Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Átváltoztatástan terem - Page 4 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Átváltoztatástan terem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Átváltoztatástan terem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan terem   Átváltoztatástan terem - Page 4 Icon_minitimeKedd Jún. 30 2009, 16:58

[Levi, Levi, Leviiiii ^^]

*Elmosolyodik, ahogy a fiú közli, hogy ennyit még ért japánul. Persze ez nagyon alap volt, talán mások is megértenék, de jobb az angol a tisztán látás kedvéért. Nagyon meglepi, hogy Levente kezet csókol neki, el is pirul egy nagyon kicsit, de fehér bőrén persze ez rögtön meglátszik.*
- Nem menekülök. Egyszerűen csak bízom benne, hogyha elég sokan vagyunk akkor nem szúr ki...Vagy legalábbis nem elsőnek szúr ki.
*Magyarázza egyszerűen a másiknak, de sejti, hogyha a császárnő akar tőle valamit akkor mindegy hol ül és hányan vannak még rajta kívül a teremben. Persze Kumiko mindent tud, amit mitológiából tudni kell. A emelt anyagot is átnézte, annak ellenére, hogy ő csak alapszinten tanulja a tárgyat.
Figyeli ahogy kartársa rendezkedik, amikor pedig visszafordul már jobban szemügyre tudja venni. Csak most veszi észre a feketére festett szemeket és akaratlanul is Japán jut eszébe róla. Ott festik így magukat a visual kei-es fiúk. Sosem értette miért, de a zenét azért szereti. Igaz csak titokban hallgatta, mert a szülei totál kiborultak volna.
Levente beszámolója nem túl bíztató a korábbi óráról, mégis elmosolyodik, ahogy elmeséli túlélte.*
- Még szerencse. Különben mindenki haza akarna menni és bezárhatna az iskola. De ez így a középkorban macerás lenne...
*Aztán, hogy elterelje a témát, meg mert nem tudja nem a fiú fekete szemeit bámulni, hagyja hogy kíváncsisága felülkerekedjen rajta.*
- Mért fested a szemed?
*Csak őszinte kiváncsiság van a hangjában semmi több. Nem zavarja, náluk otthon több fiút is látott, és bár nem tetszik neki, nincs különösebb baja vele.*
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Marcus Grindley
Diák - Extremus
Jeffrey Marcus Grindley

Férfi Bak Jelige : Az Érinthetetlen
Hozzászólások : 511
Évfolyam : Második
Kor : 32

Átváltoztatástan terem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan terem   Átváltoztatástan terem - Page 4 Icon_minitimeKedd Jún. 30 2009, 17:08

[Kumiko xD]

*A pirulásra megint csak mosolyog, halványan, olyan mindent tudóan, de hangosan egy szót sem szól, a következő mondatokra viszont megcsóválja a fejét.* - Nem tudsz menekülni előle. Átváltoztástanon feladott egy kérdést, és akik nem válaszoltak, azoknak sorban adott még egyet-egyet. Azt hiszem, egyetlen diákot hagyott ki, aki nagyon meghúzta magát, de őt is észrevette Akane sensei, és jövő órán feleltetni fogja, szóval lehetetlen megúszni... *Frusztráltan túr bele a hajába, összekócolja, majd leengedi a kezét.* - De persze elsőnek lenni tényleg nem kellemes, pláne, hogy fogalmam sincs, mi lesz a mai óra anyaga... Én hülye válogatás nélkül felvettem az összes tantárgyat, azon az alapon, hogy ki tudja, mire mikor lesz szükségem, de a mitológiák és vallások... Hát, mondjuk úgy, hogy a legkevésbé sem értek hozzájuk. *Kissé zavartan vigyorog, a nyakában lévő sálat piszkálgatva, majd keserűen nevet fel a következő mondatra.* - Na igen. Innen szerintem mindenki haza akar menni, legalább a saját időnkbe, ha már az iskolát nem is hagyjuk el... Tényleg, az igaz, hogy az egyik tanár lelépett itt, a középkorban? Őrült ember... *A bámulást észreveszi, de nem tudja mire vélni; nem is igazán érti, Kumiko mit néz rajta, de a kérdés hallatán megvilágosodik, és felnevet.* - Jah, hogy azt nézed? Hm... Tulajdonképpen nem is tudom. Egyszerűen csak így, feketére festve jobban tetszik, mint simán. Miért... szerinted ronda... vagy ciki...? *Kissé aggódva nyúl a szeméhez, félve pislogva Kumiko-ra.*
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Átváltoztatástan terem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan terem   Átváltoztatástan terem - Page 4 Icon_minitimeKedd Jún. 30 2009, 17:30

*Kumiko csalódottan hallgatja tovább a beszámolót. Nem nem tud elmenekülni. Nem is akart, de akkor is. Nem lehetne, hogy csak csöndben ül és jegyzetel? Nem teszi fel a kérdést, hisz biztos hogy nemleges választ kapna, de tovább hallgatja társát, aki már a felvett tárgyairól beszél.*
- Én csak a gyógyító-méregkevrő csoport tárgyait vettem fel. Meg ezt pluszba. Engem érdekelnek más kultúrák és gondoltam itt lesz lehetőségem jobban megismerni azokat. Készültem is mára, szóval szerintem nem lesz gond.
*Magyarázza és közben bíztatóan rámosolyog a szemben ülőre. A hazamenésre csak rázza a fejét. ő bizony nem akar haza menni. Nagyon boldog volt, hogy végre eljöhetett onnan. Bár hiányoznak neki a szerettei élvezi a szabadságot amit itt szerzett.*
- Tévedsz. Én nem akarok hazamenni. A teaszüretelésnél még itt a közép korban is jobb...
*Többet nem mond, mert valószínüleg úgysem érdekli a másikat, amit mesélhetne. Kumiko legalábbis utálja a teát, meg mindent ami ehhez köthető. Tudja, hogy zavaró a nézése, de szerencsére hamarosan választ kap. És nem is tűnik úgy, hogy megbántotta volna a fiút. Azonban a kérdésre nem szívesen válaszol. Lehet a másik nem örülne az igazságnak. A feketeség azonban ritkán hazudik, így végül az igazat mondja.*
- Nem ciki, vagy ilyesmi, de engem úgy neveltek, hogy a festék a lányoknak való... Igaz otthon rengeteg pasit láttam kifestett szemekkel, de sosem értettem mért teszik. Bár igaz, ami igaz van akinek jól áll...De nekem akkor sem tetszik.
*Fejezi be kissé sután. Valójában kicsit ellentmondásos, hiszen a mangákban, amiket olvas elég sok a festett szemű fiú, és ott eddig sosem zavarta. Erre azonban csak most eszmélt rá. így jobban átgondolva meg kell állapítania, hogy inkább csak szülői nyomásra vallotta eddig, hogy nem tetszik neki. Tulajdonképpen nincs vele baja. Talán furán fog nézni rá a másik, de azért hozzá fűzi az új véleményét.*
- Tudod mit, igazából azt hiszem, tetszik.
*Mondja kissé zavartan, mert most elég zagyvaságnak tűnhet, amit eddig mondott. De ez van. Ha egyszer ő is csak most jött rá, akkor mit tehetne?
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Marcus Grindley
Diák - Extremus
Jeffrey Marcus Grindley

Férfi Bak Jelige : Az Érinthetetlen
Hozzászólások : 511
Évfolyam : Második
Kor : 32

Átváltoztatástan terem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan terem   Átváltoztatástan terem - Page 4 Icon_minitimeKedd Jún. 30 2009, 17:56

*Bizony, Levente is megpróbálta ezt. Csendben ülni, és jegyzetelni... De Akane-sama persze keresztülhúzta a számításait, a reményeit.* - Engem is érdekelnének, csak nem értek hozzájuk, tehát az előzetes tudás hiányzik, és azt sem nagyon néztem meg, a mai órán mit veszünk, tehát még arra sem készültem... *Lemondóan legyint, majd kíváncsian pislog Kumikora.* - Mesélsz valamit arról így óra előtt, amit ma veszünk? Azért jó lenne legalább nagyjából tudni, mi van, ha véletlen felszólít a tanárnő... És biztos fel fog, a tapasztalat alapján. *Mikor a lány megrázza a fejét, döbbenten ráncolja össze a szemöldökét; nem érti, hogy akarhat valaki itt maradni. Persze lehet, hogy csak azért, mert neki még nem volt része teaszüretelésben, és nem is tervezi, hogy lesz. Kumiko festékes válaszára csak elmosolyodik, és megvonja a vállát.* - Hát, ez van. *Nem, nem sértődik meg amiatt, hogy a lány szerint a festék inkább az ő nemének való, mint Leventéjének. Mindenkinek más a véleménye.*
- És nekem jól áll? *Kérdezi végül a szempilláit rezegtetve, majd hátradől a széken. A következő kérdésre van ötlete, de azért felteszi, a biztonság kedvéért.* - Miért, honnan jöttél? *A legutolsó mondatra megint kissé meglepődve pislog, majd lehajtott fejjel nevet fel.* - Na ugye? *Néz fel aztán a lányra csillogó szemekkel, majd az ajtóra néz. De nem... nem nyílik, nem érkezik új diák. A végén még ketten maradnak, ejnye... Na nem mintha nem élvezné a lány társaságát, de azért mégiscsak. Igaz, hogy Akane-sama mindenkivel törődik, de minél többen vannak, annál kevesebb egy főre eső törődés fér bele az óra időtartamába.*
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Átváltoztatástan terem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan terem   Átváltoztatástan terem - Page 4 Icon_minitimeKedd Jún. 30 2009, 18:28

*Kumiko nem gondolkodik sokáig, szinte rögtön belevág az anyag ismerteésbe. Mindent persze ő sem tud, de utána olvasott egy kicsit ennek-annak.*
- Ha jól tudom ma a kelta hold mítoszairól lesz szó. Nem tudok róla sok mindent, csak annyit, hogy a kelták holdévben számoltak és éjfélkor kezdték a "napot". Azt gondolták, hogy a varázslatok a hold fázisaihoz köthetőek. Bizonyos varázslatokat csak teli holdkor, másokat pedig csak újholdkor hajtottak végre. Az Istennőjüknek is a Holdat tekintették. Vagy valami ilyesmi. 3 Arca volt. A növő hold a szüzet, a telihold az anyát, az új hold meg a banyát jelképezte. A másik anyag pedig Babilonhoz köthető. Az Istar-kapuval védték a várost. Azt ahol bábel tornyát is építették. Azt hiszem. Ezt azért ne vedd kézpénznek.
*Fűzi hozzá, csak azért, hogyha óra közben felszólítja a fiút a tanár és esetleg nem jó a válasza, akkor se hibáztassa Kumikot, amiért téves információkat adott ki. Nem foglalkozik azzal, hogy Levi nem ért vele egyett hazautazás téren, azonban a következő kérdésen kicsit meglepödik.*
~ Hogy jól áll-e neki? Most úgy érti, hogy tetszik-e ő nekem? Vagy mi?~
*Nah igen, egy olyan lánytól mint Kumiko ilyesmit nem túl célszerű kérdezni. Sosem gondolkozott ilyesmin. A belenevelt sztereotípiákat követve élt ezidáig. Újra megnézi a fiút. Közben ugye átformálja kicsit a véleményét a másik nemről. Bár őt továbbra sem érdekli úgy. Végül könnyedén, megfontoltan válaszol, elvetve a korábbi gondolatát. Nem is ismerik egymást, ugyan mért kérdezte volan úgy...*
- Az biztos, hogy kiemeli a szemed. Eléggé felhívó. Úgyhogy ha ez a célod vele, akkor igencsak tetszetős és sikeres.
*Mindezt a fiú szemeibe nézve mondja, de utána lehajtja a fejét, hogy végig gondolja tulajdonképpen mit gondol a fiúk smink szokásairól. Miután megosztja a végső véleményét és Levente nevetni kezd ő is felnevet.*
- Egyébként Kiotóból jöttem. És te honnan származol?
*Válaszol kissé megkésve, de "fontos" eszmefuttatást végzett korábban ezért nem ért rá, akkor válaszolni. Látja, hogy Levente az ajtóra pillant és követi a pillantását. Semmi.*
- Mondd hogy nem csak mi ketten leszünk!
*Néz kissé könyörögve a másikra. Más órán egyáltalán nem zavarná, ha kevesen lennének, de most...*
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Marcus Grindley
Diák - Extremus
Jeffrey Marcus Grindley

Férfi Bak Jelige : Az Érinthetetlen
Hozzászólások : 511
Évfolyam : Második
Kor : 32

Átváltoztatástan terem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan terem   Átváltoztatástan terem - Page 4 Icon_minitimeKedd Jún. 30 2009, 18:57

*Mikor Kumiko belekezd az anyag ismertetésébe, akkor Levente némán ül, és próbál nem túlságosan bugyuta képet vágni. Ez sikerül neki, viszont azt a hazugságot már nem igazán tudja kiültetni az arcára, hogy teljes mértékben érti is, amiről a lány szövegel. Az Istar-kapura bólint, arról legalább már ő is hallott, de az órai anyag másik fele enyhén szólva is idegen neki, nem igazán érti a dolgokat. Ó, ő ugyan nem fogja hibáztatni a lányt, hiszen az is lehet, hogy eleve rosszul jegyzi meg amit Kumiko elmondott. A meglepődésre csak hátradől a széken, és félredöntött fejjel, kissé sejtelmesen mosolyogva nézi a lányt. Ki tudja, hogy ő mégis hogy értette azt a kérdést... Még az is lehet, hogy úgy, ahogy az a lány gondolataiban megfogalmazódik. Attól, hogy nem ismerik egymást, Levente még könnyedén kérdezhette volna "úgy" a dolgot, de nem biztos, hogy megtette. A mosolyából nem lehet rájönni a válaszra. Viszont aztán Kumiko válaszol, mire Levente csak biccent.*
- Igen, tulajdonképpen ez volt a célom, a kiemelés. Nos, akkor örülök, hogy ezt sikerült elérnem... *Ha Kumiko a szemébe néz, akkor ő azt viszonozza, majd kissé előre hajol, és egy pillanatra hozzáér a lány homlokán a hajához, meglegyinti, megsimítja, majd visszahúzza a kezét, és ő maga is elhúzódik, hátradől.* - Légy volt, de elzavartam. *Hogy valóban volt-e ott légy... az egy érdekes kérdés. Meglehet, hogy igen, volt, de az sem valószínűtlen, hogy nem volt ott semmi. A következő válaszra elgondolkozik, és kissé a szája elé emeli a kezét.*
- Kiotó... Gyönyörű város lehet, annyira szeretném egyszer megnézni... Toji... *Elmerengve mered egy pontra valahol Kumiko válla felett, majd észbekap, leengedi a kezét, és zavartan mosolyog.* - Magyarországról származom, Közép-Európából, de édesapám japán volt. Az édesapám alatt ne anyám férjét értsd. *Felnevet, talán még mindig kissé zavartan, majd a hajába túr. Nem akarja részletezni a dolgot, nem büszke rá, hogy az anyja megcsalta a férjét, aki erre rájött, mire elváltak, az anya pedig nem sokkal a válás után összeköltözött Levente igazi apjával. A szinte már könyörgésnek is betudható kérdésre felnevet, majd teljesíti azt.*
- Nem csak mi ketten leszünk. *Jelenti ki határozottan, majd újra az ajtó felé pislog, és felsóhajt.* - Jó, igazából lehet, hogy tényleg ketten leszünk... De te mondtad, hogy mondjam... *Már határozottan aggódva fészkelődik a helyén. Más órán tényleg jó lenne a kis családias hangulat, Kumiko, ő, a tanár, meg még esetleg egy-két diák... De ezen az órán valóban a teltház lenne a szerencsésebb. Bár az is tény, hogy Levente azon sem csodálkozik, hogy éppen ezen az órán vannak kevesen... Lehet, hogy elterjedt az átváltoztatástan híre.*
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Átváltoztatástan terem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan terem   Átváltoztatástan terem - Page 4 Icon_minitimeKedd Jún. 30 2009, 19:59

*Kumikot hirtelen éri a csapás. Mármint, hogy hozzérnek. Nem igazán értette, mire készül a fiú, ezért reagálni sem volt ideje. Ahogy az hozzáér kedve lenne pofonvágni, jó erősen, de ezt csak az esze súgja, a teste az még nem képes mozgásra. Hidegzuhanyként érte, hogy valaki, csak úgy hozzáért. Az más, ha ő nyújtja a kezét... De ő nem érzett semmilyen legyet.*
- Légy? Az alagsorban?
*Találja meg végül nagy örömére, a hangját és sikerül a szemöldökét is kissé fenyegetően felhúznia.*
- Ezt nem veszem be! Nem éreztem semmit. És most sem látom..ha itt lenne hallanánk, hogy zümmög...
*Leventére néz, és várja a választ, vagy valami magyarázatot. Aztán csakhogy tisztán lásson a fiú, még hozzá teszi.*
-Legközelebb az is jó lesz, ha szólsz, hogy ott egy légy. De tudom, hogy nem volt ott.
*A végére kicsit felemeli a hangját. De nem látszik idegesnek vagy ilyesmi. Szimplán csak biztos akar lenni benne, hogy eljut a fiú tudatáig a mondanivalója:* ~Ne érj hozzám, ha én nem akarom!~ *Aztán, ahogy a származásáról hallgatja a fiút egyre jobban elcsodálkozik.*
- Te vagy a második, akivel találkozom és Magyarországról származik. Jah és a második aki félig japán... A végén kiderül, hogy ide csupa magyar meg japán származású diák jár...
*Persze ennek most nem volt értelme. Meg valószínüleg nem is érdekli a másikat, hogy ő hány embert ismer és azok milyen származásuak. De legalább tudott rá valamit mondani. A családi kapcsolatokat már nehezen tudja követni... Hiába, neki még mindig természetellenesen hat, hogy valaki nem normális családban él. Majd megszokja. Azt azonban már megtanulta, hogy bármennyire is kiváncsi, nem illik ilyesmire rákérdezni. Így inkább csendben marad. Az ajtóban nem jön senki, és bár kérésére Levi azt mondja lesznek még, ez nem igazán akar megtörténni. A válasz folytatására már teljesen megenyhülten mosolyog.*
- Dinka! Ha nem jön senki akkor ne mondd, hogy jön. Reméltem, hogy ismersz valakit és tudod, hogy ő jönni fog...
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Marcus Grindley
Diák - Extremus
Jeffrey Marcus Grindley

Férfi Bak Jelige : Az Érinthetetlen
Hozzászólások : 511
Évfolyam : Második
Kor : 32

Átváltoztatástan terem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan terem   Átváltoztatástan terem - Page 4 Icon_minitimeKedd Jún. 30 2009, 20:24

*Levente a pofon hatására minden bizonnyal eléggé elszontyolodna, és úgy pislogna, mint egy kiskutya, aki tudja, hogy rosszat csinált, és leszidták érte, de a kiskutyaszemeibe nézve lehetetlen haragudni rá. Viszont mivel Kumiko nem pofozza meg, erre nem kerül sor, szóval csak a vállát vonja meg.* - Eltévedt. *A fenyegető szemöldökfelhúzásra a kezét kissé a szája elé kapva kuncog. Csillogó szemeivel így határozottan aranyos, bár tény, hogy nem direkt csinálja. Arra is volt már példa, de most nem szándékos a dolog. A következő érvekre csak legyint, és csuklóból mondja a választ.* - Ha az ember hajára száll le a légy, nem mindig érzi, én például nem szoktam. És a zümmögést sem biztos hogy hallanád, vannak halk legyek is. *Rákacsint a lányra, majd kissé a pad széle felé húzza a székét, távolabb Kumiko-tól; törzsével teljesen a lány felé fordul, majd hirtelen a háta mögé mutat.* - Ott van ni! *Ha a lány megfordul, persze nem láthat semmit, de akkor Levente csalódott arcot vág.* - Fene, elrepült. Pedig ott volt! *Teljesen komoly arccal bizonygatja az igazát. Érti ő a rejtett üzenetet, de sunyi mosolya alapján nem lehet tudni, vajon meg fogja-e fogadni a tanácsot. Végül kissé hátradől...ne a széken, de mivel féloldasan ül rajta, nem a háta mögött van a támla, így nem tud minek nekitámaszkodni. Ez nem zavarja sokáig, egyik kezével a padba, másikkal a szék támlájába kapaszkodik, úgy tartja magát ahogy hátradől kissé. A származásokat hümmögve hallgatja végig, majd megvonja a vállát.*
- Őszintén szólva én nem nagyon ismerek itt senkit. Oké, látásból sok embert, de hosszabban eddig csak egy tanárral, meg egy lánnyal beszélgettem el. A tanár a karvezetőnk volt, a lány meg Írországból származott, Jessica. *Az enyhültebb mosolyra ő is határozottan megkönnyebbül, ez az ő mosolyán is látszik, a "dinka" szóra viszont kiskutyaszemekkel pislog Kumiko-ra, még mindig hátradőlve.* - Nandeeeee? Te kérted, hogy mondjam...
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 689

Átváltoztatástan terem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan terem   Átváltoztatástan terem - Page 4 Icon_minitimeKedd Jún. 30 2009, 20:33

//Öhm.... Ahogy látom most nincsenek sokan az órámon, szóval szólok, hogy az óra el lesz csúsztatva vagy szombatra, vagy vasárnapra. Addig mindenki írja meg a kezdő reagot, és akkor megírom én is az órakezdő hsz-t. Köszönöm a türelmet ^^//
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Átváltoztatástan terem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan terem   Átváltoztatástan terem - Page 4 Icon_minitimeKedd Jún. 30 2009, 21:04

*A feketeség egyre jobban kezdi azt hinni, hogy a másik totál hülyének nézi. Az eltévedt légy ötletre csak még feljebb húzta a szemöldökét, az pedig, hogy miért nem érzékeli a legyet tényleg bugyuta kifogás. Hiába is kacsingat rá a fiú.*
- Tudod mi otthon pálcikákkal kapjuk el a legyeket. Nincs az elégy, amit én ne vennék észre egy ennyire kihalt teremben.
*Jegyzi meg utalva arra, hogy még mindig csak ketten vannak. Levente felkiáltására rögtön megfordul, de természetesen nem lát legyet. Az pedig, hogy az elszállt, megint egy hang nélkül! már meg sem lepi. Figyeli a fiú nagy komoly arcát, s ha nem zavarná, hogy az előbb letaperolták, talán még nevetne is rajta. Nem illik Leventéhez ez a nagy komolyság. Kumiko szerint nagyon nem. Az eddig együtt töltött kb. 5 perc alatt neki az a benyomása támadt, hogy félig-japán fiú nem szokott túl komolyan viselkedni. Persze nem ítél el senkit sem, az első benyomása alapján. Lehet tényleg ott volt a légy csak az ő érzékei rosszabbak itt mint otthon. Sosem lehet tudni. Ad még egy lehetőséget a másiknak. Bár a kartársa arcán megjelnő mosoly elég sunyinak tűnik, de még nem ismeri annyira a reakcióit, hogy ezt biztosra el tudja dönteni. Nézi, ahogy hátradől a székén, s közben eszébe jut, mi lenne ha leesne a srác.*
~Akkor bizony betörne a feje...Mert túl közel van a másik pad. ~
*De persze nem esik hátra. A kapcsoltatit kezdi elemezni és a feketséget meg is lepi, hogy a srác még csak két emberrel beszélt. A meglepetés az arcán is megjelnik egy pillanatra, de aztán meghallja, hogy az egyik az igazgató és a meglepetést a kiváncsiásg váltja fel.*
- Beszéltél az igazgatóval? Miről?
*Neki minden információra szüksége van a karvezetőjükről! Persze az ok az szigorúan titkos, így rögtön visszateszi a mosolyt az arcára, hogy ne legyen olyan feltűnő, mennyire érdekli a professzor. Majd hogy még inkább elterelje a gyanút a másik személyre is rákérdez.*
- Jessica...Jessica... Nem ismerem. Ő ki?
*Az ajtóban még mindig senki. Levente meg még mindig dinka... Még hogy Kumiko kérte, hogy ezt mondja... Erre már csak megforgatja a szemeit de nem mond semmit.*
Vissza az elejére Go down
Erin Corwell
Diák - Extremus
Erin Corwell

nő Vízöntő Jelige : XIII. A Halál
Hozzászólások : 419
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Átváltoztatástan terem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan terem   Átváltoztatástan terem - Page 4 Icon_minitimePént. Júl. 03 2009, 21:19

*Ő tényleg nem akart bejönni erre a szarra. Komolyan, nem érdeklik sem a mitológiák, sem a vallások. A legendákhoz és az ilyen marhaságokhoz túl realista beállítottságú, meg amúgy is: kit érdekel mi történt régen? Most most van, és most tökre nem számít, hogy Hercules hány nőt csinált végig amíg hősködött. A vallások meg.. Erin ateista. Kőkeményen ateista. Nem hisz semmilyen istenben, semmilyen vallásban, csak magában meg ebben a koszos, és alkoholbűzös XXI. században.
Dehát ugye ilyenkor rossz, ha van az embernek egy Jezebel nevű nem épp átlagos hollója, aki szó szerint rágja a fülét, hogy menjenek el, mert az neki hasznos lesz.
Már miért lenne hasznos neki bármi is? Egy ideje olyan érzése van, hogy a démon tud valamit ő nem, és szándékosan nem oszt meg vele valami olyan információt, ami márpedig igenis fontos lenne. Ne kérdezzétek honnan sejti.. ez amolyan női megérzés. Már... ha Erin esetében beszélhetnénk bármiről amihez a nőknek is köze van.
Szóval egy darab cetlivel (igen, erre fog jegyzetelni vagy firkálni) meg töltőtollal, meg a vállán egy nagy fekete, borostyán sárga szemű tollas döggel érkezik meg az adott terembe. Hallott ezt-azt az új tanárról, bár a régit sem ismerte szóval neki aztán tökmindegy ki tanította vagy tanítja most. Elvileg ez a mostani csaj ijesztő meg olyan kígyószerű.*
~Ne vágj ilyen fancsali arcot, mert szörnyen áll.~
~Nem érdekel, fogd be, örülj hogy eljöttem.~
*Halk mormogással (valószínűleg ez köszönés akart lenni) lép be a terembe, aztán a jelenlévő két diákra pillant. Szemében a kárörvendés ronda kis szikrája lobban fel, miközben halvány, nem túl kedves mosollyal leül a terem másik végébe, lábait felpakolja a padra, Jezebelt meg átterelgeti az alkarjára. Ott kényelmesebb.*
~Micsoda lebőgés. Két ember.. velem együtt három. Milyen gáz már, ha nem érdekel senkit ez a szar, akkor mégis minek tartja meg? Szépen engedjen el minket, és mehet mindenki a maga dolgára.~
~Mintha bármi dolgod lenne...~
- Hmpff...
*Jó, ez igaz, tényleg nincs más dolga, minthogy órákra járjon, unja magát, dohányozzon, néha írjon egy-két levelet Rufusnak vagy Calebnek, vagy kisebbeket verjen vagy csak szimplán az edzőteremben a boxzsákot püfölje. Még a végén rendszeresen be fog járni órákra.
Haha, jó vicc volt.
Kényelmesen elhelyezkedik, amolyan "tökmindegy mi lesz, úgyis kényelmesen fogok aludni" pózba.*
Vissza az elejére Go down
Susanna Hillien
Diák - Extremus
Susanna Hillien

Hozzászólások : 530
Tantárgy(ak) : Gyom-, és Gyógynövénytan tanársegéd
Évfolyam : Második

Átváltoztatástan terem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan terem   Átváltoztatástan terem - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 04 2009, 18:00

*Álmosan, mégis kíváncsisággal lép be a terembe, miután nagy nehezen rávette magát, hogy eljöjjön órára. Érdeklődéssel várja, hogy tanít a nemrég megismert, máris a nemtetszését kinyilvánító nő, a régi prof után nehéz lesz újra megkedvelni a tárgyat. Ahogy bent körbenéz, örömmel állapítja meg, hogy eddig csak a karból jelentek meg, bár elég kevesen.*
~Nos, úgy látszik, nem sokan kedvelik az órákra járást.~
*Gondolja magában, biccent egyet üdvözlésképpen, és leül az egyik hátsó padba órakezdésig olvasni.*
Vissza az elejére Go down
Michael Bloxham
Diák - Extremus
Michael Bloxham

Férfi Bika Jelige : Művészetek hercege, a zongora és a gitár védőszentje
Hozzászólások : 280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Átváltoztatástan terem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan terem   Átváltoztatástan terem - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 04 2009, 23:39

Mint máskor, most is az utolsó pillanatokban jön rá, hogy ma óra van, gyorsan bedobál néhány szükségesnek tűnő cuccot az asztaláról, és már megy is kifele. A múltkor sajnos szemtanúja volt, hogy a tanerő nem szívleli a késést, és valamiért nem szeretne most megkínoztatni magát, vagy büntetőmunkára menni. Unottan sétál be a terembe, a kíváncsiság, ami behozta az előző órára, ebben a teremben már nincs meg, elvégre már találkozott a tanárral, jelenleg egyetlen célja, hogy ezt az órát megússza olyan hülye kobaksimogatás nélkül, mint amilyet a múltkor kapott néhány diák. Valahol a hátsó ¾ részben keres magának egy jó helyet, leül, lábait az asztalon pihenteti, és hátradőlve pakolja ki egymás után a papírokat, pergameneket, tollakat, ilyesmiket.
Vajon mit fog tanítani? Átváltoztatástan is teljesen más lett, csak nem kellesz abban a birkavérben turkálni.
Gondolkozik közben, és csak néha pillant az ajtó felé, hogy közeledik-e az a japán császárnő-sensei.
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Átváltoztatástan terem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan terem   Átváltoztatástan terem - Page 4 Icon_minitimeHétf. Júl. 06 2009, 19:38

//Sorry hogy rövid, meg hogy ilyen későn, de látom Akane még nem írt... Ennyire tellett, tényleg bocsi//

*Eszébe sem jutott, hogy ma óra van. Azaz de, csak későn. Így gyorsan magához kapja táskáját, és siet le a terembe. Kapkodva kinyitja az ajtót, biccent a bent lévőknek, és leül a leghátsó padok egyikébe, majd az óra kezdetéig firkálgat.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Átváltoztatástan terem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Átváltoztatástan - Mitológiák és Vallások terem   Átváltoztatástan terem - Page 4 Icon_minitimeHétf. Júl. 06 2009, 20:51

Szinte futva megy a terem felé.Már késében van.Legalábbis ezt hiszi.Mikor belép a terembe köszön a többieknek.Leül Melinda mellé.
-Hali!-köszön,majd előpakolja cuccait.Most van először ilyen órán,nem rég vette fel pluszba.Kinyitja könyvét majd elkezdi lapozgatni....
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Átváltoztatástan terem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan terem   Átváltoztatástan terem - Page 4 Icon_minitimeKedd Júl. 07 2009, 08:19

//Kumiko NJK, mert nyaralok szombatig. - User//
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 689

Átváltoztatástan terem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan terem   Átváltoztatástan terem - Page 4 Icon_minitimeVas. Júl. 12 2009, 15:03


*Persze, hogy direkt késik, bár ő maga a pontosság híve.
Egyszerűen csak volt jobb dolga is, például meglesni, hogy a városban milyen helyek vannak, ahol alkoholt árulnak. Most, hogy újra a jelen korban vannak, Akane-nek minden csupa újdonság és különlegesség. Főleg az italok terén. Gondolta volna az ő korában bárki is, hogy majd a jövőben ennyiféle és fajta ital közül lehet választani? Mint valami mennyország. Mindezek mellett persze megszemlélte, hogy a régi város helyén az új hogyan néz ki, az embereket, hogy mennyire nem változtak semmit és továbbra is csak senkik kószálnak odakint. Pedig reménykedett benne valahol mélyen, hogy a modern társadalmak már gatyába vannak rázva, és a nők uralkodói pozíciókat töltenek be. Hm. Nem jött be, de majd mostantól meglátjuk.
A modern világ még nem találkozott Akane-vel. (Ezt már csak onnan is tudhatjuk, hogy igen furcsán pislogtak felé az utcán, amikor kimonojában szépen végigsétált a városban).
Kecses mozdulatokkal lépdel be, és felvont szemöldökkel pillant körbe, hogy lássa milyen társasággal is van dolga. Remek, az Extremusok többen is vannak, ugyanakkor az Átváltoztatástanhoz képest kevesebb emberke jött el az órájára.*
- Konnichiwa!
*Üdvözöl mindenkit, azzal csettint egyet, és a terem berendezése, díszítése is egészen megváltozik. Órához illően a falak teli vannak mitológiai alakok képeivel, festményeivel, a szekrényeken ugyanezen alakok szobraival. Persze ahogy megváltozik minden, az alakok beszélgetni kezdenek, mozgolódni, kíváncsian méregetik a gyerkőcöket. Egyesek azonnal kérdezgetni kezdenek (pl.: Hermész), mások bölcseleteket mondogatnak szépen sorban (pl.: Zeusz), megint mások csak átkokkal szórják a népet. Mindent összevetve elég nagy zsivaj alakul ki a teremben, amit Akane egy ideig csak némán tűr és hallgat, várva, hogy majd maguktól elhallgatnak. Mivel nagyon nem úgy néz ki a dolog, ezért háromszor csap rá az asztalára hangosan, hogy mindenki összerezzenjen, majd fennhangon megszólal.*
- Kedves festmények, szobrok, istenek meg egyéb nyalánkságok. Ha nem fejezitek be a további beszélgetést, egyik könnyelmű pillanatomban elégetlek titeket. Úgyis néha hűvös az az alagsor...
*Ekkor szinte síri csönd támad az összes isten közt, feszült figyelem középpontjába kerül a nő, aki csak hűvösen elmosolyodik, elégedetten. Körbepillant diákjain, miközben kicsit nekidől az asztalának.*
- A mai napon a tananyagok címei: Túl az Istar-kapun, illetve a Kelta hold mítoszai. Először is a kérdéseim: Milyen kultúrákról lesz szó a mai órán? Másvalaki szóljon pár szót ezekről a kultúrákról. Aki tudja, az mondja el nekem, hogy ezek a kultúrák pontosan hol is, merre találhatók. Szeretném, ha valaki felsorolná az egyik, és megint egy másik ember felsorolná a másik kultúrából az isteneket. Aki kimaradt a mostani kérdésekből, annak nem kell félnie, kap majd kérdést, illetve feladatot is.
*Azzal ahogy nekiállnak a gyerkőcök felelni és válaszolni a megadott kérdésekben, úgy kezd el pakolgatni.
A szekrényről leveszi azokat a szobrokat, melyek az említett tananyagok isteneit ábrázolják. A táblán pedig megjelenik sumér/persza/akkád, illetve kelta képek, ezek segítségül is szolgálnak a válaszadóknak. Amint végzett a kipakolással, felvont szemöldökkel pillant vissza diákjaira.
Láthatóan pár isten megpróbál súgni a gyerkőcöknek, Akane ekkor köhint egy aprót, és rögtön visszahúzódnak inkább keretükbe elcsendesülve.*
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Átváltoztatástan terem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan terem   Átváltoztatástan terem - Page 4 Icon_minitimeVas. Júl. 12 2009, 15:17

*Már éppen szóvá tenné, hogy hol marad ilyen sokáig a tanárnő, mikor az belép a terembe, és átalakítja a "díszletet". Igazából csak a japán, vagy milyen köszönésről vette észre, hogy megjelent, de mindegy. Őszintén szólva nem nyerte el Melinda tetszését így első látásra, de az azért csodálatos, hogy tud parancsolni ezeknek a hangoskodó isteneknek. Bár, mikor belépett, úgy gondolta, hogy inkább meghúzza magát, azért nem bírja megállni, hogy a rövid gondolkodás után ne válaszoljon az első kérdésre. Szóval keze a magasba lendül, majd, a biztonság kedvéért megvárja, amíg a tanárnő felszólítja.*
- Nos, a címek hallattán valószínűleg a sumér, és a kelta népekről tanulunk ezen az órán.*
~Ennél azért nehezebb kérdésre számítottam.~ *jegyzi meg magában. Reméli, hogy Akane nem lát bele a fejébe, mert akkor tuti, hogy olyan kérdést kap, amire nem tud válaszolni.*
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Átváltoztatástan terem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan terem   Átváltoztatástan terem - Page 4 Icon_minitimeKedd Júl. 14 2009, 21:27

*Szép lassan egyre többen futnak be és a tanár is megérkezik kissé késve. A japán köszöntés kissé meglepi. No nem az hogy japánul van, hanem hogy ezt választotta. De mindegy. Kumiko csak biccent, és próbál nem látszódni. Azonban az óra közel sem tűnik olyan rémisztőnek, mint elsőre gondolja. Elhangzik pár vicces mondat, amit a festmények biztosan nem élveznek, de Kumiko kénytelen kuncogni rajta. A kérdésre nem szívesen válaszol, mivel nem szólítják fel külön. Azonban Melinda válasza után némaság telepszik a teremre, így kénytelen megszólalni.*
- A kelták az Egyesült Királyság területén éltek, míg a sumérok Meopotámiában, a Tigris és az Eufrátesz völgyében.
*A mellette ülő Levire pillant, hogy nem akarja-e elmondani, amit elmondott neki az óra előtt, de nem tűnik úgy, hogy a fiú aktivizálná magát, így Kumiko úgy dönt elismétli a korábbiakat.*
- A kelták holdévben számoltak és éjfélkor kezdték a "napot". Azt gondolták, hogy a varázslatok a hold fázisaihoz köthetőek. Bizonyos varázslatokat csak teli holdkor, másokat pedig csak újholdkor hajtottak végre. Az Istennőjüknek is a Holdat tekintették. A Holdnak 3 arca volt. A növő hold a szüzet, a telihold az anyát, az új hold meg a banyát jelképezte.
Az Istar-kapu pedig Babilon városát védte. Azt hiszem.

*Nah igen a másodikban már nem olyan biztos. Vicces, mert erről még tanut kisebb korában, de nem emlékszik rá. Mindegy talán így eszébe jut valakinek valami, és beindul az óra.*
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 689

Átváltoztatástan terem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan terem   Átváltoztatástan terem - Page 4 Icon_minitimeVas. Júl. 19 2009, 12:25

//Köszöntem az órai részvételt, a pontok kiosztva.

Hétfőn, 20 órai kezdettel ÁTV lesz, kérek mindenkit, hogy mostantól fogva írja meg a bejövő hsz-ét.//
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Átváltoztatástan terem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan terem   Átváltoztatástan terem - Page 4 Icon_minitimeVas. Júl. 19 2009, 12:58

*Bármennyire is ellenkezett, nagy huhogás közepette, és még mindig náthásan lép be az átváltoztatástan terembe. Hát persze, hogy ragaszkodó baglya szokás szerint egy pillanatra sem hagyja el Melindát. Bezzeg amikor kéne, nincs sehol.
A madár miatt duzzogva foglal helyet a legelső padok egyikében. Ez talán rossz ötlet, mert kedves tanárnő valószínűleg nem fogja díjazni, hogy kis házi kedvencét is magával hozta az órájára. Na de mindegy, ez még a jövő zenéje. És eggyel több büntetőmunka, mit számít az? A normális diákokat úgy sem büntetik meg soha, csak a prefektusokat. Melindára pedig igencsak ráfér.
Talárját muszáj volt felhúznia, talán ez az egyetlen dolog, amit nem szeret az órákban. Szőkésbarna haja csinos kis lófarokba van összekötve.
Amíg a tanárnő meg nem érkezik, a rajzolás helyett inkább tanulással tölti el az idejét, mivel átváltoztatástanból nem jeleskedik.*
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Átváltoztatástan terem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan terem   Átváltoztatástan terem - Page 4 Icon_minitimeVas. Júl. 19 2009, 16:37

Hosszú, lassú léptekkel közeledik az Átváltoztatástan terem felé. Minden nőiességét hátra hagyva egy farmernadrág, egy kockás fiú ing fedi testét, eltakarva azt is, hogy ki is viseli azokat. Lábára western csizmát húzott, mely kopog a folyosó kövén. Felső részének ujját könyékig felhajtotta. Egészen rövid, fekete, fiús haja és bogárfekete szeme sem árulja el kilétét. Arcát is megváltoztatta kicsit, alapvető vonásait meghagyva-mert azt még nem tudja befolyásolni-fiús arcot láthat az aki ránéz. Benyit a terembe, nem sokan vannak még itt, vagyis csak egy valaki. Kedves barátnője, Melinda. Köszönésképp biccent felé,majd elsétál előtte, amolyan próbaként is. Bár kétes, hogy a lány felismerhetné első percben. Csak a tanárnő az, aki minden bizonnyal első percben tudni fogja kivel áll szemben, hisz ha már Átváltoztatástant tanít a kedves sensei, nem lesz nehéz rájönnie. Egyébként is ravaszabb nőszemély ő attól, hogy bevegye az álcát, ami nem is neki szól, hanem Kriszty most nem kíváncsi senkire, így egy "fiú" képében jelent meg.
Vissza az elejére Go down
Vendég



Átváltoztatástan terem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Átváltoztatástan - Mitológiák és Vallások terem   Átváltoztatástan terem - Page 4 Icon_minitimeVas. Júl. 19 2009, 20:51

Silens lép be a terembe.Észreveszi Melindát meg egy fiút.~Na,megint egy újfiú~gondolja hiszen még sose látta a fiút.Leül Melinda mögé,majd rápillant a fiúra.Hirtelen ismerősnek tűnik,most már szinte megbámulja.Odafordul hozzá:
-Hali!Melyik karba tartozol?És nem ismerlek valahonnan?-kérdezi még mindig bámulva.Majd Melindához fordul:
-Szerinted ő ki?-kérdezi majd tovább nézi a....na erre nem is írok semmit XD
Vissza az elejére Go down
Arachna Moriarty
Diák - Extremus
Arachna Moriarty

nő Skorpió Hozzászólások : 63
Évfolyam : Második
Kor : 32

Átváltoztatástan terem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan terem   Átváltoztatástan terem - Page 4 Icon_minitimeVas. Júl. 19 2009, 21:41

*Egyszerűen hihetetlen, hogy alig érkezett meg, már órán eszi a fene. Úgy tűnik javul. Egyébként meg érdeklődő típus. A terem felkutatásával nincsenek gondok, aránylag hamar megtalálja. A kastélyban kóborlás a specialitása. Benyit az ajtón és habozás nélkül lép be a terembe. Úgy tűnik a stílusos késésnek lőttek, stréberekhez illő pontossággal vágódik be. Tényleg valami baja van szegénynek.
Az öltözékében semmi extra nincs, mégis elegáns és stílusos ahogy lennie kell. A színek természetesen az Extremus színeiből állnak. Örült neki mikor megtudta, hogy ugyan azok lesznek a színei, mint régi iskolájában.
Megáll az egyik üres padnál, ami valahol a második sorban van és a bent lévőkre emeli tekintetét. Egyik kezét ráhelyezi az asztallapra, a másik fontosabb szerephez jut hisz azzal vágja le ÁTV cuccát az asztalra.*
-Üdv! *Hagyja el száját egy kurta köszönés, mert hát kultúr lény még akkor is, ha amúgy magasról tesz rá kik vannak bent rajta kívül. De hát a látszat, a látszat. Leül helyére és elővéve varázspálcáját foglalja el magát valami értelmessel amíg az óra nem kezdődik. Van egy sejtése, hogy túl korán érkezett, de sétálni már nem lenne ideje.
Vajon mi lehet az óra anyaga? Az átváltoztatást élvezte, bár az igézésekben és az átkokban a legtehetségesebb. A bűbájok pedig pusztán érdeklik. Talán felkeresi tanárát. Mivel nem egy béna diák, nem lesz gond vele. Egyszer sem fordul hátra, sejtése van róla, hogy nem kartársak ülnek bent. Messziről "kiszagolja" az ilyesmit, márpedig nála ez számít. Nem nagyon, nem is létfontosságú, de valamit számít. Az óra lassan, hangosan és idegőrlően ketyeg a falon. Néha felpillant rá és egy kaján vigyor kíséretében lendíti meg pálcáját, hogy átrendezze kicsit a mutatókat.* ~Így jobb.~


//jah tényleg, kimaradt, hogy a pontok Arzenia Blaze Rockefellernek//


A hozzászólást Arachna Moriarty összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 20 2009, 16:04-kor.
Vissza az elejére Go down
Ireth Benkovits
Diák - Pilluamuleto
Ireth Benkovits

nő Skorpió Jelige : Könyvmoly
Hozzászólások : 881
Évfolyam : Második
Kor : 51

Átváltoztatástan terem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan terem   Átváltoztatástan terem - Page 4 Icon_minitimeHétf. Júl. 20 2009, 12:41

*Átváltoztatástan...hát már idáig is eljutott, hogy végre meglátogassa ezt az órát is. Éppen feléje tart lefelé a lépcsőkön, vállán a szokásos oldaltáska, könyvekkel tele, mint már megszokhattuk. Ez is megszokottan himbálózik, minden egyes lépcsőzökkenésnél. Kissé álmosnak érzi magát ma, folyton késztetést érez rá, hogy elnyomjon egy lapos kis ásítást.*
~Remélem mire az óra elkezdődik elmúlik!~ *Hümmenti, egy újabb ásítás közben, hiszen nem valószínű, hogy tanára nagyra értékelné, ha az órája közepén szembe ásítana vele.
Pár szót a ruhájáról... térdnadrág, hiszen meleg van, de az alagsorban a klíma jóval hűvösebb. Színe zöld. A szoknyát már a szekrénye előtt állva elvetette, hiszen mégiscsak gyakorlati óra lesz. Felsőként pedig egy egyszerű pólót vett fel, ennek színe fehér. Haja összefogva, szintén a gyakorlati órára tekintettel, de azért egy két kósza tincs mindig kicsúszik a hajgumi szorításából és előre hullik arcába.
Már az alagsori folyosón jár, ám még mindig az álmosság problémáján töpreng. Vajon miért lehet ilyen álmos? Pedig fennt sem volt sokáig (már persze a szokásoshoz képest, hiszen Ireth eléggé későn fekvő), álomitalt sem ivott. Gondolkozását végül félbeszakítja a terem ajtaja, mely előtt lefékez.*
~Harcra fel.~ *Húzza el a szája szélét tettetett lelkesedéssel, majd lenyomja a kilincset. Tanár még nincsen, ezt az első pillanatban látja, még szerencse. Diákok is csak páran vannak jelen. Gyorsan körbehordozza tekintetét a többieken, akiket hátulról lát. Mormol egy "sziasztok"-ot, melyet minden bentlévőnek szán, majd pedig lehuppan egy biztonságosnak tűnő helyre. Szokás szerint a középső részlegben. Kipakolja a tankönyvét, pennáját és minden szükséges eszközt ami kellhet még az órán, majd pedig előhúz egy könyvet, aminek semmi köze sincsen egyetlen tantárgyhoz sem. A többiekre szinte rá sem pillant, máris belefeledkezik a könyvbe, remélve, hogy az ébren tudja tartani. Így tehát Melinda huhogó társát sem hallja, valamint Krisztyne fiúsabb külsejét sem veszi észre.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Átváltoztatástan terem - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan terem   Átváltoztatástan terem - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Átváltoztatástan terem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Központi kastély :: Alagsori rendszer-


Free forum | Roleplay forums | Schools, College, Magic | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés