Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Harmadik emeleti folyosók - Page 4 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Harmadik emeleti folyosók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Joshua Notte
Diák - Pugnax
Joshua Notte

Hozzászólások : 10
Évfolyam : Első

Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Dec. 10 2009, 15:25

A szavak hallatán elfintorodom, nem gondoltam, hogy apám képes olyan helyre küldeni, ahol ilyen követelményeknek kell megfelelni. Nekem se talárom, se egyéb olyan ruhadarabom, amivel könnyedén beilleszkedhetnék ebbe a forgatagba.
- Ejha cimbora...akkor remélem, hogy van itt a közelben valami talárszabászat, mert nekem nincs ilyen hacukám. - jegyzem meg, s kicsit felnevetek, mert valóban elég vicces lehet az a köpeny és még fogalmam sincs, hogyan fogom magam rávenni, hogy viseljem.
- Ez meg a másik...apám nem világosított fel, hogy ilyen hideg lesz itt, így nem is hoztam magammal téli cuccokat. Remélem, hogy lesz lehetőségem ilyeneket is beszerezni...vagy, van esetleg talált tárgyak osztálya? Mert engem az sem zavar, ha turi cucc, csak ne fázzak. - Mondom egy vigyorral, miközben követem őt, s lassan cammogunk felfelé a lépcsőkön, amelyek mozognak, és rettentően nyikorognak.
- Tyűű, elég rég járhatott erre ezermester. Nem kéne kicsit felújítani? - kíváncsiskodom, mire a falon felmorran az egyik festmény.
- Áh, a szívbaj jött rám. Mond csak, ezek ilyen hiperaktív képek? Mert nálunk otthon sosem dumáltak. - még mindig nevetek, igazából viccesnek találom ezt az egész helyet, lehet, hogy azért, mert egész más környezetben nevelkedtem, s még idő kell majd hozzá, míg megszokom.
- Ajjaj ennyi információt, félek, hogy ezt mind nem tudom megjegyezni, de azért majd próbálkozom. - válaszolom, miután felérünk a harmadik emeletre.
- Értettem főnök - színpadiasan tisztelgek, s mellé egy vigyor is kúszik az arcomra.
- Most már nem lesz gond, az időm többi részét rászánom, hogy eligazodjak. -
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Dec. 10 2009, 15:46

Neked Very Happy

*Konidiknak sem volt talárja, valahol a szobájában volt.*
- A szobádban lesz a talárod, azt hiszem.
*Kicsit összeráncolja a homlokát, de biztosan a szobában kell lennie.*
- Igen, ott lesz valahol a szobádban.
~Ruhák? Talán lehet valahol venni, hiszen Kumiko biztos hogy nem hozott magával színes cuccokat, és most még is olyanok vannak rajta.~
- A városban lehet venni ruhákat. Meg mindenfélét. Ami csak szem szájnak ingere. Talált tárgyak osztályáról még nem halottam, de lehet hogy az is van.
* Igen, a városban biztosan van ruhabolt is. Talált tárgyak osztálya viszont Konidik szerint nincs, bár ki tudja... Hiszen már fedezett föl épp a tegnapi nap egy újabb szobát. A kastély tele van meglepetésekkel. A lépcsők nyikorognak, ez tény. Bár az ezermesteres megjegyzésre nem mond semmit Koni. A festménytől nem ijed meg. Megint el kell mosolyodnia, a mai nep folyamán sokadszor. Itt ilyenek festmények. *
- Majd megszokod a képeket, általában nem ijesztegetnek, de attól függ, hogy milyen napjuk van, legalábbis szerintem.
*A sok információ, hát igen, Konidik is alig jegyzet meg belőle valamit, a karvezető és helyettese nevét, illetve pár szabályt.*
- Majd megtanulod idővel, hogy mi hol van, én fogadni mernék rá.
*A tisztelgésre csak elmosolyodik. Ma ilyen napja van, kivételesen, pedig mikor lement akkor semmi kedve nem volt a mókázáshoz. Jót tett neki ez a srác. Kifejezetten jót!*
- Rendben, felőlem azt csinálsz a szabadidőben amit csak akarsz, csak ne hozz szégyent a karra! Azt senki nem szeretné a pugnaxból! Na gyere, még kell mennünk egy kicsit, aztán már fönn is leszünk a padláson. Ott majd megmutatom a szobád.
*Azzal elindul, fölfelé, a padlás felé. Nem megy gyorsan, minek a sietség? Miközben megy, arra gondol hogy majd nem ártana meglátogatnia a teázó-kávézót, ott biztos ilyenkor jó forró italok vannak. Egy jó meleg teára gondolva, éri el a lépcőt, és elkezd menni rajta, az ég felé, megint hátrapillantva hogy jön-e Josh?*
//Következőt a Kopsennibe!//
Vissza az elejére Go down
Nadia Oronar
Diák - Pugnax
Nadia Oronar

nő Ikrek Jelige : szeleburdi angyalka
Hozzászólások : 67
Évfolyam : Első
Kor : 31

Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Dec. 12 2009, 15:36

///Dorothea Bristow-Nadia Oronar///

*Padlás. Hát ez remek. Miért pont padlás? Miért nem a harmadik emelet. Valószínüleg amiatt amit a tanárnő mondott. Illemtudóan követi, miközben figyelmesen hallgatja a szabályokat. A tizennyolcadik életév hamar meglesz, azzal addig kell foglalkoznia. A talár...az már macerásabb, de minden tőle telhetőt megtesz. Házit írni, beilleszkedni, meg jól érezni magát menni fog, vagyishát reménykedik benne. Kezd elege lenni a lépcsőzésből, de szó nélkül követi a tanárt, nem szokott panaszkodni. Mikor felérnek egy pillnatra meáll, esz két nagy levegőt, majd mosolyogva fordul a nő felé.*
-Nem köszönöm nincs több kérdésem. -Mostmár igazán le szeretne feküdni aludni, de ezt nem mutatja. Leveszi barna bőrkabátját, és örömmel konstatálja, hogy kellemes meleg van.


///bocsánat, nem volt valami jó hetem.Embarassed ///
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Jan. 23 2010, 17:13

*Szombat van és egyszerűen az ördögbe kívánja a szombatokat. Minden kihal körülötte, már harmadszor járja végig a folyosót egy könyvvel a kezében, aminek újraolvassa mindig ugyan azt a szakaszát. Lassan már fejből fogja fújni...Kell bele egy csipetnyi fátyolka, aztán megkeverem jobbra...nem mintha rosszul jönne neki, recepteket mindig szívesen magol, igazából mostanság bármit szívesen magol, csak épp szombat van, elátkozza ezt a napot megint, hiszen nincs tanítás és ő kénytelen összezárva lenni a gondolataival, vagyis a bájitaltan gondolataival és az a legrosszabb, hogy ebben az egészben ez a felemelő...ötödik forduló, amikor leáll kicsit megpihenni, hátát a falnak veti és elhajítja a könyvet. Nem túl hisztérikusan, egyszerűen csak eldobja, mint valami kellemetlen szemetet, csak hogy a következő pillanatban rájöjjön a "nem tudok nélküled élni" és a kezébe invitálja újra. Olyan rossz, hogy éppen most akar hazamenni....Éppen most annyira szívesen elutazna...úgy szeretne menekülni, de fátyolkának érzi magát a saját rohadt bájitalában..és ez már olyan ironikus, hogy szárazan felnevet és újra a sorok közé veti magát, hátát a falnak vetve, kényszeredetten csokit tömve szájába.*
Vissza az elejére Go down
Nadia Oronar
Diák - Pugnax
Nadia Oronar

nő Ikrek Jelige : szeleburdi angyalka
Hozzászólások : 67
Évfolyam : Első
Kor : 31

Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Jan. 23 2010, 17:27

*Kezd hisztériás rohamot kapni. Tizenötödjére olvassa azt a nyomorult pálcamozdulatot, és nem, egyszerűen nem akar a fejébe menni. Idegesen csapja össze a könyvet és dobja el a szoba másik felébe. Még szerencse, saját szobája van, lehet hamar idegbajt kapnának a szobatársai. Leugrik az ágyról, és belebújva cipőjébe kiront a szobából, le a klubhelyiségből, csakhogy a folyosón sétálhasson. Sünit természetesen zsebébe rejtve viszi magával, pálcáját pedig szórakozottan lóbálja, mire abból apró szikrák törnek ki. Sosem tudja, hogy csinálja, lehet a pálca hibás. Kihalt minden, és ezt utálja a legjobban, nincs akivel beszélni tudjon. Megtorpan ahogy a püffenést hallja, és óvatosan kiles a fal mögül. Csak a feje látszik, de vissza is húzza, és kilép a takarásból, majd felvéve a könyvet, odanyújtja Edwardnak.*
-Bájitaltan. Hm..Szia! Tessék, kicsit vigyázhatnál rá, értékes. Meg különben is, bántott téged?
*Szemeit nagyra nyitja, és úgy néz fel Edwardra, mintha csak azt várná, hogy azt mondja "igen megvert".*
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Jan. 23 2010, 17:49

*Nadia úgyis tanúja volt már nyilvános felpofozásának, szóval egy könyv is simán megverheti...Persze a társaság sokkal jobban tetszik neki, mint a könyv, jobban kell, hogy tetsszen, hiszen a könyvek sajnos nem tudnak visszabeszélni, meg egyáltalán válaszolni sem. Micsoda tragédia...Nem rugaszkodik el a faltól, összevont szemöldökkel, szokásához híven kissé durcásan néz maga elé, majd lassan a lányra vonja pillantását.*
-Szia*Mormolja, mintha a könyvnek beszélne, aki követeli azonnali bocsánatért esedezését nem a lánynak, aki akár társaság is lehetne a ronda, kitaszított magányában ezen az elátkozott napon. Ez jellemző a lányokra, valamibe mindig belekötnek.
-Miért? Nem fáj neki...ez nem palánta, hogy elhervad. *Szerencsére- teszi hozzá gondolatban, még elviselhetetlenebb lenne a szombat, ha virágokkal kéne mászkálni.*
-Megharapott. Úgyhogy vigyázz vele, mert neked is leharapja az orrod, aztán csináltatnod kell ilyen műorrot, mint nekem van. Aztán, ha meghalsz és a te fejedet is hurcolni fogja valaki, tök ronda lesz a csontvázad, mert egy nagy lyuk lesz a fejed közepén...
*Lehet Nadiát is kiscsajnak nézi, mint Weekot, akit rávehet mindenféle sületlenségre, vagy telebeszélheti a fejét. Pedig a csajszi már sokkal idősebb, úgyhogy második gondolata mindjárt az, fel fogja adni, hülyékkel nem tárgyalok alapon. Kissé le is kunkorodnak ajkai és inkább újra fellapozza a könyvet. Ez a szocializációs dolog sokkal nehezebb, mint gondolta volna. lehet el sem kellett volna kezdenie, vagy be kellett volna előtte iratkoznia egy kurzusra...Visszaszámol...három, kettő, egy. Le merné fogadni, hogy mire újra felpillant már faképnál is lesz hagyva. A lányok nem csak furák, de gyorsak is tudnak lenni. Gyorsan adnak pofont, gyorsan sértődnek be és szelelnek kellemesebb vidékekre. Gyorsan is ejtik. lassan még sosem ejtették, maximum fejre...*
Vissza az elejére Go down
Nadia Oronar
Diák - Pugnax
Nadia Oronar

nő Ikrek Jelige : szeleburdi angyalka
Hozzászólások : 67
Évfolyam : Első
Kor : 31

Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Jan. 23 2010, 18:20

*Felhúzza a szemöldökét, és igen érdekesen néz Edwadra. Mondta ő egy szóval is, hogy azért ne dobálja mert fáj neki? Nem. Ő csak azt mondta, hogy ne dobálja, mert a könyveket nem dobáljuk. Mondjuk, ő is dobálta, de neki oka is volt rá. Az orrmegevésre felkacag, nevetése csengőkén szól, majd Edward mellett ő is nekidől a falnak.*
-Honnan veszed, hogy most nem műorrom van? Nem félek egy könyvtől, még nem bántottak. És különben meg, te miért olvasod ha megharapott?
*Esze ágában sincs elmennie, köszöni szépen, nagyon jól érzi itt magát. Kinyitja az egyik ablakot, és kihajol rajta. Megfordulva felül a párkányra és a lábát lógatva elkezd csacsogni.*
-Képzeld, valamelyik nap Süni elcsatangolt, és egy Owain professzor segített megkeresni. De most nem tűnt el. Megmutassam?
*Előkapja a zsebéből Sünit, és Edward orra alá nyomja.*
-Süni, ő itt Edward, Edward ő itt Süni. És te mit csináltál az elmúlt néhány napban?
*Hatalmas szemeit érdeklődően fordítja felé, és kíváncsiság süt belőle.*



///Egy kicsit eltűnök egy anyu nevű egyén miatt de nemsokáá visszajövök.///
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Jan. 23 2010, 20:00

*Félrenéz, kicsit meglepi, hogy a lány nem rohan el tőle...Mindenesetre nem bánja a dolgot, hanem meglepett, féloldalas tekintetét (úgy a szeme legszentebb sarkából) neki szenteli.*
-Mert a te orrod jól néz ki. Ezek szerint jó a plasztikai sebészed.*Nem mintha az övé görbe lenne, sőt egy fiúhoz képest meglehetősen egyenes (de ez a képen nem látszik...a videón igen) Jó kérdés, újra rábámul a falra, nem a lányra, mert nem fal, hanem ami vele szemben van. Lehet ennyire elgondolkodtatja a dolog...Végül vállat von és füllent egyet, kis adag iróniával megspékelve.*
-Mert mazochista vagyok és élveztem*Hangján lehet hallani, hogy csak ironizál, de azért szeme sarkából azt lesi mennyire vette a szőkeség komolyan. Mintha emlékeztetné a lány valakire...Kicsit távolabb is húzódik, hogy messzebbről is megszemlélje és tényleg...Nem olyan, mint Daeron lányban? Erre persze fejébe tódul a vér és inkább gyorsan kipislog az ablakon, kb úgy, mintha egy repülő tehenet látna. Az arckifejezése is olyan, szóval...érdekes...Még jó, hogy a lány előhozakodik a sünnel, ő köpni nyelni nem tudna, sőt lehet annyira kihajolna, hogy a fejét is szétverné,immár harmadszorjára...egy harmadik agyrázkódás után meg lehet tényleg megőrül. Először el sem jut neki, mit akar a lány, annyit fog fel, hogy Owain sün, s mire visszafordul az orrá alá dugnak egy szúrós kis állatot. Jééé...na ez sokkal izgalmasabb, mint a koponya! Azonnal érte is nyúl, mire feltehetően megszúrja...*
-Au...hát ez tök érdekes állat...Hol szerezted? Ilyen nekem is kell!
*bekapja ujját, mely feltehetőleg vérezni kezd, bár Edet ez cseppet sem érdekli.*
-Hogy lehet ezt megetetni? Megpróbálhatom? Körmöt elfogad? Vagy izé..van nálam csoki!*lerágatná vele a körmeit lehet...De csak ez a két dolog van nála. Köröm meg csoki...a ruháját és a haját nem adja. Utóbbit növeszti, előbbi meg kevés van neki...*
-Hogy mikor? Az elmúlt...*nagyot nyel*
-Napokban? *Kissé elsápad és megfeledkezve róla újra megszúratja magát a sünnel. Ujj ujjat váltogat a szájában, miközben megrázza fejét és próbál tényleg az elmúlt napokra gondolni, nem az azelőttiekre.*
-Tanultam...Te?*Rázogatja egyik kezét, másik a szájában, lehet nem is olyan jó ötlet sünt tartani. Neki nem.*
Vissza az elejére Go down
Nadia Oronar
Diák - Pugnax
Nadia Oronar

nő Ikrek Jelige : szeleburdi angyalka
Hozzászólások : 67
Évfolyam : Első
Kor : 31

Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28 2010, 22:29

*Irónia. Nincs vele különösebben baja, csak annyi, hogy ő nem képes úgy beszélni. Nagyon vizsgálják, és azt nem szereti. Szemöldök fel, ablakból vissza, kérdő tekintet.*
-Mi az? Mit nézel ennyire? Nem ettem le magam.
*Gyorsan végignéz magán, de nem, semmi hiba rajta, tökéletes mint mindig. Kérdő tekintetét újra Edwardra emeli, majd egy gondolati vállrándítással letudja. Elkapja Sünit, mikor hozzányúl, mivel nem feltehetőleg, hanem nagyon is biztosan megszúrta. Szeme elsötétül a kijelentésre, de megrázza a fejét, és ragyogó mosollyal válaszol.*
-Találtam. Illetve ő engem, de ez lényegtelen. És szerintem az erdőben is van, ha akarod elkísérlek keresni egyet. Csak akkor menjünk fel kabátért, jó?
*Kézen fogja, és elindul a klubhelyiség felé, maga után húzva Edwardot. Már ha az jön utána, és nem engedi el, mert akkor bizony orra esik, akkora lendülettel indult meg. Az etetésre hirtelen megfordul, és csilingelően felkacag.*
-Nem, se körmöt se csokit. Tessék itt van egy kis cseresznye, ezt nagyon szereti.
*Két szemet Edward kezébe nyom, majd Sünit is a kezébe teszi, közben magában elfogadja barátjaként Edet, így Süni nem fogja megszúrni. Visszacsüccsen az ablakpárkányra,mert szerinte ma már nem mennek sünt keresni.*
-Hát én is tanultam meg próbáltam fellelni a bátyám. Te nem tudod, hol lehet őt megtalálni?
*Nagyon hiányzik már neki Daeron, és most hogy tudja , hogy lehet csak pár méterre van, kezd egyre türelmetlenebb lenni.*
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Icon_minitimePént. Jan. 29 2010, 17:42

-Semmit...csak emlékeztetsz valakire...*Bámul a sünre, nem a lányra, a disznót nézi! Bámulja egy ideig, aztán, amikor úgy érzi nem lesz semmi különös, mikor felpillant, tényleg felemeli a fejét. Tényleg...az erdőben is vannak sünik...miért is ne, úgysincsen házi állata.*
-Rendben, menjünk!*Alig mondja ki, már el is kapják, de mivel nem tiltakozik, siet a lány után, nem is esik hasra, bár tény, hogy meglepi ez a közvetlen kézfogásosdi és az is, hogy meglehetősen kipirul Dé húgától és feltűnően mereven bámulja a földet vagy a lány fenekét. Ettől még jobban elvörösödik és gyorsan felfelé szegezi tekintetét, de a mennyezet valahogy nem olyan érdekes...A lány hirtelen megfordul, ő zavartan elvigyorodik, majd ugyan olyan zavartan a cseresznyére pislog.*
-Aha...ja...ilyeneket eszik...hűha...*Igyekszik óvatosan az állat pofájához tolni a gyümölcsöt, megszaglásztatni vele, aztán figyelni hogyan rágja meg és kapja be, miközben ő félszegen elmosolyodik. A süni még enne, ő viszont nem akarja, hogy megrágják a kezét, úgyhogy gyorsan elkapja, biztos benne, hogy hozzáért közben valamelyik tüskéhez, de határozottan nem érez fájdalmat, s ahogy kézfejére pillant onnan hiányzik a legújabb karcolás nyoma.*
-Hát ez fura...*Motyogja, majd folytatná az utat, de a lány hirtelen eltűnik és a párkányban bukkan újra fel.
-Akkor nem megyünk sünt keresni?*Kérdezi csalódottan, elindul vissza felé, aztán úgy torpan meg, mintha falnak ment volna.*
-Ki a bátyád, csak nem Daeron?
Vissza az elejére Go down
Nadia Oronar
Diák - Pugnax
Nadia Oronar

nő Ikrek Jelige : szeleburdi angyalka
Hozzászólások : 67
Évfolyam : Első
Kor : 31

Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Jan. 30 2010, 18:42

*Bólint egy nagyot, és egy vállrándítással letudja. Daeron hibája. Amiért ő született hamarabb. Persze nem komolyan gondolja, csak szereti ezt mondogatni. Zavartan megvakargatja a fülét, és félszegen elmosolyodik.*
-De akkor meg fog szúrni, mert Sünin olyan bűbáj van, hogy aki a barátom, vagy nagyon szeretem, azt nem szúrja meg. Meg persze engem sem. Ésés....Én nem tudom azt a bűbáj. Talán a bűbájtantanár. Ő lehet tudja. Majd ha találunk elviszed hozzá.
*Teljesen belelkesült, hogy sünt keresnek, ami nem disznó! Mosolyogva nézi, ahogy Ed eteti a szeme fényét, és miután megette, még egy cseresznyét rak a szájához, és kicsit játszik vele. Az állatot nem veszi át, csak huzigálja előtte az ételt, mire az összevissza lépked Ed kezén. A párkányon ülve hallja meg a fiú csodálkozását, mire egy kicsit felkacag.*
-Hát ezek szerint a barátom vagy.
*Nem fűz hozzá semmit, csak mosolyog. Felpattan és elindul a klubhelyiség irányába, maga után húzva Edet is, csakhogy tíz perc múlva már baktassanak is le az erdő felé. Meghallja Daeron nevét, és mint akit fejbe vágtak fordul hátra. Egészen közel hajol Edward arcához, és onnan beszél.*
-Ismered? Hol lehet megtalálni?
*Nem húzza el a fejét, hanem rávillantja Edre a legszebb mosolyát, és megy is tovább.*
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Jan. 30 2010, 21:09

-Tudom, minden sün szúr, csak a tied ilyen hiper szuper gyártmány...csak azt nem értem most miért nem szúr...De mindegy, nekem jó szúrósan is, nem fogom én mindig fogdosni...meg hurcolni, mint te...Leteszem majd a földre és jöjjön utánam...Vannak neki lábai...az hogy kilép rá meg teljesen másodlagos...*Gonosz vigyora felvillan egy pillanatra. Persze az ilyen aranyos szőke kis csajokat fogja figyelmeztetni előre, de lesz akit nem...Visszafordul a kis süni felé, teljesen kiakasztó, hogy a kezén járkál és nem szúrja meg, aztán ugyan olyan elképedve pislant fel a lányra is, mint amilyen meglepetten a sünét nézte előbb. Még a száját is eltátja. Neki aztán nem voltak barátai már nagyon régóta...Haverjai igen, de barátai...*
-Húha...akkor azért nem szúr meg...*Jól rá tenyerel a sünre, de tényleg nem érzi és lassan ő is elmosolyodik. Többre lehet ideje sincs, a khba lesz húzva, aztán vissza, követi a lányt és azon agyal mit szólna Dé, ha meglátná, hogy a húga hozza maga után a kezénél fogva. Megy utána, mennek az erdőbe, örül neki, mégha nem is látszik rajta. Aztán hirtelen megtorpan, szembe találja magát a szép szöszkével. Igyekszik ellépni, feszélyezi ez a közelség, ráadásul vészesen pirulni kezd. Dééé húga, a húga...az orra elkezd vérezni mindjárt, mint a kiakadt anime figuráknak. Zavartan rávigyorog és igyekszik nem olyan kétségbeesetten lihegni, a lány arcába.*
-Hááát, az alagsorban lakik valamerre...Én nem tudom...Megkeressük? Elkövetett valamit?*Zavartan vigyorog rá, igyekszik nem olyan feltűnőeket nyelni, úgyis tudja, hogy a következő pillanatban hirtelen el lesz rángatva az alagsor felé.*
-Ő Extrás...nem szökünk be az Extrásokhoz? Habár az igencsak lehetetlen, de megpróbálhatjuk, hátha. Szóval a húga vagy...a kis Dének...Gondolom nagyon rossz bátty lehetett*Morfondírozik hangosan és persze még mindig marha zavartan a lány orra előtt.*
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Icon_minitimeKedd Feb. 16 2010, 13:48

[Aram-Noel sátorozás]

Elég nehezen tudom eldönteni, hogy Aram tekintete, ledöbbenése most nekem, vagy éppen Noelnek szól. Mert hát azt miből is sejthetném, hgy rám is gyanakszik, nem emberi mivoltomra. Mi is lehet ennek az oka? Az, hogy írtózom a macskáktól, vagy éppen farkasok „fognak” közre, sok mindent jelenthet. Többek között azt is, hogy ez az egyik számomra fontos állat, hogy érdekel a misztikuma. Ha látta volna odúmat rájöhetne, hogy nem csak ez az állat van körülöttem. Vadászni szerető ember lévén tisztelhetném is akár a farkast, melynek ereje bámulatos. Azt viszont már nehezebben magyaráznám meg, hogy miből érzek meg bizonyos dolgokat. Noellel még csak-csak, hisz véremben van az ellenségeskedés vele kapcsolatban, de sokakból érzem, ha titkolnak valamit, ha nem is tudom azt behatárolni, így Aram felől is. Remélhetőleg Aram magához tér közben kábultságából, hisz egy ájulás egy estére éppen elég. Azért figyelem a srácot, várva azt, hogy jobban lesz, vagy éppen nem.
- Jól van Aram?
Amint kissé jobban van, tovább haladok velük, s Noelhez fűzöm következő szavaimat.
- Lehetetlen? Már miért is lehetne az? Ha jól emlékszek nem ismerte az apját, csak az anyját. Miért biztos abban, hogy ember volt?
Belépve a sátorba nem lep meg amit látok, hisz a mágia csodákra képes, s ha belegondolok, hogy nemrégen Friminka eltünt a szekrényében, elfog a nevetés. De ennek most nincs itt az ideje, komolyabb dolgok vannak függőben. Mégpedig az, hogy kibökjem Noelnek, hogy mi is a sejtelmem.
Bent kényelembe helyezem maga, valamilyen ülőalkalmatosságon, ami éppen adatik. Nem várom meg, hogy Noel hellyel kínáljon, annak ellenére sem, hogy tudom, így lenne illendő. Most nem. figyelemmel kísérem azt, hogy utánam belépdelve ők is leülnek. Jó ez így, mert van kevés időm összeszedni gondolataimat, amiket ki is mondok végül, tegeződve.
- Különös kisugárzása van felém Noel, tudja jól, hogy bennem mi bujkál, s így megérzéseim vannak bizonyos, különösen egy fajjal kapcsolatban. Ez késztetett arra, hogy megtegyem azt, ami ma történt, amiért újra elnézésedet kérem. No de csak félrebeszélek….ezt ön is tudja már. Talán a lényegre térnék. Ellenségek vagyunk Noel, mert az ereidben egy vámpír vére csörgedezik.
Nehezen tudom fékezni a bennem lévő írtózatot, amit a vámpírok iránt érzek. Halkan, mégis hangomból hallható gyűlölettel beszélek, közelebb hajolva a fiúhoz, s szememben is ott az a fény, melyet már láthatott az odúban is. De csak rövid időre, amíg kimondom az utolsó mondatot, mert aztán felülkerekedik az emberi énem állatias ösztöneimen, s barátságosan figyelem a fiúk reakcióit a kimondott szavakra.
Vissza az elejére Go down
Harold Clanford
Diák - Pilluamuleto
Harold Clanford

Férfi Vízöntő Jelige : A természet kerekein soha nincs rozsda
Hozzászólások : 77
Évfolyam : Első
Kor : 31

Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Icon_minitimeHétf. Márc. 08 2010, 16:30

Egy ablakokkal teli folyosóra érünk. A tanáron látszik, hogy nem nagyon szívleli a helyet, de mivel új diák jött kénytelen engem felkísérni a hálókörletekhez.
- Igen megkaptam már a tantárgylistám - mondom majd futólag az eddig zsebemben lévő papirosra pillantottam - hát; bájitaltan, bűbájtan, gyom- és gyógynövénytan, krisztallográfia, természetmágia, varázsfegyvertan. És még fölvettem az asztronómiát is.
Egyelőre bőven elég nekem ez a néhány tantárgy. Bár soknak nem mondhatnám, ugyanis anyámék a szerintük "legjobb" iskolába ~ az igazat megvallva szerintem sznobképzőbe ~ írattak be ezelőtt, ahol mindig illemtant és hasonló dolgokat tanultunk még pluszba. Örülök, hogy végre elszakadhattam onnan. De ez most nem az önsajnálat helye, ideje visszacsöppeni a jelenbe.
- Értem, szóval nincs kijárás 11 után, egyenruha, pontosság - hadartam, mint valami előre betanult szöveget. Még mindig gyors léptekkel haladtunk, a tanár úron meg sem látszott a fáradtság, sőt még egy kis izzadság sem.
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Május 06 2010, 20:56

--Tayler, Kilian és Aearion, valamint a mókus és a könnyes búcsú talán--


*Bámulja a mókust, ahogy Aearion beszél róla, nézi a tenyerén, amit kissé távolabb tol magától, félig összehúzott szemmel kémleli. Tény, hogy jobban fest így rozsdásan, mint ahogyan csupaszon festhetett. Kicsit meglengeti kezét, mintha azt tesztelné, hogy a mókus milyen reakciót produkál a tenyérlóbálásra. Persze megpróbálja nem fejre ejteni, csak óvatosan, hogy azt tesztelje mennyire ringispílmegszállott. Így válaszol a kérdésre felfelé menet, kissé bágyadtan.*
- Szép volt…a város is, nagyon szép. *Szerette azt a helyet, túlságosan is. Másik kezével óvatosan megfogja a mókust, hogy ne pottyanjon hanyatt, amikor mászni kezdenek felfelé a lépcsőkön. Nagyon koncentrál arra a mókusra, őt nézni, nem a lába elé figyel, ahogy válaszolgat ezekre a számára meglehetősen kínos kérdésekre. Ahogy kiejtik annak a városnak a nevét, minduntalan utcák képei, parkok bejáratai, gyerekhinták, garázstetők és a tengerpartpart rémlik fel előtte, ahol Mickeyvel olyan sokat császkáltak. Minden apró, életteli emlék, minden kicsiny szilánk, minden mély levegővétel nehezebb lesz, ahogy nem érzi többé már a tenger sós illatát.*
- Északon van,a partnál, még mindig Elwood, vagyis nem…most már meghalt. *természetesen a város még áll, csak számára halott teljesen, hiszen mindenki meghalt, aki ott közel állt hozzá. Sokkal könnyebb így, mintha azt mondaná az élet ott folytatódik ahol abbamaradt számára, minden úgy van, mint régen, senki sem vette észre, hogy eltűnt onnan öt ember, tönkrement néhány élet. Taylerre pillant felfelé menet, ezen a finomon kissé elvigyorodik, próbál megszabadulni Elwood képétől. Pedig ő ezúttal kifejezetten kedvesnek érzi magát, úgy látszik a férfi nem ossza véleményét, tud ennél jobbat is. Nem az a seggnyalós fajta, határtalan kedvessége sincs, de bizonyos fokú tisztelet nála idővel jelenik meg, talán, főleg ha ő is tapasztalja, hogy annak ellenére, hogy kisfiú nem kezelik ötévesként folyton.*
- Hát az már az ő bajuk. *Von vállat, de ő nem talál semmi sunyit, vagy cinikusat viselkedésében, még tiszteletet is vél felfedezni benne, sőt az átlagnál talán még jobb fej is velük, kérdezget, kommunikál, nem hordja le az intézmény sznobjait (vagyis mindenkit aki nincs benne az őrült ötleteiben)*
- Nem nagy cucc kint császkálni, olyan az egész éjjel is mint nappal, csak sötétben. *Neki nagy dolog volt megszegni a szabályokat, azért járkált kint folyton. Ahogy mennek felfelé, a Pillu körlet felé végre neki is leesik, hogy nem abba a közös helyiségbe tartanak, ahová ő gondolta, hogy menni fognak majd. Kissé savanyú képet vág, hogy ma is egyedül kell aludnia a szobájában, de gyorsan letörli, ahogy lassan majd bizonyára az ajtó elé érnek és visszanyújtsa a mókust a féltündének.*
- Okos állat, nem kakált rám. Akkor én maradok is. Sziasztok, jó szunyát és a többit, amit éjszaka csinálni szoktatok. *Nem tudja mit, úgyhogy értetlen képet vág, Tayler beszélhet vele, ha szeretne majd egyszer, de ő nem tudja, hogy akar, úgyhogy úgy gondolja hogy ottmarad még kicsit, ha a fiúk bemennek, s úgy is tesz, nézi még az ajtót, ami mögött eltűnnek, ha eltűnnek, mert csodák még vannak és ha most üt be a ménykű a kastélyba, senki nem megy majd boldogan nyugodni a fészkébe. De nem üt be, úgyhogy sarkon is fordul és eltűnik saját sötét szobája négy unalmas fala mögé.*

// Köszönöm a játékokat //


A hozzászólást Edward Lyons összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 16 2010, 21:04-kor.
Vissza az elejére Go down
Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto
Izzy Maddison

Férfi Kos Jelige : Az embernek az a sorsa, ami, és az élet különben is illúzió.
Hozzászólások : 439
Évfolyam : Első
Kor : 31

Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Icon_minitimeVas. Május 09 2010, 11:42

[Péntek - signus költözés]

*Nagy nap ez a mai, hiszen ha minden jól sül el, egy titkos vágya teljesülhet, mégpedig az, hogy Noel végre beköltözik a pillus hálókörletbe. Viszont azt is tudja, hogy ez nem lesz olyan egyszerű dolog, hiszen haverja megrögzött sátrazó, úgyhogy valami nagyon ütős dolog kell ahhoz, hogy ki tudják őt csalogatni a vackából. A többiekkel már szövetkezett, van néhány megbeszélt dolog, ami szerintük hatásos lehet, bár abban nem bízik, hogy pl. a pirotechnikai dolgokat a többiek meg merik csinálni.
Részéről megtett mindent, amit ígért, tehát most egy csigajelmezzel vonult végig a folyosón, és Noel sátrától két kanyarra megállt, hogy belebújjon a két személyes kosztüm hátuljába. Miközben öltözködik, magában dúdolja a "csiga biga gyere ki" kezdetű, a gyermekek körében nagy népszerűségnek örvendő nótát, és hirtelen a homlokára csap.*
-Merlin szent szakálla! A tej! Meg a vaj! Biztos nem hoznak a többiek!
*Azzal kiugrik a csiga farából, és elrohan le az étkezőbe, hogy beszerezze a szükséges dolgokat. A visszaúton már sokkal óvatosabban jön, hiszen nem akar maga után nyomokat hagyni, mert még a végén valami macska, vagy egyéb, tejkedvelő állat a nyomába ered, és akkor aztán nem fogja nézni, hogy mit őrizget a kezében, hanem mint egy őrült, visítva fog menekülni, és majd mehet vissza a cuccokért.*
-Nyah, akkor csigajelmez megvan, tej, vaj, megvan, Izzy jelen, vállalt dolgok teljesítve!
*Nagy büszkén áll meg a jelmez mellett, a cuccait lepakolja és újból belebújik a csigajelmez hátsó részébe, és titkon reménykedik, hogy a többiek is megérkeznek hamarosan, mert nem akar itt dekkolni egész álló nap.*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Icon_minitimeVas. Május 09 2010, 14:30

Harmadik emeleti folyosók - Page 4 QEMVUEtvAwJWA1hJRQVQ
*Ez is eljött. Beköltöznek a Pilluba. Pedig régen csak viccelődtek, hogy Pillumus, meg Signumulleto, de sosem gondolta volna egyikőjük sem, hogy ez is eljön. Nem igazán a megszokott stílusának megfelelően van felöltözve. Mivel úgyis kastélyon belül marad, és olyanokkal akiknek zömét ismeri, smink nélkül, szakadt farmerben és egy egyszerű csikos polóban érkezik. Bőröndjét maga után húzva, mert igen, egy bőrönbe belefért mindene, kezében táskáját cipelve, ami szintén nem kisdarab, érkezik meg a folyosóra. Bekanyarodik ééééééés.......TE JÓ SZENT ÚRISTEN.*
-Izzy, mi a jóédes mézeslópatát csinálsz?? Ugye nem engem szándékozol meggyilkolni abban a jelmezben??
Erősen kételkedett eddig is a fiú normalitásában, de ezek után meg sem meri kérdőjelezni, hogy valami nincs rendben a fejében. Szépen lepakol mindent a fal mellé, és Izzy mellé lépked, és megszemléli a tárgyakat amiket feltehetőle g a fiú hozott magával.*
-Öhm....én nem akarok kötekedni, meg semmi, tényleg, de minek a vaj meg a tej? É miért vagy benne egy csiga farában?
*Elég érdekes arcot vághat. Szemöldöke a magasba, szeme kérdő, és még a fejét is oldalrabillenti.*

///Csakhogy így is eltudjátok képzelni Serikét.:
http://static.fan-site.hu/pic/kepek/26001-27000/26118.jpg///
Vissza az elejére Go down
Karen Strauss
Diák - Pilluamuleto
Karen Strauss

nő Vízöntő Jelige : HellMachine
Hozzászólások : 32
Évfolyam : Első
Kor : 30

Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Icon_minitimeVas. Május 09 2010, 21:35

[Péntek - Költözés]

Ő már felkészült mentálisan a nagy megmérettetésre, azaz, hogy Noelt kicsalják a kis vackából. És ne legyen a neve Karen Strauss, ha ő kimarad egy ilyen jó buliból. Jó, azt a gyújtogatós dolgot mondjuk csak poénból vetette fel, nem szeretne tűzoltósat játszani, főleg nem csigajelmezben, mert elég problematikus lenne. Amúgy meg, ha Noel nem hajlandó kijönni, akkor elhatározta, hogy kiborítja a sátorból. Aztán majd legfeljebb kiengeszteli valami koponyaápoló szettel.
Görkorcsolyával gurul végig a folyosón, maga előtt egy kerekes vázra erősített csontváztesttel, amiről csak a fej hiányzik. A We will rock you-t dúdolgatja nem törődve azzal, hogy mondjuk ezt a hangerőt a kastély másik felében is hallják. Farmer egybe-ruhát visel, a szoknya rész térdig ér, alatta sárga harisnya. Haja, mint általában megint olyan fura stílusban, az elől hosszan hagyott tincseket maga előtt összefonva hordja.
Mire odaér a megbeszélt találkozási ponthoz, addigra már ott van egy számára ismeretlen csaj, és Izzy. Mindkettejüknek széles vigyorral köszön, szabad kezével integetve (a másikkal értelemszerűen a hiányos csontvázat tologatja).
- Haligali evribádi. Nézd Izzy mit szereztem! Tegnap lementem a városba és ilyet sikerült szerválni a régiségkereskedésben. Durva mi? És igazi! Mondjuk az szerintem tök kamu, hogy egy sötétmágus csontváza, de tök jól hangzik.
Megveregeti a csonti vállát, ami erre halk zörgéssel válaszol
- Szevasz, Karen Strauss amúgy, még nem találkoztunk.
Azzal már oda is gurul Serenityhez, hogy kezet nyújtson neki, ahogy azt illik ilyenkor. Elvégre, ha ő is csatlakozik a Noel-csalogató eksönhöz, akkor jó, ha vannak szövetségesek. A siker érdekében mindent. Teliszájas vigyort villant a lányra végül, aztán a görkorcsolyája visszaváltozik sima szandállá, mielőtt bemászna Izzy mellé, csak a csigajelmez elejébe bújva. Igaz a két kis hosszú cuccos lekonyul egy picit, de nem baj. A csigusz száján pedig pont kifér az arca.
- Hú, ez nagyon menő, próbáljuk ki, hogy tudunk-e haladni benne.
Vissza az elejére Go down
Kilian Dwyre
Diák - Pilluamuleto
Kilian Dwyre

Hozzászólások : 14
Évfolyam : Első

Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Icon_minitimeSzer. Május 12 2010, 19:00

- Owain, Ed, Aearion, aki kicsit lemaradt valahol, és Kilian, avagy a fájdalmas búcsú -

*A halott város képzete magával ragadja Kilian fantáziáját; néma utcák, sarkukból kifordult ajtók, nyitott ablakok halk nyikorgása, a szemetet görgető szél siránkozása... s egy mágikus térképen egyszer csak halványulni kezd a helység neve míg végül el nem tűnik... Álmában már járt ilyen helyen.

Kicsit kimelegedett, mire felért a harmadikra; nagykabátja kigombolva, alóla kiviláglanak sötét pólójának fehér betűi, kezében félbehajtott sálját lóbálja. Most még esze ágába' nincs elkalandozni, örül, ha végre felérnek az ideiglenes szállásukra. Fárasztó volt a hajóút, a szervezete jól bírta az imbolygást, de azért eléggé kimerítette. A folyosó végi ajtóhoz közeledve úgy érzi, vezetőik lelassítják a lépteiket, így ő is visszavesz a tempóból. Megállnak. Ed visszaadja gazdájának a mókust, úgy tűnik nem jön tovább. Ránc suhan át Kilian homlokán.
- Jó éjt neked is *feleli a kis srácnak. Az ajtóban előreengedi a mókusos tündét majd ő is követi, de gondolatban még hezitál; Még azt a látszatot keltené, hogy legyőzi magában a büszkeségét, amit valójában nem tesz, de az egóját már maga az illúzió is csorbítaná, viszont akkor az lenne, hogy... *

- Eddy, *fordul vissza kényelmesen az ajtóból* megkérhetlek rá, hogy holnap körbevezess a kastélyban? *kérdi lassan és tagoltan formázva a szavakat, arcán öntelt kifejezéssel, mintha kételkedne a fiú elemi képességeiben.

Természetesen elsősorban nem a kastély érdekli. A várost szeretné feltérképezni, de ezt nem akarja a tanár orrára kötni, hátha támadna elle valami kifogása. Valószínűnek találja hogy a karvezető feltenné azt a kellemetlen kérdést, amit semmi esetre nem szeretetne megválaszolni;
~"Mikor óhajtanak visszajönni az urak, mert a kapukat ekkor és ekkor zárják." Még az se biztos, hogy egyátalán óhajtanék visszajönni. ~
Már most kezdik folytogatni a kötöttségek. Akármi is legyen Owain titokzatos mondatának jelentése, Kilian várhatóan szép teljesítményt nyújt majd a tilalmak kerülgetésében, ellenben kevesebb lelkesedésre számíthatnak részéről azok betartásában... Kérdés? Az nincs. A tudás felelősséggel jár. Nincs tudás, nincs felelősség.
~ Csak sejtelmeim vannak.~ Ha valami gond adódik például a kései kimaradásból, akkor jön képbe a kis srác. Ő az itteni törvények tudója, neki kéne
példát mutatnia és betartatnia a szabályokat, viszont amilyen éretlen, olyan könnyen befolyásolható is.
~Jól jön egy prefektus a háznál.~*

- Persze csak ha nincs más dolgod *teszi hozzá kérdéséhez szája sarkában bújkáló - szemernyit gonosz - mosollyal.

Megvárja a fiú válaszát, sarkonfordul aztán ő is eltűnik az ajtónyílásban.*

/Ed, a szökőkútnál várlak, Aearion, te is bekapcsolódhatsz, ha van kedved meg időd/
Vissza az elejére Go down
Cailin Landry
Diák - Pilluamuleto
Cailin Landry

nő Bak Jelige : szunnyadó tündérsárkány
Hozzászólások : 633
Évfolyam : Második
Kor : 31

Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Icon_minitimePént. Május 14 2010, 15:22

~Pénteki költözés~

Költözés… Második éve, hogy ide járok, és mindenki arról papolt, mennyire nagy jelentősége van a házaknak, ők a családunk, ha jót teszünk, akkor őt éri dicsőség, ha rosszat, akkor neki ártunk végső soron. Erre nemrég bejelentették, hogy a Signumus és a Pilluamuleto anyagi okokból összevonásra kerül, mi pedig költözünk a sárgák felségterületére. Hogy is van ez?
Tisztára úgy érzem magam, mintha Signu-mama és Pillu-papa összeházasodott volna, mi meg kénytelenek vagyunk felvenni a nevét, és összecuccolni a többi eleddig félárva kisgyerekkel. Ezt a témát több filmben is feldolgozták, és tudhatná már a kedves vezetőség, hogy ennek nem lehet jó vége, egyedül a fent említett, cseppet sem életszerű médiatermékekben. Jó, mondjuk az sem valószínű, hogy fent az okosok sok családi vígjátékot néznének, de akkor is!
Szerintem senki nem csodálkozik, amiért kissé mogorván pakolom össze a cuccaimat, ezzel észrevétlenné téve, hogy a szobám két évig az otthonom volt, és sötét tekintettel vonszolom le a csomagom a klubhelyiségbe. Unatkozva ücsörgök az egyik fotelban, mikor meglátom Seri-t kilépni a folyosóra, és vállat vonva úgy döntök, követem. Elvégre a szobatársam, vagy mifene, jobb, mintha idekövülök. Gyorsan lekicsinyítem a csomagjaim, és a válltáskámba szórom őket, majd szoknyámat lesimítva utána sietek. Elég sokáig járok a nyomában, bár nem hazudtolom meg magam, és mindig sikerül elterelődnöm, leginkább a festmények nézegetésével. Hiába, még mindig érdekesnek találom egynémelyük lakóját.
Ahogy a harmadik emeletre vezető lépcsősoron lépdelek felfelé, beszélgetést hallok, tehát fel vagyok készülve, hogy felérve embereket fogok látni. Mégis, mikor a szemem elé tárul a kép, valahogy az agyam nem akarja felfogni. Pár pillanatig meredten bámulom, majd visszafordulok, hogy inkább elmenjek, végül néhány lépés után megint megtorpanok, és a vállam fölött visszanézek. Nem, a kép nem változott, tényleg az, amit lassan az agyam is felfog. Hatalmas, némiképp meghökkent és hitetlenkedő vigyor terül szét az arcomon, ahogy mégis feléjük indulok.
- Hát ti mégis mit csináltok? – kérdezem nem kevés „megőrültetek?!”-szerű felhanggal.



//bocsi, hogy csak most jutottam ide Embarassed //
Vissza az elejére Go down
Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto
Izzy Maddison

Férfi Kos Jelige : Az embernek az a sorsa, ami, és az élet különben is illúzió.
Hozzászólások : 439
Évfolyam : Első
Kor : 31

Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Icon_minitimeVas. Május 16 2010, 22:47

[Signus költözés]

*Kezd melege lenni, hiszen egy kétemberes jelmezből nem szokták kispórolni az anyagot, úgyhogy már nem csak a hátán, hanem formás fenekén is vígan csurran le egy-két izzadságcsepp. Nem mellesleg így a csiga bőrébe bújva kezd rémeket látni, és ha nem érkeznek meg hamarosan a többiek, pánikrohamot kap, és azt fogja képzelni, hogy a jelmeze életre kelt, és rátámadt. Mikor lépteket hall, az arca felvidul, úgy látszik, a többiek is szép lassan megérkeznek.*
-Szia Serike! De jó, hogy látlak! Micsoda? Mézes lópata? Azt is kellett volna hozni? Neem, szó nem lehet arról, hogy én bármilyen állattal kapcsolatba kerüljek, még akkor sem, ha annak a patájáról van szó! Nem és nem!
*Az állatfóbiája minden mértéket felülmúl, és még egy szófordulattól is csak az jut az eszébe, sajnos ettől nem tud olyan könnyen megszabadulni. A mondandó második része csak némi fáziskéséssel esik le neki, így széles vigyorral a képén közli.*
-Noel hugicájának ha egy hajszála is meggörbül, akkor nem állok jót magamért, tehát nem, nem áll szándékomban meggyilkolni téged, főleg nem ebben a jelmezben. A felhajtás a drága bátyód miatt van, tudod, ki akarjuk csalogatni a sátrából, és át akarjuk költöztetni az új hálókörletbe.
*Miközben hevesen gesztikulálva magyaráz, csörgésre, és különös zajokra lesz figyelmes. Mikor berobog Karen a csontvázzal, kitör belőle a röhögés. Csak a jelmeze akadályozza meg, hogy ne csapkodja közben a térdét, és jó ideig tart, míg lecsillapodik.*
-Szia! Látom, te is készültél! Azt hittem, hogy rakétákat, vagy egyéb pirotechnikai eszközöket hozol, de ez telitalálat lesz! Ha a csontira nem jön elő Noel, akkor semmire sem! Legfeljebb megfenyegetjük, hogy leápoljuk a tejjel, meg a vajjal.
*Miután kiröhögte magát, van ideje alaposan megnézni, mit hozott a lány. Halálos. Mármint az, hogy kerekeken gurul, és nincs feje. Hoppá.*
-Karen, mintha hiányozna róla valami… mégis, mi lett a fejével? Ugye nem hagytad el útközben? Mondjuk, ha valaki lecsapta a fejét, akkor túl jó ember nem lehetett! Az ilyesmi simán belefér a sötétmágus image-be.
*Miután a két lány túlesett a formaságokon, és a görkori átalakul rendes cipővé, helyet csinál Karennek a jelmezben, sőt segít neki szakszerűen belebújni. Még jó, hogy nem igazi férfi, mert most domborzati mintát venne a lányról, de így csak szolidan a derekát fogja át, hogy ne csússzanak szét teljesen, és a mozgást is könnyebb legyen összehangolni. Remélhetőleg ez nem gátolja meg őket a mozgásban, na de itt az ideje a próbának.*
-Oké, akkor nézzük meg bevetés közben! Szerintem kezdj te, mert te vagy elöl, és én majd igazodom hozzád. Amint belejövünk a dologba, haladhatunk a sátor felé.
*Lelkesen magyaráz, és csak akkor hallgat el, mikor ismerős hangokat hall a folyosón. Kicsit kibontakozik a jelmezből, hiszen ő nem lát semmit, és rávigyorog Kajlára.*
-Szia! Jól vagyunk, épp bevetés közben. Tudod, az a küldetésünk, hogy kirobbantsuk Noelt a sátrából. Hoztál cuccokat? Nem baj, ha nem, akkor cipelheted a tejet, meg a vajat, tudod attól tartok, ha ezt ide behozom, akkor magunkra öntöm az egészet.
*Valószínűleg Karen is csak egy ideig élvezné, hogy tejben és vajban füröszti, hiszen ebben a nehéz kosztümben hamar bebüdösödne a kiömlött tej.*

Vissza az elejére Go down
Noel Wyard
Prefektus - Pilluamuleto
Noel Wyard

Férfi Skorpió Jelige : A halál csak a kezdet. Az Antisignus.
Hozzászólások : 1437
Évfolyam : Első
Kor : 30

Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Május 27 2010, 23:02

[Tayler -pénteki költözés]

*Igen, pontosan arra gondol, amire Tayler, ezt logikázta most végig. Mégis miért nevelné fel valaki, ha nem lenne hozzá köze? Maximálisan azért, mert esetleg született nekromanta, na de akkor sem egészen kiskorától. Amire pedig emlékszik, végig Raul volt mellette, nem más. Hogy nem a képhez hasonlította magát, hanem fordítva, lényegtelen, bár érdekes. Azt nem mondja, kit ábrázol, amúgy is egyértelműnek tűnik, ám az is tény, még sosem nézte meg tüzetesebben. Kérdő tekintettel néz a profra, tényleg érdekli, mit válaszol. Nem mindegy, miszerint egy kívülálló mond valamit, vagy ő maga, amikor valahol bízik valamiben. A megállapításra egy halvány mosoly kúszik a szája sarkába, végül bólint.*

-Úgy véli? Ő Raul.

*Elmosolyodik, nem tűnik felháborodottnak, nem akad ki, és nem kezd el káromkodni sem. Csupán nem ért még mindig elég sok dolgot, amikre választ szeretne kapni. Talán még nincs itt az ideje, talán mégis, ezt egyelőre nem tudja eldönteni, megint egy olyan dolog, amit azért meg kell emésztenie. A beilleszkedés azért nem olyan egyszerű, bár ki tudná jobban, mint Tayler? Neki is nehezen megy, sokszor nem tudja, hogyan fogjon hozzá akár egy beszélgetéshez is. No azért azt nem lehet elmondani róla, hogy folyamatosan kezdeményez, de néha megesik.*

-Nem haladok, illetve… azért annyira nem is hiányzik. Néha jól esik, de az esetek többségében nem, sőt, ha nagyobb a társaság, akkor már sok nekem. Tudom, hogy normális esetben ennek természetesnek kellene lennie, de még nem megy. Abban nem lesz hiány, higgye el, professzor, és igen… felköltözöm. Több okból? Elárulja őket?

*Hajlandó lemondani a sátráról, igaz, oda azért költözött, mert a sárkányos körletektől így tartotta magát távol. Mivel ez a veszély már nem fenyegeti, már nincs rá szükség, bár kérdés, feladja-e a függetlenségét ezzel? Egyelőre nem gondolkodik ezen, majd elválik, maximum ismét lecuccol, ha kell. Mivel a csínyeket kedveli, egészen biztos, hogy kezdeményezni fog párat, nem olyan komoly bizonyos esetekben, mint azt hiszik róla, sőt. Amint beérnek a kastélyba, felfelé indul, no nem rohan előre, bevárja a profot.*

-Szívesen megoldom, nem hiszem, hogy akkora probléma lenne. Az eligazítás kelleni fog, eleve örülök annak is, ha nem keverem össze a szobákat. Köszönöm.

*Elneveti magát, a sárkányosban ha nincs kiírva, mi merre van, melyik szoba melyik, az életben nem találja meg. A sátra nem okoz nagy problémát, pillanatok alatt összepakol tényleg, persze a mikéntjét jobb, ha más nem látja. Már messziről hallja, hogy valami nem stimmel, valakik vannak a folyosón, és éppen arra, amerre a sátra van. Védve van, nem tehetnek kárt benne, de azért nem mondható nyugodtnak. Ahogy felérnek, és meglátja a csigát, hangos röhögésben tör ki.*
Vissza az elejére Go down
Karen Strauss
Diák - Pilluamuleto
Karen Strauss

nő Vízöntő Jelige : HellMachine
Hozzászólások : 32
Évfolyam : Első
Kor : 30

Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 29 2010, 21:20

[ Költözés ]

"Mindenki él, nincs rá igény, hogy pont az idén legyen világvége…"


*Vigyorogva meglapogatja a csonti reszketeg vállait, mielőtt végleg, és teljesen bebújna a csiga jelmezbe Izzy mellé. Hát nem mondhatni hogy ez az öltözés túlzottan előnyös lenne vagy kiemelné az idomait, vagy ilyesmi, de hát mégis kit érdekelnek az ilyen semmiségek mikor nagy mentőeksön helyezkedő kilátásba? Szabályos arcán nagy vigyor ömlik szét, igazi több száz karátos, bár ettől a gesztustól inkább egy pimasz kis ördögre emlékeztet, mintsem, hogy kifejezetten szép, vagy bájos megjelenést kölcsönözne neki.*
- Rájöttem, hogy azért a rakéták meg az ilyesmik tök bénák lennének így a kastélyon belül, szóval inkább nem hoztam.
*Okké, okké, tulajdonképpen ő megpróbálta. Tényleg. Karen kutyult, kavart, kísérletezett, meg mindenféle K betűs szó még, de az eredmény az lett, hogy a szobája, ami szerencsére már csak 1-2 napig volt már csak ideiglenes lakhelye, inkább emlékeztetett Pearl Harbor bombákkal megtépázott környékére. Itt-ott kicsit elszámította a mennyiségeket na. De többet nem is nagyon fog ezzel kísérletezni, mert hát mégsem kéne ennyire pofátlanul szabályt szegni pedig még csak egy hónapja sincs itt.*
- Direkt nincs feje. Hoztam Francisnak testet. Sz'ted örülni fog neki? Egyetlen koponya uncsi, de most lett egy egggész csontkollekciója.
*A zipzárt kezdi el felráncigálni, egy szőke tincs az arcába téved, azt erőteljes fújásokkal próbálja odébb terelni, de a pofátlanja mindig visszaesik és még az orrát is csiklandozza.*
- Haa.. haaa... *Visszatartja a tüsszentést, menni fog, vissza fogja tartani. Nagylevegőőő.. Benntart. Kifúj. Áh, ügyes lány, csak sikerült.*
- Háh, oké, nem fogok tüsszenteni, sikerült! .. Hápci! *Vagy mégsem. Fancsali képpel birizgálja hátra a haját, aztán végre sikerül a zipzárt is teljesen felhúznia, szóval teljes harci díszben pompáznak Izzyvel.
Kényelmesen elhelyezkedik, és nincs túlságosan zavarban amiatt, hogy egy meglehetősen pici helyen vannak Izzyvel összezsúfolva. Elvégre ők most komoly küldetést igyekeznek teljesíteni, azaz kicsalogatni Noelt a sátrából. Csak addig el is kéne jutni. Alsó ajkát beharapva toporog egy ideig próbaképpen, aztán hátrapislog a srácra. Aztán vissza előre. Amúgy a csigajelmez sárga és aranyos, és a csigusznak van egy nagy szája. Na abból kandikál ki Karen feje.
Szóval rendkívül csinos.
Már épp indulna el, de újabb valaki bukkan fel, újabb értetlenkedő szavakkal, és fura pillantással, amit igazából meg tud érteni, mert tényleg érdekesen nézhetnek ki.*
- Haligali! Karen vagyok, éééés... csigulunk. Beszállsz? Mármint ja, segítesz vinni a cuccosokat? Noelt csalogatunk.
*A hangos röhögés meg aztán már tényleg meg sem lepi, az újonnan érkezők felé pillog, és Noelt már ismeri, de a vele lévő alakot nem igazán. Annyi baj legyen, igazából Izzyn és a koponyás srácon kívül senkiről sem vágja, hogy kicsoda, mégsem zavarja.*
- Ú, Izzy, ott a célpont. Próbáljunk meg menni. Előre. Csigaroham!
*És a roham tényleg csiga. Mármint a tempó. Arról nem is beszélve, hogy már az első két méter után túl nagyot próbál meg lépni, szóval elegánsnak nem mondható ívben kezd el dőlni, behódolva a gravitáció törvényének.*
- Wááááá!
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Icon_minitimeVas. Május 30 2010, 15:14

- Ó...ezek szerint Raul lenne az ön apja? Mert igencsak úgy tűnik....
Na igen, ha már ilyen közel kerültünk az igazsághoz miért is ne kérdeznék rá határozottan, hogy neki mi a véleménye erről. Mert hát biztos, hogy nem véletlenül kérdezte meg.
- Azt hiszem ma nagyon is barátkozó kedvűnek tűnhetek. Tenni kellene róla, hogy ez megváltozzon.
Elgondolkodott arccal fordulok be a folyosón, fáradságtól elnyúzottan, és a mogorva külsőt próbálom magamra ölteni, de elég nehezen megy, ha arra gondolok, hogy egy srácot, aki a folyosón táborozik, össze kell rámolni. Mármint a holmiját.
- Például mert nem kell kerülgetni a sátrát. Nem kell keresgélnem, ha szükség lenne magára, meg más miatt is, de azt nem részletezem. Örülök, hogy segít nekem.
Be nem vallanám, hogy jobb szeretném fent tudni, ahol biztonságosabb, mint egy ilyen folyosón.
- Különben is...itt van egy halom páncél. Még a végén éjjel magára támadnak.
Ha az ehhez vágott arckifejezés nem mutat rólam teljes őrültséget, akkor a csiga látványa már minden bizonnyal.
Mert valljuk be őszintén, hogy a kimeresztett szemeim, a félrebiccentett fejem, s a kis híján eltátott szám nem egészen épp értelemről árulkodik. Ráadásul felénk igyekeznek, ami megint nem túl örvendetes számomra.
Hallgatom Noel kacaját, megdörzsölöm szemeimet, mint aki nem hisz abban, amit lát, s nem hogy jobb lenne, hanem még rosszabb, mert most mintha még egy fej nélküli csontvázat is látnék a háttérben, s valakinél még tej is van, mert érzem az illatát.
- Noel, csípjen meg. Kezdem azt hinni, hogy valaki belecsempészett valamit a cigimbe. Ugye nem képzelem, hogy egy csiga támad ránk, mert ha igen én felszámolok...vagyis le, vagy nem tudom már magam sem.
Ráadásul a csiga hasra esni készül. Mármint az eleje....Fejemhez kapok első pillanatban, majd gyors mozdulattal egy párnát varázsolok Karen arca elé....és mi van a végével? Megtartja az elejét, vagy összegabalyodnak, és egy hatalmas puffanás lesz a vége?
- ...hogy ebből mi lesz? Ki van a farában?
Nem lépek közbe, mert egyszerűen érdekel, hogy mi fog kisülni a kavalkádból. Ráadásul kicsit lassabb is vagyok, mint ahogy az elvárható lenne. Persze nem mástól, mint a fáradságtól, de ez ugyebár nincs a homlokomra írva.
Vissza az elejére Go down
Raphael Wyld
Prefektus - Pugnax
Raphael Wyld

Férfi Mérleg Jelige : A Szerelhetetlen avagy a Raphy-nált
Hozzászólások : 190
Évfolyam : Második
Kor : 32

Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Icon_minitimeKedd Jún. 01 2010, 00:37

[ Annie ]


*Észreveszem az iróniát a szavaiban, és a helyzetet ismerve meg is értem. Az utóbbi mondataira pedig fejemet jobb-bal irányba megrázva jelzem, hogy szerintem sem ők az istenek. De ilyen emberek mind a mugli világban, mind a varázsvilágban megtalálhatóak. Az ijedt tekintetére először egy kicsit szélesebb mosoly jelenik meg az ajkaimon, majd kontrollálom magamat, és leszedem az előbbi mosolyomat.*
- Hát az internettel nem tudom, hogy mit lehetne tenni, de állítólag lehet valami mágikus mp3 lejátszókat kapni, amik azt játsszák le, amit éppen hallgatni szeretnél. Csak nem tudom, hogy hol lehet beszerezni. Bár nem hiszem, hogy olyan rossz hangod van.
*Reményt keltően pillantok rá, hogy kitartson az ilyen nehéz helyzetekben. Értetlenül pillantok a lányra, amikor meghallom a sóhajtását. Csak utána kezdem el megérteni, hogy miért is volt. A mondataira hol bólintok, hol inkább egy kicsit felvont szemöldökkel mosolygok. Ebből is láthatja Annie, hogy figyelek rá. Ha nem figyelnék, akkor csak sétálnék fölfelé, mint egy zombi.*
- Néha azért könnyebb a pálcát használni. Például nem kell visszamenned a szobádba, ha otthagytad a tollad.
*Egy aprót rántok a vállamon, ez olyan tipikus személyes tapasztalatos történet volt. A bájitalokra rátérve csak egyet értően bólintok.*
- Nem várt kockázatok lehetnek a végén, így jobban is teszed, ha nem kóstolsz bele.
*Előre figyelmeztetem a lányt, bár ha eddig nem tette meg, akkor nem hiszem, hogy most tenné meg. De ahogy mondani szokás: jobb félni, mint megijedni. A laza mondatra csak mosolygok egyet. Számomra teljesen természetes, hogy segítek másoknak. Összeszedem a gondolataimat a kérdésére, hogy lehetőleg ne hagyjak ki semmit se.*
- Elég sokféle irányt választhatsz magadnak. 7 fajta csoport közül választhatsz. Van az, aminek a végén auror vagy átöktörő lehetsz, ami szerintem nem rossz, csak nem szeretem ezt a rendőr szerepet. Aztán gyógyító vagy méregkeverő, erről nem tudok sokat mondani, ha ilyennel akarsz foglalkozni, akkor itt az is lehetsz. Ööö… Ereklyevadász, sírrabló, számomra ez tetszik a legjobban, mivel szeretem a kalandokat. Akkor, ha az állatokat szereted, akkor a sárkányrezervátor, bestiaszakértő csoportot ajánlom. De ha a növényeket, akkor a következő csoport elvégzésével természetmágus vagy növényszakértő lehetsz. Előadőművész, illuzionista, illetve rúnaszakértő lehetsz az egyik csoport elvégzése után. Aztán ha jól tudom van még egy olyan, hogy mágushivatalnak, vagy diplomata, vagy nagykövet, vagy valami hasonló foglalkozást adó szakma. Ezekhez igazítva vannak a tantárgyaid. Amelyik a legjobban tetszik azt vedd fel, vagy vedd fel az összes tantárgyat aztán a végén válogathatsz, hogy mi akarsz lenni.
*Magamban újra átszámolom, hogy mindent elmondtam-e, és szerintem így is van. Anniere pillantva várom a kérdését, ha van. A megtorpanására visszapillantok a szemeibe. A mondatának első felét kicsit összevont szemöldökkel hallgatom, majd a nevetése után, elnéző mosollyal és ártatlan mosollyal pillantok a szemeibe. Egy ilyen pillantásom után rám nem lehet haragudni. Vagy ha még is haragszanak rám, akkor elég szívtelenek lehetnek.
Csendesen figyelve meghallgatom a mondatait. A forrócsokira bólintok, jelezvén, hogy elintézem, ha ez minden vágya. A testvéres dologra viszont felhúzott vállal nézek rá.*
- Gyerekek… Én mondjuk egyáltalán nem akartam testvért, és mégis lett egy húgom. Talán összefutsz vele, ő is itt tanul.
*Ezt ennyivel el is intézem. Ha róla akar többet tudni, akkor beszélgessen vele. A szokásokra csak kicsit elgondolkodva megsimítom a szakállamat.*
- Én mindig is tudtam, hogy a télapó nem képes egy éjszaka alatt körbe járni az egész világot.
*A felismerés ajkaimra egy vigyort csalnak, és halkan nevetek is. Az ijesztgetésre csak enyhén felvonom a szemöldökömet. Bátran rámosolygok, ami felér azzal a válasszal, hogy: engem nem zavar. Remélem, vagyok olyan jó a testbeszédben, hogy ez át is menjen. A csomag cipelésére csak elismerően bólintok egyet, mutatva, hogy szép teljesítmény volt. Annie figyelmeztetésére most én húzom ki magamat.*
- Hidd el, elég bátorságom van, hogy megtegyem. És legrosszabb esetben egy kis gyomorrontásom lesz, de ahogyan mondtad, jó sütiket készítesz, így e-miatt nem aggódok.
*Életemet ráhagyva mondom ezeket a szavakat, de tényleg nem aggódok egy sütemény miatt. Kitágult szemekkel, és felvont szemekkel nézek az úgy diéta őrületre. Elsőre nem igazán tudok rá mit mondani, majd jobb híján megrántom a vállaimat.*
- Hát, ők tudják…
*Erre nagyon mást nem tudok mondani, mivel nem vagyok benne az ilyen hírességek életeit megtárgyaló körökben. Ellenben az utóbbi mondata az én érdeklődésemet is felkeltette.*
- Majd megmutathatom, hogy merre van a könyvtár. Biztos van valami olyan könyv, ami a hasznodra válhat.
*Bíztató mosoly jelenik meg a szám szélén, amennyi könyv ott van, biztosan találunk valamit, ami hasznos lehet. Az általam kitalált sport veszélyességére egy kicsit sóhajtok. Utána még nagyobbat sóhajtok.*
- Elég veszélyes sport… Viszont én arra gondoltam, hogy lehetnél a pom-pom csapat vezetője.
*Erre az elképzelésemre kénytelen vagyok letenni, és ezt csak egy vállrántással jelzem. A rohangálóra, ahogyan Annie mondta ügyet sem vetek. Bár jobban belegondolva, én is ilyen szoktam lenni órák előtt, amikor már húsz perces késésben vagyok. Az engedményére, hálás tekintettel nézek a szemeibe.*
- Nem hittem volna, hogy meg fogom érdemelni ezt az engedményt. Most komolyan mondom.
*Mondanám, ha nem lenne ott az ajkaim szélén a lebuktató mosolyom. A lakókörzetek időjárására rátérve csak bólintok egyet.*
- Igaz, hogy hideg van, de meg lehet szokni. Csak nincsenek finom teák.
*Erre a gondolatra elhúzom a szám szélét. De persze vannak más jó dolgok, ahogyan mondani szokták, csak én még nem találtam meg őket. Az itteni időjárást hallgatva kinézek a következő forduló ablakán, és láthatom, ahogyan szemerkél az eső.*
- Hát, kiszámíthatatlan az itteni időjárás. Egyik pillanatban süt a nap, a másikban leszakad az özönvíz.
*Megosztom Annie-vel a saját tapasztalataimat, amit a helyi időjárásról szereztem. Érdeklődve hallgatom a családjáról szóló mondatait, és elmosolyodom a nagyijára említetten. A lottózásra egy pillanatra meglepődök, majd magamban letudva a dolgot, gondolkodni kezdek, hogy milyen szerencsejátékok vannak.*
- Hát én nem tudok, hogy lenne valami… Maximum a kviddics meccsekre lehet fogadni, de nem tudom, hogy hogyan mennek.
*Amit tudtam azt elmondtam, igaz nem sok, de ha Annie-t érdekli, akkor egy próbát megér. Az utolsó szavait örömmel hallom. Ezek szerint méh sem vagyok olyan fárasztó, mint amilyennek gondoltam magamat.*
- Változatosak.
*Felelem egyszerűen a kérdésére, majd egy kis mosoly keretében fejtem ki bővebben a válaszomat.*
- Van aki nagyon rendes, kedves, de vannak elég undokak is. Úgy általában a mi karunkba a harcias emberek jönnek, meg a bátrak, szóval akik nem gonoszak, és nem hippik.
*Ezt jobban nem tudtam kifejteni, így csak vállat rántok a szóhasználatomra. Remélhetőleg ezt más karba tartozó nem hallotta.*
- De hidd el, megfogod szokni az itteni környezetet, és az itteni emberek, meg azt az egész mágus, boszorkány dolgot.
*Határozott hangnemmel igyekszem bíztatni a lányt, hogy ne búslakodjon, bár nem vettem rajta észre, hogy búslakodna.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emeleti folyosók   Harmadik emeleti folyosók - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Harmadik emeleti folyosók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Központi kastély :: Harmadik emelet-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés