Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Smaragdzöld-tó - Kikötő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Edward King
Diák - Pilluamuleto
Edward King

Férfi Bak Jelige : TúrósBuci alias Hiperaktív SükeBóka
Hozzászólások : 146
Évfolyam : Második
Kor : 33

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Icon_minitimeVas. Aug. 23 2009, 10:44

* Edward látja, hogy valami nem tetszik Kumikonak, vagyis inkább nagyon elgondolkozott most már azon, hogy valójában a King az tényleg rokoni szál, de a lány még mindig nem kérdez rá és ennek örül is, bár mondjuk egy nagy sóhajtással megmondta volna egyenesben, de akkor is ennek kifejezetten örül. Igaz mondjuk a következő mondatból egyből kiderül, hogy a lánynak mégis leesett a kötelék. Ebből is látszik, hogy Kumiko nem hülye, egyáltalán nem, leesik neki idővel a dolgok, bár eddig se állította Edward, hogy hülye, de most meg is bizonyosodott róla. Erre csak egy halvány mosollyal válaszol, bár illene valamit kinyögnie, de erre semmi sem jut az eszébe. Hát igen neki sem tetszik az, hogy a családjának az egyik tagja csak úgy lelép, se köszönés semmi. Kicsit emlékezteti ez a szituáció a volt barátnőjére. Mikor erre visszagondol szomorúan felpillant az égre és azon gondolkozik, amit az előbb összehordott. Hinni a csillagokban, mert meg van benne írva a sorsunk....ekkora marhaságot, komolyan Edward, ilyenekben nem hisz, minek semmi értelme nincsen, de ha más így gondolja akkor nem kérdőjelezi meg, hanem elfogadja. Mondjuk, amit a lány mondott, mármint, hogy ő micsoda meg kicsoda, kicsit meglepődik rajta, hisz, bár szégyen lenne bevallani, nem nagyon ismeri a japán kultúrát, így nem is tudja, mi az a shintoista. De ezt inkább nem mondja, még a végén totál lúzernek gondolná Kumiko, bár reméli, hogy ez nem így lenne, bár ki tudja, nem most akarja ezt kipróbálni, még a végén kinevetné.
Kumikonak egyből leesik, hogy nem igazán hisz a csillagokban, de megnyugtatja, hogy a lány is így van vele. Bár tényleg elég marhaságot hordott össze, de a lényeg, hogy félig meddig igaz. Ha valaki ebben szeretne hinni akkor Edward nem áll az útjába. *
- Nem, nem hiszek a csillagokban, de azt hittem te igen.
* Mosolyodik el, majd folytatja a gondolataiból kiverni a volt barátnője emlékét, amit igazából Kumiko hozott fel, csak máshogy, éppenséggel a családjával. A mosoly is csak álca, hogy ne derüljön ki a szomorúságának az oka vagy, hogy egyáltalán ne derüljön ki, hogy szomorú, mert nem akarja megbántani a lányt azzal, hogy egyből neki esik, mert épp követeli a történetet. De ebből a pár percből, mióta ismeri, tudja, hogy úgyse fog rákérdezni és ezt Edwardot megnyugtatja. Legalábbis ez a tudat, aztán úgy is kifog derülni, ha érdekli a lányt a szomorúságának az oka. Magától úgy se fogja elmondani, mert hát lehet, hogy nem is érdekli meg akkor is, olyan magánügy szaga van. De ha megkérdezik, ebben vetíteni nem tud, hisz most így este nincs semmi se a fejében, amivel mást tudna mondani. De ez nem is izgatja, majd úgy is kiderül. De akkor meg itt a kérdés, hogy miért érdekelné a lányt? Hát nagyon egyszerű, általában, amelyik lánnyal találkozott és látta valami, hogy nyomasztja egyből rákérdezett és azért Kumiko is lány, bár örülne, ha nem kérdezne. Most nem, meg alig pár órája ismerik egymást, szóval ilyen bizalmas információkat nem nagyon szeret kiadni, csak a családjának vagy a legszűkebb baráti körének.
Mikor elérkeznek a bál témájához, megint látszik, hogy Kumiko mintha el lenne varázsolva. Nos igen messziről lehet, hogy valaki látná, hogy szerelmes meg egyből bele is kérdezne, de Edward nem. Ha tudná is, hogy szerelmes vagy rájönne, akkor se kérdezné meg, hogy ki a szerencsés, mert nem olyan, mint egy vénasszony, aki mások magánéletében kutat. Bár meglepő, de Edward örül, ha más boldog, csak ne történjen meg szegény sráccal az, ami vele is. Bár Kumiko rendes lánynak tűnik, sőt biztos, hogy az, így a fiút se kell félteni. Ugyanakkor ez volt Edwarddal is, még, hogy nem kell félteni....mindegyik lány ugyan olyan csak a másik szenvedését akarja látni, de azért biztos vannak kivételek, sőt inkább ezek vannak kevesen és azok, akik a másik boldogságát keresik azok többen. Edward még nem találkozott ilyen lánnyal, így egy kicsit úgymond "félti" a fiú egyedet a lánytól. Persze ez, amolyan "tartsunk össze fiúk" féle féltés, hogy az milyen azt nem lehet tudni. Bár ebből lehet arra következtetni, hogy Kumikonak akar rosszat, hogy szakítsanak és akkor a fiú megmutatja, hogy igazából milyen is így ott hagyni valakit, de Edward ezt nem kívánja, sőt inkább sok boldogságot hozzá, ha működő képes a kapcsolatuk, bár miért ne lenne az? Kumikon egyből lehet látni, hogy nagyon boldog, bár akkor lehet ebből következtetni, hogy nem rég jöttek össze, ha erről van szó. De ez egyből ki is derül, mivel elárulja a fiú nevét. *
~ Killian....Hmm, még nem találkoztam vele. ~
* Hát igen, még egy csomó emberrel nem találkozott, de ez csak az ő hibája lehet, hisz ha nem töltene naphosszat a szobájában vagy a nővérénél, hanem kijönne és ismerkednek, akkor talán ismerné a másikat. De valahogy látja, hogy Kumiko nem szándékozik a bálról beszélgetni, így nem is feszegeti a témát, ha ő nem akar róla beszélni akkor nem beszélnek róla. De azért jó lett volna tudnia arról, hogy hova tűnt el a nővére. Ez még mindig kiborítja, hiába, de ilyen a természete, ha nem szólnak neki, hogy elmennek akkor besértődik. *
- Mikor jöttem? Hmmm......
* Kérdez vissza, mert meg kell gondolnia mikor is jött. De gyorsan jön a válasz, hisz nincs olyan régen itt, hogy ezen órákat keljen gondolkozni. *
- Nincs még két hete se.
* Válaszol ilyen egyszerűen és tényleg nincs még két hete, hogy jött. Bár a fogadtatás az jó volt, mivel személyesen a nővére jött ki, hogy üdvözölje az új diákot, de jó volt látni, hogy leesett az álla, mikor meglátta a fiút a parkban várakozni. Mondjuk az ölelés kimaradhatott volna, de a lényeg, hogy senki se látta.
Inkább valami más téma felé kéne terelni a szót, mert ha ezt így folytatják még a végén sablon beszélgetés lenne és egyből rájöhet Edward, hogy nincs közös beszédtémájuk. Nos ha ezen elgondolkozik valaki, akkor lehet látni, hogy tényleg nincs, de ennek lehet az, az előzménye, hogy most ismerték meg egymást, hát igen alig pár perces ismerkedés után, kicsit nehéz közös témába merülni. De ha most nem talál ki valamit, akkor befuccsol az egész ismerkedés. *
- Te úgy nagyjából akkor mindenkit ismersz, beszélnél nekem egy kicsit a többiekről meg az itteni szokásokról? Nővéremet nem akarom megkérdezni, mert biztos, hogy kinevetne....szokása engem hülyének nézni. Leginkább a tanárok hozzáállására lennék kíváncsi.
* Hát igen nem véletlenül erre kíváncsi, hisz tudni kell a fiúról, hogy nagy bajkeverő. Ha az egyik tanár óráján csinál valamit, el viszi-e Cassandrához vagy megússza. Nem mindegyik tanár olyan rendes, mint nővére, bár mondta, hogy vele nem fog kivételezni....igazságtalanság. Ezekhez hasonló gondolatok vannak a fejében, de közben várja a válaszokat a most már fekvő Kumikotól. *


// Ne haragudj, hogy este úgy eltűntem, de bealudtam, míg vártam a hsz-edre....sorry. Embarassed //
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 33

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Icon_minitimeVas. Aug. 23 2009, 11:09

*Egy fekete hajú csajszi érkezik a smaragzöld tó kikötőjéhez.Haja mint mindig kiengedve a szél lobogtatja.Ma egy fekete tornacsukát és térdnadrágot visel amin nagy zsebek találhatók,és egy zöld felsőt,amin elől megtalálható egy sas.Lassan lépeget a kikötőhöz,közben ásít egyet,az egyik keze zsebredugva,a másikban cigi található meg.Elér a kikötőhöz,leül a hídraaztán beleszív a cigijébe kifujja a füstöt,közben gondolkozik.Álmosan pislant egyet ketőtt.Naomi még elég fáradt volt,a lány még aludt volna szívesen,csak a szobatársai felkeltették a nagy zajongással.E gondolat közben Naomi összehuzza mérgesen a szemöldökét,majd a tóra szegezi figyelmét közben lassan már elszívja a cigit,majd felál és a csikket egy kukába helyezi,aztán vissza ül a helyére,a karját keresztbe fonja,és egy kicsit kirázza a hideg,mert a tavaknál általában indíg hűvösebb van egy kicsit,mint máshol.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Icon_minitimeVas. Aug. 23 2009, 11:23

*Rufus cigivel a kezében ballag le a kikötőhöz. Egy hosszú melegítő felső, egy fehér színű póló, egy hosszú nadrág és kedvenc deszkás cipője található rajta. Ilyen meleg felszereléssel jön ki a tóhoz. Bár útközben leveszi magáról a melegítő felsőjét, mert már nagyon melege van. Mikor a kikötőhöz ér meglátja Csillagvirágot. Eloltja cigijét, majd halkan odalopódzik a lányhoz. És mikor odaér halkan a fülébe súgja.*
-Szeretlek!*majd megcsókolja a lányt és leül mellé.*
-Szia, Csillagvirág! Már nagyon hiányoztál! Hogy vagy? Már jobban van a lábad?*kérdezgeti a lányt. Majd add egy puszit az arcára.*
-Látom fázol!*majd a melegítő felsőjét a lány hátára borítja, hogy meg ne fázzon és akkor nem csak a lába fog fájni, hanem még meg is lesz fázva.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 33

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Icon_minitimeVas. Aug. 23 2009, 11:34

*Naomi figyeli a tó tükrét hogy milyen sima és csendes.Senki nem zavarja meg a vizet,aztán halk lépteket hal,a lány összehuzza a szemöldökét,épp fordulna meg,amikor egy fiu a fülébe súg egy szót és megcsókolja.Naomi megörül a mackójának,aztán mosolyog rá,majd ő is megcsókolja a fiut.*
-Énis szeretlek!Szijja Mackóm.Te is hiányoztál nekem.Jobban vagyok.A lábam is már rendbejött.Kutya baja.És te hogy vagy Mackóm? Történt veled valami mostanság?Köszi a felsőt.
*Mosoylog a lány majd elgondolkozik,és sunyi mosollyal néz a fiura.*
-Hát ez így nem elég....Még mindíg fázok....
*kötekedik a lány,majd a fiu szemébe néz, közben a karjai még mindíg keresztbefűzva vannak.Aztán sunyin megejt mégegy mosolyt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Icon_minitimeVas. Aug. 23 2009, 12:00

-Hidd el te jobban hiányoztál nekem. Az jó, ha már nem fáj a lábad. Én jól vagyok. Semmi említésre méltó nem történt, csak annyi, hogy már nem kell a te cigidből kérnem, mert már nekem is van sajátom.*majd kiveszi a zsebéből a cigis dobozt és a lánynak mutatja.*
-Még mindig fázol?*meglepődik majd észreveszi a lány sunyi mosolyát.*
-Hát akkor picit közelebb ülök és összebújjunk így legalább egyikünk se fog fázni.*majd közelebb ült a lányhoz átkarolta és szorosan egymás mellé ültek.*
-Na, így már jobb?*kérdezi mosolyogva Naot.*
-Egész este csak rád gondoltam! Olyan jó volt az az este és mikor elmentünk aludni akkor tudod, hogy mit ígértem neked a fa alatt?*kérdezi sejtelmes mosollyal a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 33

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Icon_minitimeVas. Aug. 23 2009, 12:12

*Naomi bólint mackójának mikor a fiu hozzábújik,hiszen a lány ezt várta.Aztán mosolygott egyet,aztán Nao is a fiuhoz bújt mint egy kiscica.*
-Igen így már jobb.
*Mosolyog aztán elgondolkodik hogy a fiu mit is igért neki,maj eszébe jut,és lágyan megcsókolja a fiut.*
-Hmm talán ezt?
*Kérdezi a lány csillogó szemekkel.*
-Énis rádgondoltam este.De a szobatársaim ááááá reggel már ébresztettek a zajongásaikkal.Bejött egy csaj a szobatársamhoz,elkezdik jó hangosan persze óóh nézd meg milyen körmöm van,meg milyen rucit kaptam,áh ebbe voltam a bálon....Ááá én meg fogtam magam és elmentem onan mert kikészítettek már teljesen.
*Előadta a lány kényeskedve ahogy azok a csajok a szobába,majd mosolygot egyet.*
-És a te szobatársaid nem szoktak felkelteni?
*kérdezi majd a fiu válára hajtja a fejét, s közben megint nézi a tavat.*
-Jah amugy mackókám bocsi hog nemjelentkeztem tegnap,de orvosnál mentem hogy a lábamnézze meg.Azis elkezdi hogy nah tanult a kisasszony a hibáiból?ÁÁ komolyan mindenki csak bánt..
*Mondja egy kicsit szomorkás hangon.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Icon_minitimeVas. Aug. 23 2009, 12:28

*Mikor Naominak eszébe jut, hogy Rufus mit ígért még boldogabb lesz tőle. Majd egy sunyi mosoly jelenik meg ismét az arcán.*
-Hát...nem is tudom...félek, hogy elfelejtettem.*majd Mackó megcsókolja Csillagvirágot.*
-Igen, most már tudom! Ezt ígértem!*majd ismét mosolyog a lányra és egy újabb csókot add neki.*
-De utálom mikor valaki ilyen nyávogós, még szerencse, hogy te nem vagy az. És ahogy látom, nem si leszel!*mosolyog a lányra, majd válaszol a kérdésre.*
-Hát az én szoba társaim hála az Istennek! Nem ilyenek. Semmi baj! De amúgy elég hülye orvosod van, ha ilyeneket kérdezz már bocsika, hogy ezt mondom! És amúgy még mindig fázol, mert akkor már csak a pólómat tudom odaadni neked.*majd egy sunyi mosoly jelenik meg az arcán.*
-Nekem fáj itt az arcom.*majd az arcára mutat és a sunyi mosoly még mindig nem tűnt el onnan.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 33

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Icon_minitimeVas. Aug. 23 2009, 12:46

*Naomi felnéz a fiura,aztán ő is visszacsókol,majd elmosolyodik.*
-Brr a hideg is kirázna ha ilyen terészetem lenne mint a királylányoknak.jó hogy te is hasonló vagy mint én.
*mosolyodk el aztán,mutatja a fiu hogy fááj az arca.Nao tekintetén mosoly jelenik meg.Majd a fiu arcára ad egy puszit,aztán átöleli Mackóját.*
-Nah még mindíg fáj?
*a puszi után a fiu szemébe tekint.*
*Nem már nem fázom.Nem kell a pólód,inkább te meg ne fázz nekem mert kapol tőlem..
*mutogat az ujjával s közben mosolyog.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Icon_minitimeVas. Aug. 23 2009, 13:24

-Hát igen cukipofám, mi egyek vagyunk! De most ideadnád az új napszemcsimet, hogy az új pulcsikámhoz feltudjam tenni, mert akkor ezek paszolnák egymást és az tök izgi lenne, de nézd csak az új műkörmcsimet.*mondja a lánynak kényeskedve majd miután vége lett a színjátékának nevet egyet a lányra.*
-Nyugodj meg! Csak viccnek szántam.*kacsint egyet a lány felé, hogy tényleg csak viccnek szánta mondatait. Majd a puszi után nagyon boldog lesz.*
-Már nem fáj.*mondja majd ad egy szájra puszit a lánynak.*
-Én sose fázok meg, mert én kitartó vagyok! És ha ilyen gyönyörű lány társaságába lehetek akkor vigyázok magamra, nyugi!*majd gyengéden megcsókolja a lányt.*
-Inkább te vigyáz magadra, nehogy megfázz, mert akkor én érezném rosszul magam.*majd fenyegetően nézz a lányra, de utána újra mosolyra húzza száját.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 33

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Icon_minitimeVas. Aug. 23 2009, 15:00

*Nominak kikerekedik a szeme ahogyan meghalja mackóját bezslni majd elis engedi a lány.De aztán mikor mondja a fiu hogy csak vicc volt Naomi megböki az oldalát.*
-Jajj olyan izéé vagy..
*Mondja nevetve,aztán visszabújik mackójához,ott érzi magát csak biztonságba,aztán ő is megcsókolja a fiut.*
-Okés,de jobb vigyázninekem igy jó már nem fázok.szép ez a tó.
*figyeli ahogyan a fiu fenyegeti a lányt,majd Nao mosolyog egyet.*
-Hééé én mondtam hamarabb szóval te kapsz.
*Nevet egyetmajd ad a fiu másik arcára mégegy puszit.*
-Nah csak azért kaptad h ne mond h azis fáj.
*Fiura nézet csillogó szemekkel,aztán mosolygot egyet.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Icon_minitimeVas. Aug. 23 2009, 15:30

-Úgy megböktél, hogy átfúrta az oldalamat. Szó szerint fúrta az oldalam.*mondja nevetve a lánynak.*
-Hát elég szép és erről elmondok egy rövid történetet, hogy hogy keletkezet. Tényleg rövid lesz max. 1 vagy 2 órát vesz igénybe.*mosolyog a lányra, majd a tó felé fordul és már dől belőle a hülyeség.*
-Hát a tó úgy keletkezett, hogy itt volt nem messze ez a kis falu és tudták, hogy a faluban lakik egy Pistu Julcsi nevű lány és egy Juliska Pisti nevű fiú gyerek, ezek nagy barátok voltak. Mikor egyszer összefogtak akkor ott kőkövön nem maradt. Volt olyan, hogy az öreg Rozogi néni házát megdobálták tojással majd festék szóróval befújták. Természetesen ezek a cselekmények mind Kr.e. 574-ben történtek. Egyszer az öreg Rozogi néni visszaakarta adni a gyerekeknek azt amit vele műveltek, ezért este éjfélkor odament a házukhoz és egy kis tűz golyóval megdobta a gyerekek kedvenc fűzfájukat. De a fa úgy éget, hogy az rádőlt Kakas Manci disznóóljára és lángra kapott, de a disznó (Kakas Manci) kitudott menekülni, de úgy leégett az ól, hogy soha nem tudták megcsinálni. És akkor még nem volt tó, ezért a falu közepén található kútból kellett eloltani a tüzet csak az a víz szennyezett volt és ezért nem sikerült még egyszer felépíteni az ólt és, hogy máskor jobban járjanak, ezért ástak egy gödröt és tele öntötték tiszta vízzel és építettek egy kikötőt is, hogy a rabszállító hajó elvigye az öreg Rozogi nénit. Na, és minden hónapban a szennyezett vízzel lelocsolt ól lángra kap és csak ezzel a tiszta vízzel tudják eloltani. Na és így alakult meg ez a hatalmas szép tó.*miután befejezte a hülye mesélést nagy levegőt vesz és Csillagvirág felé fordul.*
-Na, hogy tetszett a történet?*kérdezi tőle mosollyal az arcán.*
-Amúgy köszi a puszit így már nem fog fájni az arcom.
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 33

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Icon_minitimeVas. Aug. 23 2009, 15:49

*Naomi majdnem megfulladt a sok nevetéstől.*
-hahahaha hát .. hátt te nagyon vicces vagy.
*Nevetett tovább majd vett egy mély levegőt,és ránézet a fiura,de dőlt belőle a kacagás.majd elfordult koncogott még egy sort,aztán abbahagyta utána nagy levegőket vett majd elkezdett beszélni.*
-Hát ez nagyon ott volt Macikám.
*Majd átölelte megint a fiut aztán mosolygott.*
-Okés reméltem is hogy nem fog fájni.amugy szivesen.
*Adott mégegyet neki.*
-Nah mijót csináljunk? Pörögni támadt kedvem..
*mosolyog majd néz a fiura.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Icon_minitimeVas. Aug. 23 2009, 16:24

-Azért levegőt vegyél, olyan vicces nem voltam, hogy te most itt megfulladj nekem!*mosolyog a lányra.*
-Hát most már 100, hogy nem fog fájni.*majd gyengéden megcsókolta a lányt.*
-Hát pöröghetünk vagy most te mondj valami jó kis vidám történetet.*mondja a lánynak, majd átöleli őt.*
-A pörgésről jut eszembe.*kezd bele egy újjabb hülye történetbe.*
-Gyerek koromban a szüleim gyakran kivittek a játszótérre és ott van egy olyan pörgős valami és én azon annyira bepörgetem magam, hogy mikor kiszálltam és elkezdtem futni kapásból neki futottam egy villany oszlopnak és egy jó nagy dudor keletkezett a homlokomon, de más bajom nem lett. Hát ez enm olyan vicces, mint az előző mesém, de ez is jó. És ez megtörtént.*mondja mosolyogva a lánynak.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Icon_minitimeVas. Aug. 23 2009, 17:54

- Nem, nem hiszek az ilyesmiben. Egyszerűen nincs benne semmi realitás...
*A hangjából tisztán érződik, hogy igazat mond, és tényleg nem hisz a csillagok által meghatározott sorsban. De hogy megnyugtassa Edwardot, rámosolyog. Ha szerencséje van a fiú ebből megérti, hogy szimplán érdeklődött, hamár a csillagokat hozták szóba és akkor sem ítélné el, ha hinne bennük, de azért jobb ha nem teszi.
Az olvasók megnyugtatása végett elárulom, hogy Kumiko még véletlenül sem ártana egy fiúnak sem. Ő egy igen naív teremtés, és csak a szerncsének köszönheti, hogy pont Killiannel hozta össze a sors. Ha nem így történik, akkor valószínűleg rövid időn belül őt ejtenék, aminek meg lenne az a szörnyűséges következménye, hogy élete hátralevő napjait, magányosan töltené, magát okolva... Abban azonban mindenki biztos lehet, hogy nem lesz hűtlen, és nem fogja megszegni, egyetlen ígéretét sem, amit a fiúnak tett. Ha sors úgy hozná, hogy elmúlnak az érzelmei, akkor is leülne megbeszélni a dolgokat, de egy nap után ilyesmi még egyáltalán nem jutott az eszébe. Az ő rózsaszín ködben úszó világában, most minden örökké tartó boldogségot ígér, s bár tudja, hogy ez hülyeség, a szíve ellen, ma már többször mondott csődöt az esze.
Persze Edward ezeket még nem tudhatja, de talán találkoznak majd, a mai estén kívül is, és akkor majd megismeri annyira Kumikot, hogy belássa nem kell tőle egyetlen fiút sem félteni. Sőt, ha a lány tudná, hogy Edwardnak baja van, talán még meg is vígasztalná, igaz nem ért az ilyesmihez és egyébként sem tudja, hogy baja van a másiknak...
Ezért jön a téma váltás is, meg aztán nem árt tudni ilyen információkat. Mert ugye, így kiderülhet, hogy vajon elsős vagy másodikos lesz-e a fiú. Ergo: fognak-e találkozni órákon, avagy sem. Ha igen akkor több ideje lesz megismerni, meg aztán ha tényleg rokonok Cassandra proffal, ami ugye most már 100% akkor nem árt jóban lenni vele... Ha kevés rá az esély, hogy találkoznak akkor kevesebb információ is elég. Hiába az extremusos észjárást még mindig lehetetlen maga mögött hagynia. Aminek érdek szaga van az érdekli. De ezekből a gondolatokból Edward semmit sem sejthet, mert ezekből semmi sem tükröződik Kumiko arcán. Ott csak egy elégedett mosoly látszik, ami valamikor tegnap este lefekvéskor került az arcára, azóta pedig nem tudja levakarni...
Pár pillanattal később meg is érkezik a válasz a kérdésére, amiből arra következtet, hogy elsős lesz a fiú, tehát nem nagyon fognak találkozni, hacsak nem keresi meg, hogy korrepetálja valamiből... Illetve, ha az új tanegységekből választ majd... Nah akkor fognak találkozni. Ez egy érdekes dolog lesz. Majd kiderül még...
Kéne valamit mondania, de az annyira sablonos, hogy "Nahát akkor még szinte új vagy!", hiszen ez eddig is világos volt, mivel nem látta órákon meg máshol se Edwardot. Szóval mért mondana olyasmit, ami egyértelmű? Inkább csak bólint, jelezve, hogy tudomásul vette a fiú érkezésének időpontját.
Lehet az is elég lenne, ha csendben néznék a csillagokat. Ki tudja, talán beszélgethetnének asztrológiáról, bár ahhoz annyira Kumiko sem ért. Igaz ami késik, nem múlik, ha lesz ilyen tantárgy a listán egész biztosan felveszi majd... A csendet végül ismét Edward töri meg. A kérdése, nem pont az, amiről beszélni szeret, de mostanában mindenki ezt kérdezi tőle, így talán tud mondani pár dolgot... Viszont, legalább választ kap arra a kérdésre is, hogy milyen viszony van közte, meg a prof között...*
~ Így lenne ötösöm a lottón... Bár ha játszanék lehet hogy lenne... ~
*Gondolja egy újabb elégedett mosollyal, aztán tekintetét a csillagokról Edward felé fordítja, hogy válaszoljon a kérdésre.*
- Hm... Lássuk csak. Alapvetően általános nézet, hogy mi extremusosok gonoszak vagyunk, a pugnaxosok hősködnek, a pillusok összetartnak a signusok meg stréberek...
*Kezd bele a magyarázatba, amiről az rögtön kiderül, hogy egoizmus van egy kevés az extremusos lányban legalábbis ha a karáról van szó, különben nem azzal kezdené. A hanghordozásából viszont az is kederül, hogy egyáltalán nem ért egyet az előítéletekkel, melyek az egyes karokról kialakultak. Elvégre az iskola első nem signumusos lett, és egy gonosz személyt nehezen választanának meg az év tanárának, vagy az év prefektusának... maximum ravaszak, de az nem feltétlenül jelent gonoszságot.*
- ... szokások? Órán kötelező a talár, de egyébként szerintem semmi eltérő nincs más iskolákhoz képest...
*Persze ő japánban mugli iskolába járt, szóval fogalma sincs arról milyen szokások vannak egy mágusiskolában.*
- ... talán annyi fontos van csak, hogy este 11-kor takarodó van...
*Ezen elgondolkodik, majd az órájára pillant*
~ Upsz, akkor mi már tilosban vagyunk... Habár nyáron nem tudom érvényes-e ez a szabály. ~
- Tanárok? Nem is tudom. Nem ismerem mindegyiket, mert nem játam túl sok órára, de akit ismerek arról szívesen beszélek.
*Kezd bele a témába, és erősen gondolkozik, hogy vajon King professzort említse-e, de ha a fiú nővére, akkor biztos ismeri milyen.. vagy nem? Végül úgy dönt nem említi, majd ha Edward érdeklődik akkor.*
- Nah jó kezdjük az igazgatóval... Tegnap az évzárón, elég fura volt... Általában morcos, de amíg nem zavarod az óráját addig nem szól... szerintem eléggé magának való. Aztán... Oh igen! Thierry de Montmorency... ő a pillu karvezetője, és bűbájtant tanít. Ő egy érdekes eset. Nehezen viseli, ha nem tudnak válaszolni egy kérdésre...
~ Vagy én viseltem nehezen, hogy hülyeséget mondtam? ~
- de amit még annál is jobban idegesíti az az, ha kijaívtják. Szerintem kissé többre tartja magát mint az átlag. Bár tény és való, elég nagy tudású varázslónak látszik....Akivel nagyon kell vigyázni, az a mi kvh-nk: Akane Achironu... Ő egy középkori császárnő, és megköveteli, hogy kitüntetett figyelemben részesítsék. Még az sem mindegy hogyan szólítod meg... Szeret kivételezni is, úgyhogy ha ÁTV-re jelentkezel, próbáld meg belopni magad a szívébe... Ki van még? Oh igen Paolo Marquez a természetmágia tanár. Ő szerintem teljesen normális. Nem is érdemes beszélni róla. Talán elég annyit, hogy van egy kislánya, aki most szintén a kastélyban tarózkodik.... és Celinda Sanna Lupehox... ő krisztallográfiát, meg mágiatörténelmet tanít. Én csak krisztallográfiára jártam... érdekes volt. Azt hiszem ő inkább hangulat ember. Ha jó kedve van megdicsér, ha rossz a kedve dogát írat... Rajtuk kívül pedig már csak a nővéred van, akit ismerek.
*Fejezi be a kiselőadást, majd várja, hogy kell-e valamihez kiegészítés, vagy egyáltalán megfelelt-e a kiselőadása az elvárásoknak. Nem igazán tudja, mit is várt tőle Edward, elvégre ő egy minta diák, nem nagyon volt rá panasz, tehát kevés összetűzésben volt része a tanárokkal. Persze látott pár másik diákot órán, akik rosszul jártak, a mostani elmondását is azok alapján építette fel....*
- Akarsz még valamit tudni?
*Teszi fel a kérdést, hátha... Bár azért jobb lenne ha nem, ez eléggé átlagos téma. Pedig jól indult a beszélgetésük nem sablonokkal kezdték... Jó lenne visszatérni, valami jó témára. Csakhát most valahogy nem fog az agya... Ha kérdezik az oké, de egyébként ha ő kezd gondolkozni mindig egy bizonyos személyhez lyukad ki és az pedig Killian.*
Vissza az elejére Go down
Edward King
Diák - Pilluamuleto
Edward King

Férfi Bak Jelige : TúrósBuci alias Hiperaktív SükeBóka
Hozzászólások : 146
Évfolyam : Második
Kor : 33

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Icon_minitimeVas. Aug. 23 2009, 18:59

* Végig hallgatva a csillagokról alkotott véleményét Kumikonak, ami eléggé érdekesre sikerült, magyarul nagyon rövid és lényegre törő volt. Eléggé érdekes lánynak tűnik a szemében, bár ezt már a megismerkedésnél felfedezte. Az, hogy nem hisz a csillagokban talán egy kissé megnyugtatja, sőt nagyon is, hiszen ha ő hinne benne akkor biztos ez lenne a téma és akkor csak vetíteni tudna a dologban, amit néha meg is tesz, bár nem most. Igazából nem is tudna mit hozzáfűzni a csillagos témához, nem az ő világa. De lehet, egyszer utána néz a csillagoknak, hátha mégis felfedez benne valamit, ami még neki is tetszik, bár ez a hülyeség, hogy a csillagokban meg van írva a sorsunk, hát ez kissé nevetséges. De, mint tartja, ha valaki hisz benne nem zökkenti ki a hitéből. Mindenesetre örül annak, hogy Kumiko nem híve ennek a badarságnak, nem mintha kinevetné, ha máshogy lenne, de akkor is kicsit nyugtató.
De mint ennek is vége, mármint a témának, mert ezzel le is tudták az egészet, akkor következik Edwardnak a kérdésére a válasz, miszerint milyen is az egyes karok meg a tanárok. Mondjuk a karokról nem kérdezett, mert az nem is igazán érdekelte, de figyelemmel hallgatja a lányt, ahogy beszél róla és mivel a signumus lett a stréberekre vonatkozó megállapítás, kissé felmorog. Mert azért mi az, hogy stréberek a signumusok akkor lehet, hogy ő került rossz karba, mert egyáltalán nem stréber. Bár még változhat, ugyanakkor minden változhat rajta, a jellemétől kezdve az öltözködéséig. De ne értse félre senki, azért ilyen feszülős nadrágot meg hasonlókat esze ágában sincs felvenni.
Nos, de ha már a signumusnál tartottunk, akik „stréberek”, hát ezt nem lehet szó nélkül hagyni. *
- Hát nem hiszem, hogy a signumus stréber lenne, mivel látod, én is signumusos vagyok.
* Lehet, hogy kissé nagy hévvel esett neki a lánynak, bár neki ilyen a természete, ha valami nem tetszik azt nyíltan kimondja, bár akkor szoktak lenni a bajok. Mindenesetre ebben a mondatban lehet érezni, hogy a fiú valódi énje megmutatkozott. Még se az, az ártatlan fiú, akinek hiszik, hanem a valódi énje a bunkóság, ami igazán megmutatkozik rajta. De ezen hamar átesik, ez csak egy kis szemrehányás akart lenni, bár lehet nem úgy sült el, ahogy akarta volna és most már tuti, hogy itt hagyja a lány vagy legalábbis leordítja a fejét rosszabb esetben belelöki a vízbe vagy akár felpofozza. Nos, bármelyik is legyen az tény, hogy Edward nem hagyja magát, tehát ha valamelyik megtörténik, akkor kiáll magáért. Nem kell félteni igen nagy a szája, legfeljebb elpáholják, de azt már megszokta, hogy egy lány veri, ami igencsak ciki, de akkor se tehet ellene semmit, legfeljebb belevágja a vízbe vagy ordibál vele. Mindenesetre felveszi a kesztyűt, ha bármi történne.
Nos, amint egy kicsit lenyugodott és folytatódott a beszélgetés a tanárokról, hát azon is felhúzza egy kissé magát. Hát igen az extremusosok….hallotta a hírüket, miszerint gonoszak, de elhallgatva Kumikot igencsak beképzeltek és egoisták. Na, de ezen túl esve hallgatja végig a beszámolót és meglepetten éri, hogy a nővérét kihagyja. Inkább rákérdez, mert azért mégis csak a nővéréről van szó, ami igazán érdekli, hogy más diák, hogy látja őt, mert az egy dolog, hogy ő kiállna érte, mert a testvére, de azért más szemszögéből lehet, hogy olyan dolgot világítanak meg előtte, amit eddig nem vett észre vagy nem akarta észrevenni. *
- És a nővéremről, mit gondolsz?
* Végül egy egyszerű kérdést tesz fel, ami reméli, hogy egyértelmű lesz Kumiko számára. Igaz a többi tanár nem nagyon érdekli, bár annyira érdekelte volna, hogy melyiknél lehet rosszalkodni vagy épp melyik lesz idegbeteg, ha mondjuk, felgyújtja a könyvét vagy hasonló. De amint hallja Gerard professzor elég szigorú, tehát az óráján nyugodnia kell a kisbolhának, ha életben akar maradni az év végére, bár ez Akanénál is igaz. Bár az, hogy a középkorból jött az még nem lenne baj, de mi az, hogy kitüntetett figyelemben kell részesíteni őt? Ez nagyon úgy tűnik, hogy nagyon nagyra tartja magát, de mivel még Edward nem ismeri, ebből a pár soros ismeretségből nem állapítja meg, hogy mégis milyen ember lehet, de már rosszul kezdődik, ha így állítják be. A többi tanárnál semmi ellenvetés kivéve, amint a pillu karvezetőjéhez ér Kumiko. Hát igen, az ego nála is meg van és nem is érti, hogy akkor mért a pilluban karvezető, de inkább nem kérdőjelezi meg. Ha így gondolták biztos van rá oka. De ha annyira, nagyra tartja magát, akkor mért nem ment még el valami Mágus szerűségnek azt menti meg a világot. De mindegy is, ennyiből nem ítélkezhet senkiről az nem lenne, túl úrias vagy mi. Inkább megtekinti őket az órákon, bár mindenki ezt hajkurássza, hogy majd úgyis órákon találkoznak. Na, igen, ha éppenséggel Edward befárad az órákra, mert tudni kell róla, hogy igencsak lusta személyiség, és ha nem rugdossák, akkor képes és egésznap alszik a szobájában vagy épp egy csínytevésen töri a fejét.
Az viszont még mindig rejtély, hogy mért pont a nővérét hagyta ki a felsorolásból. Azért csak nem ennyire szigorú az órákon, bár ha felveszi testvére óráját biztos, hogy be kell járnia az órákra, mert lenyeli keresztben. De ez se lenne gond csak ugye, ha innen is kirúgják, akkor vége, apja elküldi, Szibériába vagy rosszabb helyre a Déli sarkra vagy ki tudja. Mindenesetre jobb lenne, ha itt nem csinálna olyan nagy galibát, hogy nővére szégyenkezzen utána. Bár ha Edwardot nézzük, ez érdekli a legkevésbé. Mint minden olyan dolog, ami nem körülötte történik.
A kérdésre nem válaszol, mert mindent elmondott Kumiko, amit szeretett volna hallani, de mondjuk hát, igen….nem is az volt, amit igazából szeretett volna hallani, de elég lesz neki ez is. Inkább nem firtatja a dolgot, hagyja veszendőbe menni. Inkább ki kéne találnia egy újabb témát, de valahogy az agya nem fog, így az is megfordult a fejében, hogy felmegy a szobájába aludni vagy valami hasonló. Nem fáradt Edward, de azért mégis csak kezd unalmas lenni, ha semmi jó témát nem tud felhozni.
Tekintete a vízbe mered, ami azt jelenti, hogy nagyon elgondolkozhatott valamin. Hogy min, azt még ő sem tudja, de nagyon jár az agya, lehet azon, hogy épp mi legyen a következő beszédtéma. De sajnos semmi nem jön össze, így beáll az a kínos csönd, ami általában ilyenkor szokott létrejönni. De akkor sem tudja, hogy mit hozzon fel még. Inkább csöndben üldögél a stégen és nézi a vizet, majd megvárja, hogy Kumiko hozzon fel egy témát, hátha neki van valami olyan, amiről szívesen beszélgetnek és még Edwardnak is egy kellemes téma. *
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Icon_minitimeVas. Aug. 23 2009, 20:19

- Fogalmam sincs, hogy mennyire vagy stréber, és az sincs a homlokodra írva, hogy melyik karhoz tartozol... De egyébként szerintem sem igazak ezek a szóbeszédek. Ez csak amolyan beskatulyázás... Most komolyan, mondjuk nem ismersz olyan régóta, de szerinted gonosznak tűnök? Mert én nem érzem magam annak.
*Edwardnak talán furcsa, de Kumikot egyáltalán nem zavarja a hangnem, amiben közbevágott, sőt válaszol is, az elején némi szarkazmussal, de az első mondat után, már inkább a magyarázós stílus üt át a hangjából. De nem fogja ott hagyni emiatt a fiút. Szeret vitatkozni, és érvelni dolgok mellett és ellen, attól függően mi egyezik a nézetével. Vízbe egészen biztosan nem lökne senkit sem, már csak azért sem, mert ő nem tud úszni, és ki tudja, hogy a másik tud-e? Párbajozni még talán hívhatna valakit, de nem híve az erőszaknak, egyébként is sokkal kellemesebb időtöltés számára egy szócsata, arról nem is beszélve, hogy több eséje van, szavakkal nyerni, mint fizikai csatában. Elvégre ő mégis csak egy lány, abból is a gyengébbik fajta, bár taktikázni azt elég jól tud, és szerencsére elég sok bűbájt is ismer, de ettől még nem érezné magát előnyös helyzetben.
Ha Edward másra kíváncsi a tanárokkal kapcsolatban, akkor lehet egy problémásabb diákot kellene megkérdeznie, bár Kumiko egész biztos azt mondaná, hogy ha csak burkoltan is de célzott rá, kik azok, akiknél lehet rosszalkodni és kiknél nem. Elvégre ha valaki nyugodt, addig amíg nem zavarják az óráját abból egyértelmű, hogy nem érdekli ha nem figyelnek rá, amíg nem csinálnak túl nagy lármát. Ha valakinél azt mondja vigyázni kell vele, az egész biztos azt jelenti, hogy csak akkor mukkanjon meg bárki is, ha felszólítják, egyébként meg jobb ha befogja a száját... és így tovább, minden tanárról elmondta, amit tudni kell. Elvégre egyértelmű, hogyha valaki "normális", akkor nála még a kisebb csínyek is beleférnek. Vagy nem?
Cassandrát meg minek említse, ha egyszer testvérek. Ugyan ki ismerhetné jobban a tanárnőt, mint a saját öccse. Persze lehet a professzor asszony korábban nem magyarázott az öccsének, ezért Edward nem ismeri a tanítási stílusát... No igen jó embertől kérdez, Kumikonak van véleménye a tanerővel kapcsolatban az már más kérdés, hogy sértésnek veszi-e a fiú, ha ezt őszintén megmondja. Márpedig Kumiko nem szokott terelni, csak akkor ha róla van szó, meg a magánügyeiről, másokkal szemben azonban nyíltan meg szokta mondani a véleményét. A vizsgában a tanárnőnek is leírta, mit gondol és ha Miss King nem vette rossz néven, akkor az öccsének sem kellene...
- A nővéred? Igazságos, és jól tanít, nagyon ért a gyógynövényekhez, bár szerintem kissé felelőtlen... Szervezett egy tanulmányi kirándulást, ahol ő volt az egyetlen kísérő tanár. Ez persze nem volna baj, de elég veszélyes helyre mentünk, és még el is hagyott bennünket... Valami őrült szellem megtámadta a fiúkat, mert a "szerelmét" kereste... Kis hijja volt hogy odavesztek... De végülis nem lett baj.
*Fejezi be a beszámlót, bár valószínű hogy már megint másról beszélt, de most mért mondja azt, hogy egyébként megköveteli a fegyelmet, amikor ez egyértelműen elvárandó lenne minden tanártól? De mindegy. Most azonban Edward reakcióját kell megvárni, hogy vajon mennyire kapja fel a vizet, most hogy nem csak csupa jót mondtak a nővéréről. Bár Kumiko szerint ő teljesen normálisan cselekedett az által, hogy nem "nyalizott" a fiúnak, és nem áltatta hazugásgokkal, lehet hogy Edward szívesebben hallgatott volna valamiféle dicshimnuszt a testvéréről. Kumiko azonban felvállalja a véleményét.
Ha ezek után Edward nem hagyja faképnél, vagy nem löki a vízbe, nah akkor tényleg jön a kínos csend. Bár őt igazából az sem zavarja. Elvégre a szerelmes lányokat nem szokta a csend sem zavarni... Viszont azt ő is megérzi, hogy ezazért nem annyira jó, és kéne valami beszélgető téma, s bár nem sok minden jut eszébe, főleg nem olyasmi ami nem sablon, vagy éppen túl személyes.*
~ Nehéz dolog ez... Hogy kérdezzek olyat, ami nem sablonos, de nem is túl személyes? És honnan tudjam, hogyha kérdezek valamit, amiről azt gondolom teljesen ártalmatlan, az nem idéz fel benne valami rossz emléket? Lehet mégis csak valami sablonos témáról kéne beszélni... ~
*Lázasan töri a fejét, hogy mit is mondhatna még, de nem jut semmi sem az eszébe. Csak az hogy gyakorolni jött ki, és még nem gyakorolt egy kicsit sem, pedig nem ártana. Erről pedig eszébe jut valami, ami nem egészen tartozik a jó témák közé, viszont kevésbé sablon.*
- Te melyik elemet uralod a 4 közül?
*Fordul oda talán túl hirtelen Edwardhoz, de most hirtelen ez az egy ötlete volt. Megaztán ő órákig tudna beszélni a saját eleméről, és arról, hogy kiskorában milyen véletlen varázslatokat vitt véghez, stb. Hát akkor mért ne lehetne ez egy jó téma? Kérdés persze, hogy Edward felfedezte-e már, hogy melyik az ő eleme, és tudja-e használni ezt a tudást. Elvégre Kumiko is csak most kezdte el megtanulni, hogyan kell a vizet irányítani. Ha korábban sikerült is neki, az csak véletlen volt.*
Vissza az elejére Go down
Edward King
Diák - Pilluamuleto
Edward King

Férfi Bak Jelige : TúrósBuci alias Hiperaktív SükeBóka
Hozzászólások : 146
Évfolyam : Második
Kor : 33

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Icon_minitimeVas. Aug. 23 2009, 20:59

* Jó mondjuk Edward túl hirtelen esett neki Kumikonak, de akkor is jó abban is igaza van, hogy nem mondta melyik karba tartozik, bár tudhatta volna, legalábbis rájöhetett volna, ha a nővére itt tanít, akkor vajon melyik karba kerül, hát persze, hogy az övében. Kicsit azért megnyugtatja, hogy a túlzott düh rohama nem riasztotta el a lányt és semmi olyat nem csinált, amitől Edward rosszul érezné magát, hisz már most rosszul érzi magát, hát hogy lehetett így neki esni valakinek? Jó mondjuk ez teljesen érthető a fiú részéről, hiszen mégis csak a saját karát, jobban mondva nővére karát sérelmezték ezzel. De az tény, hogy ezek csak szóbeszédek lehet, hogy nem kéne ezeket fölvenni. De Edward szeret mindenen kibukni, ami éppen nem tetszik neki, ebből látszik, hogy igen csak különös egy figura. Mint lehet róla tudni nagyon lobbanékony és inkább szeret a középpontban lenni, de ott is az áldozatok közt, hiszen az a legjobb mikor ő vele foglalkoznak, és ha még ártatlant is játszik, akkor még jobban megnyeri a többiek figyelmét. De viszont, amit a nővéréről mond, hát az kissé kiakasztja. Még hogy felelőtlen, ha tudná Kumiko, hogy megmentette az életét mikor kicsit voltak, akkor máshogy ítélkezne felőle. De ezt valószínűleg soha nem fogja megtudni a lány, sőt ha rajta múlik, akkor soha. Nem kenyere a magánéletéről beszélni, bár ha elragadtatja magát, akkor igen érdekes sztorival tud előállni.
De Edward ezen már épp robbanna, mikor is egy belső hang lenyugtatja, mondjuk a veszekedések terén nem igazán tud újat mutatni, így inkább csöndben üldögél a lány mellett és hallgatja az egyéb rágalmazásokat.
Viszont már tényleg nem tud sehogy se reagálni semmire, márpedig most nem akar dühöngeni, túlságosan is fáradt hozzá vagy épp a kedve nincs a helyén úgy mondva. Épp ezért tovább kémleli a csillagokat, amik egyre fényesebben világítanak az égen. Semmilyen csillagképet nem tud kivenni belőle, bár lehet, hogy van, de valahogy az asztronómia nem az ő világa, így nem tudja, hogy milyen fajta csillagképek vannak. Na, igen, talán tényleg utána kéne néznie a könyvtárban, hogy milyen csillagképek is vannak, mert úgy látszik ez felkeltette Edward érdeklődését.
Viszont a mostani kérdéshez a hozzáfűznie valója…..hát igen, hogy mégis milyen elemhez tartozik? Még jó, hogy ennek Edward utána nézett, mert különben halványlila gőze se lenne arról, hogy milyen az eleme. *
- Föld, bár nem nagyon tudom használni, vagyis inkább nem is próbáltam meg még használni.
* Kicsit elhúzza a száját, mert hát lehet, hogy ez hülyén jön le, de tényleg egyszer sem próbálta meg használni. Ezt is csak akkor tudta meg, hogy a föld elemhez tartozik mikor utána olvasott egy mugli magazinban. *
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Icon_minitimeVas. Aug. 23 2009, 21:39

*Azért az kicsit rosszul esik neki, hogy nem nyugtatják meg, hogy nem gonosz, de ha nem hát nem. Elvégre sosem érdeklete mások véleménye... Vagyis mielőtt ideérkezett nem érdekelte, mert nem is nagyon tudta, mit gondolnak róla mások, most azonban vannak barátai, és igenis érdekli, hogy ők mit gondolnak...
Nah de ha nem hát nem, mit lehet tenni. Az is fura, hogy a nővérére tett megjegyzésre sem reagál semmit. Bár igaz elég fáradtnak látszik a fiú, talán ez lehet az ok. Bár Kumiko kíváncsi lett volna, mit gondol a másik arról, amit mondott. Mert végülis lehet hogy téved. Mondjuk az is igaz, hogy más ha az ember a tesvérére vigyáz és más ha a rábíznak gyerekeket... És abban egész biztos lehet mindenki, hogy addig kötné az ebet a karóhoz, amíg be nem látják, hogy igaza van. Kicsit makacs, bár észérvekkel azért meg lehetne győzni, de általában kitart a véleménye mellett. Egyébként szereti a gynt órákat, szóval nem kell azt gondolni, hogy rossz véleménnyel van a tanárnőről. Egy negatív gondolat, még nem jelenti azt, hogy rögtön elásta a profot. Dehát nem térnek ki ilyen messzire, marad a néma csend, és még az oly nagyszerűnek tartott kérdés is befuccsol. Hogy csak a fáradtság miatt, vagy valami más oka is van, azt nehéz lenne megállapítani.*
- Föld. Az jó elem, úgyértem hasznos.... Az enyém a víz...
*Nem fűz hozzá többet, mert láthatóan, nem tudnának erről sem beszélgetni túl sokat. Pedig annyira jó ötletnek tűnt. Ez egy kicsit lelombozza, de nem kell félteni, azért nem múlik el a jó kedve. Egy darabig csendben nézi a csillagokat, majd ismét az órájára pillant.*
~ Te jó ég már ennyi az idő? ~
*Edwardra pillant, hogy vajon neki feltűnt-e milyen késő van már. Igaz, amikor kijöttek sem volt korán. Legalábbis, amikor Kumiko jött már nem volt az. Lassan felül, majd feláll. És ismét Edwardhoz fordul.*
- Azt hiszem mennük kéne. Elég késő van már, és nem tudom, hogy a nyári szünetre mennyire érvényes a takarodó...
*Az ajkába harap egy kicsit aggódva-elgondolkozva, elég rossz lenne, ha pont most kapnák el, valamilyen kihágásért, és nem hiányzik neki a büntető munka sem. Ha már eddig megúszta, ezután sem ártana...
Megvárja a választ, és ha Edward egyetért, akkor vele együtt indul el, ha nem ért vele egyet, és még marad, akkor egyedül megy, de akkor is mond még neki pár szót.*
- Akkor jó éjszakát, örülök, hogy találkoztunk.
*Lehet ez is sablon, de most tényleg örül... Bár lehet, hogy most egy békának is örült volna. Elvégre Killian szereti. Hát nem csodálatos az élet?*
Vissza az elejére Go down
Edward King
Diák - Pilluamuleto
Edward King

Férfi Bak Jelige : TúrósBuci alias Hiperaktív SükeBóka
Hozzászólások : 146
Évfolyam : Második
Kor : 33

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Icon_minitimeVas. Aug. 23 2009, 21:50

* Hát, igen befuccsol a kérdés és tényleg már eléggé fáradt Edward, így még ha lenne kedve akkor se tudna mit válaszolni vagy mondani vagy épp kérdezni. Nem fog az agya, túl késő van és ezt lehet látni a fényekből. Szinte tiszta sötét a kastélyban a hálók ablakai. Mire Kumiko helyesli, hogy a föld az jó elem és elmondja, hogy melyik a sajátja, hát igen kissé meglepődik, mondjuk sokkal több mindent lehet csinálni a vízzel, mint a földdel, lássuk be. Már a lába is megszáradt hála, így nem kell vizesen felkapnia, mert Kumiko már menni szeretne. Inkább megy ő is, bár elmúlt 18 még is ráférne az alvás. Így hát visszaveszi a lábára a zoknit és a cipőt. Nem köti be, csak a cipőfűzőt betűri a cipőjébe és máris felpattan Kumiko mellett állva válaszol a kérdésre. *
- Igen, mehetünk.
* Megdörzsöli a szemeit, hogy lásson még az álmosságtól és még egyet ásít, majd követi a lányt be a kastélyba. Azért még elköszön tőle, hogy ne tűnjön parasztnak elvégre nagyon aranyos volt, még akkor sem dühöngött mikor Edward leteremtette. *
- Szia, jó éjt, majd még beszélünk akkor.
* Hát igen ez nagyon sablonosra sikerült, de valahogy most más nem jut az eszébe, de mindegy is. Bár jó lenne, ha lenne valami közös témájuk és akkor azon elbeszélgetni, mert tényleg érdekes a lány és ellehet vele beszélgetni órákat, mint most is. *
Vissza az elejére Go down
Thierry de Montmorency
Karvezető - Pilluamuleto
Thierry de Montmorency

nő Mérleg Hozzászólások : 1651
Tantárgy(ak) : Bűbájtan, Mágusirodalom tanár
Kor : 43

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 24 2009, 21:48

//Folyt. a kastély körüli parkból//

Tényleg nem nagyon megy a felesleges beszélgetés. Bár Thierry nem is az az ember, aki csak úgy locsogna, és fecsegne. Ha kérdeznek, akkor válaszol, ha óra van akkor magyaráz, ha tanácsot kérnek segít, de amúgy nem nagyon szokott feleslegesen beszélni. mindig annyit, amennyit feltétlen muszáj neki.
Így esik meg az is, hogy a lány és ő csak, csak csendben haladnak a Smaragdzöld tó felé, hogy megmutassa az ideiglenes pillus szálláshelyet. A hely most is gyönyörű, így a szürkülethez közeledve. Azért minden egyes alkalommal elámul Thierry, hogy milyen szép is tud lenni a természet, de azért elérzékenyülni nem fog.
A sátrak már egyre közelebb vannak, kellemes kis hangulatvilágítás veszi azokat körbe. Fáklyák, és lampionok mindenfelé, néhol csoportokban beszélgető diákokat látni.
- Nos, meg is érkeztünk! - mondja Georgina felé fordulva, miközben felrántja a sátor bejáratát. - Keressen magának egy üres helyet. Aztán, adom is a kulcsokat, meg a térképet, hogy majd a későbbiekben feltaláljon a toronyba. - A bőröndöt finoman leengedi a sátor társalgójának közepére. A kulcsot, és térképet átadja.
- Én akkor mennék is, remélem minden világos. Ha mégsem, akkor ott vannak a prefektusok, és én is. A szobám a déli toronyban van, a bűbájtan terem mellett. Kellemes ittlétet! Jó estét!
Mondja, majd kifordul a sátor bejáratától, és elindul vissza a déli toronyba.
Vissza az elejére Go down
Georgina A. Greene
Prefektus - Pilluamuleto
Georgina A. Greene

nő Halak Jelige : Dopping Maca :D:D:D
Hozzászólások : 322
Évfolyam : Első
Kor : 32

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 24 2009, 22:05

A lány átveszi a kulcsot, és a térképet,majd megköszöni vezetőjéneka segítséget, mind a cipelés, mind az eligazítás miatt.
-Köszönöm a segítséget Montmorency professzor. Jó estét!-köszön el a lány, és még egy darabig bámulja a bejáratot, majd körbenéz, és miután talál magának helyet kipakolja a ruháit, és a többi fontos ketyeréjét, és egy gyors fürdés után nyugovóra tér.
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 33

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 24 2009, 22:19

//Olvad Smile //
*Abbahagya motmár a nevetést,és tovább fülel.Közben macikája megint belekezdett egy mesébe,amin a lány csak mosolygot,nem nevetett.*
-Jajj te szegény Mackóm.
*Mondta közben sunyin elmosolyodott,aztán csak egy puszit lehelt a fiu homlokára.aztán eleresztette a fiut,elővette cigisdobozát a zsebéböl,kikapott belőle két szál cigit.Az egyiket odaadta mackójának s mellé tüzet is adot.A másikat a szájába vette és meggyujtotta,közben az orrán kiengedte a füstött.Naomi feltápászkodott a földről,majd nyujtózott egy nagyot,aztán nézte mackóját mosolyogva.*
-Hát macikám én nem nagyon tudok neked mondani történetet.Nem vagyok jó mesemondó.
*Mosolyodik el Naomi majd egy neszt hal a fák között.Összehuzza a szemöldökét,de még a fiu a földön ül.Naomi figyeli a fiut,de közben a fülét a zaj felé fordítja.*
~Nem tetszik ez nekem megyek megnézem.~
*A fával szemezik,amjd a fiunak szol,de közben már elindul.*
-Várj mindjárt jövök.
*Jegyzi meg halkan,és már a fa előtt ál,közben előhuzza a pálcáját.Lassan odalépdel a fa tövéhez majd a lombkoronáját nézi elhuzza lassan a levelekt,amikor egy bagoly ugrik elől onann.*
-Jesszus!!
*Felkiált a lány.Majd a szivéhez tezi a kezét,és mély levegőt vesz majd kifujja.*
-Átkozott bagoly.a frászt hoztad rám.
*Morogja magában.a zsebéhez nyul s elteszi a pálcáját.,aztán zsebredugott kézzel elindul a fiu felé,majd beleszív a cigijébe s kifujja a füstöt.*
- Nah látod ez is ez sztori.Majdnem halálra rémültem.Nincsen kedved sétálni?
*Néz kérő szemekkel rá a lány.Majd a kezét nyujtja a fiu felé mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 24 2009, 23:00

-Nekem mondod?*mosolyog a lányra, majd a cigit és a tüzet elfogadta. És neki is kezdet cigizni. A füstök csak úgy szálltak az orrából. Rufus ettől úgy néz ki, mint egy gőzmozdony. Csillagvirág feláll mellette, de Mackó ülve marad.*
-Hát akkor mesélj magadról. Biztos van valami jó kis sztorid.*mosolyog a lányra, majd utána a tavat nézi és füstöl.*
-Hova mész?*kérdezi a lánytól, de nem megy utána, tudja, hogy Nao nem hagyná itt őt.*
-Mi a baj?*kérdezi a lánytól majd végül feláll, hogy odamenjen a lányhoz, de az szerencsésen, sértetlenül jön elő a fától. Majd észre veszi, hogy a lány csak egy bagolytól ijedt meg. Ezért még egy kicsit rémült arcot vág, de után elneveti magát.*
-Hát igen, ez egy nagyon jó sztori.*mondja még mindig nevetve.*
-Jó menjünk el sétálni!*majd megfogja a lány kezét és várja, hogy a lány vezesse, hisz ő arra megy ahova szerelme is.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 33

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 24 2009, 23:12

*Figyeli a fiu reakcióit.Látja hogy rufus rémült képet vág,és utána elkezd nevetni.Naomi elszontyolodik,majd összehuzza a szemöldökét.egy kicsit mérgesen néz a fiura.Rosszul esett neki hogy kinevette.Bár az tény hogy Naomi nagyon megilyedt,egy hülye bagolytol.De lehetett volna ott más is,talán akkor is nevetne a fiu?Majd a tóra tekintett,és a sima víztükörre.aztán ránézet macijára,aki már a kezét fogta.*
-Jajj ne már,én sem nevettelek ki.
*Bevág egy sértődös maszlagot.Aztán szájához veszi cigijét,egy utolsót belesziv,majd eloltja,ekkor már a kezéböl kiesik a csikk és a földön landol.Nem szol semmit csak a fiu szemét kémleli egy darabig.De már mikor unja a nézelődést,megszólal.*
-hova menjünk? vagy jo itt neked?
*Kérdezte csendesen és komoly arcképpel.ezután a kérdés után letekintett a földre haját hátra símitotta,mert unta hogy a szemébe lóg folyton a haja.Majd elengedte a fiu kezét.aztán a fiu ránézett.Naomi megfogta mindkét kezét és kiropogtatta.S eközben a fiura tekintet majd ujbol megfogta a kezét,és ugy ált ott mint ha mi sem történt volna.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 24 2009, 23:48

*Rufus észreveszi Nao mérges tekintetét. Majd abba hagyja a nevetést.*
-Jaj, bocsás meg nekem! Nem akartalak kinevetni! Tudod, hogy szeretlek és megvédenélek az életem árán is! Csak egy kicsit vicces volt ez a baglyos ügy, de nagyon sajnálom, hogy kinevettelek!*mondja sajnálkozva a lánynak. Majd gyengéden megcsókolja.*
-Ahova akarsz! Hova akarsz menni?*kérdezi a lánytól.*-Én rád bízom magam.*miután e szavakat kimondja a lány elengedi a kezét és elkezdi ropogtatni ujjait.*
-Nagyon szeretlek! És bocsáss meg nekem, amiért kinevettelek!*majd magához öleli a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 12 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Smaragdzöld-tó - Kikötő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
12 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: A kastély parkja :: A kastély körüli park-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés