Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Csevegő fórum - Page 6 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 6 Icon_minitimeVas. Jún. 27 2010, 14:35

Szerintem is nagyon jó! Smile

De emberek, mindenki nyaralni ment? Olyan kihalt lett a csevegő...
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 6 Icon_minitimeVas. Jún. 27 2010, 23:07

Tényleg jó lett...

...és tényleg kihalt Sad

Remélem visszatér az élet hamarosan Smile
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Csevegő fórum - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 6 Icon_minitimeVas. Jún. 27 2010, 23:20

Nyehhe, hamarosan átmegyünk Jurassic Parkba xD

Én nem haltam ki, csak eddig pályázatokra rajzoltam xD (Ami azt illeti fogok is, 13 van bejegyezve nyárra xDDD) De most már igyekszem aktívabb lenni Very Happy
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 6 Icon_minitimeVas. Jún. 27 2010, 23:27

Én nem szeretek rajzolni Smile Persze ebben az is közrejátszik, hogy nem tudok xD Legalábbis olyan szinten nem, amilyenen szeretnék, ezért inkább hagytam az egészet.

A Jurassic Park az jó Very Happy
Vissza az elejére Go down
Jacqueline Wiever
Diák - Pilluamuleto
Jacqueline Wiever

nő Nyilas Hozzászólások : 100
Évfolyam : Első
Kor : 29

Csevegő fórum - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 6 Icon_minitimeVas. Jún. 27 2010, 23:29

Nyáááár van, alig fürdőruháááában, süttetem magam a napon* kornyikál*
Azaz csak süttetném, de napok óta elbújt előlem az égi tüneményem :/ XD Bár már így is szép színem van Very Happy
Hallottátok, hogy 2013-ban Napkitörés lesz? Szörnyű...Nem elég hogy rossz az időjárás, 3 év múlva mágneses viharok lesznek-.-
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 6 Icon_minitimeVas. Jún. 27 2010, 23:37

Valaki lefordítaná nekem, hogy mit is jelentenek pontosan a mágneses viharok? xD Este nem tudok gondolkozni.
Vissza az elejére Go down
Jacqueline Wiever
Diák - Pilluamuleto
Jacqueline Wiever

nő Nyilas Hozzászólások : 100
Évfolyam : Első
Kor : 29

Csevegő fórum - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 6 Icon_minitimeVas. Jún. 27 2010, 23:41

Értsd úgy, hogy egyes területeken nem lesz áram, és minden ilyen kütyü meg fog zavarodni...pl. GPS :S
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 6 Icon_minitimeVas. Jún. 27 2010, 23:43

Áh, értem... Talán jobb lenne, ha mégsem érteném. Már most utálom a mágneses viharokat Very Happy
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Csevegő fórum - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 6 Icon_minitimeVas. Jún. 27 2010, 23:45

Háááááááááááááááttttt, én az ilyen dolgokban nem bízok x"D Meg egyébként is, ha 2012-ben világvége lesz, akkor hogy lesz 2013-ban mágneses vihar? xDDD Vagy csak nem lesz már mit megzavarnia xD

És Úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú, megrajzolják nekem Akaneeeeeeet *.* Úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú *.* *körbetáncikál*
Vissza az elejére Go down
Sárossy Kristóf
Diák - Pilluamuleto
Sárossy Kristóf

Férfi Halak Hozzászólások : 30
Évfolyam : Első
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jún. 28 2010, 00:24

Na igen. Ez alapvető probléma. Ha nincs mit, hogy zavarjon? xD
Bár az ilyen animációs utópisztikus rajzfilmekből (sehogysem emlékszem a címére) kiindulva, ha építünk sok műbolygót meg űrhajót, azoknak szépen odakavarhat xD
Kár, hogy 2012-ben sem hiszek. xD
Vissza az elejére Go down
Jacqueline Wiever
Diák - Pilluamuleto
Jacqueline Wiever

nő Nyilas Hozzászólások : 100
Évfolyam : Első
Kor : 29

Csevegő fórum - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jún. 28 2010, 00:34

Hát igen, benne van a pakliban...
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jún. 28 2010, 00:35

Szerintem a 2012-nek semmilyen tudományos alapja sincs. Ha most írnék egy naptárat, ami mondjuk 4010-ig tart, akkor szerintem ugyan úgy elhinnék, hogy akkor van világ vége, mint most a 2012-est. És a maják miért is tudták volna? Very Happy Szóval összefoglalva én sem hiszek 2012=világvégében.
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Csevegő fórum - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jún. 28 2010, 00:41

Sárossy Kristóf írta:

Bár az ilyen animációs utópisztikus rajzfilmekből (sehogysem emlékszem a címére) kiindulva

Titan A.E.? *.* Jó, hogy mondod, meg kéne szereznem valahonnan xDDD
Hát, állítólag nem vége van a maja naptárnak, csak úgy kezdődik a számlálás xD Dehát 2000-ben is folyamatosan jöttek a rémhírek, hogy világvége, valaminek mindig lennie kell x"D
Vissza az elejére Go down
Erin Corwell
Diák - Extremus
Erin Corwell

nő Vízöntő Jelige : XIII. A Halál
Hozzászólások : 419
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jún. 28 2010, 00:45

Annyira műveletlenek vagytok. 2012 az nem a világvége, hanem az emberiség ezoterikus része, akik hívők, és akik úú de médiumok azok magasabb szintre lépnek. :- P

Mi szkeptikusok meg maradunk ahol vagyunk. xD
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jún. 28 2010, 00:46

Minden nap tanul valami újat az ember Smile
Nekem tökéletes az a hely, ahol vagyok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sárossy Kristóf
Diák - Pilluamuleto
Sárossy Kristóf

Férfi Halak Hozzászólások : 30
Évfolyam : Első
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jún. 28 2010, 00:47

Áh, fenébe, nem én nyitottam az új oldalt >< -szerény kisfiú -
Most írnom kell még egyet. xD

Szóval inkább szerintem ne csináljunk naptárat. Nem akarom beszivatni a leszármazottaimat. Bár kétlem, hogy a 4000-es évnek a közelébe mennének... xD

updte: én nem arra a filmre gondoltam XD valami mesefilm és már jó néhány éves. még mikor kisebb voltam, akkor néztem XD
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jún. 28 2010, 00:54

Eszméletlen mik nem vannak... Szóval világvége, feljebbszintrelépés és még napkitörés is. Noé féle özönvíz mikor lesz? A jégsapkák, mikor olvadnak meg annyira, hogy elöntik Hollandiát? *még jó, hogy oda fog költözni* És vajon a globális felmelegedés meddig tart még? Jégkorszakot akarok!!!

De most komolyan... annyi ilyet jósoltak, szerintem tök mindegy. Ha lesz, ha nem... Mert ha lesz, akkor kipurcanunk/szívunk stb - nem tudunk rajta változtatni.... Ha meg nem lesz, akkor beszélni is felesleges róla... Nem?
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Csevegő fórum - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jún. 28 2010, 00:55

Hát nem tudom xD Kéne csinálni ilyen időkapszulát, elásni, csinálni hozzá egy térképet, aki megtalálja majd generációkkal később, az majd egy naptárat fog találni, szétkürtöli a világ végét. De csinálunk egy másik időkapszulát is, amibe csak annyit írunk, hogy "Haha, csak vicc volt" xD Ha nem találják meg, megszívták xD *hülye már ilyenkor xDDD*

Fraaaanccccc, és a szkeptikusok nem fognak réten szaladgálni oroszlánokkal, meg zsiráfokkal, meg tigrisekkel együtt? O.O

Milyen világvége meséket néztél te? xDDD Én Ezüst nyílt néztem *.* *tényleg jobb a kutyás-vérengzős-öldöklős rajzfilm a gyerek lelkivilágának xD*

Hát nem is tudom... szerintem az emberek szeretnek pánikolni x"D
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jún. 28 2010, 01:04

Én nem vagyok pánikolós típus... Sőt általában az a baj, hogy túl nyugodt vagyok... *most is ezért sértődött meg rá a barátja, mert nem aggódik, hogy mi lesz a jövőjükkel....* ~Lesz azt kész!Hát nem?~

Szóval nem szeretem a pánikolós embereket.... Ráadásul azok gerjesztik egymást... és engem is folyton pánikolni akarnak, és csak jobban pánikolnak ha én nem pánikolok... Nem értem Sad
Vissza az elejére Go down
Sárossy Kristóf
Diák - Pilluamuleto
Sárossy Kristóf

Férfi Halak Hozzászólások : 30
Évfolyam : Első
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jún. 28 2010, 01:05

Hé, én tök normális világmeséket nézek. Mármint néztem. Most már nem nézek.
De basszus nem hiszem el, hogy nem tudjátok melyik az. Valami bolygós. És valami kisgyerek meg az apja harcol a megszálló földönkívüliek ellen, vagy mi. xD
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jún. 28 2010, 01:19

ööö lehet azért van, mert túl öreg vagyok xD és akkor én már nem néztem meséket? vagy túl fiatal? Vagy csak mert nem tv-ztem hanem olvastam... Hmmm.... De nem akkor sem emlékszem rá xD
Vissza az elejére Go down
Jacqueline Wiever
Diák - Pilluamuleto
Jacqueline Wiever

nő Nyilas Hozzászólások : 100
Évfolyam : Első
Kor : 29

Csevegő fórum - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jún. 28 2010, 01:19

Tök jó, aktív a topic Very Happy

Am...szerintem se lesz semmi, jó buli mégis hülyülni ezzel Razz

Az időkapszula jó ötlet Smile Kell bele tenni fura rajzot is az emberről, hagy higyjék, úgy néztünk ki XD Bár lehet 4000ben már tudnak az időben utazni...Jaj középkor*.* Meg a remélhetőleg virágzó jövő *.*
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Csevegő fórum - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jún. 28 2010, 01:24

Középkort említett valaki? *.* *Akane kapkodja a fejét lelkesen*

Én se emlékszek arra a mesére xDD Nem így első blikkre Világok harca, dehát az nem mese és nem is régi xDD

Úúúúúúúúúúú, és mi lenne, ha az időkapszulába olyan hülyeséget írnánk a világ végéhez, mint mondjuk, hogy jönnek a Teletabbiek és elfoglalják a világot? Lerajzolnánk, hogy hogy néznek ki, és hogy egy babafejű nappal utaznak, ami a röhögcsélésével pusztítja az agysejteket? xD Szerintem ez már önmagában is ijesztő xD
Vissza az elejére Go down
Jacqueline Wiever
Diák - Pilluamuleto
Jacqueline Wiever

nő Nyilas Hozzászólások : 100
Évfolyam : Első
Kor : 29

Csevegő fórum - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jún. 28 2010, 01:26

*fetreng a röhögéstől*


Vissza az elejére Go down
Erin Corwell
Diák - Extremus
Erin Corwell

nő Vízöntő Jelige : XIII. A Halál
Hozzászólások : 419
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jún. 28 2010, 01:38

Nekem a 'bolygós rajzfilm' dologról csak a Bolygó Kapitánya jut eszembe. xD De az amiről te beszélsz.. hát fogalmam sincs O.O

Olyan animét viszont ismerek, ahol a Földön kialakult egy undi emberevő gyilkos cucc, ami elől az emberek felmenekültek az űrbe egy hatalmas űrhajóba. xD Olyan ősrégi anime, hogy anno még időszámításunk előtt az A+-on játszották. :- D Voltam vagy 11. De asszem másfél éve is levetítették AXN-en. x)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Csevegő fórum - Page 6 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Általános fórumok :: Csevegő-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés