Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Kultúrális ajánló - Page 2 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Kultúrális ajánló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Serena Silverfeather
Diák - Extremus
Serena Silverfeather

nő Ikrek Jelige : I'm California...
Hozzászólások : 754
Évfolyam : Második
Kor : 32

Kultúrális ajánló - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kultúrális ajánló   Kultúrális ajánló - Page 2 Icon_minitimeKedd Május 12 2009, 18:53

Mivel itt is beállt a halál, ezért kicsit írok én is ^^
Sajnos filmeket nem fogok írni, mert ott megálltam a fejlődésben =) Nem sok kedvem és idő van rá, de majd ha beindul a szünet, akkor meg kell szállni a mozikat, hisz egész jó kis filmek jönnek ki, ahogy láttam. Szóval inkább írok egy - két sorozatot:

Sorozatok:
CSI: New York: Dani tiszta édes, plusz szeretjük New Yorkot Very Happy
Laguna Beach
The Hills
Gossip Girl
Tuti Gimi

- Laguna, Hills, Gossip, Tuti Gimi ezek elég csajos filmek, szerintem érdemes megnézni őket. Persze ha fiúkat is érdeklik a ruhák, meg egyebek… csak nyugodtan :3
Hallott ügyek: Ha valaki nem ismeri akkor az AXN csatornákon látható, vagy Crime vagy sima AXN, nem tudom pontosan =)
Vámpírakták: Szintén AXN, és egy isteni sorozat, főleg azoknak, akik szeretik az édes vámpírokat =)

Könyvek:
Leslie L. Lawrence avagy Lőrincz L. László, nem tudom ki, hogy ismeri. Szerintem elég ügyes, és a történetei imádom. Mondok egy két könyvcímet, amit véleményem szerint érdemes elolvasni tőle…
- Vérfarkasok Kastélyában
- A vadász (ez két kötetes)
- A gonosz és a fekete hercegnő
- Miranda koporsója
- A tizenhárom kristálykoponya (szintén két részből áll)
De jók még Havas Henrik könyvei is, például a Méhkirálynő.. de a másik címet inkább nem mondom, mert a végén még kapok =)

Zenék (Kedvencekk *.*):

Hmm, készítettem egy kis listát, hirtelen csak ezek jutottak eszembe, de még van egy pár. Zene téren mindent meghallgatok..^^
- Alvin és a mókusok – Bizalom - Mindjárt sírok
- Lady Gaga - Lovegame - Beautyful, Dirty Rich – Money Honey
- The All-American Rejects - Move along – Give you Hell
- Muse - Supermassive Black Hole
- Blue Foundation - Eyes On Fire
- Paramore - Decode - Crush,Crush,Crush
- Evanescences - Missing - Call Me When You're Sober
- Pink - Sober – Who knew
- Vaughan Penn - Ready To Rise
- Armin van Buuren – Unforgivable
- Bullet for my valentine - Hand of blood
- Sum 41 – Pieces

Nah jó abba hagytam.. mert mindenkit lesokkolok ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kultúrális ajánló - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kultúrális ajánló   Kultúrális ajánló - Page 2 Icon_minitimeKedd Május 12 2009, 19:14

A Gossip Girl nagyon jó, de azt tudtad Serena, hogy a Bad Gril című könyv alapján készült? Bár sejtem, hogy tudod. Very Happy Én olvastam a könyveket, azaz az utolsót még nem, azt nemsokára megkapom, de nagyon jó, mindenkinek ajánlom. Szex, csajok&pasik, bonyodalmak, partyk és a gazdagok élete. Én imádom.



Kultúrális ajánló - Page 2 15052
Másik könyv, amit nemrégiben olvastam (kétszer is egymás után Very Happy ) az a Luxus nyalánkság.Aki esetleg nem tudná névről, borítóról tuti dugó, hogy felismeri, hiszen tele volt egy időben a plakátjával többek között Pest is, de gondolom, máshol is.
Állat könyv, bár ezt inkább az idősebb korosztálynak ajánlanám, mivel elég obszcén iromány, s a legjobb benne, hogy E./1. személyben íródott, olyan naplószerűség. A tartalmat mindenki megtalálja a neten, szal nem untatnál senkit ezzel. De nagyon király könyv, szal olvassátok el, s nem csak a csajok, de pasik is élvezni fogják... szerintem. Wink

Filmekből van egy pár új kedvencem, pl. a Halálsoron, amit az egyik tanáromtól kapok most kölcsön könyveben, nagyon várom, hogy olvashassam^^ K***a jó film, engem a hideg rázott, és hát... a mécses is eltörött, egyszer-kétszer:D Stephen King könyve, úgyhogy nem kell ecsetelnem, hogy milyen is, bár azok közül, amiket én olvastam ez nem annyira brutális, inkább szívszorító. Tom Hanks és Michael Clarke Duncan főszereplésével, biztos forrásból állítom nagyon nagyot alakítanak benne^^ I love you John Coffey I love you
I love you Na meg ott van az új film a Twilight. Váááá! Valószínűleg látszik is az imádatom, tekintve, hogy új karakterem képe is a főszereplő, Robert Pattinson. nahát az csúcs film, imádom, egyszerűen nem tudok betelni vele, mióta meg van azóta ha 10x nem néztem meg, akkor egyszer sem. Na meg telefonomra is ráraktam, szal az unalmas tanítási órákon is azt nézem. Könyvet nem olvastam sajnos, de szerencsére egyik barátnőmnek megvan, úgyhogy hamarosan elkunyizom tőle^^ Aki nem látta az csekkolja! I love you

Zenék...mhm, amiket mostanában hallgatok:
Puskás Peti - Ha volna két életem
Evanescence - My Immortal
Goo Goo Dolls - Iris
Cruel Intentions - Bittersweet Symphony (az örök kedvenc I love you )
És a Twilight film zenéje^^

Hát ennyi^^ Jam, és ha valaki tud nekem mondani valami újat Daniel Steel - A halál árnyékában című filmjéről azt várom szeretettel, mert azóta sem tudtam megszerezni Crying or Very sad Köszikeeee flower
Vissza az elejére Go down
Serena Silverfeather
Diák - Extremus
Serena Silverfeather

nő Ikrek Jelige : I'm California...
Hozzászólások : 754
Évfolyam : Második
Kor : 32

Kultúrális ajánló - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kultúrális ajánló   Kultúrális ajánló - Page 2 Icon_minitimeKedd Május 12 2009, 19:57

Huh Édes vagy nagyonnn
Nem nem tudtam, jaj nagyon köszi, hogy megemlítetted =)
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kultúrális ajánló - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kultúrális ajánló   Kultúrális ajánló - Page 2 Icon_minitimeKedd Május 12 2009, 20:50

Pedig azt hittem tudod. De nincs mit^^
Vissza az elejére Go down
Ireth Benkovits
Diák - Pilluamuleto
Ireth Benkovits

nő Skorpió Jelige : Könyvmoly
Hozzászólások : 881
Évfolyam : Második
Kor : 51

Kultúrális ajánló - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kultúrális ajánló   Kultúrális ajánló - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 18 2009, 18:12

Könyv(ek):

Van itt valaki, aki olvasott már a Dragonlance sorozat könyveiből? Ez egy fantasy könyvsorozat és úgy kb 190 vagy még annál is több regény tartozik bele. Különféle kategóriák vannak, különféle írók, különféle korok... de a lényeg, hogy szinte majdnem mind nagyon jó. Bár ebből a 190-ből szerintem a fele sem jelent meg itthon, sőt...
És én sem olvatsm többet, mint 10-et, max. 15-öt. A lényeg, hogy aki olvasott már, az leírhatja, hogy tetszett-e, vagy van-e kedvenc szerepjője Very Happy
Aki meg nem, az olvasson, ha kell esetleg tudok adni, online változatot magyarul. Hátha van olyan, aki éppen fantasy könyvek olvasására vágyik most jelenteg. Smile
A leghíresebb írók amúgy Maragret Weis és Tracy Hickman. Az egyik részéből, meg rajzfilmet is csináltak tavaly, de én nem néztem meg, mert állítólag nem lett nagy szám...Bőven elég nekem az, ahogyan én elképzelem.

Na mutatok egy borítót is:


Kultúrális ajánló - Page 2 DoATwp2_800x600
Vissza az elejére Go down
Ireth Benkovits
Diák - Pilluamuleto
Ireth Benkovits

nő Skorpió Jelige : Könyvmoly
Hozzászólások : 881
Évfolyam : Második
Kor : 51

Kultúrális ajánló - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kultúrális ajánló   Kultúrális ajánló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 30 2009, 12:31

Hm nem tudom olvasta-e valaki már Daiel Keyes: Virágot Algernonnak c. könyvét. Aki még nem, na az olvassa el mindenképpen. Tipikusan a letehetetlen könyek közé tartozik és én is elolvastam 3 nap alatt, pedig igazából nem is olvastam egész nap, csak pár órát mindig.
Filmet is csináltak belőle, legalább 3-mat. Én előbb láttam a 2004-eset, mint hogy olvastam volna a könyvet.
A sztori pedig: hát van egy értelmi fogyatékos fiú, Charlie, aki lehetőséget kap egy tudományos kísérletben, hogy okos legyen. Jelentéseket ír, amolyan napló stílusban, s ezen belül követhetjük, hogy mi történik vele. Többet nem mesélek, olvassátok el!
Aki sírni szokott filmen-könyvön, annak megjegyzem, hogy az első 36 oldalt teljesen végigbőgtem (lehet csak azért mert tudtam a sztorit, meg mert hülye érzékeny vagyok Very Happy )... Szóval vigyázzatok vele Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kultúrális ajánló - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kultúrális ajánló   Kultúrális ajánló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 06 2009, 16:46

Twilight őrület!


Gondolom mindenki halott már a Twilight-ról mind könyvről, mind a filmről! Én elolvastam az összeset. Igaz, bár magyarul csak kettő jött ki, de szabad fordításban olvastam a 3. és a 4. is. Sőt, még az 5 is! Eszméletlen, csak ajánlani tudom mindenkinek! Nem gondoltam volna, hogy a Harry Potter után van élet, hogy lesz könyv, ami ennyivel magával ragad. És mégis!
Ajánlom mindenkinek! Ha nincs pénzed megvenni a könyvet nyugodtan írj. Nekem az összes megvan E-bookon, úgyhogy átküldöm bárkinek akit érdekel! Csak írjatok priviben!
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Kultúrális ajánló - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kultúrális ajánló   Kultúrális ajánló - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 07 2009, 16:49

Nos, ide is írok végre ^^ Ez pedig a tegnapi nagy élményemnek köszönhető, vagyis az egyik legjobb musicalnek, amit eddig láttam:) (És az elsőt, amit élőben néztem meg) alias:

Kultúrális ajánló - Page 2 V%C3%81MP%C3%8DROK+B%C3%81LJA+2009


A színészek nem nagynevűek, de zseniálisak, a táncok fantasztikusak, a koerográfus is amerikai. Roman Polanski filmjéből készítették, maga is ellátogatott Magyarországra, hogy megnézze az adaptációt.
A történet egy professzorról és annak segédjéről szól, akik Transylvaniában keresgélnek vámpír után. Egy fogadóban szállnak meg, ahonnan elindul végül az igazi kalandjuk:) Nem az eredeti Dracula sztori (szerencsére, aminek én nagyon örültem). Stílusában pedig maga a film is horror vígjáték volt, tehát poénokra lehet számítani.^^
A Magyar Színházban láthatjátok a darabot, a látványvilág pedig nagyon magávalragadó. A legjobb az egészben, ahogyan a jelenetek díszleteit váltogatják a forgó színpaddal, meg apró trükkökkel.
Előre megmondom, hogy igen drága kiadás, de megéri. A szélső sorok jegyei körülbelül 3500 Ft körül mozognak, a legdrágábbak azok 9800 Ft-k, de azok középre és előlre szólnak.

Be is rakok pár képet ^^

Kultúrális ajánló - Page 2 1186259242

Nálam a szöszi vámpír a kedvenc, Herbert xD


Kultúrális ajánló - Page 2 Bal10
A vér nem igazi xD De nem tudtam rájönni, hogy csinálják, hogy egyszer nincs ott, aztán ott van xD
Vissza az elejére Go down
Amber McCarthy
Karvezető helyettes - Pugnax
Amber McCarthy

nő Hozzászólások : 333
Tantárgy(ak) : Sötét Varázslatok Kivédése tanár

Kultúrális ajánló - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kultúrális ajánló   Kultúrális ajánló - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 08 2009, 16:17

ééén nem írok regényeket, deee katt a sziivemre Very Happy:
<33 <33 <33

Friends forevööö Very Happy Courtney Cox Very Happy ooooo Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ireth Benkovits
Diák - Pilluamuleto
Ireth Benkovits

nő Skorpió Jelige : Könyvmoly
Hozzászólások : 881
Évfolyam : Második
Kor : 51

Kultúrális ajánló - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kultúrális ajánló   Kultúrális ajánló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 11 2009, 01:10

Emmeline Way írta:
Én meg egy dög vagyok, hogy így dicsekszek. De legközelebb gyere el velem koncertre, és becsszó, vip helyen leszel utána... XP

Emmeline, 25-én megyek Ghymes koncertre, előreláthatólag Very Happy Nem jössz? XD
Vissza az elejére Go down
Emmeline Way
Diák - Pugnax
Emmeline Way

nő Szűz Jelige : Kamaszodó, borzas nagykistünde
Hozzászólások : 392
Évfolyam : Második
Kor : 136

Kultúrális ajánló - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kultúrális ajánló   Kultúrális ajánló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 11 2009, 14:17

Hol, mikor, hogy?! MEGYEEEEEK!
*user nekiront a monitornak, beugrik,k és kiugrik Ireth ölébe*
Vissza az elejére Go down
Ireth Benkovits
Diák - Pilluamuleto
Ireth Benkovits

nő Skorpió Jelige : Könyvmoly
Hozzászólások : 881
Évfolyam : Második
Kor : 51

Kultúrális ajánló - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kultúrális ajánló   Kultúrális ajánló - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 11 2009, 15:30

Győrszentivánon, Győr mellett Very Happy És állitólag ingyenes Very Happy http://www.mvbmk.hu/
Vissza az elejére Go down
Emmeline Way
Diák - Pugnax
Emmeline Way

nő Szűz Jelige : Kamaszodó, borzas nagykistünde
Hozzászólások : 392
Évfolyam : Második
Kor : 136

Kultúrális ajánló - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kultúrális ajánló   Kultúrális ajánló - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 12 2009, 20:32

Tegnap elmentem fesztiválozni. A Balaton Music Wave szervezőiről, és programjairól inkább no comment, de ott járt az Epica is, akik viszont egy másfél órás pörgős zúzással örvendeztettek meg.
(Aki nem ismerné őket, egy kis ízelítő a személyes kedvenceimből:
Epica - Pirates Of The Caribbean (The classical conspiracy):
https://www.youtube.com/watch?v=M9LFP5QkwJ0&feature=related
Epica - Cry for the Moon:
https://www.youtube.com/watch?v=tSBIg4_hWuI)
Mindenesetre, bár az elmaradt Depresszió és Dalriada bosszant (nem volt elég pénze a fesztiválnak, hogy kifizesse őket :S), azért ők még élőben ugyanolyan jók, mint amilyenek a fevlételeken.
Hát még amikor a holland énekesnő, Simone Simons tökéletes magyarsággal megszólalt, hogy "Szeretlek Magyarország!"
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Kultúrális ajánló - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kultúrális ajánló   Kultúrális ajánló - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 09 2009, 00:42

Én szeretném ajánlani (azoknak, akik tud angolul, mert nem tudok róla, hogy magyarul megjelent volna, de ha igen akkor szóljatok!)

Markus Zusak: The Book Thief c. regényét.


Rövid ismertető: A történet a náci Németországban játszódik, és egy kislány Liesel (ő lopkodja a könyveket) életét meséli el. Ami érdekessé teszi a regényt az a narrátor, aki nem más, mint a Halál. A cselekmény vezetése általában lineáris, de időnként kicsit előrébb szalad a Kaszás a történetben, így például előfordulhat, hogy utal valamire, ami majd csak jó pár fejezettel később következik be...
Azoknak, akiket érdekel a háború, és azoknak is akiket nem. ^^

*jól megmondta, már megint*
Vissza az elejére Go down
Serena Silverfeather
Diák - Extremus
Serena Silverfeather

nő Ikrek Jelige : I'm California...
Hozzászólások : 754
Évfolyam : Második
Kor : 32

Kultúrális ajánló - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kultúrális ajánló   Kultúrális ajánló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 12 2009, 03:24

Az én új őrületem ami nem meglepő módon vámpíros =)
Az a True Blood, gondolom hallottatok már róla, a HBO-n szokott menni általában. És most megjelent könyvben is ^^(True Blood- Inni és élni hagyni, első kötet) Nekem nagyon bejön, persze aki vámpír fanatikus annak biztos tetszeni fog :3
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Kultúrális ajánló - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kultúrális ajánló   Kultúrális ajánló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 12 2009, 03:48

Én már kinéztem magamnak, de megjelent a második kötet is:D
Élőhalottak Dallasban - True Blood 2.
Kultúrális ajánló - Page 2 B350552

Akik persze szeretik a vámpíros könyveket, és betöltötték a 18-at, azoknak ajánlott még az Anita Blake vámpírvadász is:D Bár ott vannak vérfarkasok, vérleopárdok, zombik, stb. Jó sorozat, csak a durvasága miatt ajánlom bőszen felnőttkorúaknak. Számomra az a no 1. könyv. ^^
Vissza az elejére Go down
Emmeline Way
Diák - Pugnax
Emmeline Way

nő Szűz Jelige : Kamaszodó, borzas nagykistünde
Hozzászólások : 392
Évfolyam : Második
Kor : 136

Kultúrális ajánló - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kultúrális ajánló   Kultúrális ajánló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 22 2009, 14:57

Jól olvastam?! Egy újabb Anita Blake fanatikus?
*elsunnyog, mert még nincs 18, de szinte az összes kötetet olvasta*
Megérdeklődhetem, ki az abszolút favorit, Sensei?
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Kultúrális ajánló - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kultúrális ajánló   Kultúrális ajánló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 22 2009, 15:28

Mindenkinek ajánlom Böszörményi Gyulától egy horror könyvet. Nagyon érdekes szerintem.
Kultúrális ajánló - Page 2 57991914

Rövid ismertető a könyv borítójáról:

2007. Budapest. Rohamosan fejlődő, olykor forrongó európai nagyváros, melynek lakói számos olyan démont hordoznak önmagukban, melyről még a felnőttek sem szoktak beszélni. Különösen gyerekek előtt nem. Szeretnék hinni, hogy a gyerekek örökké megmaradnak tisztának, gondtalannak és mesésen naivnak. Szeretnék hinni, hogy ehhez nem kell más, csupán elhallgatni előttük a felnőttekben lakó démonok létezését.
A vége elgondolkodtató de pont azért jó!
Vissza az elejére Go down
Amber McCarthy
Karvezető helyettes - Pugnax
Amber McCarthy

nő Hozzászólások : 333
Tantárgy(ak) : Sötét Varázslatok Kivédése tanár

Kultúrális ajánló - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kultúrális ajánló   Kultúrális ajánló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 22 2009, 15:35

Annyi biztos, hogy tanulságos.

Kultúrális ajánló - Page 2 614389_4


Fagyos éjszaka. Dermedt csöndbe burkolódzik a szögesdróttal körülkerített, nagy kiterjedésű birtok. Egyetlen bejáratánál őrtorony magasodik, ahol egy tengelye körül forgó gépfegyver mellől egy milicista lány fürkészi a kihalt tájat, amelyet kísértetiesen pásztáz egyre-egyre a fényszóró sugara.

Hol vagyunk? Koncentrációs táborban? Vagy csupán egy védett körzetben, ahol tudós férfiak a halálos kimenetelű agyvelőgyulladás ellenszerét kutatják? A regény valamikor a nyolcvanas években játszódik az Egyesült Államokban. A swifti képtelen helyzet a következő: ismeretlen vírusú agyvelőgyulladás pusztít, és a járvány halálos minden nemzőképes férfira. A nők az élet minden területén átveszik a hatalmat, a köztársasági elnök pedig egy férfigyűlölő nő lesz, aki a látszat kedvéért beleegyezik, hogy egy nagy gyógyszergyár védett területet létesítsen a betegség ellenszerét kutató tudós férfiaknak. A kutatócsoport vezetője Martinelli doktor, aki, miközben társaival az emberi faj fennmaradásáért küzd, a nők között is szövetségesekre talál, és megindul a tragikomikus, fordulatos, szövevényes küzdelem…
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Kultúrális ajánló - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kultúrális ajánló   Kultúrális ajánló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 22 2009, 15:38

Pont ezt említette nekem a múltkor Holden, mikor játszottunk, hogy Genevieve biztosan nem olvasta. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Darnay Hajnal
Diák - Pugnax
Darnay Hajnal

nő Bika Jelige : Pukkancs, Gumilány, Angyalka, Csiszolatlan gyémánt
Hozzászólások : 410
Évfolyam : Első
Kor : 32

Kultúrális ajánló - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kultúrális ajánló   Kultúrális ajánló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 22 2009, 15:42

Genevievénél szerintem nem esne le a lényege XD csak annyi, hogy:

"jajjj dejóóó nőuralom! végre csinálhatom egymás után több pasival is!
... nem mintha eddig nem tettem volna... "*mosoly*
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Kultúrális ajánló - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kultúrális ajánló   Kultúrális ajánló - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 23 2009, 11:45

Azért annyira nem hülye. 7-es intelligenciája van a lelkemnek. Very Happy Csak szimplán... nem mindig arra használja az eszét, amire kellene. =]
Vissza az elejére Go down
Ireth Benkovits
Diák - Pilluamuleto
Ireth Benkovits

nő Skorpió Jelige : Könyvmoly
Hozzászólások : 881
Évfolyam : Második
Kor : 51

Kultúrális ajánló - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kultúrális ajánló   Kultúrális ajánló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 02 2009, 23:06

Aki szeret olvasni és szeretné összegyűjteni a könyveket, amiket már olvasott, majd értékelni ezeket és egy jó kis társasággal beszélgetni könyvekről, bármiről, az jöjjön ide: http://moly.hu/
Jó kis oldal, amire véletlenül bukkantam rá hónapokkal ezelőtt, gyertek Smile
Meghívót is küldhetek, csak akkor mondjatok mailcímet Smile (Dalilaként találtok meg egyébként, ha kíváncsiak vagytok rám)
Vissza az elejére Go down
Ireth Benkovits
Diák - Pilluamuleto
Ireth Benkovits

nő Skorpió Jelige : Könyvmoly
Hozzászólások : 881
Évfolyam : Második
Kor : 51

Kultúrális ajánló - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kultúrális ajánló   Kultúrális ajánló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 02 2009, 23:17

Ez pedig egy kis zene, The Tiger Lillies, az énekes hangja senkit se tévesszen meg, bácsi az illető ^^
A videót pedig én tátott szájjal néztem végig Very Happy Éljen a The Tiger Lillies Circus ^^

A link: https://www.youtube.com/watch?v=dKQjCo0o8EY
Vissza az elejére Go down
Darnay Hajnal
Diák - Pugnax
Darnay Hajnal

nő Bika Jelige : Pukkancs, Gumilány, Angyalka, Csiszolatlan gyémánt
Hozzászólások : 410
Évfolyam : Első
Kor : 32

Kultúrális ajánló - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kultúrális ajánló   Kultúrális ajánló - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 12 2010, 01:40