Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 05 2009, 18:00

-Jó fogadjunk!
*Longin nézi ahogy Rufus megpróbálja a szájába dobni a sushit de nem sikerül neki és a segítségüket kéri az eltüntetésében mivel a szobájában felejtette a pálcáját.*
-Sajnos én még nem tudom eltüntetni.*Mondja Longin kicsit mosolyogva*
-Te eltudod Kumiko ? *Kérdezi a lányt*
-De visszatérve a sushi dobáláshoz én is megpróbálom.*Mondja a Pugnaxos fiú és elvesz egy sushit a tálcáról.Megpróbálja bedobni a szájába nem sok sikerrel.*
-Úgy jártam mint te Rufus.kumiko ugye te eltudod tüntetni?Most mennem kell nagyon tele vagyok és le kell egy kicsit pihennem.-*mondj és fölkel utána elindul a kastélyfelé*
-Sziasztok!*Mondja visszafordulva és bemegy a kastélyba föl a padlásra.
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 05 2009, 18:10

*A fogadásra is és annak eredményére is csak megforgatja a szemeit. Aztán figyeli, ahogy Rufus a pácája után kutat. Ő csak eszi a sushiját, majd amikor megkérdezik kedvesen válaszol.*
- Eltüntetni? Nem azt nem tudom, de meg lehet tisztítani, és akkor próbálkozhatsz vele újra.
*Mondja, majd a kimonójából előhúzza a pálcáját és a sushira mutat vele.*
- Lavatio!
*Ahogy kimondja, a földön lévő sushi rögtön tiszta lesz, de miközben felemeli, hogy visszategye az asztalra, Longin utánozni kezdi a kartársát.*
~ Ez valami hülye pugnaxos szokás lehet... ~
*Állapítja meg majd az újabb földön landolt sushit is letisztítja és visszahelyezi az asztalra. Az elköszönő fiú felé csak int egyet, majd Rufushoz fordul.*
- Csak azt ne mond, hogy te is elmész és nekem kell megennem az összes sushit...
*Kicsit fenyegetően néz, de látszik, hogy nem kell komolyan venni...*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 05 2009, 18:18

*Rufus végignézi ahogy Kumiko megtisztitja a sushit, majd ahogy kartársa is eldobja az ételt és azt is megtisztítja Kumiko.*
-Nagyon köszi a segítségedet és, ezért cserébe itt maradok és segítek neked megenni a sushikat.*mosolyog a lányra, majd távozó kartársától elköszön.*
-Szia, Longin! Majd még találkozunk!*majd visszaül az asztalhoz és lassan elkezdi eszegetni a sushikat.*
-És te izgulsz a vizsgák miatt?*kérdezi evés közben a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 05 2009, 18:36

*Elmosolyodik, hogy nem marad egyedül és felkap még egy sushit, hogy előbb eltüntessék az ételt. Bár nem látszik rajta sokat szokott enni.*
- A vizsgák miatt? Nem nem izgulok. Évközben elég sok órán voltam bent, és a házikat is megírtam, szerintem nem lehet gond.
*Kezd bele a magyarázatba, majd újra beleharap az ételbe. Aztán amint befelyezte folytatja.*
- Te fogsz vizsgázni?
*Neki persze természetes, hogy vizsgázik mivel, hajtja a tudásvágy, és a megfelelni akarás. Érdeklődve várja, hogy mit válaszol a másik.*


//bocsi user elbámult a tv-n most nem megy hosszabban :S//
Vissza az elejére Go down
Vendég



Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 05 2009, 18:44

-Én is fogok vizsgázni, bár nem hiszem, hogy olyan jól sikerül majd.*és ő is elkezd falatozni.*
-Te nem mész a divat bemutatóra?*kérdezi a lánytól.*
- Amúgy nagyon örülök annak, hogy nem kell egyedül ennem, mert az elég rossz dolog, meg amúgy is szerettem a társaságot, főleg, ha ilyen kedves barátságos emberekből áll.*mosolyog a lányra, bár azt bánja, hogy kartársa és Jessica társaságát elveszítette, de örül, hogy Kumiko itt maradt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 05 2009, 18:55

(Augusztus ötödike, délután fél öt, konyha, Akane-sensei)

*Egy csinos boríték és benne levél várja a karvezető-helyettest, alatta valaki úgy fest, lustán egy átlátszó zacskót hagyott. A levél tartalma pedig nem más, mint:*


Drága úrnőm!

Bár újonc vagyok e téren,
Verset sem írtam még soha,
Azért hallgasson meg kérem,
És ne hagyja ily mostoha
Érzések közt vergődni a
Törött, sanyargó szívemet.
Hiszen megnyugvást kapnia
Nem lehet, gyógynövény, vegyszer
Erre a bajra mit sem ér,
Melynek oly édes gyötrelme
A legszebb álmommal felér.
-Lidércnyomás az összes ébren töltött perc,
-Melyet a társasága nélkül töltök el.

"Fitogtasson, kit csillaga
Kegyel", ki pedig egyszerű,
Az elvész kiáltott szava,
Hogy felnőve sémaszerű
Életet élve egyszer se
Gondoljon rosszra vagy szépre,
Csak arra, hogy holnap mi lesz,
Mit egyen reggel s ebédre -
Éljen egyedül, vagy férjnél,
Sémamunkától nem látja
Sémanapjainak végét,
Csak összefolynak, peregnek.
-Egy szó, mely valamiért akkor bentrekedt,
-Megöli a felnőttben a víg gyermeket.

Éjfélig néztem az eget.
A sátramból bár kizártak,
De szerencsére az eszem,
Csak önön járt, nem sajnáltam
Hát magam a zord hidegért.
E - jóllehet reménytelen -,
Szerelmes, ócska szerepért
Mégis boldogan szenvedtem,
S ragadtam tollat, formáltam
Szavakká, miket gondolok,
Hogy míg élek és létezek,
Hirdessék dicsed e sorok.
-De ha magának tartja, elmúlik a báj,
-És nem lesz más a kedvese, csak a halál.


...


Mindezzel csak azt szeretném
Kérni, ha megengedi, persze,
Hogy zacskót, mit mellékelék
Pockyval sürgősen tegye tele,
-Mert meghalok,
-Ha nem kaphatok.

Ophelia Little,
Pilluamuleto, Első évf."
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 05 2009, 18:57

[Rufus]

*Hallgatja a másikat, közben tovább falatozik. A divatbemutó említésére kissé elgondolkodik.*
- Nem tudom, lehet, hogy benézek rá. De igazából engem nem nagyon érdekel a divat.
*Magyarázza és egy kicsit le is süti a szemeit, mert nem szokott ilyesmiről beszélni. Tényleg hidegen hagyja a divat, és ez általában meg is látszik rajta. Most persze hagyományosan öltözködött, de ez sem éppen a divatos kategória...*
- Te mennyire vagy otthon a divatban?
*Tekintetével végig méri a fiú ruháit, de nem tudja megválaszolni a kérdését, mivel fogalma sincs, mi az éppen aktuálisan "menő" ruházkodás.*
- Én is örülök, hogy nem egyedül kell megennem.... A társaság... Hát nekem nem volt túl hosszú... elég hamar leléptek a többiek.
*Kissé zavarba jön a végére, hiába mondták, hogy nem miatta mentek el a többiek továbbra is magát okolja.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 05 2009, 19:12

[Kumiko]

-Én nem vagyok otthon a divatban, azt veszem fel ami először a kezembe kerül.*mosolyog.*
-Hát igen hamar elmentek, lehet, hogy a divatbemutatóra mennek vagy a teszteket csinálják, bár kartársam nem fog vizsgázni, úgyhogy ő szerintem pihen. De nem miattad mentek el! Úgyhogy ne izgasd magad! Mert én se izgatom magam, mert tudom, hogy majd még úgyis beszélek velük, úgyhogy nyugi és most egyél Kumiko, mert a nagy készülődésekben gondolom, úgy se volt időd enni, meg itt van az ajtó előtt a vizsga is.*a vizsgák miatt elég feltűnően aggódik.*
- Amúgy már sok mindenkit ismersz a suliban?*kérdezi a lánytól két harapás között.*
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 05 2009, 19:25

*Megnyugszik, hogy nem csak őt hagyja hidegen a divat, s most már nem bírja ki meg kell szólalnia.*
- Én is azt szoktam felvenni, ami a kezembe akad. Mondjuk ez a kimonó most kötelező... De egyébként abszolút nem az én stílusom...
*Azt hogy nem miatta mentek el, nehezen hiszi el. De azért rábólint hogy rendben.*
- Te félsz a vizsgáktól.
*Nem kérdezi kijelenti. Mert ez a megérzése persze lehet hogy téved ő sem tévedhetetlen. De ha igaza van akkor folytatja.*
- Szerintem nem kell izgulnod, amennyire én tudom vannak nagyon könnyű vizsga kérdések. És nem is kell mindenből vizsgázni, ahhoz hogy átmehess másodikba.
*Próbálja nyugtatni a fiút, remélve, hogy ez segít. Meg aztán elég rossz fényt vetne a sulira, ha nem mennének át a diákok a vizsgákon.*
- Igen, azt hiszem sok embert ismerek. Egyrészt a prefektusi teendőim miatt is, de amúgy is szeretek ismerkedni.
~ Mostanság.~
*Adja hozzá magában visszaemlékezve a múltjára.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 05 2009, 19:37

-Én nem félek a vizsgától! *egy bátor Pugnaxos sose félhet semmitől és ezt most ő is megpróbálja betartani bár alányt úgy látszik nem veri át.*
-Na, jó egy kicsit félek, de ezt lécci ne mond el senkinek, mert a Pugnaxosok bátrak és ezzel szégyent hozok a házra, ha megtudják, hogy most én bátortalan vagyok.*eltolja magától az ételt, msot már egy falat se megy le a torkán.*
-Én mivel még csak tegnap jöttem vissza az iskolába, ezért nem túl sok embert ismerek csak a kis társaságot akik elmentek.*próbál mosolyogni, de nem sikerül neki.*
-Amúgy jól áll neked ez a ruha, remélem nekünk nem kellesz görög ruhát felvenni, mert akkor én egy hétig nem jövök ki a szobámból.
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 05 2009, 19:47

*Nem egy ravasz extremusost nehéz átverni. Főleg egy olyan lányt Kumiko, de azért lehet próbálkozni. Az hogy nem fogja elmondani nem biztos, hogy megígérheti, elvégre neki ehhez semmi érdeke nem fűződik, de mivel úgy gondolja senki nem fog erről kérdezősködni nála belemegy.*
- Rendben nem mondom el. Amúgy sem erről fognak kérdezni. Inkább valami utolsó "jajj hogy is volt ez az órán?" kérdést fognak nekem feltenni. Bár nem én lettem sz iskola eslő... Az a benyomásom sokaknak ez nem tűnt még fel...
*Mondja, de nem azért, hogy felvágjon. Ő szimplán csak okos. Ennyi. És persze szívesen segít bárkinek, még inkább ha neki is haszna van belőle. Amikor Rufus eltolja a tálat, kicsit felhúzza a szemöldökét.*
- Most én egyem meg?
*Kérdezi már mosolyogva, aztán felkap még egy sushit, így végül már nem is marad olyan sok a tálon.*
- És hol voltál a tanév nagyrészében? Én tudod örültem, amikor végre megérkeztem...
*Nem akarja bővebben kifejteni, jobban érdekli a fiú válasza. A ruha említésére ha képes lenne ilyesmire egész biztos elpirulna, de mivel ez vele még sosem fordult elő most is csak legyint.*
- Ugyan. Ez szerintem mindenkin egyformán állna. De a görög ruhát azt megnézném...Vagy például, ha görög istenek lennétek...
*Mondja mosolyogva, hiszen a görögök előszeretettel ábrázolták isteneiket Ádám-kosztümben...*


//user mákostésztát csinál ha kész van ír...//
Vissza az elejére Go down
Vendég



Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 05 2009, 20:01

-Hát te is megeheted*mosolyog a lányra.*-Londonban voltam a szüleimnél. De hát nem azért jöttem vissza, hogy Ádám kösztümben flangálhassak a suliban*mosolyog majd megnézi az óráját.*
-Jujj, már ennyi az idő nekem mennem kell rémtörit hallgatni*majd feláll felkap néhjány sushit és elfut, de azért köszön a lánynak.*
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 06 2009, 15:28

*A fiú éhesen lefut a lépcsőkön a Japán étkezde felé ezúttal italt is hozva magával*
~Remélem megint lesz ott valaki akivel társaloghatok~
*Ezzel a gondolattal ment egyenesen a Japán konyha felé és közben a sushira gondolt*
~De jó lenne ha olyan finom sushi lenne mint tegnap,és olyan jó társaság.
Bár szerintem nem láttak olyan szívesen a kartársaim de azért kedvesek voltak.~
*Ilyen és ehez hasonló gondolatai közepette Longin elérte a shusival teli tálcákat.Sajnos nem volt ott senki és ez megdöbbentette.
~Biztos valami más programuk van~
*Elkezdte enni a shusikat és mikor már ötöt megevett kortyolt egy kicsit italából és csak evett és várt hátha jön valaki*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 06 2009, 15:37

*Rufus sétál a a konyha felé fekete nadrág és fehér póló van rajta. Mikor belép a konyhába meglátja Longint és félálmosan, de köszön kartársának.*
-Szia, Longin. Láttam elég éhes lehetsz, remélem nem baj, ha csatlakozom hozzád? Csak én most kivételesen sütiért jöttem. Most még fáradt vagyok a sushihoz. De azért neked kívánok Jó étvágyat! *majd fog egy tálcát és egy kis sütivel odamegy Longin asztalához, hogy helyet foglalhasson kartársa mellett.*
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 06 2009, 15:45

*Kumiko fáradtan és kissé karikás szemekkel battyog le a konyhára. Nem is igazán éhes, de gondolta mielőtt neki kezd egy újabb fárasztó napnak nem árt valami ehetőt juttatni a szervezetébe. Természetesen most is fekete felső és hozzáillő térdig érő (fekete) szoknya, valamint bakancs van rajta. Amikor belép rögtön meglátja a két fiút még tegnapról, ezért a pultnál felkapva egy adag pokit odamegy hozzájuk.*
- Hello! Csak nem itt tartják a mindennapos pugnax gyűlést?
*Kérdezi meg, kissé fásult hangon, mert a fáradtságtól még nincs igazán jó kedvében. De legalább próbálkozik.*
- Leülhetek?
*Kérdezi meg végül és ha nem zavarja a srácokat akkor ő is helyet foglal és enni kezdi a pokiját.*
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 06 2009, 15:53

-Helló kartárs!-köszön Rufusnak.
-Te minden nap itt vagy?-*kérdezi inkább csak viccelődve mint komolyan*
-Azt hittem mindenki készül a vizsgára.*Ekkor meglátja a lányt*
-Szia Kumiko!Ülj le nyugodtan!-*mondja és bekap egy újabb sushit*
-Jó étvágyat mindenkinek!Ti miért jötetek ide?-*barátságosan kérdezi Longin nem úgy hogy "menjetek el ha nincs rá nyomós okotok hogy maradjatok".*-Én azért mert megéheztem és vágytam a társoságra, de mikor idejöttem nem volt itt senki és aztán jöttél te Rufus utána meg te Kumiko,pont azon töprengtem mi lenne ha találkoznánk és lám, létezik csoda-*folytatja kicsit viccesen mondva a mondandóját.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 06 2009, 16:02

-Nem vagyok itt minden nap csak tegnap voltam, meg ma*mosolyog el a saját válaszán.*
-Szia Kumiko! Hogy vagy? Már rég találkoztunk*mosolyodik el, hisz tegnap taliztak utoljára.*
-És ez nem Pugnax gyűlés csak itt szokott enni ként Pugnaxos, de ahogy láttom te is gyakran jársz ide. Am. mégegyszer köszi, hogy hogy megtisztitottad a sushimat, ha valamelyik tanár észrevette volna, akkor nagy bajba lettem volna, de így te voltál a tegnap megmentője.*mosolyog a lányra.*
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 06 2009, 16:15

*Nyugodtan ül le, és bontja ki a pokis dobozát, aztán előbb Longin majd Rufusnak is válaszol.*
- Én nem hiszek a csodákban, szerintem te azért vagy itt, mert sushi függő lettél tegnap... Én meg jó japánként igyekszem kihasználni a lehetőséget.
*Mondja, kicsit talán durván, de a szeme alatti karikák mögül látszik, hogy nem harap, csak korán van még neki, azért ilyen morcos. Aztán persze Rufusnak is felel.*
- Oh értem, te is megszeretted a japán konyhát. *Kacsint a fiúra, a köszöngetésre, meg a "hős" szóra viszont csak rázza a fejét.* - Legrossabb esetben is annyi lett volna a bűntetésed, hogy takarítasz. Egyébként meg semmi extra nem volt benne.
*Közben ellenőrzi, hogy most is kilóg-e a pálcája vége a szoknyája zsebéből, majd ismét a fiúkra pillant.*
- Remélem tanultatok a tegnapiból, és nem mentek sehova sem pálca nélkül...
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 06 2009, 16:21

-Lehetséges hogy függő vagyok , nézzétek mit tanultam-*mondja és ujjai közé tesz 3 sushit és egyszerre betömi a szájába , pár másodprc rágás után lenyeli a őket.*
-Na mien volt?És igen tanultam a tegnapiból-*mondja és előveszi a táskájából ,ami mindig vele van,a pálcáját.
-Látod? Rufus neked itt van a pálcád?
*Kérdezi és betöm még 3 sushit.*
-Jah és lehet hogy te nem hiszel a csodában de a varázslatban hinned kell Kumiko.Biztosan átkot szórtak rátok és azért jötetek ide . *Mondja a fiú viccelődve és várja a választ Rufustól*.
Vissza az elejére Go down
Vendég



Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 06 2009, 16:33

-Még szerencse, hogy én nem lettem függő csak éhes vagyok, mert most későn keltem, úgyhogy elég fáradt és éhes vagyok. De am. tényleg jó ez a japán konyha, ha egy kicsit hamarabb próbálom ki akkor biztos, hogy minden nap japán kajákat ennék, de legjobban a sushi ízlik nekem is, de ettől még nem vagyok sushi függő*mosolyog a többiekre, majd válaszol kartársa kérdésére.*
-Nekem is itt van a pálcám.*és a előveszi inge alól a pálcát és leteszi az asztalra.*
-Tudjátok mit láttam?*ezt csak költői kérdésként tette fel.*-Egy séta pálcában volt a varázsló pálcája és én is olyat szeretnék.*ha vették a lapot akkor lehet, hogy karácsonyra meg is kapja ajándékba. Majd végignézi kartársa mutatványát.*
-Ügyes vagy Longin! De én sajnos most nem tudok ilyen mutatványokat, mert én nem eszek sushit. *mosolyog kartársára.*
-És amúgy hogy aludtatok?*kérdezi, hogy ne álljon meg a beszélgetés.*
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 06 2009, 16:48

*Nagyra nőtt szemekkel figyeli, ahogy Longin a szájába tömi a sushikat. Kissé el is fintorodik, de csak Rufus után válaszol.*
- Fantasztikus... Ekkora szájat, még nem láttam... Te figyelj, senki nem tanított neked illemet?
*Most viszont teljesen jól hallatszik az irónia a hangjában, és érződik, hogy nem tetszik neki a látvány. Aztán, hogy ne tartsák annyira bunkónak, nah nem mintha érdeklené, hozzá teszi.*
- Az ételt tisztelni kell Longin. És élvezni kell. Ha ennyit tömsz egyszerre a szádba, akkor nincs lehetőséged arra, hogy megízleld a különböző összetevőket, és hogy milyen hatással vannak azok egymásra.
*Magyarázás közben egy pokival a kezében gesztikulál. Reméli, hogy megéri a másik mire gondolt, egyáltalán nem akarta megsérteni vagy ilyesmi, egyszerűen csak nem tetszik neki, hogy a hazájának finomságaival, ilyen gusztustalanul bánnak.
Annak már örül, hogy legalább pálca van náluk. Rufus megjegyzésére felhúzza a szemöldökét. Hiszen sok varázslónak van a sétabotjában a pálcája, nincs ebben semmi érdekes...*
~ Lehet, hogy mugli származású? De nem nem hiszem. ~
*Megkérdezni persze nem kérdezi meg őket, mivel ezt nem illik, de mivel Rufus az éjszakájáról kérdez azért "udvariasan" válaszol.*
- Szerinted? Nagyon fárasztó volt a tegnapi nap... Alig aludtam pár órát.
*Mondja és pont ekkor ásítania is kell, ezért a kezét a szája elé teszi. Majd kérdőn pillant a fiúkra.*
- Ti jól aludtatok?
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 06 2009, 16:54

-Bocsi Kumiko
-Én mivel nagyon fáradt voltam jól aludtam sajnálom hogy te nem Kumiko.-*mondja a fiú és elvesz egy sushit a tálcáról és szépen lassan megeszi.Iszik hozzá egy kis vizet amit magával hozott.*
-És te Rufus , hogy aludtál?Tényleg , szokott lenni a klub helységben éjjeli póker vagy ilyesmi?
-Te meik hálókörletben vagy?Én a Monvoisoban , de nem biztos hogy így kell ejteni.
Vissza az elejére Go down
Vendég



Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 06 2009, 17:04

-Lehet, hogy igaza van Kumikonak, így most lehet, hogy megsérted az extremusokat.*bár észreveszi Kumiko hangjában a düht, de nem szól róla.*
-Én is jól aludtam köszönöm, csak még hajnalban felkeltem, de szerencsére sikerült vissza aludnom és ezért későn keltem fel. Amúgy én a Polluce hálókörletben vagyok.*válaszol a kérdésre.*
-Nektek van valamilyen állatotok az iskolába, amit magatokkal hoztatok?*kérdezi a többieket.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 06 2009, 17:19

*Kezdjük ott, hogy Killian fel sem akart kelni ma... kezdjük ott, hogy Killian hajnal négyig dolgozott különböző saját varázslatain. Folytassuk ott, hogy Killian nem szeretett reggelizni a többi diákkal, mert azok megbámulták, és összesúgtak a háta mögött. Arról nem is beszélve, hogy nehezére esett mindenféle kommunikáció, főleg a tanárokkal szemben.
Szívesebben maradt volna a szobájában, ahol továbbra is foglalkozhat a zárolt részleg titkával. Nem utolsó sorban Kumiko is annyira bízott benne, és ez még jobban ösztökélte.
De most itt van. Igen, ez a hülye négy hét a világ körül kampány, még jó, hogy nem modelleket vonultatnak fel, akik egyöntetűen csiripelik, hogy "Világbékét, és cuki szandálokat!"... Az biztos, hogy Kumiko-t látni fogja, tisztában volt a dologgal már reggel is. Nem baj, egy kis japán konyha senki kedvét, és gyomrát nem ronthatja el, talán még sushi is van, ami kivételesen piros pont lenne a Tornerans falain belül. Hátrány azonban, hogy az első hét a Japán hét, ami azt jelenti, hogy ki kell menni, sőt... napfény fogja érni Killian-t.
Valahogyan csak átverekedte magát a nem túl nagy tömegen, és kikerülte a halálos sebeket ejtő napsugarakat is, így eljutott a Smaragdzöld tóhoz. A földet bámulva halad tovább, belép a egyik helységbe, és lopva körbepillant.
Azonnal megakad a szeme Kumiko-n, tekintete egy picit elgyengül, mert Ő az egyetlen ismerős arc az egész iskolában, ez pedig megnyugtatja. Odaslattyog az asztalhoz, nem is figyelve a többiekre. *
- Szóval konyhás néni lett belőled? - *kérdezi halkan, finom mosollyal kísérve. *
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 06 2009, 17:38

*Elégedett bólintás, újabb poki a szájba. Körübelül ennyivel reagálja le, hogy Longin vette a lapot. Az pedig, hogy Rufus helyeselni próbál, feljegyzi pirospontként a fiúval kapcsolatban. A hálókörletek említése az első olyan dolog, amin nevetnie kell.*
~ Hogy lehet ilyen hülye nevet adni egy hálókörletnek. ~
- Te jó ég! Milyen hálókörlet neveitek vannak...
*Aztán mivel nem akar túl nagy feltűnést kelteni, inkább befejezi a poki rágást, és csöndbe marad. Ehhez a beszélgetéshez, ő már úgysem tud hozzá szólni, elvégre extremusosként fogalma sincs arról, hogy milyen szobáik vannak a pugnaxosoknak. Még azt sem tudja, hol van a hálókörletük... Igazából azt sem tudja, hol van a klubhelyiségük, vagy bármit... De mivel az emelet felől szoktak jönni valószínű, hogy ott laknak. Már nyitná a száját, hogy megkérdezi, mégis merre van a pugnax "bázisa", amikor Rufus megkérdezi van-e valamilyen állatuk. Egy pillanatig gondolkodik, hogy említse-e a gekkóit, eddig ugyanis ha említette, akkor furán néztek rá. De nincs ideje válaszolni, mert egy hang-egy kevesett hallott hang, amit ennek ellenére is bármikor felismerne-, szólal meg, s ahogy felemeli a fejét, meg is bizonyosodik róla, hogy Killian látogatott el a japán hétre. Az hogy a fiú arcán egy mosoly is rejtőzik, már csak hab a tortán. A mondat már kevésbé tetszetős...*
- Úgy nézek ki mint valami kövér menzás néni?
*Teszi fel a kérdést, mosolyogva, mert bár egyáltalán nem tartja magát szépnek, azt biztosan tudja, hogy nem kövér. A menzás nénire lehet hogy hasonlít, azt már nem tudja... De aztán csakhogy tudja a srác is, hogy nem ő nem itt tevékenykedik, kiegészíti a mondandóját.*
- Egyébként nem. Én a teamester vagyok.
*A mondat rendkívül magabiztosnak és büszkének indul, de végén elcsuklik a hangja, és látszik, hogy nem örül a dolognak...*
- Ülj le.
*Kéri a fiút, és mellette lévő üres székre mutat.*
~ Legalább egy valaki legyen itt, akivel tényleg szeretek beszélgetni. ~
*Nem mintha a két másikkal nem szeretne... De mégis. Killian az Killian. Ennél jobban még nem tudta megmagyarázni magának. Aztán mintha mi sem történt volna Rufusra és Longinra néz, és megválaszolja az előbbi kérdést.*
- Nekem gekkóim vannak. Kettő. 40 cm-esek és állandó 28°C-t kell bíztosítani számukra. Nektek van itt valamilyen állatotok?
*Kérdezi meg, ezúttal mindenki felé intézve a szavait...*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)   Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig) - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Japán konyha (reggel 10-től este 10-ig)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Kalandok, programok :: Négy hét a világ körül :: Japán hét - Extremus-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés