Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Bejárati csarnok - Page 12 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Bejárati csarnok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
SzerzőÜzenet
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Bejárati csarnok - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 12 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26 2010, 19:27

A ritka kivétel, amikor egy diákot az előcsarnokban kell fogadni engem is meglep kicsit, de hát ha már eddig eljutott, legalább nem kell a parkban keresgélni, hogy ugyan hová is telepedett le. Na nem mintha itt olyan egyszerű lenne őt előkeríteni, hisz ahogy belépek erdei túrám után a hatalmas ajtón, az ürességtől kong a csarnok. Nagyszerű....Lépek párat, csizmámon csilingel a sarkantyú, s ez kissé visszhangzik is, így meg kell, hogy álljak, s füleljek.
~Arról volt szó, hogy az a lány ma jön, erre sem a parkban, sem a csarnokban...Lehet, hogy késik.~
Halk neszezést hallok ugyan, de az nem bizonyos, hogy a lánytól ered, mert hát valljuk be őszintén, a kastélyban vannak bizonyos állatok is. Megszökhetett egy diáké, vagy a kastélyban őshonos egerek egyike is motoszkálhat az egyik sarokban.
Kifinomult szaglásom azonban már nem csap be. Nagyon is jól érzem, hogy egy női illat járja át a termet, még ha ezt egy hétköznapi értelemben vett ember nem is érezné. No de én nem vagyok mindennapi ember. Mosolygok a félhomályban, fehér ingemen végigsimítok, majd elindulok az adott irányba, ahonnan az illatot érzem. Farmerem halkan susog, s csilingelés kíséri lépteim koppanását.
- Miss. Cattol? Előbújik kisasszony?
Megállok pár lépésre a lánytól, a fáklyák fénye félhomályba von, s hangom sem túl bizalom gerjesztő a maga morgásával, érdességével, hacsak a lány nem szereti az efféle nagymacska dorombolást, amibe mindig rejlik kisebb-nagyobb adag irónia, álcázandó valós énemet.
- Owain professzor vagyok, nekem kell önt felkísérnek, és eligazítanom.
Remélhetőleg a lány előbújik rejtekéből, s nem kell közelebb lépnem, mert nem szeretném megijeszteni közelségemmel, de ha muszáj lesz, akkor megteszem amit kell. Így viszont várok rá, de a mosolyomat már nem láthatja.
Vissza az elejére Go down
Lumilla Cattol
Diák - Pilluamuleto
Lumilla Cattol

nő Mérleg Hozzászólások : 7
Évfolyam : Első
Kor : 30

Bejárati csarnok - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 12 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26 2010, 20:05

Egyedül vagyok a bejárati csarnok egy eldugott zugában. Görnyedten ülök és várok, annak az Owainnek már legalább egy órája itt kéne lennie. Időközben elmerengek a múlt dolgain, az élet nagy döntésein. Egy csörrenés zavarja meg gondolataimat, reflexszerűen védekező pozíciót veszek fel, majd látom, hogy csak egy férfi az.
- Biztosan Owain - gondolom magamban. Mérlegelek egy darabig, majd arra a döntésre jutok, a helyemen maradok és fölveszem előbbi pozíciómat. Bár testem kevésbé feszült, de még mindig ugrásra készen várok egy esetleges támadást. Nézem, szinte már bámulom őt.
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Bejárati csarnok - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 12 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26 2010, 20:23

Ó, az élet nagy dolgai...
Bár közel olyan idős a tünde mint én, tapasztalhatott is annyit, mégsem vagyok benne biztos, hogy sikerült megfejtenie, hisz nekem sem megy. Ha mégis, akkor talán nekem kellene hozzá járnom tanításra, s nem pedig fordítva.
Előjönni viszont eszében sincs, s nekem nem is igazán tetszik ez. Mi a fenét kéreti magát? Nem feleségül kértem, hanem csak, hogy előjöjjön, és felkísérhessem.
Lányok...
Egy fiúval már rég a pillu csevegőjében lennék, de nem, most itt állok, és arra készülök, hogy kiimádkozzak egy félvér tündét vackából, ahová lassan beköltözik. Azt hiszem elég nekünk Noel a harmadikon sátorozni, nem kell az előcsarnokba is egy nomád életet folytató személyiség.
Lépek kettő előre, amitől arcom még jobban takarásba kerülhessen. Próbálok nem idegesen beszélni, mert annak ellenére, hogy mit is gondolok, türelmem végtelen a diákokkal szemben. Lassan egész közel érek a lányhoz, s eszembe jut Gina, aki nemrég hasonló sarokban sírta ki magát mellettem. Remélem most nem kerülünk a sírás küszöbére. Leguggolok, térdemen megtámasztom két hosszú karomat és félrebiccentett fejjel nézek a lányra, kissé kócos hajam így oldalra billen. Már csak egy lépésnyire vagyok tőle, így ha halványan is, már láthatja borostás arcomat.
- Szép estét kisasszony...netán elvesztett valamit?
Bár halkan beszélek, a halvány szarkazmust érezni. Nem hiába, ez vagyok én.
Vissza az elejére Go down
Lumilla Cattol
Diák - Pilluamuleto
Lumilla Cattol

nő Mérleg Hozzászólások : 7
Évfolyam : Első
Kor : 30

Bejárati csarnok - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 12 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26 2010, 20:52

Egyre közelebb és közelebb jön, úgy látszik végre sikerült észrevennie. Hosszú perceknek tűnik az a rövid út, amit felém megtesz. Nem csoda, hisz végig őt pásztázom, régóta várom, hogy valamit-újat láthassak, tanulmányozhassak. Arcát homály fedi… nem baj, addig szemléljük meg a többit. Végig nézem, alakját, tanulmányozom a mozgását, a légzését. Hamarosan elém ér, leguggol és engem néz.
- Szép estét kisasszony...netán elvesztett valamit?
Oh, milyen szépen burkolja a türelmetlenségét, bár enyhe, mégis tisztán érzem a szarkazmusát. Kissé megemelem fejem, hogy láthassam az arcát. Egy kócos, borostás arc kerül elém, elsőre kedvesnek gondolná az ember, de én látom. Egy türelmetlen és szarkasztikus embert látok, aki mindemellett rendkívül intelligens. Látom a szemében a gondosan elrejtett kárörömöt, már előre látja és élvezi az esetlennél esetlenebb válaszaimat. Legalább is arra számít, nem csak te vagy gyakorlott ilyen téren, jössz te még az én utcámba. De legyen neked igazad, erőmből most úgyis csak egy gyengécske válaszra futja:
- Nem, éppenséggel a maga elveszett eszét próbáltam segíteni megkeresni. De rájöttem, ami nem is volt azt nem is lehet megtalálni….
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Bejárati csarnok - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 12 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26 2010, 21:36

Igen, közeledek, s mikor már oda is értem erősen koncentrálnom kell, hogy ne nevessek azon, amit válaszképp kapok a leányzótól. Mert hát meg kell hagyni, van bátorsága annak ellenére, hogy úgy kucorog a sarokban, mint egy sebzett vad, aki várja a végítéletet.
- No jöjjön elő, ott hiába keresi az én eszemet.
Fölállok, és lépek egyet hátra, hogy teret engedjek neki a kikászálódáshoz. Hogy nekem mennyi eszem is van, vagy éppen mennyire vagyok türelmetlen, azt csak én tudom, nem pedig ő. De ezt neki nem kell az orrára kötni. Maradjon csak meg abban a hitében, hogy én magam vagyok a türelmetlenség minta képe, hisz épp ez a szándékom. De ha tudná mennyi türelem kell például a húgomhoz, vagy éppen Edhez, akivel sok mindenen keresztül mentünk, mire sikerült egymást kiismerni valamennyire.
- Ne kéresse magát...olyan mint egy menyasszony a nászéjszakán.
Közben intek pálcámmal csomagjai felé, melyek eltűnnek szemei elől, ha esetleg rajtuk ülne akkor koppanni fog feneke a földön, s remélhetőleg már ki is bújik, hogy elindulhassunk felfelé. Ha mégsem, akkor meggyorsítom az eseményeket, és ő is felrepül a csevegőbe, majd onnan a díszterembe.
Vissza az elejére Go down
Lumilla Cattol
Diák - Pilluamuleto
Lumilla Cattol

nő Mérleg Hozzászólások : 7
Évfolyam : Első
Kor : 30

Bejárati csarnok - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 12 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26 2010, 22:05

- No jöjjön elő, ott hiába keresi az én eszemet – válaszol. Nem veszi magára? Hmmm, úgy látszik van, akinek visszaszólhatok… Cserébe ő is élezheti rajtam a nyelvét, persze csak mértékkel. Mint egy menyasszony a nászéjszakán? Ezt meg se hallottam. Mozog a keze, már a mozdulatán látom, mire készül. Kecsesen felállok, mielőtt még eltűnnének alólam a bőröndjeim. Céltudatosan neki lódulok, bár még azt se tudom, merre kell menni, de nem baj így én megyek elől. Nem adom magam egy könnyen, nehogy már a nyúl vigye a puskát. Gyorsítja a lépteit, hogy beérjen.
Még mielőtt mondhatna valamit megszólalok:
- Fölvágták a nyelvem ez tény. Egyébként tekintse megtiszteltetésnek, csak keveseknek jut csodás sziporkáimból – mosolygok pajkosan, miközben ezt mondom. Bár kívülről inkább egy gúnyos vicsornak, tűnhet. Hiába, nem vagyok túl jó az ilyesmiben.
- Amúgy meg, ha annyira tetszett magának, miért fojtotta vissza a nevetést?
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Bejárati csarnok - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 12 Icon_minitimeKedd Ápr. 27 2010, 15:24

A helyzet az, hogy jelenhelyzetben én vagyok a vadász, minden értelemben, s ama puskát kénytelen lesz a hölgyike részemre átengedni, ha nem akar eltévedni. Egyrészt karvezető helyettese vagyok, másrészt az én tisztem őt bekísérni, nem mellékesen valóban vadászom, s nem hinném, hogy gyorsabb lenne nálam, még ha akar sem. Ő egy féltünde, akinek képességei nem haladják meg az én képességeimet, lévén azok egy tünde diákéval vetekednek, aminek meg van az oka...
Ettől függetlenül eszemben sincs sietni utána. Megállok a csarnok közepén, karba fonom kezeimet, és figyelem, hogy hová is megy.Eljátszadozunk így még egy ideig, ha be nem adja a derekát, és normális jön mellettem, amerre vezetem. Az időm végtelen, az odú megvár, s nincs ott most senki, aki aggódna távollétem miatt.
- Ha szabad érdeklődnöm tudja merre kell menni, mert akkor én visszamegyek az erdőbe.
Valóban pimasz lány, ez tény, de vajon meddig marad ilyen szemtelen? Meddig mer elmenni?
-Ha valakinek így felvágták a nyelvét, akkor miért bújik a sarokba? A lányok fegyvere a szájukban van, nemde?
Szólok utána fennhangon, ha esetleg eltávolodott volna is meghalljon engem.
- Honnan veszi, hogy elfojtom a nevetést?
Nem is értem, hisz egy horkanást sem hallhatott, maximum a fogaim összeszorítását vehette volna észre, ha nem vagyok félhomályban. Régen mívelem már a mimikai játékokat ahhoz, hogy ne lehessen felfedezni milyen is vagyok valójában, vagy mit is takar az irónia. Csak számomra kedvesen kapják meg valós énemet.
Vissza az elejére Go down
Lumilla Cattol
Diák - Pilluamuleto
Lumilla Cattol

nő Mérleg Hozzászólások : 7
Évfolyam : Első
Kor : 30

Bejárati csarnok - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 12 Icon_minitimeKedd Ápr. 27 2010, 19:25

Lecövekel a csarnok közepén és úgy beszél hozzám. Honnan veszem, hogy visszafojtotta a nevetést? Ez egyelőre maradjon az én titkom....
Csak nem akar utánam jönni.
- Legyen hát – sóhajtok magamban és elindulok hozzá. Benne vagyok a szerepcserében, hisz nincs kedvem elveszíteni. Ritkán akad olyan ember, akin nem nyitott könyv számomra.
Érdekesnek ígérkezik ez a nap, ez az ember.
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Bejárati csarnok - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 29 2010, 23:12

- Nagyszerű...
...ezek szerint belátó a kis kotnyeles, minden lében kanál kisasszony.
Nekilódulok, hogy egy nagyobb lendülettel elinduljak a lány mellett fel a lépcsőkön.
Naná, hogy arra, amerre a lány is ment volna, de később már a kacskaringós folyosók útvesztőjében könnyedén el lehet tévedni. Nekem is vannak olyan zugok, amiket még nem sikerült felfedezni, pedig itt vagyok már egy ideje. Azonban a Pilluamuleto toronyba tökéletesen ismerem már az utat, akár álmomban is odatalálnék már.
- Jelenleg egy kisebb káosz uralkodik a toronyban, így a Díszteremben vannak a lányok elszállásolva. Ön is oda kerül ideiglenesen.
Oldalra pislogok, hogy ehhez mit is szól a leányzó, persze közben haladok tovább, lendületesen, figyelve a lány tempójára, s nem megelőzve őt, vagy lemaradva tőle.
- Engem már ismer, a karvezetőnk Thierry de Montmorency professzor, aki egyben a bűbájtant és mágusirodalmat is tanítja.
Egy térképet varázsolok tenyerembe, s odaadom a lánynak. Így persze már nem is biztos, hogy szüksége van még rám.
-Ezen rajta vannak a termek, étkező, szállók, gyógyítói, és minden, ami fontos lehet. De nincsen minden megjelölve. mert ahhoz kevés lenne egy könyv is.
Figyelem, hogy érthető vagyok-e, vagy sem, bár mivel megállapításom szerint a lány értelmes, így nem lesz gond, csak a szája nagy egy kicsit, az meg nem akkora probléma.


//Következő mehet a második emeleti folyosóra//
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Bejárati csarnok - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 12 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 13:55

*-*Alistair**


*Bizonyára levágna egy kisebb hisztit, ha Alistair hangosan is megemlítené azt a bizonyos kiscsoportot…de mindkettejük határtalan szerencséjére nem teszi. Vállatvon, neki a suli alapból rohadt, már csak azért is mert tanulni kell, mégsem teszi, hanem folyton unatkozik, társaság híján főleg. Neki állandó felügyelet kell, hiába, ezt a szerepet pedig vagy nem vállalja senki, vagy nem hagyja betölteni. Talán mindkettő igaz egy kicsit, vagy sosem lesz újabb Mickeyje. nyilván ez utóbbi, így marad az iskola rohadtul unalmas, Owain nem ér rá a nap 24 órájában, az idősebb sznobokkal, akik nem lelik élvezetüket abban, hogy betörjenek az igazgató szobájába és kitegyék zászlónak a gatyáját, mert ne adj isten kicsapják őket…pedig nem érti meg magát. S bűntárs nélkül mit sem ér bárminemű merénylet. Hiába, itt mindenki nagyobb, elkötelezettebb rabja és szolgája a tanulásnak, valamint a házirendnek, mint ő maga. Róla pedig senki sem állítaná, mégis prefektus. Mai napig nem érti miért és hogyan történt a baleset. Amikor a fiú kinyújtja felé kezét, automatikusan felé nyúl, de a másik visszahúzza így Eddie egy lassú fintor kíséretében gyorsan előre fordul. A lehangolt lelki állapot nála általában csak addig tart, amíg hagyják, vagy ő megengedi magának, talán amíg be nem érnek az esőről. Ebben az esetben lehet, hogy mégis el fog kicsit húzódni, főleg ha ilyen néma csendben bandukolnak majd felfelé.*
- Alistair, hát nem csoda, hogy nem jegyeztem meg, kimondani is művészet. *Úgyhogy a vezetéknevével már nem is próbálkozik. Tehát így nagy néma csendességben vonulnak majd a bejárati csarnokba, ahol aztán Ed ráun, mint mindenre ráun általában.*
- Te sem vagy az a beszédes fajta, mi? Ide csupa néma ipse jár, az a fura, ha egyáltalán valaki méltóztatik megszólalni, érdeklődni pedig már művészetnek számít, úgyhogy ide sok tehetségtelen amatőr jár… *Megvan a kisfiú véleménye a néma mogorvákról, mivel azóta, hogy ő még valamikor régen eljátszotta a néma mogorvát, csupa csak néma és csak mogorva egyedekkel találkozott, akik soha nem kezdeményeztek beszélgetést és akikkel kb csak nézték egymást, amíg rá nem untak és nem távoztak… Így tanult meg Edward Lyons kérdéseket feltenni és kommunikálni, még ha nehézre is esett. Valamiről mindig le kell mondani, ahhoz, hogy egy másik dolog létrejöhessen. Az is lehet, hogy Alistair nem is mogorva és hallgatag, mint mindenki ezen a bolygón, csak őt vélte annak. Ezen mindenesetre már nem gondolkodik.*
- Na és honnan fújt ide a szél és mitől vagy olyan magas? Azt ne mond, hogy a spenóttól, mert azt nem veszem be! Húsz éves vagy már, vagy mi? *Kérdezősködik és sétálgat anélkül, hogy egy pillantásra is méltatná a környezetet.*
Vissza az elejére Go down
Alistair Garrison
Diák - Pugnax
Alistair Garrison

Férfi Rák Hozzászólások : 25
Évfolyam : Első
Kor : 31

Bejárati csarnok - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 12 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 18:16

// Ed //

Nem mondta ki hangosan, mert nem akarna rögtön, az első nap haragosokat szerezni. Sőt! Egy prefektust volna igazán nagyszerű felbosszantani… Így is biztos lesznek páran, akik nem fogják csípni, de ez nem érdekli annyira. Otthon egy csöppet rákészült erre az ismét suliba járásra, hogy még se legyen majd olyan tolakodó meg izgága. Talán azért is ilyen csöndes, mert valamennyire visszafogja magát. De hát még se volt már jó pár hónapja emberek között, így vissza kell szoknia.
- Sok bajod van… *mondja oda a másiknak, s enyhén felhúzza a bal szemöldökét* Nem volt meg a reggeli csoki adag, vagy csak az eső rontotta le ennyire a kedved? *kérdezi meg, de mielőtt még Ed válaszolni tudna, odadobja neki, hogy:
- Egyébként nem is nehéz kimondani a nevem… *tényleg nem érti, mi a gond az Alistair-rel /„Eliszter”/. Vannak ennél bonyolultabb nevek is*
S ahogy így tovább tárgyalják kinek milyen nehéz kimondani a nevét – vagy nem, és csöndben haladnak előre –, végre megérkeznek a bejárati csarnokba. Lehúzza a fejéről a kapucnit, közben pedig körbenéz. Lépcsők, folyosók, ajtók… olyan, mint amilyennek egy iskola előterének lennie kell. A szürke márványpadló meg tán szépen csillogna, ha világosabb lenne, meg ha nem most járnák össze a sáros cipőikkel. Igaz, sötét sincs, de annyira nem fürdik fényárban az iskola, így a fáklyák is égnek a falakon*
- Most mit jártassam a számat? *ő nem néma mogorva, csak nem igazán tud így hirtelen mit mondani egy számára majdhogynem teljesen idegen személynek. Meg mit kérdezhetne? Beszélgessenek az iskoláról? Látszik a másikon, hogy ahhoz nem igazán lenne kedve… Akkor azt tárgyalják ki, hogy milyen szép idő van? Na ehhez többet se kommentálna*
- London, ééés… gondolom genetika. Szóval nincs benne se spenót, se varázslat. A spenótot nem is szeretem… *mondja kicsit elgondolkodva, s lelki szemei előtt megjelenik az a kép, ahogy kisgyerekként ül az etetőszékben, az édesanyja pedig a spenótot tömné belé, pedig ő már tetőtől talpig trutyis… Ja, hogy ez meg se történt vele?* Nem vagyok, még csak tizenhét. *lassan, június végén már tizennyolc lesz, de még akkor is kell két év a húszhoz. Vagy tényleg ennyire öregnek nézne ki?* Meg szerintem a 185 centi nem is olyan magas. *teszi még hozzá, s a mondat végén lepillant a mellette bandukoló fiúra. Lehet ezt még se kellett volna mondani…*
- Te is Pugnaxos vagy ugye? Bár tuti, ha téged küldtek ki elém… *szóval ez volt az értelmes kérdés, hisz saját magának megválaszolta, de legalább megszólalt*
- És… öhm… milyenek az órák? *kérdezget tovább, ha már arra panaszkodtak, hogy milyen kussban van* Na jó, ez hülye kérdés volt. *látja be, mert ki szeretne a suliról és a tanulásról beszélni? Ed tuti nem… látszik rajta, hogy ez a téma tényleg nem a kedvencei közé tartozik*
- A sulihoz tartozik uszoda? Vagy esetleg vívóterem? Lőtér? *végre valami normálist is tudott kérdezni, na meg ezeket őt is érdeklik*
Vissza az elejére Go down
Dorothea Bristow
Karvezető - Pugnax
Dorothea Bristow

nő Bika Jelige : Néniiii ^^
Hozzászólások : 852
Tantárgy(ak) : Számmisztika, Mitológiák és Vallások tanár
Kor : 49

Bejárati csarnok - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Május 06 2010, 15:13

Miss Lynette Kyra Beawer


Talán nem szemtelennek szánta a lány a válaszát, Dorothea szemöldöke egy pillanatra a magasba szökken, de aztán gondolatban vállat vonva így válaszol.
- A friss levegő mindenkinek jót tesz. Legalább nem panaszkodhat, hogy csak az iskola falain belül tölti az idejét - szelíd mosoly ül az arcán.
Inkább a frappáns válaszokat preferálja, mint hogy egy új diák kissé felvágott nyelve miatt rögtön az első napon dorgálást kapjon. Meg amúgy sem az az idegeskedő fajta, egy mosollyal úgy is több mindent elérhet, mint a bosszankodással.
És ezt a mosolyt sem akarja a lány arcáról eltüntetni, még olyan friss és üde, az újak kiváltsága...

- Pontosan ezért hagytam őket ide lenn. Nem hiszem, hogy kultiválták volna, ha előre felküldöm őket. Meg talán a többi diák sem. Ilyenkor az állatok hajlamosak megzavarodni - bólint egyet értően útközben.
A kérdés özönre összpontosít aztán, bólogat, megrágja gyorsan magában a választ, aztán már válaszol is.
- A dohányzás nem tiltott az iskola területén, de azért csak vigyázzon az egészségére Tudja, káros hatással van rá - nem kritizál, de mint tanár, ezt el kellett mondania. A lány is biztosan tisztában van vele, de soha sem árt, ha mástól is hallja. - Az északi szárnyban megtalálhatja kis kereséssel a zene szobát, ott elég nagy választék van a hangszerek között, csak vigyázzon rájuk, azok is az iskola tulajdonába tartoznak - egy pillanatra elhallgat, végig gondolja, mi volt a következő kérdés, majd már válaszol is.
- A tanárok különböző időpontokban tartják óráikat, hiszen van, aki több csoportot is felvett, és lehetőséget kell adnunk, hogy a diák eljuthasson mindegyik órájára - rugalmasan kezelik a dolgot. - Uszodánk is van a parkban, csak meg kell keresnie, télen-nyáron üzemel - hogy pontosan merre van, azt nem tudja. Ideje még nem volt arra, hogy ki is próbálja pihenésképpen.

- És a vizsgák... Miss Beawer, mivel év végén került hozzánk, ezért azt tanácsolom, hogy ebben az évben ne tegyen már vizsgát, kivéve persze, ha elég felkészültnek érzi magát hozzá - mondja, miközben felsétál a bejárati ajtóhoz, kinyitja azt, betessékeli a lányt, és az állatait, majd folytatják útjukat a lépcsőkön felfelé. - Ha eddig magántanárok is tanították, nem biztos, hogy mindent megtanítottak Önnek, amit az iskola fontosnak tart. Emellett jobb egy olyan évfolyamba kerülni, ahol még senki sem ismeri igazán egymást, mint belecsöppenni egy összeszokott csapatba - hiába, csak előbújik belőle ez az énje is, miközben lassú tempóban haladnak felfelé, hogy a lány memorizálhassa az utat.
Vissza az elejére Go down
Lynette Kyra Beawer
Diák - Pugnax
Lynette Kyra Beawer

nő Szűz Hozzászólások : 26
Évfolyam : Első
Kor : 28

Bejárati csarnok - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 12 Icon_minitimePént. Május 07 2010, 14:25

Dorothea

- Friss levegő... Ó, az kéne nekem. Kiszellőztetni már az agyamat, hát ha segít valamit.
Tűnődöm el. Kéne kicsit gondolkodni az nagy dolgain, filozofálgatni, mi van a halál után... ~ÚRISTEN! Mi van Velem...??? Valami van a levegőben!~ Felhúzom a szemöldököm a saját gondolataimon. Mikről tanakodok én mostanság... Jó nagy hülyeségekről. No, nem baj. Néha kell ilyen nap is. Majd elfelejtem ezeket a marhaságokat is, úgy, mint a többit. Követem a tanárt, és figyelem a válaszait. Vagyis úgy csinálok, mint aki figyel, de azért a dolgok fele megragad a fejemben. Még hogy káros a dohányzás? És akkor mi van? A vízbe is megfulladhatok, mégis belemegyek. Nem nagy dolog a tüdőrák sem, maximum nem futkározok majd össze-vissza, mint a mérgezett egér.

- Szóval északi-szárny. Király. Majd megjegyzem, ha tudom. És vigyázni fogok a hangszerekre. Miért tennék tönkre bármit is? Olyannak látszom?
Na jó, igen, olyannak látszom. Persze ez csak az első levont következtetés. Mindig elsőre ítélnek, már egészen kicsi korom óta. Ami persze nem mindig baj, hisz úgy nézek ki kívül, mint belül, de nem szoktam rongálni, lopni, hazudni. Egyszerűen bunkó vagyok, mert miért ne lennék? Senki nem kedves hozzám, hát én sem leszek az.

- Aha, értem... Nem teszek vizsgát, ha nem muszáj. Sőt, nem is akartam. Órarendet kapok?
Nem mintha annyira érdekelne, de azért nem árt, ha kéznél van. Ha esetleg tudni akarom, milyen óráim lesznek. De majd inkább úgy is azt nézem, ki merre megy, és megyek én is. Így egyszerűbb a dolog, minek fárasszam magam?
Elég furán hangzik a Ms. Beawer megszólítás. Mindenki Lynette-ezik, vagy csak simán "a Beawer" vagyok. Remélem nem lesz túl gyakori... olyan hihetetlenül nyálasan hangzik, hogy már szinte csöpög. Pff.
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Bejárati csarnok - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 12 Icon_minitimeVas. Május 09 2010, 15:47

**Alastair**


* Kicsit elszégyelli magát, ahogy a sráccal kommunikált az hagyott némi kívánnivalót maga után. Tulajdonképp ugyanúgy kötekedik, mint az első néhány hónapjában… bár nagyon messzinek tűnik neki, nem is volt olyan régen. Ilyenkor persze mindig tartósan bámulni kezdi kopott edzőcipőjét, amit úgy tűnik megharapdált valami kutya…Kitartóan mered rá, mintha egyébként nagy gondot fordítana a tisztítására, de nem.*
- Bocs… egyébként nem szokott lenni. *Húzza el a száját kissé, s hát még igazat is mond, nem szokott nyavalyogni csak egy kicsit, néha, de tulajdonképpen csak Owainnak arról, hogy nem szeretik a többiek. Pedig ez valószínűleg nincs így, hiszen okuk lenne kiközösíteni, mégsem teljesen határolódik el tőle senki, épp csak annyi az egész, hogy nem is közelednek hozzá, ő pedig sokáig legjobb barátait akarta megtalálni az emberekben. Mivel nem sikerült, ráadásul a történet vége nagyon negatív lett, vannak rossz napjai, amikor még inkább utál mindent, ami a világon van, többek között az iskolát, talán úgy érzi újra be van zárva valahová, hisz most ez az a hely, ahonnan nem mehet el.*

- Ebben lehet valami, ma még nem ettem csokit. Neked van? Ha adol…visszaszívom és kezdjük újra onnan, hogy te Alastair Garrison vagy, én meg Adolf Hitler. *Elvigyorodik, de nem hiszi, hogy ez a vicc Mickeyn kívül másnál is beválna. Mostanában sokat gondol rá…*
- Vagyis Edward Lyons *Teszi hozzá gyorsan, ha nincs csokija az idegennek talán az sem olyan nagy baj. Most ő nyújtja ki a kezét felé, hátha ezúttal nem húzza vissza. Veszteni nem veszthet vele.*
- Jól van, na, valamibe bele kellett kötnöm. *Von vállat arra, hogy nehéz lenne kimondani a nevét. Nem az, csak ő hülye.*
- A prefik általában nem szoktak kötekedni, én azért csináltam egy időben, de aztán meguntam. Egyedül nem poén…Ha nem akarsz ne beszélj, mivel ritkán kommunikálnak velem az emberek, azt is meguntam, hogy hallgatok. *Magyarázza. Pedig nem is ritkán csak ő kerüli mostanában az órákat, embereket.*
- London és genetika? *Erre felkapja a fejét.*
- Ja, értem. *A spenóton kissé felnevet.*
- Én se szeretem, pedig nekem muszáj. *Vigyorogja. Annyi a különbség talán csak a két fejben lejátszódó jelenet között, hogy Edward baba felborította a spenótos tálat és puszit kapott érte, meg fejsimítást, hogy nem baj kicsikém, akkor nem kell megenned. Így lett szépen vérszegény.*

- Tényleg csak 17? *Pislant fel rá, neki a 185 elég magas…*
- Naná, nagyon nem, én csak 154 vagyok. Így is nőttem három centit az elmúlt hónapban *Neki csak álom ez a 185…Durcásan le is konyulnak ajkai, ahogy rákanyarodnak az első emeleti folyosóra vezető lépcsőkre. A fiú hirtelen beszélni kezd, kis lelkiismeret furdalása lesz, jó hogy nem ráordított szegényre, most meg hülyeségeket kérdez. Persze azért igyekszik jól nevelten válaszolni, bár Owain szerint rondán beszél az emberekkel.*
- Én is az vagyok, mint te. Hát…jók, de általában unalmasak. *Akkor nem, ha valamivel feldobja, de annak sosem volt még jó vége.*
- A varázsfegyvertan tök jó! Egy Thesztrált meg egy acromantulát hozott be egyszer a professzor, múltkor meg szellemet idéztünk. Csak a Thesztrál majdnem összetaposott, mert elaludtam a szellem meg pont engem szállt meg és egy elég nagy hülyeségeket mondtam a többieknek. Egy Svknk volt eddig, ami jó volt, mert harcolni kellett valami bábukkal, csak aztán úgy telefaltuk magunk, én meg egy srác akit azóta sem láttam, hogy rohantunk ki a mosdóba, hogy a tanár ki se engedett, meg elvette a chipset a gumicukrot. Persze a többi kaját nem tudta! A Mitológiák és vallások sem rossz, múltkor egy barlangban voltunk, lehet hogy még mindig ott kergetőcskézik a felgyújtott fejű figurám. Aztán…az átváltoztatástan inkább elméleti, de másodikban már lehet vérrel agyagedényeket csinálni! Aztán van olyan, hogy táncmágia, ott táncolni kell, úgyhogy nem megyek többet. Meg volt egy olyan amin szónokolni kellett, de már nem emlékszem mi volt a neve. Ja, mágusirodalom! Ja, meg a bűbájtan is jó, csak ott meg mindenki büntetőmunkát kapott, mert rendetlenkedtek. Én rendetlenkedtem a legjobban, de én nem kaptam sajna egyedül, mert egy cserediák, aki arab volt és teljesen az ő hibájából elhitettem vele, hogy féldémon vagyok ki akarta próbálni, hogy tényleg az vagyok –e és a vége az lett, hogy majdnem lehánytam a professzort, szóval inkább gyengélkedőre küldtek, mint büntetőmunkára. Valahogy nem szeretnek büntetőmunkára küldeni, nem értem miért, pedig annyira igyekszem. *Sokat beszél, magához képest főleg. Talán tényleg megunta a hallgatást és az egyedüllétet. Elég antiszociális, csak nem látszik rajta.*

- Uszoda van azt hiszem, nálunk fent is van medence. Az a neve annak a helynek, hogy paradicsom, majd megmutatom. De lehet van külön is csak én még nem találtam meg. Vívóterem nincsen, de párbajterem igen. Miért, tudsz vívni? Lőtér sincs, de azt is tudsz? *Néz rá nagy komolyan, közben felérnek az első emeleti folyosóra.*
Vissza az elejére Go down
Dorothea Bristow
Karvezető - Pugnax
Dorothea Bristow

nő Bika Jelige : Néniiii ^^
Hozzászólások : 852
Tantárgy(ak) : Számmisztika, Mitológiák és Vallások tanár
Kor : 49

Bejárati csarnok - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 12 Icon_minitimeVas. Május 16 2010, 01:59

Miss és Mr. Wyld


A bizonytalan pillantásra elmosolyodik, és a fiúra pillantva megszólal.
- Elhiheti nekem, Mr. Wyld, hogy kicsit sem rozsdásodtam be, míg Ön nem volt itt, a dolgai biztonságban vannak - szemeiben vidám szikrák pattognak, még út közben is somolyog a bizalmatlanságon.
Fehér kendőjét szorosabbra fogja magán, miközben bólint egyet a fiúnak, és a lány felé fordul.
- Miss Wyld, akkor Önnek mondom, bár nagyon valószínű, hogy ezekről a bátyja is beszámolt. Este 11 után a klubhelyiségen kívül nem mászkálhat, kivéve, ha betöltötte a 18. életévét. Ha én kapom rajta magát, nem lesz gond, ha más, büntetőmunkával fogják Önt elárasztani - sajnálkozó pillantást vet a lányra, nem mindenki olyan, mint Ő. - Az órákon egyenruhában illik megjelenni, erre több tanár érzékeny. Emellett ne keveredjen bajba, nehogy pontokat vonjanak le a Karunktól - szemei még most is barátságosan villannak a lányra, inkább pontokkal legyen kevesebb, mint sebesült diákja.
Rachel kérdésére felkapja a fejét, majd már válaszol is, közben egyenletesen halad felfelé a lépcsőkön, és még mindig nem siet, hagyja a diákokat nézelődni. Egyiküknek még minden új, a másiknak pedig ezek a visszatérés pillanatai.
- A könyveik a szobájuk asztalán várja Önöket, emiatt nem kell aggódnia, Miss Wyld - épp csak befejezi, amikor a fiú egy érdekes kérdést tesz fel.
- A húgát a Berninába fogom beosztani, ott van most jelenleg szabad szoba, három is, így majd választhat - mosolyog a lányra, majd vissza Raphaelre. - Meg fog lepődni, de nemrég felszabadult egy szoba az Adamellóban, így oda fog visszakerülni, csak másik szobába persze - az arcán még mindig ott csücsül a mosoly, sejti, hogy enyhe meglepetést okozott.
- Van még esetleg valamilyen kérdésük? - teszi hozzá, miközben lassan a harmadik emeletre érnek.
Vissza az elejére Go down
Rachel Wyld
Diák - Pugnax
Rachel Wyld

nő Oroszlán Jelige : Shinike
Hozzászólások : 3
Évfolyam : Első
Kor : 30

Bejárati csarnok - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 12 Icon_minitimeVas. Május 16 2010, 14:41

- Nekem lenne egy!
*Nézek a tanárnőre, ahogyan megyünk az emeleteken keresztül.*
- Ön is fog engem tanítani? És hogy kapok-e valami listát a tanárokról, hogy ki mit fog tanítani?
*Majd végignézek a folyosón, az oszlopokon. Díszes volt az egész iskola.*
- Amm, bátyó! Nem baj, hogy Winky itt van?
*Kérdezem a testvérem mellé állva, egy kisebb mosollyal, majd Winky felé is fordítok egyet, amire boldogan megrázza a farkát.Ahogyan végig megyünk a folyosón, látom a diákokat akik egyen ruhában vannak.*
~Remélem nem kell mindig ilyenben lenni.~
*Nézek rá kissé zavarodottan az egyik diákra.*
Vissza az elejére Go down
Annie Morgan
Diák - Pugnax
Annie Morgan

Nyilas Hozzászólások : 43
Évfolyam : Első
Kor : 30

Bejárati csarnok - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 12 Icon_minitimeVas. Május 16 2010, 21:40

Raphy


Most valami hülyeséget mondtam?
Ahogyan visszapörgeti magában a szavait, alig láthatóan elpirul, bár ezt foghatja akár a szélre is, ami fúj. Igen, a szél a ludas, és amiatt lett piros pozsgás a bőre.
- Ó, ez igazán jól hangzik, szeretek úszni, főleg a meleg vizes medencékben. Nagyi szerint jót tesz az embernek - szemei most vidáman csillognak, így van ez, ha a rokonai jutnak az egészbe.
A rokonok, akik közül sokan nem értik, hogy mi folyik körülötte, és megmagyarázni sem magyarázhatja, mert megtiltották neki. A Minisztériumból. Igen, a nagybetűsből... A laza felfogásra felvonja a szemöldökét és hümmög egy sort mellé.
- Én nem vagyok az a típus, aki szeret bevágódni a tanároknál. Ez persze nem jelenti azt sem, hogy lázadó lennék, mert én soha sem voltam az, meg amikor a torta az osztálytársam képébe robbant arról sem igazán tehettem - jól eltér a témától, de mindig ez történtik, ha az M betűsök eszébe jutnak.
Zavartan hallgat, majd újra kezdi. - Szóval, úgy értettem, hogy nem muszáj, hogy kedveljenek, vagy kivételezzenek velem, elég, ha tanítanak, nem piszkálnak, és akkor velük is... oké leszek - ezt a szót sokat használja mostanában, mivel sokszor nem tudja szavakba önteni a kavargó érzéseit. De így, ilyen egyszerűen, még megy a dolog. Aztán somolyogva felpillant.
- Ezek szerint úgy érzed, hogy te tartottad kordában a tanárokat? - hangjába némi kétkedés vegyül, és szipog egy aprót mellé, amolyan, ugyan már, próbálj jobban meggyőzni típusút.
A kérdés persze kizökkenti magabiztosságából, és igen, megint vissza kell gondolnia, hogy mit is mondott, mert csak beszél zavarában, de nehezen emlékszik arra, hogy mit. Aztán bólint.
- Aham, engem a télapó hozott - jelenti ki komolyan, aztán megrándul a szája széle. - De nem most, hanem 16 és fél éve - rázni kezdi a hangtalan nevetés pár másodpercig, majd a kérdés hallatán hunyorít a szemeivel, és minden általános bizalmatlansága ellenére, visszasúgja.
- Biztos forrásokból tudom, hogy a rosszak listáján vagy eddig, de ha tényleg felkísérsz, esetleg lebeszélem Télapóval, hogy áttegyen a másik listára. Tudod, jó barátok vagyunk - bólogat nagy komolyan, aztán megereszt egy látható mosolyt, de most már visszafogottat.
Nem csak a fiúval ilyen, általában eleinte bizalmatlan, visszafogja magát, az érzéseit, aztán ha valakinek elég türelme van hozzá, akkor lassanként feloldódik.
- Hát, ha a fagyhalál szélén egy mosómedve jönne segíteni, annak is örülnék, szóval - felnéz ijedten a másikra, és megrázza a fejét. - Ebből nem fogok semmiképpen sem jól kijönni, vegyük úgy, hogy ezt most nem is mondtam ki - félre pillant, és még azután sem néz fel, hogy a fiú biztosítja, ágyban fog aludni este.
Kiteszi a lelkét, én meg egy mosómedvéhez hasonlítottam... Istenem!
A kérdésre már újra ráveszi magát, hogy felnézzen, de szemeiben még ott csillog némi bűntudat és zavar.
- Ha az előbbit nem mondtam volna, természetesen azt mondtam volna, hogy még a szemed is rosszul áll, így gonoszságot nem, de annál több csibészséget ki lehet belőled nézni. De mivel az előbb gyorsabban járt a szám, mielőtt gondolkodtam volna, ezért most azt mondom, hogy nem, nem tűnsz olyannak, aki rossz fát tesz a tűzre - kacifántos mondatainak mindig van eleje, meg vége, csak legyen az embernek türelme kivárni, hogy mit is akar mondani, meg emlékezzen a mondata elejére, amikor ő már a végére ér. Nem nagy kunszt amúgy. - De megértelek, én sem biztosan örülnék annak, ha plusz munkát sóznának a nyakamba. Szeretek szabad lenni, meg amúgy is van hobbim, amivel lefoglalhatom magam - bólogat egyet értően, a kijelentésre edig kétkedő pillantást vet Raphyra.
- Meg fogod szerintem még bánni ezt az ajánlatodat, mire beérünk, de én most szavadon foglak, ugyanis tényleg fázom, és úgy látszik, nem siet senki olyan, akinek a neve a pergamenen volt, szóval indulhatunk - a köves úton haladva bólogatva hallgatja a fiút, és egyszer még visszatekint a kapura, mielőtt, belépne a kastélyba.
- Persze, biztosan meg lehet szokni, végülis a brokkoli is jó, ha jól van tálalva - erős túlzás a mágiát a brokkolival összehasonlítani, de azt még meg tudta szeretni, nem úgy, mint a kelbimbót, így aztán jobb, hogy a brokkolit hozta fel példának...
Közben felméri gyorsan a helyiséget, szemei ide-oda ugrálnak, hogy egyszerre fel tudja fogni a hely pompáját és nagyságát, és nem is Raphaelt nézi, amikor válaszolni kezd.
- Másfél éve tudom, hogy boszorkány vagyok. Egészen 14 éves koromig azt hittem, hogy normális vagyok, mármint - ijedten kapja felé a tekintetét -, úgy értem, hogy...mugli - a szónál elhúzza a száját. - Iskolában voltam, gyakorló hetünk volt, és a csokiöntetem nem akart sikerülni, és egy osztálytársam kinevetett emiatt, mire azt motyogtam neki mérgemben, hogy ó, hogy robbanna az utálatos képedbe a tortád. És megtörtént - ijedt még mindig a tekintete, de van benne valami szórakozottság is. - A többi már történelem - vonja meg a vállait, a lépcsőkorlátba kapaszkodva, hogy ameddig nézelődik, addig se törje ki a nyakát. - Sokszor mondták, hogy későn érő típus vagyok. Hát, igazuk lett - alig hallható, egy neki integető kép jobban lefoglalja, félszegen visszaint, majd Raphy felé fordul.
- Te mindig tudtad, hogy a mágia az életed része lesz?
Vissza az elejére Go down
Raphael Wyld
Prefektus - Pugnax
Raphael Wyld

Férfi Mérleg Jelige : A Szerelhetetlen avagy a Raphy-nált
Hozzászólások : 190
Évfolyam : Második
Kor : 32

Bejárati csarnok - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 12 Icon_minitimeVas. Május 16 2010, 23:43

[ Annie ]


*Végig hallgatom Annie véleményét, bár kicsit meglepődök a tortás résznél.*
- Ha úgy vesszük, akkor ingyen tortát kapott.
*Minden dologban meg kell látnia a jót, még ha nem feltétlenül hű de hatalmas nagydolog. Mindenesetre én így álltam volna hozzá a dologhoz, de ki tudja, hogy mik lesznek itt még bájitaltan órán. Csendben hallgatom a további eszme futatásait Annienek. Egy fél mosollyal bólintok az elméletére, hogy megértettem, és elfogadom. A kérdésére a fél mosolyom még mindig ott csücsül a szám sarkában.*
- Természetesen nem hiszem azt, hogy én tartom az uralmam alatt az egész tanári kart. De egy részét biztosan tudom manipulálni.
*Így talán hihetőbb lesz a dolog. Mikor tanulom már meg végre, hogy ne legyen olyan nagy a szám? Valószínűleg soha. A Télapós dologra csak nagyot nézve o-zok egyet, és lassan bólintok egyet. Nem rossz tudni, hogy a rosszak listáján vagyok. Kinyújtom a jobb kezemet, mint egy megpecsételve a megállapodásunkat.*
- Rendben, már hívhatod is, mert én fel foglak kísérni.
*Halál komoly tekintettel nézek Anniere, ezzel is bizonyítva, hogy én nem fogom átverni. Enyhén felvonom a szemöldökömet a mosómedvés hasonlatra, félre döntött fejjel pillantok rá, és egy újabb mosoly jelenik meg az arcomon.*
- Hidd el, én tudok olyanokat, amiket egy mosómedve nem.
*Hangom elég sejtelmes ahhoz, hogy ne a szokásos dolgokat vonja le az ember. A magyarázkodásra csak elnézően tekintek a lányra. Enyhén megrázom a fejem jobb és bal irányba, jelezve, hogy semmi baj sincs.*
- Lényeg, a lényeg, hogy nem sikerül elég jól kimutatnom azt, hogy belül micsoda egy angyal vagyok.
*Ajkaimon megint egy széles mosoly terül szét. Én maga Jézus Krisztus reinkarnációja vagyok. Megbocsátó tekintettel nézek Annie szemeibe.*
- Nem kell magyarázkodnod, nem fogom leharapni a fejedet, hogy ha ilyeneket mondasz. Megértem, és kész, ne aggódj.
*A kacifántos mondatokkal nincsen különösebb problémám, általában én is ilyeneket használok az órákon, így megfejtésük nem okoz gondot a számomra. De azért csak találunk valamit, amiben egyet érthetünk, lásd a plusz munka.*
- Ohh, és mi a hobbyd?
*Érdeklődök komolyan nézve Anniere, felkeltette az érdeklődésemet. Nem hiszem, hogy a szokásos mágusos dolgokat fogja mondani, de eddigi viselkedéséből nem is hiszem, hogy a szokásos mugli dolgokat végezné.
Általában nem szoktam megbánni a dolgokat, és nem hiszem, hogy Annie képes olyat tenni nekem, amivel úgy öntenék, hogy ezt még sem kellett volna. Ha meg igen, akkor kezet fogok vele, és átnyújtom az 50 milliót. A brokkolira kiöltöm a nyelvemet, nem tetszésemet bemutatva.*
- Szerintem a brokkoli az minden hogyan rossz, még akkor is csoki sziruppal van leöntve.
*A bejárati csarnokban állva, csendesen végig hallgatom Annie történetét. Halkan nevetek a tortás incidensen, de szerintem ez még a jobbik eset, mert végül is jobb, ha valaki így ismeri meg az erejét, mintha valami mást robbantana fel.*
- Nyugodtan használhatod azt a szót, hogy „normális”, megértem, hogy más, amikor egyik pillanatról a másikra kiderül, hogy varázsló vagy.
*Elnéző tekintettel nézek Annie-re, de nem vagyok az a gonosz típus, aki itt hagyná egy ilyen elszólás miatt.*
- És esetleg valami cukrász iskolában tanultál, hogy torta meg máz készítésével foglalatoskodtál?
*Érdeklődök újra Annie életéről, eddig számomra érdekes lánynak tűnik, megint színesebb lesz a karunk egy érdekes lánnyal.*
- Amúgy semmi baj sincs a későn érős típusokkal. Néz rám, én is az vagyok, és amíg meg nem szólalok csak addig nézhető ki belőlem az, hogy 18 vagyok már.
*Én ezen csak jót tudok nevetni. Minden ember más, ki ilyen, ki olyan, én a magam részéről nem változnék sokat, jó így az életem. A kérdésére felpillantok Anniere, majd vissza a lépcsőkre.*
- Igen, én tudtam, hogy mágus vagyok. Anyum mágus volt, apám meg mugli, és minden eszközzel azon volt, hogy belőlem is úgy mond… Rendes embert teremtsen. Na meg persze, hogy kövessem az ő élet útját, és szint úgy profi jéghoki játékos legyek, mint ő. De rájött, hogy nem fog menni, amikor már az edző negyedszerre küldött haza, hogy nem csinálok semmit se az edzésen.
*Erre csak egy szájelhúzással válaszolok, nem volt rossz csak semmi kedvem nem volt az egészhez. Egy kisebb sóhajjal folytatom a történetemet.*
- Szóval a mágia nem volt nekem idegen dolog, mivel anyum tanított kiskoromba néhány varázslatot, trükköt.
*A képre pillantok, aminek az elmúlt percekben integetett Annie. Újra közelebb hajolok hozzá, és suttogva mondom a figyelmeztetéseket.*
- Vigyázz vele, eléggé árulkodós egy festmény, kerüld el őt, hogy ha este 11 után jársz kint.
*Mintha mi sem történt volna, tovább sétálok a lépcsőrengetegen.*
Vissza az elejére Go down
Annie Morgan
Diák - Pugnax
Annie Morgan

Nyilas Hozzászólások : 43
Évfolyam : Első
Kor : 30

Bejárati csarnok - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 12 Icon_minitimeHétf. Május 17 2010, 01:09

Raphy


- Így is vehetjük. De nekem nem volt kedvem nevetni, amikor két percre rá három ember bemasírozott értem, hadonásztak a pálcáikkal, a nyakamba zúdítottak rengetek információt, én meg végig a kandi kamerát kerestem. Utána meg kínomban, mégis könnyesre nevettem magam - fáradt nevetés hagyja el ajkát, miközben megrázza kicsit a fejét, és beletúr hajába, hogy megigazgassa kicsit. - Leromboltak minden hitet és értéket akkor és ott, egy kis szobában, bennem. De ahogyan Nietzsche is mondta, ami nem öl meg, az erősebbé tesz. És engem határozottan nem akartak megölni, csupán egy rakat kérdést tettek fel nekem, aztán meg a szüleimnek, és fenekestül felforgatták az életünket - már-már szinte lazán megvonja a vállait, mintha nem is lenne érdekes. - Azóta tanulok, fejlődök, és rácsodálkozom minden apró mozzanatára ennek a világnak. Mert van szépsége, azt meg kell hagyni - mosolyodik el, fél szemmel a fiút lesve, ahogyan halad lassan felfelé.
- Szóval egy született manipulátorral hozott össze a sors. Ezt jó lesz megjegyezni, bár, magam is el tudok érni dolgokat, ha nagyon akarok, de már mondtam, hogy nem vagyok akaratos, kifejezetten szerény vagyok, nagy adag élet- és kísérletezőkedvvel - teljesen komolyan mondja a magáét, szerénynek tartja magát, nincs is mire nagyon felvágnia, főleg ebben a mágiától nehéz levegőjű világban. Itt sok minden hasonló, és szinte mégis minden más. - De azért ennél jobban is próbálkozhattál volna, akkor talán el is hittem volna pár másodpercre - jegyzi meg könnyeden, kicsit nevetős szemekkel.
A hívhatod szóra megrázza a fejét, és szipog egyet.
- Bizalmatlan teremtés vagyok, előbb kísérj fel, aztán írok neki levelet, és lebeszélem vele a dolgokat - felvonja a szemöldökét, hátha ellenkezés lesz belőle. - Télanyó mindig mondta, hogy ne bízzak meg könnyen a csibész szemű fiúkban, és én hallgatok rá - tovább sétál, de szinte fokonként valami újat fedez fel, így szegény fiú sem tud haladni a csomagjával. De ő már biztosan jobban használja a pálcáját, és fel is találja magát. Nem tűnik egy tehetetlen alaknak...
A célozgatás lassan esik le neki, de annál nagyobb a látványossága, ahogyan elpirul, és sandán felnéz a fiúra.
- Raphael, mennyi ideje is ismerjük egymást? - vonja fel a szemöldökét. - Eh, mindegy, megérdemeltem - arcára szorítja hideg kezeit, hogy hamarabb visszanyerje a színét. - De, ha én vigyázok a nyelvemre, akkor tegyél te is így, légy kedves - szemei megragadnak egy ponton, levegőt sem mer venni, aztán hangosabban fújja ki a benttartott levegőt, és innentől csak reménykedik, hogy ezt talán nem fogja Raphy kiforgatni. Mármint a szavait...
- Na, erről most már végképp nem fogsz tudni meggyőzni. Bár jobb esetben lesz rá négy éved, vagy öt. Addig próbálkozhatsz, de ahogy mondani szokták, rossz pénz nem vész el - és lehetőleg a fiú őt sem fogja otthagyni a kastély közepén a hülye szólásai miatt.
- A hobbim? Imádok úszni, sielni, és persze sütni. Sok finom sütit, amitől az emberek megnyalják a tíz ujjukat is. Imádom látni, amikor valaki bekap egy falat, általam készített, csokis sütit, és szinte tudom, hogy mit érez, hogy milyen csodálatos, ahogyan az olvad szét a szájában - hangja csupa szenvedély, ahogyan megfeledkedzik magáról. Meg is botlik a lépcsőn, de szerencse, hogy kapazskodik, így nem esik el, csak megijed. - De jobb most nem álmodozni. Amúgy szeretek még olvasni is. De leginkább a szabad téri sportok érdekelnek. Ping-pong! - kiállt fel hirtelen mosolyogva. - Azt még szeretem - bólogat hozzá nagyokat. - És te mit szeretsz csinálni? - kérdez vissza, ha már ennyi mindent elmondott, legalább kapjon is információkat. A nyelvöltésre meg mormogni kezd.
- Pasik - sóhajt hatalmasat. - Ha például tojásos saliban van, akkor nagyon finom tud lenni - kioktató kicsit a hangja, de ez máskor is előfordulhat még. - Inkább brokkoli, mint kelbimbó - kirázza a hideg, és elhúzza a száját.
- De nem akarom azt sem, hogy esetleg az jöjjön le, ezt a világot nem tartom normálisnak, mert persze, hogy az, csak...fura és új, még annyira nagyon új - már csak súgja a végét elrévedve, de a kérdésre bólint egyet. - Cukrász lettem volna, és sütöttem volna a sok finom tortát boldog, boldogtalannak. Lehet, hogy az is leszek majd, csak boszorkány cukrász. Nem hangzik olyan rosszul - kuncog, miközben követi a fiút a következő emeletre.
- Amúgy tudom, hogy olyanok is vannak, csak már túl sokszor hallottam - szemeiből mégsem tűnik el a kedves szikra, nem igazán zavarja. - A felelősségtudat, hogy most felkísérsz, annyivá tesz téged ám, amennyi most vagy. Sajnálom, ha ezzel elszomorítalak - villant fel egy mosolyt. Úgy látszik, hogy a fiú mellett nem lehet távolságtartónak maradni, főleg, ha mindenre csípőből van valamilyen válasza. Vagy talán a barátainak nem volt mindig igazuk? Vagy csak azokkal az emberekkel nem tudott közvetlen lenni. Biztosan tudatalatti dolog lehetett...
- Nem szabad egy gyerekre valami olyat erőltetni, amit amúgy nem akar - hangjából helytelenítés csendül. - Jó dolog, hogy így vagy úgy, de a te akartod teljesült. Egy tökéletes, de boldogtalan életért nem szabad feladni a vágyat, hogy azok legyünk, akik igazán lenni akarunk - bölcselkedik a nagy tizenhat éves. Talán túl sok időt töltött magántanulóként a tanáraival, mert ilyenek ragadtak rá. - De amúgy a jéghoki egy nagyon veszélyes sport, szerintem. A kori még csak oké, bár én mindig attól féltem, hogy ha elesek, valaki nem veszi észre a lent hagyott kezemet, és átmegy rajta, legvágva az ujjaimat - megborzong, miközben szemöldök ráncolva néz egy másik festményre, ahol az előbbi alakot véli felfedezni megint. A súgott indormáció hallatán nemes egyszerűséggel nyelvet ölt a képre, jó három másodpercig, majd a fiú után siet.
- Jó, hogy ezt mondtad, különben még a bizalmamba avattam volna - nevetgél, ahogyan kezdi átvenni a kastély lüktető ritmusát. - Amúgy miért kellene vigyáznom? Tizenegy után nem szabad kijárkálni? - vonja fel a szemöldökét. - Ha van még valami fontos, elmondanád, kérlek? - most jobban odafigyel, nem akar rossz ponttal indulni az iskolában. Éppen elég az, hogy annyira le van maradva.
Vissza az elejére Go down
Abraham Aaron Thomson
Diák - Pilluamuleto
Abraham Aaron Thomson

Hozzászólások : 33
Évfolyam : Első

Bejárati csarnok - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 12 Icon_minitimeSzer. Május 19 2010, 22:23

*Abraham megijed az illetőtől aki megáll előtte, hisz nem látta, hogy jön valaki érte, mert a madarával játszott. Megnyugszik, majd széles mosoly kíséretében köszön a lánynak.*
-Hello, én Abraham vagyok. Köszi, hogy felküldted már a csomagot, nagyon nehezek voltak és én meg nagyon fáradt vagyok ahhoz, hogy cipeljem őket.*mondja a lánynak, majd végighallgatja őt és mikor elindul követi közben kérdezgeti őt.*
-Messze van a klubhelységünk? Rendesek itt a tanárok? Szoktak feladni házikat? Hol lehet barátkozni, vagyis úgy értem, hogy hol van olyan hely ahol sokan vannak és barátokat szerezhetek? Bocsi, hogy egyszerre iylen sok kérdést teszek fel, csak új vagyok és kiváncsi.*mondja mosolyogva és kedvesen a prefinek. Abraham egyik legjellemzőbb tulajdonsága, hogy kedves és barátságos.*

//Fagyasztva//
Vissza az elejére Go down
Faye Louks
Diák - Extremus
Faye Louks

nő Oroszlán Jelige : Manó
Hozzászólások : 5
Évfolyam : Első
Kor : 29

Bejárati csarnok - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 12 Icon_minitimeVas. Május 23 2010, 22:32

*Faye és Kumiko érkeznek a csarnokba. Zsebében ott lapulnak bőröndjei, kezében kutyusa és csodálkozva tekint körbe körbe. Csak lassan dolgozza fel a látottakat, hiszen mindig is a művészet szerelmese volt, így hát nem csoda ha valami olyat lát, ami számára lenyűgöző, csak áll és nézi. Csak elmotyogja halkan az "azta" szót, és beljebb lép. Tényleg nincs nagyon kedve szabályokat hallgatnia így hát keresi a megfelelő témának valót. A suli története. Nem hangzik rosszul, bár lehet Kumikonak nincs kedve.*
-Mesélj inkább, milyen itt élni? Milyenek az emberek meg hasonlók.*bukott ki belőle a kérdés, és megáll. Danny fészkelődik a kezeiben, de nincs humora elengedni, hisz akkor futhatna utána. Megvakarja az eb fülét, majd a falnak dől. Fáradt, de még nincs kedve egyenest a szobájába menni. Előbb inkább végighallgatja Kumikot, és csak azután kéri meg, hogy a szobája felé vezesse. Elfojt egy ásítást, majd ráles az épp a sálját rágcsáló kutyára.*
-Danny ezt nem szabad.*húzza ki a sálat a szájából és a fejét csóválja. Nem egy cipője fogja bánni, hogy az ebbel egy légtérben fog lakni, de nem bánja. Szereti Dannyt, ahogy a jó gazdi szokása, és nem tud megharagudni rá. Még kölyök, és kell valamivel játszania. Hát reméli ez nem a leendő szobatársai idegei lesz.*

/fagy/
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Bejárati csarnok - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 12 Icon_minitimeHétf. Május 24 2010, 11:56

~Hallelujja. Így legalább csak a maszlag felét kell elmondanom.~ *Állapítja meg keserűen magában, de fő a pozitív gondolkodás. Persze, amint az várható volt, most jön a hosszas gyönyörködés, meg bámészkodás. Talán ha annak idején, nem zavarják keresztül ezen a helyiségen, akkor ő is szeretné, de valahogy nem izgatja fel különösebben. Amióta itt él, többször is lett volna alkalma megcsodálni, s bár néha úgy tesz mintha, annyira nem érdekli a dolog... De nem veszi el Faye jó kedvét. Igaz a lába egy kicsit topogni kezd, jelezve, hogy ő már menne, de ahogy a másik a falnak dől, az az érzése támad, nem lesz olyan egyszerű eljutni az alagsorig.* ~Pedig csak le kéne menni a lépcsőn...~ *Állapítja meg rezzenéstelen arccal épp csak egy pillatnást vetve a lépcsők felé. Majd egy nagyot sóhajtva megpróbál válaszolni a kérdésre.*
- Hogy itt élni milyen azt, majd te eldöntöd, gondolom, mindenkinek más... ~Nekem ez az otthonom... jelenleg...~ *De a gondolatot eléggé háttérbe szorítja és folytatja.* - Az emberek is elég vegyesek, nem véletlenül vannak különböző karok... Igaz már csak 3, a stréberek kara megszűnt pár hete... Szóval most már csak Pugnax van, csupa bátor hős lelkü diákkal, meg Pillu, ők általában elég kedvesek és a stréberek is oda kerültek és vagyunk mi Extremusosok. *Utóbbihoz nem fűz semmit, a pillantásából értenie kéne a másik lánynak, hogy ezt ők kiváltságnak tekintik. Legalábbis az extremusok többsége nagyon különbözik a többiektől...* - Aztán pesze nem csak emberek vannak... vannak tündék meg vérlények is... egy legalábbis biztosan, de ne aggódj, nem vele kerülsz egy hálókörletbe... ~Sajnos őt már mellém osztották...~
*Egy pillanatig még vár, hogy van-e még kérdés, vagy indulhatnak-e esetleg. Persze lehet kellett volna egy kicsit beszélnie a tanári karról... De ha jobban belegondol, a lánynak nem kell tartania Akane senseitől, Gerard igazgató úr pedig ritkán tesz bármi olyat, ami említésre méltó lenne... és az elsősöket amúgysem tanítják a profok...
Ha van kérdés, ha nincs, elindul az alagsor felé. A sált rágó jószágra csak egy újabb undok pillantást vet, miközben elhatározza magában, hogy keresni fog a könyvtárban egy a kutyákat távol tartó bűbájt, mert nem szeretné ha kis állat, az ő szobájába is betévedne.*


//Ha gondolod mehet a kövi az alagsori folyosóra Wink//
Vissza az elejére Go down
Riora Denali Scott
Diák - Pilluamuleto
Riora Denali Scott

nő Rák Hozzászólások : 7
Évfolyam : Első
Kor : 30

Bejárati csarnok - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 12 Icon_minitimeSzer. Jún. 09 2010, 17:12

Noel


*Amikor vágódik az ajtó jó hogy el nem üti őt, és így kénytelen hátrébb ugrani, úgylátszik túl közel állt meg az ajtóhoz.Majd szemügyre veszi a rajta kilépő egyént.Egyenlőre csak az arcát nézi, még mindíg kicsit meglepetten az ajtós dolog után.Amikor tekintete lejjebb vándorol elcsodálkozik a koponyán, főleg amikor meghallja a férfi szavait, s ebből kiderül, hogy a koponyának neve is van, ha csak nem a cigijét nevezte el a srác, aminek kicsi az esélye. Egy darabig még emészti az elhangzott egy mondatot, gondolataiból Noel kéznyújtása zökkenti ki, így elmosolyodik és kezet ráz vele. Nem gondolta hogy ez ilyen rövid lesz, de nem bánja.*
- Szia...sztok! Riora Denali Scott ő pedig Véna. Hybrid kar? én azt hittem Pillu....vagy tévedek?
*Bizonytalanul mondja ki a "sziasztok"-ot, mivel nem tudja pontosan, hogy most a koponyának is köszsönjön-e, nem fogja-e hülyének nézni érte Noel.Majd bemutatkozik, és kutyáját is bemutatja aki egy aprócska farkcsóválással üdvözli Noelt ha az rápillant az állatra.Kicsit összezavarta ez a kar-os dolog, nem tudja hova tegye a kérdést, talán ez meg is látszik a tekintetében.A lánynak ezen kívül nincs kérdése egyenlőre, meg aztán olyan új neki minden hogy nem is tudna hirtelen mit kérdezni ha akarna se, bár ez a karos dolog most foglalkoztatja, nem is kicsit.Rosszul nézte volna meg a félvételi levelét? Olyan hülyének azért még nem tartja magát.Eggyáltalán mit takar ez a Hybrid dolog? Nem is sejti....így csak kérdő tekintettel néz Noelra, ám kérdezni nem kérdez többet.*
Vissza az elejére Go down
Noel Wyard
Prefektus - Pilluamuleto
Noel Wyard

Férfi Skorpió Jelige : A halál csak a kezdet. Az Antisignus.
Hozzászólások : 1437
Évfolyam : Első
Kor : 30

Bejárati csarnok - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Jún. 10 2010, 21:07

Riora


*Ritkán beszél többet, és eltérőn a többi prefektustól, még véletlenül sem mond semmi hivatalosat, aminek végtelenül egyszerű okai vannak. Egyrészről el sem olvasott semmiféle szabályzatot, másrészről senkit nem kérdezett meg arról, mégis mit kellene csinálnia? Megoldja a maga módján, legfeljebb ha valakinek problémája van, az jelzi. Riora pillantása nem lepi meg, nem ő az első, aki rácsodálkozik a koponyára.
Ami neki természetes, az másnak nem az, de ennyit tesz a másfajta környezet, ahol felnőtt. Mivel látja a tanácstalanságot, még egyet szív a cigiből, és elnyomja, majd Francisra bök, és egy félmosoly suhan át az arcán, amikor kedvencének is köszönnek.*

-Örvendek. Ő Francis, nem a csikk. Hybrid kar, igen. Az, nem tévedtél.

*Megrázza a fejét, Riora jól mondja, a Pilluról van szó, de hát miért is mondaná ki a nevet, ah így sokkal egyszerűbb? No meg… akkor máris hasonlítana a többiekhez, nem lenne sajátos stílusa, bár ahhoz ki kellene fordulnia önmagából. Megsimogatja a kutyát, ha hagyja, óvatosan közelít felé, nem csodálkozna, ha az gyanúsan méregetné, mivel az állatok kifinomult érzékei egyből jelzik, ha esetleg valaki más, mint az emberek többsége.*

-A hybrid annyit tesz, hogy egy sárkány és unikornis kereszteződése, azaz két kar összeolvadása. Ezt a lényt láthatod a címerben is. Nem pegazus.

*Nem vak, látja a tanácstalanságot, így gyorsan tisztázza, mielőtt félreértés lenne a vége. Ugyan van egy másik verziója is, ám azt megtartja magának, elég, ha a lány az előbbit megérti. Igazság szerint jobban járt, mert a káosz végére érkezett, már mindent elrendeztek, lassan megtalálják a helyüket. Persze a szoba ellenére azért a sátrától nem vált meg, felállította odabent, mégis csak ott élt eddig, nem szakít a hagyományokkal egyelőre.
Amint beérnek a csarnokba, felfelé indul, ám nem siet, hogy a lány is nézelődhessen, illetve a kutya is felmérhesse a terepet.*

-A körletek a déli toronyban vannak, ott van a kh és a hálók is. Mindenkinek saját szobája van, de 6-an osztoztok egy közös társalgón, de akad kh is, onnan lehet megközelíteni a szobákat.


//Következő mehet a Pillu társalgóba. :-)//
Vissza az elejére Go down
Anghelica Quinn
Diák - Pugnax
Anghelica Quinn

nő Skorpió Jelige : A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva!
Hozzászólások : 4
Évfolyam : Első
Kor : 36

Bejárati csarnok - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 12 Icon_minitimePént. Jún. 25 2010, 20:02

Egy kék vállkendős hölgy siet a lány felé az ösvényen. Anghelica agyán átfut a gondolat, hogy ilyen egyenes testtartásról az ortopédusok már álmodni sem mernek, nemhogy a tankönyveikben leírni. A hölgy rákérdez, kihez van szerencséje.
- Igen, én vagyok Anghelica Quinn. - bólint a lány. A hölgy bemutatkozik, Ő Dorothea Bristow, a Pugnax karvezetője. Kedvesen mosolyog a lányra, majd elindulnak a kastély felé. A hatalmas, kétszárnyú ajtó mögötti csarnok látványától a diáklány elámul.
- Csodálatos hely- jegyzi meg a lány. Térdével véletlenül meglöki macskája lakhelyét, mire nyávogás hallatszik a kosárból. - Ms. Bristow, a háziállatunkat a saját szobánkban tarthatjuk, vagy egy külön kijelölt helyen? -néz aggódva kedvencére. Reméli, nem választják szét őket.

- Tudja, Ms. Bristow, olvastam egy másik varázslóképzőről, a Roxfortról? Mennyiben hasonlít ez a két hely egymáshoz? Azt hallottam, hogy itt is hasonlóak a tantárgyak, bájitaltan, egyebek. Itt is léteznek azok a kifejezések, mint például a mugli? - kérdezte a lány csillogó szemekkel.


A hozzászólást Anghelica Quinn összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 27 2010, 13:55-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Bejárati csarnok - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 12 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Bejárati csarnok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
12 / 13 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Központi kastély :: Földszint-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés