Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Grafikai sarok - Page 2 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Grafikai sarok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Vendég



Grafikai sarok - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 13:48

Bizony ^^" De szerencsére megvan a kép szöveg nélkül, szóval átírom, és olvasható színt rakok be. Egyébként a mérete szerintem elviselhető, mert láttam orbitálisabb méretű aláírást is Very Happy
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Grafikai sarok - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 13:49

És a be glad külön van, ha jól tudom. :-)
Vissza az elejére Go down
Vendég



Grafikai sarok - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 14:02

Igen. Ennyit arról, hogy el tudom olvasni az írásom ^^" Köszi Amy =)
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Grafikai sarok - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 14:11

Tényleg, azt észre sem vettem, bár azt a részt neccesen is tudtam elolvasni, de ez már az én bajom. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég



Grafikai sarok - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 14:23

Ezért kell olvasható színre szerkesztenem Very Happy Nekem is feltűnt, hogy a szemem kiesik, mire elolvasom... de a szándék a lényeg. Nincs csoda, életemben nem potoshopoztam még na T__T
Vissza az elejére Go down
Darnay Hajnal
Diák - Pugnax
Darnay Hajnal

nő Bika Jelige : Pukkancs, Gumilány, Angyalka, Csiszolatlan gyémánt
Hozzászólások : 410
Évfolyam : Első
Kor : 31

Grafikai sarok - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 14:30

Köszi Konidik I love you
köszi Robert I love you I love you
Smile
miért írtál if-et? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég



Grafikai sarok - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 14:37

Tök véletlenül, és azt se tudom, hogy a be glad miért van egybe...valószinűleg, mert nem tanulok angolt, és nem vettem észre, hogy hibásan van ^^" De írhatok ám én orosz idézetet is, akkor nem tűnne fel a hiba senkinek >.<
Vissza az elejére Go down
Darnay Hajnal
Diák - Pugnax
Darnay Hajnal

nő Bika Jelige : Pukkancs, Gumilány, Angyalka, Csiszolatlan gyémánt
Hozzászólások : 410
Évfolyam : Első
Kor : 31

Grafikai sarok - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 14:39

Vagy esetleg írd magyarul, és akkor azok is értik, akik magyarok Cool
Vissza az elejére Go down
Dorian Le Sarte
Diák - Pilluamuleto
Dorian Le Sarte

Férfi Bika Hozzászólások : 188
Évfolyam : Első
Kor : 31

Grafikai sarok - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 15:51

Hajnal, jó lett ez a mostani képed is, de nekem valahogy a régi jobban tetszett... Rolling Eyes
Remy, ügyes vagy! cheers
Daeron, ez a szin azért mégis jobb, mint az előző, és szemmeresztgetéssel azért el lehet olvasni. Very Happy
Lucy, jó az új aláirásod, bár én kicsit zavarosan tudom kiolvasni, de lehet, hogy csak a pár órás kémiázás teszi velem. Very Happy

EDIT: visszavonom, jól ki lehet olvasni Lucy aláirását. Legalábbis most már megy nekem is. XD
Vissza az elejére Go down
Vendég



Grafikai sarok - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 15:58

Ugye? Már nem kell mikroszkóp hozzá, elég a nagyító xD De majd még ügyködöm rajta, egyelőre elegem van a photoshopból ^^" És köszi. =)
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Grafikai sarok - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 16:09

Ha teszel hozzá egy körvonalat, szerintem jobban látszódna. Ott oldalt, ahol a rétegek vannak felsorolva, kiválasztod amin a szöveg van, jobb gomb, Blending options, majd a legalsó Stroke gomb, és ott állítgatod a dolgokat, hogy szépen látszódjon. ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég



Grafikai sarok - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 17:04

Végre sikerült olvashatóvá tenni....*sóhajt* jó érzés, hogy mindenki kezdő még az elején xD Köszi szépen, rá nem jöttem volna magamtól, hiába a 600 oldalas ps használati utasítás ^^"
Vissza az elejére Go down
Lucy Williams
Diák - Pilluamuleto
Lucy Williams

nő Nyilas Hozzászólások : 125
Évfolyam : Első
Kor : 30

Grafikai sarok - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 20:10

Húú Daeron ez így nagyon jó *.* Imádom a zöldet ^^
Dorian: köszi^^ Am ezen a szürkés hátteren tényleg kicsit furi, de átlátszóval jól nézett ki a szöveg Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nadia Oronar
Diák - Pugnax
Nadia Oronar

nő Ikrek Jelige : szeleburdi angyalka
Hozzászólások : 67
Évfolyam : Első
Kor : 31

Grafikai sarok - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 20:23

Csókolom^^ Én nem szeretnék bepofátlankodni, de a photoshoopnak van egy magyar verziója, legalábbis amit én használok, és a legtöbb dolog benne van, az a Gimp. Csak egy ajánlat aki nem akar folyton angolozni. ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég



Grafikai sarok - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 20:29

Nekem magyar a photoshopom, és a mániámmá vált most, de nagyon *.*

Lucy: Köszi szépen *.* Azért lett zöld, mert zölddel írok, és nem akartam nagy eltérést, de ezek az írott betűk Daeron írását szimbolizálják, sajnos ennél rondábbat nem találtam xD
Vissza az elejére Go down
Lucy Williams
Diák - Pilluamuleto
Lucy Williams

nő Nyilas Hozzászólások : 125
Évfolyam : Első
Kor : 30

Grafikai sarok - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 20:39

Hehe xD Pedig van egy két szép, amit tényleg nem lehet elolvasni, vagy csak nehézkesen Razz
Áúúúúúcs 3 nap múlva megint lejár a PSP próbaverzsönöm Sad
Vissza az elejére Go down
Vendég



Grafikai sarok - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 20:58

http://hotfile.com/dl/19021277/6f4a1cd/Photoshop_CS3_Hun_Lite.zip.html és regular download, ez teljes magyar photoshop cs3 és még telepíteni se kell =) én nekem ez van meg...
Vissza az elejére Go down
Nadia Oronar
Diák - Pugnax
Nadia Oronar

nő Ikrek Jelige : szeleburdi angyalka
Hozzászólások : 67
Évfolyam : Első
Kor : 31

Grafikai sarok - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 21:19

Menten idegbajt kapoook. Köszi bátyó most azt töltöm mert nem találok normális betűtipust a gimpen. Visszaszívom, mégse olyan jó.
Vissza az elejére Go down
Dorian Le Sarte
Diák - Pilluamuleto
Dorian Le Sarte

Férfi Bika Hozzászólások : 188
Évfolyam : Első
Kor : 31

Grafikai sarok - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 22:09

Lucy, csak elején volt fura, ha jobban megnézem, egész normálisan ki lehet olvasni. Smile
Dareon, csatlakozom Lucyhoz, imádom az aláirásod meg ezt a zöld kombinációt (igen, Dorian usernek is zöld a legkedvencebb szine^^)
Nadia (Sery?), az, hogy miylen betűtipusok vannak, attól is függ, hogy a gépeden milyen van. Pl nálam se volt egyik képszerkesztőnél sem normális betűtipus, mig le nem töltöttem. Mondjuk magyar karakter azóta is sak néhánynál van, ő és ú meg egyiknél sem, de ezt rajzolgatással ált megoldom. Very Happy Nekem is van GIMPem, de egyéáltalán nem használom, ahhoz túlságosan sokszor húzta fel az agyam. XD
Vissza az elejére Go down
Lucy Williams
Diák - Pilluamuleto
Lucy Williams

nő Nyilas Hozzászólások : 125
Évfolyam : Első
Kor : 30

Grafikai sarok - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 22:12

Zöld és fekete^^
Gimp-em nekem is volt, de kitöröltem, mert csak feleslegesen foglalta a helyet Razz Én egyszer csináltam olyat, hogy Word-ben Vivaldival írtam, és át akartam tenni a dok-ot másik gépre, amin 98-as office volt, és szörnyen rondán nézett ki xD De am vannak oldalak, ahonnan különlegesebbnél különlegesebb betűstílusokat lehet leszedni, csak a legtöbb helyen egyesével kéne végigjátszani. ^^'
Vissza az elejére Go down
Vendég



Grafikai sarok - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 22:14

Köszi mindenkitől a gratulációt. És hála az égnek azt is elmagyarázta Daeron, hogy hogyan kell lekicsinyíteni egy képet.
És én is imádom ezt a zöld, szöveg kombinációt. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mark Anthony Cooper
Diák - Extremus
Mark Anthony Cooper

Férfi Hozzászólások : 173
Évfolyam : Első

Grafikai sarok - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 25 2010, 22:58

No, készültem nektek egy kis meglepivel. Remélem tetszik majd, ha meg nem, akkor szívfájdalom nélkül lehet a kukába száműzni. Tessék nyugodtan válogatni:


• • robert

Grafikai sarok - Page 2 X1d3s9 Grafikai sarok - Page 2 2sb8h6x Grafikai sarok - Page 2 28k7u4h Grafikai sarok - Page 2 W9zfh1
Grafikai sarok - Page 2 Rvzggx Grafikai sarok - Page 2 Qquzc3 Grafikai sarok - Page 2 11qof3q Grafikai sarok - Page 2 357qas8
Grafikai sarok - Page 2 2rxcvoj


• • evon

Grafikai sarok - Page 2 14scbvm Grafikai sarok - Page 2 35ksbv6 Grafikai sarok - Page 2 Or8qhu Grafikai sarok - Page 2 2uo2hdd
Grafikai sarok - Page 2 Aop0z8 Grafikai sarok - Page 2 I5nhg1


• • kumiko

Grafikai sarok - Page 2 V2ryo7 Grafikai sarok - Page 2 316q8lh Grafikai sarok - Page 2 Oucxds Grafikai sarok - Page 2 2eeimqe
Grafikai sarok - Page 2 23hkh7c Grafikai sarok - Page 2 A0kjdu Grafikai sarok - Page 2 68hugj Grafikai sarok - Page 2 6ekisi
Grafikai sarok - Page 2 102sdmp Grafikai sarok - Page 2 X22fxj Grafikai sarok - Page 2 14y5zrr Grafikai sarok - Page 2 2rqd2z6
Grafikai sarok - Page 2 2cxgcq9 Grafikai sarok - Page 2 Ifaoh5
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Grafikai sarok - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 25 2010, 23:06

Nicholas, ez nagyon jó. *.* Nagyon szépen köszönöm. ^^ Most elkezdtem gondolkozni, melyikre is cseréljem majd legközelebb a képemet. Very Happy Bár most egy kis ideig még hagyom ezt, majd utána meg váltok innen valamelyikre. Razz Köszi még egyszer. ^^
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Grafikai sarok - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 25 2010, 23:35

Én is nagyon szépen köszönöm!!! *teljesen elveszett a képek között...* Nem is tudom, hogy fogom ezt meghálálni neked... Jajj de melyiket válasszam???
Vissza az elejére Go down
Darnay Hajnal
Diák - Pugnax
Darnay Hajnal

nő Bika Jelige : Pukkancs, Gumilány, Angyalka, Csiszolatlan gyémánt
Hozzászólások : 410
Évfolyam : Első
Kor : 31

Grafikai sarok - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 25 2010, 23:37

eeeeeeeeeeeeezt >>> Grafikai sarok - Page 2 X22fxj
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Grafikai sarok - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Grafikai sarok   Grafikai sarok - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Grafikai sarok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Általános fórumok :: Csevegő-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés