Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Smaragdzöld-tó - Kikötő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Next
SzerzőÜzenet
Samantha Cerry
Diák - Pugnax
Samantha Cerry

nő Bika Hozzászólások : 78
Évfolyam : Első
Kor : 31

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Icon_minitimeVas. Dec. 06 2009, 12:02

*Így közelebbről már látható, hogy a tavat egy vékonyabb réteg jég fedi. Csak sajnos ez még nem elég ahhoz, hogy lehessen rajta korizni. Pedig Samy imád. Hosszú ideje nem vette már elő a szekrénye mélyéről a korikat, így úgy dönt, figyelni fogja, mikor alkalmas már a tó jege korizásra. Talán nemsokára már eléggé befagy majd. Most viszont csak üldögél a parton, és figyeli a természetet ami lassan téli álomba merül. Vagyis figyelné, ha valaki nem rá nem köszön.*-Ó, Szia!*Köszön vissza, talán kicsit meglepetten. Nem hitte hogy a tóparton fog összefutni valakivel.*-Samantha Cerry szintén Pugnax. Dehogy zavarsz, ülj csak le.*Mosolyog rá kedvesen Konidikra. Kezet nem nyújt, feléjük nem igazán szokás a kézfogás a lányokkal.*
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Icon_minitimeVas. Dec. 06 2009, 12:15

//Samantha//

*Huhh, szerencsére nem zavarja. Leül a lány mellé, bár nem túl közel, és ő is nézi a jeget.*
~Majd lehet korizni! Bár én nemtudok. Sajnos. Pedig szívesen megtanulnék.~
-Te mikor jöttél a suliba? Azért kérdezem, mert még nem láttalak órákn, vagy csak lógsz?
*Vonja fel a szemöldökét. Majd gyorsan még hozzáteszi*
- Mondjuk szerintem, inkáb új vagy, mint lógós.
*Mosolyog, bár nem nagyon néz rá a lányra, a végén még félreértené, ha ezt cselekedné. De ez az ő mázlija, mindig lányokat kell kigonia, és most pont egy tóparton! Remek, a legjobb hely! Ez a gondolatsora nem látszik meg az arcán. Tekintete végig kiolvashatatlan. *
- Hogy érzed magd, itt a falak között?
*Kérdez meg még egy alap kérdést. Majd várja a választ, kíváncsian, bár ez sem látszik meg rajta.*
Vissza az elejére Go down
Samantha Cerry
Diák - Pugnax
Samantha Cerry

nő Bika Hozzászólások : 78
Évfolyam : Első
Kor : 31

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Icon_minitimeVas. Dec. 06 2009, 12:35

-Hát, már egy ideje itt vagyok. Az előző tanévben érkeztem, de mivel nagyon sok óráról lemaradtam így nem vizsgáztam. Így most újra elsős vagyok. De idén már igyekszem, és évvégén mindenképpen szeretnék levizsgázni.*Magyarázza a fiúnak. Kicsit lehet túl sokat beszélt. Na igen, ez egy rossz szokása. Nem mindig tud csendben maradni.*-Éés am, nem vagyok lógós. Csak inkább észrevétlen. Meghúzom magam az órákon, amúgy meg elég sokat vagyok a könyvtárban, meg a szobámban. Lehet ezért nem találkoztunk még. Te mióta vagy itt?*Kérdez vissza, s a kérdés erejéig rápillant a fiúra, majd tekintete visszavándorol a tóra.*-Gyönyörű ez a hely. Imádok itt lenni. Remek a suli, az órák, szóval nagyon tetszik....*Feleli Konidik kérdésére. Gondolatban teszi csak hozzá.*~Csak a diákokkal van némelyikkel gond.~


//Konidik később//
Vissza az elejére Go down
Georgina A. Greene
Prefektus - Pilluamuleto
Georgina A. Greene

nő Halak Jelige : Dopping Maca :D:D:D
Hozzászólások : 322
Évfolyam : Első
Kor : 32

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Icon_minitimeVas. Dec. 06 2009, 12:47

Gina kortyolgatja a finom csokit, és nézi a többieket. Mikor Aram bemutatja Jekatyerinának, ő is a lány felé fordul.Egy kicsit elpirul a fiú bemutatását hallva, de ezt alig lehet észrevenni, hiszen a hűvös szellő már így is pirosra csípte az arcát.
-Én is nagyon örülök, hogy megismerhetlek.-szól mosolyogva.

Mikor Owain felhívja a figyelmüket a táblára és a játkokra, Gina enyhén elhúzza a száját. Hóembert eleget épített, hógolyózni sosem szeretett, szóval nem igazán vannak kedvére a dolgok. Egy enyhe csábulást érez a hógolyózás iránt, de gyorsan meggyőzi magát, hogy ez nem jó ötlet, hiszen Aram beteg volt, és nem kellene megint a gynegélkedőre vinni. Szóval jó nagyot kortyol a csokiból, és beszélgetőtársaihoz fordul.
-Hát nem tudom ti hogy vagytok vele, nekem ezek közül egyik ötlet sem nyerte el a tetszésem-nagyo sóhajjal ad nyomatékot a mondatnak.
Egy röpke pillanatig megfordul a fejében, hogy távozóra fogja a dolgot, de aztán meggondolja magát.
Társaihoz fordul, legfőképp Aramhoz, mivel ő ismeri mindkét lányt, Gina abban bízik, hogy a fiú majd fellendíti a társalgást...
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Icon_minitimeVas. Dec. 06 2009, 18:11

//Samantha//

*Figyelmesen hallgatja a lányt, de nem nagyon veszi be a "sok óráról lemaradtam" dumát. Ez azt jelenti hogy lógott, és most prefektusnak megfelelően el kéne neki magyarázni, hogy ennek nincs sok értelme stb... De nem teszi. Hiszen már tudja, hogy megbánta, vagy ha mégsem, akkor nem érne sokat beszéde. Hát csak ennyit mond*
- Aha, értem
*Majd, az folytatja, a "nem vagyok lógós" beszédét.*
~ Áhá, észrevétlen! Na de ennyire, hogy nem veszi észre az időt sem, hogy talán órára kéne mennie? Itt valami sántít.~
* Még mindig nem mondja ki gondolatait. Nem akarja megsérteni a lányt. Kicsit sem. Bár nem tudja hogy reagálna rá. Pár pillanattal, talán hárommal, később, egy kérdést tesz föl, beszélgető partnere. Hát megszólal, megint*
- Én Augusztus elején jöttem. Tavaly én sem voltam nagyon órán, de hála a könyvtárnak, megtanultam, amit kellett, és most másodéves vagyok.
*Teljesen úgy mondja mintha ez természetes lenne, az hogy a könyvtárban tanult. Viszont Samantha már beszél is, úgy látszik ez az egyik kedvenc elfoglaltsága, és Konidiknak egyet kell vele érteni.*
- Igen, jó suli ez. Nagyon jó suli. És én nagyon örülök hogy a Pugnaxba kerültem, hát te? Te örülsz neki?
*Vonja fel megint a szemöldökét, és elmosolyodik egy kicsit, most tekintete Samantháén van, fürkészve, gondolatait, vagy leglábbis érzéseit, hátha lódítana.*
Vissza az elejére Go down
Samantha Cerry
Diák - Pugnax
Samantha Cerry

nő Bika Hozzászólások : 78
Évfolyam : Első
Kor : 31

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Icon_minitimeVas. Dec. 06 2009, 18:28

-Észrevétlenn bizony. És tényleg ne hidd rólam, hogy lógós vagyok. Egyáltalán nem. Több oka is van igazából annak, hogy nem vizsgáztam le. Azzal még talán nem is lett volna gond, hogy lemaradtam elég sok óráról. De nem volt lehetőségem arra sem, hogy önszorgalomból leüljek tanulni... Hosszú egy történet. Szóval nem vagyok olyan rossz, mint amilyennek látszom.*Teszi hozzá végül egy mosoly kíséretében. Úgy látszik ez a külső, rendesen megtéveszti az embereket. De hát részben ez is volt Samy célja. másnak tűnni mint ami...*-Szerintem nincs jobb szak mint a Pugnax. Talán még a Signumus ami jó. De a többi.... Na de mindegy. A lényeg, hogy nem is kerülhettem volna jobb helyre.
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Icon_minitimeVas. Dec. 06 2009, 18:44

//Samantha//
*Elkezdi bizonygatni hogy nem lógós, mintha kitalálta volna Koni gondolatait. De hát végül is mind egy. Okokat viszont nem mond. Talán nem is kell. Talán elhiszi amit mond Samantha. Ezért föltesz egy újabb kérdést. Más irányba terelve a szót.*
- Neked vannak itt barátaid?
*Kíváncsi rá, hogy ha ilyen észrevétlen, akkor vannak-e barátai. Aztán megint másra terelődik a szó. A karokra*
- Igen, a pugnax a legjobb, a signimus is jó lehet, de biztos hogy, nem éri el a pugnax szintjét.
*Ezt teljes meggyőződéssel a hangjában, és a tudatában, mondja. Majd feltesz egy újabb kérdést.*
- Melyik a kedvenc tantárgyad? És ha már a tantárgyakról beszélünk, akkor hogy-hogy még az idei évben sem voltál órákon?
*Ez, csak most jutott eszébe. hiszen ha idén le akar vizsgázni, akkor nem ártana órára mennie. Bár lehet hogy volt, mert az elsősökre elmehetett. De eddig nem látta az összevont tanórákon sem. De most már kimondta a kérdését, ezért nem akarja megváltoztatni, hát hallgatja a lányt, továbbra is.*

Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Icon_minitimeVas. Dec. 06 2009, 18:55

[Kriszty, Amelie, Fiúk meg mindenki aki hógolyózik, hóembert épít stb... xD]

*Szerencséje van mert a fiúk jól közre játszanak a kis játékában. Igaz az ő vékony és hosszú ujjait talán mindenki felismerné, de ez nem baj, örül hogy Krisztynek is tetszik a játék, s amikor a kékség felé fordul mosolyogva köszön neki.*
- Szia Kriszty! Sziasztok! - köszön a fiúknak is.
*Nincs sok ideje beszélgetésre, hiszen megjelenik Amelie is. Igazából sosem beszélgettek, így nem igazán tudja, hogyan viszonyuljon a pugnaxos lányhoz. A kissé távolságtartó, de udvarias forma tűnik a legjobbnak, s ennek megfelelően köszön a lánynak, majd Kriszty kérésének engedve az italok felé veszi az irányt.
A tea említésre lesápad egy kicsit, kezét a szája elé kapja, s a fejét rázni kezdi, miközben kiprésel a száján pár szót.*
- Köszönöm, nem vagyok szomjas.
*Ez persze nem teljesen igaz, egy pohár víz kifejezetten jól esne, főleg most, hogy így kiszáradt a szája. De a forrócsokit sem szereti, és a forralt borért sem rajong, arról nem is beszélve, hogy azt nem is ihatna, mivel még 2-3 hónapig kiskorúnak számít.
A tanárokat nem veszi észre, meg aztán neki teljesen mindegy ki mit csinál, csak a teával hagyják békén.
Csak Kriszty hangja téríti magához.*
- Persze, segítek!
*Először nem is tudja, hogy mit, de ahogy Krisztyt elnézi, rájön mi a feladat. Elkezd egy hógolyót gyúrni, majd a kis golyót a földre dobva, futva kezdi görgetni azt. Nagyon technikásnak látszik, ami nem is csoda, hiszen ha az ember lányának öccse van, akkor gyorsan kell hóembert építeni, és hógolyókat gyártani. Kétség sem fér hozzá, szép, masszív hóemert fognak építeni.*
Vissza az elejére Go down
Samantha Cerry
Diák - Pugnax
Samantha Cerry

nő Bika Hozzászólások : 78
Évfolyam : Első
Kor : 31

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Icon_minitimeVas. Dec. 06 2009, 18:57

//Konidik//
*Na jó. Kezdi kicsit úgy érezni magát, mint egy vallatáson.*-Nem igazán. Órákra eljárok legtöbbször, de máshová nem nagyon. Így nagyon kevés emberrel találkoztam eddig. Ismerősöm van inkább pár, de barát nincs.*Mondja kicsit csüggedten. Reméli, hogy ez változni fog.*-Hát, kedvenc tantárgyak? Bájitaltan, és legendás lények gondozása. Ez a kettő. De különösen a legendás lények. Valahogy mindig is érdekeltek. És, képzeld, voltam már idén órán. Összevont órákon annyira nem, de az elsős órákra bejárok.*Mondja, s van már némi sértődöttség benne. De ezt nem mutatja. Tényleg kezd vallatásba átmenni ez a beszélgetés.*
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Icon_minitimeVas. Dec. 06 2009, 19:15

//Samantha, én nem hógolyózom, úgy hogy meg ne merjetek megdobni!//
*Konidik egyáltalán nem szeretné ha valaki kényelmetlenül érezné magát miatta. Egyáltalán nem akart rendőrbe átmenni. Még csak az kéne! Samantha csüggedt szavait hallván nem tudja megállni hogy valamit ne mondjon.*
- Majd idővel lesz, neked is barátod, ebben a suliban attól nem kell félni, hogy nem lesz.
*Utána figyelmesen hallgatja tovább, majd szóra nyitja a száját, de nem szólal meg. Hiszen nem kérdezték az ő kedvenc tantárgyát, vagy tantárgyait. Ezért gyorsan be is csukja a száját. Hallgatja tovább a hölgyeményt, és csak bólint a legendás lényekre. Aztán mintha kicsit megtámadták volna. Így megmondani hogy volt-e már órán? Bár nem volt olyan durva, de az eleje, ezt nem lehet szó nélkül hagyni. Vagy még is? Áhh, egye fene! Most nem szól inkább semmit. Próbálja más felé terelni a szót.*
- Te szereted a telet, én nem annyira.
*Kérdezi, és egyben elmond egy adatot magáról. Már valahogy benne van az a tudat, hogy nem szabad addig elmondani magáról semmit, amíg meg nem bízik minimum 30% -ban az illetőben. De Samathában, talán már 29,9% megbízik. Nem mondana el neki mindent, de azért alap adatokat igen, meg nem is olyan fontos hogy-szereti-e, avagy sem. Samantha válasza után, még megkérdezi.*
- Melyik a kedvenc évszakod?
*Próbál nem olyan témákról beszélni, ami esetleg megsérthetne valakit. Miután kimondta kérdését várja a választ, most nem a legnagyobb kíváncsisággal.*

Vissza az elejére Go down
Samantha Cerry
Diák - Pugnax
Samantha Cerry

nő Bika Hozzászólások : 78
Évfolyam : Első
Kor : 31

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Icon_minitimeVas. Dec. 06 2009, 19:50

*Kicsit talán visszafoghatta volna magát. Nem kellett volna, így mondania Azt a ˝És képzeld....˝ dolgot. Na de már nem tud mit tenni, már kimondta. Hiszen nem tűnik rossz srácnak.*-Köszi, remélem hogy tényleg találok majd barátokat.*Mosolyodik ismét el. Hagyja hogy Konidik terelje a szót a tanulásról. Jó ötlet.*-Minden évszakot imádok. Mindegyikben van valami egyedi, és különleges szépsége. Tavasszal új életre kel a természet. Minden virágzik. Nyáron meleg van, minden olyan eleven, szikrázó napsütés és lehet úszni a szabadban. Ősszel lenyűgöznek a színek. Az a sok tarka falevél. Télen pedig, megnyugszik a természet. Mély álomba merül, egy hatalmas fehér hótakaró alatt. Szóval, nincs kedvenc évszakom. Mindet szeretem. Te?*Kérdez vissza, miután befejezte a talán kicsit hosszúra sikerült válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto
Izzy Maddison

Férfi Kos Jelige : Az embernek az a sorsa, ami, és az élet különben is illúzió.
Hozzászólások : 439
Évfolyam : Első
Kor : 31

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Icon_minitimeHétf. Dec. 07 2009, 14:57

*Igen, Noelnek igaza van, Owain professzor pont ott magasodik előttük, mindössze fel kellett volna pillantania, hogy észrevegye. Jó szokásához híven most is morcos, mint mindig, természetesen most sem állja meg, hogy ne fűzzön néhány kedves szót a megjegyzéshez.*
-Ez igazán sajnálatos. Ha gondolja, szívesen a puttonyért megyünk, már jól ismerjük a járást, igaz, Noel? Ha nincs bor, akkor nem is vagyok szomjas!
*Könyökével oldalba böki haverját, hát nem volt kispályás dolog, míg eljutottak a cowboy kuckójáig. Amikor eszébe jut az eset, mindig röhögnie kell.*
-Ez nem igazság Kriszty! Biztos van rajtad valami láthatatlan pajzs, ami miatt elkerülnek, rajtunk meg egy ugyan ilyen mágnes, mert ránk meg szinte tapadnak a gesztenyék!
*Azt kicsit sajnálja, hogy a lány nem vette be a szellemes sztorit, és egyből kiszúrta Kumikot. Hiába küzdöttek annyit Noellel, egyből felismerte a lányt.*
-Noel, érdekes ez a pokolból röppent angyalod! Érdekelne, hogy mi volt előbb, szárnya, vagy szarva? Téged ismerve biztos a pokolban kezdte, csak annyira, de annyira jól viselkedett, hogy kirakták onnan, mert egyszerűen túl jó volt…
*Természetesen most is ironizál, hiszen haverja nem egy angyal. Még a fordított esetet sem tudná elképzelni, hogy mondjuk a mennyben kezdte, de rosszul viselkedett. Nem, ő nem olyan, aki ilyen helyen kezd. Nem gonosz, csak egyszerűen nem illik oda.
Viszont a saját hóangyalát nem átall egy glóriával kiegészíteni, és mikor elkészült a nagy mű, önelégült mosoly terül szét az arcán.*
-Viszont én valóban egy angyal vagyok… le sem tagadhatnám!
*Már szinte várja Noel replikáját, vagy azt, hogy valami buta dolgot rajzoljon kiegészítésképp a lenyomatra, hiszen nem is ő lenne, ha mindezt szó nélkül hagyná. Ez is a szokásos játszmáik közé tartozik, amit titkon nagyon élvez – és a világért sem vallaná be senkinek.
Időközben egy hatalmas, elszabadult karácsonyfát lát közeledni, és ámultan dörzsölgeti a szemét. Van rajta arany csúcsdísz (sárga sapka), fekete kígyók (Friminka haja), boa (kapucnin a szőrme). Mikor közelebb ér, akkor esik le neki, hogy nem mi, hanem ki tiszteli meg jelenlétével a társaságukat.*
-Szia!
*Noelre sandít, mikor Owain átöleli a tanárnőt. Mégiscsak jól szurkoltak nekik az erdőben, hiszen szemmel láthatóan egy párt alkotnak. A nő annyira lekötötte a figyelmét, hogy Neo haverját is csak később veszi észre.*
-Szia Ed! Ugye jössz hócsatázni a lányok ellen?
*A Pugnaxos fiú nagyon elszámolta magát, ha azt gondolta, itt bizony kiálheti antiszociális hajlamait, mivel már hárman is be akarják őt vonni az össznépi mókázásba.
Mindössze egy dolgot nem kalkulált be, azt, hogy Noel orvtámadást intéz ellene, és egy jéghideg hógolyót gyömöszöl a kabátja alá. Egyből ordít, és vérben forognak a szemei, miközben üldözi a srácot, hátrakiabál a fiúnak.*
-Vagy inkább gyúrjunk Noelból hóembert? Jó alapanyag lenne! Most meghalsz! Ezért akkorát kapsz!
*Rohanás közben felmarkol havat, és nagyon nem tapasztja, csak épp rámarkol, és máris dobálja vele Noelt. Mikor lehajol újabb adagért, naná, hogy orra esik, és ott csücsül a hideg és most már a teste melegétől vizes hóban. Duzzogva kel fel, és caplat vissza Edhez.*
-Jössz te még vissza is! Majd megtanulod, hogy Izzyvel nem érdemes ujjat húzni!
*Kiabál Noel felé, és magasra emeli orrát. Mókás látvány lehet, azt meg kell hagyni. Majd vissza fogja adni az orvtámadást, bár sejti, hogy ez csak a tockosa miatt van, tehát valószínűleg egész este ez megy majd: felváltva mennek egymás agyára, hol ezzel, hol azzal.*
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Icon_minitimeHétf. Dec. 07 2009, 17:35

//Samantha//
- Ebben teljesen biztos vagyok.
*Mondja arra hogy Samantha biztos talál majd barátokat. Elterelődik a szó. Évszakok. Mindegyikben van egyedi? Igen, mindegyiket lehet szeretni. Már egy ideje a telet sem utálja annyira Koni. Hiszen, lehet az jó is. Csak ne kéne kabátban ücsörögnie! Ezt utálja a legjobban! De Samantha szereti az összeset, így nem említi meg neki hogy ő nem szereti az összes évszakot, inkább csak a kérdésére válaszol.*

- Nekem a nyár a kedvencem. Azért, mert akkor van a legmelegebb, és én szeretem a meleget! Meg aztán, nyáron nem kell tanulni sem. Lehet strandolni, hazamenni a szülőkhöz...

*Hirtelen abbahagyja a mondatot. Szülők... Még mindig nem írt egy árva levelet sem! Tekintete most nem a megszokott pokerface, hanem kicsit álmodozós, és a távolba mered.

~Vajon, hogy vannak? Most azonnal kell írnom egy levelet, de egyedül nem fog menni. Mit írhatnék. Samantha már biztos üzent a szüleinek, rokonainak! Ő majd segít, persze csak ha akarja.~
- Samantha, írnom kell, egy üzenetet, segítenél,, tudod a szüleimnek még nem küldtem, egy árva sort sem, semmit. Úgy hogy, ha nagyon szépen kérlek, segítesz? Nincs nagyon ötletem se, sajnos...

*Esdeklő tekintettel néz rá a lányra, és reméli hogy az, segíteni fog neki.*



Vissza az elejére Go down
Samantha Cerry
Diák - Pugnax
Samantha Cerry

nő Bika Hozzászólások : 78
Évfolyam : Első
Kor : 31

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Icon_minitimeHétf. Dec. 07 2009, 17:49

*Még mindig az évszakokról beszélgetnek és kiderül, hogy Konidik kedvence a nyár.*-Én is szeretem a nyarat. Meg a meleget. Legalább nem kell annyira felöltözni, mint télen. Csak néha már kicsit túlzottan is nagy a meleg. Olyankor bármit megadnék egy hűvös nyári záporért. És persze az sem utolsó indok hogy nem kell tanulni. *Teszi még hozzá így utólag, bár ő már elmondta a nézeteit az évszakokról. *-Levél? Huhh hát, igen én már írtam. De én se nagyon tudtam mit. Elég rövidke lett. Most fogsz először írni még nekik? Mert akkor írhatsz a kastélyról, kajákról, hogy tudják nem éhezel itt. Meg aztán am.... írhatsz az órákról. Hogy tetszenek, milyenek a tanárok, sokat kell e tanulni. Ha eléggé rizsázol, szép kis levél jön ki, a szüleid pedig örülni fognak neki. *Sorolja az ötleteit. Bár ezek igazán alap dolgok, ha még nem írt haza, akkor végülis ezekről írhat.*-Remélem sikerült segítettem.
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Icon_minitimeHétf. Dec. 07 2009, 18:02

*Samanthának majdnem mindenben igaza van, kivéve a nyári záporban. Koni szerint sosincs túl meleg. Bár ezt nem említi meg. Terelődik a szó. A levél írás nehéz dolog. Főleg ha azt sem tudjuk mit írjunk. De Samanthának jó ötletei vannak. Sok rizsa=hosszú levél. Csak utána, még át kell ellenőrizni, meg minden, kis apróság, kicsinosítás, összehajtás, címzés.

~Baglyoknál egyáltalán kell címzés? Majd utánajárok.~

*Már írná is le az ötleteket, amikor rájön, hogy elfelejtette idehozni táskáját, amiben mindig van pergamen, penna, tinta, és még otthonról, egy golyóstoll. Mivel nem tudja leírni, ezért próbálja megjegyezni a hallottakat.*

- Köszönöm, nagyon sokat segítettél, nem is gondoltam, hogy írjak az órákról, kajákról. Remélem nem fognak leszidni, mert csak most fogok nekik küldeni levelet. Remélem, még azt is hogy, minden rendben otthon. Még egyszer köszi a segítséget!

*Koni már nem szívesen üldögél itt. Gyorsan föl akar rohanni, a szobájába megírni egy levelet, hát elbúcsúzik, legújabb ismerősétől.*

- Most el kell mennem, örülök hogy találkoztunk, szia!

*Mire végig ér a mondatán, már rég talpon van és elindult, még int egyet Samantha felé, és eltűnik.*

//Még válaszolj//
Vissza az elejére Go down
Noel Wyard
Prefektus - Pilluamuleto
Noel Wyard

Férfi Skorpió Jelige : A halál csak a kezdet. Az Antisignus.
Hozzászólások : 1437
Évfolyam : Első
Kor : 30

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Icon_minitimeHétf. Dec. 07 2009, 18:13

[Bulisok]

*Abban élen jár, hogyan kell totális hülyét csinálni magából többek előtt, ám nem ez volt az első, és nem is az utolsó alkalom. Ugyan Krisztyne és Kumiko nem veszik fel, ami azért csak jó jel, Owaint pedig inkább nem most interjúhólja meg. Félő, akkor tényleg elröhögi magát a bojtos sipka miatt.*

-Diszkriminció. A sütő nem lő lányok felé, ez egyszerűen hallatlan. A gesztenyék ezt még visszakapják.

*Elvigyorodik, a lány megjegyzésére, miszerint ő Krisztyne és nem hülye… más ugrik be neki. Látott valami mugli rajzfilmet, annak a főcímdalában nem egészen az volt, hanem az, hogy „Kriszta tiszta gyagya”, így most ezen kezd vigyorogni, bár kétségtelen tény, csak asszociálhat, mert Krisztyne egyáltalán nem olyan, és nem is vörös.*

-Szia Kumiko!

*Még mosolyra is futja, kedveli a japán lányt, és igencsak meglepte, hogy nagyon jól elbeszélgetett vele, és jól érezte magát a társaságában. Owain cinikus mondandóján viszont elgondolkodik, ha ráaggatnák a sütőt, akkor gesztenyét osztogathatna cukorka helyett. Mivel vizuális típus, ezen felnevet, és tökéletes társításnak tartja, mert a mogorva külsőhöz inkább elképzelhetőnek tart egy lövöldöző professzort, mint egy cukrosbácsit.*

-Nem kell puttony, Izzy, megoldható másképp, de… a répa az orra nem? Vagy… na neeeeee… Az angyalomnak egyértelműen a szarva, nem is kérdés. Fordított eset nincs, de a glóriát szedd le a tied feje fölül, mert nem vagy te szent.

*Először a sütőre pillant, aztán a professzorra, ám inkább nem mondja ki hangosan az ötletét, mert még a fejére húzzák az egészet, ám azért azt nem hitte, hogy Owain másra gondol a répa elhelyezését illetően, így felszalad a szemöldöke egy pillanat alatt. Széles vigyorral pillant a remekműre lent a hóban, Izzy glóriás angyalkája már magában is röhejes, főleg, ha saját magára érti. A borra elhúzza a száját, kár érte, na nem mintha így nemet mondana rá, azt már nem. Friminka érkezése egyedi, tényleg úgy fest, mint egy Afrikából érkezett papagáj, csak szebb és téli kiadásban. Neki is köszön, és örömmel konstatálja, hogy Owain nem húzódik el tőle, és át is öleli, és ez egy az arcán átsuhanó mosolyt eredményez nála.*

~Észbe kapott, nem szúrta el végleg, remek. Olyanok voltak ott, mint két tini, akik civódnak, főleg Friminka.~

*Abba a helyzetbe keményen belesétált, holott nem igazán akart, de így jött ki a lépés, és tehetetlenül nézte végig, ahogy a kv majdnem taccsra vág mindent csak azért, mert a női büszkesége előbbre való volt, pedig tisztán látszott rajta, erre várt. Aztán csak felébredt, és elrohant Owain után szerencsére. Akkor is csak vigyorogni tudott rajtuk, de meg kell hagyni, aranyosak voltak. Senkinek nem beszélt erről, hiszen a magánügyük, egyedül csak magában szurkolt a profnak, hogy ne legyen a vége katasztrófa. Ednek odaint, aztán rohan, mivel tart Izzy bosszújától, és nem olyan marha, hogy mellette várja meg, mit reagál a hógolyóra.*

-Gyere Ed! Verjük meg a csajokat.

*Futtában elkapja a srác karját, nehogy kimaradjon a jóból. Azon viszont, hogy Izzy még pofára is esik, már hangosan röhög. Nem egyszerű. Tovább nem rohan, mert nincs értelme, mert a fiú éppen bevágta az óvodás durcát, ami tényleg szórakoztató látvány. Mivel Krisztyne belekarolt Amelie-be és Kumikoba is, biztosra veszi, ők alkotnak egy csapatot, tehát ellenük küzdenek, ami nem is baj.*

-Ne reménykedj, Izzy! Ahhoz előbb kellett volna felkelned, és nem a balabbik ballal. Menjünk, építsünk inkább. Ed, melyik részét csinálod? Ne duzzogj, tudom, hogy ez az álcád, nem vagy te ilyen. Utána majd összehozunk egy barikádot, és kilövünk mindenkit.

*Még szép, hogy sáncot emel, nem ám csak úgy csatázik. Bevárja Izzyt is, viszont ha sokáig duzzog, akkor minimálisan eltemeti a hóban, csak úgy, a poén kedvéért, ám előbb hóembert kell építeniük, és azzal bizonyítaniuk. Ötlete máris van, nem sima hóembert tervez, de nem ám. Francist már biztonságba helyezte, nem tart b attól, hogy Owain bármi kárt tesz benne, az órán sem tette meg, és látta, hogyan fogta meg a kristálykoponyát is, így ott aztán tényleg jó helyen van.*
Vissza az elejére Go down
Samantha Cerry
Diák - Pugnax
Samantha Cerry

nő Bika Hozzászólások : 78
Évfolyam : Első
Kor : 31

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Icon_minitimeHétf. Dec. 07 2009, 18:30

//Konidik//
*Úgy tűnik sikerült némi ötlettel szolgálnia a fiúnak. Rizsázásnál jobb ötlete nincs.*-Örülök hogy segíthettem. Hát, gondolom arra lesznek majd kíváncsiak hogy milyen a sorsod itt. És akkor szerintem ilyenekről lehet nekik írni. És, szerintem nem fognak haragudni, Annyira még talán nem késtél el az írással. Maximum beleírod hogy nagyon sok program van, meg tanulni valód, és nem volt időd még írni nekik. Szívesen*Mondja még a véleményét.*-Okkés, menj csak. Örültem! Szia! *Köszön el ő is. Bár szinte rögtön ő is feláll, és visszamegy a kastélyba már*
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Icon_minitimeHétf. Dec. 07 2009, 20:57


//A bulizók//


*Egyre meglepőbb dolgok tárulnak a szeme elé, ahogy közelebb megy, biztosan a lába vezeti. Owain egy csontvázzal? Noel fejével a kezében… Ő is szívesen megfogdosná, de hát…messze van. El is veti a gondolatot, ugyan minek fogdossa meg, elég, ha sajátját letapizza, az is ugyan olyan, csak nincs rajta haj. Bum, egy hógolyó a képébe, melyik idióta volt?! Gyilkos pillantással pillant körbe, míg le nem nyel egy adagot, mikor tudatosítja, hogy Owain volt az. Gyorsan kisöpri a maradékot a szájából, ami benne maradt lenyeli, ez is olyan, mint a limonádé, csak nincs íze…s közelebb araszol a tanárhoz. Reméli, nem hozza nehéz helyzetbe, ha Frimika előtt viszonozza a kölcsönt, kifejezéstelen arccal megindul felé, amikor a nevét véli hallani, gyorsan a hangadó irányába fordul, Amelie! Tényleg nem hagyják az antiszocialitás süllyesztőjébe veszni, csak azt nem tudja miért, hiszen ő olyan undok… de valahogy nem teljesül a célja, hogy mindenki utálja. Mindenestre megdöbbenti a dolog, s az Owainnak szánt hógolyó is kiesik a kezéből, ahogy nyíltan a lányra bámul.*
-Én? Öhm, majd kicsit később, de kösz…*Mondja, villámgyorsan elfordulva a kivillanó lábak láttán, kezeit kissé mélyebbre süllyesztve folytatja útját Tayler felé, mire Frimika balra el, ezt betudja az ő rossz kisugárzásának. Pedig tényleg nem annyira rossz a helyzet, mint amilyennek látszik…*
-Bocs *Sóhajtja tanárának, akinek lábai előtt máris ketten hevernek, majdnem rájuk lép, de sajnos nem adatik meg neki ez az öröm, mert elég fürge egyedek, egymás ölésében kivételesen profinak tűnnek. Úgy viselkednek, mint ő két éve, s viselkedne még most is…így arca csak még durcásabb, mintha vérig sértették volna a meghívással. Legszívesebben közölné a többiekkel, hogy gebejenek meg, s rohanna valahová, ahol egyedül lehet egy zongorával, de csak áll és bámulja hogy hancúrozik a másik kettő…felfoghatatlan számára miért kényszerül önmagát és Mickeyt látni…Talán többet kéne szívnia…Bár így Owain orra előtt közvetlen nem kéne ezt benyögnie. Majd beszél Noellel, a karácsonyt úgysem bírná ki józanul…*
-Megverni? Owain előtt? *Ő szó szerint érti, amit Noel mond, Izzy durcázásán még félvigyort is erőltet az arcára, reméli őt nem lökik a hóba, mert biztos nem ilyen aranyosan reagálna.*
-Áh, nem, lányokat nem verek, túl hangosan víjjognak közben, ráadásul bőgni is szoktak…*A lányok verik őt, amiért sértegeti őket…de ő nem vííjog, meg bőg, hanem le…kzza őket. Flegmán legyint csak, mintha nem lenne szadista, s ez neki nem lenne élvezet. Különben ki tudja…Noel hirtelen elkapja a karját, ő persze máris tiltakozni kezd.*
-Áh, ne kísérts, nem verem meg őket, gyengék! Majd Izzy, az angyal. Ha ő az angyal, te az ördög, akkor én az Isten leszek, oké? *Közli csak úgy mellesleg, nem adjuk alább alapon, főleg az iróniát.*
-Mit kell építeni, szobrot? *Nem hiszi, hogy hóembert, az olyan snassz lenne.*
-Honnan veszed, én pontosan ilyen vagyok, önmagamat adom. *Van benne valami, elvégre úgy érzi, hogy a régi énjét elvesztette, csak arról feledkezik meg néha, hogy ott szunnyad mélyen benne…Az a játékos kölyök is, aki szívesen hógolyózna a többiekkel, egy elfojtás ez a gyerek, a régi dolgok pedig folyamatosan kísértik…Így sem olyan undok már, mint lennie kéne.*
-Szóval, rólam fogjuk mintázni! *Próbálja visszanyerni felvett hang ját.*
-Megbűvöljük, hogy magától golyózza le a lányokat! *Ki fog le le hajolgatni, hogy összegyúrja azt a jeges vackot? Lefagynának az ujjai. De gallyat azt máris szerez…Tudja is, hová fogja szúrni.*
-Alfa hím lesz…*Mondja a másik kettőnek, aki nyilván már régen megbánta, hogy közösségi programba invitálta.*
Vissza az elejére Go down
Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto
Izzy Maddison

Férfi Kos Jelige : Az embernek az a sorsa, ami, és az élet különben is illúzió.
Hozzászólások : 439
Évfolyam : Első
Kor : 31

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Icon_minitimePént. Dec. 11 2009, 12:57

[Haverok - buli - hócsata]

*Nem csak Noel tud magából komplett idiótát csinálni, ez neki is remekül megy. Most kivételesen nem az állatfóbiája miatt szívott, de néha kell egy kis változatosság.*
-Igen, diszkrimináció! Az a sütő kinézett minket magának, és rosszindulatúan ránk támadt! Láttam, még a nevemet is suttogta, hogy „elkaplak Izzy!”.
*Ezen az erős túlzáson röhög egy jót, és jókedve kitart valószínűleg egész estig, főleg ha olyan dolgok kerülnek szóba, hogy a répa hova fog kerülni és hol is van pontosan a helye*
-A répa az orra. Itt vannak ám még ártatlan lelkek – igaz nem tudom hol – akik miatt kivételesen rendesen fogunk viselkedni, és nem oda tesszük, ahova először gondoltuk…
Oké, akkor te leszel a mi bukott angyalunk Noel. A glória meg kell és kész, ne kötözködj. Miből gondolod, hogy normál földi halandóval állsz szemben?
*Kihúzza magát, és büszkén vigyorog. Na nehogymá megfosszák őt a glóriától, amit a saját hóangyalának rajzolt, mert mindjárt dob egy hátast a hóba! Azon csak röhögni tud, hogy Noel arra bíztatja Edet, hogy verjék meg a csajokat.*
-Kész lovag vagy, haver! Komolyan mondom, kedvességed nem ismer határokat! Persze, két tanár is van itt, majd jól elagyaljuk őket. Bár Ed, Noel asszem csak egy sima hócsatára gondolt. Egyébként tényleg sok a macera a lányokkal. Az a sok könny és hiszti.. biztos ezt akarjátok?
*Kérdőn néz a haverjaira. Törleszteni majd később fog, csak el ne feledkezzen róla. Bár Noelt ismerve biztos megint lesz majd egy újabb szócsatájuk, ami majd eszébe juttatja a kimaradt törlesztését is.*
-Az nevet, aki utoljára nevet!
*Még mindig orrát felhúzva baktat oda a fiúk mellé, és segít felhúzni egy szép magas sáncot, hiszen valami fedezék kell nekik, ha kemények akarnak lenni, és meg akarják mutani, ki a legény a tavon. *
-Szerinted én úgy nézek ki Ed, mint aki lányokat ver? Ha igen, akkor valóban isten lehetsz!
*Valamivel biztos erősebb náluk, de egészen átlagos a fizikuma, sőt, talán vékonyabb az átlagnál, így három lánynak inkább nem menne neki, hiszen azok valószínűleg bosszúból halálra csikiznék.*
-Eredetileg elég lenne egy sima hóember is, de ha gondoljátok, csinálhatunk jégszobrot!
*Noelnek biztos van egyéb, őrült ötlete, de mivel Ed mondta előbb, hogy mintázzák róla a hóember, így annak kezd neki, és görgeti a havat, majd tapasztja rendesen, hogy ne hulljon atomjaira. Néhány perc múlva kész is van, a sánc takarásába rejtve, de egy kicsiti fölé magasodik, hogy ha valóban ebből fognak majd tüzelni, akkor ne a hóakadályt találják telibe.*
-Istenem, elkészült az emlékműved! Máris elbájolhatod!
*Azért a biztonság kedvéért készít több tucat hógolyót is, ki tudja, hogy mennyire fog működni ez a masina és mikor támadnak a lányok?*
-Ha kell valakinek lövedék, csak tessék, szolgáljátok ki magatokat!
*Bebújik a sánc takarásába, és máris elkezdi a lányok felé a lövöldözést. Rendesen sorozza őket a keményre gyúrt hógolyóval.*
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Icon_minitimeVas. Dec. 13 2009, 20:39

Szépen egymás után gurul három kicsi golyó, egyre jobban növekedve. Egy hatalmas nagy, ami alulra kerül, egy kicsit kisebb ami reá, s jön a feje, ami legtetejére megy. Lesz neki szeme, szája, kalapja. Legalábbis a két segítségem jóvoltából, mert én valahogy leragadok ott, hogy két kis hókupacot próbálok a hóember kezéne kialakítani. Elég kis sikerrel.
- Csajok, húzzunk bele, mert a fiúk nyernek.
Oldalra pislogok, s látom, hogy elég magas barrikádot emeltek ellenfeleink, s kell valami hadicsel, hogy ezt meg lehessen nyerni a gyengébbik nemnek. Csak gondolkodni nem nagyon van már idő, mert a támadás el is indították felénk a srácok. Érzem, hisz dübben egyet hátamon egy kemény darab.
- Naaa, hátbadobni? Ez nem ér....
Nem nyávogok, hanem csak gyorsan odabököm szavaimat, miközben één is felkapok egy kupac hava, hogy repíteni tudjam az ellenfeleink felé. Nem sokat foglalkozva azzal, hogy mennyire sikeróül összegyúrni a havat, így mire célba ér az már szite hóeséssé válik. Tobom egyiket a másik után, egy a mögé beállva. Némelyik a falba ütközik, mások sete kezem miatt el sem ér odáig. Pár darab azonban sikeresen átrepül a falon. Hirtelen támadt ötlettől indíttatva gyúrok öt-hat golyót, felveszem őket kezembe, és elindulok velük a sánc felé.
- Fedezzetek.
Fedeznek vagy sem, én támadok, s készülök bevenni a várat, aminek minden bizonnyal az lesz a vége, hogy csúfos vereséget szenvedek. Na de majd elválik.
Nyakamat behúzva sietős léptekkel hamar elérem célomat, olykor megtorpava, ha egy találattol még jobban be kell szorítani fejemet a kabátom gallárjába. Mikor odaérek, ha odaérek, gyorsan bedobálom a hógolyókat a sánc mögé, fejüket célozva a srácoknak.
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Icon_minitimeHétf. Dec. 14 2009, 14:06

Úgy látszik nem nagyon kellünk mi a hóember építéshez....ifjak el vannak maguknak.
- Nem megy ő messzire, ne kérj bocsánatot. Örülök, hogy itt vagy.
Morcos ábrázatomat valóban felváltja egy kisimultabb változata vonásaimnak, kisebb mosollyal nézek a tanárnő után. Azért örülök neki, hogy végülis Edet is sikerült a srácoknak elrángatni a sánc mögé, hisz kicsit oldódni látszik begubózódásából, így mikor Friminka a lányok felé indul egy könnyen összegyúrt hógolyó repül utána. Finoman, könnyedén dobva, hogy ne okozzak fájdalmat kedvesemnek. Mivel nem biztos, hogy látja minden bizonnyal eltalálom. Előtte Noel koponyáját eltüntetem egy pálcamotdulattal.
- Hoppá, bocsánat, nem téged akartalak eltalálni. ~Dehogynem...~
Huncut mosollyal lesek rá, elindulok utána futólépésben, elkapom és körbefordítom. Szinte repül a levegőben a fiatal nő.
- Hagyd a lányokat, majd mi építünk magunk egy hóember, ha mindenki felmegy a kastélyba.
Suttogok a fülébe, közel hajolva hozzá, miközben visszaengedem a földre karjaim közé zárva. Csillogó szemekkel nézve bele az övébe. Ezt a pillanatot azonban későbbre kell kitolni, hisz a hócsatát már elkezdték az ifjak. Figyelem őket, és fogadásra bíztatom Friminkát.
- Na, szerinted ki nyer? Én a fiúkra voksolok. Te?
Elengedem Friminkát, és egy puhább hógolyót repítek Kriszty felé, aki settenkedik a sánc irányába. Míly meglepő, hogy el is találom őt, nyakába zúdítva a havat. Na persze, ha valaki meg nem akadályoz ebben. A többi lány is kap egy-egy gobócot, mintegy hátból támadva őket.
Már csak azt nem értem, hogy a Gina-Jekatyerina-Aram hármas miért nem csatlakozik ehhez a mókához. Oda is kiálltok nekik...
- Na gyerünk kérem, mozogni kicsit. Nem evett még a hó diákot.
Megsorozom őket is, nem foglalkozva vele, hogy ez lehet, hogy nem tetszik nekik.
- Tessék egy kicsit éledni. Ha nem akartok hógolyózni korizzatok, vagy süssétek a gesztenyét.
Érces hangomat meg kell emelnem, hogy a csatázókat túlkiabáljam, de nem számít, hisz itt most az a fontos, hogy mindenki jól érezze magát.
Vissza az elejére Go down
Noel Wyard
Prefektus - Pilluamuleto
Noel Wyard

Férfi Skorpió Jelige : A halál csak a kezdet. Az Antisignus.
Hozzászólások : 1437
Évfolyam : Első
Kor : 30

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Icon_minitimeHétf. Dec. 14 2009, 15:31

-Füstjeleket is eregetett, nem? Izzy, a sütő nem suttogott, és nem tudom, te miért gondoltad máshová azt a répát, amikor az igenis az orra. Te perverz áááll… bogár.

*Most már hangosan röhög, azért nem egyszerű, hogy még Owain is azt hiszi, hogy az ébredező hormontúltengésük miatt egészen mást fognak kihozni egy hóemberből, mint az eredeti funkciója. Bármennyire nem nézik ki belőle, neki eszébe sem jutott ilyesmi, ártatlanul tényleg hógörgetésre gondolt, és egy kicsinosított „szoborra”, orral, kalappal, gombokkal. Erre tessék, még Izzy is rátesz egy lapáttal, így nyakig vörösödik, de még időben vált, elvégre a bogár is állat.*

-Nem vagyok bukott angyal, csak nekem így jobban tetszik. Mi ezzel a gond? Normál? Te sosem voltál normális, Izzy, ne reménykedj. Felőlem normálatlan föld alatti is lehetsz, mint egy ellenállási mozgalom tagja. Jól jöhet még a csatában, te kis partizán, te.

*Ahogy a művét nézi, véleménye szerint sokkal csinosabb szarvakkal, mint glóriával, és még ebbe is belekötnek. Hallatlan. Vizuális típusként elképzeli a fiút ténylegesen, mint partizánt, már csak egy jó kis sapka hiányzik hozzá a fejéről, de glóriát azt nem kap, ez egészen biztos.*

-Nem szó szerint, te őrült, hanem hógolyó csatában. Ed, igen, előtte. Látod, a tábla alatt áll, ami azt hirdeti, dobálózás is van a programban. Barikádunk már van, elég magas, de kiépíthetjük jobban is, ha gondoljátok. Kész kis labirintust csinálunk, akkor biztos, hogy nyerünk. Fejezzük be a hóembert, és utána lövünk.

*Első azonban a hóember, és amíg készül, addig a sálat a nyakába vágja, ne zavarja. Csinos kis michelin baba utánzatot alkotnak hármasban, aztán kezdik el faragni. Mennyivel jobb egy szoborszerű hóember, mint az átlag. No ugye? A szerepek elosztásán vigyorog egy sort, támad egy újabb ötlete, így elrohan még sálért, hogy arról leszedje a rojtokat, és hajnak használja fel. Miután összerakják a nagyra gyúrt hógolyókat, amik most már gömbökké avanzsáltak, nekilát a „faragásnak” Miután befejezték, nyakába vágja a sálat, a fejére a cilindert, és a répát is megkurtítja, pontosabban leharapja a végét, hogy az tényleg orrnak tűnjön, és ne menjen át az egész pinokkióba.*

-Mmmm… egész pofás lett. Tessék Ed, ez a hószobrod, megfelel? Viszont… támadnak. Krisztyne öngyilkos merénylőbe ment át. Figyeljetek Kumikora és Amelie-re is.

*Beugrik a sánc mögé, és hógolyógyártásba kezd. Kell a muníció, ha tényleg nyerni akarnak, nincs mese. Friminka ha erősíti a lányokat, akkor őt is célba veszi majd. Feltankol, és átmegy gyorstüzelőbe, céloz, lő, céloz, lő, és céloz lő. Először Krisztyne az akit le akar szedni, ha feléjük tart, és márpedig nagyon úgy tűnik, tényleg közeledik, sőt. A többieket is figyeli azért, de legfontosabb a közeledő célpont, aki már oda is ér hozzájuk, és tüzel. Újabb ötlete támad, nem érdekli a találat, majd visszaadja egyszer. Illik, nem illik, kiugrik a sánc mögül, és megpróbálja a lányt beemelni a sánc mögé, hogy túszuk is legyen.*

-Tűűűz! Lőjetek, ne sajnáljátok őket, ők se sajnálnak minket. Ejtsünk túszokat. Ha betemetjük őket hóval, akkor feladják, nem? Krisztyne az első!

*Maximum hatalmas birkózás lesz a vége, ha más nem is, de hogy akkor is túszt akar, ez most már biztos. Aztán lehet alkudozni. Azt nem látja, hogy volt koponyája, nincs koponyája, tiszta szerencse, akkor egyenesen infarktust kapna hirtelenjében.*
Vissza az elejére Go down
Kali Friminka
Tanár
Kali Friminka

nő Ikrek Jelige : Cigánylány
Hozzászólások : 546
Tantárgy(ak) : Táncmágia, Rúnamágia tanár
Kor : 43

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Icon_minitimeHétf. Dec. 14 2009, 20:00

*Márpedig ő valóban megindul a lányok felé, hogy esetleg legyen belőle hóember építés, vagy bármilyen más program, mert le kell főzni a fiúkat, ez tény. Ne legyenek már ilyen nagyra magukkal. Viszont ekkor a hógolyó meglepetésként éri, hiszen pontosan a sapkájába sikerül beletrafálni. természetesen azonnal rájön, hogy párja volt a tettes, hiszen az ő irányából jött a hógolyó. Kezeit csípőjére helyezve, fordul meg, játékos bosszúsággal nézve a férfiara.*
- Tehát így állunk? Orvul hátba támadsz? *Abszolút igyekszik fenyegető hangnemben feltenni költői kérdéseit, ám a mosoly ezen sokat enyhít. Kifejezetten jól áll neki ez a fenyegető kinézet és a félrecsúszott sapkával már egyenesen röhejes.
De Tayler már ott is van nála és minden figyelmeztetés nélkül még körbe is forgatja. Különösebben nem esik ettől pánikba, hiszen táncos mivolta megköveteli, hogy sokszor emelték, forgatták, pörgették. Inkább vidáman nevetgél a hirtelen jött játékkedven Tayler irányából és az ígéret, melyet a fülébe suttog a férfi, kifejezetten jó szórakozással kecsegtet. Felcsillanó barna tekintettel és mosollyal jelzi, hogy a terv ellen semmi kifogása.
Viszont itt-ott már repkednek a hógolyók, a nagy hócsata előzöngéi, amik kizökkentik a pillanatból, amit a férfi tekintetébe mélyedve tölt. Gyorsan megigazgatja a sapkáját és kabátját és tárgyilagosan néz végig a kis háborún.*
- Egyértelmű, hogy a lányok fognak nyerni. Ehhez kétség sem fér. Ha nem tudnád, akkor a lányok sokkal jobbak mindenben, mint a fiúk. *Széles mosollyal és kissé infantilizmust sugározva tekint a férfira és még a nyelvét is kiölti rá, majd a következő pillanatban, már hajol is le, hogy gyorsan összehozzon egy hógolyót, ami a nagy sebesség miatt nem lesz túl kemény, de azonnal Taylernek is dobja. A hógolyó széthullik, de így pont olyan, mintha egy marék havat szórt volna a férfira. Még egy kis elfojtott nevetés, majd már szalad is a lányok felé, hogy ő is kivegye a részét a csatából.*
- Lányok, húzzunk bele! Nem nyerhetnek a fiúk! *Gyorsan beveti magát egy kisebb hódombocska mögé és szorgosan kezdi gyártania hógolyókat. Neki aztán nem derogál beszállni a játékba, meg aztán meg kell mutatni párjának, hogy igenis a lányok a jobbak. A túszejtési kísérletnek már szemtanúja.*
- Mindenki fedezze Kriszty-t. Nem hagyhatjuk, hogy túszul ejtsék. *Nagyon belelkesedik. Na, ezek után már biztos senki nem fogja megmondani róla, hogy tanár, viszont őt a legkevésbé sem érdekli mások véleménye. Ő adja a vizsgajegyet, de ezen kívül, semmi félnivaló nincs tőle.*
Vissza az elejére Go down
Aram Avadakian
Diák - Pilluamuleto
Aram Avadakian

Férfi Szűz Jelige : Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme.
Hozzászólások : 319
Évfolyam : Első
Kor : 31

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Icon_minitimeSzer. Dec. 16 2009, 23:37

*Hát, ami azt illeti, már az elején bűzlött neki az, hogy Owain professzor pont egy ilyen estének a főszervezőjeként jeleskedik, de azt távolról sem gondolta volna, hogy percekkel Gina és Katyerina érkezése után egy meglehetősen agresszív hócsatázásban lesz része, és hogy az első hógolyót pont a professzortól fogja kapni. Az meg csak hab a tortán, hogy minden jel szerint Owain professzor és Kali Friminka mély érzelmeket fűznek egymáshoz. Azt hogy Kali mennyire nem óvatos természet bizonyos - szerelmi - dolgokban, most már bizonyossá vált Aram számára, hiszen továbbra is kitart ama megérzése melett, hogy Owain prof személye körül valami ~sötét?~ rejtély lebeg. Meglepettsége ki is ül az arcára, annyira, hogy egy darabig csak bambán nézi az önfeledten szórakozó többséget.
Azonban csakhamar észbekap, és még mielőtt kapna még egyet a hógolyókból, már azon veszi észre magát, hogy ő is egy biztonságosabb helyre húzódik meg. Az ok amiért nem húzza magával Ginát és Katyerinát pedig az, hogy rájön arra is, hogy amennyiben szárazon akarja ezt az estét megúszni, kénytelen a hirtelen beállt (játék)szabályokat figyelembe venni. Márpedig, ha valamelyik lányt magával rántaná, Kali és a többi mókáskedvű nőnemű egyén minden bizonnyal azt hinné, hogy túszul ejtette őket, és akkor semmi esélye nem lenne arra, hogy a lehető legjobban kivonja magát ebből a hülyeségből.
Ugyanakkor nem akar totálisan különcködőnek tűnnie, ezért őmaga is gyúr egy hógolyót, majd el is röpíti azt, ügyelve, hogy úgy tűnjék, mintha csak egy rossz dobó lenne, ezért nem találja telibe a lányokat. Valójában nagyon jó célzó, de mint megannyi kvalitását és valódiságát, úgy ezt is már-már ösztönszerűen leplezni próbálja.*
Vissza az elejére Go down
Georgina A. Greene
Prefektus - Pilluamuleto
Georgina A. Greene

nő Halak Jelige : Dopping Maca :D:D:D
Hozzászólások : 322
Évfolyam : Első
Kor : 32

Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Icon_minitimeCsüt. Dec. 17 2009, 00:58

Gina ámulattal nézi Owain és Kali szerelmét. Ha csak sejtenék, hogy mennyire irigyli őket. De sebaj, az álmélkodásnak nincs itt a helye. A fiúk és lányok között elkezdődő hócsata gyors követést igényel. Ebből a nagy figyelemból rángatja ki karvezető helyettese mély baritonja, mellyel fel kívánja hívni hármasuk figyelmét, hogy nem aktivizálták magukat eléggé. Az érkező golyó elől elugrik, és az Aramon landol. Ezt Gina sem bírja megállni nevetés nélkül.
-Ezt megkaptad-mosolyog a fiúra, aki mindkettejüket faképnél hagyva behúzódik egy biztonságosnak tűnő helyre.
Ezen lányunk egy kicsit felháborodik, illetve tetteti felháborodását, hiszen -bár néha nagyon jó lenne- nem tud Aramra haragudni. Gyorsan lehajol, és anélkül hogy a fiú észrevenné, ő is gyúr egy hógolyót. amikor a fiú kihajol, hogy eldobja az övét, Gina meglendíti kezét, és Aram felé lendíti golyóját.
-Ezt azért kaptad, mert itt hagytál bennünket-tesz hozzá, egy kis morcosággal a hangjában.
És most várja a reakciókat. Most nagy előnyére lehet a hófehér öltözék, ami rajta van, hiszen ha akarna egész jól beleolvadna a környezetébe. Persze arról fogalma sincs, hogy Aram valójában milyen jó célzó, és hiába a fehér öltözék, előbb-utóbb biztos eltalálja egy hógolyóval.
Ez a csata eszébe idéz egy emléket, melyet egy telelés alkalmával élt át. Vannak helyek, ahol a muglik az első hóban megfüretik a lányokat, hogy azok szépek maradjanak. Na ebből az élményből reményei szerint Gina nem kap majd.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Smaragdzöld-tó - Kikötő   Smaragdzöld-tó - Kikötő - Page 17 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Smaragdzöld-tó - Kikötő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
17 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: A kastély parkja :: A kastély körüli park-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés