Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Sövénykert - Page 9 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Sövénykert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Vendég



Sövénykert - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20 2009, 15:26

//Olvad Very Happy //


*Rufus örömmel veszi a lány kedves szavait, majd ő is megcsókolja Naot. Majd az öleléseibe zárta. És figyelmesen hallgatta a lány szavait.*
-Én is azt hittem, hogy valaki mást szeretsz! De nagyon örülök, hogy én vagyok az akit szeretsz. Még sosem voltam ilyen boldog, mint most veled.*mosolyog a lányra. Majd egy puszit nyom a homlokára.*
-Sétáljunk vagy maradjunk még itt?*kérdezi mosolyogva a lánytól. Rufusból csak úgy sugárzik a boldogság.*
-A suli tele van jó pasikkal és te pont engem választottál. És ennek nagyon örülök.*mondja a lánynak majd ismét megcsókolja.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 33

Sövénykert - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20 2009, 15:34

*A lány öleli a fiut,közben mosolyog ahogyan Rufust halgatja.*
-Énis örülök hogy te engem választottál.
*mosolyog tovább*
-Jó pasikkal?Ugyan.
*huzza el a száját mosolyogva.Közben Rufust nézi.*
-Dehogy jók.Mind olyan nagyképüek.De te más vagy.És ezért is tetszettél meg nekem.Nemtudom másabb vagy mnt a többi srác.Te nem vagy olyan nagyképű,ami nem is baj mert elegem van már nagyon az olyan srácokból.Énse voltam még ilyen boldog sose.De télleg.Nekem amugy is a természetem rideg és komoly.Ugyhogy vigyáz velem nehogy egyszer boszorkányá változzak.
*mondta sunyin mosolyogva Naomi,aztán összeborzolta a fiú haját elengedte és kacagva elkezdet futni, s közben szokásához híven kötekedet.*
-Nah elkapsz vagy sem?
*Játékosan kinyujtotta a nyelvét,aztán már futott is hogy a fiu nehogy utolérje.*


A hozzászólást Naomi Sterling összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 20 2009, 15:58-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég



Sövénykert - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20 2009, 15:48

-Igen én más vagyok! Én nagyképűség helyet nagy mosolyú vagyok. Majd vigyázok rá és nem is jó mindig mosolyogni mert 50 éves korunkra olyan lesz a szánk mint egy plüss macinak.*mosolyog a lányra. Majd először mérgesen nézett a lányra, de utána neki is megjelent az a sunyi mosoly az arcán ami Naonak is.*
-fuss csak úgy is elkaplak! *mosolygás közben mondta a lánynak, majd utána eredt.*
-Már mindjárt utolérek, úgyhogy vigyázz.*nevet a lány felé, majd úgy kezd el lépkedni, mint aki a holdra lépett volna. Hát igen Rufus ilyenkor se tudja abba hagyni a hülyéskedést.*
-Na jó most már tényleg utolérlek.*mondja ismét és most már az űrhajós lépést abba hagyva úgy kezd el ugrálni, mint Piroska mikor vitte a nagyinak a kaját akiről később kiderült, hogy az valójában egy ronda farkas. Hát Rufus futás közben se hagya abba a hülyéskedést és még mese őrült is. Szegény fiú szülei, mi örömük volt Rufusban? Biztos, hogy jó párszor kikészítette az anyját és az apját.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 33

Sövénykert - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20 2009, 15:58

*Nao nevetve tekint a fiu után,aki mostis bohóckodik.A lány neveti a különleges futásokat.aztán maga elé néz meglátja a fiut,kacag egyet majd Nao gyorsan megfordul és elinul a másik irányban,közben három szót hajt egymás után mosolyogva.*
-Ugyse kapsz el,ugyse kapsz el...
*A két fiatal így futkál a sövények közöt.Naomi ugy halad ott el mint ha egy labirintusba találta volna magát,néha meg meg áll levegőt venni de amikor látja hogy a fiu már nagyon a nyomában van akkor elindul mindig.Szerencsére a lány nagyon jó futó,de csak ez az egy tevékenység nem illik hozzá,mert Nao nagyon lustácska.Közben hátra hátra pillant nézi a fiut,de akárhányszor hátra néz Rufus mindig hülyéskedik,Naomi meg folyton kacag,és igy néha néha le is lassul.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Sövénykert - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20 2009, 16:32

~Ha végig hülyéskedem az egész futást akkor lassan elkapom ezt a gyors lányt.~*majd ismét egy hülye futással próbálkozik, hogy így is lassítsa a lányt.*
-Nagyon gyors vagy de úgy is elkaplak majd.*és ő is abba hagya a hülyéskedést és egyre gyorsabban fut. Már ott jár, hogy ha kinyújtja a kezét akkor eltudja érni a lány ruháját.*
-Na, mondtam, hogy mindjárt elkaplak.*majd egy kis kőben elesik, de szerencsére pont a kezére esik így megvédi magát attól, hogy végig nyalja a talajt. Majd feláll megtörli a tenyerét és a lány felé fordul, majd mosolyog.*
-Hát majdnem tisztára nyaltam az iskolát, de szerencsére csak feltöröltem a port.*mosolyog a lányra, ez afféle "ne izgulj semmi bajom" mosoly.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 33

Sövénykert - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20 2009, 16:39

*Naomi egyfolytában nevetgél s ennek az az átka hogy lelasít,majd a fiu el is kapja egy kis idő mulva,aztán Rufus elesik.*
-Jah feltörölted.
*mondja nevetve.aztán a fiuval szembe áll,megfogja mindkét kezét és himálni kezdi jobbra balra,közben mosolyog rá.*
-Nah mit csináljunk mackó?
*Mondja nevetve,közben az égre néz.*
-ez lessz az uj beceneved.
*mosolyog közben kinyujtja a nyelvét.*
-Nagyon meleg van.Megyünk valami hűvös helyre?
*Kérdezi csillogó szemekkel Rufust közben a szemébe néz,és a válaszokat várja.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Sövénykert - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20 2009, 17:00

-Hát amit szeretnél csillagvirág! Neked meg ez lesz az új beceneved!*mosolyog a lányra. Majd egy újabb puszit nyom a homlokára.*
-És tényleg meleg van főleg úgy, hogy 60 km/h sebességgel feltöröltem a sövénykert talaját.*nevet saját magán, majd megsimogatja a lány arcát.*
-És hova szeretnél menni, csillagvirágom?*kérdezi mosolyogva a lányt.*
-Rád bízom magam! Te vezetsz engem! Odamegyek ahova te szeretnél! Csak léccives ne menjünk oda ahol ilyen nagy por van, mert nem szeretném megint feltörölni az iskola.*nevet miután kimondta ezeket a szavakat, de még a lány kezét nem engedi el és még mindig himbálják.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Sövénykert - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Aug. 22 2009, 00:11

*Természetesen minden jó dolgot lefúj időben valaki odafent, így mielőtt még Kumiko reagálhatott volna, máris elszólították, méghozzá az iskola, valami hülyeség miatt… az év Prefektusa. Ez valójában nagy dolog, csakhogy Killian jelen pillanatban nem tudja értékelni. A küszöbén volt egy vallomásnak, sőt átlépte azt a küszöböt, és epekedve várta, hogy a lány is megtegye, erre… közbeszóltak.
Csendesen figyeli ahogyan a lány a pódiumra sétál, kecsesen, majd halkan megköszönni a díjat. Ennél kicsivel többre számított, azt hitte Kumiko vérbeli laza csaj, aki álca mögé bújik. Olyan könnyedén kommunikáltak elsőre ők is, vagyis Killian miatt nem ment annyira simán, de a lány nyitott volt, ez tetszett benne elsőre, és ez idegesítette ugyanakkor.
Ahogyan Kumiko lelép a pódiumról, ünneplő kezek tömege indul meg felé, nem érintve Őt, csupán a kézfejét, sokan a nevét harsogják, vajon hány embernek segített, amióta csak itt van? Belőle lesz másodéves, bezzeg Killian-ből…
A fiú elhanyagolta tanulmányait, vizsgáit teljes mértékben félre raktam, még a feladatlapokat sem vette át. Nemrég kapott postán egy levelet, amiben a nagyanyja a segítségét kéri, ugyanis Thomas, az apja, kórházba került, mint utólag kiderült… a mája fogja elvinni. Erről természetesen senkinek sem szólt, mint ahogyan figyelmen kívül hagyta a nagyanyja kérését is, miszerint rögtön haza kell mennie, segíteni, amiben csak tud. Killian azonban nem hagyja széttörni az egyetlen jó helyet, ahol tartózkodhat. A levelet széttépte, elégette, majd választ küldött, amiben azt írta nem mehet el, sokra tartják, tehetségesnek, idővel megmenthet mindenkit, viszont egyelőre meg kell teremtenie azt az anyagi hátteret, amivel mindez lehetséges…
Hazugság… itt nem becsülik meg, nem lesz belőle agy varázsló, csak Kumiko miatt maradt, és valahol bosszút áll az apján is. Sosem ártana neki, de az ital vitte kórházba, ehhez Killian-nek semmi köze.
A zene szinte eltompul a fejében, és minden egyéb, körülötte emberek, de nem érzékeli őket. Minden olyan gyorsan, és lassan történik, megemeli a tekintetét, és azon kapja magát, hogy ökölbe szorult kézzel figyeli ahogyan egy fiú kezet ráz Kumiko-val. Nem az a féltékeny típus, de az előbb… szakítottam félbe valamit, ami fontos lehet.
Pár srácot félrelökve a lányhoz furakszik, megragadja a kezét, finoman, jelentőségteljes pillantást vet a betolakodó fiúra, majd maga után húzva, de nem erőszakkal vonszolva, kijuttatja Kumiko-t a bálteremből. Át a bejárati csarnokon, egészen a…
Parkig. Nem is tudja hogyan jutottak el odáig, és egyáltalán miért, de megtörtént, Killian megtorpan, egy másodpercig figyelmesen pillant az égre, majd Kumiko felé fordul, és két tenyere közé csúsztatja a lány arcát. *
- Te is…? Te is látsz engem?
*A kérdés nem a jelenlegi látási viszonyokra vonatkozik, hanem arra, amit odabent beszéltek, amit a fiú mondott… hogy látta Kumiko-t, amikor más még nem. De vajon… Kumiko is látja Őt?*
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Sövénykert - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Aug. 22 2009, 01:02

*Kicsit meglepi, hogy egy-két ember tényleg odamegy hozzá és gratulál, igaz neki nem nagyon jut el a tudatáig, ami most körülötte történik. Tény és való, nem úgy viselkedik, ahogy tőle megszokták, de mit várnak el tőle, amikor életében először, kicsit szépnek és szerethetőnek érzi magát? Még mindig emlékszik Killian korábbi szavaira, azok most is ott csengenek a füleiben, ezért csak automatizmusból mond egy-egy köszönömöt a neki gratulálóknak. Aztán szinte a semmiből előbukkan Killian, s gyengéden, de határozottan kezdi el húzni. Na már most, normális esetben ez is olyan dolog, amin totál kiborulna a feketeség, most viszont csak úszik az árral, és valójában örül is neki, hogy nem kell tovább a bálteremben maradnia...
Milyen jó, hogy nem magassarkú cipőben jött, mert ha abban lenne, bizony már rég hasra esett volna a köves úton. Így is fel kell emelnie a szoknyáját, hogy ne lépjen rá, bár ez egy serleggel a kezében igen bonyolult, a másik keze meg ugye Killianét szorítja. Mert bizony, akaratlanul is kissé szorosabban fogta meg a fiú kezét, nehogy elszakadjanak a termeben egymástól, s bár már kiértek nem változtatott ezen.
Kissé hirtelen torpan meg előtte a másik, majdnem neki is megy, de azért szerencsére nem követ el ilyen bakit. Ő is az égre pillant, s a csillagok talán ma ragyognak a legszebben... Fura, hogy ennyire romantikusan gondolkozik, amikor eddig, ő volt a megtestesült realitás. Néhány napja, még Serinitynek azt mesélte, hogy sosem volt szerelmes, s az a véleményét is kiakarta fejezni, hogy nem is létezik ilyesmi. Most pedig, már nem keresi a magyarázatot... Egészen biztos benne, pedig korábban sosem érzett ilyet, hogy szerelmes.
Killian ujjai szinte égetik az arcát... Most hogy kezdi belátni mit érez, mintha visszatérne a régi önmaga is. Meg is fordul a fejében, hogy valami teljesen mást válaszol, mint amit várnak tőle, de nem akarja tönkre tenni az estét. Az egész túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, és ha csak álmodja, akkor az sem baj, ha hozzá képest túl romantikus ez az egész. Mert azért azt be kell vallania, hogy sosem gondolta volna, hogy ilyesmi megtörténhet vele. Tévedni viszont emberi dolog, és nem is bánja, hogy így alakult.
A felhangzó kérdést teljsen jól érti. Így hogy megértette az érzéseit, már nem is érzi a csomót a gyomrában. A szíve még mindig hevesen ver, s talán még Killian is hallja a hangos dobbanásokat... Azonban őt ez most nem érdekli... Egy pillantra lehunyja a szemeit, s úgy suttogja...*
- Látlak...
*Mire kimondja kinyitja a szemeit, mert látni akarja mit reagál a másik. Fenn áll a veszély, hogy a bokorból kiugrik valaki, és azt mondja, ez az egész áprilisi tréfa volt... az is lehet, hogy ahogy kinyitja a szemét szerte foszlik az álom... De nem, Killian még mindig ott áll előtte, és a hosszú ujjakat is érzi az arcán, ami kizárja, hogy csak álmodta volna... A bokorból sem ugrik elő senki... De akkor most mi lesz?*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Sövénykert - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Aug. 22 2009, 11:47

*Killian egyre izgatottabban várja Kumiko válaszát. Felvetődnek benne a lehetőségek, hogy mi lesz, ha a lány is látja Őt, vagy éppen nem látja? Vajon ekkora szégyennel tud tovább élni, esetleg hazautazzon, és vegye hátára az egész család terhét. Lehunyja a szemeit, amikor a lány is megteszi, majd szívét elönti valami erős, és végtelenül tiszta érzés, amitől egyből megugrik a gombóc a gyomrában, mintha akkor és ott akarna eltűnni.
A fiú vesz egy mély levegőt, szemhéjai szétválnak, szerető gyengédséggel néz Kumiko-ra. Látja Őt, látják egymást, van ennél szebb? Tényleg meglelte értelmét a maradásának, ketten lesznek, együtt, ennél jobb nem is történhetett volna ma este. El sem merte képzelni a könyvtárban, amikor meghívta Kumiko-t, hogy elmondják egymásnak mit éreznek… és bár ez még tiszta, törékeny, sérülékeny, attól még igaz, nagyon is valós, itt van, velük van, bennük van.
Killian tekintete a lány ajkaira siklik, elhatározza, hogy megteszi azt, ami egyébként egyáltalán nem jellemző rá… mármint a gondolatai között ilyesmit találni, mégis valahol mélyen a gombóc szorítása enyhül, helyére kellemes, meleg érzés áramlik, és már tudja jól, meg akarja csókolni Kumiko-t.
Még csak filmekben látott ilyet, és olyankor elkapcsolt, mert számára undorítónak tűnt mindennemű érintkezés, de a lány ajkai nagyon szépen íveltek, csábosak, és mi másért állnának ennyire közel? Nem habozik tovább, nem túl gyorsan, de lehajol, és a lány szájára csúsztatja a saját. Ugyan egy pillanatig tart, máris elhúzódik, de mindkettejük számára, mondhatni Sorsdöntő ez a csók, inkább puszi.
Fogalma sincs róla mi fog történni, elvégre Kumiko nem szeret érintkezni fiúkkal, sőt, leginkább senkivel, viszont… minden annyira zavaros. Killian-nek honnan kéne tudnia mit tehet meg, és mit nem? Az az apró puszi maga volt a mámor, rögtön érezte, hogy még egyszer, és még egyszer meg akarja tenni, de valahol mélyen rejtőzik benne félénkség is, ami nem hagyja, hogy ismételten lehajoljon.
A lány reakcióitól függ minden. Látták egymást, de Kumiko érezni is akarja, vagy elég, ha néha összeülnek? Killian teljesen összezavarodva pillant a lány arcára, gyomrába visszatért a gombóc, görcsösen szorítja mindenét. *
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Sövénykert - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Aug. 22 2009, 14:35

*Ahogy kinyitja szemét el tudna veszni a vele szemben lévő tekintetben. Megmagyarázhatatlan számára minden, ami körülötte történik. Benne is felötlik a csók gondolata, hazugság lenne azt mondani, hogy nem vágyik rá. Ugyanakkor sosem csinált még ilyet... láttott filmeken, mangákban hasonlókat, sőt a bálon is volt pár csókolozó szerelmes pár, de eddig ez olyan gusztustalannak tűnt. Egyrészt hozzákell érnie a másikhoz... //mellékes, hogy épp hozzáérnek - a szerk.// ezen felül az egész olyan nyálasnak és visszataszítónak hatott. Persze tudja ő, hogy a szájrapuszi azért nyálmentes, de akkor is. Az a szája... Korábban úgy képzelte, amikor nagy ritkán képzelődni kezdett, hogy ő és a megfelelő fiú, soha nem fognak érintkezni, csak majd együtt olvasnak, meg beszélgetnek, elmennek biciklizni, meg ilyesmik. Erre itt áll vele szemben Killian, a tenyerében tartja az arcát, és ez annyira jó érzés... Alig pár másodperce vallották be az érzéseiket, s most tényleg vágyik egy csókra. Talán a szemeiben is meg-megcsillan a vágy.
Egy pillanat az egész és mégis csodálatos érzés, ahogy Killian ajkai az övéihez érnek. A kezében tartott serleg a földre pottyan, de ugyan kit érdekel az a vacak, amikor megkapja élete első csókját?
Még a szemeit sincs ideje lecsukni, szinte meg is szakad "csók", ami ráébreszti, hogy tévedett az érintésekkel kapcsolatban. Valószínűleg csak a megfelelő emberre van szükség ahhoz, hogy jól essen az ilyesmi.
Az apró puszi, amit kapott szinte égetett, és ennek ellenére is (vagy pont ezért) többet akar. A díjról teljesen megfeledkezik, kezeit az arcán nyugvó kezekre teszi, lassan lefejtve azokat a bőréről, csak hogy utána, az ujjait Killian ujjai közé fonhassa. Az arcán egy apró mosoly tűnik fel, ahogy a kezeiket figyeli, aztán hogy csillapítsa a csókok iránti vágyát, ő nyújtózik egy keveset, hogy megcsókolja a fiút. A szemei csukva, s ezúttal egy picit hosszabb a puszi. Bár másoknak még ez is biztosan kevés lenne. Talán egy másodperccel ha több mint az előző, majd ő is elhúzódik.*
~ És most? Mit szoktak ilyenkor csinálni? Monanom kéne valamit? Igen, el kéne mondanom, amit még odabent akartam... De hogy kezdjek bele? ~
*Tekintetében csak a varákozás látszik, meg a boldogság. Ki tudja, talán sosem volt ilyen boldog, de épp ez a szokatlan érzés az, ami bizonytalanná teszi... *
- Amit odabent mondtál... én... köszönöm... és... és csak azt akartam mondani... hogy...*vesz egy nagy levegőt, hogy egy szuszra elmondhassa, amit szeretne* ... észresevettemhogyvannakottmásfiúkisrajtadkívül...
*Kérdéses, hogy ez mennyire volt érthető, de az érzéseiről beszélni az még mindig olyan nehéz. Viszont azért büszke magára, hogy elmondta, még akkor is ha a másik egy szót sem értettett belőle.*
Vissza az elejére Go down
Stella Matthews
Diák - Extremus
Stella Matthews

nő Kos Jelige : Az Érintésmániás
Hozzászólások : 127
Évfolyam : Második
Kor : 30

Sövénykert - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Aug. 22 2009, 21:52

[Serenity]

*A kastély körül, a parkban sétál egy leányzó, lassú, kecses léptekkel. Nem siet sehová, nincs rá szüksége. Világosbarna, hosszú haja a vállára omlik, ruhája teljesen olyan, mint a képen, tehát olyan színű felső, és szintén olyan szoknya, körülbelül térdig érő. A nyakában egy hermelin kapaszkodik, egy körülbelül harminc centis, gesztenyebarna szőrű példány; egyelőre még. Majd csak novemberben fogja felvenni fehér, téli színét. Tehát a lány itt sétál, állatával a nyakában. Baglya most nincs vele, de bármikor magához tudná hívni a zsebében lapuló síppal.
A mértani pontosság feltűnik neki az utak elrendezésében, és elégedetten biccent, majd csak sétál tovább. Lábán szandál, halványrózsaszín színű, ez alatt ropognak a kavicsok, de csak enyhén. Végül elér a kis tóig is. Egy béka ugrik ki belőle, amit a lány kifejezéstelen arccal kikerül. Annyira nem kényes, hogy undorodjon, vagy netán féljen ezektől az állatoktól, de azért inkább nem nyúlna hozzá, ha nem szükséges. Az egyik pad felé sétál, de korántsem biztos, hogy le is ül majd rá. Egyelőre még csak sétálgat.*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Sövénykert - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Aug. 22 2009, 22:02

[Lilith]

*Vidáman sétál ki a sövénykert felé. Rég járt itt. Haja kibontva száll a szélben. Kék I Love... felíratú pólója, és fekete csőfarmere talán melegnek bizonyul majd de nem baj. Sporttáskája cféloldalasan csípőjére tűzve, benne egy doboz cigi, és Kory, az ujjonan talált kismókusa. Kiváncsian kukucskál ki egészen adig, míg Sery meg nem simogatja a buksiját, ekkor felkapaszkodott a vállára és onna figyelve az utat mentek tovább. Már majdnem egy padnál járt, hogy leüljö mikor meglátott egy lányt sétálni. Úgy döntött nem zavarja, így végül leült, és onna figyelte a lány.*
-Szija. Nem ülsz le inkább?-*kérdezett oda, majd mosolyogva nézte e lányt*-Serenity Crusade, Signumus. Benned kit tisztelhetek?-*várakozóan néz a lány felé, miközben leveszi válláról Koryt és elkezd vele játszani.*
Vissza az elejére Go down
Stella Matthews
Diák - Extremus
Stella Matthews

nő Kos Jelige : Az Érintésmániás
Hozzászólások : 127
Évfolyam : Második
Kor : 30

Sövénykert - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Aug. 22 2009, 22:18

[Serenity]

*Csak sétál, kecses léptekkel, elengedve magát, kissé mintha nádszálként hajlongana is a szélben... szemét behunyja, karjait kitárja. Annyira nagy szél nincs, inkább csak kellemes szellő, ő pedig hagyja, hogy ez a szellő körbevegye, simogassa. Lábujjhegyre áll, úgy forog körbe, persze lassan. Semmit nem kapkod el, általában semmit nem csinál gyorsan, és mégis... A reflexei általában jók, és ha valamit mindenképpen gyorsan szükséges csinálni, hát úgy tesz. Viszont most... Most érzékei eltompulnak, csak a levegő van és ő, és esetleg még a hermelin a nyakában, ami kissé karmolássza a bőrét, hiszen nem tetszik neki a forgás, leszállna... majd le is ugrik róla, és a földön landol, elszalad valamerre, de pár méter múlva bebújik a sövény alá. Mostmár tényleg csak Lilith van és az őt körbevevő szellő...*
- Rég voltunk így együtt, barátném... *Súgja maga elé, bele a szellőbe, vagy éppen a szellőnek. Aztán hirtelen egy hangot hall. Szemei felpattannak, karjait villámgyorsan engedi le, és szemei először szinte ellenségesen villannak Serenity-re... de ez csak néhány századmásodperc, aztán hűvösség költözik a szemekbe, a száj sarkába pedig halvány, kissé távolságtartó, de azért valamennyire kedvesnek mondható mosoly. Biccent a lánynak, majd közelebb sétál.* - Szervusz... Serenity. *Nem hadar, beszéde sem gyors, még az átlagnál is lassabb kissé, de azért nem bosszantóan lassú. Minden szót megízlel, mielőtt kiejti, főleg a neveket, megszólításokat, így hát Serenity nevét is. Majd meghajol kissé a lány előtt, úgymond egy pukedlit mutat be.* - Lilith Silvermoon vagyok, az Extremus kar diákja. Köszönöm a meghívást. *Leül a lány mellé, szoknyáját eligazgatva, majd felpillant Serenity-re.* - Mi szél hozott éppen erre? *Aztán tekintete Kory-ra vándorol, mire mosolya kissé kedvesebbé válik.* - Aranyos az állatod. Nekem hermelinem és hóbaglyom van. *Nem kérdez rá az állat nevére... Ennek is megvan a maga oka.*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Sövénykert - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Aug. 22 2009, 22:29

Nézi ahogy a lány forog, majd mosolyog rá mikor leül mellé.*
-Igen láttam az előbb rohant be a sövény alá. Nekem is van egy hóbaglyom, igazából csak úgy hozzám nőtt mikor egy fa tetején előcsalogattam. Szóval.......-*vakarja meg a fejét*-szereted a szellőt.
*Nem kérdés volt, inkább állítás. Egy pöppet furcsállja a lányt, de nem nagyon, épp annyira mint magát, vagy épp Kumiko-t. De szemet huny feltette. Inkább érdeklődve fordul a lány felé. Közben Koryt visszateszi a táskájába.
-És honnan jöttél? Nem zavar ha rágyújtok? És mikor? Mert nem nagyon láttalak eddig. Persze mostanság eléggé szűk látókörű vagyok. Inkább csak nem mozdulok ki a sátorból. És vizsgázol?-*Nem nagyon veszi észre hogy mennyit fecseg megint, de ...áhh...nem zavarja ez, vagyis....de*-Bocsi, nem szoktam ennyit beszélni-*Vakarja meg a fejét, majd kíváncsian néz a lányra, várva a válaszokat és a kérdéseket. Elnéz a sövény felé, és nézi a hermelint, majd lehajol és úgy próbálja előcsalogatni. Nem biztos hogy sikerül, de előre nyújtott kézzel mosolyogva néz rá.
Vissza az elejére Go down
Stella Matthews
Diák - Extremus
Stella Matthews

nő Kos Jelige : Az Érintésmániás
Hozzászólások : 127
Évfolyam : Második
Kor : 30

Sövénykert - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Aug. 22 2009, 22:54

- Az enyémet édesapámtól kaptam. *Ennyit mond, röviden, semmi többet nem. A kérdésre, pontosabban állításra sem válaszol; ennek a lánynak semmi köze ehhez, legtitkosabb pillanatában leste meg, ami miatt Lilith most a felszín alatt dühös rá... hiszen a felszínen hűvös, belül viszont tűz és láng. Aztán újabb kérdések következnek, mire kissé elfordul.* - Angliából érkeztem, egészen pontosan Winchesterből. Ott élünk anyámmal és apámmal. *Nem úgy fogalmaz, hogy "édesanyámmal" és "édesapámmal". Szebb lenne... ez a két szó, az "édes" előtaggal sokkal szebb, sokkal jobban tetszik a lány fülének, csak éppen... esetében nem igaz.* - Mármint mikor nem zavar, ha rágyújtassz? *Fordul vissza a lány felé, finoman belekötve ebbe az apró hibába, hogy bizony a kérdések sorrendjét eléggé összekavarta. Aztán megvonja a vállát, de elfordul újra, és kissé távolabb is húzódik.* - Nyugodtan gyújts rá. *Nem, nem mondja, hogy nem zavarja; de ha a lány akar, hát hajrá. Ő eltűri.* - Nemrég érkeztem, alig néhány napja... Gondolom nem tudod, mikor lett volna az Extremusosok programja, a mesedélután... De aznap jöttem éppen. Éppen ezért nem vizsgázom, és jövőre elsősként kezdek, mindent az itteni alapoktól, ahogyan kell.
*Serenity ezután felkel, és a hermelint próbálja kicsalogatni, az azonban egyre beljebb bújik a sövény alá.* - Hagyd. Nem szereti az idegeneket. *Szólal meg Lilith, majd egy sóhajjal feláll, közelebb lép, lehajol, és kiszedi a hermelint a sövény alól. Majd visszaül, az ölébe veszi, és finoman simogatja.* - Mostmár megsimogathatod, ha akarod.
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Sövénykert - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 9 Icon_minitimeHétf. Aug. 24 2009, 12:27

*Ugyan tisztában van vele, hogy a lány talán dühös rá, nem igazán foglalkozik vele, mondván majd megnyugszik. Mikor a lány az ölébe veszi a hermelint, megsimogatja, majd elhúzza a kezét. Ő nem az a „jujjkisállatsimogassukagyon” fajta lány. Nem. Egyszer végighúzza rajta a kezét, de ennyi. *
- Nagyon aranyos. Megkérdezhetem, hogy hívják?-*kérdezi félénken*
*A lány közelében valahogy tisztelettudóbb. Mintha attól félne, hogy a lány otthagyja. Nem mintha. Ettől fél. Jó persze általában mindentől fél, de akkor is. Tudja ő, hogy bunkósság volt a lányt megzavarni, de még mindig jobb hogy szólt, mint hogy a lány vegye észre, és akkor talán leüvölti a fejét. Lehet, hogy megszokta már, de itt még nem fordult elő. Ezért nem is ment haza. Mert ő itt van otthon.*
- Mért nem mentél haza a nyári szünetre? Ha csak nem ég jöttél, akkor simán hazamehetnél, és évkezdésre visszajössz. Persze nem küldeni akarlak, csak nem igazán értem. -*vakarja meg zavartan a buksiját.*
~Olyan más ez a lány. Olyan Midori jellegű. Bár nála hamarabb megtört a jég. Ennél a lánynál igazándiból csak a hűvösséget látom~*néz fel rá,*~még a szemében is. Talán majd felolvad, ha többet beszélgetünk. Hehh beszélgetünk. Én beszélek, ő tőmondatokban válaszol, én hallgatok, ő is hallgat. Így hosszú lesz. Na, nem baj. Gyerünk, találjunk ki valami jó kérdést… áhá~
- És melyik tárgyakat fogod felvenni, vagy vetted fel? Mert lehet pár órára együtt fogunk járni. Persze nem biztos, de lehet.*- Várakozóan néz a lányra, miközben Koryt simogatja.
Vissza az elejére Go down
Stella Matthews
Diák - Extremus
Stella Matthews

nő Kos Jelige : Az Érintésmániás
Hozzászólások : 127
Évfolyam : Második
Kor : 30

Sövénykert - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 9 Icon_minitimeHétf. Aug. 24 2009, 12:58

*Annyira nem dühös, inkább... nos, nem mondhatni, hogy csalódott, de fel van kavarva, hogy bárki is meglátta, mikor barátnőjével, a szellővel csevegett. Legjobb és szinte egyetlen barátnőjével... Hiszen neki nincsen más barátja, csak a szellő, a rózsák, és a fénykép édesanyjáról. A kérdésre összeráncolja a szemöldökét, és tekintetéből süt, hogy nem érti a lány kérdését.*
- Nincs neve. *Ezt olyan hangsúllyal ejti ki, mintha teljesen egyértelmű lenne, és mintha Serenity-nek kellene szégyellnie magát, hogy egyáltalán képes ekkora butaságot kérdezni. Lilith pedig elég sok mindent eltűr, lenyel, éppen ezért nem igazán fogja otthagyni Serenity-t csak a viselkedése miatt, de tény, hogy nem jár rosszul, ha kicsit visszavesz az esetleg megszokott lazaságból, hiszen a lány nem feltétlenül értékeli az efféle megnyilvánulásokat. Az üvöltözés nem illik hozzá, de tény, hogy dühösebb lett volna, ha esetleg utólag veszi észre, hogy Serenity mindvégig itt ült a padon, és őt figyelte.*
- Egészen eddig otthon voltam, és már alig egy hét van hátra szeptemberig, én pedig évkezdésre szeretném legalább részben megismerni az iskolát, ha már volt erre lehetőség, hogy már nyáron megérkezzek. Így talán nem fogok annyira eltévedni, mint ha újoncként idekeverednék eljesén, az évnyitón. Szóval járom az iskolát, ismerkedek a diáktársaimmal, esetleg megjegyzem, melyik tanárt hogy hívják, mit tanít, ha összefutok velük a folyosókon. *Hangja még mindig eléggé hűvös, tulajdonképpen érzéstelen, de mégsem mondható monotonnak a beszéde. Ha pedig Serenity csak a hűvösséget látja... az úgy van rendben. Hiszen Lilith, ha jobban belegondolunk, kívül csak a hűvösségből, a kecsességből áll, semmi másból. Csak belül érző lény; belül, és azt az énjét csak barátainak mutatja meg. A szellőnek, a rózsáknak, és édesanyjának...*
- Azt hiszem, a legjobb, ha sorban felveszek minden tantárgyat. Lehet, hogy hasznos lenne ez a szakosodás, de nekem nem megerőltető esetleg több tárgyból letenni a vizsgát mint általában, és minél több tárgyat tanulok, annál többre jutok majd, ha ezeket hasznosítani kell. És te milyen órákra fogsz járni? *Végre felemeli a fejét, hiszen eddig lehajtotta, és csak a hermelint simogatta, már elég régóta. Most viszont felnéz, egyenesen Serenity szemeibe. Szemei tömör feketék, és mégis... ott csillog bennük az értelem. Fekete éjszaka, amiben mégis ott csillog az összes csillag.* - Hanyadikos leszel szeptembertől?
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Sövénykert - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 9 Icon_minitimeHétf. Aug. 24 2009, 13:31

*Nem nagyon érti a lányt. Valahogy olyan fura. Persze ő próbál kedves lenni, meg olyannak mutatkozni, akiben megbízhat. És akkor talán másabb lesz. Vagy nem. Vagy van még egy lehetőség. Ő is előveszi a hideg, érzelemmentes énjét. Igen ez lesz a jó. Hideg és érzelemmentes.
- Hát én Bűbájtan, Bájitaltan, Átváltoztatástan, SVK, Varázsfegyvertan, ezeket emeltszinten, Krissztallográfia alapszinten, és jövőre kezdeném a Dalmágiát. És másodikos leszek, ha sikerül az összes vizsgám. Ami még nem biztos. Kettő már megvan. Még kettő kell. És akkor kész leszek.
*Nem néz, a lányra inkább egy kaviccsal kezd el játszani. Majd eszébe jut, hogy ő tulajdonképpen cigizni szeretett volna. Előveszi a táskájából a cigijét, meggyújtja, majd arrébb ülve szív bele és fújja ki a füstöt, hogy a lányt még véletlenül se érje. Majd fejét hátrahajtva sóhajt egy nagyot, mielőtt felvenné álarcát. Arcát érzelem mentesíti, szemét nagyon nehezen de n érzelem alól. Így ha meglátják, tényleg jégsziklának nevezhetnék. Magában elmosolyodik.*
~Lehet Mike erre gondolt, mikor azt mondta jégszikla. Tényleg élőhalottnak nézhettem ki mielőtt idejöttem. Nem baj. Most jó ilyennek lenni. Ha folyton ugrándoznék meg ilyenek, azt hinnék, egy öt éves értelmi szintjén állok. Ami talán igaz is. De sosem tudni.~
*Belenéz Lilith szemeibe, és amit ott lát… nos, nem hiszi, hogy neki valaha is fog így csillogni a szeme. Talán a boldogságtól lehet, de sosem az értelemtől. Fekete, szemek melyek értelemtől csillognak. Fájdalmas, emlékek melyek e miatt eszébe jutnak. Gyorsan fordítja el vörösesbarna szemeit, melyek már egyáltalán nem érzelemmentesek. *
~Mért kell mindennek a múltat felidéznie. Apám szemei ugyanilyenek voltak. Mégis abban különbözött csak, hogy abban boldogság is volt. Lehet, hogy ez a lány olyan magányos, mint én voltam odahaza?~
*Szinte könnyezve néz fel az égre, elmosolyodik, és eldönti, hogy soha többet nem lesz élőhalott. Már csak apja emléke miatt sem. Nem kérdez a lánytól. Csendben ül, és vár, hogy a lány kérdezzen. Ő most még nem tudna úgy megszólalni, hogy ne érződjön hangjában a szomorúság. Ahhoz össze kell szednie magát. Szemeit újra a lányra emeli.*
Vissza az elejére Go down
Stella Matthews
Diák - Extremus
Stella Matthews

nő Kos Jelige : Az Érintésmániás
Hozzászólások : 127
Évfolyam : Második
Kor : 30

Sövénykert - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 9 Icon_minitimeHétf. Aug. 24 2009, 13:59

*Fura... A fura múltból általában fura emberek születnek, de persze... Nézőpont kérdése, hogy kinek mi a furcsa. Lilith-nek például Serenity, főleg az, hogy a lány megkérdezte, hogy hívják a hermelint. Ő pedig ha jobban belegondolunk, olyan igazán mélyen nem bízik senkiben. Persze, hiszen az ember általában a barátaiban bízik meg, és neki azok nincsenek. A szellő, a rózsák, és a fénykép... ők azok, akikben megbízik, akiknek elsírhatja bánatát, elmesélheti örömét, akikben megbízhat, akik semmiképp nem adják ki a titkait. Az árvaházban megtanulta, hogy másban nem bízhat, talán soha már. Az emberek romlottak, és azok már gyerekként is, érdeklények, a legtöbbet csak a saját előrejutása érdekli, és élvezi mások szenvedését, fájdalmát.*
- Mikből vizsgáztál? *Nem látszik rajta igazán, hogy érdekelné a téma, de... ettől függetlenül persze lehet, hogy így van, hiszen ha jobban belegondolunk, rajta semmilyen érzelem nem látszik, a gondolatai nem ülnek ki az arcára.* - Mindenesetre ha másodikos leszel, nem járhatunk együtt órákra, én az alapoktól kezdek mindent, elsőévesként. *Mintha halványan elmosolyodna, mikor Serenity arrébb ülve fújja ki a füstöt. Talán mégis tekintettel van másokra. De ő is ember. Ő is ugyanolyan, mint azok ott, az árvaházban. Őt sem érdekli igazán Lilith, csak nem akar csendben ülni, ezért kérdez. És ő is tudja, hogy az ellenségét meg kell ismernie az embernek, ha le akarja győzni... Némán néz Serenity szemébe, mintha belelátni akarna. És azok a szemek... tényleg olyanok, mintha a lelkébe látnának a lánynak. Pedig semmi gondolatolvasói vagy egyéb különleges képességgel nem rendelkezik. A csillagok nem távoznak a szeméből; sokan mondják, hogy csak a szemei mutatnak benne életet, de ha jobban belegondolunk... A csillagok is élettelenek.* - És te régóta vagy az iskolában? És a te állatodnak van... neve? *Az utolsó kérdést megintcsak úgy teszi fel, mintha valami olyasmit kérdezne: "a te macskád tényleg ugat?".*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Sövénykert - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 9 Icon_minitimeHétf. Aug. 24 2009, 15:46

*Nem igazán tud mit kezdeni a lánnyal. Végképp feladta hogyan tudná megtörni a jeget, de… nem, nem adja fel. Serenity nem olyan. Csak most tehetetlen. Egy kicsit. Na, jó… nagyon. De akkor is. Ő kedevs és nem is kedveskednek vissza.*
-4 Tantárgyból:bbt, bit, átv, svk. De így is majdnem lekéstem, szóval… nem tudom mi lesz. -*hajtja le a fejét*
*Nem tud rajta kiigazodni. Nem úgy kérdezett, hogy az ember azt hiszi érdekli, mégis úgy érzi, talán kíváncsi rá. *
~Áhh, hagyjad Sery, úgyse érdekled. Add fel.~*Na, itt van már a gonosz hangocska.*
~Nem hagyom békén.~*förmedt rá gondolat*~Ez már tényleg beteges. Lehet, felmegyek a gyengélkedőre. Saját magammal vitatkozom. Lehet tényleg skizofrén lettem. Na, mindegy. Ha így is van, az ciki.~
*Kérdőn fordul a lány felé, mikor olyan furcsa hangnemben kérdezi a nevét a mókusnak.*
- Korynak hívják. Az állatodnak mért nincs neve? Ha szabad tudnom. -*néz bele a lány szemeibe, és kis híján elveszik abban a fekete szempárban. Tisztában an vele, hogy hogyha egy percre is gyengülnek a falai, annak beláthatatlan következményei lesznek. Egyelőre kitart, és hogy ez így is maradna, ámosolyog, és elfordítja a szemét. Inkább elnyomja félig elszívott cigijét, megfogja Koyt, és feláll vele. Majd leteszi a földre, és elkezd előtte futni. Hirtelen megáll, leül a földre, mire a kismókus rögtön odaszalad, és elkezd felfelé kapaszkodni a vállára. Közben persze csíkolja, mire ő kacagva terül el a földön, majd felemeli a kezét, s megvárja hogy Kory rámásszon. Mikor rámászik, meglendíti a csuklóját, mire Kory ugrik egyet és leesvén, Sery markában végzi. A művelet után Sery érdeklődve néz a lányra. *
- Nem próbálod ki a hermelineddel? Szerintem jól szórakoznál. -*őszintén mosolyog a lányra, és várja a reakcióját.

Vissza az elejére Go down
Stella Matthews
Diák - Extremus
Stella Matthews

nő Kos Jelige : Az Érintésmániás
Hozzászólások : 127
Évfolyam : Második
Kor : 30

Sövénykert - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 9 Icon_minitimeHétf. Aug. 24 2009, 16:01

*Tehetetlen... minden bizonnyal az is fog maradni, hiszen ha a lány évekig ilyen volt, sokkal több kell a felengedéséhez, mint egyetlen ember, és egyetlen találkozás. Lilith pedig őrzi ezt a jégpáncélt, hiszen ha valaki megtörné, akkor a páncél törne le róla, és így sebezhető lenne... nem lehet sebezhető. Nem engedheti magát újra megsebezni egyetlen ember által sem. A rövidítéseket némán hallgatja, majd bólint.*
- Tehát bűbájtan, bájitaltan, átváltoztatástan és sötét varázslatok kivédése. Értem. Nos, ezek jó tantárgyak. Bűbájtanból egészen jó vagyok, a bűbájokat szeretem... A bájitalokhoz nem értek annyira, azzal szerintem lesznek gondjaim, de mégis felveszem majd a tárgyat, hiszen ha nem gyakorlok, akkor mindig megmaradok majd ezen a szinten, márpedig erről a holtpontról el kellene valahogyan mozdulni. Az átváltoztatástan... hallottam valami olyasmit, hogy az év végefelé vérrel felrajzolt varázsköröket használtatok, ez igaz? Eléggé különös módszer, az egyszer biztos, de úgy hallottam, a tanár is igencsak az. Kíváncsi leszek majd rá, ha jövőre is ő fog tanítani. Sötét varázslatok kivédése... azon az órán mit tanultok főképp? Ellenvarázslatokat meg ilyesmiket, vagy micsoda? *Kissé félredönti a fejét, de arcáról még mindig nem tükröződik érdeklődés... hangjába viszont mintha már kezdene egy kicsivel több élet beleköltözni. Ennél tovább biztosan nem fog felengedni, de már ez is elég nagy haladás. A következő mondatra viszont kissé kikerekedik a szeme.*
- Miért kellene, hogy neve legyen? *Nem... ettől nem fog tágítani, ő így szokta meg. Azok csak állatok, nem kell, hogy nevet adjunk nekik, vagy hasonlóak. Azért vannak, hogy legyenek, hogy semmi másért. Nem hogy játszunk velük, nem hogy szeressük őket, nem hogy elnevezzük. Ez így volt az árvaházban, és így van otthon, akkor mégis hogy lehetne másképp? Némán, kifejezéstelen arccal nézi, ahogyan Serenity játszik a mókussal, majd tétován lepillant a hermelinre, aztán felemeli a fejét, és megrázza.* - Nem. *Csak ennyit mondd, tömören, dacosan, fekete tekintetét újra Serenity-re emelve.* ~ Koszos lesz a ruhám. ~
Vissza az elejére Go down
Vendég



Sövénykert - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 9 Icon_minitimeKedd Aug. 25 2009, 16:49

*Egy fiú lépked a sövénykertben. Ma a lovaglás után átöltözött és le is zuhanyzót hiszen nem egy tiszta sport a lovaglás. A zuhany nagyon jól esett neki mert fel frissült tőle. Egy vaj színű halásznadrág és egy hozzá illő póló van rajta. Ahogy sétálgat egy kis tóra lesz figyelmes. Oda is megy a tópartjához. Közben jó alaposan megnéz mindent hiszen nem járt még itt és tetszik neki a hely. A fehér színű papucsát leveszi és lábait a tóba lógatja. A tó vize kellemes hiszen az idő meleg.*
~ milyen kellemes a víz~* Állapítja meg a dolgot és szemeivel a táját pásztázza közben gondolatiba réved.*
~ kedves volt az a lány és még szaktárs is. Szerencsém van ma~* Állapítja meg a dolog magában.
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Sövénykert - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 9 Icon_minitimeKedd Aug. 25 2009, 17:10

*A lovaglás után, gondosan lezuhanyzva, haját ófarokba kötve, rózsaszinű ruháját meg-meglengetve ugrálás közben igyekszik a sövényker felé. Hogy miért. Nem tudja. Nyugalomra váyik, csendre, meg alakire akivel dumálhat. Jelentéktelen dolgokról. Ezért jó ha nem Konival találkozik. Vele ilyenekről nem lehet. Tehát ott tartottam, hogy ugrándozva közeledett a kis tóhoz, mikor meglátta Jack-et. Lassan odament, és eltakarva előle a napot lenézett rá.*
-Na szija. Rég találkoztunk. Leülhetek?-*majd választ nem várva, lerugta topánkáját, és lehuppant mellé.*-És mi jót csináltál eddig??
*Szemeit kutatóan fúrta a másik írizseibe, és várakozóan nézett rá. Tekintetét nem fordította el, de nem nézett áthatóan. Végül, megunva ezt a testhelyzetet, fogja át és hanyatt fekve nézi az égboltot. Karját a fejére téve takarja a lég érdekesen néz ki, de senki nem róhatja meg érte, hisz napszemüveget nem hozott.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Sövénykert - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 9 Icon_minitimeKedd Aug. 25 2009, 17:26

* Hirtelen elsötétül minden a fiú előtt de az oka jól látható egy ismerős arc jelenik meg előtte. Aminek most meg is örül a fiú hiszen nem kell egyedül üldögélni amit valljunk be hogy egy idő után azért unalmas tevékenység.*
- Szia, persze csak nyugodtan* Mondja kedvesen de a lány már kényelembe is helyezte magát. A fiú arcán csak egy mosoly jelenik meg reagálás képen.*
- hát nem sok mindent. zuhanyoztam egyet és úgy döntöttem, hogy kijövök ide hiszen az idő jó kár lenne az ilyen napokat a szobámba tölteni és te? *mondja a válasz egyszerűen és vissza is kérdez hiszen beszélgetés veszi kezdetét nem pedig egyszemélyes monológ. A fiút nem zavarta az ahogy a lány nézte majd egy kérdés tett fel*
- csak nem zavar a nap? ha gondolod le is ülhetünk egy padra vagy egy fa árnyékába is* jutott ere a következtetésre a lány test helyzetéből adódóan*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Sövénykert - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Sövénykert   Sövénykert - Page 9 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Sövénykert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: A kastély parkja :: A kastély körüli park-


Fórum készítése HungarianForum-on | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés