Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Szökőkút - Page 8 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Szökőkút

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Szökőkút - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 13 2009, 17:21

-Hát igazából Angliában igen de én sem szoktam csak úgy megérinteni másokat. Túl félénk vagyok. Meg hát egy jégszikla nem nagyon kedveskedik. Na mindegy. -Persze ez igaz de csak nem mondhatja el az igazságot. Annyira még nem ismeri Kumikot. Mondjuk ezt még senkinek se mondta el.
-Mesélsz magadról egy kicsit? Nem muszáj csak keveset tudok rólad és...-de nem fejezi be a mondatot inkább újra a vízbe bámul.~Egyre jobban zavarban vagyok. Annyira látszik Kumikon hogy nem az a boldog fajta még akkor is ha most mosolyog belül nem boldog. Pedig annyira szeretném látni hogy milyen mikor boldog. Hátha egyszer megtudom.~ Gondolja majd felnéz az égre és nézi hogy úsznak el a feje fölött a felhők
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Szökőkút - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 13 2009, 17:34

- Jégszikla? Ez aranyos. Mármint ne értsd félre, de szerintem a legkevésbé sem vagy jégszikla...Mondjuk, nem ismerlek annyira, de akkor sem tudnálak ezzel a jelzővel illetni.
~ Rám taláns sokkal jobban illene, de én sem vagyok az... Remélem. ~
*Furcsa, hogy az ember ha másokkal beszélget, sokkal több mindenre rájön magával kapcsolatban is. Most is eszébe jut egy csomó dolog, amit persze a szobájában újra át kell majd gondolnia. Az is fura, hogy ezek a dolgok mennyire mások, ha más emberekkel beszél, s hogy ő is mennyire változatosan reagálja le őket. De a gondolataiból most is kizökkentik. Meséljen magáról? Az nem probléma...*
- Magamról. Renben *mondja mosolyogva* Tudod Japánban nőttem fel Kiotóban, ami egy érdekes város. Nagyon tisztelik ott a hagyományokat, de ettől turista látványosságnak is számít. Szóval elég nagy a nyüzsgés. Egyébként nincs semmi érdekes, amiről beszélhetnék. Édesanyámmal, édesapámmal és az öcsémmel éltem eddig. Néha hiányoznak, de általában lekötöm magam valamivel, ezért nem jut időm arra, hogy rájuk gondoljak. Édesanyám aranyvérű családból származik, de kvibli. Édesapa viszont mugli családból származik és varázsló.... hát ennyi.
*Persze tudna még anekdotákat mondani, de ez a tömör verzió. Reméli, egyenlőre elég lesz. Szeretne rákérdezni, de most hogy Serinity boldog inkább nem kéri, hogy meséljen magáról, még a végén megint sírni kezd... Inkább kérdezzen tőle a lány, amit tud elmond majd, de a rossz részektől megkíméli barátnőjét, ahogy mindenki mást is.*


//Fagy, el kell mennem a nagymamámhoz, majd ha megjöttem, vagy holnap befejezzük. ^^//
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Szökőkút - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 8 Icon_minitimePént. Aug. 14 2009, 10:22

[Kumiko]

Nézi a lány arcát, és látja hogy kérdéseket vár de nem igazán tud feltenni semmit mivel nem akar a lány magánéletében vájkálni. Meg kérdésekben amúgy se az a tapintatos fajta. Úgyhogy inkább elfordítja a tekintetét a víz felé majd le a földre, bentebb ül és szokásos tevékenységét kezdi el végezni, vagyis lóbálja a lábát.
Pár perccel később ahogy a szökőkút mellé néz észrevesz két virágot. Leugrik letépi mind a kettőt, az egyiket a hajába tűzi a másikat átnyújtja Kumikonak, hogy ő is tegye a hajába. Ugyan nem hiszi hogy beletesz de próba cseresznye.
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Szökőkút - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 8 Icon_minitimePént. Aug. 14 2009, 10:40

*Fura csönd telepszik rájuk, ami elég zavaró, s Kumiko lázasan töri a fejét mivel törhetné meg ezt a szótlanságot. Serinity mellette a lábát lóbálja, amit ő most sem tud megtenni, max ha a szőkőkútba ül, de azt meg ugye nem fogja megtenni. De akkor mit lehetne csinálni?*
~ Egy virág, hogy? ~
*Ha a gondolataiba mélyed, nem mindig veszi észre mi történik körülötte, de szerencsére rájön, hogy Serinity keze tartja a virágot, hogy vegye el. Kiveszi a signumusos lány kezéből a virágot és megszgolja. Az illat hatására elmosolyodik, aztán látva, hogy barátnője a hajába tűzi azt ő is hasonló képpen cselekszik.*
- Nah milyen?
*Kérdezi meg, ahogy a füle mellé tűzi a virágot, s a szökőkút vize felé fordul, hátha megpillanthaja magát a vízben. Mivel azonban a víztükör nem éppen sima, nem tudja megállapítani, ezért ismét Serinity-re emeli a tekintetét, hogy tőle kapjon választ.*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Szökőkút - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 8 Icon_minitimePént. Aug. 14 2009, 12:01

Hatalmas mosollyal az arcán nézi a lányt amint a hajába rakja a virágot. Kérdésére még mindig mosolyogva felel-Te mért nem hordasz ilyen kiegészítőket? Nagyon szép vagy vele. És nekem milyen?-hihetetlen mennyit mosolyog ma.
-Te Kumiko, hol a könyved? Mert mióta felálltunk nem láttam. És a szökőkútban sincs-Megerősítésképp a vízbe néz-Illetve......most néztél a vízbe nem láttad a könyved??-ámul el- Na valahogy bányásszuk ki. Ez kísértetiesen hasonlít a tegnapelőtti eseményekre. csak ez könyv nem egy köteg papír. Amúgy majd szeretném kikérni a tanácsod valamiben de először ezt intézzük el.-jegyzi meg majd segít kibányászni a könyvet.
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Szökőkút - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 8 Icon_minitimePént. Aug. 14 2009, 12:11

*Enyhe döbbenet ül ki az arcára, hogy jól áll neki a virág, a másik szerint, de aztán elmosolyodik és úgy válaszol.*
- Nem tudom... Talán mert nincs egy se? ~a fülbevalóimon kívül~ - Neked szerintem sokkal jobban ál.
~ A könyvem? tényleg hol...?~
*Lázasan néz körbe, nem nem látta az előbb a vízben. De most most látja. Benyúl érte és megpróbálja kivenni, de kicsúszik a kezéből. Aztán Serinitynek hála sikerül kibányászniuk a könyvet a vízből.*
- Hát ez nem az én napom.
*Mondja miközben a földre teszi a könyvet.*
- Tudsz valami szárító bűbájt?
*Neki most épp semmi sem jut eszébe... Mondjuk talán ha felerősítené a napsugarakat, az hatásos lenne, de ha másik lánynak jobb ötlete van, akkor azt használják. Vagy tulajdonképpen meg is várhatná, amíg magától szárad meg.*
- Egyébként milyen tanácsot akartál kérni az előbb?
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Szökőkút - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 8 Icon_minitimePént. Aug. 14 2009, 12:31

Nekem ne lenne ötletem??-Kérdezi aranyosan-Elvégre én löktem bele. Na kezdjünk neki. Hátrébb utat a művésznek.-Nyújtja kezét játékosan Kumiko elé-Lavatio. Na már csak egy kis varázslat, hogy a betűk láthatóak legyenek.Renovo. Így ni. Kész is van. Tessék hölgyem.-nyújtja át meghajolva a könyvet nevetve.-Remélem így jó lesz.
Visszahuppanva Kumiko felé fordul-Igazából Koniról lenne szó.Konidik. Nem igazán tudom mi a helyzet. Szóval az van hogy igazából tetszik Koni meg minden de nem tudom összeillenénk-e , vagy hogy egyáltalán elfogadná-e hogy nem tudom kimutatni mit érzek. És arra szeretnélek kérni, hogy mond el te milyennek látod.-Várakozva néz a lány szemébe.
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Szökőkút - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 8 Icon_minitimePént. Aug. 14 2009, 12:45

~ Hogy ez nekem nem jutott eszembe! ~
*Gondolatban még homlokon is csapja magát, ahogy barna hajú barátnője rendbe teszi a könyvét. Sokkal egyszerűbb, mint amire ő gondolt...*
~ És ő fél, hogy nem sikerülnek a vizsgái? ~
*Kicsit elámul, és az is eszébe jut, hogy többet kéne tanulnia. Vagy talán az a baj, hogy már túl sokat tanult, és nem tud egyszerűen gondolkozni? Esetleg többet kéne gyakorolnia? Nah de mindegy is.*
- Tökéletes. Köszönöm.
*Válaszolja mosolyogva, aztán hallgatja miről is lenne szó. Először nem érti ki az a Koni, de aztán leesik neki. És őszintén elcsodálkozik, hogy pont tőle kér tanácsot a másik, amikor ő azt sem tudja, eszik-e vagy isszák a párkapcsolatokat. Igaz sokat olvasott szerelmes történeteket is, szóval van némi elképzelése, de nem biztos benne, hogy az ő véleménye, a legjobb.*
- Koni? Ez aranyos. Hát, én nem ismerem őt annyira, csak kétszer találkoztam vele, ebédnél, vagy reggelinél... *elgondolkodik, bár ez valójában lényegtelen* - lehet mindkettő volt. Na mindegy. Nekem kedves fiúnak tűnt. Olyannak aki szeret beszélni, meg barátkozni. De igazából nem tudom. Viszont, szerintem az sem igaz, hogy nem tudod kimutatni az érzelmeidet. Én pédául tudom, hogy most boldog vagy. Meg a tetoválásod is ezt mondja. *fűzi hozzá mosolyogva* És szerintem idővel változnak a dolgok... Biztos csak időre van szükséged, hogy ki tudd mutatni az érzéseidet... de lehet, hogy attól leszel különleges valakinek, hogy nem tudhatja, éppen mit érzel...
*Nah ezt most jól megmagyarázta. De tényleg nem ért az ilyesmihez.*
- Szerintem valaki mást kéne megkérdezned, akinek több tapasztalata van az ilyesmi dolgokban.
*Fejezi be végül, egy kicsit lehajtva a fejét. Vajon ilyenkor, hol van a vagány csaj, akinek legtöbbször mutatja magát?*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Szökőkút - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 8 Icon_minitimePént. Aug. 14 2009, 13:12

Köszi,köszi,köszi.-ugrana a nyakába ,de még idő előtt megáll-Megölelhetlek?-Kérdezi majd választ nem várva a nyakába veti magát, majd a lendülettől mindketten belefordulnak a vízbe.-ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ-kiáltotta majd mikor Kumikora nézett elkezdett kacagni. De most olyan szívből jövően amilyet két éve nem hallatott. Majd hirtelen elkezdte fröcskölni Kumikot. Majd gyorsan elkezdett szaladni úgy ahogy volt vizesen mivel hallásból ítélve futottak utána. Hirtelen egy nagyobb kőben elbukva majdnem elvesztette az egyensúlyát, de szerencsére nem történt semmi komoly csak még jobban nevetett. Kínjában már a hasát fogta.-Nehe haraguhudj-nyögi Komikunak majd leroskad a földre és elkezd lenyugodni.
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Szökőkút - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 8 Icon_minitimePént. Aug. 14 2009, 13:36

*Nem érti a hirtelen lelkesedést, mert tényleg nem mondott semmi olyat, ami ekkor örömre adna okot. De valamennyire átragad rá a a hangulat, s még talán az ölelésbe is belemenne, de nincs ideje végig gondolni. Serinity a nyakába ugrik s nem is érti, hogy lehet a kicsi lányban akkora erő, hogy ledöntse a lábáról. Igaz hirtelen érte a "támadás". Ahogy a vízbe pottyannak, s Kumiko is síkitani kezd.*
- Ááááááááááá!! Serinity!!! Ezt most..
*Nem tudja befejezni, mert fröcskölni kezdik, amire reagálni kell. Ő is fröcskölni kezdi a másikat, s ahogy az futni kezd kergetni kezdi.*
- Nem haragszom. Jól vagy?
*Ér oda a másikhoz, de a választ nem várja meg, hanem újra fröcskölni kezd, nem hagyva hogy rögtön lenyugodjon a másik. Végül ő is mellé huppan, és csavarni kezdi a hajából a vizet. Észreveszi, hogy a hajából hiányzik a virág, a szökőkúthoz lép, de már csak nyomait találja a növénynek... Annak a szirmai szanaszét úszkálnak. Kiemeli a legnyagyobb egyben maradt részt és Serinity felé fordul.*
- Látod mit csináltál? Megölted a virágomat!
*Mondja nagyon komolyan de a szemei mosolyognak és a száján is ott bujkál a mosoly, jelezve nem gondolja komolyan.*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Szökőkút - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 8 Icon_minitimePént. Aug. 14 2009, 13:59

Lebiggyesztett alsó ajakkal ül és kiskutyaszemekkel néz fel Midorira.
-Ne haragudj. Várj szedek másikat.-pattan fel majd elkezd szaladni csöpögő ruhában a kút felé ahol látott egy árva virágot. Mikor odaér, lehajol érte, majd kezében a virággal rohan vissza Midorihoz a kis követ átugorva.
-Tessék-lihegi-ez még szebb mint az előző.
És valóban, ez a virág szinte fekete volt ami nagyon ment Midori ruhájához és éppen hogy csak ki volt nyílva. Miután átadta visszaült a kút peremére, magára szegezte a pálcáját-Lavatio-majd Midori felé fordult-Lavatio-és mind a ketten szárazak voltak.
-Mesélj valami érdekeset.-kérte Midorit nagy szemekkel.
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Szökőkút - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 8 Icon_minitimePént. Aug. 14 2009, 14:13

*Kezébe veszi az új virágot, ami sokkal jobban tetszik neki, mint az elöző, amint megszárad bele is tűzi a hajába, és ő is leül Serinity mellé. A könyve után kutat, hogy az nem lett-e ismét vizes, de szerencsére ezúttal megúszta a könyv a dologot. Hogy ne is legyen baja, egy transportus-sal vissza küldi a szobájába, remélve, hogy az tényleg odakerül. Ha meg nem? Hát majd kér valakitől másikat.*
- Nah a könnyvvel már nem lesz gond.
*Mondja mosolyogva, aztán kicsit gondolkodik mit mesélhetne.*
- Nem tudom, miről mesélhetnék... Vagy várj! Képzeld! Egyszer egy barátnőm belelökött a szökőkútba és még fröcskölni is kezdett....
*Mondja vigyorogva, várva a reakciót.*
- Inkább mesélj te valamit!
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Szökőkút - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 8 Icon_minitimePént. Aug. 14 2009, 14:27

Elég furcsán néz rá-Te, elvégezted már valaha is ezt a varázslatot? kérdezte majd oda pillant ahol az előbb a könyv volt-Na mindegy, te tudod-legyint egyet.
-Nemá, komolyan? Képzeld, ez velem is megtörtént csak ott én löktem bele barátnőmet a kútba és én fröcsköltem.-vigyorodik el majd hirtelen nagyon komoly tekintettel néz rá-Ez azért fura nem?
Majd néz elöre, és néz, és néz, és....*Sery leüti usert*...végül visszafordul Midorihoz.-Figyelj csak, én most bemegyek, mert még valamit átnézek átváltoztatástanból. Egy óra múlva jössz velem úszni?-kérdezi.Majd a válasz után köszön és befele indul a kastélyba.
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Szökőkút - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 8 Icon_minitimePént. Aug. 14 2009, 14:33

- Csináltam párszor. Csak olyankor magamhoz hívtam a dolgokat. De mind1.
*Mondja aztán jót nevet Serinity és a saját története hasonlóságán, meg persze a komoly arcon, amit a lány produkál hozzá. Hirtelen éri az info, hogy magára hagyják...* ~Ha ezt tudom, nem teleportálom a könyvemet~
- Úszni? Mármint az uszodában? Kizárt...
*Nem szeret úszni, nincs fürdőruhája, és egyébként is... De mindegy.*
- De lemehetünk, majd nézem a medence széléről, ahogy úszkálsz... Megyünk együtt a kastélyba? Egyedül nincs kedvem itt ücsörögni.
*Mondja és ő is elindul Serinity után. Remélve, hogy megvárja.*
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Szökőkút - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Aug. 15 2009, 17:21

Már nincs akkora forróság, mint mikor legutoljára járt itt, és ez nagy szerencse, legalábbis Melindának. Na nem mintha nem víz közelébe jönne, de mindegy. A hőmérséklet éppen kellemes, mondhatni, tökéletes. Ennélfogva rengetegen tartózkodnak a szabadban. Melinda gondolkozott is rajta, hogy talán lemegy a tengerpartra, de aztán elvetette az ötletet, tekintve, hogy valószínűleg az is tömve van emberekkel. A nagy nyüzsgésben pedig nem lehet zavartalanul fürdőzni a hűsítő tengervízben. Ergo az úszás mára tabu. Illetve nem, az uszodába elmehetne, de ahhoz meg nincs kedve. (És akkor még nem érdekes személyiség...)
A mai nap farmer térdnadrág, a változatosság kedvéért nem az anyagra leginkább jellemző kék színben, hanem sárgában. A kérdés: hol lehet sárga farmernadrágot kapni? A válasz: valószínúleg sehol. De ugye ez egy varázslóiskola, és volt egy idióta, aki feltalálta az átváltoztatástant. Innentől kezdve már érthető. Mivel Melinda jár az említett órára, csak megváltoztatta a nadrágj színét.
Na persze ne tessék azt hinni, hogy csak nadrágban és melltartóban mászkál, van rajta egy halványkék top is. Valamint, bezsebelve ezzel pár csodálkozó pillantást, mezítláb sétálgat a parkban. Az egyetlen gondja az, hogy a kavicsok szúrják egy kicsit a lábát, de ezt meg túl lehet élni. Eddig legalábbis még nem tudnak kavicsok által okozott halálesetről, vagy igen? Én mindenesetre nem tudok. Viszont ha Melinda sajnálatos módon elhalálozna azért, mert egy galád kis kövecske beleáll a lábába, akkor úttörő lesz ezen a téren, és bekerül a történelemkönyvekbe, ésatöbbi, ésatöbbi.
Kezeit zsebébe dugva vág át a hatalmas parkon egyenesen a szökőkúthoz. Mint már mondtam, jó néhányan megbámulják különös lábbelije miatt, de őt ez nem érdekli. Végülis szeret a figyelem középpontjában lenni, számára ez élvezet, így nem is zavartatja magát.
Viszont elég lassan éri el a szökőkutat, a rohadék kavicsoknak hála. Szóval csak sántikál, már fogalma sincs, hogy mégis hogy a fenébe fog majd visszatérni a kastélyba? Minden bizonnyal újabb komoly kínok és fájdalmak árán. (Az már teljesen mellékes, hogy a kín és a fájdalom lényegében egy és ugyanaz.)
A szökőkutat elérve leül az egyetlen árnyékos padra. Persze nem úgy, hogy középen helyezkedik el és ráadásul még szét is terpeszkedik. Csak helyet foglal a közelebbi végén, és magában átkozza a kavicsos utat, ami idefelé vezet.
Vissza az elejére Go down
Edward King
Diák - Pilluamuleto
Edward King

Férfi Bak Jelige : TúrósBuci alias Hiperaktív SükeBóka
Hozzászólások : 146
Évfolyam : Második
Kor : 33

Szökőkút - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Aug. 15 2009, 17:33

* Edward unatkozásában ki ment a kastélyból. Nincs neki kedve végig nézi, ahogy nővére idegroncs lesz a sok vizsga javítástól meg a többitől. Nyakát masszírozza miközben kifelé megy a parkba. Kicsit elaludta, a kanapé nem az ő világa. Még be se ágyazott, így lehet kifog kapni Cassandrától, de nem is érdekli. Szeret az agyára menni és azt is tudja, hogy nővére örül neki. Már persze nem annak, hogy az agyára megy, hanem mert itt van vele. A lényeg, hogy kifele tart a kastélyból. Még idekint nem járt, de sokat hallott a nővérétől, így kb. képben van mi hol van. Az egyik utat kiválasztotta, persze a legkavicsosabbat. Bár van rajta cipő még is zavarja ez a sok kis kavics. Ma egy sima farmer van rajta és egy kék ing. Sétál végig a kavicsos úton, mikor megtekinti a szökőkutat. Kezd tetszeni neki az ötlet, miszerint ha Kamillát egyszer elkapja belevágja a vízbe. *
~ Kamilla csak kerülj a kezeim közé. ~
*Sunyi mosoly jelenik meg az arcán, majd közelebb lép a szökőkúthoz. Zsebre vágja a kezeit, majd megáll előtte. Nézi a vizet, majd oldalra tekint. Egy lányt lát meg üldögélni a padon. Úgy gondolja lányokból, így is elég volt neki, nem megy oda hozzá, majd ha ő akar valamit akkor idejön hozzá. A dolog, így se érdekli őt. Jobb kezét kiveszi a zsebéből, majd megigazítja a haját és visszadugja a zsebébe. *
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Szökőkút - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Aug. 15 2009, 17:52

Lábait felrakja a padra, és már épp kezdi elnyomni az álom, mikor a kavicsok ropogása hirtelen megzavarja. Fejét felkapja, ennek köszönhetésére néhány hajtincs könyörtelenül eltakarja előle a kilátást. Vagyis az első pár pillanatban nem látja meg az érkezőt. Aztán azt a két-három tincset kisöpri az arcából, és rögtön észre is veszi Edwardot. Diszkréten követi a tekintetével, reméli, hogy nem is veszi észre, hogy figyelik.
Nem az esetem.
Valami ehhez a gondolathoz hasonló kifejezés jelenik meg az arcán, melyet rögtön, és persze nyom nélkül el is tűntet. Így marad az álmos tekintet, amiből semmire sem következtethet a fiú. Na jó, mégis, például arra, hogy nem aludt az éjjel. És akkor már felmerül a kérdés, hogy miért nem aludt? Néhány fiúnak pedig meglehetősen mocskos a fantáziája. Pedig igazából aludt ő, egészen fél tizenegyig, akkor is csak azért kelt fel, mert nem akart lemaradni az ebédről. Nem is maradt le, sőt, ő volt az első az étkezőben. Mert ugye, ki korán kel, aranyat lel. S ki pedig későn kel, ebédel. Méghozzá bőségesen. Persze nem minden esetben, attól függ, milyen későn kel az illető.
Na szóval ott tartottunk, hogy figyeli a fiút. Nem, ő ugyan nem megy oda hozzá. Hogyisne, még itthagyja majd a kellemes, árnyékos és hűvös helyét! Aztán meggondolja magát. Mégis feltápászkodik a padról, és odasétál Edwardhoz.
- Üdv - kezdi természetesen a köszönéssel.
- Melinda Warren, pilluamuletos prefektus - a folytatás még szép, hogy a bemutatkozás, és hogy mi jön utána? Az még a jövő zenéje, attól függ, akarja-e Edward folytatni a beszélgetést. Ha igen, az jó, ha nem, akkor pedig beindul a szóáradat. Gonosz, nem?
Vissza az elejére Go down
Edward King
Diák - Pilluamuleto
Edward King

Férfi Bak Jelige : TúrósBuci alias Hiperaktív SükeBóka
Hozzászólások : 146
Évfolyam : Második
Kor : 33

Szökőkút - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Aug. 15 2009, 18:03

* Edward arra lesz figyelmes, hogy a lány mégis odalép hozzá. Nem lepődik meg rajta, tudta, hogy ide téved hozzá. Mint általában minden lány. *
~ Mit vétettem, hogy minden buta liba megtalál? ~
* Gondolatait hallgatva nézi a lányt, ahogy közelít felé. Edward egyáltalán nincs jó kedvében, sőt, még mindig él benne az a nap, mikor Kamilla csúnya módon rávágta az ajtót. Ezért is lehet, hogy nagyon nem szívleli most a közeledő lányt. A bemutatkozásra egy halvány mosoly jelenik meg az ajkai szélén. Ő erre ügyet sem vesz, csak áll tovább a szökőkútnál, majd ránéz a lányra és keresi a tekintetét. A szemeivel eddig minden lányt levett a lábáról, most kiderül, hogy most is ez a helyzet. Olyan nincs, hogy egy lány ne vesszen el a tekintetében, legalább egyszer. És ha ez megtörténik akkor Edward meg lépi a következő lépést. Persze nem kell rosszra gondolni, elég nehéz eset a fiú és teli van utálattal a női nem iránt. *
- Szia, Edward King.
* Fapofával bemutatkozik, majd visszafordul a szökőkúthoz. Elgondolkozik azon, hogy a bemutatkozásában ott volt a prefektus cím. De ő erre inkább nem mond semmit. Magában vállat ránt rajta, majd elkezdi mondani. *
- Te mit csinálsz idekint?
* Kérdezi tőle, de nem néz fel a lányra végig a vizet nézi, majd csak a végén keresi Melinda tekintetét. Egyik kezével lesimítja a haját, hogy ne álljon fel vagy legalábbis normálisan álljon. Igazság szerint Edwardnak semmi kedve nincs semmihez, azt várja mikor szól neki a nővére, hogy unatkozik. Erre röppen nem érdekli, hogy kivel van és mit csinál. Ha a lány belekezd a beszélgetésbe akkor, majd megtudja milyen is Edward. *
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Szökőkút - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Aug. 15 2009, 18:19

Buta liba? Hát ha valamit, akkor ezt túlzás lenne állítani Melindáról. Nem buta liba ő, ezért sem hagyná, hogy ilyeneket mondjanak róla... Ha halotta volna a gondolatot. De nem hallotta. Így nem is tudja megtorolni, egyelőre.
Látja, hogy nem valami jókedvű a fiú, és elgondolkozik, hogy vajon alapjáraton ilyen, vagy csak ma? Bár végülis mindegy is, nem az a célja, hogy jobb kedvre derítse. És nem is lesz az, legalábbis amíg nem ismeri meg jobban Edwardot. Sőt, valószínűleg még azután sem, ő nem a felvidítgatós típus. Inkább az, aki mindig (próbál) mások agyára menni, több kevesebb (általában kevesebb) sikerrel. Szóval tipikus szerencsétlen alkat, akinek semmi nem jön össze, csak az, hogy viszonylag jól nézzen ki.
Edward szemébe néz, és három másodperc múlva kétségbeesetten veszi észre, hogy túl sokáig bámulta. Idegesen lesüti a szemét, aztán pedig inkább elfordítja a tekintetét, és a szökőkutat kezdi tanulmányozni.
A nevet hallva egy kicsit megdöbben.
O.o ugye nem King tanárnő rokona? Mert ha igen, akkor jó lesz vigyázni vele, még bajba keverhetem magam... Próbálok kedves lenni az a legjobb.
Persze csodálkozását nem mutatja ki. Az ehhez hasonló érzelmek mindig belülről fakadnak, és bent is maradnak. Ha egyszer a felszínre törnek, az halálos hiba, nem akarja, hogy tudják, mikor mire gondol.
- Ó, hát én semmi különöset, most éppen csak álldogálok itt előtted, bár ezt te is láthatod - kezd bele a mondókába mézesmázos hangon.
- És te mit csinálsz itt? - hangzik el az előbbi kérdés, mindössze egy leheletnyi változtatással. Más most nem jutott eszébe.
Vissza az elejére Go down
Edward King
Diák - Pilluamuleto
Edward King

Férfi Bak Jelige : TúrósBuci alias Hiperaktív SükeBóka
Hozzászólások : 146
Évfolyam : Második
Kor : 33

Szökőkút - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Aug. 15 2009, 18:36

* Edwardot kezdi zavarni, hogy a lány így előtte áll. Nem tetszik neki félre ne értés ne legyen belőle. Az, hogy így áll előtte és semmit nem csinál az zavarja. Amint megszólal Melinda, felcsillannak a szemei, de nem a boldogságtól. A hangja valahogy irritálja, bár minden lány hangjáról el lehet ezt mondani. Látja, hogy Melinda kicsit elmerengett, nem is bánja. Különös kék szeme van. Akárcsak a nővérének. *
- Én épp kijöttem levegőzni, mert nem akartam nézni a nővéremet, amint a vizsgákat javítja.
* Tudja le a dolgot, majd tovább nézi a vizet. Pár perc múlva ránéz Melindára és alaposan megnézi. Nem tetszik neki eleve a ruha, nemhogy még az összeállítás. Sárga farmer, kissé hülyén nézi. Ő nem venne fel sárga farmert, de hát ízlések és pofonok. El van a saját világában a saját ruha stílusában. De ez felettébb irritálja. Majd fölfelé halad a lányon. A topnál kikötött. Nem nézi túl sokáig, mert tuti valami perveznek fogja hinni Melinda, ami egyáltalán nem. Majd magában elgondolkozik a kék topon. Kék, a kedvenc színe, de valahogy nem illik a lányhoz. Ki tudja ha ennyire nincs ízlése az öltözéshez.....Nem tesz különös arc kifejezést rá. Ridegen áll a lány előtt, majd felméri a helyzetet. *
~ Ha ő lenne Kamilla, hogy vágnám bele a vízbe? Az biztos, hogy elsőnek megfognám. Aztán zsupsz bele. De valahogy nem tudom elképzelni ezt a lányt Kamillának. ~
* Gondolkozik el a helyzeten, de Melinda megússza a vízbe dobást. Most különösen fáradt ehhez is. Amúgy se tudja magát túl tenni a lány ruházatán. Apropó ruházat. A cipőjét meg se nézte. Tekintete a lány lábára esik, ahol nem találja a cipőt. Mezítláb van, erre megdöbben. Minek is van ide kint mezítláb? Hát ha valaki ennyire szereti a természetet, akkor hajrá. Körbe néz azért, hogy látja-e a lábbelit, de ennek nincs eredménye. A cipő sehol, majd megkérdezi. *
- Hol a cipőd? Mezítláb végig jöttél a kavicsos úton?
* Döbbent képet vágva keresi Melinda tekintetét. *
~ Tényleg beigazolódott az előbbi gondolatom. Mezítláb, ez tényleg butább az átlagnál. Nem baj úgy kell neki, csak rajta, majd megsérti valamelyik kő a talpát, de az biztos, hogy én nem kapom a karjaimba. ~
* Morog magában, majd felnéz az égre. *
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Szökőkút - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Aug. 15 2009, 19:45

Hát, legalább annyi hatást elért körülbelül két perc alatt, hogy Edwardot zavarja a jelenléte. Ez már haladás, másnál még eddig sem jutott el, nemhogy két perc alatt, hanem egyáltalán nem. Háromszoros hurrát és nagy tapsot neki! Mondjuk a hangja egyáltalán nem irritáló, és a kék szemében sincs semmi különös. Hacsak a szín nem az, bár ez eléggé valószínűtlen.
- Értem. Szóval a nővéred... A Signumus karvezetője? - elég gyorsan levonja a következtetést, miszerint ha ez igaz, valóban nem tanácsos szórakoznia Edwarddal. Jobb lesz, ha csendben meghúzza magát. De menni fog ez neki?
Ő is a szökőkúthoz fordul, és a vizet bámulja. Nincs azon semmi különös, hogy Edwardnak nem tetszik a ruha. Melindának sem, de ő egy olyan érdekes lány, hogy mindig azt húzza fel, ami legelőször a kezébe akad. Ezektől viszont szeretne majd megszabadulni, de egyelőre minden figyelmét lekötik a vizsgák. Még négy tantárgyból kell levizsgáznia, hogy átmenjen, és komoly kétségei vannak azzal szemben, hogy ez sikerül majd neki.
A következő kérdésre felhúzza szemöldökét, és csodálkozó arccal mered a fiúra.
- Igen... Miért ne? Esetleg problémád van vele? - most teljesen biztos benne, hogy a fiú teljesen hülyének nézi, és azt gondolja róla, hogy tipikus szőke. Igaz, hogy kívülről az, de azért belülről nem, van neki esze, nem is kevés. Jó, azért nem egy lángész, de nem is egy hülye liba, ezt meg kell hagyni.
Vissza az elejére Go down
Edward King
Diák - Pilluamuleto
Edward King

Férfi Bak Jelige : TúrósBuci alias Hiperaktív SükeBóka
Hozzászólások : 146
Évfolyam : Második
Kor : 33

Szökőkút - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Aug. 15 2009, 19:58

* Már leesett neki, hogy Melinda más milyen lány, mint akivel eddig találkozott. De ez nem változtat azon, hogy utálja a női nemet. Nem, ez soha nem fog változni. Nem meleg, csak a csalódás, amit egy női egyed okozott neki, teljesen elvette a kedvét a többitől is. A felvetésre, elneveti magát, de rögtön abba is hagyja, majd komor arc kifejezéssel válaszol. *
- Igen, Cassandra öccse vagyok.
* Erre mindenki rájöhet magától is nem muszáj ezt külön megkérdezni, de ha Melindának nem esett le, akkor mindegy. Folytatja tovább a stílusában az egész dolgot. *
- Nem, semmi bajom nincs, hogy mezítláb vagy. A te bajod.
* Flegmán válaszol a lánynak, majd leül a szökőkút szélére. Nem kérdezi meg Melindát, hogy esetleg leül mellé, mert nem érdekel mit csinál. Nagyon sok baj van a sráccal, ezt le is lehet vonni. A mogorva tekintet és a stílus......következtetni lehet, hogy nagy csínytevő és mindig a bajt keresi és csinálja. Így volt ez kiskorában is, a nővére már csak tudja, mindig ő húzta ki a bajból. Majd hátranyúl bele a vízbe és megnézi mennyire hideg. Egész kellemes, mondjuk az időjárás is hozzá segített, hogy ne legyen hideg a víz. Mondjuk miért is lenne, hiszen nyár van süt a nap. Megtörli a kezét az ingébe, majd feltűri a nadrágja szárát és leveszi a cipőjét. Körbe néz, majd átfordul a szökőkúthoz. Most úgy ül, hogy a lába a vízben van. Majd hátra néz a lányra, mert biztos hülyének nézi vagy nem tudom. Elhúzza a száját, majd tekintete vissza mered a vízbe. *
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Szökőkút - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Aug. 15 2009, 20:14

Melinda egyáltalán nem más, mint a többi lány. Nagyon is hasonlítanak, taln annyi különbség van közte és az átlagos lányok között, hogy Melindának ezer arca van, és ezeket kénye kedve szerint tudja variálni, változtatni. Azt pedig, hogy Edward utálja a lányokat, na azt magasról lesz*rja. Mert ők nem tudják érdekelni az ilyen dolgok, meg amúgy sincs hozzá semmi köze. Megszerettetni vele nem fogja a lányokat, az biztos.
- És az tulajdonképpen jó, vagy rossz? - ugyan gondolja, hogy valahol a kettő között lehet, ugyanis biztos nem kivételezik majd vele, eddig ahány óráján volt, senkivel sem kivételezett soha. Azonkívül tudta ő jól, csak megkérdezte. Ugyanis muszáj valahogy szóval tartania a fiút, különben neki is csöndben kell maradnia. Azt pedig nagyon nem szeretné, utál csendben ücsörögni.
- Nekem ugyan nem. A kavicsokat túlélem, más meg nem igazán van. Szóval az nekem nem bajom, hogy mezítláb vagyok - hangzik el a válasz Melinda szájából, akaratán kívül, de ugyanolyan flegmán válaszol, mint Edward.
Lassan odasétál a padhoz, ahol az előbb is ült, és helyet foglal. Nem foglalkozik azzal, hogy a signumusos fiú a lábát lógatja bele a vízbe. Látott már olyat is, aki beleesett. És mégis ki miatt? Naná, hogy Melinda miatt, pedig nem olyan rémisztő jelenség. Nem is érti, miért ilyedt meg tőle Daeron. Aztán hirtelen felál.
- Én megyek. Szia - köszön el, és elsiet a kastély felé, gondosan ügyelve arra, hogy végig a fűben sétáljon...
Vissza az elejére Go down
Edward King
Diák - Pilluamuleto
Edward King

Férfi Bak Jelige : TúrósBuci alias Hiperaktív SükeBóka
Hozzászólások : 146
Évfolyam : Második
Kor : 33

Szökőkút - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Aug. 15 2009, 20:26

* Ehhez a stílushoz nem akar semmit sem hozzá fűzni, az övé is hasonló. Kezd egyre jobban tetszeni neki ez a stílus. A lány viszont kevésbé. Amikor a lány hirtelen elment mellőle csak nézett, de nem szólt semmit. A köszönésre bólintott, majd visszanézett a vízbe. Mikor a lány elhagyta őt, kimászott a vízből és hagyta megszáradni a lábát. Mikor megszáradt felhúzta rá a cipőt, majd gondosan letűrte a nadrág szárát. Felállt a szökőkúttól, majd ránézett az órájára. *
~ Ideje enni valamit, kezdek éhes lenni. ~
* Majd elindult a kastélyba. Végig nézett a parkon és nézte ki, mint szórakozik. Magában vállat rántott, majd folytatta az útját be a kastélyba. *
~ Cassandrát is meg kéne keresni. ~
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Szökőkút - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 8 Icon_minitimeVas. Aug. 16 2009, 12:32

*Konidik miután megunta a sok pihenés után kedve szottyant egy kis sétára.Leballag a sok lépcsőn és a bejárati csarnokban lyukat ki.Kicsit körül néz és megy tovább.Mikor kiér rögtön szippant egyet a friss levegőből.Gyorsan lépked tovább egy szép úton és elér a szökőkúthoz.Mivel nincs ott senki leül a szökőkút szélére és vár hátha jön az egyik barátja.*
~Már 15 perce várok és senki nem jön.Se Rufus se Sery se Kumiko.Vajon hol lehetnek?~
*Szétnéz de nem látja egyik említett személyt se.Most vár tovább és közben a vizet nézi.Most megviccelné egy mókás kedvű gyerek ha nem tudná hogy Konidik így is figyel hátrafelé.De nem a szemével hanem a fülével.Persze azt is ki lehet játszani...*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Szökőkút - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Szökőkút

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: A kastély parkja :: A kastély körüli park-


Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés