Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Csevegő fórum - Page 21 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Erin Corwell
Diák - Extremus
Erin Corwell

nő Vízöntő Jelige : XIII. A Halál
Hozzászólások : 419
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 21 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 21 Icon_minitimeSzomb. Márc. 27 2010, 17:55

Sziaa. ^^ *Visszainteget Rai-nak.*

Egyébként azon gondolkozom, hogy mennyire lenne beteg ötlet megkérni Gerardot este, hogy az Egyéb személyek, és a Vendégtanárok színét cserélje fel, mert az utóbbié jobban illik Jezebel betűszínéhez. XD
Vissza az elejére Go down
Erik von Schattental
Diák - Extremus
Erik von Schattental

Férfi Bika Jelige : Jöjj sűrű éjszaka, s pokolfüstbe öltözz
Hozzászólások : 208
Évfolyam : Első
Kor : 30

Csevegő fórum - Page 21 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 21 Icon_minitimeSzomb. Márc. 27 2010, 18:31

igaz, a versenynek vége, de azért hajrá
Vissza az elejére Go down
Peter Moonlight
Diák - Pugnax
Peter Moonlight

Férfi Nyilas Jelige : VIII. Erő
Hozzászólások : 192
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 21 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 21 Icon_minitimeSzomb. Márc. 27 2010, 20:30

Hát, én hazaértem, Gerry pedig zötyög a vonaton.

Akkor nem mesélek semmit, cöh! *sértődötten és sűrű szipogással elsomfordál*
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Csevegő fórum - Page 21 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 21 Icon_minitimeSzomb. Márc. 27 2010, 20:32

Héj Very Happy nem megsértődni ám Sad

Természetesen kíváncsian olvassuk a beszámolódat:) Hacsak ki nem megyek az állomásra integetni Gerardnak, (mármint ha tudnám melyik vonattal is megy, meg egyáltalán nem is számít rám, szóval nem is sok értelme van kimenni, de sebaj Very Happy ) de akkor majd ha visszaértem Very Happy
Vissza az elejére Go down
Peter Moonlight
Diák - Pugnax
Peter Moonlight

Férfi Nyilas Jelige : VIII. Erő
Hozzászólások : 192
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 21 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 21 Icon_minitimeSzomb. Márc. 27 2010, 20:40

A 17:33-assal ment, Keletiből, nem tudom mennyi idő alatt ér Nyíregyre : )
Vissza az elejére Go down
Erin Corwell
Diák - Extremus
Erin Corwell

nő Vízöntő Jelige : XIII. A Halál
Hozzászólások : 419
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 21 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 21 Icon_minitimeSzomb. Márc. 27 2010, 20:41

Baromi sok. T_T
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Csevegő fórum - Page 21 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 21 Icon_minitimeSzomb. Márc. 27 2010, 20:45

Mivel út közben nem valószínű, hogy kiles az ablakon ahol én élek, elég kétes, hogy integessek neki Smile
Csak vicceltem Very Happy Nem vagyok Nyiregyi, csak útba esek neki Very Happy Egyébként kb 3:50, azt hiszem Smile Hozzánk három, innen még 50 perc.
Vissza az elejére Go down
Peter Moonlight
Diák - Pugnax
Peter Moonlight

Férfi Nyilas Jelige : VIII. Erő
Hozzászólások : 192
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 21 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 21 Icon_minitimeSzomb. Márc. 27 2010, 20:46

Azt én is tudom Razz És szegénykének az egész úti muníciója egy croissant és egy szendvics... : ( xD Csak azért mondtam az időt, hogy Tayler tudja hánykor van arrafelé xD

És majd Tria mondd beszámolót, csak annyit mondok, hogy mielőtt ment a vonat, venni kart mekiben kaját, nem mentünk el venni, és miután felszálltak elmentem venni egy Csibeburgert és olyan gonooosznak érzem magam : P
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Csevegő fórum - Page 21 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 21 Icon_minitimeSzomb. Márc. 27 2010, 20:59

Akkor egy szendviccsel felszerelve kellene kimennem Very Happy
Vissza az elejére Go down
Peter Moonlight
Diák - Pugnax
Peter Moonlight

Férfi Nyilas Jelige : VIII. Erő
Hozzászólások : 192
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 21 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 21 Icon_minitimeSzomb. Márc. 27 2010, 21:09

És bedobni az ablakon xD Ráírva: "Henzsely Tibornak adjátok oda" xD
Vissza az elejére Go down
Cailin Landry
Diák - Pilluamuleto
Cailin Landry

nő Bak Jelige : szunnyadó tündérsárkány
Hozzászólások : 633
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 21 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 21 Icon_minitimeSzomb. Márc. 27 2010, 21:14

szegééény... pedig mondta, h ha pesten jár, mindig megy mekibe. nem volt már rá idő? :O
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Csevegő fórum - Page 21 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 21 Icon_minitimeSzomb. Márc. 27 2010, 21:17

Ha "beszaladok" Szerencsre, ott elv megáll az IC....Wink 10 perces út Very Happy
Vissza az elejére Go down
Peter Moonlight
Diák - Pugnax
Peter Moonlight

Férfi Nyilas Jelige : VIII. Erő
Hozzászólások : 192
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 21 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 21 Icon_minitimeSzomb. Márc. 27 2010, 21:18

Hát, az úgy volt, hogy elhúzódott a verseny kezdése, kb háromnegyed órával, és ugye a vonaton meg foglalt hely volt, szal sietni kellett, hogy elérjék, meg amúgy is a kövi már nagyon későn ért volna Nyíregyházára. Szóval... Hogyha elmegyünk még Mekibe, akkor tuti nem érjük el a vonatot, utána elmentem és tömeg volt.
Vissza az elejére Go down
Rai Drac
Diák - Extremus
Rai Drac

Férfi Mérleg Hozzászólások : 415
Évfolyam : Első
Kor : 47

Csevegő fórum - Page 21 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 21 Icon_minitimeSzomb. Márc. 27 2010, 21:45

*visszainteget Erinnek*

Akkor még izgulunk egy kicsit Smile

Am szerintem, ha szépen megkéred, és olyan kedvében lesz, akkor lehet, hogy átváltja neked a szineket XD
Am öregem! MOst komolyan belegondoltam az indokba...
MIndezt azért, hogy jobban menjen Jezabel "Szeme" színéhez XD

*röhögve elvonul*

//de csak azért ilyen víg, mert az ő kis szerencsétlen karija még nem futott össze az említett személlyel (?) X"D
Vissza az elejére Go down
Peter Moonlight
Diák - Pugnax
Peter Moonlight

Férfi Nyilas Jelige : VIII. Erő
Hozzászólások : 192
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 21 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 21 Icon_minitimeSzomb. Márc. 27 2010, 21:48

Nem szeme színéhez, betűszínéhez:P
Vissza az elejére Go down
Cailin Landry
Diák - Pilluamuleto
Cailin Landry

nő Bak Jelige : szunnyadó tündérsárkány
Hozzászólások : 633
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 21 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 21 Icon_minitimeSzomb. Márc. 27 2010, 21:55

még jobb Laughing
Vissza az elejére Go down
Erin Corwell
Diák - Extremus
Erin Corwell

nő Vízöntő Jelige : XIII. A Halál
Hozzászólások : 419
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 21 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 21 Icon_minitimeSzomb. Márc. 27 2010, 22:28

A Jezebellel való találkozásnak még jó kimenetele is lehet. Nem rajta múlik. :- D
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Csevegő fórum - Page 21 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 21 Icon_minitimeVas. Márc. 28 2010, 11:50

Gerard most nincs jó hangulatában, szóval most nem vált semmit sem. Ne számítsatok nagy élménybeszámolóra, mert ez minden, csak nem élmény, az egész útban az volt a pozitívum, hogy találkozhattam Peterrel. ^^ Olyan volt, mint amilyenre számítottam: iszonyatosan nehéz, hogy még véletlenül se tudd megoldást. Igazából szerintem egész évben azon gondolkoznak, hogy hogyan lehet megszívatni a döntőben az embereket. :\ Szerintem stabilizálom az előző helyezésemet, és leszek országos 50., nem tudom. Az biztos, hogy attól szerintem jobban sikerült az enyém, mint akivel mentem, a többieket nem tudom, akik még a megyéből voltak. Eleve arra ment ki nálam a játék, hogy a megyéből a legjobbat írjam, majd elválik, hogy hogyan sikerült. Több ezer gyerekből így is az ország 70 legjobbjában benne vagyok. A Word, Power Point, grafika megvan, ez körülbelül 90 pontot jelent, ebből jó esetben megvan 80 pont, talán, az Excel 60 pontjából meg örülök, ha 20-30. De az szinte senkinek sem ment a környéken, mindenki inkább a többit csinálta, tökéletesítette.

A Meki tényleg kimaradt, de nem gond, vettem egy egész tűrhető szendvicset helyette a pályaudvaron, amiből igazán kihagyhatták volna azt a kapros krémet, de mindegy, túléltem. Megvagyok, itthon vagyok, hazaértem háromnegyed kilencre, a vonat késett három percet, de meglepő volt, mert oda felé pedig totál pontos volt, és még az is lehet, hogy hamarabb érkezett meg, mert akkor néztem az órát, amikor már lent voltam a vonatról, és akkor volt 08:37, szóval előtte már 1-2 perccel meg kellett érkeznie.

Körülbelül ennyi. És tényleg ne vegyetek kávét az ELTE-n, mert pocsék. Pedig folyamatosan nyomogattam a "Több cukor" gombot, de semmit sem adott hozzá... Ki is dobtam a felét, mert pocsék volt. Szoktam inni feketén, ha nagyon muszáj, de ez még így is borzalmas volt (azt pedig már meg sem említem, hogy direkt a Kávé tejjel és cukorral opciót választottam, de ez totál fekete volt, a pocsék fajtából).

És most akkor belevetem magam a következő infóversenybe, mert holnapra le kell adnom, és sehol sem tartok. Valamint köszönöm mindenkitől a drukkolást. :]
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Csevegő fórum - Page 21 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 21 Icon_minitimeVas. Márc. 28 2010, 13:21

Örülök neki Gerard, hogy egyben hazaértél, de annak már nem, hogy lógatod az orrod:) Tudom, hogy a tökéletesség a fő szempont számodra, de nagyon sok sikert elértél már ahhoz, hogy mindenki büszke legyen rád Smile Tessék te is annak lenni magadra!! Többet tettél le az asztalra attól, hogy ne így érezz Wink Nem így van?
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Csevegő fórum - Page 21 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 21 Icon_minitimeVas. Márc. 28 2010, 13:37

Nem amiatt vagyok feszült, és rosszkedvű, hanem attól, hogy még egy napom rámegy arra, hogy infóversennyel foglalkozzak, így az egész hétvégémet teljesen feláldozva erre. -_-"
Vissza az elejére Go down
Darnay Hajnal
Diák - Pugnax
Darnay Hajnal

nő Bika Jelige : Pukkancs, Gumilány, Angyalka, Csiszolatlan gyémánt
Hozzászólások : 410
Évfolyam : Első
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 21 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 21 Icon_minitimeVas. Márc. 28 2010, 14:15

Gerygerygery pedig én is szurkoltam neked ^^ Ne legyél rosszkedvű Very Happy

Amúgy valaki meg tudná mondani, hogy mennyi az idő? Hogy óraátállítás volt-e vagy sem? ^^
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Csevegő fórum - Page 21 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 21 Icon_minitimeVas. Márc. 28 2010, 14:16

Volt, elméletben most van 13:16.
Vissza az elejére Go down
Darnay Hajnal
Diák - Pugnax
Darnay Hajnal

nő Bika Jelige : Pukkancs, Gumilány, Angyalka, Csiszolatlan gyémánt
Hozzászólások : 410
Évfolyam : Első
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 21 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 21 Icon_minitimeVas. Márc. 28 2010, 14:27

Köszi, csak a házban lévő kb 7 órán mind különböző idő van xD
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Csevegő fórum - Page 21 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 21 Icon_minitimeVas. Márc. 28 2010, 15:12

Hajnal, előtted a gép nem mutatja? Very Happy Az elviekben pontos Wink

Gery kitartás:) Jön a nyár Very Happy
Vissza az elejére Go down
Darnay Hajnal
Diák - Pugnax
Darnay Hajnal

nő Bika Jelige : Pukkancs, Gumilány, Angyalka, Csiszolatlan gyémánt
Hozzászólások : 410
Évfolyam : Első
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 21 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 21 Icon_minitimeVas. Márc. 28 2010, 15:15

A gépem órája lassan már sztem egy éve elszállt, és nem tudom visszaállítani. Mióta feltettem a Chameleon Clock-ot, azóta jobb, de néha egy órában marad egy napig Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Csevegő fórum - Page 21 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 21 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
21 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Általános fórumok :: Csevegő-


Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés