Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Hátsó kerti lugas - Page 7 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Hátsó kerti lugas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Edward King
Diák - Pilluamuleto
Edward King

Férfi Bak Jelige : TúrósBuci alias Hiperaktív SükeBóka
Hozzászólások : 146
Évfolyam : Második
Kor : 33

Hátsó kerti lugas - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 7 Icon_minitimeSzer. Aug. 26 2009, 15:18

* Azért kicsit megnyugtatóak a lány szavai, mikor is nyíltan kimondja, hogy nem égett be, ennek szívből örül. Bár ha most nem fiú lenne akkor ezektől a szavaktól biztos elpirulna, de azért, hogy nézne ki, hogy egy srác elpirul ennyi bóktól?! Na, ne már, Edward nem ilyen, ő ettől nem pirul el, sőt inkább mást hisz. Régen érezte ilyen jól magát egy lány közelében.......ez kb. akkor volt mikor még a barátnőjével járt. Visszagondolva kicsit rosszul esik neki még mindig, hogy faképnél hagyta, pedig ő mindent megtett a barátnőjéért.
Edward hallgatva a lány szavait, egy nagyot nyel, hisz megint beletalált egy olyan történetbe, amit valószínű, hogy nem szívesen beszél róla. De mivel már elmondta nem tud mit tenni, sőt még Serenity neki is kezd sírni. Edward közelebb csúszva hozzá, átkarolja majd próbálja megnyugtatni úgy, hogy közben a karját simogatja. *
- Ne haragudj, nem akartam ebbe így belekérdezni, nem tudtam, hogy ennyire bánt a dolog téged.
* Próbál valami nyugtató mondatot összeszedni, ami lehet nem igazán jön most neki össze. De hát megpróbálta és ez a lényeg, ha még ez se lenne elég a szabad kezével Serenity fejét felhúzta, hogy a szemébe nézzen és úgy próbálja megnyugtatni. Mikor ez megtörténik, amiben reménykedik akkor a lány már Edward kék szemeit nézi és akkor elkezd beszélni. *
- Ne gondolj ezekre, tudom kicsit nehéz, jó nem tudom, mert a szüleim még élnek, de próbáld meg.
* Kérleli a lányt, majd Edward a földre szegezi a tekintetét, mert lehet, hogy ez kicsit tolakodásnak tűnik, de csak meg akarja vigasztalni a lányt, bár ez ilyen Edward stílusban történik. Kicsit emlékezteti a volt barátnőjéhez, ő is ilyen volt. A szülei meghaltak és gyakran sírta el magát, ilyenkor mindig megnyugtatta a lányt, hogy Edward vele van. Reméli, hogy most is így fog lenni és nem érti félre a helyzetet Serenity, ha meg igen akkor lesz még egy tanulsága, hogy ne közelítsen így egy lányhoz vagy, hogy ne vigasztaljon meg senkit. De bármelyik történik Edward nem fog haragudni a lányra, hisz megérti, mert végül is nem is ismeri, mégis olyan dolgokat mond el neki, ami tényleg magánügy, de már annyira, hogy ezt csak családi barátokkal vagy rokonokkal beszélne meg. De ő helyettük Edwardot választotta, aminek tényleg örül, hisz ilyen dolgok elmondása azt bizonyítja, hogy annak ellenére, hogy nem rég ismerte meg máris bízik benne.
Csak a végén mikor már látja, hogy valamennyire lenyugodtak a kedélyek, megszólal. *
- Jobban vagy?
* Kérdően néz fel a lányra, majd akkor jön rá, hogy még mindig karolja, így elveszi a kezét és a fejét a földre szegezi. Kicsit lehet cikisre sikerült ez a helyzet, még jó, hogy ezt nem látta senki, mert a végén azt gondolhatnák, hogy járnak vagy csak kialakulóban van vagy valami ilyesmi. *
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Hátsó kerti lugas - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 7 Icon_minitimeSzer. Aug. 26 2009, 15:51

*Először észre sem veszi, hogy a fiú átkarolja, csak mikro simogatni kezdi a karját, tudatosul benne. Abban a minutumban leblokkol. De egy pillanattal később már a fiúnak dőlve próbál teljesen lenyugodni. Mikor lenyugodik, bólint kérdésére, miszerint jobban van-e. Majd fel sem fogva mit tesz odahajol a fiúhoz, és gyors puszit nyom az arcára.*
- Köszönöm-*süti le a szemét.*- Ne haragudj nem szoktam így kiborulni. Igazából sírni se nagyon szoktam társaságban.
~Na Serykém ez se volt ám igaz. És Kumiko, meg Koni? Náluk is sírtál~ Áhh ez a gonosz kis hangocska. Bár most igazat mond. Szokott ő azt is mondani. Mikor a fiú felé fordul, igazából semmit nem tud mondani. Csak ül és nézi. Majd lehajtja a fejét, és üveges tekintetettel nézi, a földet. Nem hallja a hangokat, teljesen kikapcsol. Mikor magához tér, felpattan és elkezd járkálni.*
- Dehogyis, hülyeségeket beszélek már én is. Még hogy nem szoktam sírni. Mindig sírok érted? Mindig megfogadom, hogy többet aztán nem, de szerinted be tudom tartani? Nem. Mert csak egy kis csitri vagyok, aki ahhoz képest, hogy 16 éves, egy 6 éves értelmi szintjén ál. És nem, nem hogy a fejemben lévő kis hang segítene fejleszteni az önbizalma, helyette folyton ócsárol meg lehord. -*Mikor leesik neki mit mondott, a szájához kapja a kezét és rémült tekintettel néz a fiúra.*- Most biztos azt hiszed bolond meg skizofrén vagyok. Pedig nem, Csak annyira kicsi az önbizalmam hogy már a kis hangocskám is inkább rombolja, mint építi. -*zavartan mosolyogva Edwardra, és szoknyáját kezdi el birizgálni. Kijött belőle minden igazából, egykét-dolgot kivéve. De úgy érzi, azt is ki kell adnia magából.*- Tudod 15 voltam mikor magántanárhoz kezdtem járni. A suli leggonoszabb fiúja ezt megtudta , és azt is hogy boszorkány vagyok. Egyik nap behurcolt a gimi vécéjébe, és megfenyegetett, hogy megöl, ha nem segítek neki a varázserőmmel. Persze nemet mondtam. Akkor már szívesebben mentem volna apu után. Tudod mit csinált erre? Megvert. Mikor a fájdalomtól összeestem vagy hatszor oldalba rúgott. Nem tudtam kiabálni, semmit, mert bekötötte a szám. Mikor valahogy hazakeveredtem, anyám azt mondta megérdemeltem. Mikor másnap nem mentem iskolába, felhívott és azt mondat, hogy ez folytatódni fog. Onnantól nagyanyáméknak hála, magántanuló lettem, de nem voltam biztonságban. Részben ezért is jöttem ide Illetve az egyik tényező ez volt. -*szinte csak suttogja, de lehet hallani. Mikor végez, nem néz fel a fiúra, inkább lesüti a szemét, és magában könyörög, hogy a fiú ne hagyja itt.*- Kérlek ne hagyj itt emiatt.
Vissza az elejére Go down
Edward King
Diák - Pilluamuleto
Edward King

Férfi Bak Jelige : TúrósBuci alias Hiperaktív SükeBóka
Hozzászólások : 146
Évfolyam : Második
Kor : 33

Hátsó kerti lugas - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 7 Icon_minitimeSzer. Aug. 26 2009, 16:11

* Edward azon lepődik meg igazán, mikor Serenity megpuszilja. Ezen kicsit elmosolyodik, de gyorsan le is törli az arcáról a mosolyt, hogy a lány ne lássa, mennyire elégedett. A következő mondatokra, miszerint nem szokott sírni meg ilyenek, hát azon elgondolkozik. Őt nem zavarja, ha egy lány elkezd sírni vagy kiborul. Mikor Serenity hirtelen felpattan mellőle azt hiszi, hogy most itt a vége és elmegy és itt hagyja a padon. De nem inkább csak elmondja mi bántja, ami tényleg nyomasztó lehet a lány számára. Mondjuk elsőnek megfordul a fiú fejében, hogy nincs valami rendben a lány fejében, de mikor meghallja a történetet a kezét ökölbe szorítja. Majd mikor végzett a lány, Edward felállt a padról és odasétált hozzá, majd gyengéden átölelte és a homlokára egy puszit nyom, hogy most már biztonságban van. De ez lehet már nagyon nem kellene, így inkább elkezd magyarázkodni. *
- Az, az időszak elmúlt, itt biztonságban leszel, majd én megvédelek.
* Próbálja kissé viccesnek beállítani a dolgot csak, hogy Serenity biztonságban érezze magát. De ha még ez se lenne elég bizonyíték, hogy a fiú közelében biztonságban van akkor még ki is nyilvánítja. *
- Velem biztonságban leszel, megígérem.
* Jó ez most már tényleg úgy hat, mintha nyomulna, de akkor is emlékezteti a volt barátnőjére és késztetést érez, hogy mindent megadjon a lánynak. Ha most biztonságban akarja érezni magát, akkor biztonságot nyújt neki.
A kérlelésre, mosolyog, bár ezt Serenity nem igazán láthatja, csak szorosabban öleli a lányt, hogy megbizonyosodjon arról, hogy nem fogja most itt hagyni. Most biztos nem, mivel eléggé ki van a lány és hát nem lenne túl udvarias ha most lelépne, bár Edward nem az udvariasságáról híres mostanában. Inkább megvárja, hogy most mit lép Serenity. Ha ő hagyja itt, mert túlságosan is azt érzi, hogy rányomult akkor így járt, de ha viszont itt marad akkor még jó pár beszélgetése lehet a fiúval. *
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Hátsó kerti lugas - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 7 Icon_minitimeSzer. Aug. 26 2009, 17:33

*Mikor a fiú megöleli, olyan kétségbeesetten bújik hozzá, mint egy kislány viharkor az apukájához. Arcát vállgödrébe fúrva, egyre erősebbe szorítja. Eszébe sem jut, hogy esetleg nyomulásnak vegye. Nem akarja elengedni, mert akkor már nem érezné ilyen biztonságban magát, mégis minden jónak vége szakad, és mikor elengedi, lerogy a földre, és lehajtja a fejét.
- Ne haragudj, amiért ilyen gyenge vagyok-*suttogja, és nem biztos benne hogy a fiú is meghallja. De ha mégis.*
~Biztonság. Hmm. Vajon mi az? Az, amit az előbb éreztem? Mert még ilyet soha, mármint….áhh bonyolult, és most még nem tudok rendesen gondolkodni.~
*És valóban semmi mást nem csinál, csak ül lehajtott fejjel, becsukott szemekkel, és nem érzékeli a külvilágot. Mikor összeszedi magát, feláll, szoknyáját leporolva, indul meg a pad felé, de út közben a gyengeségtől, melyet a sírás okozott, összeesik, és nem is mozdul megint, csak szomorú szemekkel néz a fiúra.*
- Segítesz, Nem hiszem, hogy egyedül menni fog. -*mosolyodik el gyengéden, majd nagy nehezen feltápászkodik, és leül a padra. Már kezd belé visszatérni az élet.*- Ha kérdezek, valamit őszintén válaszolsz?-*fordítja nagy szemeit a fiú felé, s szemeibe fúrva tekintetét, felteszi a kérdését.*- Mit gondolsz most rólam?-*várakozóan néz a fiúra.
Vissza az elejére Go down
Edward King
Diák - Pilluamuleto
Edward King

Férfi Bak Jelige : TúrósBuci alias Hiperaktív SükeBóka
Hozzászólások : 146
Évfolyam : Második
Kor : 33

Hátsó kerti lugas - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 7 Icon_minitimeSzer. Aug. 26 2009, 18:04

* Örül annak, hogy a lány nem veszi tolakodásnak, amit csinál és azt érzi, hogy egyre szorosabban fogja őt. Mikor elengedte Serenityt egyből a földre rogyott, amitől kissé megijedt. Még a végén összetör lelkileg és az, az amit nem szeretne. Így hát leguggol mellé és figyeli, hogy minden rendben van-e. Mikor ezt látja és hallja, kissé megdöbben. Semmi gond nincs azzal, ha valaki gyenge, ezért fölösleges lenne bocsánatot kérnie, mégis megteszi. A magyarázkodásra Edward nem szól semmit, csak hallgatja. A felállásra és arra, hogy elkezdett menni a a pad felé, kissé befuccsolt ez a terv. Edward ment utána és nézte, hogy mit bűvészkedik, bár nem bánja, hogy ilyen esetlen, kivételesen tetszik neki, bár az arcán nem látszik meg, hogy jó ezt látnia. Kicsit beleéli magát a helyzetbe és csinálja, amit ilyenkor szokott. Nem arra kell gondolni, hogy kihasználja a lányt, de ha már így itt van vele.....most nem kell rosszra gondolni, egyszerűen csak a kérésre felsegíti és egészen addig amíg a padig el nem jutnak, Serenity derekát fogja és a háta mögött kíséri, hogy ne essen még egyszer össze. Mikor elérnek a padra a lány leül és Edward mellé foglal helyet. Kicsit közelebb csúszik hozzá és a kérdésre elmosolyog. Közelebb hajol Serenityhez, de amint észbe kap, hogy mit csinál elfordítja a fejét és a földet kezdi el nézni. A kérdésre meg válaszol úgy, hogy a földet lesi. *
- Hát, most én nem gondolok rólad semmit.....
* Kicsit elhalkul, majd Serenityre néz és úgy fejezi be a mondatát. *
- Aranyos és kedves vagy.
* Mosolyog rajta, majd a tekintete ismét a földön köt ki. Hát igen, mi mást mondhatna neki, hisz ez az igazság. A továbbiakban Edward a földet nézi és úgy várja a lány reakcióját vagy egyéb kérdését. *
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Hátsó kerti lugas - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 7 Icon_minitimeSzer. Aug. 26 2009, 19:07

Mikor a derekán megérzi a másik kezét, kicsit elpirul, bár ezt szerencsére Edward nem láthatja hisz mögötte áll. Mikor azonban közelebb hajol hozzá, valami azt súgja neki, hogy, hogyha nem csókolja meg, nagyon megbánja. Ám megtenni már nem tudja, mivel az már elfordította, a fejét. Arra hogy nem gondol róla semmit, elmosolyodik, majd mikor felnéz rá. szemeit a másik kék íriszeibe, fúrva hallgatja.*
- Köszönöm-*suttogja majd kezét óvatosan a fiú arcára téve fordítja maga felé.*- Amit most fogok tenni, lehet, hogy megutálsz miatta, de muszáj megtennem.-*Majd lassan közeledni kezd a fiú arcához, de centi választja el őket, visszahúzódik.*- Nem tudom megtenni. Nem akarlak elveszíteni-*hajtja le a fejét.*
*Sokáig néz a földre majd lábait felhúzva, térdét átkulcsolva, hajtja. Elkezd előre-hátra dülöngélni, ezzel is nyugtatva magát, majd felnéz a fiúra, de a dülöngélést nem hagyja abba*
- Most nagyon utálsz?-*kérdezi reménykedve, hogy a válasz „nem” lesz
Vissza az elejére Go down
Edward King
Diák - Pilluamuleto
Edward King

Férfi Bak Jelige : TúrósBuci alias Hiperaktív SükeBóka
Hozzászólások : 146
Évfolyam : Második
Kor : 33

Hátsó kerti lugas - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 7 Icon_minitimeSzer. Aug. 26 2009, 19:39

* Enged annak, hogy a lány maga felé fordítsa az arcát és mikor megtörtént elsőnek nem értette, hogy mit szeretne ezzel mondani, de mikor már közelített, hogy megcsókolja, akkor nem történt meg, hanem a lány visszahúzódott. *
- Elveszíteni? Miért veszítenél el?
* Edward felhúzta az egyik szemöldökét, mert nem érti miért veszítené el. De nem kap rá választ csak azt nézi, ahogy Serenity a padon kuporog és dülöngél, majd feltesz egy kérdést. *
- Utálni?! Dehogyis, miért utálnálak?
* Ezt most tényleg nem érti, hogy miért utálná, de majd biztos kap rá normális magyarázatot. Majd csillogó szemmel ránéz a lányra és megszólal. *
- Tudod, ha nem tudod megtenni akkor nem baj...
* Elhallgat, majd a lány arcára teszi a kezét és elkezdi a hüvelyk ujjával simogatni. Közben közelebb hajol a lányhoz és most meg is próbálja befejezni. Ha a lány engedi akkor egy hosszú csókot nyom a szájára, majd ha továbbra is engedélyezve van akkor sok apró puszit is nyom utánuk az ajkakra. Majd elhúzódva a lánytól, beleharap az alsó ajkába és azt figyeli, hogy mit reagál rá a lány. Majd elhúzza a száját és újra megszólal. *
- Bocsánat, ne haragudj.
* Tényleg sajnálja, de ezt nem hagyhatta ki. Ha most besértődik rá a lány, akkor engesztelheti ki, de akkor is muszáj volt megtennie. *
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Hátsó kerti lugas - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 7 Icon_minitimeSzer. Aug. 26 2009, 19:54

*Nem fogja fel, hogy a fiú felé közelít, csak mikor már ajka a száján van. Nem húzódik el, hanem egyik kezét a fiú arcára téve húzza, magához közelebb A puszikba belemosolyog, majd félredöntött fejjel mosolyogva nézi, ahogy a fiú néz rá.*
- Már mért haragudnék? Megtetted, amit én is meg akartam. Nem ilyenekért szoktam megharagudni -*továbbra is rendületlenül mosolyog rá, majd komoly tekintetet színlelve hozzáteszi.*- Úristen, mit tettem? Rámozdultam a karvezetőm öccsére. Ebből mi lesz? Tényleg mi lesz?-*érdeklődve néz a fiúra, majd annak arcát látva elneveti magát.*- Héé, nyugi vicceltem. De tényleg, mi lesz?
*Feltérdepel a padra, így Edward fölé magasodva. Lehajol, és gyengéd csókot nyom ajkaira.*- Kvittek vagyunk-*mosolyodik el. Sarkaira ülve, érdeklődve néz a fiúra, majd elmosolyodva jegyzi meg.*- Hova lett a madár? Mert a válladon nincs. -*Fejét félredöntve kislányos arccal nézi.*
*Kezét felemelve megint magához hívja a madarat, majd mikor az kezére száll a padra állítja, pont közéjük, hogy a kismadár el tudja dönteni kihez megy. Fura módon, az Edward felé közelít, majd térdeire felmászva nagy szemekkel néz Seryre.
Vissza az elejére Go down
Edward King
Diák - Pilluamuleto
Edward King

Férfi Bak Jelige : TúrósBuci alias Hiperaktív SükeBóka
Hozzászólások : 146
Évfolyam : Második
Kor : 33

Hátsó kerti lugas - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 7 Icon_minitimeSzer. Aug. 26 2009, 20:55

- Azért haragudhatnál rám, mert most el kell neked mondanom valamit....
* Kicsit abba hagyja, majd mélyebben elgondolkozik, hogy hogyan is mondhatná meg. Azért magában párszor leszidta magát, hogy lehet ilyen. Azért egy kalandnak mégis túlzás, mondjuk így kihasználni egy lányt, de tényleg nem akarta, csak így jött ki. Meg ha valamit szeretne tőle a lány akkor nyíltan mondja el neki és akkor meg tudják beszélni. *
- Köztünk nem lehet semmi....itt vége kell, hogy legyen. Tudod, én mást szeretek és nem akarlak hiú reményekkel áltatni.
* Bocsánatkérően néz rá a lányra, aki biztos, hogy most fog idegileg kikészülni, de az, hogy biztonságban lesz mellette azt megtartja. Ebben biztos is lehet, de hogy komolyabb legyen a kapcsolatuk, azt nem hiszi. Mindenesetre folytatja, de a komor arcot, ahogy mondja a lány, hogy Cassandra öccsére rámozdult, mosolyog rajta, bár a helyzeten mit sem változtat. *
- Tudod, még mindig áll, hogy mellettem biztonságban leszel, leszek a barátod, de többet nem tudok tenni. Sajnálom.
* Edward az a típus, aki ha tényleg szeret valakit, akkor mellette kitart és akár a halálba is megy helyette. Amit esetleg Serenity várhat tőle az csak annyi, hogy a jó barátja lesz. Persze azért az utolsó csókot elfogadja tőle és azt nézi, ahogy a padon helyezkedik és újra idehívja a madarat. Most közéjük teszi le és a madár a fiú felé megy. Szemével figyeli ahogy a madár mozog, majd felnéz Serenityre. *
- Tényleg sajnálom, de biztos van valaki, akit szeretsz vagy aki téged szeret.
* Tényleg mélyen magába gondol. Először jó ötletnek tűnt, de utána kissé elfajultak a dolgok. Túl gyorsan történt minden és ez így nem helyes és ezt a lánynak is tudnia kell. Majd nem is néz rá Serenityre, mert nem tud, ez miatt. Nagyon sajnálja a dolgot és nem akarta kihasználni a lányt. *


// Fagy. //
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Hátsó kerti lugas - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 27 2009, 14:14

*A fiú magyarázatára kifújja az eddig benn tartott levegőt, és egy halvány mosollyal fordul felé.*
-Tudod, hogy most mennyire megnyugtattál? Mert az az igazság, hogy én is mást szeretek. És köszönöm.
*Nem érti, a fiú mért nem néz rá, de nem teszi szóvá. Csendben hallgatja a fiút, néha halkan motyogva hozzátesz egy „igen persze”-t. De hangosan nem beszél. Figyeli a madarat. Valahol belül lehet, hogy sajnálja, de ezt semmi pénzért nem mutatná ki. Talán majd egyszer. Vagy soha. Leginkább ez tűnik elfogadhatónak. Majd lassan feláll, és onnan néz le a fiúra. *
- Azt hiszem, én most megyek. Majd még beszélünk.-*tétován int egyet, és elindúl az ajtó felé.*
* Keze már a kilincsen, de nem nyomja le, hanem vissszanéz és ráemeli tekintetét a fiúra. Teljesen leblokkol, nem mozdul, csak áll. Ha szólnának hozzá azt se hallaná. Tekintete már nem Edwardra öszpontosúl, hanem a távolba mered.Emlkek tömkelege tódl a fejébe. És semmit nem tesz ellene. Nekidől az ajtónak és lecsúszik lábait felhúzza, de nem karoja át. Úgy ül ott mint egy élőhalott. Nem, nem a visszautasítástól. Hanem a fájdalomtól amit az emlékek felhoztak. Arcárl semmit nem lehet leolvasni, csak a szeme árulja el mi van most benne. A madárka érdeklődve repl a térdére, de nem is érzékeli. Szemét könnyek lepik el, és tehetetlenül csorognak le arcán, de az még mindig semmit nem fejez ki.
Vissza az elejére Go down
Edward King
Diák - Pilluamuleto
Edward King

Férfi Bak Jelige : TúrósBuci alias Hiperaktív SükeBóka
Hozzászólások : 146
Évfolyam : Második
Kor : 33

Hátsó kerti lugas - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 27 2009, 14:33

* Na, hát most aztán igazán meglepődött, mondjuk saját magának is mivel ha egyszer mind a ketten mást szeretnek mért kötnek ki egymás mellett.....na, mindegy, a sors vagy ki tudja. De azért mégis örül, hogy a lány nem gondolta komolyan, így el is lehet ezt felejteni. Mintha meg se történt volna, jó ez nem igaz, mivel bármikor össze fog találkozni a lánnyal mindig fel fog neki jönni ez a kis beszélgetésnek induló affér. De van ez így elvégre Edward is pasiból van, hajtja a vére az ilyenekre.
Arra, hogy Serenity máris menne az érthető....minden lány elmenekül elsőnek, de ami megtörtént az megtörtént, már változtatni nem lehet rajta és lehet, hogy Edward nem is változtatna a történteken, sőt biztos is. Mikor a lány feláll mellőle és leköszön végig nézi, ahogy a kijárat felé megy, majd leül az ajtóba. Azon gondolkozik, hogy lehet oda kéne mennie, de akkor ki tudja megint mi történik. Végül erőt vesz magán és felkel a padról, majd zsebre tett kézzel sétál oda a lányhoz. Serenity már megint sír, Edward leguggol hozzá és tovább kérdezgeti, hátha valami olyan dolog történt, amiben tud segíteni, bár ebben kételkedik, nagyon is. A sok beszélgetés és amiket elmondott biztos, hogy ezekkel van baja, de inkább nem találgat, mert fölösleges lenne. *
- Hé, mi a baj? Miért sírsz?
* Kérdezi, majd felnéz az égre és tekintete ott is ragad. *
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Hátsó kerti lugas - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 27 2009, 15:24

*Nem hallja ahogy a fiú neki szánt kérdéseit, továbbra is mered előre, majd ő is az égre néz és olyat tesz amit eddig senki előtt soha. Beszél az apjához. Hangosan.
- Na ezért hagytál itt? Hogy elveszítsek mindenkit. Soha többé nem mehetek haza. És minden a te hibád. Anyám amúgy se viselt volna el, de ha nem jössz haza akkor, még ma is haza mehettem volna. Miattad. Lett volna értelme. És most? Kitagadtak, és nem mehetek többé haza. Ezt akartad? Ez volt minden vágyad? Hát tessék megkaptad. Soha többé nem leszek felhőtlenül boldog, mert senki nem szeret. Nincs családom. Az egyetlen dolog amiben bíznom kellett volna nincs többé. Miattad. Sosem hittem volna hogy valaha ezt mondom neked de gyűlöllek. Nagyon, és egyre jobban. Tönkretetted az életem. Gyűlöllek-*Noha az egész szöveget üvölti, a végét sziszegve mondja.
*Tudja hogy valószínűleg halálra rémíti Edwardot,és hogy bolondnak tartja de a legkevésbé sem foglalkozik vele, csak felpattan, leporolja magát, és karba tett kézzel leül a padra.*
-Na most legalább rájöttem, hogy hiába volt a búskomorság. Mostantól kezdve új életet kezdek, csak mosolygással, és semmi sírással.-*Nézett magabiztosan a fiúra, és az egyik legszebb mosolyával ajándékozza meg.*



//fagy//
Vissza az elejére Go down
Edward King
Diák - Pilluamuleto
Edward King

Férfi Bak Jelige : TúrósBuci alias Hiperaktív SükeBóka
Hozzászólások : 146
Évfolyam : Második
Kor : 33

Hátsó kerti lugas - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 7 Icon_minitimePént. Aug. 28 2009, 21:58

* Edward kicsit furán néz a lányra, mikor elkezdi szidni a halott apját. Erre vállat ránt nem igazán tud mit mondani rá. Majd mikor Serenity felpattan mellőle és leül a padhoz, Edward követi és mellé ül. Most tényleg nem tud mit mondani csak hallgatja a lányt és örül, hogy erre az elhatározásra jutott. De nem annak örül, hogy az apját az előbb leszidta, hanem annak, hogy boldog lesz, hisz nagyon nem áll jól neki a szomorúság és a sírás. Mikor Serenity rámosolyog visszamosolygott, amolyan biztató mosolynak szánja. Hát igen, Edward tud ilyet is, bár néha félre értelmezik, de most egyáltalán nem ez a lényeg, a szándék meg van és ez a fontos. Bár hozzászólni nem igazán tud és ahogy még későre is jár, de nem szól erről semmit. Kicsit fáradt ugyan, de ez érthető is, inkább a lány mellett marad és ha ő úgy dönt, hogy menjenek aludni akkor mennek is. Bár ő is megmondaná, de az, az igazság, hogy kissé fél a lány kitöréseitől, mert kitudja mit hoz még fel, ez rejtély lesz még a számára. *
- Már jobban vagy?
* Kérdezi tőle, reméli, hogy most az összes fájdalma kijött belőle és az egyéb szenvedés maradékai, bár ami történt vele az igen csak elszomorító az anyja részéről. Ezért miért kell kitagadni egy gyereket? Mármint miért kell eldobni mellőle, hát ezért szülte őt, hogy a szenvedésnek éljen? Hát Edward nem hiszi, azért a lány anyját kissé lenézné ha találkozna vele, mert azért ez tényleg nem fer. Megvárja mit reagál a lány, vagyis mint válaszol neki, de reméli, hogy már jobban van. *
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Hátsó kerti lugas - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 7 Icon_minitimePént. Aug. 28 2009, 22:07

-Persze, kitűnően vagyok.-*Mosolyog.*
*Maga elé bámul, majd ásít egy hatalmasat, Feje oldalra billen, és Edward vállán köt ki. A koppantástól felébred, és gyorsan visszaegyenesedik. Kifárasztotta a sok sírás, és őszinteség. de legalább a lelke könnyebb és tudja hogy egy valakire mindig számíthat. Felpattan és Edward felé nyújtja a kezét.*
-Gyere menjünk aludni. Látom te is fáradt vagy.-*Majd ha a fiú megfogja a kezét felhúzza és elindul az ajtó felé. Ha tovább jön, akkor együtt mennek el a sátrakig, egy jó éjt után aludni térnek.
Vissza az elejére Go down
Edward King
Diák - Pilluamuleto
Edward King

Férfi Bak Jelige : TúrósBuci alias Hiperaktív SükeBóka
Hozzászólások : 146
Évfolyam : Második
Kor : 33

Hátsó kerti lugas - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 7 Icon_minitimePént. Aug. 28 2009, 22:14

* Örül annak, hogy már jobban van a lány, de már az alvás szélén jár. Kicsit magához tér, mikor megérzi az ütést a vállán, persze nem nagy de azért kizökkentette az álmosságból, legalábbis pár perce amíg felfogja, hogy mit is szeretne a lány. Bólint neki egyet, hogy azért vette az adást és persze a kéz nyújtásra megfogja a kezét, majd feláll. Megy a lány után az ajtó felé, hogy végre kényelmesen tudjon aludni. Majd mikor elérkeztek a sátrakig elbúcsúzott a lánytól. *
- Szia, jó éjt, majd még beszélünk.
* Mosolyog még rá a lányra, majd elindul a sátra felé. A sátorban belehuppan az ágyba, majd pár perc se kellett neki máris elnyomta az álom. *
Vissza az elejére Go down
Acton Wenzel
Diák - Pugnax
Acton Wenzel

Férfi Hozzászólások : 87
Évfolyam : Első

Hátsó kerti lugas - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 7 Icon_minitimeVas. Aug. 30 2009, 16:20

*Az ágyon ülve, szomorkodva nézek ki az ablakon.
~Alig ismerek valakit az iskolában.~gondoltam szomorúan magamban.~Lehet hogy meg kéne változnom? De mi baj van bennem. mindenki csak eszköznek használ. Az igaz hogy múltkor segítőkész voltam azzal a diákkal. De attól nem lettem vele jóban.
Miközben ezeket gondoltam, reménykedni kezdtem hogy valaki benyit az ajtón, és akkor nem tudom magamat tovább gyötörni. De a reményem hamar elfoszlott, az ajtó továbbra is mozdulatlan maradt, és nem jön be rajta egy diák sem.
~De ha Mohamed nem megy a tehénhez, akkor a tehén megy Mohamedhez.~gondoltam magamban elég viccesen.~Elmegyek sétálni és hátha találok egy olyan embert aki lenne a barátom.
A Lugas megfelelő lesz, gondoltam magamban. A talárom lebeg, a cipőm kopog miközben magam mellett hagyom a folyosókat. Leérek a földszintre, ott kimegyek a parkba, és onnan veszem utamat a lugasba.
mikor kiértem a lugasba egy gyereken csillant meg a szemem. Oda léptem hozzá és illedelmesen kezet rázásra nyújtottam a kezemet.
-Szia! Acton Wenzel volnék.-mutatkoztam be a hozzám megszokott módon.
Vissza az elejére Go down
Tighe Ceallagh
Diák - Pugnax
Tighe Ceallagh

Férfi Halak Hozzászólások : 80
Évfolyam : Második
Kor : 39

Hátsó kerti lugas - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 7 Icon_minitimeVas. Aug. 30 2009, 16:43

*Rikító piros hajú fiú érkezik a lugasba. Vörös hanyagul begombolt inget visel ujjai hanyagul feltűrve, rajta fekete nadrág és bakancs. Átlagos testalakata igazából szikár izomzat, amiket a sok éves iskolai és utcai verekedések formáltak mostani alakjára. Arca ellenben kedves, bár pár pofont benyelt már életében, de ennek ellenére bizalmat és melegséget sugárzó. Egy srác köszön rá.*
- Szia Tighe Ceallagh vagyok. Pugnax, első év.
*Majd megszorítja a felé nyújtott kezet. Nem annyira, hoyg eltörjön, bár képes lenne rá, de határozottan, hogy érezze a másik nem egy nyápiccal van dolga.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Tighe Ceallagh
Diák - Pugnax
Tighe Ceallagh

Férfi Halak Hozzászólások : 80
Évfolyam : Második
Kor : 39

Hátsó kerti lugas - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Szept. 05 2009, 14:37

- Christina -

*Meleg nyári napra virradt a reggel, amiből persze a fiú már kivette a részét, mert már régóta ébren van. Furcsa neki a kastély és maga az egész sziget csöndje. Városi fiúként hozzá van szokva a zajhoz, még lakóhelyén is azért bőven vannak zajok, annak ellenére, hogy üdülő övezet. A páratartalom legalább alacsonyabb mint az ezt megelőző napokban, szárazabb az idő. Kellemes nyugati szél fúj, mely minduntalan próbálja meglobogtatni Tighe iszonyatos tömegű hajkoronáját. SZikár, erős testét felgyűrt ujjú piros ing és rövid fekete nadrág fedi, lábán szandált visel. Ezt is csak a napokban vette elő. Úgy érezte a csöndet leginkább a lugasban tudja itt kiélvezni, legalábbis ez az a hely az itteniek között, amit ismert és kedvelt is. Bár az erdőt is nagyon szerette, tetszett neki, bár furcsállotta az érzést, mert városi fiú volt. Hosszasan sétálgatott a lugas folyosóin, amikor megunta, akkor leült és nekidőlt a növényeknek. Olyan helyet keresett, ahol elég sűrűn nőttek az ágak és meg tudták tartani bizony nem könnyű testét. 178cmes magasságához ő bizony igencsak rendelkezett 80 kg-mal. Kényelmesen elhelyezkedik és úgy pihenget. Vár. Vár hogy hátha arra téved valaki, akivel lehet beszélgetni. Persze lánynak örülne a legjobban, a fiúkkal még mindíg nehezen találja meg a közös hangot. Talán a múltja miatt. Ki tudja?*
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Hátsó kerti lugas - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Szept. 05 2009, 16:11

Szabadba vágyik. De öltözködni nem sok kedve van, nem is bálba készül, minek is csípje ki magát nagyon. Egyébként is egy egyszerű lány ő, ritkaság számba megy az, ha egy kicsit kihívób szerelésbe bújik. Most sem teszi, inkább marad abban a fekete térdnadrgágban, és fehér, ujjatlan trikóban, melyet még reggel, ébredés után felvett. A kényelmi szempontok határoztak döntésében. Sötétkék, hosszú haját, mely most egészen a fenekéig leér egy ágba hátul összefonja, s egy világosabb árnyalatú, de szintén kék szalagot köt bele. Kezébe kapja topánját és nekiindul a lépcsők seregének.
Maga sem tudja miért pont a lugasban köt ki, az erdőt sokkal inkább szereti. De most itt van, nesztelenül, mezítelen lábaival lépked a növényzet között. Esze ágába sem jut, hogy akár lehet is itt valaki. Gondolatai oly messze járnak, hogy talán észre sem venné, ha valaki elé kerülne, és megszólítaná. Kumikora gondol, s arra, hogy mikor is kellene bemenni vele egy tetoválást csináltatni. Na meg, hogy milyet...Mi illene Krisztyhez?Az is megfordul fejében, hogy olyat varrattat magára, rejtettebb helyre, ami teljesen elütt a lányból áradó viselkedéstől, és tőle akár megbotránkoztatóan is hatna.
Közeledik az ösvény ama részére, ahol Tighe kényelembe helyezte magát. Észrevenni azonban nem veszi a fiút. Kiesik a látóköréből, hisz lány léttére elég magas, már ha a 170 cm magasnak mondható. (Súlyáról nem nyilatkozunk.) Na nem hordja fenn az orrát, csak egyenesen előre tekint. Kivételesen. Mert általában inkább leszegett fejjel, lesütött szemmel szokott sétálni, ami akkor jellemzi, ha valaki van a környékén. Bár ez sem mindíg igaz, mert ha jó kedve van, akkor bárki szemébe belemondja a maga igazát.
Kezével a sövény szélén játszik, végighúzva a leveleken vékony ujjait.
Közelít, egyre csak lépked, mígnem belebotlik a fiúba, szó szerint. Csúpán csak az óvja meg, hogy az ölébe pottyanjon, hogy elég jó a reakció ideje, és egyensúlyát is könnyedén vissza tudja szerezni. Bályosan mosolyog, mikozben nem győz szabadkozni....
- Elnézést kérek, ne haragudjon, nem vettem észre, hogy van itt valaki. Nem rúgtam meg nagyon?
Legugol mellé, s kíváncsi szemekkel nézi kire is akadt itt a bokor alján.
Magázza. De miért? Maga sem tudja. Talán zavarában, vagy éppen másért. Majd kiderül. De az biztos, hogy Kriszty egészen másképp viselkedik magázódva, mint tegező viszonyban.
Vissza az elejére Go down
Tighe Ceallagh
Diák - Pugnax
Tighe Ceallagh

Férfi Halak Hozzászólások : 80
Évfolyam : Második
Kor : 39

Hátsó kerti lugas - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Szept. 05 2009, 19:54

*Tighe-ot mélázásából a fájdalom téríti magához. Valaki belerúgott. Persze idő kell, míg eljut a tudatáig, hogy mi is váltotta ki a fájdalmat. Mikor felnéz látja, hogy egy helyes arcú lány áll fölötte és sűrűn szabadkozik. A fiú zavarban van.*
- Óh, semmi baj sincsen. Nem történt semmi probléma.
*A fiú közben feláll a földről. 8cmrel magasodik a lány fölé. De próbálta amennyire tudta lazára venni a tartását, hogy határozott megjelenése ne frusztrálja Krisztyne-t. Reméli a lány is feláll, ha nem, és guggolva marad és nyújtózkodást színlelése után visszaguggol.*
-Amúgy miért magázol? Kb. velem egy korúnak nézlek téged, nem indokolja semmi sem. És mit csinálsz itt,
*A fiú persze végigméri a lányt. Nem tolakodóan vagy kihívóan, de azrét alaposan szemügyre veszi. Miért is ne tenné, hiszen fiúból van és ebben a korban már igencsak érdeklődik a lányok iránt.*
-Régóta jársz ide? Honnan jöttél? Miért pont ide? Tetszik ez a hely?
~Remélem nem voltam tolakodó, sem pedig rámenős.~
-A nevem Tighe. Tighe Ceallagh. Pugnaxos vagyok. Elsős. De lehetőséget kaptam, hogy vizsgázzak. Úgyhogy most tanulok. Nem gondoltam volna, hogy amint megérkezek, egyből bele is csöppenek a sűrűjébe. Ez eléggé meglepett. De kellemesen. Azt hittem unatkozni fogok. De örömmel látom, hogy nem.
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Hátsó kerti lugas - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Szept. 05 2009, 21:34

Szerencsére a fiúnak nem történt baja. Még jó, hogy a cipőjét a kezében tartja, mert annak az orra talán nagyobb fájdalmat is okozhatott volna. Nem is csak Kriszty van a fura találkozás miatt zavarban. Megjegyezvén nem gond az, ha valaki határozott megjelenésű, vagy valamelyest felül is múlja azt.
-Örülök neki, hogy nem esett semmi baja.
Kedvesen mosolyog a fiúra, miközben ő is feláll. Érzi ám, hogy végigmérik, de pő sem tesz másképp. Végigszemléli a srácot tetőtől talpig, miközben felegyenesedik, majd tekintete megáll az arcán.
-Nem is tudom, azt hiszem tegezve egyszerűbb lesz beszélgetni. Már ha fogunk.
Hát fognak, mert a fiú olyan sok kérdéssel bombázta le Krisztyt, hogy első pillanatban szinte csak néz rá felvont szemöldökkel.
-Lehetne kicsit lassaban, majd válaszolok mindenre kicsi később. Nem vagyok nehéz felfogású, azt hiszem valami összezavart kicsit. Talán az, hogy beléd ütköztem, na persze az én hibámból. Az én nevem egyébként Krisztyne Blackcat Pilluamulato prefektus.
Kimondta, de olyan szerénységel, amilyennel ezt csak lehetséges. Nem mintha nem lenne büszke arra, hogy prefi, csak nem szeretné, ha ez valami visszariasztó tény lenne bárki számára. Nem mindenki szívleli a prefektusokat.
Bemutatkozást kézfogás kezdeményezésével is társítja, majd figyelmesen végighallgatja a történések sorát, amit Tighe elregél neki. Kicsit zavarba is van, hogy nem válaszolt egyből a kérdésekre, de már késő bánat, szabadkozni nem kezd ismét, hanem inkább ő is mesélésbe kezd.
- Én félévkor kerültem ide, mert ide kaptam felvételt. Más suliba nem is jártam eddig. Nevelő anyám tanított mindenre a Skóciában. A hely tetszik, csak néha hiámyzik az otthoni erdő.
Beszélgetés közben sétába kezd, lassú lépésekkel haladva, s remélve, hogy az újonnan megismert is vele tart.
Vissza az elejére Go down
Tighe Ceallagh
Diák - Pugnax
Tighe Ceallagh

Férfi Halak Hozzászólások : 80
Évfolyam : Második
Kor : 39

Hátsó kerti lugas - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 7 Icon_minitimeVas. Szept. 06 2009, 04:23

- Elnézésedet kérem szép hölgy. Nem akartalak összezavarni ennyi kérdéssel.
*Közli a fiú huncutul somolyogva. Kicsit cukkolni akarja a lányt. Főleg, hogy szóvá tette a sok kérdését, pedig nem volt szándékában összezavarni.*
- Skócia? Az a érdekes hely lehet. Soha nem jártam még ott, bár azt hallottam, hogy hasonló mint Írország csak kopárabb. De egyébként felétek is sok kastély van. Te is egy ilyenben nevelkedtél?
*A fiúnak közben feltűnik, hogy a faji kérdésre nem válaszolt. Egyenlőre nem is feszegeti a kérdést, nem tartja fontosnak. Soha nem különböztetett meg senkit sem bőrszín, vallás, vagy faji hovatartozás alapján. A felé nyújtott kezet óvatosan, gyengéden fogja meg, végülis nem férfitársával találkozott, így nem fogja beleadni az erejét is. Nem úgy nevelték. Bár ő nem szokott kezet fogni sem egy lánnyal, és most sem tette, ellenben a szájához emelte a lány kezét és a kézfejére egy csókot lehelt. De tényleg szinte csak lehelt. Mikor a lány elindul, a fiú minden szó nélkül követi. Miért is ne tenné?
- Miért nem jártál más suliba? És hogyhogy nem a szüleid neveltek téged?
*A fiú csak remélte, hogy nem volt túl tapintatlan. Tisztában volt vele, hogy kérdése esetleg régi sebeket tép fel, ha vannak olyanok, de kíváncsiság, mint mindíg, most is nagyobb volt a tapintatánál.*
- Nem teljesen vagyok tisztában a prefektusok helyével itt. Mi a feladatod? Amolyan diákfelügyelő vagy?
*Tighe-nak nincsenek előítéletei posztokkal kapcsolatosan sem. A posztot betöltő emberen múlik, hogyan használja a kapott hatalmát. Nevel, vagy torol. A neveléssel nincsen gondja, ellenben azzal, ha valaki visszaél a lehetőségeivel, már igen. Az ilyen igazságtalanságokat a mugli világban sem tolerálta és bár már elmúlt az öklének a viszketése és persze nőt soha nem bántana fizikailag, nem fogja szó nélkül megállni itt sem a hasonló helyzeteket. Bár a lányból nem nézte ki hogy megtorló lenne, inkább az észre és a szívre ható nevelési módszereket gondolná róla.*
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Hátsó kerti lugas - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 7 Icon_minitimeVas. Szept. 06 2009, 10:36

Na most meg gunyolódik ezzel a bazsalygással, vagy csak kijött belőle a "csibész"? Majd elválik. Minden esetre Kriszty megjegyzi magának azt a huncut mosolyt, ami felé irányul. Furán érzi kicsit magát, elég régen nem beszélgetett hasonló stílusban fiúval, de nőből van vagy mi, így tetszik neki a bókolás, de a világért sem mutatná ki ezt többel, mint egy kedves mosoly.
~Szép hölgy...én? Szerintem fátyol van a szemén, vagy csak szórakozik velem. De ezért kedves.~
A kézcsók kicsit meglepi. Első pillanatban nem tudta volna elképzelni a fiúról, hogy valahol egy férfi lakozik már benne. Vagy mégis és rádöbben, hogy az első benyomása miatt kezdte el magázni? Igen ez elég valószínú....
-Kastélyban nevelkedni? Én? Hát nem éppen. Inkább mondanám egy kunyhónak a házunkat.
Esze ágában sem lett volna, hogy egy kastélyba költözzön. Nem mintha nem tehette volna meg, hisz a 600 éves Agathának meg let volna a lehetősége, hogy felköltözzenek, de az erdő közepén egy kis lakban mégiscsak nagyobb a varázs.
-Nevelőanyám elég zárkózott, eldugott helyen éltünk, viszont nagyon erős mágus, jó tanító, kellő tapasztalattal már. Így afféle magántanuló voltam a saját nevelőm keze alatt. Nevelő, tanító, csaknem mesterem is volt egyidőben. Szüleimről nem tudok semmit, csecsemőként talált meg Agatha egy fa alatt.
Ezzel a szülőkről szóló beszámolót le is zárta, már így is eltünt rövid időre arcáról a mosoly, és csak gyakorlatának köszönheti, hogy haja nem változik hangulatához igazodva feketére. Hja igen, hogy miért is. Hát ezt vagy tudja magától is a fiú, vagy majd később kiderül. Bár ez a faji kérdéshez tartozik, ami nem is hangzott el kérdésként a fiútól. [Vagy csak user vaksi.]
- Igen, lényegében olyan diákfelügyelő lennék, vagy mi a szösz. Figyelni kell, hogy a házirendet betartsák a kedves diáktársak, segíteni az új tanulókat és hasonló feladatok.
Jól sejti Tighe, Kriszty egy szerény lány, talán túlságosan is, ha szükséges a szavaival próbál hatni, bár nem sok szükség volt még arra, hogy valakit meg kelljen "fegyelmezni". Ha azonban kellenne megfelelő tudással rendelkezik már ahhoz, hogy a mágia segítségére legyen. Szereti egyedül megoldani a gondokat, de a karvezetőjével is elég jóban van ahhoz, hogy segítségét kérje bármikor.
-Na és te? Honnan érkeztél? Te s szüleiddel éltél eddig? Hogy haladsz a vizsgákkal? Nem kell segítség esetleg?
Nocsak, Kriszty is tudja ám bombázni kérdések özönével, ha éppen arra vágyik a fiú, és a huncutság neki is ott csillog a sötétkék szemében, ahogy a srácra néz.
Vissza az elejére Go down
Tighe Ceallagh
Diák - Pugnax
Tighe Ceallagh

Férfi Halak Hozzászólások : 80
Évfolyam : Második
Kor : 39

Hátsó kerti lugas - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 7 Icon_minitimeVas. Szept. 06 2009, 14:49

*Tighe szorasn követi a lányt, tartja vele a lépést, ahol lehet ott melléje halad, ahol nem ott mögötte. Furcsa szokása, de csak akkor nem negdi maga elé a kíséretében lévő nőket ha befelé mennek valahová. Különben mindíg. Utálja ha van valaki mögötte. Talána mugli világban felvette kis paranioiája az oka nem tudja de ezen nem si godnolkodott soha. Még soha nem is tették neki szóvá.*
- A kunyhó hangulatos hely lehet. Én mindíg szívesen kipróbáltam volna bár én jó esetben is turisztikailag elég látogatott helyen éltem és városban. Nekem érdekes lehet az erdei kunyhóüban való élet. favágás a tűzrakáshoz, maga a tűzrakás. A z élelem beszerzése. Megtermesztése, tenyésztése stb. Érdekes lehet. Biztosan élvezném.
[Bocsi az user vaksi, nem minden szolgálatban szeretek a kollegáim előtt játszani és tegnap bizony volt oylan kollegám is bent aki szeretett beleolvasni az emebrk cuccaiba. Kapkodtam.]
-Látom hegyesek a füleid. Te tünde vagy? vagy féltünde?
*A fiú hallja a lány válaszát, és a kérdéseit is. Persze elgondolkodik, hogy szorul e segítségre a vizsgákat illetőleg. De egyenlőre nem igazán jut ezsébe smemi olyen amiben tudna segíteni.*- Írországból jöttem. Egy elsősorban turisztikából élő helyről. Kellemes, nyugodt hely lenne, ha nem lenne annyi túrista. Persze az egész környék, így a szüleim is ebből élnek, nem si rosszul, tehát nem panaszkodhatok miattuk. A szüleimmel éltem eddig. És csak 1,5 éve tudtam meg hogy bizony varázslóvér csörgedezika z ereimben. Tekintve hogy anyám varázsló. Tök véletlen lepleztem el. Egyszer elmaradt az utolsó két órám és nyugodtan hazamehettem előbb. Persze adig is elmaradtak az utosló óráim rendre, de azok nem legálisak voltak. Olyankor a várost róttam. Persze mikor hazaértem és anyám egy pálcával hadonászva kevergette a levest meg a tárgyak maguktól mozogtak kicsit meglepődtem. Fel sem fogtam sokáig mi történik kötülöttem. Anyám is lefagyott, de ő ébredt ahamrabb és hozta helyre a dolgokat. Leültünk beszélgetni. azt letesztelt. És utánna megtanított pár kezdetlegesebb varázslatra. Majd felvételt nyertem ide. Persze anyám örült neki.
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Hátsó kerti lugas - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 7 Icon_minitimeVas. Szept. 06 2009, 16:45

Lassú lépteit követi a fiú, Néha kicsit zavaró, hogy a háta mögé kerül, hisz ilyenkor hátra kell fordulnia. De nem okoz gondot, megfordul, és hátrál, mint egy rák. Ha etesleg elesni készülne csak elkapja valaki...
-Igen, én is nagyon szeretem ezt a nomádnak mondható életet. Nagyon nehéz is volt megszokni az ahhoz képest itteni nyüzsgést.
Szemeit tágra nyitja, mikor a fiú hegyes füleket említ. Felvonja szemöldökét is, mint aki most vette észre, hogy nincs egyedül. Pedig csak a fiú szavai érintették kicsit a meglepetés eresjével.
-Hát ha hegyesek akkor te vagy az első, aki ezt észrevette. Majd úgy 100 év múlva kiderül, ha még mindíg élni fogok... Mivel nem ismertem a szüleimet akár az is előfordulhat, hogy volt az őseim között tünde. De ez probléma lenne számodra? Te sem vagy egy közönséges ember azt hiszem, vagy tévednék?
Nem is Kriszty lenne, ha nem szűrné ki a hosszú sorokból azt, hogy bizony az érdekes történetből kiderül, a fiú előszeretettel lógta el az órák egy részét. Tehát az az arc, az a kedvesség, amit most mutat egy állca? Vagy nem függ össze a jellem a lógással a fiú személyiségének alakulásában?
- Na szép, ellógtad az órákat? Remélem itt nem fogod..
Halkan felnevet, s kacsint is egyet, miközben figyeli mit is reagál Tighe. Ahhoz, hogy jó mágus legyen belőle nem kellene az órák helyett pééldául a parkban lófrálni, mert kimarad a fele tananyag. De valahol irígyli a bátorságát. Kriszty nem igazán szereti a link viselkedést, de csak azért, mert önnön magában nem talál elég bátorságot ahhoz, hogy átlépje határokat. Bár ha belegondol nevelőanyja hatása is az, hogy csak indokolt esetben hagy ki órát. Most, hogy még prefi is, már példát is kell mutatnia a többieknek.
- Tényleg, milyen órákat vettél fel? Érdekelne fogunk-e együtt járni órákra.
Tényleg érdekli, különösen ha másodéves lesz a fiú is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Hátsó kerti lugas - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Hátsó kerti lugas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: A kastély parkja :: Hátsó kert-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés