Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Találkozók - csevegő, élménybeszámolók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Arzenia Blaze Rockefeller
Diák - Extremus
Arzenia Blaze Rockefeller

nő Nyilas Jelige : Jégkirálynő; "ártatlan" Démon
Hozzászólások : 471
Évfolyam : Második
Kor : 31

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Icon_minitimePént. Júl. 10 2009, 18:16

*Megkopogtatja vállát.* -Pontosan ezt....
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Icon_minitimePént. Júl. 10 2009, 18:17

Tudom:D Engem nem lehet nem szeretni...

Ja, amúgy... Ha már úgyis édességből lesznek a szobrok csináljatok kajacsatátXD
Vissza az elejére Go down
Arzenia Blaze Rockefeller
Diák - Extremus
Arzenia Blaze Rockefeller

nő Nyilas Jelige : Jégkirálynő; "ártatlan" Démon
Hozzászólások : 471
Évfolyam : Második
Kor : 31

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 14:02

Eeegy kérdésem lenne.

A találkozó ugye 11.00 kor kezdődik, gyülekezés stb. Közvetlen utána tervezitek, hogy kajálunk? Rolling Eyes Én Db.-ből megyek és kétlem, hogy hajnalban le tudok gyűrni egy kiadós reggelit, a vonaton dettó. Én pl.: örülnék neki.
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 21:08

Igen, ezen én is gondolkoztam. A Keleti mellett, ha jól tudom van meki, én abba lehet, hogy beugrok. Very Happy De az is lehet, hogy az már az arénában van, nem tudom.
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 21:10

A Siriusban is lehet enni, mellesleg attól nem messze ott van az Astoria, ahol van Meki, burger Király Razz meg ki tudja még mi minden...Szerintem mások is éhesek lesznek... Én biztosan^^
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 21:25

Beszéltem Nikollal, és igen, Kumiko jól mondja, lehet enni a Siriusban, valamint a Keleti mellett van meki is, szóval oda is be lehet ugrani. ^^ Köszi a segítséget, Kumiko. ^^
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 21:28

Igazán nincs mit. Nem szeretném, ha éhen halnátok tali közben. Wink akkor tönkre tennétek a találkozót Razz
Vissza az elejére Go down
Arzenia Blaze Rockefeller
Diák - Extremus
Arzenia Blaze Rockefeller

nő Nyilas Jelige : Jégkirálynő; "ártatlan" Démon
Hozzászólások : 471
Évfolyam : Második
Kor : 31

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 21:35

Pont ezt akartam hallani, hogy lesz idő belépni a McDbe. Rolling Eyes Hooraaay cheers
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 21:38

Ejnye gyerekek.... Egészségtelenül akartok táplákozni?? Ez nem szép... Nagyon nem xD *elkíséri őket szívesen*
Vissza az elejére Go down
Arzenia Blaze Rockefeller
Diák - Extremus
Arzenia Blaze Rockefeller

nő Nyilas Jelige : Jégkirálynő; "ártatlan" Démon
Hozzászólások : 471
Évfolyam : Második
Kor : 31

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 21:39

Majd olyat kérek, amiben zöldség is van. What a Face
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 21:40

A sültkrumpli zöldségnek számít?? What a Face
Vissza az elejére Go down
Cailin Landry
Diák - Pilluamuleto
Cailin Landry

nő Bak Jelige : szunnyadó tündérsárkány
Hozzászólások : 633
Évfolyam : Második
Kor : 31

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:03

Hahó! ^^ Van valaki, aki hozzám hasonlóan a nyugatiba érkezik, és segít átvergődnöm magam a keletibe, vagy a Siriusba? Embarassed
Vissza az elejére Go down
Evon V. Yung
Prefektus - Extremus
Evon V. Yung

Férfi Halak Jelige : Róka Yung
Hozzászólások : 240
Évfolyam : Első
Kor : 34

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:08

Katt rám MSN-en, és megbeszéljük. ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég



Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:09

Cala mikor jön a vonatod?Very Happy
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:11

Én is kimegyek érted nagyon szívesen! Csak akkor a többiek lemaradnak a "szappanoperástalálkozásunkról".
Vissza az elejére Go down
Cailin Landry
Diák - Pilluamuleto
Cailin Landry

nő Bak Jelige : szunnyadó tündérsárkány
Hozzászólások : 633
Évfolyam : Második
Kor : 31

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:16

Midorikawa Kumiko írta:
Én is kimegyek érted nagyon szívesen! Csak akkor a többiek lemaradnak a "szappanoperástalálkozásunkról".

hát pedig azt kár lesz kihagyni... lol!

Am 9:32kor ér be a vonatom, túrós bucim. Very Happy

Evon, én most akkorát röhögtem az aláírásodon, hogy jajj... nagyon édes! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Evon V. Yung
Prefektus - Extremus
Evon V. Yung

Férfi Halak Jelige : Róka Yung
Hozzászólások : 240
Évfolyam : Első
Kor : 34

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:17

Lol. Akkor még mindig én vagyok az aki a leghamarább lesz Pesten a magam 9:07 idejével. :- D

Az aláírás pedig Akane keze munkáját dicséri. ^_^ Én is szeretem.
Vissza az elejére Go down
Vendég



Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:18

Én kimegyek eléd szivesen:D Mindenki elé kimegyek...A fogadó bizottság xD Ki csatlakozik?Very Happy
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:19

Nah igen Evon, akkor nyertél. Meg Cala is...mert én bizony akkor fogok csak elindulni, amikor ő leszáll a vonatról. xD
Vissza az elejére Go down
Arzenia Blaze Rockefeller
Diák - Extremus
Arzenia Blaze Rockefeller

nő Nyilas Jelige : Jégkirálynő; "ártatlan" Démon
Hozzászólások : 471
Évfolyam : Második
Kor : 31

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:24

Nem bánnám ha engem is megvárnátok. 09:37-kor ér be a Nyugatiba, azt hiszem a 12-es vágányra. Mindig oda érkeztem eddig. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:26

A nyugatisok különtalálkozója. Very Happy Amúgy Erin után szabadon ismertetem az útvonalat, ha valaki lemaradna mégis. ^^ 3-as metróra fel (kék), Deák téren leszállni, és ott a 2-esre fel, a Keletiig (piros). Very Happy
Vissza az elejére Go down
Cailin Landry
Diák - Pilluamuleto
Cailin Landry

nő Bak Jelige : szunnyadó tündérsárkány
Hozzászólások : 633
Évfolyam : Második
Kor : 31

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:28

Togi Arwen írta:
Én kimegyek eléd szivesen:D Mindenki elé kimegyek...A fogadó bizottság xD Ki csatlakozik?Very Happy

*könnyes szemmel mered rá* Asszony, de drága vagy! I love you Leszel késő este mesin, SükeBóka? Very Happy

Evon, mondanám, h megyek az eggyel hamarabbival, csak hogy ne legyen igazad, de eszemben sincs ötkor elindulni... Laughing Akane-nek meg üzenem, hogy gratula, tényleg nagyon jó lett! ^^

Kumiko, akkor mégis nagyközönség előtt szappanoperázunk... Laughing

Blaze a másik debreceni, ó, jee! xD Megvárunk hát! xD
Vissza az elejére Go down
Arzenia Blaze Rockefeller
Diák - Extremus
Arzenia Blaze Rockefeller

nő Nyilas Jelige : Jégkirálynő; "ártatlan" Démon
Hozzászólások : 471
Évfolyam : Második
Kor : 31

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:29

Köszi! Smile Az, az öt perc nem nagy különbség. Lehet hamarabb beér, szokott olyat is.
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:30

Totál véletlenül nem ugyanazzal a vonattal mentek, Blaze&Cala? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Arzenia Blaze Rockefeller
Diák - Extremus
Arzenia Blaze Rockefeller

nő Nyilas Jelige : Jégkirálynő; "ártatlan" Démon
Hozzászólások : 471
Évfolyam : Második
Kor : 31

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11 2009, 22:31

Én IC-vel megyek ez tuti. Ami 9:32-kor ér be, az szerintem gyors.


A hozzászólást Blaze Arzenia Rockefeller összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 11 2009, 22:32-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Általános fórumok :: Csevegő-


Fórum készítése | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés