be magának és mástól sem hiszi el...*
Vissza az elejére Go down
Abraham Aaron Thomson
Diák - Pilluamuleto
Abraham Aaron Thomson

Hozzászólások : 33
Évfolyam : Első

Szökőkút - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 17 Icon_minitimeKedd Jún. 01 2010, 20:26

*Abraham látja, hogy a lány bánkódik Rufus miatt, és épp ezért is örül annak, hogy Jessica témát váltott, de annak már nem nagyon,m hogy ő a beszédtéma. Nem szereti, ha róla beszélnek, főleg nem ha dicsérik, jobban szeret másokat dicsérné, mint azt hallani, hogy ő milyen jó. Sokan szerénynek tartják, de szerinte ez csak jó emberi tisztelet, mert így másokat állít középpontba nem pedig saját magát.*
-16 éves vagyok és az a szégyen a többi férfi szemében, hogy nekem csak egy barátnőm volt. Szerintem meg az a szégyen, ha valaki csak kihasználja a lányokat épp ezért én nem vagyok ilyen, mert ezt én rossz tulajdonságnak tartom. Én úgy szeretnék egy olyan lányt szeretni, aki azért szeret, mert nem vagyok szoknyapecér, meg nem a külsőmről ítél, hanem a belső tulajdonságaimról. Én mindenkit először a belső tulajdonsága szerint ítélek meg, sose nézzem, hogy hogy nézz ki. Mind Isten teremtményei vagyunk és senkit nem teremtett Isten csúnyának, tehát mindenki szép.*mondja a lánynak, majd kedvesen mosolyog rá.*
- Az aat jó lesz. Ez a becenév még sose jutott eszébe senkinek. Ilyen becenevet csak egy okos lány találhat ki.*ismét mosolyog a lányra, majd elismerés képen megsimogatja a vállát.*
-Hobbim, a sport és zongorán játszok, de a suliban még nem találtam zongorát és szeretek is énekelni. És mi szépeket rajzolsz?*kérdezi kíváncsian a lánytól.*
Vissza az elejére Go down
Sárossy Kristóf
Diák - Pilluamuleto
Sárossy Kristóf

Férfi Halak Hozzászólások : 30
Évfolyam : Első
Kor : 31

Szökőkút - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 17 Icon_minitimeSzomb. Jún. 12 2010, 17:40


Violetta


Látom rajta hogy élvezi amit csinál. Beszólogatni valami nagyon ütőset, amiről az ember már-már elhinné, hogy úgy mellbevág, hogy hamarosan a vízbe landoljak. De mégsem. Mivel nekem sincs a terhemre az élcelődés, hagyom hogy alakítsa a jól bevált kőtapló okoska szerepét, ameddig én jóságos nagypapát játszva hanyagul vigyorgok rá. Meg bólogatok is mellé helyeslően és olyan megértően ahogy csak tőlem telik. Pedig tényleg nem tudja hogy miből marad ki. De legalább nem az én lelkemen szárad, hogy unalmas kis élete ilyen látvány nélkül marad. ÉN felajánlottam neki.
Füstfelhőket eregetve nézem ahogy helyet foglal egy padon és bokszolókat megszégyenítő teljesítménnyel tekergeti a nyakát. A szám mintha kényszeredetten elmozdulna az egyik irányba. Nem tehetek róla, de a túl kemény csajok, valahogy sose jöttek be. Jobban szeretem én viselni a gatyát, nem pedig fordítva. Meg amúgy is, minek kellett leülnie, amikor olyan kényelmesen elállhatott volna itt. Fröcskölő távolságon belül.
- Ahogy gondolod - Rángatom a vállam hanyagul. - De nem tudom, elég prűd lehetsz, ha már a lábfejem meztelensége is ennyire zaklat.
Valami sajnálkozó arckifejezést öltök magamra egy diadalmas vigyorral körítve. Ja, hogy őszinte legyek, tényleg nem találkoztam még senkivel, akit ennyi is zavart volna. Pedig voltam már jobban alulöltözött is. És természetesen, most sem kell rosszra gondolni.
- Tegnap jöttem. Nálam az már a régóta kategóriába tartozik.
Kacsintok egyet, aztán megindulok a szökőkút széle felé. Útközben még a vízbe dobom a félig elszívott szálat, leplezetlen vagányságból. Valamiért az sem nem tud érdekelni, hogy Violetta is beköphetne, főleg ha ilyen jeleket hagyok magam után. Mondjuk, ez a csaj valahogy nem olyan árulkodós mintatanulónak tűnt. Nem, korántsem.
Jelentős vízzel együtt kiugrom a kútból és az odakészített cipőkért hajolok.
- Na én húzok. Aztán felejts el szólni ha, vakságra vágyol. Vagy egyszerűen csak jobb belátásra tértél.
Ünnepélyesen vigyorgok tovább és a lábbelit lóbálva a kezemben otthagyom a helyszínt, meg Violettát is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Szökőkút - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 17 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Szökőkút

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
17 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: A kastély parkja :: A kastély körüli park-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés