Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Grafikai sarok 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Grafikai sarok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Grafikai sarok Vide
TémanyitásTárgy: Grafikai sarok   Grafikai sarok Icon_minitimeSzomb. Jan. 16 2010, 21:34

A téma magáért beszél, minden, aki képszerkesztés, és annak az oktatása esetleg, vagy pedig egymásnak készített alkotások. Kellemes használatot, és képmanipulálást mindenkinek. :]
Vissza az elejére Go down
Vendég



Grafikai sarok Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok Icon_minitimeSzomb. Jan. 16 2010, 21:38

Na akkor írok ide.
Én is letöltöttem, és akárhogy próbálkozok, nem tudok két képet egymás mellé rakni. Már megpróbáltam mindenféle módon megnyitni, és egymás után lepörgeti őket. Szóval aki tud ilyenben segíteni, annak megköszönném! ^^
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Grafikai sarok Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok Icon_minitimeSzomb. Jan. 16 2010, 21:42

Megnyitod mindkét képet, méretezd őket közel azonos méretűre, és nyiss egy új munkalapot, ami körülbelül akkora szélességű, mint a két kép szélessége együtt véve. Utána meg mind a két képnél nyomj le egy CTRL+A gombot, utána másolás, majd beillesztés az üres lapon, ugyanezt a másikkal is megcsinálod, és ott vannak egymás mellett, ha eltolod. De van ezernyi módszer még. ^^
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Grafikai sarok Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok Icon_minitimeSzomb. Jan. 16 2010, 21:47

A leírást én innen ismerem, de mivel tilos közzé tenni, ezért linket adok hozzá. Smile

http://lindadesign.gportal.hu/gindex.php?pg=24474446
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Grafikai sarok Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok Icon_minitimeSzomb. Jan. 16 2010, 22:01

Nos, ha valaki lát egy kis kihívást abban, hogy megformálja Owain és Kriszty aláírását nem állok útjába. Teljes mértékben rátok bízom magam Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég



Grafikai sarok Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok Icon_minitimeSzomb. Jan. 16 2010, 22:09

Ésés...ha két képet akarok egymás mellé tenni ugyebár, kell egy fehér rajzlap igaz? Na és mekkorára nagyítsam, vagy hogyan? ^^"""

ui.: Miért lett más az alaírásom? xD Azok az idézőjelek nem voltak ott xD
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 689

Grafikai sarok Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok Icon_minitimeSzomb. Jan. 16 2010, 22:17

Igen, kell egy fehér alap, amire aztán lehet pakolni a képeket :3 (Ezeket majd új rétegekként fogja kezelni) A képek méreteit meg tudod nézni a Kép menüpontban a "Képméret..." részben (elnézést, nekem magyarul van meg, szóval angolul most így fogalmam sincs hogy és hol xD) ott tudod megnézni és átállítani a méreteket pixel, cm, mm, stb. szerint, ahogy neked tetszik.
De ha esetleg az alap rajzlap nagyobbnak bizonyul, mint a képek, amiket pakoltál rá, akkor a vágó eszközzel ki lehet jelölni azt a területet, amit meg akarsz tartani.

Grafikai sarok Photoshop_alapok2

Nyah, ez az a vágó eszköz, ezzel lehet megvágni a képet. Kijelölöd ami kell neked az egészből, kétszer kattintasz és a többit elhagyja.

Elnézést, ha borzalmasan magyaráztam, csinálni jobban tudom, mit elmondani xD
Vissza az elejére Go down
Vendég



Grafikai sarok Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok Icon_minitimeSzomb. Jan. 16 2010, 22:25

HIHETETLEN!! Rájöttem hogyan kell két képet egymás mellé tenni, és mozgatni xD Ez zseniális xD A fehér papírt a rajzvászonméret változtatásával tudom megfelelő méretűvé tenni, de igyekszem *.* Köszi szépen a segítséget *.*
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 689

Grafikai sarok Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok Icon_minitimeSzomb. Jan. 16 2010, 22:45

Nah és mennyire van igény rá, hogy esetleg az eszköztárról csináljak egy kis leírást? Smile Nem ígérem, hogy túl jól tudok magyarázni, de igyekszem képekkel illusztrálni xD
Vissza az elejére Go down
Vendég



Grafikai sarok Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok Icon_minitimeSzomb. Jan. 16 2010, 23:02

Nekem csinálhatsz *.* Ki kell majd találnom, hogyan írom rá az idézetet, aztán majd holnap lehet rajtam röhögni xD
Vissza az elejére Go down
Dorian Le Sarte
Diák - Pilluamuleto
Dorian Le Sarte

Férfi Bika Hozzászólások : 188
Évfolyam : Első
Kor : 31

Grafikai sarok Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok Icon_minitimeSzomb. Jan. 16 2010, 23:20

Akene, szerintem meg jól magyarázol, szóval várjuk a segitséget. Very Happy
Dareon, sok sikert, mi neked drukkolunk. Wink
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Grafikai sarok Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok Icon_minitimeSzomb. Jan. 16 2010, 23:50

Akane, én is örülnék egy leírásnak, mert én mindig elfelejtem mi mire való xD *pedig már elmagyarázták neki jó sokszor*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Grafikai sarok Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok Icon_minitimeSzomb. Jan. 16 2010, 23:53

Emböcök, vagyis, akik értenek a ps-hez Very Happy A betűket az eszköztáros cuccokkal kreáljátok a képre igaz? A képek már megszerkesztve, most jön a dekoráció, és fogalmam sincs, hol kezdjek hozzá xD
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Grafikai sarok Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok Icon_minitimeSzomb. Jan. 16 2010, 23:55

Ha kell, én is szívesen segítek bárkinek. És Krisztyne, ha adsz képeket, esetleg megpróbálhatom, csak adj kiindulópontot, milyennek képzelted el. :] Amúgy igen, a T betű a szöveggomb, és akkor úgy rá tudod tenni, ahova akarod, és tudod formázni is.
Vissza az elejére Go down
Vendég



Grafikai sarok Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 00:50

Megcsináltam életem első photoshopos munkáját, ne tessék kinevetni Very Happy

Tadáááám!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Dorian Le Sarte
Diák - Pilluamuleto
Dorian Le Sarte

Férfi Bika Hozzászólások : 188
Évfolyam : Első
Kor : 31

Grafikai sarok Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 00:53

Daeron, jó lett, csak kicsit rosszul látszik a szöveg... kevésbé rikitót nem tudsz választani? Rolling Eyes
Amúgy gratula hozzá! cheers
Vissza az elejére Go down
Vendég



Grafikai sarok Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 01:21

4 órás fáradozás után, egy próba, egy betűkihagyás után végre MEGCSINÁLTAM!!!! Very Happy

Daeronhoz csatlakozva:
Tadáááám!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Vendég



Grafikai sarok Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 01:25

Szerintem úrrá lett rajtunk az aláírás fóbia, nem vettétek észre? xD
Vissza az elejére Go down
Darnay Hajnal
Diák - Pugnax
Darnay Hajnal

nő Bika Jelige : Pukkancs, Gumilány, Angyalka, Csiszolatlan gyémánt
Hozzászólások : 410
Évfolyam : Első
Kor : 31

Grafikai sarok Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 01:27

Szerintem csak minden második embernek idegesítően nagy az aláírása, és így minden hsz háromszor akkora, mint eddig.

Nem mintha nem lennének jó képek, csak ... fórumokon nem véletlenül használnak kis csíkokat ...
Vissza az elejére Go down
Darnay Hajnal
Diák - Pugnax
Darnay Hajnal

nő Bika Jelige : Pukkancs, Gumilány, Angyalka, Csiszolatlan gyémánt
Hozzászólások : 410
Évfolyam : Első
Kor : 31

Grafikai sarok Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 01:32

Bocsánat kéremszépen nem akartam ünneprontó lenni, gratulálok mindenkinek, aki most csinálta aláírását, ügyik vagytok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lucy Williams
Diák - Pilluamuleto
Lucy Williams

nő Nyilas Hozzászólások : 125
Évfolyam : Első
Kor : 30

Grafikai sarok Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 09:52

Gratula Daeron és Remy, ügyik vagytok ^^
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Grafikai sarok Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 10:36

Én Hajnalnak is gratulálok a képe miatt! Nagyon jó lett! És az aláírások is!
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Grafikai sarok Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 10:58

Én még igyekszem faragni az aláírásomon, de ezt mondtam is neked tegnap. Razz

Szerk.: Kicsinyítettem is, így most már nem az enyém a legnagyobb. Very Happy Viszont ennél kisebbre nem tudom vinni, mert akkor nem olvasható a szöveg.
Vissza az elejére Go down
Vendég



Grafikai sarok Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 12:49

Egyelőre még senki nem vette észre, hogy egy betű más, mint aminek lenni kéne? xD
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Grafikai sarok Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 13:43

Nem figyeltem részletesen, de most, hogy így olvasom, az it helyett if-et írtál. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Grafikai sarok Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Grafikai sarok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Általános fórumok :: Csevegő-


Saját fórum a HungarianForum-on | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés