Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Találkozók - csevegő, élménybeszámolók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Arzenia Blaze Rockefeller
Diák - Extremus
Arzenia Blaze Rockefeller

nő Nyilas Jelige : Jégkirálynő; "ártatlan" Démon
Hozzászólások : 471
Évfolyam : Második
Kor : 31

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 10 2009, 17:15

Ööö, éjfél? Jóó, majd feketébe öltözöm. Akkor mondhatjuk, hogy halálmadár jött el Önért. *elindul, majd visszafordul.* -Akkor már mindenki alszik? *kérdezi még mindig suttogva.*
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 10 2009, 17:15

Hát igen, olyan jóó lett volna, ha te is jössz. Sad Majd gondolunk rád, és megemlítünk, és külön helyet tartunk fent, ahova senki sem ülhet, mert ott ül Akane. Ugye, Blaze? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Arzenia Blaze Rockefeller
Diák - Extremus
Arzenia Blaze Rockefeller

nő Nyilas Jelige : Jégkirálynő; "ártatlan" Démon
Hozzászólások : 471
Évfolyam : Második
Kor : 31

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 10 2009, 17:16

*Bólogat.* Bizony, szentély meg minden... Akane cheers cheers
Vissza az elejére Go down
Thierry de Montmorency
Karvezető - Pilluamuleto
Thierry de Montmorency

nő Mérleg Hozzászólások : 1651
Tantárgy(ak) : Bűbájtan, Mágusirodalom tanár
Kor : 43

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 10 2009, 17:16

Dobhatom ki a kukába a francia sármom ^^

Blaze... Édes Blaze... édibédi Blaze Razz Laughing


ééés khm... én is még mindig itt vagyok ^^
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 10 2009, 17:18

Majd előadjuk, hogy Thierry ölében ül Akane. Very Happy Na ehhez kellene most a sírvaröhögős-msnfej. Lehet, hogy tényleg frissíteni kellene a hangulatjel listát...
Vissza az elejére Go down
Arzenia Blaze Rockefeller
Diák - Extremus
Arzenia Blaze Rockefeller

nő Nyilas Jelige : Jégkirálynő; "ártatlan" Démon
Hozzászólások : 471
Évfolyam : Második
Kor : 31

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 10 2009, 17:18

*Odalépked BBT profjához, majd hirtelen elé fordulva fúrja kék tekintetté szemeibe.* Ééééés Ön hol is lesz ez idő alatt?


A hozzászólást Blaze Arzenia Rockefeller összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 10 2009, 17:20-kor.
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 10 2009, 17:19

Elviiiileeeeeeg *súgja vissza, majd meghatódottan Gerard felé*
Óhhh, Gerard! Ezzel most nagyon meghatottál xD
Thierry ne aggódj, az a fenntartott hely a tiéd is lesz xD Osztozkodunk, jó?

Ui.: Gerard, viselkedj xD
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 10 2009, 17:20

Minek viselkedni, mikor már nem tudsz pofon vágni? Sajnos... Sad Most az egyszer sajnálom. Very Happy Hát kit fogok én lefárasztani, és ki fog a Kagylóról beszélni nekem? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 10 2009, 17:23

Mert ígértem, hogy beszélek neked a Kagylóról? xD
De egyébként ne hiányold ennyire a pofont, tudod, hogy meg lesz majd adva augusztusban xD Akkor aztán annyi lesz neked xD
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 10 2009, 17:24

Jajj, egy egész éjszaka veled. Very Happy Nem kell csodálkozni, ha arra ébred mindenki, hogy az igazgató halott. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Thierry de Montmorency
Karvezető - Pilluamuleto
Thierry de Montmorency

nő Mérleg Hozzászólások : 1651
Tantárgy(ak) : Bűbájtan, Mágusirodalom tanár
Kor : 43

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 10 2009, 17:24

Én viselkedek, ezt megígérhetem... Razz

amúgy meg elég rosszul mehet, ha szűkölködnünk kell egy kicsi helyen édeskettesben dárga Akanéval Very Happy
Igazából a minumum az lenne, ha szépen kialakított kis ülőhelyet biztosítanának mindkettőnknek. minimum egy fénykép tündököljön ott mindkettőnkről, de igazából nem vetném meg az oltárt, és az áldozati bárányt sem Razz

Blaze... hát nem is tudom... öhm... azt hiszem elrabolnak ....
Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 10 2009, 17:27

Gerard, ne fogalmazz két értelműen xD

Thierry, nem probléma, kari nagyon kis vékonyka, simán elférsz mellette a széken xD
De ha már áldozat, én véráldozatot kérek, csak a stílusosság kedvéért xD
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 10 2009, 17:29

Oké, a vér az olcsó, ingyen kapható, azt hittem már, hogy aranyszobrot is tegyünk oda a helyetekre, de ha nem kell, hát én nem erőltetem. ^^ Miért ne fogalmazzak kétértelműen? Rossz az, aki rosszra gondol... =)
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 10 2009, 17:32

Cöhhh, én nem gondoltam semmi rosszra xD
Hát most hogy mondod, egy aranyszobor se ártana oda, ugye Thierry? Tökéletes portréban kérjük magunkat oda xD
Vissza az elejére Go down
Thierry de Montmorency
Karvezető - Pilluamuleto
Thierry de Montmorency

nő Mérleg Hozzászólások : 1651
Tantárgy(ak) : Bűbájtan, Mágusirodalom tanár
Kor : 43

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 10 2009, 17:33

fémallergiám van, szóval nem kell az arany, nem illene hozzám... inkább valami csokiszobrot kérek ^^
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 10 2009, 17:35

Jólvan, akkor én is csokiszobrot kérek, mellé pedig vért xD De aztán nem valami csokimikulást/ csokinyuszit átfaragni! xD
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 10 2009, 17:40

Nekem gumicukorszobrot szerezzetek, és ha vége a talinak, küldjétek el nekemXD Szeretném majd megenni^^ Ja igen... A szobrom Akanéétól távol legyen, nem akarom, hogy a véráldozattól vérszagú legyen Razz
Vissza az elejére Go down
Arzenia Blaze Rockefeller
Diák - Extremus
Arzenia Blaze Rockefeller

nő Nyilas Jelige : Jégkirálynő; "ártatlan" Démon
Hozzászólások : 471
Évfolyam : Második
Kor : 31

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 10 2009, 17:54

Oké, csoki szobrot állíttatunk, azokon bosszút tudunk állni, amiért nem jöttetek a talira. Megesszük őkeeeet!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Sensei, azért szeretünk... Rolling Eyes


A hozzászólást Blaze Arzenia Rockefeller összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 10 2009, 17:55-kor.
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 10 2009, 17:55

Csakis a fejüknél kezdjétek, az az igazi szadizmus xD
Vissza az elejére Go down
Arzenia Blaze Rockefeller
Diák - Extremus
Arzenia Blaze Rockefeller

nő Nyilas Jelige : Jégkirálynő; "ártatlan" Démon
Hozzászólások : 471
Évfolyam : Második
Kor : 31

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 10 2009, 17:56

Oké, először úgy is a BBT prof szobrával kezdeném. ez személyes ügy Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Thierry de Montmorency
Karvezető - Pilluamuleto
Thierry de Montmorency

nő Mérleg Hozzászólások : 1651
Tantárgy(ak) : Bűbájtan, Mágusirodalom tanár
Kor : 43

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 10 2009, 18:04

csak aztán nehogy átmenjen valami perverz rágcsálásba édes Blaze Rolling Eyes Razz
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 10 2009, 18:04

Blaze, hogy képzeled ezt? Követelem a gumicukromat! Azon is bosszút állhatsz... Például ugrálhatsz a hasán. Csak ne hagyjátok sokat enni őt, mert beterít titeketXDD
Vissza az elejére Go down
Arzenia Blaze Rockefeller
Diák - Extremus
Arzenia Blaze Rockefeller

nő Nyilas Jelige : Jégkirálynő; "ártatlan" Démon
Hozzászólások : 471
Évfolyam : Második
Kor : 31

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 10 2009, 18:11

Jah neeem, te kérhetsz gumicukrot. Rajtuk állunk bosszúúút...


Perverz? Na de tanárbácsiiiiii megártott a meleg? tudom már, a bűűűűűűűűűntudat. Lehet is...
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 10 2009, 18:12

Ó, köszi^^

Viszont azért valami bosszúra vagy valamire számítottam volna én is. Például kifejezetten örülnék neki, ha megbosszulnátok, hogy még anno regiztem, vagy akár bármi mástXDD
Vissza az elejére Go down
Thierry de Montmorency
Karvezető - Pilluamuleto
Thierry de Montmorency

nő Mérleg Hozzászólások : 1651
Tantárgy(ak) : Bűbájtan, Mágusirodalom tanár
Kor : 43

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 10 2009, 18:14

Jaj Melinda... ha a puszta létezést meg lehetne bosszulni, hidd el, nem rajtad kezdeném Razz Very Happy

amúgy igen van bűntudatom, ha ezt szeretnéd hallani... Razz Razz
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók - csevegő, élménybeszámolók   Találkozók - csevegő, élménybeszámolók - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Találkozók - csevegő, élménybeszámolók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Általános fórumok :: Csevegő-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés