Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Domboldal 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Domboldal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Dorothea Bristow
Karvezető - Pugnax
Dorothea Bristow

nő Bika Jelige : Néniiii ^^
Hozzászólások : 852
Tantárgy(ak) : Számmisztika, Mitológiák és Vallások tanár
Kor : 48

Domboldal Vide
TémanyitásTárgy: Domboldal   Domboldal Icon_minitimeHétf. Jan. 11 2010, 22:14

Domboldal Dom_nagy
Vissza az elejére Go down
Darnay Hajnal
Diák - Pugnax
Darnay Hajnal

nő Bika Jelige : Pukkancs, Gumilány, Angyalka, Csiszolatlan gyémánt
Hozzászólások : 410
Évfolyam : Első
Kor : 31

Domboldal Vide
TémanyitásTárgy: Re: Domboldal   Domboldal Icon_minitimeHétf. Jan. 11 2010, 22:39

Nem, nem vagyok cukorból, úgy nézek én ki, mint aki elolvad egy kis hótól? Amúgy is mit árthat a hó a cukornak? Lehet mégiscsak cukorból vagyok.
A puszi meglep, de betudom az alkohol hatásának a közvetlenségét és a vidámságát. Lehet hogy részegnek nem részeg, de azért látszik, hogy egy teli borosüveg volt még a délután elején előtte. Ha tudná, milyen gyilkos masszázsom van, biztos nem kérne ilyeneket. Habár a szatírok szeretik, talán ő is közéjük tartozik?
- Nem hiszem erre sor kerülne, de nyugodtan tedd csak az olívabogyós álmaid közé. - Mosoly. Édibédi, tündérkisasszony vagyok ma.
- A ráncoknak meg idővel meg kell jelenniük, és ha 18 évesen leszek ráncos, akkor így jártam. Az enyémek. Amúgy is, ha megnézed közelről a homlokom, már oda került egy jó mély ránc a rám ültetett paranoiám miatt! ...Látod? - Sóhajtok, megrázom a fejem. Nem szép dolog így megöregíteni egy ilyen fiatal lányt, mint én vagyok.
A keresést ráhagyom, de hűen sétálok mellette, nézelődöm a házak között, hintát és játékot keresve az elmondás szerint. Figyelek, és kicsi sértettséget hagy magam mögött az a tény, hogy ő még mindig halomra falja a lányokat. Az én elbűvölő személyem beavatkozása után! És persze biztos édesded hozzájuk, csak úgy, mint néha hozzám. A különbség csak annyi, hogy engem valószínűleg nem tör meg egyhamar, így vissza-vissza húzza majd a szíve, igenis, a szíve!
- A szőke, baba arccal? - Szép választás, ha fiú lennék, nekem is bejönne. Hosszú szőke haj, bájos pillogás, egy kis risza-misza... Könnyű préda.
- Köszi, de inkább kihagyom vele a beszélgetést. Azt hiszem, nem lenne közös témánk. Amúgy is, elhiszem, hogy pont ilyen az eseted. - Körözök egyet a szememmel. Legalább részleteket mondana, úgy izgalmas is lehetne, így viszont csak dühítő. Hogy pontosan mitől is lettem most még morcosabb, nem vagyok benne biztos, hogy meg tudnám mondani, de valószínűleg tartom, hogy féltékenység. Mert én soha nem leszek ilyen kis bájos teremtés, akit mindenki szeret, én egész életemet számkivetettként fogom élni. Mindegy hol, mindig egyedül, mindig úton... Ha akarok se tudok elvegyülni, megnyugodni és kevésbé tüskésebben élni az életem. Pedig isten látja lelkem, én próbáltam, próbáltam és próbáltam... Aztán feladtam. Maguktól az emberek nem változnak, események változtatják őket, ez vált az új vallásommá, és azóta is híven tartom hozzá magam.
Lehet egyszer az én életemben is eljön egy pillanat, amikor megtalálom majd a keresett vidámságot és nyugalmat. Talán innom kéne minden reggel egy felest, hogy jobb legyen a kedvem, és elvegyülhessek? Az biztosan feloldja a gátlásaimat, a tapasztalat beszél belőlem, lehet hinni nekem. A nyelvnyújtás mégis sok, ez tényleg becsípett.
Várjak. Rendben van, nincs rendben? Inkább a második, hiszen mondtam én, kíváncsi alkat vagyok. Hogy kapok én szánkót, hogy tehette meg Anselmo, hogy garantálja nekem a sikert? Kis kuncogás tör fel belőlem, amikor meglátom a méretes óriást. Vajon mikor röpíti át a kerítésen, úgy, hogy útja nyomán felnyalja az úton heverő 20 centis havat?
Közelebb sétálok, de még mindig nem hallok semmit. Anselmo szerencsére nem néz felém, így nem látom az arcát, csak a mozdulatokat követem: valami a házaspárhoz kerül, ők pedig döbbenten állnak. Mi a szösz, talán valami hírességgel hozott össze a sors, aki csak számomra névtelen? Azt hiszem ideje lenne elmenni könyvtárba utánajárni a nevének. Visszasétálok a helyemre, és továbbra is óriásira kikerekedett szemekkel nézek magam elé. Mi történik itt, feje tetejére áll a világ, hogy a gyerekes szülők szeretik Anselmot? Nem, azt nem hiszem. Nyilvánvalóan lefizette őket, vagy megzsarolta, vagy esetleg csak játssza itt az ismeretlent, miközben rokonaival beszélget. Egyszer majd, egyszer kitalálom...
De annyi ilyen halasztott dolgom van, hogy már felére se emlékszem. Megfogadom, hogy naplót fogok mától kezdve vezetni bosszúállásaimról és forrófejűségemben elkövetett badar fogadalmaimról. Nem járja, hogy teszem egyre másra ezeket az ígéreteket, és egy se kerül beváltásra, csak azért, mert személyem egy cseppet feledékeny.
Közben Mr. Vasquez is megérkezik óriás mosollyal az arcán. Nem vette észre sétámat úgy tűnik, vagy ha igen, akkor se ad róla tudomást - amúgy is, mit tudtam meg belőle? Semmit. Csak azt, hogy kicsit talán nagyobb titkai vannak, mint először sejtettem. Elkezdek örülni, hogy a szánkónak, vagy annak, hogy valami jelentőségteljes dologra tapintottam rá, én se tudom. Hálásan elfogadom a szánkó fogóját, és megindulok vele vidáman egyenesen átvágva a főtéren, ki a házak közül. Közben természetesen nem hagynám válasz nélkül a visszatérés monológját se:
- Persze, tudom én, hogy csak arra hivatkoztál, hogy a ház előtt álló szép lányt le akarod nyűgözni, és ezek a kedves emberek ránézve a zöld bociszemeidre annyira megsajnáltak, hogy megkaptad a szánkót. - Belegondolva ez nem is olyan rossz ötlet, legközelebb ezt csináljuk.
Felnevetek csilingelően szépen, vidáman. Ha most ilyen aranyos, akkor kapok még ezért egy nagy hógolyót az arcomba. Megállok, egy pár pillanat erejéig felmérem, hogy komolyan gondolja-e. Oké, én beadom a derekam, de mielőtt még a kezébe nyomnám a madzagot, vidáman megtapogatom a kabátján keresztül a karizmait, és miután eleget hümmögtem, kommentálom is cselekedeteimet.
- Igen, igen... Azt hiszem elég erős vagy hozzá. - Felnézek, és újra elnevetem magam, megkapja a madzagot, én pedig lovaglóülésben felülök a szánkóra.
- Mégis kinek mondanám el? Nem szokásom megosztani csak úgy a világgal magánjellegű dolgaimat. - Elmosolyodom, majd mondom az irányt, sőt, még mutatom is néha. Újra elnevetem magam, amikor megmozdul alattam a szánkó, és ezer meg ezer vidám élmény siklik el egy pillanat alatt a szemem előtt. Nem véletlenül szerettem én ezt valaha... És ugyanaz az érzés tölt el mindig, akárhányszor felülök rá. Gyermeteg vidámság, olyan vidámság, amit nem lehet csak úgy elszínészkedni, izgalom a csúszások iránt, és félelem a jégfoltoktól. Adrenalin a buckáktól, és nevetés, nevetés... Ott cseng a fülemben, akárhányszor szánkózni indulok.
De már régen ültem rajta utoljára, de ezt a kis titkot elég ha Anselmoval az első halálos csúszás után osztom meg. Közben néha szólok, merre menjünk, és lassan kiérünk a város fényeiből, és szürkületi, dombos tájra érkezünk.
Amikor elérünk egy magasabb domb aljához, leszállok a szánkóról, és előresétálok Anselmo mellé, és szembefordulva vele hátrafelé folytatom az utam pár lépés erejéig.
- Nem várom el, hogy felfelé is felhúzz, az azért még a te Adonisz testednek is sok... - Elmosolyodom, aztán elfutok előle, felfelé a dombtetőre, meg se állva egészen a legtetejéig. Oh gyermeteg, boldog én... Olyan rég voltam ilyen felhőtlenül vidám. Leülök a hóba, és megvárom, amíg a fiú megérkezik, aztán felpattanok, és kis körben járkálva körbe körbe jelentem a helyzetet.
- A szél keletről, azaz arról - elmutatok arrafelé, amerről jöttünk - érkezik. Továbbá, mivel szűzhóban megyünk, ezért jobban tapad, könnyebb esni. - Még mormogok pár mondatot, de azok elvesznek félúton, és értelem nélkül törnek a felszínre. Hirtelen felnézek Anselmora.
- Készen vagy? - Mosolyomból egy hónapig működne a város világítása. Megvárom a választ, elhúzom a szánkót a megfelelő helyre, és beállítom.
- Egy utolsó dolog... Ha azt mondom ugorj, akkor ugorj. - Egy szemkörzés, aztán újra vidám mosoly, és elfoglalom a helyemet a szánkó elején. Ha mindketten készen vagyunk irány lefelé...
Vissza az elejére Go down
Anselmo Vasquez
Diák - Extremus
Anselmo Vasquez

Férfi Oroszlán Hozzászólások : 235
Évfolyam : Első
Kor : 32

Domboldal Vide
TémanyitásTárgy: Re: Domboldal   Domboldal Icon_minitimeKedd Jan. 12 2010, 00:32

Rosszalló pillantást vetek rá, majd felsóhajtok fáradtan.
- Mondom, túl merev vagy, és erkölcsös - panaszos a hangom, hogy ezt a lányt semmivel sem lehet megtörni? - Megállj, azt mondják, az álmaim előbb vagy utóbb, bár én jobb szeretném, ha előbb - kacsintok rá -, valóra válnának - nézem még egy ideig szép arcát, majd az utat fürkészem, kellemetlen lenne, ha most dobnék egy hátast.
Még képes lenne, és ellenem fordítaná a helyzetet. Bár, még abból is ki tudnék jönni úgy, hogy a büszkeségem csak kis csorbát szenvedjen, de akkor is. Mi van, ha eltöröm valamimet? Akkor oda a nagy szánkózás...
Azért megszemlélem azt a hű de nagy ráncot, méregetem nagy komolyan, bűnbánó pillantást is vetek rá, majd megvonom a vállam.
- De ha a tükörbe nézel, akkor is én fogok eszedbe jutni. Szóval az az egy ránc maradhat - jelentem ki kegyesen, miközben végig simítok rajta. - Nem olyan mély, pont elég ahhoz, hogy ne felejts el akkor sem, ha megint elszólít az élet az iskolából - bölcselkedem remegő szájjal.
Nem, nem fogom kinevetni. Úgy is tudom, hogy az már elég bosszantás neki, hogy nem csak körülötte forog minden gondolatom. Talán valamikor Miss Danát is megkereshetném, régen láttam már...
- Bizony, ő az, málna piros ajkakkal, szép szemekkel - bólogatok, miközben reménykedem, hogy a megfelelő hatást érem el nála.
Félre értés ne essék, Miss Dana nem Hajnal pótlék, ő teljesen más, mint az itteni lányok közül bárki is. Laza, cserfes, huncut, flörtölő, nőies, tudja, mennyi kétszer kettő. Igazi kis pugnaxos vadmacska, akinek az ajkai első pillantásra úgy vonzottak, és végül elértem, amit akartam, csókot is loptam tőle. Oldalra pillantok, és megrázom a fejem. Ha én ezt most mind szóban elmondom, nem lesz semmi a szánkózásból. Pedig már tervem is van. Nem biztos, hogy jól fog elsülni, de a kislány veszi a poént, nevet rajta egyet, max pironkodik kicsit, aztán túljut rajta. Rosszabb esetben agyon csap. Halkan felnevetek a gondolatra, csak úgy, mint régen a tengerpartnál, ez a gondolat még mindig nagyon vicces tud lenni.
Hiába próbálom moderálni magamat, nehezen megy, pedig a szánkó is megvan. Nem volt olyan nehéz a megszerzése, csupán időigényes. És itt kint hideg van, kellene valami testmozgás, hogy átmelegedhessek. Végig nézek Hajnalon, megrázom a fejemet. Erről aztán tényleg csak álmodozhatok.
- Mindig is tudtam, hogy a szemeim elvarázsoltak téged - nézek rá vigyorogva. - Szóval ezek után aztán tényleg ne tiltakozz, tudom, hogy bejövök neked. Vesd le makacsságod, és magad karjaimba - gyorsan a tájat kezdem el kémlelni, halkan nevetve.
Kezdem azt hinni, hogy ez a lány, minél több időt töltök vele, annál inkább kihozza belőlem a bolondot. Pedig én sok mindent szeretnék csinálni, de magamból bolondot előtte soha.
Erre meg a karomat kezdi taperolni. Bezzeg, ha én tenném ugyanezt, nyakon vágna. Mondjuk az is igaz, hogy én nem biztos, hogy csak a karját taperolnám. Persze szigorúan csak véletlenül, különben harcias, erkölcsös Hajnalom még megtalálna fojtani is.
- Még szép, hogy erős vagyok - morgolódok, miközben elhelyezkedik a szánon. - Ha akarnám, a vállamra fektetve is tudnálak vinni - vigyorgok rá, majd húzni kezdem a szánkót, és még jó, hogy nem látja arcomat kis boszorkányom, ugyanis én is kezdem élvezni a dolgot.
Régen szánkóztam én is utoljára, régen volt az, hogy valaki igazi gyerekként kezeljen.
- Igazán örülök neki. Nem szeretném, ha rontanál az image-emen - szólok neki hátra, miközben az utasításai szerint húzom a szánkót arra, amerre mondja.
Lassan kimelegedek, nem mintha Hajnal nehéz lenne, de a csúszós úton arra is figyelni, hogy nehogy elessek, vagy őt felborítsam, kicsit fárasztó. Nem szeretném, ha ez meglátszana rajtam, ezért örülök meg, amikor dombokhoz érünk. Halkan sóhajtok egyet, és rávigyorgok.
- Simán felhúztalak volna. Vagy fellebegtettelek volna. Később kipróbálhatjuk, talán sikerülne. Ha nem, akkor leengednélek, és lefelé csúsznál anélkül, hogy fel kellene állnod a szánkóról - ugratom, de minek, hiszen már itt sincs, fentről vigyorog rám, miközben én a szánkóval felmászom a hegyre.
Fél füllel hallgatom csak, hogy miket mond, egyedül az ugrás marad meg a gondolataim között. Felcsillannak szemeim és furán előzékenyen bólintok egyet.
- Persze, ugrani fogok - mondom, és már ülök is a szánkóra, ő elém, meglököm magunkat és már siklunk is lefelé.
Jókedvűen felnevetek, megzavarva ezzel az esti csendet, miközben csúszunk lefelé. Már majdnem egyenesben vagyunk, amikor hirtelen elkapom a derekát és lerántom a nagy, puha hóba magammal. Ő alul, én felül és ártatlanul vigyorgok rá.
- Nem azt mondtad, hogy ugrani kell? - nézek rá értetlenül, majd egy puszit nyomok az orrára, és gyorsan felpattanok, majd a szánt megfogva elindulok felfelé. - Nem rossz ez a szánkózás, de mozogj, le akarok még párszor csúszni - kiáltom vissza, miközben a szánnal gyorsan haladok felfelé.
Néha megcsúszom, de ez a friss hó miatt van. Még ez sem számít, csak az, hogy a terv bejött, remélem Hajnalom, értékeled, hogy hallgattam rád.
Ugrottam. Ja, hogy rosszkor? Ez a lényegen nem változtat.
Szép esténk van.
Vissza az elejére Go down
Darnay Hajnal
Diák - Pugnax
Darnay Hajnal

nő Bika Jelige : Pukkancs, Gumilány, Angyalka, Csiszolatlan gyémánt
Hozzászólások : 410
Évfolyam : Első
Kor : 31

Domboldal Vide
TémanyitásTárgy: Re: Domboldal   Domboldal Icon_minitimeKedd Jan. 12 2010, 02:01



Megvonom a vállam. Azt még értem én, hogy baj, ha merev vagyok, de erkölcsösnek is rossz manapság lenni? Ez újdonság számomra, habár, ha belegondolok lehet ez az oka mindennek. Ha eléggé erkölcstelen lennék, akkor nem lennék ilyen merev, könnyebben kötnék ismeretséget, stb.Így viszont alapból kizárom azokat az embereket a közelemből, akiknek nincs kitartásuk a nehéz esetekhez. Szerintem ez azért még is jó, látszik, hogy ki gondolja komolyan az ismeretségkötés folyamatait, és ki felejt el az első alkalom után.
Továbbá az álmairól is igaza van, csak egyszer kell rájönnie, mennyire oldja fel a gátlásaimat az alkohol... De nem, ez nem fog megtörténni, különben pokolra jutok bűnös cselekedeteim miatt. Nem mintha olyan mélyen vallásos lennék, de azért van egy határ az elfogadható és a teljességgel elfogadhatatlan viselkedés között, és Anselmo testéről való olajbogyók eszegetése az utóbbihoz . El sem akarom képzelni, ellenben masszázst kaphat bármikor. Csak a végén ne ordítson nekem, hogy hagyjam abba! (Jaj, milyen ártatlan vagyok.)
- A ráncok mindig egy-egy gondot rejtenek maguk mögött, ahogy az ősz hajszálak is. Ha meg már kihullik az ember ősz haja, akkor lehet el is felejtette azokat a történeteket, amik annyi gondot okoztak neki annyira régen. Ennyi egy-egy történet szavatossága, mire kihullik...
- Amúgy fogalmam sincs, mit mondtam az előbb. - Furán nézek magam elé. Ez egy gondolatmenetem volt, csak már úgy megszoktam, hogy ha beszél, akkor mondok rá valamit, hogy kicsúszott akkor is, ha nem akartam. Szerencsére a folytatást megtartottam magamnak: ellenben az ősz hajszálakkal a ráncokon csak varázslatok segíthetnek. Amúgy is, miről beszélek én? Újragondolom. Nem szabadna beszélni engedni.
- Oké, ez teljes baromság. - Elmosolyodom, de le is olvad a mosoly a számról.
Még hogy málna piros! Igazi cseresznye színe van, szép nagy ajkak. Nem értem, honnan szedhet össze valaki ilyen géneket (habár jobb is, hogy nem nekem van olyan szám, hogy néznék már ki vele?!)
- A szemét nem néztem. - ...a szája és a haja elvonta a figyelmem. Nem mintha vonzódnék a saját nememhez, fúúúj, de azért meg kell nézni a riválisokat, terepszemlét kell tartani néhanapján a friss húsokról. Szemek, szemek... A mondat második felét figyelmen kívül hagyom. Egyszer majd, ha megtanít normálisan flörtölni, akkor talán nem, addig viszont beszélek.
- Persze hogy megnéztem, a te szemed hasonlít az enyémre. Amúgy is, elég feltűnő jelenség a te származásoddal a zöld szem, nincs igazam? - kis szünet után folytatom.
- Kár, hogy annyiszor hordod azt a hülye napszemüvegedet. Tudod lányoknál könnyebben érnéd el a célod ha használnád a szemed, olyan kifejező... Vagy csak túl egyszerűvé tenné az egészet, ezért hordod? Vagy a napszemüveggel eltakarod azért, hogy utána még jobb hatása legyen? - Sóhaj. Vajon kapok választ, vagy csak magamnak vezetem le a annak az okát, miért is tartom olyan szépnek a szemét?
De attól még, hogy szép a szeme, nem hinném, hogy csak úgy el tudna cipelni. Egyrészt, ezt nem tűrném, és előbb tépném ki a haját, mintsem cipelgessen ide-oda, másrészt azért nem vagyok egy pehelysúlyú lány. Csak megcsóválom a fejem. Higgyen, amit szeretne, aztán ha egyszer véletlenül sor kerülne rá, majd meglátjuk mi lesz.
Elérünk a dombocskához. Futás közben még hallom mit mondott, és vissza is kiáltok neki, hogy azt még kipróbálhatjuk, aztán rohanok tovább. Milyen érzés lehet lebegni a föld felett a szó szoros értelmében? Én tudni akarom, és habár szegény Anselmo csak viccnek szánta, egyszer még szaván fogom. Feljegyzem az emlékezetembe, hogy véssem fel a jövőben megvett határidőnaplómba.
A szánkó hamarosan indul vele és velem a hátán. Ahogy megkapjuk a kellő lendületet, egy cowboyos "jihááááá" hang hagyja el a torkomat belehasítva ezzel a levegőbe. Még hallom Anselmo nevetését, de épp hogy elkezdeném élvezni a hasító levegőt, és a véremet elárasztó adrenalin érzését, amikor Anselmo megragad. Már épp akarnám kérdezni, hogy mi a baj, fél-e már, amikor a hóban landolunk. Nem fáj semmim, puha minden. Még látom, hogy a szánkó csúszik még pár métert az esés után, aztán megáll. Felnézek a fiúra, felvont szemöldökkel.
- Ezt meg miért csi...? - be se fejezhetem mondatomat, kapom a magyarázatot. Annyira közel van a szeme, úgy csillog! Te kis gonosz goblin, hogy kihasználod minden egyes helyzeted, lehetőséged! Természetes, hogy elpirulok, nem is akárhogy, még a fülem is vörös.
Annyira utálom, hogy ez ellen nem lehet semmit se csinálni! Hülye, hülye kémiai reakciók, hogy mindig rosszkor jöttök! Amint Anselmo felpattan, én is felülök, és havas kezem az arcomra teszem. Tessék, lehűtöttem a fejem, de most már aztán... Mit mondjak neki, mit kéne mondanom? Ez neki nem jelent semmit, és még én leszek emiatt zavarban, a furmányos mindenségit. Így kihasználni erkölcsösségem, felháborító (ámbár élvezetes)! Felpattanok, sietek fel a dombtetőre én is. A szánkózás most más értelmet nyert, és az egyetlen ok, ami miatt dühös vagyok, az amiatt van, mert még nem tudom mit csináljak.
Felérek a dombtetőre, Anselmo meg persze már fent a szánnal. Megköszörülöm a torkom.
- Ha azt hiszed, most lekenyereztél, nagyon tévedsz. - Az egy más dolog, hogy jó úton jár felé. Még csak nem is erőszakos, mint máskor, hanem kedves, segítőkész, aranyos. Megrázom a fejem, kirázva belőle egy nagyobb adag havat, aminek jelenléte eddig fel se tűnt.
- Inkább csak csússzunk. - Rámosolygok, felülök megint a szán elejére. Elindulunk lefelé, és ahogy újra feltöltődök energiával, agyam is megindul. Azt hitte, azt hitte, mi? Hát ha te így, én is így... A szél süvít a fülemben, és a vér megint az arcomba tódul.
- Faaaa....!!! - Hirtelen egy jobb kanyart teszek kitéve a jobb lábamat a hóba, aminek következtében a szán is elfordul, kidöntve minket a helyünkről, megint a hóban landolva.
Pont ahogy terveztem. Ördögi mosolyom volt eközben, de Anselmo akkor még csak a hátamat láthatta. Sikeresen felülre kerekedek, és most én vagyok Anselmon. Az arcom még mindig piros a hidegtől és a melegtől egyszerre, a szívem a torkomban dobog az izgalomtól. Szemezek egy kicsit a fiúval, aztán hajolok le hozzá, és a szánk már majdnem összeér...
...Amikor egy nagy adag havat kap a nyakába, én pedig kiegyenesedek.
- Ez a hógolyóért volt. - ... és felpattanok. Ha te is így, én is így. Azért remélem nem sértésnek veszi, hanem játéknak az érzelmeivel, úgy sokkal viccesebb. A szánkó megint odébb landolt pár méterrel, elfutok érte, és elindulok felfelé a hegyre, magam mögött húzva a szánkót. Mondja bárki ezek után, hogy a szánkózás a gyerekek sportja!
Vissza az elejére Go down
Anselmo Vasquez
Diák - Extremus
Anselmo Vasquez

Férfi Oroszlán Hozzászólások : 235
Évfolyam : Első
Kor : 32

Domboldal Vide
TémanyitásTárgy: Re: Domboldal   Domboldal Icon_minitimePént. Jan. 15 2010, 12:25

Elképedten hallgatom a kicsi lányt, és néha megrázom a fejem. A fogadóban úgy éreztem, hogy túl idős vagyok? Nos, ezután a kis monológ után ezt visszaszívom. Pedig ő nem is ivott bort, hogy ilyen nyíltan filozofálgasson mellettem. Mintha meg akarna nyílni, de aztán vissza fogja magát. Oldalba bököm finoman és rávigyorgok.
- Ne ijesztgess, te lány. Még a végén kiderül, hogy egy kislány bőrébe bújt megélt matrónával bandukolok itt az úton - ugratom jókedvűen, és figyelek a kezeire.
Hogy miért? Férfiasan bevallom, hogy ez a kis méregzsák ritka nagyot tud ütni a kis kacsójával. De mi ez a komor ábrázat? Csak nem féltékeny az én kis Hajnalom? Hm...
- Értem, hát, majd pótold be a hiányosságot, és akkor megérted, miről beszéltem - piszkálom kicsit, bár ez már a szemétség kategóriába tartozik.
Igazából az is, hogy felhoztam előtte Danát. De megérte, hiszen a kisbogár féltékeny egy kicsit. Ki sem tudná magát magyarázni. Pedig tudhatná, hogy őt más miatt kedvelem. De figyel is ő rám valamikor? Ha bókolok neki, nem vesz komolyan. Mondhatok én neki hasonló dolgokat, csak leint, hogy biztosan becsapom, vagy gúnyolódok rajta. Tessék, kedves olvasó, most mondd meg, hogyan igazodjak én így ki rajta? Ha másnak bókolok, az zavarja. Ha neki, nem érdekli. És akkor még csodálkozik itt bárki is, ha olyan vagyok, amilyen? Aki igen, az próbálja ki, milyen az én helyemben lenni, aztán legyen legény a talpán. Addig meg csönd.
Várjunk csak, tényleg az én szememről beszél? Meglepetten pillantok le rá, majd megrázom a fejem.
- De, feltűnő. Ezért is mondom mindig, hogy nincsen hozzám hasonlatos - vigyorodom el, majd lassan bólintok egyet. - Anyámnak volt zöld szeme.
De hogy ne vigyem más síkra a témát, szórakozottan ránézek és legyintek egyet.
- Most őszintén? Ha legelőször, amikor találkozunk, nincs rajtam napszemüveg, megjegyezted volna ilyen komolyan magadban, hogy szép szemem van? - nevetek fel, és karommal átölelem, hogy megsúghassam neki. - Tényleg hasonlít a szemünk. De a tiedben mindig tűz lobog, szikrázik, nem enged. Azt hiszem, én is észre vettem, hogy hasonlít a szemünk színe - nevetgélek halkan, majd elengedem.
Nem zavar, ha néha ki kell mondanom egy-két igazságot. Hiszen nem tehetem meg azt sem, hogy ő teljesen megnyílik és nem kap semmit cserébe. Akkor megint begubózik, és meg szenvedhetek, mire újra hajlandó lesz normális hangot megütni velem. Nem engem....
Vajon most komolyan vett? Pedig tényleg megpróbáltam volna lebegtetni.
Még hallom, ahogyan kiáltás hagyja el ajkait, és jó, hogy én ülök mögötte, mert tuti, hogy az a gyermeki lelkesedés látszik a fejemen, ami öt évesen is. Ezzel meg ez a kis boszorkány tuti visszaélne. Amúgy azt hittem, hogy nem úszom meg ilyen könnyen az egészet. De olyan édes, zavarba jött. Ha akartam volna, kihasználhattam volna a helyzetet. De ez így nagyobb meglepetés volt. Szórakozottan nézek vissza, még látom, ahogyan a kezébe temeti az arcát. Szélesen vigyorogva érek fel, és addig nem fordulok meg, míg fel nem ér. Nem őt vigyorgom ki, hanem a helyzet szórakoztató. A szavaira megfordulok és még egy kissé hamis, bűnbánó pillantást is sikerül valahogy kivágnom.
- Sajnálom, jó ötletnek tűnt - vonogatom a vállam, miközben vállaim néha megrázkódnak.
A kedves, ártatlan szavakra felvonom a szemöldökömet. Az én Hajnalom szokott aranyos lenni, de nem ilyen szelíden édes. Valamire készül.
- Ahogy szeretnéd - mókásan meghajolok előtte, majd elfoglalom a helyemet mögötte, és már csúszunk is.
Gyorsabban veszem a levegőt, mint általában, és már majdnem lent vagyunk, már majdnem kifújhatom az utolsó bent rekedt levegőt, amikor egy kiáltás, és újabb esés lesz a csúszás vége. Mellkasom gyorsan emelkedik fel és le, majd ahogy tisztul a kép, úgy jövök rá, hogy Hajnalom rajtam fekszik. Nézem a szemeit, de fogalmam sincs, hogy mit tervez. Ha most meg akarna fojtani, valószínűleg még hagynám is. Főleg, amikor az ajkai már ilyen közel vannak hozzám.
Aztán beüt a Hajnal-effekt. Nagy adag hó az arcomba, hogy hirtelen tényleg úgy érezzem, megfulladok, a rajtam lévő kellemes súly is eltűnik rólam. Gyorsan kikotrom a szememből a havat, kicsit felemelem a fejemet, majd visszaejtem a hóba, és elkezd rázni a röhögés. De úgy igazából, mint amikor hiába próbálkozol, nem tudod abbahagyni. Nagy nehezen feltápászkodom a csúszós havon, kikotrom a nyakamból a havat, majd zsebre vágott kezekkel nézek fel a lányra. Aztán szépen, komótosan felsétálok, közben formás hátsóján legeltetem a szememet és megint felnevetek.
A dombtetőről szétnézek, és iszom magamba a látványt, miközben kinyúlva magam mellé húzom őt, és egy kicsit átkarolom.
- Hajnalom, azt hiszem, hogy a tűzzel játszol - komoly szavaim ellenére még mindig vigyorgok, majd a szánkóhoz terelem finoman, és intek, hogy üljön fel rá, végül a kezébe nyomom a madzagot. - Bár, meg kell hagyni, elég jól csinálod - súgom a fülébe. - Kapaszkodj! - megvillan a szemem, majd hátulról meglököm, és csak nézem, ahogy lefelé siklik a havon.
Még mielőtt valami turpisságot kitalált volna, hagyom, hadd élvezze a szánkózást. Végül is, csak miatta vagyok most itt. Csak miatta szereztem szánkót. Csak miatta csinálok bolondot ma magamból.
Miatta.
- Hé, nem azt mondtad az előbb, hogy ott egy fa? Azt ne mondd, hogy valaki hirtelen eltüntette! - kiáltok le neki nevetve, zsebre tett kézzel, fentről figyelve őt.
Vissza az elejére Go down
Darnay Hajnal
Diák - Pugnax
Darnay Hajnal

nő Bika Jelige : Pukkancs, Gumilány, Angyalka, Csiszolatlan gyémánt
Hozzászólások : 410
Évfolyam : Első
Kor : 31

Domboldal Vide
TémanyitásTárgy: Re: Domboldal   Domboldal Icon_minitimePént. Jan. 15 2010, 22:28



Attól még, hogy kisebb személyiségi zavarom van, és hogy felváltva vagyok egy 10 éves és egy bölcs vénember, még nem jelenti, hogy ezt nem veszem sértésnek. A matróna szóról nekem mindig egy fekete szemű férfi ugrik be kicserzett, napsütötte bőrrel. Ez eddig még nem is lenne baj, ha nem nézne mindig olyan csúnyán, sőt, gonoszan mindenkire. Nem szimpatikus senkinek, nem szereti az embereket, és a borostája ellenére még csak jól se néz ki.
Igazán szándékomban áll megütni, de kicsit el is keseredek, hogy ilyennek lát. Úgyhogy odébb sétálhat nyugodtan, csak hülyén nézek rá.
- Mi van, ennyire félsz tőlem? - Vajon nem rengeti ez meg az önbizalmát egy kicsit, hogy kívülről úgy látszik, fél egy alacsonyka kislánytól? Dana nem érdekel olyan értelemben, ahogy Anselmo gondolja. Nem miatta vagyok rá féltékeny, hanem a könnyű és gondatlan csilivili életére, aminek lehetséges kicsi agytérfogata ad lehetőséget. Ez nekem sajnos nem adatott meg.
Természetesen részben azért Anselmo is ott van, és most megengedem neki, hogy higgyen amit akar, úgyis már-már összemenő félben van az EGO-ja.
- Én valószínűnek tartom hogy már az első alkalommal észrevettem volna, ugyanis én ellentétben veled nem mellmagasságból teszem az első benyomást. - Ezért idegesített a napszemüveg azon kívül, hogy nem tudtam melyik részemet szemléli éppen. Ölelgessen, nem esik rosszul, el is mosolyodom. Hideg van!
- "A szem a lélek tükre." - Talán valami csak hasonlít bennünk a szemünkön kívül is. A csökönyösség biztosan közös kultúrkincsünk fénypontja.

...

Nevet, mindig gúnyosan nevet. Ha akarom, ha nem, remegés fut végig a testemen egy kis időre az elfojtott dühtől, aztán higgadtságot erőltetek magamra, és felé mormogok egy sort.
- Ha megkérhetnélek, légy egy kicsit udvariasabb, és tartsd meg magadnak az utójátékod. - Morcos vagyok, az sokkal jobban illik a helyzethez, mint az édes-kedvesség, amivel először próbálkoztam, és ez remélhetőleg megnyugtatja az Anselmoban állandó figyelő vészradart, ugyanis a drága a legkifinomultabb technikával rendelkezővel felszereltet kapta csak úgy genetikusan.
Hálistennek érzem rajta, hogy megfagy az ereiben a vér pár pillanatra. Erre biztosan nem számított, amitől diadalérzet önti el a lelkem. Tudom, hogy ettől felbátorodom, tudom, hogy talán kicsit túl is lépek a határokon - de ebben mindig jó voltam, mindig élveztem. Megérdemlek ennyi piszkálás után egy kevéske kis önelégültséget.
Minél jobban látom, és érzem magamban hogy egyszerűen resetelni szeretné saját magát, annál nagyobb a kísértés, hogy érkezzen a második fázis. De kivárom a megfelelő pillanatot, mielőtt még újraindulna, és nekilátna beszélni, mielőtt még túl lenne nyújtva a pillanat, és rá lehetne jönni igazi célomra - betartani bosszúígéretemet, közepesen gonosz, inkább vicces és érdekfeszítő formában.
Nevessen, ha akar, most nem látom gonosznak - én is nevetek, bevette, bevette, bevette! Furcsa, de talán ebben az örömben még puszit is nyomnék az arcára azért cserébe, mert bevette, bevette, bevette! De a hó és az erkölcsöm megakadályoz ebben, emiatt csak hátrafordulva rákacsintok.
Ki nem tudja mi a szórakozás, és ki nem tud tetszeni másnak, ha akar? Lehet szavakkal dobálózni, de céljaimat elérem, ha kell így, ha kell úgy. A teljes rendszer kikapcsolására viszont még nem találtam meg az elrejtett gombomat.
Ölelget, ölelget és mivel megint elememben vagyok, nem hagyom annyiban a tüzes dolgot, amitől meg kell hagyni kicsit kirázott a hideg. Szeretek a veszély szélén lebegni, olyan nyilvánvaló ez? Odasúgom neki:
- Ennyire szereted mások köré fonni a karjaid, vagy csak én vagyok ilyen becses kincs? - Ezután elhúzom a csíkot a szánkó felé. Intés nélkül is felülnék én rá, ki utasítana vissza egy ilyen csalogató hívószót a szánkótól és Anselmo leleményességétől egyaránt? Már rendes hangnemet ütök meg, amikor újra hozzászólok.
- Ha a hógolyó miatt van, lehet még meggondolom magam. - Nyelvet öltök rá, aztán elmosolyodom. Lehetségesnek tartom, hogy inkább emiatt kap még egyet a nyakába a közeljövőben. Elpirulok. Jól csinálom, igazán bájos vagyok a hajamba ragadt hódarabokkal a fejemen. Olyan kis vadóc lett a külsőm, olyan kipirult az arcom, csillogó zöld szemekkel, amik mindent megfigyelés alatt tartanak...
Irány lefelé, ezúttal egyedül.
- Jihááááá - újra kiáltok egyet, természetesen nagyrészt Anselmo kedvéért. Visszanéznék a reakcióra, de az felettébb végzetes lenne csúszásom szempontjából. Kikerülök egy nagyobb fatuskót, és az erősen meredek lejtőn még jobban felgyorsulok. Hirtelen olyan csendesnek érzek mindent, mintha csak én lennék és a hó. Semmi probléma, semmi kacérság, kedvesség, álnokság, szeretet, utálat... Csak én, meg a hó. Összes érzékem kiélesedik, érzem a nyaki verőerem lüktetését, és eltűnik a hideg érzése, a külvilág.
Sajnos ilyen körülmények között az idő röpül, mint a szél. A pálya végéhez érek, és stílusos befejezés mellett döntök: gyors kanyar, újabb repülés a szánkóról, fékezés lábbal, és megállok. Elmosolyodom, és egy gondolat fogalmazódik meg bennem, miszerint "Ez az igazi élet." Kicsit fekszem a hóban, aztán rászánom magam és felkelek. Megrázom a fejem, kirázva a hó nagy részét belőle, és megszerezve a szánkót elindulok felfelé.
Az út hosszabb, mint hittem, és teljesen átfagyva érkezem már a dombtetőre. Elmúlt a magasság érzése, a repülés utóhatása, a felhőtlen gyönyörűség és szépség. Már csak hideg van, amin a nyakamnál félig olvadt hóréteg se segít. Fogam összekoccan, ilyen körülmények között már magamban is vicces jelenség lehetek, úgyhogy nem adom meg azt az örömöt, hogy túl sokat próbálnék fogvacogva beszélni.
- Azt hiszem, fá-fá-fázom. De ha go-go-gondolod csúszhatunk még egy uto-tolsót. - Elengedem a szánkó madzagját, amikor már elértük azt a helyet, ahonnan nem fog visszacsúszni.
Még jó, hogy valójában fogalmam sincs arról, mennyi havat szedtem össze a földről, és hogy nézek ki.
Vissza az elejére Go down
Anselmo Vasquez
Diák - Extremus
Anselmo Vasquez

Férfi Oroszlán Hozzászólások : 235
Évfolyam : Első
Kor : 32

Domboldal Vide
TémanyitásTárgy: Re: Domboldal   Domboldal Icon_minitimePént. Jan. 15 2010, 23:16

Felnevetek a kérdésén, jóízűen, kicsit gúnyosan, majd tréfálkozva összekócolom a haját.
- Ééén, félni tőled, angyalom, Hajnalom. Hiszen te vagy az én édes kis méregzsákom - duruzsolom neki, és igen, ma este először élvezem, hogy piszkálhatom.
Látszik, hogy kezd paprikás hangulata lenni. Ilyenkor jó ám csak Hajnallal beszélgetni... De ez a kijelentés mégis csak sok. Nagyobbakat lépek, megfordulok vele szembe és megtorpanok. Finoman az álla alá nyúlok, hogy a szemeibe nézhessek.
- Honnan veszed, hogy először a melleidet néztem meg, hm? Ha jól tudom, rajtam volt a napszemüvegem, így nem tudhatod igazából... Vagy te ilyen boszorkány szupernőci vagy, akinek lézeres pillantása van? - nagy szemeket meresztek. - Merlinre, mondd, hogy nem pucéran vacsoráztam veled az étteremben, te kis hamis - a végére már jóízűen nevetek, hangosan, vidáman, tudva, hogy közel a vég.
A vég, amikor el leszek küldve a búsba, vagy nyakon csípve. Mindegy, csak hóemberként ne végezzem. Bizonyos testrészeim kevésbé tolerálják a hideget.
- Erre már rájöttem, a tied meglehetősen beszédes, akkor is, amikor a kis ajkaid makacsul hallgatnak - dünnyögöm az orrom alatt, és megpróbálom elnyomni a késztetést, hogy felvegyem a napszemüvegemet...

A replikára ahelyett, hogy elszégyellném magam, és tudom, hogy ezért egy-két napig, talán egy hétig is, utálni fog, elkap a nevetés, és szemtelenül vigyorgok a szemeibe.
- Utójáték? Hm..., az előjátékról valamikor nagyon lemaradhattam - kacsintok rá, nem tudva, hogy a vesztem felé megyek és bizony ezt kamatostul vissza fogom kapni.
És az a pimasz kacsintás, miközben felfelé siet. Intek egyet, legyen meg az öröme. Meg kell hagyni, szép húzás volt, és ez a farolós megállás. Bátor kiscsaj, hogy be merte vállalni. És persze megint az én hátam bánta. Lehet, hogy...
- Tudod, miattad megint meghúzódott szerintem a hátam. Be fogom rajtad hajtani én azt a masszázst, meglátod - kiáltom fel neki. - Inkább, mint a gyógyító - motyogom az orrom alatt, miközben felnézek.
A kérdés felkészületlenül ér, és kicsit zavarodottan nézek rá.
- Hm..., nem csak téged tüntetlek ki vele, hanem minden kedvemre való leányzót, bár ha kincsről van szó, be kell vallanom, hogy te tényleg egy csiszolatlan gyémánt vagy - súgom a fülébe, és még a haja illatát is megszimatolom.
- Nem a hógolyó miatt, ezt te is tudod - nézem finom arcvonásait, kipirult arcát és egy sóhajjal ráveszem magamat, hogy igenis a lány most szánkózni akar.
Nem is a hátam miatt nem csúszok vele, hanem amiatt, mert volnék olyan galád, hogy megint bevessem az előbbi trükköt, de talán olyat is tennék, amit Hajnalom nem igazán tolerálna. A kiáltásra szélesen elmosolyodom, de csak a szám, a szemem nem. Fogalmam sincs, mi ütött belém, miért hagyom, hogy egy lány ennyire kiforgasson nyugodtságomból egy szempillantás alatt. Azt sem értem, hogy miért szeretnék a kedvében járni. Hangosan sóhajtok egyet, miközben még mélyebbre süllyesztem a kezemet a zsebemben. Vissza kellene térni a régi módszerhez, amikor vagy ő engem, vagy én hagytam őt faképnél, hápogva, nem értve, hogy az mi volt. De nem igazán megy. Ó, a piszkálódással, és a húzásával nincsen gond. De kevésbé vagyok seggfej. Nem lesz ez így jó, érzem minden porcikámban...
Vacogó hang ébreszt fel gondolataim közül és csöndesen megrázom a fejemet.
- Nekem elég volt ez a két csúszás erre az évre - nézek a szemeibe, majd hívogatóan intek egyet. - Két választásod is van. Egy: hagyod, hogy amint leérünk, kicsit átöleljelek és felmelegítselek, mielőtt tüdőgyulladásod lenne. Kettő: nincsen második választás. Hacsak nem akarod, hogy a suliig húzzalak a szánkón. Bár attól még mindig fáznál - kérdőn nézek rá, miközben lassan elindulok lefelé, a szánkó madzagját a kezembe fogva, óvatosan araszolva, nehogy egy nagy esés legyen a végeredmény. Lent aztán felé fordulok és szemöldökömet felvonva nézek rá. Majd a kezembe véve a döntést inkább átölelem a csiszolatlan gyémántot és megdörgölöm a hátát, majd a bal karját.
- Pugnaxos Hajnalom, meg ne fagyj nekem, különben magyarázkodhatok majd a tanároknak, hogy miért egy extremusos mellett történt mindez - ugratom halkan. - Na gyere, menjünk - elindulok, másik kezemmel húzva a szánkót.
Majd holnap más leszek. Vagy holnap után...
Vissza az elejére Go down
Rai Drac
Diák - Extremus
Rai Drac

Férfi Mérleg Hozzászólások : 415
Évfolyam : Első
Kor : 47

Domboldal Vide
TémanyitásTárgy: Re: Domboldal   Domboldal Icon_minitimeCsüt. Jan. 28 2010, 14:16

{Edwardnak; folytatása a földszinti folyosókon kezdődött történetnek XD}

A fotel őrült, szinte inracionális sebességgel száguld végig a kihalt folyosókon. A kerekek már nem csak kopognak,hanem erőteljesen csattognak a kövezeten, és félő, hogy esetleg egy kiálló padlódarabban majd menthetetlenül felbucskázik ez az egész.

Drac odébb húzódik, hogy helyet csináljon a mellé furakodó Ednek, aki ezt az egész őrültséget elkezdte, bár hazudna, ha azt mondaná, az ő keze nem volt benne, sőt! Az ő ötlete volt ez a baromság, mégha viccnek is indult.

Nem nagyon rajong a gondolatért, hogy össze legyen préselve egy másik sráccal ezen az ingatag "járművön", de aztán mégis hagyja annyiban az egészet, mert mivel a kabátjának még mindig se híre, se hanva, így legalább a másik teste melegíti valamennyire. A mai éjszakából nagyon nem hiányzik neki még egy jó kis tüdőgyulladás is, szóval mindegy hogy mi adja a meleget, csak tegye, mert hamarosan kiérnerk, és akkor tutira megfagy.

A kérdésére, az a válasz érkezik, amire akár számíthatott is volna. Hiszen persze, hogy tudja, a másik, mire készül, azaz hogy nem, de ezt természetesen nem fogja bevallani úgy sem.

Közben odaérünk a főlépcsőkhöz. Egy pillanatra megállunk, és Ed csak akkor fordul felém, hogy válaszoljon a költői kérdésemre is, mintha legalább ennyi ideig tartott volna kiötölni rá a megfelelőképpen diplomatikus választ.

- Köszi, - válaszolja - mindig is tudtam, hogy halálos a humorom... - Ezen annyira röhögnie kell hirtelen, hogy valahogy elszáll a rosszkedve. Persze félni nem felejt el, de innentől sokkal inkább benne van a mókában, hiszen ez az egész annyira illúziószerű, mintha csak az órán ülne benn. Az illúzióban pedig nagyon otthon van.

Nagy levegőt vesz hát, és vigyorogva várjja, hogy a másik lendületbe hozza aszerkezetet és leszáguldjanak a lépcsőn...
Még hallja ahogy a prefektus megígéri, vigyázni fog rá. Ez valahoghy jóleső melegséggell tölti el, már nagyon régen vették körül utoljára olyan emberek, akiknek a száján valaha is kicsúszott irányába egy ilyen mondat.

Azért a kiálltást nem tudta elfojtani, ahogy őrült iramban lezúgtak a lépcsőkön, szerencsére viszont még maradt annyi lélekjelenléte, hogy a kerekeket megynújtsa és valami kezdetleges sítalpfélét eszkábáljon belőlük, hiszen másképpen lezuhantak volna, pörögve-forogva. Így viszont nagyon frankón működik ez az egész valami, és Drac azon veszi észre magát, kezdi ténylegesen élvezni ezt a kiruccanást.

Miután leérnek, és megcsapja a hideg, azért a másikhoz fordul:
- Okés, én benne vagyok egy kinti sütögetésben, bár elég elmebeteg dolog ezt az éj közepén, hóban intézni. de akkor szükségem van egy kabátra mert bár remekül betöltötted eddig a fűtőtest sdzerepét, azért gondolom nem akasz egész éjjel hozzám tapadva járkálni - pirul el, ahogy eszébe jut, hogy így is a másik pólója van rajta.
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Domboldal Vide
TémanyitásTárgy: Re: Domboldal   Domboldal Icon_minitimeCsüt. Jan. 28 2010, 20:40



**Dracnak, folytatás**

*Fogalma sincs hogyan csinálta, hogy ilyen gyors legyen, de mindig nagyon élvezte a száguldást, egy fotelen pedig cseppet sem annyira klisés ez a dolog, mint mondjuk a motorbiciklijén. Drac közelsége nem zavarja, vagy csak nem figyel rá, a szágulásdnak adja el a lelkét és a figyelmét is bizonyára, ösztönösen bújik a másikhoz, hogy hőt nyerjen és ne érezze, hogy fázik. Felettébb kellemetlen...nem szeret fázni, Amikor pedig a fiú ránéz, diadalittasan rávigyorog, mintha csak azt akarná mondani "na látod, milyen jó móka?" lehet még valami öntelt megjegyzés is dukálna hozzá, de erre már nincs ideje a fiú is nevetni kezd ő meg bólogat, hogy majdnem kidöglött, még egy ilyet mond és irányíthatja ő ezt a szokatlan szánkót...vagy most sem Ed irányítja? Igyekszik mindig úgy dőlni, lendíteni a járművet, hogy kikerülje az esetleges akadályokat, hiszen rengeteget szánkózott, ez csak nehezebb, súlyosabb valami, s megintcsak nem érti hogyan csinálja mert ő egy vékonyka könnyed valami. De nem akar most ezen gondolkodni, teljesen tönkretenné ezt a szuper jelent meg magát a száguldás élvezetét is, haladnak ugyanis a domboldal felé, így Ed automatikusan kihajol nem törődve az arcába csapódó hideg menetszéllel.Lassan már ő is annyira kipirul mint Drac, csak ő nem a zavartságtól, hanem a csípős hidegtől...Aztán hirtelen megállnak mert eddig ugye lefelé mentek, de most, ha a domboldalig akarnak elmenni addig nem mindenhol lejt a talaj. A másik felé fordul, éppen akkor kezd beszélni, kipirult arccal, kissé zihálva és borzasztóan csillogó szemmel pillant rá, pedig nem ivott semmit...

-Én sosem kérkedtem azzal, hogy normális vagyok...*Von vállat megbámulva a sötét fehérséget. Kéne egy pálca, legalább világítani, hogy merre menjenek, merre van az a domboldal. Elő is kotorja, időközben a nadrágja szíjához erősítette, először is Dracnak kabát kell, aztán valami fény.
-Különben hideg van, sütni meg tűzön kell, cseppet sem olyan beteg ez az ötlet. A rénszarvas vadászat sokkal rosszabb...*Reszketve felnevet, mert oké, hogy a hideg folyosón jó volt a másik testének melege, de idekint a tél közepén, éjjel nagyon hideg lehet és való igaz, hogy nincs kedve állandóan egy fiút ölelgetni, egyáltalán nem tudna úgy szánkót navigálni meg semmi, de ezen is csak vigyorog, vagy nagyon jó kedve van, vagy bele sem gondol mit jelent ez.*
-Pedig ez minden vágyam, de én sem vagyok kályha, szóval asszem még egyszer megpróbálom idevarázsolni a kabátodat.*Megintcsak hülyéskedik, meg sem fordul a fejében, hogy ez félreérthető volt, hiszen nem olyan hangsúllyal mondta és a fiú őpirulását sem veszi észre, túlságosan felcsigázta a száguldás, valószínűleg, hogy nem figyel egy ilyen lényeges dologra. Persze megint megpróbál varázsolni, Drac mondta, hogy ő nem szeret, most meg jól akarják érezni magukat, magára vállalja a melót...Ez az egy olyan dolog van, amit mindig szívesen csinál, mindig szívesen varázsol, szóval remélhetőleg gyorsan megérkezik a kabát, ő nagyon erősen koncentrál rá, azt is hihetné az ember azért annyira piros, mert borzasztóan erőlködik, még a szemeit is összeszorítsa, fogaival egyetemben, a különbség eme jelent és egy minden napi szokás között annyi van csupán, hogy perpillanat nem egy wcn csücsül. Szóval a kabát remélhetőleg úton, különben tényleg megfagynak...vagy ha nem legalább valami takaró, s ha Dracké nagyon nem akar jönni akkor kierőszakolja valahogy a magáét, de remélhetőleg tényleg jönni fog a fiú bundája, nem hagyja cselben didergő gazdáját.*
-Addig...haladjunk, az ha jön, utolér minket néhány pillanat múlva.*Hátra is sandít, a száguldó szövetdarab hangját minduntalan hallani véli, közben azonban kipattan a fotelból a hideg hóba, össze is koccannak fogai, valakinek hajtania is kell a cuccost legalább a legközelebbi lejtőig és az a valaki ő lesz, hiszen megmondta a másiknak, hogy vigyázni fog rá, na és persze egy Pugnaxos nem szegi meg a szavát, még akkor sem ha egy felelőtlen kölyökről van szó...Igyekszik úgy tenni, mintha meg sem kottyanna sem neki, sem szakadt edzőcipőjének a hó és a fotel támlájához araszol. Bár amikor megszólal hangsúlyával igyekszik takarni, hogy minden egyes szótagnál összekoccannak fogai.*
-Ez ám a luxus...büntimeló...mi?*Nekifeszül a fotelnak hátulról, még jó, hogy a srác varázsolt rá sítalpakat, így sokkal könnyebb tolni és lehet z a kabát is megérkezik, míg ő igáslóra játszik. Azért nem erőlteti annyira túl magát, habár ez neki éppen elég, ha azt vesszük milyen szánalmas kis immunrendszere van, vagy fizikuma meg sajna átlagon aluli, még jó, hogy a talaj lejt egy kicsit, mert már kékül a szája, pedig csak három métert haladtak. Fázik a lába...és a kabát sem olyan meleg, igaz, hogy bőr, de inkább arra szolgál, hogy jól nézzen ki, Ed gondolkodása a vásárlásnál nem a praktikumra törekedett, ami azt illeti.*
-Nagyon... remélem, hogy...meredek...lesz...az...az au...domb....*Kénytelen félig felpattanni a fotel támlájára, nem szeretné idő előtt amputáltatni becses végtagját, de éppen jókor, a terep lejteni kezd, a száguldás elkezdődik, Edwardnak éppen csak arra marad ideje, hogy visszadőljön Rai mellé.*
Vissza az elejére Go down
Rai Drac
Diák - Extremus
Rai Drac

Férfi Mérleg Hozzászólások : 415
Évfolyam : Első
Kor : 47

Domboldal Vide
TémanyitásTárgy: Re: Domboldal   Domboldal Icon_minitimeCsüt. Márc. 11 2010, 14:38

- Azt hiszem, én sem állítottam, hogy az vagy, sőt.. - válaszolja, amikor Ed kijelenti nem normális. - Igazából én sem vagyok százas, legalábbis ez a mostani helyzet nagyon ezt igyekszik alátámasztani!

Mindenközben A másik fiú odébb húzódik, ami méginkább kedvez a nyamvadt hidegnak, ami aztán gyöyörűen beférkőzik közéjük, megborzongatva mindkettejüket. Mielőtt azomban, eléggé zavarbajető kijelentést kéne tennie, miszerint megkérni a másikat, hogy bujjon vissza házz, azelőtt előkerül Ed pálcája.
Drac megkönnyebbülten sóhajt fel. Talán elérkezik végre egy kabát ideje...

- Ennek örülök. Én sem szivesen vadásznék szarvasra, mert sajnálnám megölni az állatot. De nem vagyok a sütögetés ellen, ha, ismétlem ha, szerzünk egy kabátot végre! Szerintem a konyháról, a manóktól, vagy akárkiktől, akik ott dolgoznak, kérhetünk valamit, ami süthető, és ehető!

Ha lehetséges, akkor méginkább elvörösödik, amikor a másik kifejti a véleményét a kályha kontra kabát kérdésben... Szerencsére nem kell válaszolnia, sem reagálnia, elég csak szimplán felröhögnie, ahoyg meglátja, hogy a másik is vörösödik, de valószinűleg teljesen más okoból... Valószinüleg ezzel meg is szünt a feszélyezettsége, hiszen ez... Igen, ez pont olyan szituáció, amikor egy barátság szövődhet.

Közben a szeme sarkából valami vöröset pillant meg. De mielőtt pánikolni kezdhetne, sok minden történik egyszerre.
Ed kérdez valamit a büntetőmunkákról, amire már nincsen érkezése válaszolni, majd követi egy másik megjegyzés a meredekségről... és már száguldanak is.

A szél az arcukba csak, és a hideg ellen újra csak az egymásnak szoruló testek állnak ellent, ahogy Edward visszadől.

A "rohanás" olyan élmény... talán a repüléshez hasonlítható leginkább, azzal a külömbséggel, hogy ott nem szorítja a szembeszél az embert egy ülésbe. Mégis, Drac szabadnak érzi magát, és megkönnyebbültnek. No meg rettentően bátornak, ahogy az adrenalin teljesen elborítja.
Hosszú hajának tincsei lassanként kiszabadulnak a fonatból, és hollószárnyként verdesnek arca körül...

Behunyja a szemeit, és repül...

Valóban repül!

A csodás élménynek a földetérés vet véget, ahogy a fotel, magakadva valamiben, először kidobja magából utasait, akiket a lendület, egymás hegyén-hátán egy hatalamas hókupacba szállít, majd "kecsesen" - máramennyire egy ilyen bútor az tud lenni - rájuk borul.

Az őket követő, vörös pléd pedig szép kényelmesen elászállingózik, mint valami groteszk falevél, és betakarja a díszes társaságot...

//bocs a várakozásért, remélem ez az idióta bejegyzés kárpótol valamelyest XD//
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Domboldal Vide
TémanyitásTárgy: Re: Domboldal   Domboldal Icon_minitimePént. Márc. 12 2010, 23:17

-Szerintem marhára unalmas normálisnak leniiiiiiiiiiiiiiiiiiii *A mondat vége ordításba fullad, száguldanak lefelé a piros valamivel a nyomukban. Ha most ezt egy külső szemlélő látná... Két fiú lengén öltözve egy fotelben teljes gőzzel siklanak egy domboldalon lefelé, miközben egy piros pléd üldözi őket. Lehet, hogy a hétig nem térne magához a röhögéstől. Edward észre sem veszi, ahogy Drachoz ér, most teljes erővel a siklásra koncentrál, nem érzékeli, hogy közel van hozzá, hogy szinte belé is kapaszkodik. Hajába vág a szél, arca kipirul, adrenalin szintje megugrik, szíve mintha valahol a füle mögött dobogna, lelke pedig mintha torkán akadt volna, csak mereszti szemeit előre, bekönnyeznek tőle, de ő vidáman ordít, szinte biztatná a fotelt, hogy gyorsabban, ugyanakkor belemászik egy leheletnyi félsz, hogy a domb valami szakadékban végződik. Hamar elmúlik, hiszen csak a jelennel akar foglalkozni és tudja, hogy ez a száguldási idill nem lesz túl hosszú, szeretne teljesen elmerülni benne. El is merül, önfeledten vonyít és azt érzi mindez förgeteges pillanat örökké fog tartani, amikor csatt!!! Zuhan, Dracra, vagy Drac rá? Csak érzi, hogy teste egészen a másikhoz nyomódik, de ő csak kacag, leglább 50 másodpercig még. A fotel rájuk zuhan, ekkor már fájdalmai is vannak, vagyis nem csak Drac nyomja, hanem valami sokkal súlyosabb is.*
-Jajh, izé…au…de azért jó volt, mi? *Vacogja. Azt hiszi Drac fejének beszél, s az a puha, amin fekszik az hó, ám ahogy megmozdul észleli, hogy a másiik hasfala és magzatpózt vett fel Drac körül. Rögtön mozdulni szeretne, de beveri a fejét a fotel aljába, a lába pedig beszorult a hó és a fotel alja, valamint kerekei közé.*
-Auauau… másszunk ki, nagyon hideg van…*leheli, igyekszik feljebb tornászni magát, de csak a fiú mellkasán köt ki. Biztos benne, hogy ezért meg fogja ölni…Egyszerűen nem tud mibe kapaszkodni, a fiú mellkasán tapogatózik és próbálja magát felhúzni rajta, nehogy kitörjön a bokája, nagyon nyomja már az hülyeség…és tényleg nincs más kapaszkodó. A képét hagyjuk, veres…lángol, menne, menekülne, vacog, nem is piros, de kékül, vagyis azt sem tudja mit tegyen, mászik Dracon felfelé, kínjában pedig elröhögi magát, mert ilyen nincs… Mást úgysem tud tenni, vagy elkönyveli magában, hogy röhejes, vagy semmi…másik lehetőséget nem tud, de megmássza a himaláját, hogy a fiú fejénél bújjon ki a páncélból. A baj most már csak az, hogy ha másznak az emberen az kicsit kellemetlen tud lenni, hiszen kb mindenük összeér, ő pedig mérhetetlen zavartságában tényleg csak vihogni tud, egéászen addig amíg szörnyű zihálás nem lesz a vége. (valószínűleg lejtős a srác XD)*
Vissza az elejére Go down
Rai Drac
Diák - Extremus
Rai Drac

Férfi Mérleg Hozzászólások : 415
Évfolyam : Első
Kor : 47

Domboldal Vide
TémanyitásTárgy: Re: Domboldal   Domboldal Icon_minitimeSzomb. Márc. 13 2010, 19:17

MIután a fotel rájuk zuhant, egy pillanatig nem történik semmi. Majd odabenntről, mint valami jetibarlangból, hasonló kaliberű kacagás szűrődik ki, amit nem sokkal később egy fáéziskéséses aaauuuu követ... Nah, az a bizoyos jeti talán most kezdi fogyasztani...

Az igazság az, hogy Drac is röhögni kezd, mert a másik a fejét a hasába fúrja, és ő isszonyatosan csiklandós. Már az sem zavarja, hogy a hideg hókupacban fekszik, egyszál kölcsönpólóban, kabát nélkül, rajta egy fotellel, és egy másik sráccal, csak fetreng a röhögéstől, amit a csiklandós mozdulatok váltanak ki belőle.
Igazából képtelen normális hangot kiadni, vagy megszólalni.

Mivel a szemei könnyesek, így az sem tünik fel neki, hogy a másik milyen kínban van. Vagy az, hogy az ő helyzete is szörnyen kicsavarodott, és fáj a lábszára, aminek nekiment a fotel keméyn széle... Igazából fel sem fogják, mekkora mázlijuk volt az előbb...

Mindeközben, Ed a zavartól, Drac a röhögéstől vörösödik, és melegedik ki olyannyira, hogy lassan megolvasztják a sokat viselt hókupacot maguk alatt.

Miután a srác egy pillantra megnyugszik, hogy új kiszabadulási stratégiát dolgozzon ki, Drac végre levegőhöz, no meg szóhoz jut, és még mindig kisebb röhögésekkel megszakítva előadja a másiknak:

- Tehehehee... figyelj... - újabb röhögé - varázsló vagy! Szedd már le rólunk ezt az ihihihihzét! Közbehehehen, én meg megszárítohohom magunkat, csak neheheheee mozogj!
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Domboldal Vide
TémanyitásTárgy: Re: Domboldal   Domboldal Icon_minitimeSzomb. Márc. 13 2010, 23:18

*Éppen Himaláját mászik, olyan lehet Dracnak, mint egy kis sajtkukac, aki belebújt. Olvad a hó alattuk, ő pedig megtorpan, valami olyasmit akar mondani, hogy oké, persze, de akkor a fiú kijelenti, hogy ő varázsló Edward pedig még jobban elvörösödik. Erről valahogy teljesen meg is feledkezett, pedig máguscsaládban nőtt fel. Mérhetetlen zavara abban nyilvánul meg, hogy rándul egyet és egyre kétségbeesettebben akar leszakadni Dracról.*
-Basszus, el..el...elfelejtettem. *Leheli, egész közel a fiú ajkához, de ezt valószínűleg ő is észreveszi, mert a következő pillanatban robban is le róluk a fotel, valahová egészen messzire repül, ő pedig felpattanhat Dracről a piros pléddel a fején. Egyforma színű mindkettő. A nagy oxigénhiányban hevesen zihálva közli, hogy:*
-Mekkora hülye vagyok! *Persze a varázslóra érti nem arra, hogy mászkált egy idegen fiú testén meg szinte belenyomta a fejét a szájába... Bár ez így nem igaz...Tekerjünk csak vissza! Közel hajolt, mert felmászott a fejéig, túl akart vonulni rajta, nem rajta keresztül, hanem mellette, de valahogy nem úgy jött ki a lépés, hogy időben le tudott volna szakadni. Éppen a szájánál járt, amikor Drac választ várt volna tőle, vagy csak ő hitte, hogy választ vár, vagy egészen véletlenül akkor kezdett el beszélni, amikor a másik arcához mászott fel. Hebegni kezdett, de olyan közel hozzá, hogy a fiú egészen biztosan érezte, hogy a szájából kiáramló meleg levegő megcirógatja az ajkait. Kb biztos benne, hogy Drac soha többé nem akarja majd már látni, de úgy tesz, mintha ezt nem tudná és a fotel után bámul. Messze szállt az már, talán nincs is egyben. Ő akart büntetni, erre megrongálta az iskola tulajdonát...*
~Egy fotelba nem fognak belehalni...~ *Mondja a kisördög benne, s visszafordul a fiúhoz. Időközben már a piros izé is leesett a fejéről, ő pedig kihasználva furcsa, gyors, zavart lelkiállapotát újra közelebb lép hozzá, a plédet pedig a másikra teríti. Szó nélkül, csak úgy, gyorsan és határozottan. Neki nem kell, valahogy nem fázik. Mégis tél van, elvileg hidegnek kéne lennie, valami nagyon nincs jól vele, talán megfázott. A pálca az persze vele, s Edward hülye ezt is hozzá kell venni, vagy méginkább beleszámítani a cselekedetbe, ami le fogok írni. Szóval most már foteltalan mellettük található egy kis facsemete... Domboldalon előfordul az ilyesmi. Kb Edward derekáig ér... arrébb van több is belőlük, de messzebb és túlságosan közel egymáshoz. Mivel most válásághelyzet van és biztos benne, hogy Drac nincs úgy elcseszve, mint ő és fázik, mint a normális emberek a mínusz húsz fokban egyszerűen felgyújtja azt a facsemetét. Ekkor már biztosra veszi, hogy Drac megijed és szentül megfogadja, hogy soha többé nem akarja látni, hiszen a tündék szeretik a természetet... De most vészhelyzet van és neki megint nem a praktikumra van esze felhívni a figyelmet.*
-Olyan, mint az égő csipkebokor. *S azon kapja magát, hogy vigyorog...na meg sápad, rögtön utána, hogy a másikra pillant, aki feltehetőleg nem pisil be a hirtelenségétől, hanem vándorol majd melegedni.*
-Megszárítod magunkat? Őm...öhm, úgy gondoltam, legyen egy kis meleg, vészhelyzet van, nem? *Huppan le a hóba, közel az égő fához, ami egyelőre lángol csak még, de messzebb a plédhez és Drachoz. Persze nem annyira messze, hogy feltűnő legyen....Nézi azt a fát egy ideig, mielőtt elszánná magát a következő mondatra:*
- Gondolom most az jön, hogy kerüljelek el a továbbiakban...Lesiklás, megfagyás és képedbe mászás és hitelen gyújtogatás vétségek miatt...*De véleménye szerint a fiúnak szüksége van melegre is nem csak szárazságra. Elment az esze, ebben már biztos. A karácsony bűne lehet...*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Domboldal Vide
TémanyitásTárgy: Re: Domboldal   Domboldal Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Domboldal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Iskolán kívüli helyszínek :: Tornerans városa-


Free forum | Roleplay forums | Schools, College, Magic | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés