Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól Vide
TémanyitásTárgy: Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól   Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól Icon_minitimeVas. Május 31 2009, 18:39

Kedves mindenki!

Ezennel erre is lehetőséged van, egyenesen Gerard Rowne Wayner-től kérhetsz lelki tanácsadást, bármilyen témában. Minden kérdésre nagyon szívesen válaszol, és segít, hogy újra felépülj a lelki romhalmazból, amelyet magad köré csináltál.

//Karakteres stílusban fogom a válaszokat adni, így készüljetek. ^^ A useres gondokat a megfelelő jelzésbe tegyétek, de azokra is Gerard fog válaszolni. Very Happy Kis csavar. ^^//
Vissza az elejére Go down
Evon V. Yung
Prefektus - Extremus
Evon V. Yung

Férfi Halak Jelige : Róka Yung
Hozzászólások : 240
Évfolyam : Első
Kor : 34

Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól Vide
TémanyitásTárgy: Re: Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól   Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól Icon_minitimeHétf. Jún. 01 2009, 00:26

Jelige: SZSZSZ, avagy Szadistától Szenvedő Szöszi

Problémám már hónapok óta tart, és sajnos nem sok esélyt látok arra hogyan menekülhetnék ki jelenlegi szorult helyzetemből.
Engem elnyomnak!
Elnyomnak éjjel, elnyomnak nappal, folyton Ale.. khm.. mármint.. folyton egy bizonyos ember parancsaira kell ugrálnom! Ezt még el tudnám viselni, de szexuálisan zaklat! A legmocskosabb módszerekhez folyamodik, bilincsekhez, sőt egyszer már be is drogozott! Nagyon frusztráló ez az egész, ráadásul nem tudok tanulni miatta. Minden nap elismétlem neki, hogy hagyjon békén, és hogy egyáltalán nem kedvelem, de nem hallgat rám. Kezdem úgy érezni, hogy csak a testemért tart, mint egy szexrabszolgát.
Mit tegyek?

Róka
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól Vide
TémanyitásTárgy: Re: Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól   Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól Icon_minitimeHétf. Jún. 01 2009, 11:39

Kedves SZSZSZ!

Hát, sajnos ilyen a sorsod. Ebbe bele kell törődnöd. A férfiak már csak ilyenek, szeretik kihasználni az embereket, ha úgy tartja a kedvük. A probléma az, hogy ne csak kezd úgy érezni, hanem érezd is úgy, mert tényleg csak a testedért tart. Neki csak arra kellesz, semmi másra. Mint barátod tanácsadód, azt javaslom, hogy lépj fel ellene, és zsarold meg, mutasd meg neki, hogy nem ő a főnök, hanem te vagy az. Hiszen ha te nem lennél, nem lenne kit kihasználni. Ja, és még annyit, hogy legyen vér a pucádban, ne legyél ilyen gyáva kis féreg, mondd meg neki határozottabban, hogy ne folyamodjon a mocskos eszközeihez. Sárvérűek...

Gerard Rowne Wayner
Vissza az elejére Go down
Genevieve McDarell
Diák - Pilluamuleto
Genevieve McDarell

Jelige : Plázacica
Hozzászólások : 72
Évfolyam : Második

Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól Vide
TémanyitásTárgy: Re: Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól   Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól Icon_minitimeHétf. Jún. 01 2009, 11:51

Megmentőm!

Hiányoznak a plázák. Itt még a közelben sincs egy darab sem. Ráadásul a városban, ahol szétnéztem, mindenki azt hiszi, hogy farsang van, és beöltözött egy várjátékhoz. Még mi a fene történik itt? Mindenki megőrült? Csak én vágyom arra, hogy újra a plázák butikjaiban válogassam azt, hogy a kék, vagy a sárga szín illik az új szoknyácskámhoz, ami rózsaszín színű?

Kétségbeesett Barnaság.
Vissza az elejére Go down
Kamilla Spero
Diák - Pilluamuleto
Kamilla Spero

nő Nyilas Jelige : a kis mindentudó...
Hozzászólások : 454
Évfolyam : Második
Kor : 32

Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól Vide
TémanyitásTárgy: Re: Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól   Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól Icon_minitimeHétf. Jún. 01 2009, 12:21

Kedves segítőm!

Egy igencsak kellemetlen esemény miatt (elraboltak minket) elég szorult helyzetbe kerültünk. Itt minden olyan kilátástalan! A legmocskosabb munkákat kell végeznünk, és mindig megalázó helyzetbe kerülünk. Finoman fogalmazva az életünk egy hajszálon függ, vagy inkább fogva tartóink jókedvén... Ezennel kérném segítségét, hogy valamilyen módon próbáljon könnyíteni helyzetünkön. Kérem segítsenek!!!!!!

Reményvesztett Kami
Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
Alex Garner
Diák - Extremus
Alex Garner

Férfi Kos Jelige : Szadista Gengszter
Hozzászólások : 188
Évfolyam : Második
Kor : 34

Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól Vide
TémanyitásTárgy: Re: Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól   Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól Icon_minitimeKedd Jún. 02 2009, 01:32


Jelige: Zsarnok a pácban!

Nos, tisztelt lélekfurkász, ajánlom, hogy megérd a pénzedet!
Problémáim egy szőkeciklonnal kezdődtek, dögös kis róka, gondolom érted hogy értem. Szóval jött ez a szőke bombázó és egyszerűen felforgatta az életemet! Ennek még kimondottan örülnék is, ritkán fordul elő az ilyen.
De folyamatosan panaszkodik!
Szétdobja készségesen a lábait, aztán sipákol, hogy megerőszakoltam.
Adok neki nevelői szándékkal egy kis legyintést, erre brutális családon belüli erőszakról hadovál.
Egészséges férfihoz mérten megkövetelem a napi adagomat és kéjenc disznónak bélyegez.
Üzletet ajánlok és zsarolással vádol.
A múltkor is, emiatt a hideg szél miatt felvettem a bőrkesztyűmet, hogy ne száradjon ki a bőröm, erre összesz@rva magát menekül el tőlem. Nem igazán értem a logikáját. Szerintem kóros sunyításikomplexusa van a rókababának. Mostanság erősen gyanakszom, hogy másfelé kacsingat a szöszi, így arra gondoltam, hogy esetleg katonai kiképzőtáborba viszem. De ott meg teli lenne a környék pasival!!!!
Szakikám, adj pár ötletet! Várom (megfelelő) válaszod.




Ui.: Tudom hol laksz.


Gengszter
Vissza az elejére Go down
Evon V. Yung
Prefektus - Extremus
Evon V. Yung

Férfi Halak Jelige : Róka Yung
Hozzászólások : 240
Évfolyam : Első
Kor : 34

Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól Vide
TémanyitásTárgy: Re: Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól   Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól Icon_minitimeKedd Jún. 02 2009, 02:42

Jelige: NE HIGGYEN NEKI!

Hagyjuk a félrebeszéléseket, azaz félreírkálást, meg a személyiségi jogokat, TUDOM, hogy írt magának az az elvetemült vadállat! De ne higgyen neki! Aljas hazugság mind!
Az a férfi nem normális! Az egy elmebeteg! Egy manipulatív erőszakos pszichopata! És nehogy azt higgye, hogy eltúlzom, mert nem így van! Tudja milyen érzés úgy felkelni hajnalban reggelente, hogy egy újabb napot kell túlélnie? Ráadásul elmondhatatlan, hogy milyen nehéz egyáltalán LEÜLNI egy keményebb menet után. Van, hogy egy sima székhez három párnát kell használnom! Állandóan a fülemet harapdálja, mintha valami beteges fül-fétise lenne, folyton véresre harapja, és kiszívja a nyakamat, ami tök kényelmetlen, mert ebben a nyári melegben kénytelen vagyok sálat, meg hosszú nyakú felsőket viselni, ami nonszensz, mert még csak nem is ez az ezévi divat! Két éve még rendben lett volna, na de most, mikor a nyakrésznél mélyen kivágott ruhák a menők... nagyon kínos!
Na meg az a bőrkesztyű! Tényleg, azt még nem is említettem magának! Mindig mikor keményen meg akar verni valakit felhúzza a bőrkesztyűjét! Ha pedig ha már az óráját is az öklére húzza, akkor az illető biztosan nem éri meg a másnapot! Ha barátkozom másokkal, ha beszélek mással, ha csak RÁNÉZEK másra, azonnal nekiesik az illetőnek! Iszonyatosan féltékeny és az agyamra megy vele! Egyszer még nyakörvet is rakott rám, hogy ne mehessek távol tőle! Most komolyan, normális, hogy valaki ilyet tesz embertársaival?
Fogalmam sincs mit írt, de bármi volt az, NE HIGGYEN NEKI!
Annak az embernek beteges birtoklási mániája van, és hatalom-komplexusa!



Róka
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól Vide
TémanyitásTárgy: Re: Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól   Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól Icon_minitimeVas. Jún. 07 2009, 14:46

Pff.. Javaslom, hogy válts hajszínt, a szőke kifejezetten előnyösen állna neked. A mágusvilágban egy darab pláza sincsen, erről még álmodni se merj. Valamint ez azért egy várjátéknak tűnő farsangi bál, mert a kastély VALAHOGY visszakerült a KÖZÉPKORBA! És igen, csak te vágysz erre.

Gerard Rowne Wayner
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól Vide
TémanyitásTárgy: Re: Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól   Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól Icon_minitimeVas. Jún. 07 2009, 14:52

Reményvesztett Kami!

Megnyugtatlak: a neked illő legjobb helyen vagy! Ennél többre úgysem fogod tudni vinni az életben, szóval ez kifejezettem előnyör számodra, szokod a helyzetet, szituációt. De, hogy a lelkedet pátyolgassam is, van mentsvár. Csak gondolj szép bizonyos dolgokra, és talán még megmenekülhetsz.

A minél későbbi szabadulás reményében: Gerard Rowne Wayner
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól Vide
TémanyitásTárgy: Re: Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól   Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól Icon_minitimeVas. Jún. 07 2009, 15:01

Kedves Zsarnok!

Hát még szép, hogy értem, miről beszélsz. Hát igen, ilyenek már csak ezek a szőke ciklonok. Elvárják az embertől, hogy úriember legyen, de ha ezt megkapják, akkor az a baj. Ezen kívül ők is ugyanúgy akarják a dolgokat, és mégis nyavajognak. A napi adag pedig természetesen, ez jár nekünk az egésznapi meló után. Legalább ennyi örömünk legyen már.

Készségesen támogatom a cselekedeteidet! Ne hagyd magad, hiszen Te csinálod jól, teljesen természetes dolgokat kérsz. Ha lenne szakképzesítésem pszichológiából, azt kellene mondanom, hogy ülj vele, és beszélgess el. De mivel ez nincs így, nem is fogom ezt megemlíteni. Mutasd meg neki, hogy ki a főnök, szolgáld ki teljesen, és meglátod, hogy a lábszétnyújtás után már nem az erőszak fog következni.

Gerard Rowne Wayner
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól Vide
TémanyitásTárgy: Re: Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól   Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól Icon_minitimeVas. Jún. 07 2009, 15:10

Hiszek neki!

Ne hagyjuk ezeket. Ez egy privát lelki segély kérés, így természetes, hogy az embereim nem akarják tudni, hogy mikor írnak ide. De mindegy, mivel te is páciens vagy, így neked is válaszolok, szívesen.

Az a férfi csak a saját szükségleteit akarja kielégíteni, mint egy tisztességes állampolgár, természetes, hogy ezért bizonyos eszközökhöz folyamodik. Olvastam a levelét, és a problémája tényleg súlyos. Ha ilyen akadályokat állítasz neki, akkor egy idő után ott fog téged hagyni, ez szinte garantált. És ha egyszer te is szereted őt, akkor bizony nagyon sajnálni fogod. Bár én azt mondom, hogy ezt igazán megérdemelnéd, a sárvérűeknek ez való. És minden bizonnyal, az írásod alapján kiszugerálva, te az vagy. Szóval vigyázz, egyszer még eljön a te időd. Viszont, ha sorsodon tényleg javítani szeretnél, akkor költözz el a közeléből, vegyél fel új személyazonosságot. Sőt, manapság a mocskos néped orvostudománya már a külsőt is tudja alakítani, pénz ellenében.

Kellemes szenvedést kívánok!

Gerard Rowne Wayner
Vissza az elejére Go down
Emmeline Way
Diák - Pugnax
Emmeline Way

nő Szűz Jelige : Kamaszodó, borzas nagykistünde
Hozzászólások : 392
Évfolyam : Második
Kor : 136

Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól Vide
TémanyitásTárgy: Re: Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól   Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól Icon_minitimeCsüt. Jún. 25 2009, 14:26

Mélyen tisztelt Segítő!

Komoly kérdéssel fordulok Önhöz. Motsnaában egyre gyakrabban azt veszem észre magamon, hogy más vagyok, mint voltam. Kerestema Könyvtárban a tünde-kamaszévekről könyveket, de semmit nem találtam! Ilyenkor normális, ha a tünde lánya megnéz egy-egy férfit? Vagy ez már rosszat jelent?

Kétségbeesve várja a választ:

Egy összezavarodott tündelány
Vissza az elejére Go down
Layla Badra
Diák - Extremus
Layla Badra

nő Vízöntő Jelige : XXI. A Világ
Hozzászólások : 52
Évfolyam : Első
Kor : 32

Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól Vide
TémanyitásTárgy: Re: Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól   Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól Icon_minitimePént. Júl. 24 2009, 00:34

//Jelige: Egy világ dőlt össze bennem

Kedves vagy épp nem kedves lelkisegély-szolgálat!
Hatalmas problémam van! Felregisztráltam ide, minden rendbe ment, de hirtelen észervettem egy hatalmas űrt. Igyekszem tökéletes színnel írni, csak azért, hogy az én édes-kedves és egyetlen karakteremnek tökéletes és színes legyen az élete, de hiába keresetem, nem találok helyet, ahol próbálgathatnám a színeket... Óriási csalódás volt ez számomra, és nem is értem, hogy volt képes mindenki túlélni ezt a katasztrófális hiányt edig. Most mit tegyek?

Köszönettel: Kétségbeesett User, aki azon gondolkodik, hogy az egyetlen édes-kedves igazgatója szobájában fogja lebonyolítani a színpróbákat ^^

U.I.: Nem, ez a szín sem tetszik XD//
Vissza az elejére Go down
Noel Wyard
Prefektus - Pilluamuleto
Noel Wyard

Férfi Skorpió Jelige : A halál csak a kezdet. Az Antisignus.
Hozzászólások : 1437
Évfolyam : Első
Kor : 30

Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól Vide
TémanyitásTárgy: Re: Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól   Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól Icon_minitimeSzomb. Dec. 05 2009, 19:12

Jelige: Pancser

Marha nagy problémám van, amire nem találok megoldást. Jelentkeztem az iskolába, ahol valami tévedés folytán beosztottak egy olyan karba, ami tele van ilyen bárgyú, nyálas, hajlongó szépfiúkkal. Ez a kisebbik gondom, a nagyobbik az, hogy fogalmam sincs, én mi a fészkes fenét keresek azon a karon? Hiba csúszott a rendszerbe, ez egészen biztos, csak nem tudom, kihez forduljak? A körletekbe nem megyek be, sátrazok külön, hogy még véletlenül se azonosítsanak a karral, de legnagyobb bánatomra a tanárok többsége így könyvel el, pedig nem hordok egyenruhát, nem érintkezem senkivel onnan, be sem költöztem oda.

Nem, nem mondom ki a kar nevét sem, le sem írom, de van a címerükben egy elfuserált sárkány, vagy valami hasonló, ami egy zöldség, és úgy néz ki, mint aki beszívva köröz a levegőben. Szerencsétlen koponyám is csak pislog ki a fejéből, és nem tudom neki megmagyarázni, hogy semmi gond, csak benéztek valamit. Ráadásul egy plecsnit aggattak rám, hátha majd így beilleszkedek oda, de… úgy nézek én ki, mint aki erre vágyik? Most mi a jó édes úristent csináljak? Menjek dirihez, hogy öreg, ezt elnézted, és valami nem stimmel?

Kétségbeesett pancser.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól Vide
TémanyitásTárgy: Re: Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól   Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Lelkisegély-szolgálat - Gerardtól

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Általános fórumok :: Csevegő-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés