Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Találkozók - csevegő, élménybeszámolók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Icon_minitimeVas. Júl. 12 2009, 16:06

De mondjuk azért tegyük hozzá, hogy a kannibálok is azért zabálták fel az ellenségeiket, hogy a lelkük és tudásuk beléjük szálljon. Hmmm.... *ez most jelentősen elgondolkoztatta*
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Icon_minitimeVas. Júl. 12 2009, 16:09

Kumiko kannibál? És az ellensége vagyok? Jaj, tanárnő védjen meg! *Akane engedéjével elbújik a háta mögött xD*
Vissza az elejére Go down
Thierry de Montmorency
Karvezető - Pilluamuleto
Thierry de Montmorency

nő Mérleg Hozzászólások : 1651
Tantárgy(ak) : Bűbájtan, Mágusirodalom tanár
Kor : 43

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Icon_minitimeVas. Júl. 12 2009, 16:11

Amúgy informátorom még nem jelezte, hogy megtörtént volna az egyperces néma csend... nem kívánom emlékeztetni a népet, de ha muszáj, ami kijár az kijár Very Happy
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Icon_minitimeVas. Júl. 12 2009, 16:20

Én hülye nem kértem néma csendet Razz Csak egy óriás gumicukrot, amit majd postán elküldenek nekem xD
Vissza az elejére Go down
Thierry de Montmorency
Karvezető - Pilluamuleto
Thierry de Montmorency

nő Mérleg Hozzászólások : 1651
Tantárgy(ak) : Bűbájtan, Mágusirodalom tanár
Kor : 43

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Icon_minitimeVas. Júl. 12 2009, 16:28

hm... az egyperces néma csendet leeszavazták... nem mintha demokrácia kérdése lett volna... de mindegy... a csokiszobrokat ezek után már nem is kérdeztem ^^
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Icon_minitimeVas. Júl. 12 2009, 16:34

Leszavazták!? Hm, tényleg igaza volt Akane-nak. Ez így nem mehet tovább. Legközelebb követlejük, hogy igenis emlékezzenek meg rólunk. És majd tüntetünk is Very Happy
Vissza az elejére Go down
Arzenia Blaze Rockefeller
Diák - Extremus
Arzenia Blaze Rockefeller

nő Nyilas Jelige : Jégkirálynő; "ártatlan" Démon
Hozzászólások : 471
Évfolyam : Második
Kor : 31

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Icon_minitimeVas. Júl. 12 2009, 23:31

Thierry de Montmorency írta:
Remélem megvolt az egyperces néma csend Rolling Eyes



Úgy döntöttünk, hogy üldözöttek lesztek. Twisted Evil Na jó, mivel Akane Extremusos, őt hagyjuk utoljára.... hát ez szívás Thierry bácsi. What a Face
Vissza az elejére Go down
Vendég



Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Icon_minitimeVas. Júl. 12 2009, 23:45

Nekem ilyet nem mondtak, szóval ne rám fogjátok... xD De legalább az "ikertestvérem" lekicsinyült már, de még mindig fáj ha nyomkodom. -.-
És a vicc az, hogy én vagyok mondhatni otthon, erre én érek haza majd hogy nem legkésőbb. xD
Vissza az elejére Go down
Thierry de Montmorency
Karvezető - Pilluamuleto
Thierry de Montmorency

nő Mérleg Hozzászólások : 1651
Tantárgy(ak) : Bűbájtan, Mágusirodalom tanár
Kor : 43

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Icon_minitimeVas. Júl. 12 2009, 23:54

nem tudom mivel érdemeltem ki, hogy előre vegyetek Rolling Eyes

de, mivel illemtudó vagyok, így hölgyeké az elsőbbség...
Razz
Vissza az elejére Go down
Arzenia Blaze Rockefeller
Diák - Extremus
Arzenia Blaze Rockefeller

nő Nyilas Jelige : Jégkirálynő; "ártatlan" Démon
Hozzászólások : 471
Évfolyam : Második
Kor : 31

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Icon_minitimeHétf. Júl. 13 2009, 00:04

Előhúzza a listát... hát mivel is...hm...hm.. mivel kezdjem? Rolling Eyes *ez már személyes üggyé vált.* Razz Razz Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Vendég



Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Icon_minitimeHétf. Júl. 13 2009, 12:25

Sziasztok!


Szeretnem megkoszonni azoknak az embereknek, akik tegnap eljottek a Talalkozora! En, szemely szerint nagyon jol emagam es remelem, hogy ezzel ti is igy vagytok.
Bizom benne, hogy a kovetkezo talalkozo is ugyan igy, vagy megjobban sikerul.
Azt szeretnem majd kerni, hogy legkozelebb, ha talalkozo lesz a csapat igenis maradjon egyutt, mert nem ket kulonallo tarsasag vagyunk...


Udv:
Nikol
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Jún. 05 2010, 21:11

Legyen már tali, legyen már tali, legyen már tali!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Jún. 05 2010, 21:13

Raphy: Egyet értek! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Jún. 05 2010, 21:47

Én is egyetértek!!!! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Jún. 05 2010, 22:08

Hamar eljön az. ^^ Viszont jelentkezzetek még nyugodtan. Razz
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Júl. 03 2010, 22:28

Mindjárt itt a tali, és még mindig fogalmam sincs, hogy honnan ismerlek föl tieteket xD Mert hogy ti engem nem ismertek föl az 100% Very Happy
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Icon_minitimeVas. Júl. 04 2010, 16:10

Ha látsz egy csapat idiótát az érkező-induló tábla alatt, azok mi vagyunk. Amúgy pedig ha lassan, óvatosan, gyanakvóan közeledsz, akkor tuti felismerlek, és odamegyek hozzád, és rákérdezek. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Icon_minitimeVas. Júl. 04 2010, 16:15

Én sem mondhattam volna szebben. xD De, ha meghallja, amint valaki hangosan ( nem is tudom ki ), éppen azt bizonygatja, hogy szeri van, akkor is már tudhatod, hogy jó helyen jársz. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Icon_minitimeVas. Júl. 04 2010, 17:20

Majd csak ráismerek a helyre, meg rátok Smile Ha meg tényleg nem, rácsörgök Amyra Very Happy
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Icon_minitimeVas. Júl. 04 2010, 17:43

Simán felismerhetőek vagyunk, szerintem. Very Happy De ha kell, mellékelek fotót magamról. ^^
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Icon_minitimeVas. Júl. 04 2010, 17:44

Szerintem is felismerhetőek lesztek Very Happy Nem kell fotó^^
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Icon_minitimeVas. Júl. 04 2010, 17:45

Okés. :] Meglesz az, nyugi. Very Happy
6 nap .___.
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Icon_minitimeVas. Júl. 04 2010, 18:24

Jujj nagyon várom már Smile

Amúgy Koni, engem tuti felismersz mert nagyon hihetetlen módon én a saját fotómat használom msn-en ^^ De még az is lehet, hogy elkezdünk majd hangosan kiabálni, hogy Torni-tali xD *ő legalábbis van olyan hülye, hogy megtegye*
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Icon_minitimeVas. Júl. 04 2010, 18:31

Kumiko, ha elkezdesz kiabálni, inkább oda sem megyek xD Akkor nem ismerlek Very Happy És nagyon hihetetlen módon én arról a képről tuti nem ismernélek fel xD De nyugi, Amyról már láttam képet, és ennél a csoportnál gyanúsabb úgy sem lesz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Raphael Wyld
Prefektus - Pugnax
Raphael Wyld

Férfi Mérleg Jelige : A Szerelhetetlen avagy a Raphy-nált
Hozzászólások : 190
Évfolyam : Második
Kor : 32

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Icon_minitimeVas. Júl. 04 2010, 19:52

*Égő hajjal, és korom fekete arccal beállít.*
Már rajta vagyok a "csináljunk villodzó Torni-tali táblát", de a karácsonyi égők megint kivágták az áramot. -.-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Általános fórumok :: Csevegő-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés