Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Bárpult - Page 2 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Bárpult

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég



Bárpult - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Dec. 26 2009, 17:51

[ Remy ]


~Most komolyan egy tanár kínált engem whiskey-vel?~
*Ha tanár, ha nem, én bizony bele nem kóstolok abba az idegölő löttybe. Így is kevés az agysejtem, miért ölném meg a még élőket? Nem kell a narancslevem se? Igazán mogorvának találom ezt a Chevaliert, elvégre, hülye, aki adja, de méghülyébb, aki nem fogadja el. Most én is ezt tettem?
Undorodva kacsintgatok a pulton bűzlő italra. Közelebb húzom magamhoz, nem azért, mert jobban érzem magam a közelében, hanem mert szeretném áttanulmányozni. Egy pohár talán mégsem árt meg, de nem kezdhetném inkább likőrrel, vagy valami gyengébbel?
Nem tolom el magamtól, inkább elveszem Chevalier elől az italomat, és iszom belőle, ettől legalább nem leszek rosszul. A tömeg felé pillantok, még józanok. Nem táncolnak rúdon, és nem pogóznak. Én majd fogok. Megint megigazítom magamon a pólómat, rögeszmémmé vált a huzogatása.*
-Azért nem kell ennyire gorombának lennie, nem bántom.
*Vigyorgok rá keserűen, nem tetszik ez a stílus, és ezt nyilván ki is mondom. Sajnos. A zsarolással egyébként se menne semmire, nem én voltam az előző iskolámban a tanárok kedvence, és főleg nem....csendes.
A csapost leutánozva vetek a tanárra egy sértődött pillantást, mikor elfordul, talán kéne neki egy alapos seggberúgás. Most álljak fel, és lépjek le? Egy ideig még elviselem, aztán megyek Télapót hajkurászni.
A kérdés letaglóz. Mégis miért érdeklem? A narancslevem nem kell, én igen? Bezzeg, ha valami töményebbel kínálgattam volna, tutira megeszi az üveget is.*
-Nos...nem akartam varázsló lenni. Különc, mert azokat rühellem. Hétköznapi, normális életet akartam, ki is akadtam mikor megkaptam ide a felvételi levelemet. Kinek van kedve varázsolni, amikor a természetes világ olyan szép? Mikor nincs hatalmad fölötte, és a két kezedet kell arra használnod, hogy uralkodj fölötte. Erre tessék. Betuszkoltak ide a négy fal közé, most megpróbálok alkalmazkodni.
*Ennyi életem lenyűgöző története. Hát nem rémisztő? Kíváncsian pillantok fel, most vajon az jön, hogy távozz tőlem sátán? ÉS csak hogy megmutassam, nem vagyok olyan gonosz, kezembe veszem a poharat, és lehúzom.*
-ÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!
*Dobom le a pultra a poharat, s legyezni kedvem a számat. A nyelőcsövemnek annyi, ez a vacak savként marja le róla a nyálkahártyát. Soha többet!*
-Maga egy ördög.
*Nyüszítem könnyezve a fájdalomtól. Kiiszom a narancslevemet, de az alkohol kellemetlen íze megüli a torkomat, köhögni kezdem. Lecsúszom a székről, s fulladozva kapaszkodom meg Chevalier derekában.*
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Bárpult - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Dec. 26 2009, 19:46

[Izzy, Amelie, Kriszty, Noel]]

*Ha már megúszta tiszta ruhával, akkor igazán nem mondhat nemet. Krisztynek csak bólint, hogy rendben elhiszi, hogy csk magának csípte ki magát, bár ez neki teljesen logikátlan, de nem az ő dolga.
Ami az italt illeti... nem ő tényleg nem vedel, de a hülye verselés miatt, mostanában szokott fura dolgokat mondani. Ő ezt azzal magyarázza, hogy még nem elég nagy az angol szókincse ahhoz, hogy rendesen fejezze ki magát. Izzyt csak egy gyilkos pillantásra méltatja, mert hiába próbálkozik nem nevetni a srác, mégis kigúnyolja. A pillantásból Kirsztynek is jut egy, egyedül Noel szavai nyugtatják meg. Helyes ha tudják, és átérzik a sorscsapást, amit rámértek. Ő továbbra sem érti ezt a Rudolf keresősdit, bár nem tűnik olyan vészesnek mint a verselés.
Krisztyt még egy kicsit győzködni kell, de tud ő szépen nézni, ez nem lehet probléma. Amelienek is csak int, mivel nem úgy tűnik, mintha a lány észrevenné őt... Akkor meg minek nyissa ki a száját? Nem akar ő feltűnősködni. Egyébként is elég szemétség a lánytól, hogy nyíltan iszik előttük, amikor láthatóan, nekik nem szolgálnak fel rendes italt. Pedig csak egy kis szakét szeretne! Olyan nagy baj az? Két hónap múlva amúgy is 18 lesz, igazán eltekinthetnének a hülye szabályoktól.
Szerencsére azonban Izzy csatlakozik hozzá, és Noel is beszáll a "Kriszty meggyőzése akcióba". Így aztán nincs más hátra, mint valamivel megnyugtatni a lányt, miközben az táncolni rángatja őket. Persze azt várhatják, hogy Kumiko táncolni kezd. Már az előbbi beszélgetés is gyanús volt neki a fiúk és barátnője között a táncról, szóval ő most csak keresztbe tett karokkal figyeli mi történik. Közben pedig lázasan töri a fejét még néhány bíztató, meggyőzésen.*
- Ne aggódj te drága, mindennek van ára... Ha meg akarnak bűntetni, kend csak rám az egészet, vállalom a felelősséget. Egyébként sincs okod félni, iskola elsőket nem szoktak elítélni.
*Egészen pontosan azt akarta mondani, hogyha el is kapják őket, ki tudják majd magyarázni, legfeljeb lefizetik az illetőt valamivel, ha pedig ez nem elég, akkor még mindig ott a tény, hogy Kriszty iskola első, Noel és ő meg prefektusok. Mi a legrosszabb, ami történhet? Bűntetőmunkára küldik őket. Jelenleg, pedig igen is megér ennyit egy kis szaké.
Noel a köpenéyt ajánlja fel, ő pedig szívesen átvarázsolja Kriszty ruháját... ha mást nem a színát meg tudja változtatni.*
- Vedd fel azt a talárt, s jöhet az újabb csalás. Szerintem elég lesz most az is, ha a ruhád színe megváltozik - az ugyanis macerás lenne, ha Kriszty átöltözne.
*Ha Kriszty színt választ, ő előveszi a pálcáját, az övén lévő tartóból, s egy Crudeis-t suttogva a Kriszty által választott színre koncentrál, miközben a pálcáját a ruhához érinti. Az új színnel, Kriszty új külsejével, és persze Noel talárjával, már egész biztosnak érzi a sikert. Mosoly jelenik meg az arcán, elvégre ha minden jól megy, hamarosan szakét fog kortyolni. Annál jobb pedig, nem kell...*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Bárpult - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Dec. 26 2009, 20:34

[ Caroline ]

*Összevonja a szemöldökét a lány megállapítására. Nem hiszi magáról, hogy goromba lenne, de hát... Mindenkinek más a véleménye. Aztán végül is választ kap a kérdésére, ami annyira érdekli. Egy pillanatra értetlenül néz a lányra, majd lassan megszólal.*
-Nos, tudtommal szabadon választható az, hogy ide akarsz jönni, vagy sem. Amúgy meg választ adtál arra, hogy miért mentem el fizika tanárnak. A természet egyszerűsége, és törvényei. De hát a mágia mindent megszeg.
*Tud ő komolyan is beszélni -órákon kívül is- csak nem szeret. Minek adja ugyanazt a személyt mindkét esetben... Nem lenne valami változatos. Mire megint a lányra pillant, addigra már a vékony falú üveg pohár a kezében van, és annak tartalma pedig nagy valószínűséggel a Cora gyomrában. Az üvöltésre csak ő is iszik pár kortyot az italából, és... Nem, ő nem üvölt, csak a megszokott száraz ízt érzi a nyelvén. Riadtan figyeli a pohár útját, és reméli, h nem törik el. Úgy tűnik ma szerencsés napja van, ugyanis a pohár egyben marad. Aztán a rá utalt melléknévnél csak megsimítja a haját.*
-Hát nem hiszem, nincs is szarvam.
*Lepillant a derekába kapaszkodó Caroline-ra. Kezét a hátára teszi, és egy kicsit megpaskolja a hátát.*
-Az első alkalom mindig kellemetlen.
*Végül aztán megragadja a lány karjait, és lekászálódik a székéről. Egy pillanatra megnézi a lány arcát, de az elé hullott szőke tincsektől nem tudja eldönteni, hogy most vörös az arca az alkoholtól, vagy falfehér, szintúgy az alkoholtól. Magában vállat rántva úgy határoz, hogy így is úgyis ki kell vinnie innen a tömegből, és hát mivel más helyet nem tud, marad a lakosztálya. A karjaiba emeli a lányt, majd a többi mulatozó diák felé vet egy pillantást. Nem fog nekik feltűnni, ha ők eltűnnek. Így aggodalom nélkül indul meg a Déli torony felé, ahol a lakosztálya található.*
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Bárpult - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Dec. 26 2009, 21:35

Csillogó, mosolygós szemekkel figyeli, ahogyan Izzy körbefutja párszor a társalgót, hátha megleli a piros orrú rénszarvast. Pedig, ha várt volna egy kicsit, akkor elmagyarázta volna neki, hogy kicsit félre értette a szavait. A duzzogást egy halk kuncogással konstatálja, és megrázza a fejét.
- Egy szóval sem mondtam, hogy most itt van. Csak annyit, hogy az informátoromra várok már csak, hogy elmondja, merre találom őt - néz a fiúra vidáman, de szemeiből a csillogás eltűnik, amikor meghallja a kissé hangosabban elsuttogott szavakat.
- Khm..., ez Bellini, az olaszok egyik kedvelt itala - emeli kicsit a fény felé a poharát, majd aprót kortyol a gyöngyöző italból. - És nem kellene ilyen hangnemben beszélni rólam - fedi meg a fiút. - Megkértél egyáltalán, hogy kérjek neked valamit a pultostól, hm? - kérdezi nagy komolyan. - Hidd el, nem esik ki a kezemből a pálca, ha segítséget kérnek tőlem - talán kicsit meg is sértődik, főleg, amikor Kumiko pillantását is meglátja.
- Úgy látszik, közellenség lettem - motyogja száját elhúzva az orra alatt, miközben kikéri a harmadik italát.
Ezzel nem is lenne semmi gond, ha bírná az italt. De nem bírja, hamar becsíp tőle, és vagy nagyon vidám lesz tőle, vagy nagyon őszinte... Vidámságra nemigen van oka, azt elvették tőle, főleg, hogy Krisztyne-t sem érdekli, hogy itt van. Szinte szomjasan kortyolja az italát. Míg az elsőt csak elszopogatta, a harmadik már kicsit gyorsabban csúszik le neki.
Egészen el van magában, de Noel szavaira felragyognak szemei.
- Tudod hol van az angyalka? - kérdezi csillogó tekintettel, majd vesz egy nagy levegőt. - Megrendelem neked az italt, te legalább ki merted mondani, hogy mit szeretnél - vet sanda pillantást a többiekre -, még azt is elmondom, ki volt az informátorom, ha cserébe elmondod, hol van az angyalka - mosolyog magabiztosan.
Már annyit ivott a könnyű nedűből, hogy észre sem veszi, rossz üzletet készül megkötni.
- Egy sört kérek - néz a pultosra, aki talán kicsit vonakodva, de kiszolgálja, ő pedig a poharat Noel elé teszi. - Az informátorom pedig egy rímelős, főnixes fiú. Az előbb jött el a testfestőtől - súgja meg a nagy titkot.
- Szóval, ha az enyém lesz az angyalka, azért még megnézhetem Rudolfot is? - kérdezi reménykedve, fel sem fogva, hogy bizony szépen belesétált a csapdába.
Így jár az, aki iszik, de nem bírja...
Vissza az elejére Go down
Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto
Izzy Maddison

Férfi Kos Jelige : Az embernek az a sorsa, ami, és az élet különben is illúzió.
Hozzászólások : 439
Évfolyam : Első
Kor : 31

Bárpult - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 27 2009, 02:03

[Noel-Kriszty-Kumiko-Amelie]

*Kriszty megjegyzésére, miszerint jól táncol, még nem jönne zavarba, de ahogy elcsípi a sokat sejtető tekintetet, még a füle is elvörösödik, végül csibészes vigyorba folytja zavarát. Lehet, hogy most illene valami bók-félét válaszolnia, de valahogy semmi frappáns nem jut az eszébe.*
-Ne nézz csúnyán Kumiko, nem akartalak bántani…
*A vigyor mosollyá szelídül, hiszen senki nem mondaná azt a lányra, hogy alkoholista lenne. Viszont ha ebbe a témába most belemenne, megint csak megsértődne a lány, pedig tényleg nem akarja őt piszkálni.
Noel leleményes cseréjére csak magában vigyorog nagyokat, Amelie meg szépen bekajolja az egész mesét, de nem, neki túl egyszerű lett volna kérnie. Az ilyesmi nem megy, és tényleg sokkal egyszerűbb dolog a lányt önző dögnek titulálni, mint kinyögni egy léccit, elvégre ő kamasz, és így, hogy Krisztyt be kell fűzni, és csalásra rávenni, sokkal izgalmasabb a dolog. Viszont Noel trükközése bejön neki, és nem érti, hogy miért nem neki jutott az eszébe ilyesmi? Lehet, hogy öregszik? Vagy túl jó társaságba keveredett?
Simán hagyja, hogy haverja félrevezesse a lányt, és még véletlenül sem szólná el magát, hiszen az előbb őt sem állította le, hogy elmondja, félreértette őt, és az informátort várja, nem a lényeket, úgyhogy hagyta, hogy körbeszaladgálja a helységet.*
-Most miért… nem lehetsz mindig jókislány! Amúgy sem áll jól ez a szerep!
*Súgja vissza Krisztynek, mikor az rápirít, mosolya sokat sejtető. Viszont azt tényleg nem szeretné ,hogy kicsapják őt a suliból, de szerinte ez nem lehet akkora bűn, hogy ez megtörténjen. Bár, ha belegondol, hogy itt van Remy is, akkor elég kockázatos a dolog. Ha netán mégis balul sülne el, reméli, hogy csak buta diákcsínynek fogják majd fel.*
-Rendben, akkor táncoljunk négyesben!
*Válaszolja fennhangon, hiszen sejti, mire készül a lány. Mivel Noel a köpönyegét már beáldozta, így neki csak az összebújás rész maradt. Amennyire csak lehet, megpróbálja takarni a lányt, és Kumikonak is int, hogy húzódjon közelebb és kivételesen megpróbál megnyerő képet vágni.*
-Csak annyit kéne tenned, hogy takarod Krisztyt, míg átváltozik, nem kell táncolnod, ha nem akarsz!
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Bárpult - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 27 2009, 18:20

Amelie, Kumiko, Noel, Izzy]

Ebből még baj lesz...
Bók, az nem kell, sem frappáns, sem pedig sima, mert én is Izzyre fogok hasonlítani, amit nem szeretnék, igazán.
Mi a fenét rohangálnak ezek itt? Vajon mit sutyorog nekik Amelie? Most csak képzelődök, mikor azt érzem, hogy kirekeszt a kutatásból? Csoda, hogy én sem akarok róla tudomást venni? Valahogy azt érzem, hogy csak felszínes volt az a jókívánság, hisz csak gyorsan elhadarza, s már kéri is ki az italát. Én lényegében észre sem vettem, hogy ezt tette, csak abból következtetek, hogy Noel, akivel sutyorog, viszonozza az üdvözlést. Áááá, nem érdekel, semmi közöm hozzá, különösen, hogy én is szoktam hasonlót művelni. Miért is kellene nekem mindenről tudnom? Az ő dolguk.
Gondolatmenetet egy halk sóhajjal zárom le, nem is nagyon van rá időm, hogy ezen filózzak, hisz a srácok, és Kumiko megostromolnak különböző stílusban kérve az átalakulásra..
Izzy sutyorgása bosszantó, de mégis vigyorgok rajta, s óvodáshoz méltó hangnemben suttogok vissza, majd nyelvet öltök reá.
- Nem is vagyok jókislááány.
Egyre jobb kedvem kezd kerekedni, vigyorogva lesek Noelre is, aki meglepetten néz rám.
- Mert nem kérdezted Noel. Ki kellene kiabálnom?
Bólintok Kumikonak, s gyorsan belebújok Noel talárjába, a fiú segítségével, s hagyom, hogy a lány ruhám színét bordóra változtassa, s jöhet az átalakulás, barátaim takarásában. Hajam színe éjfeketére változik, ahogyan a szemeim is. Hosszú szempilláim felfelé kanyarodnak, felváltva az én rövid pilláimat. Ajkaim kicsit teltebbek lettek immáron, arcom kicsit pufókabb, s pár évvel idősebbnek nézek ki, mint valójában vagyok, de aki jól ismer, felismer. De végülis a pultos nem ismer engem, ahogy a putnál álló professzor se nagyon, így már késznek érzem magam arra, hogy nagy levegőt véve, nyugodtságot próbáljak mímelni, s elinduljak a pult felé.
- Remélem menni fog. Lehetőleg ne kövessetek közelről.
Odasétálok a pulthoz, belül kicsit remeg a gyomrom. Remegős hangon kérem ki az italokat, Noelnek egy sört, bár azt már Amelie is megtette, Kumikonak a szake-t, Izzynek is amit szeretne, utólagos egyeztetés szerint. Magamnak pedig nem is tudom mit. Én is tanácstalanul nézek a pultosra, ő is rám, bár nem ugyanazon okból. Látom, hogy valami nem stimmel neki, így gyorsan kérek még egy pohár édes bort, és sürgetni kezdem. Összeráncolt homlokkal nézek rá, kicsit morcosabbra váltva a vigyorgásomat, hogy ne legyenek kételyei koromat illetőleg. Különös, hogy nem kérdezi meg, hogy kinek kell a másik három ital, bár lehet, hogy ez annak köszönhető, hogy Owain professzor felé nézek olykor, aki a táncparketten igyekszik átvergődni, kedvesen mosolyogva rá. Kérek egy-egy pohár üdítőt is, és az egészet egy tálcára pakoltatom, hogy elindulhassak vele a diákság felé. Amelie mellett megállok egy pillanatra, s odalépve közel hozzá, fülébe suttogok.
- Amelie, ne igyál annyit, inkább csatlakozz hozzánk te is...
Egy puszit is nyomok a lány arcára, jelezve, hogy én igenis észreveszem őt, és aggódom a miatt, hogy elveszti méltóságát, és a gyengélkedőn kötünk ki vele.
Körbepislogok, hogy közben hol is találom meg már a kis csapatot, merre menjek? Jah, közben nem feledkezek el én sem a lényeimről, s ha egyet meglátok, eldobok mindent, amit kezemben tartok, és utána rohanok.
Vissza az elejére Go down
Főmesélő
Mesélő
Főmesélő

Hozzászólások : 172

Bárpult - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 27 2009, 22:30

- Jobbra-balra, balra-jobbra,
Lépj ide, s lépj oda.
Táncolni öröm, táncolni jó,
Mindenkinek az valóóóó!
Ezt a napot várta is már, meg persze nem is. Várta, mert most láthatja, hogy ajándékának a halandók mennyire örültek és hogyan viselik. Viszont annak nem örül, hogy hamarosan vége is az ajándék hatásának. Pedig ő mennyire szeret ajándékozni! Olyan kár, hogy mindezt csak karácsonykor teheti meg, pedig neki lételeme másoknak készíteni és adni ajándékokat, de persze kapni még jobban szeret.
Sebaj, hátha a jövő évben több lehetősége lesz, hogy a halandóknak adakozhasson az ő értékes ajándékaiból (márha azoknak örülni fognak egyáltalán). Azzal nem számol, hogy a mostani kis feladata lehet egyeseknek nem igazán tetszik, de nem igazán érdekli. Örüljenek, hogy kaptak, hiszen a karácsony erről szól, akár hiszik, akár nem. És különben is, szerinte a legjobb ajándék az, amit a bátyja osztogatott szét.
Mindig is zseniálisnak tartotta az ötleteit, s most sem múlta alul várakozásait.
Széles mosollyal az arcán közeledik a karácsonyi bál felé, fogva bátyjaként csodált szellemtársának kezét. Ragyogó mosollyal és imádattal pillant fel rá, első másodpercben lehet látni, hogy rajong a fiúért. Ráadásul ez nem csak az arcán látszik, de a ruházatán is. Ugyanis az majdhogynem tökéletesen olyan, mint a fiúé.
- Bátyám, boldoggá tennél,
ha táncpartnerem lennél.
Lelkes, széles imádó mosoly, aztán körbepillant somolyogva, innen-onnan hallva a rímben beszélő embereket. Neki persze nem lenne kötelező így beszélnie, tehát tud normálisan beszélni, mindössze élvezi az ilyen régies, verses beszédet, játszik voltaképpen.
- Mily öröm nékem hallani,
amint hallom ajándékaim!

Bárpult - Page 2 518e8430cde740c3
Vissza az elejére Go down
Főmesélő
Mesélő
Főmesélő

Hozzászólások : 172

Bárpult - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 27 2009, 22:31

*A bárpult felőli oldalról lebegnek át a falon. Nem is akárkik. A magasabb férfi öltözéke nagyjából 18. század végére, 19. század elejére lőhető be: elegáns öltönyt visel, élére vasalt, harántcsíkolt inggel alatta, ráncmentes nadrág, tiszta lakkcipő, cilinder, sétapálca. Hosszú, hajdanán hollófekete haja gondosan hátrafogva, kezén fehér kesztyű – az abszolút kifogástalan angol arisztokrata. Halálakor nem lehetett több huszonhatnál.
Bárpult - Page 2 500632-5600132459_large
Kézen fogva érkezik mögötte egy aranyos kislány is, akire néha figyelmesen hátrapillant, hogy megvan-é még, mert hát ki tudja? Különben ki tudja, hogy Fatime mire vetemedik, ha rájön, hogy szem elől tévesztette Anselt? A diákokat nem teheti ki efféle terrornak. Elégedett vigyorral az arcán lebeg tovább, vigyorának oka pedig nem más, minthogy egészen 17-e óta figyelte a gyerekeket, hogyan is birkóznak meg a kapott feladatokkal. Nos, akiket látott, azokkal nagyon elégedett volt. És jót szórakozott. Micsoda lelkesedés! Szabad kezével megigazítja az öltönyének gallérját. Igaz az ő állapotában, és jelenlegi helyzetében ez nem sokat számít, de azért egy úriember, az holtan is úriember.*
- Milyen szép karácsonyi bál, kár, hogy az elejéről lemaradtunk, no, de hát van ilyen.
*Sóhajt fel Ansel, bár hangjából nem érződik ki, hogy túlzottan csalódott lenne. A késés ellenére is derűs marad. Tekintetét szórakozottan siklatja végig a táncolókon és a bárpultnál álldogálókon, mígnem ki nem szúr magának néhány fiatalt, méghozzá alkohollal. Szemöldöke kissé feljebb szökik, de nem különösebben dühös. Inkább érdeklődve lépdel feléjük. Bizony, lépdel. Amint ténylegesen emberek közé érkeznek, lebegés helyett lép, ezzel kevésbé kísérteties benyomást kölcsönözve a jelenségnek, amely ő maga.*
- Ejnye.. Oh? *Táncpartner? Fatime sosem változik. Persze nem marad várakozáson alul, aprócska meghajlással kéri fel a kislányt.*
- Szabad egy táncra, hölgyem?
*Nem nagyon zavarja őket, hogy nem nagyon illenek bele a környezetükbe. A táncparkett felé pillant, végül is, ha suhannak, fél perc az út. Igaz emberek előtt nem szeret lebegni, de a húgáért mindent.*
Vissza az elejére Go down
Főmesélő
Mesélő
Főmesélő

Hozzászólások : 172

Bárpult - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 28 2009, 00:01

Kicsit megkésve egy harmadik, öreg szellem lebeg be a karácsonyi díszbe öltöztetett társalgóba. Szemei szorosan zárva, de addig jó, míg nem nyitja ki. Különben mindenkinek szembesülnie kellene a két üresen tátongó lyukkal, ami a szemei helyén maradt, még szellemléte alatt is.

Bárpult - Page 2 Old_Man_by_Chailette

Mintha halkan morgolódna, ahogyan átsuhan a falon, és pár diákon.
- A mai gyerekek milyen szemtelenek, hátul hagyják kullogni szegény, öreg, világtalan George-ot - motyog az orra alatt, miközben keresztül suhan Lindán, a lányban jeges érzetet keltve.
A táncoló szellemtestvérpár mellett megáll, pár centivel a padló felett lebegve.
- Remélem, Ansel fiam, hogy velem nem akarod eljátszani kedves ajándékodat. Tudtommal még nem piros orrod, és be sem zöldültél, hogy téged keresselek - szavai keresetlenül őszinték.
S bár világtalan, érzékei kifinomultak, megérzi a hazugság bűzét terjengeni a levegőben. Finoman most is a levegőbe szimatol, és egyenesen Krisztyne-hez suhan.
- Felelj nekem, te furcsa boszorkány - szólítja meg a lányt. - Mi turpisságot követtél el pár perccel ezelőtt? - hangja kíváncsian cseng.
- Mit tettél, mivel elferdítetted az igazságot? Tán azt szeretnéd, hogy orrod olyan hosszúra nőjön, mint Pinocciójé, amikor hazugságtengere után már azt sem tudta, mi igaz, s mi álság? - csűri-csavarja a szavakat, néha akaratlanul is félig átúszik a kis csoporton, ahogyan a lány körül forog.
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Bárpult - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 28 2009, 18:49

[Akikkel eddig "találkoztam"..]

Ha esetleg nem tudnék egyáltalán táncolni sem valószínű, hogy éppen egy ilyen bálon kezdenék el táncleckéket venni. Annál sokkal kellemesebb megoldás lenne, ha kettesben lejtenénk el az első csetlő-botló lépéseket. De ez szerencsére nem fog gondot okozni.
- Kívánsága számomra parancsvdrága hölgyem.
Követem kedvesem Dorotheához, akit kézcsókkal köszöntök. Majd mivel már jópár éve önálló vagyok letelepedek a két nő mellé, s jóképet vágok a bájcsevelyükhöz.
~A fene megeszi, alig van itt férfi, aki van sem ismerem. Ha Friminkáékat kell hallgatnom egész este nekem végem.~
Természetesen imádom őt, de ha belegondolok abba, hogy az este folyamán női csacsogások közepette kell itt ülnöm, és még jóképet is vágnom...Na az utóbbi már nem nagyon megy, de hát már megszokhatták, hogy mindig mogorva vagyok, azt hiszem az ég világon senkinek nem fog feltünni, hogy most még morcosabb kezdek lenni. Már eleve nem nagyon vagyok oda az ilyen ünnepélyekért, szóval ha azt mondom, hogy a két nő beszélgetése hab a tortán, nem túlzok azt hiszem.
Még szerencse, hogy Edward is odakavarodott Irethel együtt, akit már van szerencsém ismerni.
- Szervusz fiam. Üdvözletem kisasszony. Mi már ismerjük egymást.
Valaogy kibújik belőlem az ördög, s huncut mosollyal szememben nézek a lányra, majd gyorsan elkapom a tekintetemet
és Friminkához fordulok.
- Mégis elmegyek, s hozok valamit inni. Mit hozhatok neked? És önnek Dorothea?
Válaszukat megvárva eltünök a bárpult felé, hogy egy kicsit kikapcsoljam az agyamat a sok csacsogásból. A pultot megközelítve különös látvány fogad, valami fura szellemek siklanak a táncosok között. Az az öreg elég hátborzongató. Szemeim sarkából lesem őket, hogy mire is készülnek, miközben haladok előre, hogy a pultostól egy-egy italt kérjek hármónknak. Visszafelé indulva a táncosok feje felett lebegtetem el az italokat asztalunkhoz (ha van a fotel előtt), hogy én megálljak karbatett kezekkel figyelni a szellemeinket.
Vissza az elejére Go down
Noel Wyard
Prefektus - Pilluamuleto
Noel Wyard

Férfi Skorpió Jelige : A halál csak a kezdet. Az Antisignus.
Hozzászólások : 1437
Évfolyam : Első
Kor : 30

Bárpult - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 28 2009, 19:50

[Kumiko, Amelie, Izzy, Krisztyne]

*Nem gúnyolódik, dehogy teszi, pár napja ő is valami olyasmit keres, amiről tudja, hogy elméletben nem léteznek, és mégis kutat utánuk, mint valami megszállott. Ez sem normális, ha azt nézi, ahogy a többiek viselkedése sem, most viszont ez van, ezt kell szeretni, ebből kell jól kijönniük. Amíg Kumiko is győzködi Krisztyne-t, Amelie-re figyel, elvégre az üzlet az üzlet. Abban már csak reménykedni tud, hogy a többiek nem rontották még el az esélyeit, és legalább sörhöz, illetve Rudolfhoz jut.*

-Tudom, Amelie, tudom, hol van az angyalka, csak ki kell őt szabadítani.

*Egyelőre nem mond többet, hiszen Amelie sem árulta el, ki az informátor. A sör látványára hálásan pillant a lányra, legalább azt ihat, és valaki megszánta. Nem vesz arról tudomást, hogy a lány egy kicsit becsípett, nem lenne illő dolog tőle. A kérdésre bólint, egyértelmű.*

-Köszönöm a sört, és igen, megnézheted, hogyne nézhetnéd? Gyere velünk.

*Ideje menni, hiszen a többiek indultak, Krisztyne-t pedig takarniuk kell. Azon csak vigyorog, ahogy Izzy éppen rábeszéli a lányt, ne legyen jó kislány, más sem hiányzik, hogy elkönyveljék róluk, hogy notórius szabályszegők, mert nem így van. Amelie-re pillant várakozóan, majd Krisztyne-re, és odasúgja neki, hogy megtalálhatják Rudolfot, úgy tűnik.*

-Tudom én, Krisztyne? Eszembe sem jutott, hogy te…

*Elneveti magát, a köpönyegét már átadta a célra, így már csak a lányon múlik, sikerül-e megoldania a kérdést. Felvonja a szemöldökét, nem is olyan rossz az a fekete szín, ezt rögtön megállapítja. Kumiko elrendezi a ruha a színét, a köpönyegét kifordította, így elméletben nem bukhatnak le. Arra bólint, hogy nem lehetnek feltűnőek, így kissé lemarad, és késve érkezik vissza a pulthoz. Hálás a második sörért is, szereti, bár sokan mondták már, francia létére érdekes ízléssel rendelkezik. Amelie csak velük tart, ne legyen ő se egyedül.*

-Kösz, Krisztyne, örök hálám. Oda nézzetek! Ansel… tőle kaptam a levelet. Neki tudnia kell, hogy hol vannak a lények.

*Szemügyre veszi a többieket is, de Ansel az, akit látásból, de ismer. Ő adta a levelet, minden bizonnyal szolgálhat némi információval. Nem téveszti őket szem elől, majd ha van kedve a társaságnak, akkor „letámadja” a szellemet, hogy kérdezzen tőle. Még jó, hogy nem lehet megragadni, mert megtenné.*
Vissza az elejére Go down
Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto
Izzy Maddison

Férfi Kos Jelige : Az embernek az a sorsa, ami, és az élet különben is illúzió.
Hozzászólások : 439
Évfolyam : Első
Kor : 31

Bárpult - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 04 2010, 15:22

[Noel - Kriszty - Kumiko]


*Magában jót mulat Kriszty vívódásán, és egyetlen percre nem dől be annak az állításnak, hogy ő nem jókislány. A nyelvöltésre felröhög, valóban felnőtthez méltóan viselkednek, már csak az hiányozna, ha valaki kiküldené őket a teremből.*
-Itt a kiváló alkalom, hogy bebizonyítsd!
*Válaszol szemtelenül a lánynak, aki úgy látszik, időközben be is adta a derekát. Ami talán nem nagy csoda, hiszen ha őt is ennyien zaklatnák, sokáig ő sem állna ellen. Viszont neki még küldetése van, hiszen nem adta még oda Noelnek a karácsonyi ajándékát, amit pár héttel ezelőtt szerzett be a bazársoron. Viszont a napokban teljesen elbizonytalanodott, és többször elpróbálta, hogy is fog majd zajlani az ajándékozás, de egyre hülyébben sült el minden tükör előtti próba, így arra az elhatározásra jutott, hogy nem fog sokat szövegelni, egyszerűen csak a zsebébe csúsztatja a pici csomagot, és akkor nem kell magyarázkodnia. Most, hogy a köpönyeg néhány percre gazdát cserél, észrevétlenül meg is tudja csinálni az egészet. Mondván, hogy Krisztynek segít magára kanyarítani, vékony, fürge ujjai ügyesen csempészik bele a ruhadarab zsebébe a koponyával díszített öngyújtót, amit maga csomagolt be egy ezüst színű papírba, és egy kísérőt tett bele, amire csak annyit írt: Noelnek Izzytől. Boldog karácsonyt… Persze előtte mélyen belenyúl, hátha oda bújt el valamelyik lény, hiszen ha Francisban angyalka rejtőzik, akkor a zsebben is lehet valami. Legalábbis szerinte.
Pici zöld szemei kikerekednek, ahogy az átalakulást szemléli, ennyire közel még nem volt alkalma megcsodálni ilyesmit. Csak magában állapítja meg, hogy a kék hajszín nem rossz, de ez a fekete sokkal jobban áll a lánynak.*
-Nyugi, nem követünk. Kerüljük a feltűnést. Lennél olyan drága, és hoznál nekem egy vodkát, vagy valami töményet? Ha nincs, jó a sör is, bármit hozhatsz, csak ne körömlakk legyen!
*Nem válogat, bár a fontossági sorrendet már felállította. Kriszty bármit hozhat neki, még a női italokat sem vetné meg most, hiába állítja az ellenkezőjét. Vigyorogva veszi el a poharat.*
-Köszönöm szépen! Te egy tündér vagy! Amúgy ez a szín jobban áll, mint a kék.
*Sajnos nem tud nyugodtan iszogatni, hiszen a közeledő szellemek hozzák rá a frászt – meg egy kicsit a lelkiismeret furdalást is. Főleg, ahogy az öreg szellem kérdőre vonja szegény lányt. Nem hagyhatja, hogy egyedül vigye el a balhét, így muszáj kiállnia mellette.*
-Nem magától tette, mi kértük meg rá Uram! Mi csak egy kis alkoholt szerettünk volna inni, egy egészen picikét, mert elvégre egy évben csak egyszer van karácsony… kérem, nézze el nekünk ezt a kis… csínyt!
*Viszont elég ennyi az őszinteségből, ideje hogy elterelje a szót. Ugyanis tisztán hallotta, mikor Ansel ajándékáról beszélt az öreg, Noeltől meg azt tudja, hogy ő írta a levelet – ő ugyanis nem jegyezte meg a sajátjában szereplő nevet.*
-Az egész a nyurga cilinderes Úr műve volt? De hát hogyan? Ő dugdossa a karácsonyi lényeket is? Már annyira szeretnék velük találkozni! Legalább egy-két krampuszt, vagy angyalkát úgy szeretnék látni! Kérem szépen! Legyen szíves….
*Még mindig érzi magán a kényszeres vágyat, hogy felkutassa őket, így őszinte érdeklődéssel beszél a szellemhez.*
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Bárpult - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 05 2010, 23:47

Az arcokat elnézve meglepetést okoz kicsit egyeseknek az átváltozásom, de majd megszokják. Bár nem lesz túl sok lehetőségük ezt látni, nem nagyon szoktam akarattal változni, csak ha nagyon muszáj, vagy ha kedvem úgy tartja, mint most.
...hát azt, hogy Amelie velem tart-e már nem tudom meg.
Nem, mert amint elindulok, s az italokat körbeadom az illetékseknek, mármint a kis csapatnak, akik itt lézengenek velem együtt, történik valami, ami bizony nekem nagy gáz. Azért előtte még vigyorgok egy sort azon, hogy a fiúknak tetszik a fekete hajam, de le kall, hogy hervasszam őket, mert a kék az eredeti, és ahhoz ha nincs okom rá ragaszkodom. No meg az is az ijedelmem előtt van, hogy megiszom a boromat, kiélvezve annak ízét, illatát. Leveszem magamról Noel talárját, és visszaadom neki, hogy immáron ő vehesse magára, s kutathasson zsebében. Még jó, hogy nekem nem szokásom más zsebeiben kutakodni. Egyébként is elég érdekes lehettem egy kifordított, férfi talárban, a bíborszínű ruhámmal, aminek színét most visszaváltoztatom.
No és most jön a sokk....
A két ifjú szellem még fel sem tűnik, valahogy el vagyok azzal foglalva, hogy beszélgetek, s figyelek arra, hogy tanár ne nagyon lássa kezünkben a poharakat. De valami jeges érzés fut végig minden porcikámon, mikor az öreg "fazon" megközelít engem. Nem kell, hogy átsunahjon rajtam, mint a többieken, nem, nekem elég csak a jelenléte ahhoz, hogy a frászt hozza rám, még akkor is, ha alapvetően esetleg ártalmatlan. Hátrálok, egyre jobban, s remegés fog el. Hallom, hogy kérdez valamit, hallom hogy Izzy beszél neki, de tudatomig nem jutnak el szavai. Fogalmam sincs, hogy mit kellene mondanom. Mondanom, nem, arra nem is lennék képes, mert ha én most kinyitom a számat, abból sikítás lesz, s nem pedig normál beszéd. Remegve kezdem el rángatni Izzyn a ruhát, apró mozdulatokkal, s ha rámnéz rájön, hogy mi a bajom. Valami, amiről csak ő tud, és neki nem kell magyarázkodnom, ráadásul egy irányba vezet utunk. Nem kell kinyitni a számat, hogy szavak helyett sikoly törjön fel belőlem, magamra vonva ezzel az ünneplő társaság tagjait. S ha szerencsém van a fiú kapcsol, s egyenesen az ajtó felé indul velem, hogy felkisérjen a hálókörletünkbe. Jah, és másik reményem, hogy a szellem nem követ oda is.

//Ha mégis követ, akkor azt majd mesélők egyike jelzi nekem Very Happy köszönöm a játékot, és az ünnepélyt.//
Vissza az elejére Go down
Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto
Izzy Maddison

Férfi Kos Jelige : Az embernek az a sorsa, ami, és az élet különben is illúzió.
Hozzászólások : 439
Évfolyam : Első
Kor : 31

Bárpult - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16 2010, 19:34

*Kicsit lebiggyed a szája széle amiatt, hogy Kriszty haja nem marad fekete, de hamar túlteszi ezen magát. Ez a fura, kék szín nagyon is illik hozzá, a kissé bohókás természetéhez, ha belegondol, mégiscsak jobb ez így, mint a szokványos fekete, hiszen olyan bármelyik lánynak lehet.*
-Na nem baj, ez sem olyan vészes.
*Azért csak nem fog már úton-útfélen bókolni neki, még a végén elbízza magát, vagy ami még rosszabb, kedves embernek fogja őt tartani. Ahogy a köpönyeg visszakerül Noelhez, elégedetten bólint, valahogy majd jeleznie kellene a haverjának, hogy ne adja be a mosásba anélkül, hogy beletúrna a zsebébe. Az ajándékozás az most nem fog neki menni, biztos hogy közben talpig zavarban lenne, és egy értelmes mondatot nem bírna kinyögni.
A szellemek érkezése után egy darabig észre sem vette, hogy nincs minden rendben Krisztyvel, csak mikor a lány már a ruháját rángatta, akkor fordult oda hozzá.*
-Igen? Mi van?
*Még gondolatban a buta keresgélésnél tart, így csak lassan tűnik fel neki a lány sápadt arca, és remegő tagjai. Természetesen emlékszik még rá, mi történt a karos Halloween-en, nehéz is lenne elfelejtenie, hiszen az a sikítás, ami a szellem miatt hagyta el ajkait, álmában még mindig kísérti.*
-Upsz... megjöttek a haverjaid! Na gyere egy kicsit távolabb megyünk.
*Egyelőre nem áll szándékában távozni, csak kimennek az ajtóig, de azt már nem engedi, hogy simán kisétáljon rajta.*
-Igen, tudom mit érzel, de ezek teljesen ártalmatlan szellemek! Nem esznek meg, és ha úgy jobb, akkor csimpaszkodj csak belém, vagy maradj a hátam mögött. Szeretném hallani, amit mondanak, úgyhogy vegyél mély levegőket, mert egy kicsit közelebb megyünk hozzájuk.
*Határozottan, megnyugtató hangon beszél, és megfogja a lány kezét, hogy visszahúzza egy kicsit. Persze nem akarja arra kényszeríteni, hogy a közvetlen közelükben legyen, már azt is nagy eredménynek könyvelné el, ha öt lépés távolságban megállnának előttük. Figyel a lányra, ha semmiképp sem akar ebbe belemenni, akkor visszakíséri őt a szobájába, de még szándékában áll visszajönni.*
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Bárpult - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 00:22

*Krisztyt sokkal könnyebben sikerül meggyőzni, mint ahogy gondolta volna. Ez persze jó hír, mert előbb jut hozzá az italához, persze csak akkor ha az átalkulás tényleg jó sikerül és át tudják verni vele a csapost. Kriszty külsejét ő tökéletesnek véli, nem is mondaná meg, hogy az előtte álló nő a barátnője, ha nem látja egy perccel korábban, ahogy átalakul. A távol maradásra bólint, nem beszél feleslegesen, elég volt neki az eddigi verselés, sőt még sok is volt.
Kriszty hamar visszatér, és nála is van az innivalója, amit Kumiko boldogan vesz a kezébe és kezd inni, persze csak lassan, mert nem akar becsípni. Az nem "úri lányhoz" méltó, ahogy az édesanyja mondaná, s bár nem érdekli egyáltalán a nő, azért még is csak berögzültek ezek a szavak. A szellemeket először észre sem veszi, csak azt látja, ahogy Kriszty teljesen lesápad, és aztán hallja meg a hangot, és érzi meg a hűs levegőt*
- Nem tett semmit, ami nem természetes. Csak néhány barátnak segített.
*Jegyzi meg csak úgy mellékesen nem a szellemnek hanem maguknak. Pontosabban már csak Noelnek hisz Kriszty Izzyvel együtt eltűnik.Egy pillanatra felötlik benne, hogy utánuk megy, de ekkor feltűnik neki a legkisebb szellem, s meghallja ahogy az rímekbe szedve beszél. Gondolkozás nélkül is tudja, hogy ez az aprócska átlátszó lélekteken szörnyeteg átkozta meg őt, és miatta szenved a rímektől.*
- Ott az a nyamvadt kis Fatime, aprócska kis ördögöcske! Adok én majd neki ajándékot! Ez a lány tutira elmeháborodott. Ugyan ki lenne olyan hülye, hogy magától rímekben beszéljen? Örül a kis nyavajás, hiszen tudja ez nekem mekkora fejfájás!
*Nem is érti kinek beszél... Izzy visszafele rángatja Krisztyt. Noel meg valami lényekről hadovál. De hol érdekli az őt? Legszívesebben odamenne a kis döghöz és megfojtaná, ha nem lenne már amúgy is halott. Bár azért rossz lehet, hogy ilyen fiatalon halt meg, de ő arról igazán nem tehet... Szóval nem kéne bántani érte.
Igen, határozottan bántásnak fogja fel a rímekben való beszédet. Neki ez sors csapás, megaláztatás, kínszenvedés! De most már talán vége lesz. Talán azért vannak itt, hogy feloldják az átkot, akkor végre normálisan beszélhet majd, és megérti azt is, mi ez a nagy lény vadászat... Persze biztos ez is valami átok, de nem igazán beszéltek róla a többiek, mintha féltek volna, hogy elkotyognak valami titkos információt...
Nagyon reméli, hogy tényleg ez a vége. Ha nem akkor egész biztos, hogy valami meggondolatlanságot fog tenni, és az Fatime-vel lesz kapcsolatban.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Bárpult - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Bárpult

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Kalandok, programok :: Karácsonyi bál-


Fórum készítése | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés