Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Poros raktárterem - Page 3 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Poros raktárterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Poros raktárterem - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Poros raktárterem   Poros raktárterem - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 07 2010, 22:52



Izzy

*Ed se normális, csak elnyomta magában. Néha azért előtör a régi jó hülyesége, egy ilyen Izzy rabszolgát, aki egész nap szórakoztatná nagyon is elviselne. Segíteni hangos meditációval és sok szájába csokitömködéssel és egészen visszakapná a dilis énjét, aztán még fű se kéne neki, a fiút nézné nagy óriásmókusnak, szegény meg rohangászhatná vele körbe-körbe a kastélyt. Az álmodozásból a szomorú, fájó valóság csúnyán kizökkenti, Izzy egy bonyolult logikai kérdést intéz hozzá a legyezők és tejszínhabok kölcsönhatásáról.*

-Végülis...sosem voltam még teljesen habos. Megenném én magamról is...sőt pakolás! Jót tenne a bőrnek! Van nálad?*Képes lenne most Izzyvel bekenetni magát. Persze azt nem hagyná, hogy a fiú nyalja le róla, max. ha fogócskáznának. Hülye játékokban benne van...s az neki tényleg csak játék lenne. A gondlatra, hogy Izzy a kezét nyalogatná kissé felnevet. Áh, Izzy olyat nem merne, hogy ledugni a torkáán...Azért egy ijedt pillantást megejt hátra, ez sem jöhet jól a fésülésnek.*
-Fúúúúúj...Dehogy dugnád...nem mernéd...*Fordul gyorsan előre.Még csak egy ember volt olyan elvetemült, de azt élvezte. Viszont, hogy egy fiú...neeem, ezt Izzy sem gondolhatja komolyan. Az ő ártatlan lelke...na meg a torka, az lehet még ártatlanabb. Sőt, biztos benne, hogy úgy tényleg megfulladna és a végén ígyis úgyis elvágnák a torkát.
-Nem nagyon értek az orvosláshoz...de addig fogsz nyaggatni még a végén nem nyíratom ki magam veled. Végülis...csak azért nem tenném, mert szívességet tennék a világnak, de néha nem nagyon érdekel...Na meg félteném a lelkiismeretedet...Jah és pikkel rám a gyógyító! El sem hinnéd mennyire...Azt hittem felrúg székestül. Ezért nem ajánlom...Bele halnék, nem segítene nekem, te meg gyilkos lennél.*Gyenge pillanatában lehet megkérné Izzyt vigye el az erdőbe és ott gégemetssze...A röhögésen már csak a szemét forgatja.
-Anyám, tiszta perverz vagy...tényleg ennyire beindulsz a vértől? Hát mivel szoptattak téged? Tuti nem tejjel...*Elképzeli a jelenetet, bár a vérző torkú emberek nem a kedvence, azért most már nincs úgy ki tőle...Régen attól is rosszul lett, ha egy állatnak elharapták a torkát...*
-Mert superman vagyok!*Amúgy igaz, rosszul taktikázik, ha Izzyt le akarja beszélni a torokmetszéstől...Végül még tényleg a kezébe nyomja a kését. A fésülést különben élvezettel viseli. Mindig kicsit elpilled ilyenkor, félig lehunyja pilláit, szereti, ha simogassák...Tényleg kéne neki valami szeretet szolga, aki egész nap ölelgetné, néha megcsókolná és folyton simogatná a haját...Ednek van fantáziája, ha Izzy így folytatja sóhajtozni kezd...meztelen, fekete, nagymellű rabszolganőkről...Ahogy Izzy mesél, a felnevetésbe bele is vegyül már egy-két sóhajtás, bár az öreglány képe nem jön össze fejében a szép, fekete négernőkkel...*
-Akkor már érthető... Azért tényleg tiszta szenvedés volt az életed, haver...hogy a fenébe élted túl? Meztelen Juliska...hm...ez már jobb. Ja, aha igen...hát nem jobb úgy? ?Minek van felöltöztetve szerencsétlen lány? Neee, ne a banya, csak meztelen...békén hagyják. Most képzeld el milyen undorító lenne, ha a banya turkálna benne,fúj...Jancsi meg a testvére...Vérfertőzés. Nem, ő magának csinálja... *Nem kéne ilyesmikről fantáziálnia mert még beindul Izzy fésűje alatt...Dehát kamasz gyerek, most jött rá, milyen fantasztikusak a nők és egy rohadt magazinja sincsen... Se cigi, se pia, se fű és még magazinok se...tiszta aszkéta életet él...*-Jah igaz...nincs szerencséd. Azért elég ciki lesz 30 éves korodban majd színházba menni vele...*Tér vissza a nénike témára. A gégemetszéses cucc tényleg jól sikerül, ezen együtt vigyorog Izzyvel. Kinézi a gyerekből, hogy jobb vadász lenne, mint ő, bár igaz, hogy ott nem torkokat kell vagdosni, tulajdonképp nem is vagdosni. Erre inkább nem gondol, röhög a fiktív dolgokon, Izzyvel könnyű, olyan természetesen jön neki. Csak ezen a lépcsős haj dolgon hallgat el, értetlenül bámul maga elé, igazság szerint fogalma sincs, mit akar a fiú...Lépcsők a hajba? Elképzelve elég hülyén néz ki, annyira, hogy röhögni sem tud rajta.*
-Lépcső...és a tetvek majd azon fognak erobikozni...Tudod mit...ha ennyire be vagy sózva, akkor lenyírhatsz...három kerek centit...Nem többet, hármat, de lépcsőt ne!
*Edet simán megnyírhatná, pálca nélkül egy csaj is megveri...hármas fizikummal, 150 cmvel? Izzy ráüt, úgy marad, dehát bízik a srác jóindulatában...Talál is ollót abban a táskában, csak elég kicsi...Mintha a körmöt nyírnák vele. "Csak hármat!" tekintettel Izzy kezébe nyomja a szerszámot, aztán hallgatja a felvilágosítást. Valahogyan rosszul szívja be a levegőt, úgyhogy pár perc köhögés lesz a vége, már annál a résznél, hogy a lányok hol véreznek, mert a dolog szerkezetét maga elképzelve már világossá válik számára hogyan kell azt a valamit használni.*
-Ahha...tudom, kiszülik ott...Tudom...de azt nem tudtam, hogy véreznek is...ez tök rossz...akkor ők állandóan véreznek akkor? Jesszusom....Ez érdekes...Megkérdezem majd egy lánytól, hogy vérzik-e, meg mikor szokott...A fiúknál nincs ilyen ez biztos,ugye?*Halálosan komoly képpel bámul Izzyre, ez nagyon fontos, bár nem hiszi, azért a fiú biztos jobban tudja. Ez egész borzasztó...elgyengülnek meg minden...Hogyhogy a lányok egyáltalán élnek? Nah, ő biztos, hogy nem lenne lány...kikészülne tőle...Ennyi energiát veszteni és alig látszik meg rajtuk! Ez maga a pokol, szinte beleszédül. Lehet mégis kell az a gégemetszés, Stephanonak majd azt mondja: megjött a torkomnak, szülni fog.*
-Akkor...biztos azért tudnak szülni, mert tudnak vérezni...Húh...akkor akkor véreznek, ha szülnek! Biztos, hogy nincs nálad? Erre szívnom kéne! Értem...bár szerintem akkoris jó lenne...én majd seftelek!*Jelenti ki, akarja a néger rabszolganőit. Persze az egészből nem lenne semmi...mindenki kölyökként kezeli, kirúgnák, ahogy a cigi, pia és szexsopokból.Biztos csak azért kellenek neki ezek a dolgok, mert nem kaphatja meg őket, aztán visszasírná a csokis időszakokat. Jó, hogy arra van pénze, most, hogy leégett a háza...Igen, semmi tiltott dolog, nem futja rá...és most a vérzésen is túl kell tennie magát.*
Vissza az elejére Go down
Paolo de Sica
Diák - Pugnax
Paolo de Sica

Férfi Ikrek Jelige : A legnagyobb vágyam tudod, mi? Tulajdon árnyam átugorni.
Hozzászólások : 42
Évfolyam : Első
Kor : 32

Poros raktárterem - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Poros raktárterem   Poros raktárterem - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 09 2010, 22:55

Kriszty

* Még jó, hogy neki kicsi van, más csutkából persze, másról meg nem nyilatkozna még. Mégis így is látszik, hogy nyeldekel, de nem is baj, ha szégyellné, sem tehetne ellene, de Paolo nem az a típus aki szégyelli az ilyen dolgokat.
Az meg messze nem talán, hogy mi járt a fejében a lány dekoltázsát szemlélve, de talán ez nem is meglepő, melyik pasinak nem ugyanaz járna az eszében? Jobban szeretné megnézni, közelebbről, szívesen le is tesztelné, hogy valóban olyan-e a tapintása mint amilyennek véli. Huh, ebben jobban bele sem mer gondolni, mert a végén bajok lesznek, komolyan.
Főleg, hogy közben a lány ujjai tesznek róla, hogy immár ne sok dolog járjon a fejében, vagyis egy dolog sokféle változatban.
Kíváncsiság olvasható ki a tekintetéből és érezhetően növekvő vágyak, akkor is ha sejti, hogy nem kéne, hiszen ez túl szép, hogy igaz legyen.*
- Én leszek az első aki minden éjszaka ében várom, hogy a mumusom jöjjön és kísérts, de ha nagyon félek, majd mellém is bújsz az ágyba?
* Ha tudná, hogy a lány mink kuncog, ő ezt is értékelné. Oh igen, simogatná, érintené, és még akarja is. Mi lenne ebből?
Azért legyünk őszinték és valljuk be, hogy Paolo nem pont azért jött be, hogy kikezdjen a lánnyal, úgy vetődött ide, mint egy eltévedt madár. Az meg, hogy a lány éppen púcsított kifelé, csak jel volt, hogy ide bizony megéri betérni. Ám ahogy a dolgok jelenleg állnak, ez egy nagyon jó döntés volt, a sors keze.
Nem igazán tudja mire vélni a lány viselkedését, vagy bátorítja, mert neki is élénk a fantáziája, és lenne kedve egy kis játékhoz, vagy bátorítja, hogy végül jó nagyot koppanjon, akkor majd a vödrök okozta stressz semmi lesz ahhoz képest.
De erre majd ráér akkor gondolni, ha itt lesz az ideje, akkor majd úgyis ki kell találni valami nagyon frappánsat, hogy csak kevéssé égjen be.
Érzi a másik arcát, ahogy hozzá simul, nem zavarja hevessége, csak olaj a tűzre. Az alsó sandítás pedig kifejezetten azt érzékelteti, hogy a lány flörtöl vele, de ez lassan nem lesz kétely.
Hagyja, hogy a félő megálljon félúton és forró tenyerét ráfekteti, hogy a lány ne lássa a nem létező kék foltot. Most erre mit is mondhatna?*
- Én jobb lennék. Látnám hol kell mosni, hogy nyoma ne maradjon a mai napnak, márha te is így szeretnéd.
* Nem akar erőszakos lenni, de lenne kedve ahhoz amiről beszélgetnek, így szemlélve a lány sokkal jobban tetszik neki, mint eddig. Azért abban mégis bízok, hogy a lány nem véletlen ilyen vele, ilyen kihívó. Lehet, hogy a lány full bevállalós, pont mint ő, neki való lenne. Egy mosoly a gondolat hatása. Az sem baj, és sejti, hogy így van, ha a lány másokkal is flörtölget, az csak méz lenne a madzagra. Ebben az a jó, hogy semmi elkötelezettséget nem tartalmazna, attól meg a fiú retteg, de jesszus hol jár már gondolatban?
Ha a lány hagyja összekulcsolja ujjaikat, hogy még közelebb húzhassa, viszonozza a pillantást, és máris kedve lenne mindenhez, hiszen a helyzet annyira kecsegtető, annyi minden rejlik benne.
A feltett kérdésre csak elmosolyodik.*
- Mit is mondhatnék? Most sokkal jobb a helyzet, nem arról van szó, hogy fel kell mosnom, hanem, hogy esetleg téged kell portalanítani. Minek tagadnám, hogy ez sokkal jobban hangzik? Attól függ. Lesz-e jutalmam, hogy segítettem neked megmenekülni az ádáz támadó partvistól.
* az, hogy ez nem így volt, nem sokat számít, majd kidumálja, sőt h a kell elismeri, hogy a lány egy hős volt, ha ez ahhoz segíti, hogy bele kóstolhasson a vállába mondjuk, a többit meg el sem meri gondolni.
Közelebb lép megint, és élvezi, hogy jóval magasabb, mint a kis kékhajú. Felé hajol, nem titkolt szándéka, hogy megcsókolja, csak egy apró pici biztató jelre vágyik. Azt meg csak reméli, hogy nem ropog pór a fogai alatt.*


A hozzászólást Paolo de Sica összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 12 2010, 21:08-kor.
Vissza az elejére Go down
Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto
Izzy Maddison

Férfi Kos Jelige : Az embernek az a sorsa, ami, és az élet különben is illúzió.
Hozzászólások : 439
Évfolyam : Első
Kor : 31

Poros raktárterem - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Poros raktárterem   Poros raktárterem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Feb. 10 2010, 22:44

[Ed]

*A rabszolgasorsot csak abban az esetben élvezné, ha kapna mellé egy Leoncio mentalitású rabszolgahajcsárt, aki időnként alaposan kikötözné és elverné. Jah, és persze azt is elvárná, hogy a nép, az istenadta nép gyűjtésbe kezdjen a felszabadítására, hogy aztán a teljes összeget átutalják a bankszámlájára.*
-Mégis minek nézel te engem? Cukrosbácsinak? A csokikat sem eszem éjjel-nappal, mert akkor már gurulnék, de majd legközelebb szerzek neked tejszínhabot, aztán lemegyünk az usziba, és majd jól lefújlak, csak közben szerezz valami kedvedre való hölgyeményt, aki segít lenyalogatni a hátadról, hiszen azt kötve hiszem, hogy ennyire hajlékony vagy!
*Arra, hogy mit merne, meg mit nem, csak hamisan vigyorog, az már más kérdés, hogy mostanában nincs kedve mással csókolózni, csak Noellel, úgyhogy nem feszegeti tovább ezt a kérdést, inkább nem győzi meg róla Edet, hogy szerinte ez egy cseppet sem undorító dolog, majd ha annyira érdekli őt a téma, akkor ráébred mással.*
-Jóvanna, nem nyaszajintom ketté a torkodat, hogy lásd, mennyire rendes vagyok! Amúgy meg miért is pikkel rád a gyógyító? Biztos, hogy nem hagyna téged vérbe fagyni, mert köti őt az orvosi esküje, és akkor nem gyógyíthatna többet, mert én aztán tuti ellene tanúskodnék, és nincs az a bíróság, ami felmenti őt!
*Ez merész kijelentés volt a részéről, hiszen nála könnyen kitalálhatják, hogy nem beszámítható – és még csak nem is tévednek olyan sokat. Ed kérdésére csak röhögni tud, hiszen tudtával nem indul be a vértől, eddig legalábbis még senkiről sem akarta lenyalni, vagy ilyesmi.*
-Persze hogy perverz vagyok, jó, hogy rájöttél végre, de nem élek vérrel, köszi! Csecsemő koromban a trollok tápláltak kőtejjel, nem? Apukám meg egy unikornis volt, azért nyerítek néha röhögés helyett…
*Szívesen hülyíti Edet, hiszen azt már észrevette, hogy könnyen elhisz ilyesmiket. Mivel a srác az imént közölte, hogy ő Supeman, ezért csak kiböki ő is, hogy Cid minek tartja.*
-Én meg kisisten. És? Nagy ügy haver! Nekem már toborozzák a híveimet, és állítják az oltáromat!
*Jó hogy nem ölt nyelvet, és nem mutat neki szamárfület. Egyetlen dolog tudja csak elterelni a figyelmét arról, hogy tovább folytassa a „ki tud nagyobb hülyeséget állítani magáról” játékot, mégpedig Ed tincsei közti turkálás. Ezt a műveletet mindig nagy átéléssel szokta végezni, és ilyenkor egy kicsit megsüketül, úgyhogy nem hallja a srác nyöszörgését. Még szerencse, mert egyből megkérdezné tőle, hogy mi is jár a fejében. Azért a következő beszámoló Juliskáról eléggé megdöbbenti őt, hiszen eddig azt hitte, hogy Ed tényleg teljesen gyerek még, és annyira nem gondolt még bele abba, hogy ki, mikor hol nyúlkál, és azzal mit is szeretne elérni.*
-Hűha! Azt ne mondd, hogy ez most pattant ki a fejedből, mert nem hiszem el! Te ilyesmiről szoktál fantáziálni?
*Izzy hiába nem ma született, ártatlan bárányka, de ettől még az ő kezében is megáll a fésű. Lassan ott tartanak, hogy neki kell majd a sráchoz továbbképzésre járnia.*
-Jahm egyébként így, hogy bentlakásos suliban vagyok, nem tragédia az életem, láttál-e már valaha szomorodni? A vén banyát meg túlélem nyaranta, de volt már hogy megszöktem. Tavaly nyáron is másfél hónapig a nyomomat sem találta szerencsére. Tehát színházba biztos, hogy nem fogok vele járni, amint nagykorú leszek, soha többet nem lát. Majd megcsinálom a magam szerencséjét!
*Erre számos kidolgozott, és kevésbé kidolgozott ötlete van már. Van, amit egyedül agyalt ki, de vannak Noellel, meg Leanne-el is közös ötleteik. Az persze megint egy másik kérdés, hogy ezekből melyik valósítható meg, és melyik csak az elvadult fantáziájuk terméke?
-Tetvek? Nem, barátocskám, tévedsz, a motoszkálás, amit időnként hallhatsz, az belülről jön, a hajad tiszta és egészséges, csak kicsit kócos. /remélem, jól tudom : )/
A hajban lévő lépcső csupán annyit jelent, hogy nem mindenhol egyforma hosszúságú, azon nem tudnak edzeni a nem létező tetveid. Persze szép elképzelés lenne, hiszen tavaszra kicombosodnának, és még nagyobb erővel élősködhetnének rajtad.
*Jókat röhög azon, hogy a tetvek edzést tartanak, bár elakad annál a résznél, hogy hogy működne náluk például a zsírégetés, meg a szálkásítás. Remekül szórakozik, míg a szüléses részhez nem érnek. Legalább ezt nem kell Ednek elmagyaráznia, ennyivel is könnyebb dolga van, de úgy látszik, elkél némi pontosítás.*
-Nem, nem állandóan véreznek, azt tényleg nem élnék túl. Elég nekik havonta egyszer, és az is csak néhány napig tart. Viszont ne nagyon kérdezgesd a lányokat erről, mert totálisan ki fognak akadni. Csupán csak az történik a testükben, hogy hamarosan újabb sejtecske érik, amiből kisbaba lehet, ha történik némi közbeavatkozás a fiúk részéről, és a kis kehelyben, ahol a baba szokott növögetni, megágyaznak az új sejtecskének, tehát a régi ágyneműt eldobják, és azért véreznek. Az ágyneműt amúgy nyálkahártyának hívják. Érthető voltam? Szóval ez egy teljesen természetes dolog, és a lányok nem szeretnek róla beszélni. Sőt, régen, még a bibliai időben tisztátalannak nevezték őket, és külön kellett vonulniuk.
*Igyekszik virágnyelven, de érthetően fogalmazni, s közben Ed arcára les, hogy valóban megértette-e a dolgokat?*
-Nem, a fiúknál nincs ilyen, hiszen nekik máshogy néz ki a berendezésük. Egyszerűen nincs hely az ilyesmire, hiszen ők adnak, a nők meg befogadnak… ööö… dolgokat. Ezért szülnek ők és nem mi. Amúgy az is egy véres jelenet, de nem olyan borzasztó. Amúgy meg nincs most nálam semmi, eskü!
*Tényleg nem lenne jó, ha ő szoktatná rá a srácot, és amúgy neki is olyan drasztikusan kell csökkentenie az adagját, hogy már ott tart, lassan egyszerűbb lenne leszokni, mint ad hoc jelleggel anyagozni.*

Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Poros raktárterem - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Poros raktárterem   Poros raktárterem - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 12 2010, 23:19

Az, hogy nekem mik is a szándékaim, egyenlőre rejtél, bár ha Izzy beleolvas tudna mesélni, hogy belemenős vagyok-e ilyen téren, vagy sem, de ki kérdezősködik itt ilyeneket?
- Ajjaj, mellédbújni? Nem is tudom. Ugyan minek?
Megjátszott ártelensággel, de valós szerénységgel lesek rá. Nem tudnám eldönteni, hogy mint mumus mi is lenne a dolgom, de biztosan nem az, hogy kedvére tegyek, hanem inkább annak ellenkezője. Ijesztgetni szoktak a mumusok, vagy tévednék? Ráadásul én egy vedér alakjában jelennék meg, amit simogatni elég érdekes lenne, bár az álmokba minden belefér.
Az őszinteséghez az is hozzátartozik ám, hogy én sem azért fordultam fenékkel a világnak, hogy ezzel becsaljam azt, akiről nem is tudtam, hogy ott van. A sors kezének iráníítására nekem sincs jogom, s nem is áll szándékomban. De kérdés, hogy a sors milyen utat is szabott nekünk. Közöset egy óára, egy éjszakára, egy hónapra egy évre? Vagy pár perc múlva Paolo lesz az, aki faképnél hagy?
- Ne maradjon? Én másra gondoltam.
Konkrétan arra, hogy valami féle nyoma jó lenne, ha maradna. Mondjuk egy emlék, legyen az szép, vagy sem. Az én emlékképeim között a fiú már kapott egy aprócska helyet, hisz ezt a délutánt nem lehet elfeledni könnyen. Nem hadakozik az ember sokszor vödrökkel, felmosókkal, de az, hogy ehez jó társasága akad, s nem is akármerre tekeregnek a gondolatai az említett ifjúval kapcsolatban, az nyomot hagy maga után.
- Lehet, hogy jobb lennél, de nincs erre megfelelő hely....nincs közös fürdő az iskolában.
Halkan, suttogva beszélek, mintha lenne bármi félnivalóm. Kit érdekel az, hogy én egy szinte vadidegen fiúval akarom lemosatni a port magamról...
Apró ujjaim az övéi közé csúsznak, lenézek egy illanatra kezeinkre, majd vissza fel a szemébe, kíváncsian kutakodva ott, hogy vajon mi rejlik gondolatai legmélyén. Nem, nm arra vagyok kíváncsi, hogy éppen melyik pozícióra gondol, hanem hogy mi van ezek mögött.
- Valóban jobb a helyzet. Csend van, nyugalom és béke. Tudok kicsit gondolkodni is a jutalmon. Mit szeretnél?
Költői kérdések zömét sikerült ma feltennem, de időm ezen merengeni nincs, hisz ahogy szemébe nézek, s ott látom azt a tekintetet, ami mindennél többet mond, s az is tudja ösztönösen, hogy a fiú mit szeretne, akit soha életében nem csókoltak még meg. Az apró jel....mi is lehet egy ilyen apró lánytól mint én, ahogy ő közeledik felém, én lassan emelkedni kezdek, lábujjhegyre állva, hogy félúton összetalálkozhassanak ajkaink, összeforrva egyé, lágy érintésekkel jutalmazva a másikat. Apró kezem sem tétlen közben, lassan végigsiklik a fiú arcán. Majd elszakadok tőle, visszaereszkedek a földre, s zavartan mosolygok rá.
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Poros raktárterem - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Poros raktárterem   Poros raktárterem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Feb. 13 2010, 16:58




++Izzy++


*Izzyre vigyorog, el tudja képzelni cukros bácsinak, ártatlan ötévesek perverz megrontójának. Viszont ő magáról azt hiszi, már marha öreg és Izzy kisebb gyerekekre van tervezve, sőt ő már nem is gyerek, úgy hogy alapból törpében gondolja tovább saját meseszálát fejecskéjében a Vörös Izzyke meg a hét Törpéről, amiben a fiú marihuánás cukrokat ad be a törpéknek, amitől persze megbolondulnak, az egyik, a Kuka néma lesz, Tudor könyvmoly, Vigyor úgy betép, mint az állat, Morgó depresszióba esik, Szende szüzességi fogadalmat tesz, Szundi narkolepsziás lesz, Hapci meg elkapja a sertésinfluenzát. Persze rögtön röhögni kezd, mint akire rájött a tíz másodperc és ilyenkor örül a ténynek, hogy nem elsős anyag a gondolatolvasás.*
- Kár, hogy nem vagy az, akkor most kifoszthatnálak. *Na igen, ő esküszik azokra a Mariskás cukrokra.*
-Én is egész nap cukrot eszem mégsem gurulok, aki tud vigyázni a vonalaira…*Persze senki nem tudja hogy csinálja, sőt alapból csak hazudhat, inkább fehérafro éhezőnek menne el, pedighát ő mindig igazán őszinte.*
-Hm…ez jó ötlet, akkor nem is te fogod csinálni, hanem valami nő. Veled más terveim vannak. *Jelenti ki, de hogy mi, azt már nem teszi hozzá, húzza a fiú agyát, tőle bármilyen ökörség kitelik, amire megpróbálja rávenni a másikat, már csak az a kérdés Izzy mennyire befolyásolható. A hamis vigyort nem igazán érti, de nem tulajdonít neki jelentőséget, elvégre szent meggyőződése, hogy a fiú sosem csinálna akkora disznóságot vele, már csak azért sem mert fiú, alapból elképzelhetetlen. (számára) Kissé vállat von a gyógyítós kérdésre, egyelőre a torka is marad egészben, nagyszerű.*
- Mert minden felnőttet kikészítek! *Úgy mondja ezt, nagy átéléssel, mintha direkt csinálná, pedig nem, egy hetedik érzéke van hozzá. A diáktársairól is csak azért kezd leszállogatni, mert nem bír egyedül lenni, s mivel eddig elszántan igyekezett megutáltatni magát velük nem vannak róla talán túl jó véleménnyel, s bár nézeteiket nem akarja minden áron megváltoztatni, de önös célok vezérlik, igényli a napi 24 órás felügyeletet.*
- De azért kösz…Majd felfogadlak ügyvédnek. *Veregeti meg a srác vállát nagyvonalúan, aztán a származására tett vallomása után halkan elröhögi magát.*
- Na látod ezt a unikornisos dolgot el tudom képzelni… Akkor félig az vagy, mi? Tudsz nekem unikornis tejet adni, ha nagyon szépen megfejlek? *Hülyéskedik, mondogatja az usere magában, Ed azért nem teljesen hülye, bár valószínűleg ugyan azt gondolja Izzyről, mint a fiú őróla, hogy könnyen elhisz neki bármit, pedig egyszer már felültették ezzel és pont a lovakkal volt összefüggésben a dolog. Viszont egy próbát talán megér…*
- Én meg féldémon vérű vagyok! Azért vagyok kortalan, látod? Nem öregszem! *Szerivel is így próbálta elhitetni, hogy félig démon, miután a fiú letízévesezte, bár nagy önuralomra volt szüksége, hogy ne menjen neki, kiötlötte ezt a kis mesét, hogy rabszolgát csináljon szegény arab diákból, akit sajnos nem ejtettek teljesen a fejére…de Izzyről már el tudja képzelni, hogy beverte a fejét a kiságyba, meg lovak nevelték XD*
-Afenéééébeeee, én miért nem tudok összefutni ilyenekkeeeel? Nekem is kellenek hívek, meg oltár *Nyafog, mint egy tízéves, hát ez sem volt véletlen Szeri részéről, az is alig nyugtassa meg, hogy fésülgetik a fejecskéjét, bár valószínűleg csak rájátszik, hiányzik a szájából az unikornis teje. Közben kiderül, hogy nem is olyan ártatlan, tudja hová szoktak nyúlkálni a lányok, biztos valami tvben láthatta, még amikor Sammy volt a barátja. A fiú kérdésétől fénysebességet megszégyenítő gyorsasággal vörösödik el a feje, most tényleg arról kéne mesélnie miken szokott merengni szabadidejében?*
- Neeem, nem Jancsiról meg Juliskáról, de láttam már olyan képet, ahol a nő azt csinálta. A tetkószalonban, volt egy piercingje a…hehe…inkább beszéljünk a nevelőbanyád pocsék főztjéről *nevet fel zavartan.*
- Nem láttalak még szomorkodni…gondolkodtam is, hogy hogyan csinálod és arra jutottam, hogy a fű az oka…*Tér vissza Izzy boldogságának kérdéséhez, persze az is lehet, hogy ő is azt csinálja, mint ők régen Mickeyvel és akkor nyomban dögledezni kezd sárga irigység kórban. Figyelget a srácra, bólogat, jó, hogy neki vannak ilyen klassz tervei, mint megszökni egy boszorka elől, kicsit le is kanyarodik szája a sarka a végére, milyen szívesen tervezgetné ő is hogyan szabadulna meg nevelő anyja túlféltésétől meg a ráhagyott gyilkos örökségtől, ha még lenne mitől megválnia.*
- Vagy mégsem…*teszi hozzá a monológ végére. Céllal könnyű lehet, sőt, ha célja van az embernek az lelkesítő, úgyhogy megpróbál az Izzyére koncentrálni, hogy legalább annak legyen valami értelme. Szórakozottan beletúr hajába, pedig Izzy már szépen kifésülte az előbb.*
- Még jó, hogy nincsenek tetveim…akkor zsírleszívhatnám a fejem *Ért egyet, motoszkálás az biztos van //jól gondolod Ed szokott mosakodni XD csak kócos, mert fésülködni kevésbé Very Happy//
*Őt nagyon érdekli a babatéma, rábámul a fiúra, néha hihetetlenkedve fejet ráz, sejtecske és levetett ruha, meg fiúk közbeavatkozása. Ennél a résznél megint elvörösödik a feje, nagyot nyel és szapora pislogás kíséri a srác magyarázatát. Egy percig néma csend, aztán lassan, sunyin elvigyorodik, majd halkan röhögni kezd.*
-Nyálkahártyájuk vahhan? Nem mondod? Anyám…van egy hártyájuk, ami nyálas! Fúúúj és azt szokták nyálazni, vagy mi? Olyan, mint a száj? De enni nem lehet vele, mi? *Rázza a fejét nevetve, arra meg csak bólogat, hogy nem szeretnek róla beszélni. Ezt sem rossz tudni, a sunyi mosoly lassan gonoszkás fintorba csap át.*
-Az első dolgom lesz, ha egy lányt meglátok, hogy megkérdezem mikor kezd el vérezni a nyálkahártyája, mert nem nyálazta meg! *Sosem volt jó bioszból…
Közben ellenőrzi a haja nem hullott-e ki még, majd újból belekutat a szeméthalomba, vagy kacatok közé.*
-Nincs itt semmi… de van egy csomó letakart tárgy…szerintem az egy szekrény…Lenyírtad már? Ki akarom nyitni! Amúgy ezekkel a tárgyakkal simán be lehetne rendezni itt egy lakást. *Sóhajt fel vágyakozva, ha nem lenne az a rohadt…kedves szellem…*







Vissza az elejére Go down
Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto
Izzy Maddison

Férfi Kos Jelige : Az embernek az a sorsa, ami, és az élet különben is illúzió.
Hozzászólások : 439
Évfolyam : Első
Kor : 31

Poros raktárterem - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Poros raktárterem   Poros raktárterem - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 14 2010, 17:02

[Ed]

*Tényleg oltári mázli, hogy nem lát bele Ed fejében, mert amit most ott találna, attól valószínűleg három napig egy huzamban röhögne. Na persze, szépe elképzelés, ő mint cukros bácsi, és a nyálát csorgatja az öt évesekre? Sosem voltak ilyen „ambíciói”, ő csak a nagyfiúkat szereti, nem a kicsiket. Persze a füves sütit szívesen osztogatná, hogy ne csak neki legyen jó, hanem mások is megtapasztalhassák azt a felemelő érzést, amit ezek a szerek okoznak.*
-Áhá, tehát a zsebemben akarsz turkálni? Remek…
*Ezen beröhög, és elképzeli, amint Ed alaposan megmotozza. Mondjuk ő is tett már vele hasonlót, mikor kicsi a rakást játszottak a sövénykertben, igaz, csak a farzsebeiről vett mintát, és az alatta húzódó izmokról.*
-Hűha! Mégis milyen terveid vannak velem? Lennél olyan drága, és beavatnál?
*Minden marhaságba azért nem megy bele, van amit ki szokott hagyni, bár azt tényleg túlzás lenne róla állítani, hogy komoly, és előrelátó.*
-Én nem csak a felnőtteket készítem ki! Nem bizony!
*Büszkén feszít, hiszen ő képes mindenkit a sírba tenni a marhaságaival. Legalább találtak magukban egy közös pontot Eddel, bár ő egyáltalán nem igényli a napi 24 órás macerálást. Kifejezetten szereti a maga útját járni, és van egy csomó olyan dolog, amiről mélyen hallgat és nem mond el senkinek.*
-Öööööööö… mikor láttál már te olyat, hogy egy hím állatot megfejtek?
*Még csak az hiányozna, hogy Ed deréktáj alatt elkezdjen a tőgye után matatni. Azért Izzy sem ennyire bevállalós, hiába nagy a szája. Sőt, az utóbbi időben már csak a szája jár a pasizás terén.*
-Aha, féldémon vagy. Mutass valamit. Kápráztass el.
*Hiába nem úgy néz ki, de azért nem olyan hülye, mint amilyennek sokan gondolják. Várakozásteljesen támaszkodik a könyökére, és félrehajtott fejjel várja a bemutatót.*
-Rendben, majd összehozlak Ciddel, és simán beetetjük őt, hogy te is az én félisten haverom vagy, és akkor neked is fog oltárt emelni, meg híveket gyűjteni. Sőt, kitalálhatunk még egy csomó egyéb extra kívánságot is.
*Kifejezetten szórakoztatja Ed zavara, amikor arról beszél, hogy mivel szokott a szabadidejében foglalkozni. A fésű finoman mozog a kezében, mivel a kócos részeket már kibontotta, most tincsenként fésülgeti őket, és szórakozottan tekergeti az ujjai között.*
-Ugye mennyire máshogy néznek ki a nők, mint mi fiúk? Szerintem tök érdekes, de olyan macerásak. Annyi mindent kell tenni azért, hogy közel engedjenek magukhoz, hogy körülnézhess. Csupa romantikus marhaságot várnak, mint például a bókok, meg a büdös virágok.
*Azon felröhög, hogy ő mindig a fű miatt vigyorog. Szép elképzelés lenne, és meg is csinálná, de nincs annyi pénze, hogy folyamatos készlete legyen belőle, így jó ha két hetente egyszer alaposan be tud tépni.*
-Jó is lenne, csak sajnos ahhoz túl csóró vagyok. Bár nem csak betépve mókás az élet. Nézz csak végig először a tanárokon, utána meg a diákokon. Én eddig csak csupa olyan alakkal futottam össze, aki legalább egy picit zakkant volt.
*Annyira egyszerű az élete, keresi másokban az őrületet, amire hamar rá is lel és ettől folyamatosan vigyorognia kell. Elég lenne ennyi a boldogsághoz? Talán igen, talán nem, de tény az, hogy itt jól érzi magát, és már esze ágában sincs lelécelni.*
-Na nem csak azért jó, hogy nem vagy tetves, akkor azok végigmennének a fél sulin, bár én szívesen lehúzogatnám őket egyenként minden hajszálról.
*Amikor kurkászni kell, előtte nincs akadály, legyen szó akár ezer tetűről. Különben is minden haj más, más a szerkezete, a vastagsága, a tapintása, a színe és az illata, minden olyan mámorító, hogy legszívesebben mindenkinek beletúrna a hajába. Ed sunyi vigyorára, és a nyálkahártyás megjegyzésre *
-Merlin szent szakállára Ed! Nem nyálas hártya, hanem nyálkahártya, bár valóba úgy néz ki. Magától nedves, és van ilyen az orrodban is, de nem, ők nem használják ez semmire. Olyan, mintha vedlenének.
*Szuper, teljesen jól haladnak, hamarosan Ed akkora képzavarban lesz, hogy már azt is keverni fogja, hogy fiú-e vagy lány? Közben nekilát a nyírásnak is, de a kisolló nem az az eszköz, amivel kényelmesen, precízen és pontosan végre lehet hajtani az ilyesmit. Csak egy pici darabot vág le a végéből, ami tényleg nem hosszabb, mint 3 cm, s közben behunyt szemmel élvezi a haj sercegését az olló alatt.*
-Mmmm… mennyivel jobb lenne ezt rendes, éles ollóval csinálni! Nyugika, maradt még hajad. Tényleg, most hogy mondod, egy teljesen pöpec kérót be lehetne rendezni ezekból a bútorokból. Nyah, mehetsz!
*Elengedi Edet, hogy kedvére túrhasson, addig ő egy ócska, szakadt komódnak kezdi el nyitogatnia fiókjait.*
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Poros raktárterem - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Poros raktárterem   Poros raktárterem - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 19 2010, 14:04

*Egy picit oldalra biccenti fejét, gondolkodóba esve, majd ujjai lassan megindulnak Izzy zsebe, majd zsebei, (merthogy mind a két kezét kinyújtja) felé. Nem áll szándékában bepasizni, vagy ilyesmi, tudomása szerint a lányokat szereti, nem is mondta neki soha senki, hogy van más lehetőség is, egészen ráállt már a csajokra, noha ilyen korban még befolyásolható az ember, ha nincs inger, választása se nagyon akad.*
-Miért ne! Ki tudja mi van benne...*Aztán még az is lehet elcsenhet egy-két szálat, ő csak erre gondol, nem arra, hogy majd leteszteli Izzy tompor izmai mennyire bírják a csikit, meg egyébként is, ha valami egyszer már felkeltette az érdeklődését abba muszáj belematatnia, hogy a végére járjon. Lyukak, kutak, üregek, ládák, szekrények, vagy éppen zsebek, fenekeken. Egyetlen hely, ahová nem akar beletúrni az ez utóbbi... Ed ujjai mozgásban, van olyan elvetemült és tényleg kirámolja a fiú zsebeit, ha az nem vigyáz. Igaz, hogy Izzyt nem nagyon lopná meg, de a kíváncsisága ettől még a régi, ujjai izgalmas dolgok után matatnak, vagy matatnának...Ha rávenné Izzyt valamire az tuti, hogy nem ilyen szexuális game ower lenne, valami baromság, valami amire Izzy nem számít, de Ed valószínűleg nincs egészen tisztában ezzel a fiú-fiú dologgal, ebből a szempontból nagyon gyerek még, egy igazi szatír, cukros ember kéne hozzá, hogy rávegye dolgokra, addig mindenre öklendezni kezdene "fúúúúúj" a sövénykertes is kikészítette, de oly régen volt már, igyekszik megfeledkezni a gondolatról, hogy nem volt annyira undorító, s ha leledzik is benne szörnyecske elszunnyad a hét fejével.*
-Nyugi, mindjárt megtudod!*ravasz vigyor, ebből sem sülhet ki semmi jó, hétköznapi cucc, hogy sakkoznának, vagy bújócskázni hívná. Izzyt rendkívül bevállalós fickónak látja, ilyen igazi egészséges őrült manusznak, aki fogja és meztelen csiga evő versenyt rendez egy fa tetején karácsonykor. Bevállalós, minden rosszaságra, hülyeségre kapható gyerek, mint ők voltak anno Mickeyvel, aztán lehet majd rájön "hopp, mégsem" hiszen nem ismeri annyira, de csaktalán túléli a traumát. Elhiszi, hogy nem csak a nagyokat, vagyis felnőtteket csinálja ki, s elhalt már miatta egykét agysejt néhány hétköznapi fejben, kisültek az elektronok, beütött az Izzy-jégkorszak, a fiú jött és tarolt, mindenki kidöglött körülötte, csak a mamutok élték túl. Nála is működik a mélyen hallgat és nem mond el senkinek, túl sok dolgot is, s erről a macerálásról is le fog szokni, mert majd rájön, hogy nem ér az egész semmit (kicsit előbbre vagyok :p) és átáll valami teljesen másra. Persze ezt ezen az idősíkon még nem tudja, azt hiszi ringatniuk kéne, meg kismacikat adogatni neki, ölbe venni és altatózni, meg betakarni, mert ellopták tőle ennek eshetőségét, meg satöbbi, satöbbi.*
-Csak hülyéskedtem, tudom, hogy a fiúknak nincs csöcsük, meg tőgyük, meg ilyesmi.*habár Izzyből kinézte, hogy érdekes dolgokat rejteget, de mindegy, ez is csak vicc, csak lökött, nem sötét mint az éjszaka, habár le van maradva és ezzel a női szervek dologgal tényleg nincsen tisztában. Szeri is valami csodát kért tőle, amikor ezt mondta neki, csak az a különbség, hogy Szeri arab lévén tényleg elhitte az elején, hogy féldémon, még hangnemet is váltott, Izzy arckifejezéséből ítélve pedig, ha tojna egy aranytojást sem dobná el tőle az agyát, vagyis nem arab a gyerek és nem idióta. Fenébe...ilyen szerencséje van mindig...*
-ŐŐŐ...el tudom böfögni az ábécét, ha érdekel...*Adja a kínálatot, közben bágyadtan élvezi, hogy simizik a fejét, illetve fésülik, vagyis foglalkoznak vele, na meg persze próbál behatolnia a fiú zsebeibe...*
-Fú, az jó lenne...tényleg van olyan hülye minket imádni? Úgy értem...csúcs...Remélem tud nekem szerezni szőlőszem szájba adogatós nőket, meg sok-sok-sok füvet.*Ábrándozik, bár sajna nem ismeri ezt a Cidet (ha tudná, hogy ő az az őrült vallási fanatikus Mitológiákról...) de mindig is pocsék volt a névmemóriája. A nő és témája dologgal kapcsolatban mélyen egyetért, főleg mert már volt felpofozva egy párszor olyasmiért "nagy a segged"
-Néha olyan...mintha nem lennének komplettek...De tényleg, egyszer egy csaj is odajött, megcsókolt, de nem úgy, hogy lenyomta a nyelvét, hanem csak úgy simán, normálisan és rám nézett, hogy mondjak valamit. Erre én természetesen megkérdeztem, hogy állva akarja-e csinálni. Erre valami olyasmit motyogott, hogy szajhának nézem és elszaladt...Ez már egy csomószor így volt, Ireth is, nem hiszem, hogy ismered, egy csaj...mindig ezért hisztizik. Dehát minek csókolgatnak, mert azt akarják, nem? Nem egyértelműek...*Csóválja a fejét, nem érti, kész.*
-A tanárok szerintem normálisak. Jó Akane egy kicsit szadista...a diákok meg igen..vannak furák, de egy csomó normális is. Mondjuk a másodikos lányok.*Vélekedik. Persze ez mindenkinek jelenthet mást. Szerinte csak Izzy beteg XD lökött, Ireth, Noel, Drac egy kicsit, Dé és ennyi, bár sok mindenkit nem ismer, sőt őket sem teljesen, szal lehet benézi.*
-Az viszont jó lenne, ha tetves lenne az iskola miattam...*Álmodik a nyomor, hogy tetves sulit csinál a Torniból, Izzy megelőlegezett tetűirtó állást kapna. Figyeli mit mond a srác a nők vedléséről, egyszercsak diadalittasan felkiált, közben persze kész a haja is már.*
-Tudtam! Tudtam, hogy kígyók!*Indít egy határozottabb támadást a fiú zsebei ellen, aztán ki tudja hogyan alakul, Izzy mennyire lesz kiakadva, vagy épp engedékeny és megmutassa a tárcájában tartott titkos babakori fotóit neki, vagy nem, akkor nem erőlteti, hogy leráncigálja a srácról a nadrágot, hanem húzza maga után a szekrényekhez, márha elszakad a komódtól és nem talál benne láncfűrészt a gégemetszéshez.*
Vissza az elejére Go down
Paolo de Sica
Diák - Pugnax
Paolo de Sica

Férfi Ikrek Jelige : A legnagyobb vágyam tudod, mi? Tulajdon árnyam átugorni.
Hozzászólások : 42
Évfolyam : Első
Kor : 32

Poros raktárterem - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Poros raktárterem   Poros raktárterem - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 21 2010, 01:09

// Kriszty és Paolo //

* Az események sodrásában, már csak annyi marad meg benne, hogy a lány felajánlotta kívánhat valamit. Amiről előtte beszélgettek szinte nem is lényeg, ő még a csókban tart.
Még azt is alig hiszi el, hogy megtörténik, de megtörténik. Ráhajol Kriszty puhának ígérkező ajkaira és finom, ismerkedő csókba forrnak. Kedve lenne ezen a módon sokáig ismerkedni, de alighogy keze a lány derekára téved, és húzná magához, hiszen az arcát simító forró ujjaik is bátorítólag hatnak.
Nem szeretné, hogy csóktársa messze menjen, viszonozza pillantást, mosolyát, elmerül a lány tekintetében, hogy legyen ideje átgondolni, hogyan tovább.*
- Azt mondod bármit kérhetek? * reméli, hogy a lány nem emlékszik rá, messze nem ezt ígérte, csakis felajánlott egy lehetőséget.
Látványosan gondolkodóba esik, és így is van. Amikor valaki, legyen az nő vagy férfi azt mondja kérhetsz valamit, vagy kívánj valamit, esetleg bármit, oda nagyon érdekeset kell kérni, hiszen ez egy kacér felhívás keringőre.
Biztos, hogy nem hagyja ki. Sok dolog megfordul a fejében, például, hogy hova is csalja el a lányt a vállmosás indokával, lenne is ötlete, uszoda, vagy csak, hozz egy nedves törölközőt, de abban meg igaza van, hogy itt is jó csend van, csak ne lenne por, és egyre sötétebb.
Valami olyasmi kéne, ami nem pofátlan, de kicsit lehet szemtelen, hiszen amit igazán szeretne csak nagy lépéssel közelíthető meg. Nem érdekli, mióta ismeri a lányt, az sem meddig fogja, neki az is jó, ha csak 30 percük van, de az olyan felejthetetlen lesz, gondolataik folyton vissza kavarognak rá.
Egy kezdő most visszadobná a labdát, hogy megnézze meddig mehet el, de akkor a lány is visszalöki, csakhogy látja bizonytalanságát is. Azonnal reagálnia kell, és a millió dolog, ami átszalad a fején…. nos azokból egyik sem tűnik megfelelőnek.
Már azt is tudja, hogy amint a szitunak vége és este az ágyában ezen fog „gondolkodni”, majd eszébe jut ide valami extrém ütős.
Mély levegőt vesz és úgy dönt kimondja, úgy ahogy jön, nem rágja meg jobban. Végül is mi lehet? Mit vesztegetné a drága időt? Elhívja randizni és pont.*
- Maradj velem éjszakára. * mondja ehelyett és megugrik az ádámcsutkája, ahogyan a lány megfigyelte korábban. Nagyon nem ezt akarta kérni.
Tekintetét a lány arcára szegezi, látni akarja mit reagál, akkor is ha tökre nem tudta mit fog mondani, vagyis valahol mélyen biztosan. Már azon agyal mi lesz ebből. Legrosszabb esetben a csaj elküldi, azt már nem hiszi, hogy megüti, esetleg megsértődik, és itt hagyja. Lehet, hogy elbizonytalanodik, de sodródik még az árral és lehet, azonnal igent mond. Ennek mondjuk csekély az esélye, elég felelőtlen lenne, a dolgok meg attól függetlenek, hogy ő sosem csinál ilyen dolgokat, de most lenne kedve.
Szíve mélyet dobban mellkasában, és amíg a lány arca nem árul el valamit aggódva szemléli, ehhez igyekszik mosolyt ölteni arcára, könnyed, laza mosolyt, mely biztosítja törékeny önbizalom álarcát.
Tenyere reménykedve siklik végig a lány hátán, ha nagy a baj esetleg újból megcsókolja beléfojtva így a hallani nem kívánt részleteket.*
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Poros raktárterem - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Poros raktárterem   Poros raktárterem - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 23 2010, 22:18

Paolo

Aki hamarabb mondja ki amit gondol így jár. Kihasználhatják azt, hogy felajánl egy lehetőséget arra, hogy bármit kívánhatnak, kérhetnek tőle. Benne volt a pakliban, hogy bizony a csók után, mely mindkettőnket megérintett, valami extrém, vagy nem is oly extrém ötlettel áll elő. Egész délutánunk arról szólt, hogy egymás érzékeit firtattuk, kíváncsian ki meddig is menne el, s most én szembesülhettem azzal, hogy Paolo vágya bizony több annál, mintsem beszélgessünk róla. Nem csoda ez, hisz férfiféléből van ő is. Sőt, engem sem hagy hidegen az ölelés, melyben állunk itt a poros raktár közepén, s a tekintete is, mely kétségeket sugároz felém. De a kétségek mögött, melyeket a kérdésre várt válasz hoz ki belőle, ott rejlik a vágy, az irántam való érdeklődése. Elmerülök barna szemeiben, s nem tudom mit válaszoljak a váratlan kérdésre. Vágyam az, hogy a játékunkat, melyet eddig folytattunk, tettek kövessék, szeretnék karaiba fonódni, hosszan csókolni őt, itt maradni, vagy más helyet, tisztábbat keresni magunknak, vagy tisztító bűbájjal egy sarkot rendbe szedni…De torkomból dadogó szavak indulnak útjukra, rekedten, nehézkesen, olyan halkan, hogy szinte a számról kell leolvasni azokat.
-Azt…hi..szem, jobb lesz..ha..ha fel…megyek a szobámba.
Hallom visszhangozni szavaimat, de nem akarom felfogni. Elutasítom? Miért? Hisz tekintetemből is kiolvashatja, hogy szeretnék itt maradni. Miért érzem azt, hogy nem szabad?
~Ha nem néznél rám azokkal a barna szemeiddel így…sokkal könnyebb lenne minden. Tudnám mire számítsak, de így?~
Igen, tudnám, hogy ő mit akar. Tudnám, hogy csak egy egyéjszakás, azaz most délutános légyottot akar, s akkor nem gondolkodnék azon, hogy itt kellene hagynom. De így azt érzem, hogy nem szabad. Nem szabad, mert nem tudom, hogy nem fog-e nagyon fájni, ha belemegyek egy kalandba vele, de mégsem tudok ellépni mellőle. Ráadásul érzem ahogy végigsimít hátamon, s bőröm önkéntelenül is libabőrössé válik a kellemes érintéstől.
Vissza az elejére Go down
Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto
Izzy Maddison

Férfi Kos Jelige : Az embernek az a sorsa, ami, és az élet különben is illúzió.
Hozzászólások : 439
Évfolyam : Első
Kor : 31

Poros raktárterem - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Poros raktárterem   Poros raktárterem - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 01 2010, 16:14

[Ed]


*Gyanakodva les Edre, ez a félrebillentet fejecske nem sok jót sejtet, persze Izzy nem az az ijedős fajta, úgyhogy nem rohan el, hanem türelmesen kivár. Valóban jól sejtette, hogy a srác készül valamire, hiszen két kíváncsi kéz bújik bele egy szemvillanás alatt a zsebeibe.*
-Há’hallod haver, egész ügyes zsebes lennél!
*Ahhoz nem kell sok ész, hogy lássa, mennyire tapasztalatlan, sőt párkapcsolati szinten ártatlan fiúról van szó. Ő inkább abba a kategóriába tartozik, akit elkapnak, és nem ő ront meg másokat – persze ez alól is van kivétel, de az egyedi eset volt. Sok dolog eszébe jut a motozásról, és persze csikis is egy kicsit, úgyhogy jókat rötyög, miközben feltartott kézzel magyaráz.*
-Biztos Úr! Kérem, nem én voltam! Az, a másik parókás fickó volt! Tudom! Láttam! Ott szalad!
*Mutogat is a parókák irányába, amik természetesen teljesen mozdulatlanok, de olyan rutinosan adja elő magát, hogy aki nem ismeri, az simán elhiszi, hogy nem hazudik.
A zsebében most nincs túl sok dolog, csak egy lerágott végű ceruza, amivel a horroképregényeit készíti, hozzá egy sajtcetli, három darabos kiszerelésben egy doboz mentás kondom, egy tiszta és egy műsoros zsepi, továbbá egy szál hagyományos cigi.*
-Tudod mit? Tiéd lehet minden ingóságom, amit a zsebemben találtál, ha elárulod, hol szerezted azt a szőlőmagkivonatos óvszert! Szép lassan beszerzem már a legérdekesebbeket, de olyat még sehol sem találtam!
*Hiába, az élet nem olyan egyszerű! Már napok óta kajtat a különféle ínyencségek után, de még a felét sem sikerült megszereznie annak, amit eltervezett. Annak ellenére, hogy kamasz, nem mindenről csak a szex jut eszébe, hiszen minden marhaságra vevő - bár még meztelen csigát nem evett fa tetején, csak bokorban, és nem versenyeztek, hanem fogadás volt.*
-Teljesen nyugodt vagyok, és türelmes. Előbb-utóbb csak kibököd, mire készülsz!
*Az is lehet, hogy ez örökre titok marad, de azért ő még reménykedik abban, hogy csinálnak valami közepes erősségű marhaságot, amivel jól lehet szórakozni, de a suliból azért még nem rúgják ki őket.*
-Huhh! Remek! Már azt hittem, teljesen az alapokról kell kezdenünk a felvilágosítást!
*Mondja mindezt a „ha hiszed, ha nem, még nekem sincs tőgyem” arckifejezéssel. Tudja jól, hogy vannak olyanok, akik őt teljesen abnormálisnak tartják, de azért genetikailag teljesen rendben van. Azért lehet hogy Izzy nem kajol be mindent, de azt az aranytojós dolgot szívesen megskubizná, hiszen olyat még nem látott, bár tény, hogy nem dobná el tőle az agyát, mert bármilyen hihetetlen, azért néha gondolkozni is szokott vele.*
-Az ábécét? Szuper, azt én is elböfögöm, csinálhatunk duettet, vagy kánont. Melyiket szeretnéd?
*Ő sem zavartatja magát, ha kitör belőle a kultúra, akkor aztán nagyot tud alkotni, csak tudják elviselni azok, akik a közvetlen közelében vannak. Mivel nem egy elit helyről jött, hanem tizenegy éves koráig hellyel-közzel az utcán élt, ezért néha kedveli az alpári poénokat.*
-Igen, Cid tényleg nagyon hülye! Mármint kell hozzá egy kis taktikázás, de szinte mindennel be lehet őt etetni. Elég, ha egy kis ideológiát gyártasz arra vonatkozóan, hogy miért is vagy félisten, vagy isten, vagy valami egyéb, természetfeletti erővel bíró lény, és máris imádni fog, és ha ügyesen intézed, akkor beszerzi azokat a nőket, akik majd táplálják nemes tested, és fü… minek neked az a fű? Na jó, nem baj, ha szerez füvet, de elég ha csak nézed, nem kell egyből elszívni!
*Lassan, ha így halad, tényleg az egészséges életmód prófétájává avanzsálja magát. Tudja jól, hogy mivel is jár pontosan a függőség, ezért próbálja meg Edet lebeszélni róla, hiszen csak azért tetszik neki az egész, mert menő dolognak tartja, pedig rengeteg árnyoldala van a füvezésnek.*
-Merlinre Ed! Ezt még én is tudom, hogy a csajok odáig vannak a romantikázásért, és azért, hogy szép dolgokat mondj nekik. A „nyálas és meleg a szád” az például nem az, mint ahogy a méreteit sem illik firtatni, mivel besértődnek egyből. Igen, biztos hogy előbb-utóbb azt is akarják, csak mondom, hogy sok velük a hercehurca. Az első csók után kedvesnek kell lenned, és olyanokat mondani, hogy „szép a hajad” meg „jó az illatod” és még egyéb marhaságokat. Utána elvárják, hogy vigyél nekik virágot, és még több marhaságot mondj nekik, amivel a szépségüket és az eszüket dicséred. Aztán van valami kézen fogva sétálás is a sötétben, amit tényleg nem értek, hogy miért szeretnek annyira, hiszen bármikor előugorhat a bokorból egy mókus… Szal én azt mondom haver, hogy hetek, sőt hónapok telnek el a puhításukkal, és miért? Lehet, hogy mire célba érnél, nemet mondanak! A nők kiszámíthatatlanok és szeszélyesek.
*Épp ezért nem is foglalkozik velük, de ezt nem köti Ed orrára, mert tényleg nem akarja elkezdeni szegény ártatlan lélek „átnevelését”. Arról nem nyit vitát, hogy szerinte ki normális, meg ki nem, mert ő mindenkiben meg tudja találni az őrület csíráját, és amilyen kis ügyes, azt is el tudja érni, hogy az rendesen szárba szökkenjen, és kivirágozzék. Tehát szerinte itt mindenki zakkant egy kicsit, csak azt nem veszi észre, hogy mindig ő hozza ki belőlük a hülyeséget.*
-Bezony jó lenne, ha mindenki tetves lenne! Az maga lenne a mennyország! Jönnék én és kedvemre hajazhatnék!
*Nagyot sóhajt, és behunyt szemmel álmodozik. Annyi gyönyörű hajkoronát látott már a suliban, és olyan kevésbe mélyeszthette csak bele vékony ujjait, hogy szinte belesajdul a szíve. Viszont, ha tényleg elszaporodnának a tetvek, akkor számára beköszöntene a Kánaán, és kedvére dúskálhatna a dús fürtökben.*
-Igen, azt hiszem igazad van, a lányok valóban kígyók! Hűvösek, nedvesek és vedlenek, sőt még sziszegni is tudnak!
*Teljesen komolyan bólogat Ed megállapítására és csak egy aprócska vigyor húzódik meg szája szélében. Lehet valami a megállapításban, és ő erre még soha nem is gondolt!*
-Zseni vagy haver! Most már tudom, miért olyan furák!


Vissza az elejére Go down
Paolo de Sica
Diák - Pugnax
Paolo de Sica

Férfi Ikrek Jelige : A legnagyobb vágyam tudod, mi? Tulajdon árnyam átugorni.
Hozzászólások : 42
Évfolyam : Első
Kor : 32

Poros raktárterem - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Poros raktárterem   Poros raktárterem - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04 2010, 00:43

// Kriszty és Paolo //

* Levegőt sem mer venni, a pillanat olyan gyorsan elúszhat, észbe sem kap. Izgatottan siklanak végig ujjai a lány hátán, türelmetlenül toppant.
Alig várja, hogy a lány választ adjon.
Reggel már tudta, hogy ez egy ígéretes nap, de talán ez még annál is jobb lehet, hát miért ne tegyék azzá, ha mindketten ugyanarra vágynak?
Nem gondolja „egyéjszakásnak” egyszerűen ő most csak ebben az egy lehetőségben gondolkodik.
Minek gondolja tovább, ha még abban sem biztos, hogy ez összejön. Ugyanakkor most az sem jut eszébe, hogy végigjárja az udvarlás rögös útjait. Nem azért mert a lány nem érdekli, hanem mert egyszerűen nem akarja végiggondolni, olyan törékeny dolog ez, mint egy szappanbuborék. Ha Kriszty elutasító lesz vele, akkor minden szertefoszlik, és meg sem érte a fáradtságot.
Szeretne még valamit mondani, de ami az előbb hangzott el, annyira nem volt ínyére.
Határozottan megrázza a fejét, a gondolattól is émelyeg, hogy a szobájába menjen, ahhoz neki semmi köze nem lesz. Nem akarja, hogy elillanjon a parány varázs, mely jelenleg a gyomrát bizsergeti, adrenalin fröccsel dúsítva szervezetét.
Nem, az nem lehet, hogy a lány elmenjen, ez ellen tenni kell valamit, főleg, hogy nem akar elmenni, szemmel látható, minden porcikája maradni akar neki is, egy belső hang, a józan esze, száll vitába vágyaival.
Azonnal eldönti, mindent meg fog tenni annak érdekében, hogy a lány maradni akarjon, hogy jobban maradni akarjon.*
- Ne hagyj itt.
* súgja halkan, érzékei szerint por sem reppen. Közelebb húzza a törékeny testet, nem tudja, mit ajánljon a maradásért cserébe. Mit adhatna? Mert jelenleg azt érzi, mindent megtenne, szomjazó utazó a sivatagban. Lesi a lány pillantását.
Alkun gondolkodik. Megint itt az a pillanat, amikor valami nagyon frappánsat kéne kitalálni, valamit, amitől a zavar kételyei kiröppennek az ablakon.
Ujjait szorosabban kulcsolja a lány ujjai köré, mielőtt újból az ajkára hajolna. Szeretne zsongító csókot lopni, hogy Ő is érezze semmi baja nem eshet.*


A hozzászólást Paolo de Sica összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 14 2010, 15:54-kor.
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Poros raktárterem - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Poros raktárterem   Poros raktárterem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Márc. 06 2010, 14:51

--Izzy--


- Tudom *Dünnyögi arra, hogy jó zsebes lenne, lopott már néhány dolgot becstelen pályafutása alatt. Azért bírja, hogy Izzy nem tiltakozik, így neki könnyebb dolga van, egyidejűleg pedig még el is marhulhat a sráccal.*
- Te vótá, te becstelen bitang, láttam a veres hajadat! *Futó vigyort vet a srácra a parasztbeszéd után, majd óvatosan kiemeli kincseit, hogy pofátlanságból csillagos ötös lenne, egészen bizonyos. Persze nem vesz ki mindent, illetve ki tudja kivenne-e, a kondomot megmarkolja, de aztán belenyúl valami nyálkásba, ami elveszi a kedvét a zsebmetszéstől egy időre, főleg, mikor kihúzza ujjait és látja a terméket a saját kezén. Egyik kezében a kondom, másikban a takony, ez utóbbit hevesen rázni kezdi, hogy a padlóra toccsanjon, majd Izzy pólója felé közelít, hogy ha már az ő taknya, benne törülje le.*
-Fujfuuuj, néha kimoshatnááád! *Ha a srác nem engedi megtörölni, kergeti egy kicsit, majd belenyomja az egyik parókába a cuccost, s csak ezután veszi szemügyre a fura tasakot, s ekkor jön rá mit tart a kezében. Megpróbál nem túl meglepett képet vágni, nehogy Izzy azt higgye sosem tartott még ilyet a kezében. Döbbenten felpillant a fiúra, elszámol ötig, s aztán esik le neki miről beszél…Szőlőmag kivonatos óvszer… Persze csak marhult, de ezt most valahogy nem esik jól neki bevallogatni. Félmosolyra húzza száját, agya beindul, majd visszaadja az óvszert Izzynek.*
-Nem kell ami a zsebedben van, de ha adsz egy szál jointot, szerzek neked egyet. *Nem száll le a témáról, neki kell, mégegyszer, kész. Az eszébe sem jut, hogy Izzy azért nem akar adni neki, mert nem akarja elrontani, hisz véleménye szerint már semmi nem ront lelkének bűnösségén tovább, inkább arra saccol, hogy a srác magának akarja megtartani az egészet, mint minden normális ember, pl ő sem osztogatná akárkinek, a bandába meg nem tartozik, ez így volt régen is, csak akkor mindenki rá és Mickeyre volt féltékeny, hogy menő cuccaik vannak (csúszli, légpisztoly) s az új szerepe sajna nem tetszik neki. Már maga a tény, hogy nem kaphat meg valamit…és azt hiszi azért, mert nem tartozik menő bandába, azért hiszi ezt, mert ez volt régen, ez így működött. Aki menő volt, megszerzett mindent, aki nem, nem kapott semmit. Egészen egyszerű Ed észjárása néha, na meg seftel, mint most is. Az már más kérdés, hogy honnan kapar elő szőlőmag kivonatos óvszert… Közben elhiszi, hogy Izzynek nincsen tőgye, meg anatómiailag normális.*
-Rendben böfögjünk abct! De szerintem valami nyilvános helyen csináljuk, hol kihívás, ha elkezdjük egy poros raktárteremben, ahol úgysem hallja senki… Szerintem az étkezdében adjuk le a koncertet a tanári asztalon, vagy az egyik óra előtt, ahol lesz közönségünk is! *Meséli nagy lelkesen. Ő még mindig abban a korban él, amikor kisiskolásként menő volt ilyet csinálni, az eszébe sem jut, hogy a kultúra nem mindenki számára volna ízléses és valószínűleg paradicsommal dobálnák meg őket az előadásért…*
- Legyen a kánon, két szólamban, hogy tovább tartson! Felkeresem ezt a Cidet, jó lenne már egy nő. *Csak a szája nagy különben, ha odajutna, lehet nem is tudna a nővel mit kezdeni XD.*
-Nézni? Te tudod, de én szeretek részese lenni a dolgoknak. Aktív részese. *Izzyre bámul, mikor a nőkről beszél, s akkora villanykörte gyullad az agyában, hogy szinte megjelenik a feje felett, sőt még a szája is kitárul.*
-Akkor ezért csaptak pofon!!! Te zseni vagy, tényleg! ÓÓÓ…a nők borzalmasak… Nem értem miért nem lehet egyszerűen csak ágybavinni őket. *Csóválja meg fejét, van valami abban, amit a fiú mond, virágok, kézenfogva sétálás és az a sok marhaság, amit el kell nekik mondani…*
-Bár szerintem ha nagyon betanulok valami szöveget akkor meggyorsítható a folyamat, nem? Mert ha nem ezek a nők meg sem érik…akkor értelmesebb szintetikus macát vásárolni. Ilyen guminőt vagy mit… Állítólag van bennük egy lyuk is és állítólag ott kell velük valamit csinálni! *Elhallgat, mert ezt maga elé képzeli, aztán tér csak rá a tetű témára.*
- Nem félsz a tetűtől? Mert, ha gondolod összeszedek valahonnan, a volt sulimban is kirobbantottam már egy tetű járvány. Mindneki tetves volt! Elmaradt a tanítás és mindenki marha hálás volt nekünk! *Álmodozik, a kígyóson pedig felnevet és heves bólogatásba bonyolódik, hogy ők bizony zsenik, ezt kár volna tagadni.*
- Na szóval, ekzedjük a tetű járvány csináláást, az abct adjuk elő, vagy arra gondoltam, hogy ezeket a parókákat fel lehetne használni, és itt ez a raktárterem, kiakasztgathatnánk a suli falára, mint a skalpokat. Elrettentésül… Vagy arra is gondoltam, hogy felvenni őket, meg néhány hacukát és beetetni diákokat, vagy akár tanárokat, hogy mi vagyunk a suli új csajtanulói, és kifaggathatnánk a lányokat magunkról! Mondjuk Izzy Maddison unokahúgai vagyunk…sok mindent lehet csinálni álruhában. Aztán lehetne ooolyat is, hogy kötélen lemászni a suli falán, mert úgy szerintem be lehetne jutni olyan helyekre is, ahová egyébként nem. *Az ablakhoz sprintel.*
-Szétnézhetnénk akár az egyik tanár szobájában is. Ha bírnád a tetvet, akkor lehetne ő a tetű hordozó! Szerinted se csapnának ki minket ezért, mi? *Kérdezi reménykedve, olyan arccal, mintha kéztördelve várná a srác ítéletét O. BŰNÖS.O s már így előre biztos benne, hogy nem fog neki tetszeni, úgyhogy nem csak fiktíve, hanem négy dimenziós valójában is elkezdi kezeit tördelni.*
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Poros raktárterem - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Poros raktárterem   Poros raktárterem - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 09 2010, 13:44

Egy pimasz fiú, akit állítólag fenekem csalogatott be, most olyan hatással van rám, amit megérkeztekor még véletlenül sem gondoltam volna. Lényegében már arra sem nagyon emlékszek, hogy egyáltalán minek is jöttem be ide, de megérte, ez tény. Még akkor is, ha most azonnal megfutamodok, és eltűnök a déli toronyban, még akkor is, ha soha többé nem kerülök ilyen közel Paolohoz. Egy érdekes fiút ismertem meg, aki ha füllent is célja eléréséhez, tekintete árulkodik. Sokat mondd, ha a Ő maga nem is tud róla.
Tudom, hogy el kellene mennem, mármint az eszem ezt súgja, és el is akarok menni. De érzem ujjaim köré fonódó ujjait, hátamat végigsimító kezét, mellkasának közelségét, melyről szinte visszaverődik szívem dobogása. Vagy fülemben, valahol ott bent, érzem, hallom, ahogy emelkedő vérnyomásom lüktet ereimben? Halk zeneként varázsol el ez a hang, szeretném, ha ő is hallaná, ha ő is érezné azt, amit én, legalábbis hasonlót ahhoz. Egy-egy ütem között vélem hangját is hallani, de még mindig nem tudom, hogy valóban engednem kellene ennek a kérésnek. Maradjak itt, vagy menjek a szobámba? De a halk dobogás akkor szertefoszlik....
- De...de...
Nem, már nincs kifogásom. Kifogytam a szavakból, melyeket az elmém sugallott ez idegig. Torkomban érzem gyomromat, szám kiszáradtak, s Paolo ajkainak érintésére vágyom. Érzem testemen, ahogy az ablakon beszökő friss levegő megborzongat. Közelebb húzódok a fiúhoz, nem állva ellen az ölelésének.
Akadozó szavaim nem is tudnám befejezni, mert a felém indított mozdulat, a csókra csábító ajkak látványa befagyasztanak minden további hangot. Fagyasztanak? Nem, inkább ajkainak forró érintése vet gátat minden megnyilvánulásomnak, mellyel tiltakozhatnék, ha egyáltalán szándékomban állana az még.
Lélegzet visszafojtva viszonzom az érintéseket, selymes ajkaim puhán siklanak az övéihez. Apró kezem finoman simítja végig nyakát, érzékien érintve annak minden vonalát, hogy aztán tarkójánál hajába túrva váljon a pillanat felejthetetlenné.
Vissza az elejére Go down
Paolo de Sica
Diák - Pugnax
Paolo de Sica

Férfi Ikrek Jelige : A legnagyobb vágyam tudod, mi? Tulajdon árnyam átugorni.
Hozzászólások : 42
Évfolyam : Első
Kor : 32

Poros raktárterem - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Poros raktárterem   Poros raktárterem - Page 3 Icon_minitimeVas. Márc. 14 2010, 15:46

* És ilyen helyzetekben ugrik ki a különbség, férfi és nő között. Paoloban a kétely apró kicsiny sugara sem lövell ki az agyából, hogy félreverje a vészharangot a fiú szíve táján. De a srácok már csak ilyenek. Ő már nem agyal a kétségeken, de igazából arra sem emlékszik, hogy lettek volna. A pillanat hevével sodródik.
Megállíthatatlanul közeleg a sötétség odakinn, rejtéses árnyakkal, szemérmes szürkeségbe vonja a „berendezést”.
Jelenleg a fiút viszont csak az érdekli, hogyan hozzon ki ebből a jó kis lehetőségből minél többet. Addig kell haladni, amíg a lány maradni akar.
A finom mentegetőzést meg sem hallja, nem is volt túl nyomatékos.
Édes puha ajkak hívják csatára, és ő már nagyon nem olyasminek gondolkodik, mint a lány, az ő fejében az jár, merre is van az a kanapé amin az előbb ültek? Vagy nem is kanapé volt, hanem fotel? De számít ez? Karjai a lány derekára fonódnak, hogy onnan még lejjebb, a fenekére csússzanak hosszú ujjai, merészen belemarkol, de talán ez nem is gond, hiszen a csók hevében, neki éppen a tarkóját masszírozzák, mi ez ha nem bátorítás?
Ha lehetséges közelebb húzza a lány forró testét, hol kinyílnak, hol rámarkolnak ujjai a formás fenékre, máris biztos, hogy nem csak látszatra volt szép formás, de érintésre is izgató. Sóhajtozni szeretne, elmerülni jobban ebben a játékban, és nem is nagyon hiszi, hogy akadályba ütközne. Bátrabbik és jobbik keze felfelé indul, hogy bekutakodjon a pulcsi alá, a sima bőrre, hogy tapasztalja érezze, érintse, és talán közelebb kerüljön ahhoz amire oly nagyon vágyik. Ujjhegyekkel fedezi fel a kecses vonalú keskeny hátat, mohón húzza végig kezét a gerinc vonalán.
Nadrágja talán nem is hirtelen lett ennyire szűk, de már maga sem tudja hol csoportosítja igazából a vért, de a lány közelsége nem sok kérdést hagy nyitva ebben az ügyben. Haja is égnek áll, talán ajkaik szikrákat szórnak. A csók és a finom ismerkedés egymással olyan adrenalin fröccsöt olt az amúgy is tüzes jellemű, olasz srác ereibe, azt érzi felforr a vére és bugyborékolva égeti le a húst csontjairól.
Az sem baj, ha ennyiben maradnak, mert azt jól sejti, hogy muszáj lesz a lánnyal újra találkozni lesz ami lesz itt ma, mert ez annyira neki való, olyan édes, és mégis hátborzongató.
Nem hagyja abba a csókot, inkább csak megtolja hátrafelé a kékhajú tüneményt, talán mégis arra van a kanapé, és kényelembe is helyezhetnék magukat. Talán már az is jó, ha megmozdulnak. Amennyire össze vannak simulva biztos benne, hogy a lány érzi, őt ez a helyzet cseppet sem hagyja hidegen, sőt ami azt illeti meglehetősen kényelmetlen helyzetbe kerülhet, ja Kriszty most lehűti lüktető vágyait. Gyors imát mormol magában, mielőtt levegőért sikoltó tüdeje miatt elhajol a csókra csábító ajkaktól. Csípőjével jobban megtolja a lányt, muszáj hozzá dörzsölnie magát, ruhán keresztül is érzi a belőle áradó forróságot. Hja, mikre lennének képesek.
Még mindig a fenekét markolja,másik keze pedig a hátán játszik colombus-ost, és igyekszik minden apró kis porcikát felfedezni. Jelen helyzetben bármit megadna a lánynak.
Érzi a tomboló szerelmet, mely elragadja, nem is agyal rajta akármi hozza is elő. De most letenné a nagy esküt, hogy azonnal és menthetetlenül a lányba szeretett, akkor is ha ennek lehet oka a meglehetősen intim helyzet, vagy az ő intimitásának kényelmetlen jelzése.*
- Maradjunk. * súgja immár a lány nyakára, mielőtt csókokkal bombázná, muszáj megízlelnie bőrének izét, kérdéses sem lehet, hogy megtenné minden létező testrészén a csábító démonnak, aki ezt teszi vele, holott ő csak azért jött be, mert nem volt jobb terve, és akkor még a lány fenek sem kandikált ki olyan csábítóan a dobozból, de egy dolog biztos, megérte.
Vissza az elejére Go down
Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto
Izzy Maddison

Férfi Kos Jelige : Az embernek az a sorsa, ami, és az élet különben is illúzió.
Hozzászólások : 439
Évfolyam : Első
Kor : 31

Poros raktárterem - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Poros raktárterem   Poros raktárterem - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 22 2010, 19:56

[Ed]


-Tudooood? Netán próbáltad is? Én már igen, és többnyire nem buktam le! Persze nem vagyok rá büszke, de valamit enni kellett, meg valamiből meg kellett élni…
*Nem akarja szerencsétlen srácot a régi életstílusáról szóló történetekkel untatni, úgyhogy nem is beszél erről tovább. Sok dologra büszke, például arra, hogy Bean bácsival a maguk urai voltak, de azért ennek ára is volt.*
-Neem, Biztos Úr, az csak a lemenő nap fénye volt, ahogy vörösen Ed hajára világított! Láttam!
*Kicsit csodálkozik azon, hogy hogy kerül ide egy tanyasi rendőr, de ez egy varázslósuli, itt aztán minden megtörténhet, így nem töpreng hosszasan a problémán, inkább röhögve figyeli Ed arcát, ahogy rálel a zsebében rejlő kincsekre.*
-Jó tanácsként fogadj el valamit, cimbora! Előbb kérdezz, utána matass, mert akkor nem nyúlsz bele műsoros zsepibe!
*Ő már lassan észre sem veszi, hogy ilyesmi is van nála, hiszen mikor a zsebébe dugja kezét, akkor vigyáz, hogy ne kelljen úgy ráznia a kezét, mint macskának, mikor vízbe lép. Mikor a mocskos kéz a pólója felé közelít, szökkenésekkel hátrálni kezd, hiszen nem szereti, ha ragad mindene.*
-Állj! Maradj csak ott! Keress abban a retikülben tiszta zsepit, ne belém törölközz, nem vagyok törölköző!
*A mosás ötletére nemes egyszerűséggel felhorkan, és belemegy a kergetőzésbe, hiszen tényleg nem szeretné az orrváladékát kikenve látni magán. Megkönnyebbülten felszusszan, mikor Ed végül az egyik parókát találja meg. Természetesen nem kerüli el a figyelmét a döbbenet, ami az óvszer látványától telepszik a srác arcára, Izzy van annyira szemfüles, hogy rájöjjön, túl sok tapasztalata nincs ezen a téren, és nem véletlen az, hogy nem találta a boltokban a szőlőmagkivonatos kondomot.*
-Háhh! Már értem!
*Mutat rá diadalittasan, de gyorsan elhallgat, hiszen tudja, hogy ezzel szegény kölyköt alaposan zavarba hozná. Bármennyire hihetetlen, némi tapintat még belé is szorult, bár nagyon igyekszik kifelé ennek az ellenkezőjét mutatni. Kedvesen vigyorogva veszi vissza a kis csomagot, majd bólint.*
-Még szép, hogy nem kellenek a használt cuccaim.
*A joint szót már meg sem hallotta, hiszen ő lezártnak tekinti ezt a témát, így nem is reagál semmit, és hagyja, gondoljon Ed azt, amit akar. Számára annál rosszabb úgysem lehet, mintha jótét léleknek könyvelné őt el - pont őt, aki képes saját rossz hírét kelteni csak azért, hogy kerüljék őt az emberek, és ne jöjjenek rá arra, hogy tulajdonképpen hatalmas szíve van. Tehát marad a gonosz, önző dög szerepében, mert neki ez most így kényelmes.*
-Nahát! Te szereted a közönséget? Nem is gondoltam volna? Rendben, akkor majd kiállunk valami forgalmas helyre, és ott fogunk malackodni. Mármint böfögni…
*Teszi hozzá gyorsan, nehogy a végére félreértés legyen belőle, és Ed valami egészen másra készüljön az abc-zés helyett.*
-Figyelj, az a lényeg, hogy ne rúgjanak ki, és ne keveredjünk oltári nagy bajba. A tanári asztalon ez könnyen megeshet, úgyhogy inkább legyen valamelyik óra előtt.
*Igaz ide sem akart jönni, de most már valahogy nem szeretne repülni innen, hiszen van pár dolog, ami ideköti, így kissé óvatosabb lett, mint amilyen régen volt, és már nem szokott minden marhaságba gondolkozás nélkül belemenni. Hiába, öregszik, és emellett tényleg fontos neki az, hogy itt maradjon.*
-Minek neked egy nő? Van néhány kivétel, de alapjában véve olyan furák, egy csomó buliba nem lehet őket belerángatni.
*Itt a suliban is összehaverkodott már legalább három olyan lánnyal, akik szerencsére elviselik a hülyeségét, és nem szaladnak tőle világgá, de hogy randira hívja bármelyiket is, azt el nem tudná képzelni.*
-Persze, hogy zseni vagyok, végre rájöttél te is! Ennek igazán örvendek!
*Kihúzza magát peckesen, majd megcsóválja a fejét. Azért nem egészen így gondolt a lányokról mindent, mint ahogy azt most Ed elmondja.*
-Amiről te beszélsz, azok a guminők. Nekik nem kell udvarolni, és kifejezetten arra találták ki őket, hogy ha nincs rendes nő, legyen kivel ágyba bújni. Viszont tényleg csak egy tárgyról van szó, a szexen kívül másra nem jó, és ha azt vesszük, az ember végül is társas lény, és vágyik arra, hogy valakivel megossza a gondolatait, vagy néha csak egy jót nevessen. Emellett pedig egészen más valakinek a közelében lenni, aki hús-vér ember, érezni a testének melegét, csókjának ízét… Tudod, sokan azt mondják, hogy mindenki pótolható, de ez hülyeség, mert nem így van. Majd ha találsz te is valakit, aki majd fontos lesz neked, akkor megérted, hogy miről beszélek.
*Gondolatban már egészen máshol jár, és igaz nem lányra gondol, hanem egy fiúra, de Ednek ez annyira mindegy, hiszen Izzy most magáról a szerelemről beszél – ami a legviccesebb az egészben, hogy fogalma sincs arról, hogy mit érez.*
-Persze, betanulhatsz bármilyen szöveget, de az a baj, hogy az értelmes csajok egyből átlátnak a szitán, és elküldenek a francba. Tehát marad a férgese, ha az jó neked, hát legyél velük boldog.
*Szerinte Ed túl gyorsan akar felnőtt lenni, de a véleményét soha nem mondaná ki, mert egy az, hogy ezzel megsértené őt, a másik pedig az, hogy ezzel nem segítene rajta. Majd minden megoldódik idővel, ezt kár siettetni. Inkább áttér ő is a tetűjárványos témára, hiszen itt legalább nem annyira ingoványos a talaj a talpa alatt.*
-Engem a tetvek csak azért érdekelnek, mert akkor kedvemre hajazhatok. Egyébként undorító kis dögök, elcsúfítják a gyönyörű hajakat, de mit lehet tenni, ha máshogy nem turkálhatok kedvemre mindenkinek a sérójában?
*Ed ötleteit tátott szájjal hallgatja. Ennyi marhaságot még ő sem tud kitalálni, van amelyiken csak röhög, de van amire a fejét rázza.*
-Nem öltözök nőnek, nincs az az isten! Cupido az más, mert ő egy félisten, és Valentinkor legálisan lövöldözhetek a nyilammal, de nem veszek fel se szoknyát, se magas sarkú kínzóeszközt! Kötélen lemászhatunk, de rendes ruhában, nem beöltözve. A tanári szobákban meg nincs semmi érdekes. Szerinted hol érdekel az engem, hogy mi lesz a következő vizsgakérdés, sőt, még a jegyeimet sem írnám át, mert nem érdekelnek. Jah, és arra sem vagyok kíváncsi, milyen Montmorency alsógatyája. Téged mi érdekel a szobájukban?
*Nem akar ünneprontó lenni, de ebben a betörős dologban túl sok fantáziát nem lát. A kéztördelésre biztatóan elmosolyodik, és megjegyzi magában, hogy szegény Ed nagyon unatkozhat, ha ilyesmiket töri a fejét. Szívesen segítene rajta, de kell valami olyan szórakozást keresniük, ami megfelel az elvárásoknak, de mégsem csapják ki őket érte.*

Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Poros raktárterem - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Poros raktárterem   Poros raktárterem - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 29 2010, 17:55

**Izzy**


- Ahaaa…. *De ő és kedvenc társa csak szórakozásból tették, soha nem kellett nélkülözniük, az éhezés fel sem merült.*
- Na igen *Teszi hozzá nagy okosan. Nem tudja sajnálkoznia kéne-e, sosem volt még ilyen helyzetben, inkább törölgeti műsoros kézfejét a szöszke parókába, azon nemsoká kiterül a menü, de ez a srácot nem igazán zavarja, erős a gyomra úgy látszik, vagy csak régen reggelizett már rántottát.*

*Izzyt nem is tudja jótét léleknek elképzelni, ő sem adna jointot, ha Mickey itt lenne az iskolában csak ők ketten szívnák és élveznék a mámort, hogy mindenki irigyli őket érte. Így volt ez annak idején minden menő cuccal, bármit csórtak, csúzlik, a százfűlé főzetek, mágikus ketyerék, amit nagy körülményesen beszereztek. Ők sem osztogattak semmit, evidensnek veszi, hogy Izzy sem ossza szét a saját cuccait. Nem hinné, hogy ez másképp lenne, mint 2 évvel ezelőtt, legalábbis nem tapasztalta még ennek ellenkezőjét. Ha volt valakinek valamije meghagyta magának, nem adta mindenkinek szét. Neki aztán felesleges az óvszer, nem hiszi, hogy Ireth komolyan gondolta azt a randit vele és azt sem, hogy túl sokat tudna kezdeni egy olyan vedlő kígyóval, hisz tényleg nem látott még túl sok pornó filmet vagy magazint. Inkább tudná hasznosítani a jointot – hiszi, már csak azért is, hogy közeledő őrületét valahogy ki tudja küszöbölni. Nem biztos, hogy megoldás, de mivel nem konzultált egy pszichiáterrel, úgy gondolja sokkal könnyebben menne sora ha néha nevetni is látná saját tükörképét és ha egyedül nem megy, emberek körülötte nincsenek, csak ha kergeti őket, de akkor se sokáig a jointtól vár megváltást, hát persze. Valami kiút mindig kell.*
- Ha elhozom neked a szőlőmag kivonatos óvszert, ami szuperultra ritka és modern elcserélsz velem egyet? *Valszeg Izzy annyira beleun ebbe, hogy otthagyja, de kockázattal szép az élet, nagyon meggyőző tud lenni, s most nincs benne semmi gyerekesség, kiskutyaszemek, inkább nevezhető komolyan elhatározott gyereknek. Ha így se kap, nem baj, kihúzza valahogy, ha meg nem, hát elmenekül szépen lassan, feltűnés mentesen, majd megbeszéli valakivel, hogy alkosson a nevében valami maradandót. Edward emlékművet, vagy ilyesmit.*

- Persze, hogy szeretem. *Ez szerinte teljesen nyilvánvaló volt, próbált a sötét, megközelíthetetlen bunkó álarca mögé bújni, de minden órának max csak a feléig bírta, aztán el kellett követnie valamit, hogy rá is figyeljenek, minden társalgásban lenyomott mindig valami aktív hülyeséget, nála és Mickeynél nagyobb sómen alsóban nem volt, kész fizikai kínt jelent számára, hogy kénytelen visszafogni magát néha. Najó, fogjuk rá, hogy Izzy tényleg nem ismeri.*
- Kirúgnának azért, mert böfögő koncertet adunk a tanári asztalon? Micsoda prűd egy iskola. *Dől a falnak, elhúzott szájjal, megint olyan flegma pofát sikerül bevágnia, hogy a politikusok is megirigyelhetnék a parlamentben, de mivel nincs hová menni ő sem szeretné, ha kirúgnák. Elég nevetséges indok lenne… vád: a gyerek a tanárok asztalán böfögött. Lehet, hogy még arisztokrata nevelőanyja is betegre röhögné magát rajta, ha még élne.*

- Én szeretnék bajba keveredni, de szerintem egy asztalon böfögés nem egy nagy meló. Mindegy, akkor majd kitalálok valamit egyedül. Tőlem lehet az osztályban, félévi dolgozat előtt, vagy még jobb vizsgán, habár fenáll a bukás lehetősége, valami bulis órán, ahol kemény a tanár, hogy legyen benne kihívás is. Mondjuk BBtn, Számmisztikán vagy Mgtn. *Olyanon, hogy Bit, Erin lehet beszállna, Owainnak nem akar betenni, valami nem túl laza tanár kéne véleménye szerint.*

- Nem csak egy kéne, mondjuk egy hárem. Nagyon furák, de hordozhatnának székben, ha sokan lennének egyszerre elbírnának és etethetnének meg fésülgethetnének is. Szerintem nem rossz, ha csókolgatnak, kinek nem kéne nő? *Kérdez vissza. Meg sem fordul ártatlan fejében, hogy esetleg pasas, biztos benne, hogy ezt Izzy sem vetné meg, max csak tagadja. Aztán a fiú elkezdi monológját az emberi kapcsolatokról, ő meg döbbenten hallgatja.*
- Akkor te szerelmes vagy? *Nem teszi hozzá, hogy szívesen kipróbálná guminővel, csak hogy egyáltalán mi a fenét kell csinálni vele, mert dúnszta sincs, de hát ez marha égő lenne így egy másik srác előtt, helyette inkább faggatózik, nem is gondolná, hogy Izzynek lehet barátnője. Majd meg kell kérdeznie hogy szerezte.*

- Nem kell férges *Morranja, nem tetszik neki ez a semmit nem kaphat meg csak úgy dolog, hiszen régen egészen más volt a helyzet vele.*
- Majd…majd lesz jó is, nem férges és szeretni fog, meg minden, egyik se lesz férges, bármennyi is lesz és soha, majd meglátod! *Közli igazán durcásan, hol van ő még a felnőttségtől, szerelmes se tudna lenni annyira gyerek. Persze, hogy fel akar nőni, ha azt látja nem tud beilleszkedni a társaságba mert túlságosan fiatal. Csak a társadalmi elvárások szerint akar csajokat, azt hiszi az a menő, ha majd lesz neki és ha menő lesz szeretni fogják. Szeretne kikászálódni ebből a seholtalan helyzetből, amit Owainnak is mesélt, nincs annál rosszabb, ha senki sem gyűlöl annyira, hogy az ellenséged legyen, de senki se szeret úgy, hogy a barátod. Perszehogy elege lesz, hiszen ember, legalább utálná valaki, valamit el akar érni, ha tovább kell élnie még, s az ember ha egy sémát látott egész életében azt fogja igaznak hinni. Mint ebben az esetben, ha szert tesz a gyerek némi társadalmi egzisztenciára megbecsülik, elismerik, szeretetet érez. Most nincs itt Mickey hogy ehhez hozzá segítse és az egész valahogy nem működik ezt nem érti és megy az agyára.*

- Igaz, hogy mi százfűlével csináltuk és az nagyon soká készül, de bemásztunk minden ház klubhelyiségébe, hogy milyen és sohase jöttek rá, csak lányok nem mertünk lenni igazából, de egyszer beöltöztettük Sammyt parókába és tök jót röhögtünk és amikor rájöttek,hogy ő az akkor is (szegény Sammy) és elloptuk az egyik tanárnak az alsóját és kiakasztottuk a zászló helyébe és igaz, hogy két hónap állandó büntetőmunka, meg írtak a szüleinknek, de az kit érdekelt, a büntetők meg jók voltak, mert mindig kitaláltunk valamit. *Eddig nem igazán vett levegőt, de most bepótolja, hisz nem akar megfulladni. Nem unatkozik nagyon, ehhez van szokva, ő és Mickey a nap minden percében hülyeségeken törték a fejüket, nem nagy dolog neki kiverni kapásból párat a fejéből, de persze Miceky mindig részt vet az ötletelésben, olyan spontán ment az egész, mintha erre születtek volna. *
- És, ha most itt lenne, akkor átkutatnánk az egészet *Mutat körül.* - Biztos találnánk egy csomó varázs tárgyat, meg mindent, nem csak csajos cuccokat, hanem olyan süveget ami eltünteti a fejünket és akkor így mennénk le hülyét csinálni a gyógyítóból, hogy valaki levágta, persze az ingünket jól bekennénk kecsappal, és megint csótányt dugnánk a lánywcbe, vagy elbújnánk bejönne a csaj, mi meg megijesztenénk és bepisilne, marhára vicces lenne és megint nagy temetés partykat lehetne rendezni, ha valakinek kimúlik a kis állatja, mi a gilisztás fiúét élveztük nagyon, koporsókat csináltunk a gilisztáknak, beletettük és a folyóra tettük és úsztak. *Lehet, hogy a srác ebben sem lát fantáziát, de ők remekül elszórakoztak vele, a tanári szoba látogatás is halál izgalmas volt 13 évesen, persze egy idősebb fiút ez már nem nagyon hat meg, csak Edet, aki sajnos elvesztette azt a két esztendejét, mikoris idősebb fiúvá kellett volna lennie és meg maradt annál az elképzelésnél, hogy a lányok haját jó meghúzni órán, vagy galacsinokat lődözni, ahogy szokta halál érdekes és jó, mint ellopni egy tanár gatyáját, elkötni egy hajót vagy a misebort, csak ezt elég kevesen értékelik nála. Ezek a dolgok nem népszerűvé teszik, hanem gyerekessé és talán nevetségessé is, s amikor rájött túl késő lett ahhoz, hogy visszamásszon anyukája szoknyája alá, hiszen az anyukának is meg kellett halnia. Hogy mászna most vissza, azóta folyton, hogy nem lehet. Most már nem mondja azt, hogy bezárt a gonosz nevelőanyám, hanem, hogy rakás kaki az élet és sokkal jobb volt nekem vele, nem volt más dolgom csak zongorázni. Nem akar ő felnőni, csak seggberúgta az élet, azt mondta, hogy muszáj neki, nem huzigálhatja egész nap a lányok haját, és hogy döntenie kell valakinek az életéről ráadásul, aki ilyen fontos volt neki, hogy wcre is együtt jártak és jointot szeretne szedni miatta, mert ha csak eszébe jut olyan rosszul lesz, hogy bármelyik drogelvonót szívesebben viselné. Még most sem biztos benne, hogy jól döntött, talán ha tudná nem lenne kiakadva ennyire. Kár, hogy visszaidézte, Mickeyt nem szabad, ő tabu, rossz hatással van rá, de hosszú és bonyolult lenne elmagyarázni, talán felesleges is. Nagyokat lélegez, de hiába, remegnek a falai, vele együtt és fél, hogy ráomlanak, vagy valami kimondottan cikit fog művelni Izzy előtt, inkább kikapja zsebéből a dobókockáját, valamelyik nap találta és félretette, hátha megtalálja hozzá a társast.*
- Mennem…kell megkeresem ehhez azt…izét…te biztos nem akarsz, de valamit egyedül is jól lehet játszani, amiben csak lépegetni kell, dobni és annyi az egész. *Megy, ha Izzy nem fogja visszatolni, azzal, hogy mi baja lett, vagy társasozni szeretne, vagy akármi, de ezt Ed nem hiszi, ezért is kezdi el vadul dörzsölgetni a szemeit miután hátrafordul, hogy csak addig ne sírjon nagyon, amíg itt van, az ajtó túloldalán majd eszébe jut, hogy sürgős szőlőmag – kivonatos óvszer szerezhetnékje van és abba fogja hagyni.*


// Köszönöm a játékot //
Vissza az elejére Go down
Raphael Wyld
Prefektus - Pugnax
Raphael Wyld

Férfi Mérleg Jelige : A Szerelhetetlen avagy a Raphy-nált
Hozzászólások : 190
Évfolyam : Második
Kor : 32

Poros raktárterem - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Poros raktárterem   Poros raktárterem - Page 3 Icon_minitimeVas. Május 16 2010, 04:14

[ 2010. Május 16. reggel - Beggy, Violetta, Aido ]


*Szép napsütéses reggel zavart meg az édes álmokban, egy redőnyt még mindig feltehetnének az ablakra. Álmosan kúszok át a fürdőbe, ahol egy pillantást vetek a tükörbe, és álmos fejemet elnézve ma sem fogok borotválkozni. A szépítkezési eljárások után a szekrényt feltúrva megtalálok egy sötétkék farmert, ami egy-két helyen szakadt, de még hordható, és ehhez egy piros belebújós pulóvert veszek fel. Kopott fehér cipőimbe belebújok, majd a már előkészített táskát a vállamra kapom. Világos kék sapkámat a fejemre csapom mi előtt még kilépnék a szobából, majd egy hatalmas durranással -amit a huzat okozott- bezártam az ajtómat.
A klubhelyiséget elhagyva a folyosókon lépkedek, egy alkalmas helyet keresve a hobbimnak. Döntésem végül az egyik raktárra esett.*
~ Csak nem fognak itt keresni. ~
*A biztonság kedvéért azért még körbe kémlelek, hátha valami tanár követett, vagy valami köpködősebb diák, de sehol senki. az ajtót kinyitva belépek a raktárba, majd csendesen becsukom magam mögött az ajtót. Terveimnek ez a megfelelő hely. Két tenyeremet összedörzsölöm, és önelégülten vigyorgok magamba. Aki látna biztos azt gondolná, hogy valami nem százas, de már túl tökéletes lennék ha százas lennék.
Egy fotelt, és egy asztalt előhalászva a fehér lepedők alól leülök a fotelbe, és kinyitom a táskámat. Abból egy egész formás vízipipa kerül elő, amit meg kell tölteni, meg egyebek. Vizet egy flakonba hoztam magammal, így azt át is töltöm a vízipipa üvegébe. Rászorítom a fém vázat, melyet megpróbálok elég szorosra ráerősíteni, hogy ne jöjjön ki később a víz belőle. Végül a kis kerámia tartót megtöltöm az epres dohánnyal. Végül, azt két rétegben lefedem alufóliával, amire lyukakat szúrok, és felrakom a fémváz tetejére. Most jobb a legforróbb rész, szó szerint. Egy széndarabot a csipesz közé veszek, és a magammal hozott öngyújtóval égetni kezdem. Még szerencsém van, hogy öngyulladósat vettem, így kevesebb probléma van vele. A szenet ráhelyezem az alufóliával letakart kerámiára. Már csak a szívócsövet kell beleillesztenem a neki megfelelő illesztékbe, és várnom kell, hogy a szén beizzítsa a szerkezetet. Hátha az alatt erre jár valaki, aki a társam lesz ebben az időtöltésben.*


A hozzászólást Raphael Wyld összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 16 2010, 11:40-kor.
Vissza az elejére Go down
Begonia B. Bones
Diák - Pugnax
Begonia B. Bones

nő Kos Jelige : Harisnyás Pippi
Hozzászólások : 88
Évfolyam : Első
Kor : 31

Poros raktárterem - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Poros raktárterem   Poros raktárterem - Page 3 Icon_minitimeVas. Május 16 2010, 04:49

[Mr Raphy, Miss Vio és Mr Aido társasága - reggel]

- Oké, tudom, kelni kéne – morgom durcásan a katicabogaras ébresztőórának, miközben nemes egyszerűséggel átfordulok a másik oldalamra. Plusz tíz perc alvásba még senki nem halt bele. És egyébként is, minden teendőm megvár. Persze, mint mindig, most is van egy olyan előérzetem, hogy a jegyzetek másolása váratni fog magára egy ideig.
Már csak órák kérdése, és elegánsnak aligha nevezhető mozdulattal rúgom le magamról a lepedőt. Egy hatalmasat nyújtózkodok, tetőtől talpig megmozgatom minden porcikámat. Nagyi mindig azt mondja, hogy ilyenkor olyan vagyok, mint egy macska. Még véletlenül sem teszek úgy, mintha sietnem kéne. Meg-megállok öltözködés közben, hogy nézegessem a legfrissebb hernyószerzeményem begubódzódását. Milliószor láttam, de valahogy nem tudom megunni. Ez nekem olyan, mint Paul bá’-nak egy átlagos gól a hokimeccseken.
Egy kissé elnyűtt pólót veszek fel, amin valami ősrocker meg őspunk emberek villognak. Illetve villognának, ha nem ettem volna le ezerszer őket. Az egész a térdemig ér, és úgy vagyok vele, hogy elég egy piros harisnyát és egy tornacipőt felvennem hozzá. Vállamon egy hosszú madzagú, tenyérnyi méretű agyonfoltozott táska: benne meglepetés. A fülbevalóm most kivételesen csirkecsontból készült, itt-ott gyöngyökkel díszítve. Ez egyike az első ékszereimnek, és teljesen a szívemhez nőtt, bár ezt nem sok embernek vallanám be. Karkötőim és nyakláncom ezúttal egyszerű fagyöngyök. Hajammal az ilyen hajnali – mindjárt fél tizenegy –órákban nem lehet mit kezdeni… persze később se nagyon. Így most kócos, göndör, parasztvakítóan vörös hajjal lépek ki a szobám ajtaján.
Tegnap este Raphy említette, hogy ma vízipipázni kéne. Tudom, hogy általában elfelejt dolgokat, de a vízipipa szent és sérthetetlen, szelektív memóriája ezt biztos megjegyzi. Ha nem, akkor Isten a tanúm, meg fogja bánni.
Tájékozódási képességem kereken egyenlő a nullával, egy szerencsém van: a szaglásom olyan, mint egy jól kiképzett szimatszatyoré. A pipafüst epres illata orromba férkőzik, s máris megyek a lábaim után. Nem törődök a mellettem elhaladókkal, egyiknek még neki is megyek. Esküszöm véletlenül!
- Raphael, jé, micsoda meglepetés – tettetett meglepetéssel nyitom ki az extraporos raktár ajtaját. – Egyáltalán nem lehet érezni az egész suliban a pipaillatot – becsukom magam mögött az ajtót, majd nemes egyszerűséggel leülök unokatesóm fotelének karfájára, s további szó nélkül veszem ki a pipát a kezéből, majd szívok is bele. Mióta megérkeztem, nem pipáztam. Otthon szinte minden másnap elszívtunk egy szenet. Igen, -unk. Én és a sok pici bogárka.
- Mondd csak, kedves egyetlen unokabátyám, – komoly arcot vágok, bár nem túl nehéz, elég ritkán mosolyodok el. És ha igen, akkor az az öröm nem más, mint káröröm. – jó fiú voltál-e az évben? Megérdemled a megkésett húsvéti nyuszitól az ajándékot? - a füst úgy gomolyog ki ajkaim közül, hogy még nekem is öröm lenne nézni, ha nem homályosulna el tőle a kép. De ez így tökéletes, ugye? Ugye?!
Vissza az elejére Go down
Raphael Wyld
Prefektus - Pugnax
Raphael Wyld

Férfi Mérleg Jelige : A Szerelhetetlen avagy a Raphy-nált
Hozzászólások : 190
Évfolyam : Második
Kor : 32

Poros raktárterem - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Poros raktárterem   Poros raktárterem - Page 3 Icon_minitimeVas. Május 16 2010, 14:10

[ Érdeklődés hiánya végett, csak édes kettesben, Beggyvel ucsimmal. ]

*A vizipipa fém végét magányosan rágom, és egy újabb slukkot szívnék, amikor az ajtón, majdhogynem berobban Beggy az uncsi tesóm. Heves köhögésbe kezdek ugyanis a füst emiatt tévútra tévedt, és kegyetlen köhögőgörcsöt okozott a számomra.*
~ Ezt egyszer még visszakapod. ~
*Gondolom magamba, ahogyan alább hagy a torok kaparásom. Veszem még néhány mély lélegzetet, hogy megfelelően tudjam megköszönni Beggynek ezt az istentelen meglepetést.*
- Neked is jó reggeleket! Amúgy meg, hagy érezzék, ha a dohányzásért nem basznak le senkit, akkor ez már nem számít.
*Arról inkább nem ejtek szót, hogy ez a dohány amit belerakunk az 0,5-ös nikotintartalmú, míg egy átlagos cigi körülbelül 0,3-0,4. Nem baj, biztos jó gyógyító van, aki egy esetleges tüdőrákból kilábal minket. Hátradőlök a székben, és nézem ahogyan bugyborékol a víz az üvegben, ahogyan Beggy szívja magába az eper ízű füstöt.
A megszólításra felvonnom bal szemöldökömet, és úgy pillantok egyetlen unokahúgomra. A kérdésre ezzel szemben meglepődöttség ül ki az arcomra, majd egy kicsit hebegve válaszolok.*
- Figyelj... Tudod jól, hogy én mindig jó fiú vagyok.
*Ártatlan szemekkel pillantok fel unokahúgomra, ezzel biztosítva válaszom igazáról. Csak kár, hogy nem igaz.*
- Ez a legtermészetesebb dolog, hogy megérdemlem az ajándékot. Na mutasd mit kapok.
*Hirtelen megint lesüllyedtem egy öt éves kisgyerek szintjére, de Beggyt ismerve tuti valami agysorvasztó dolgot kapok, így lassan a 4 évesek szintjére kerülök. Amíg Beggy a füst kifújásával van elfoglalva, addig én a táskájában kotorászok, még egy két lyuk csak nem árt meg annak a táskának. Valami fóliát érzek az ujjaim között. Ajkaimon széles vigyorral szólalok fel.*
- Hoppá, aki keres az talál!
*Gyorsan kikapom, még mielőtt egy egércsapda rácsapódna a kezemre. A füst felhőn át megszemlélem a kis csomagot.*
- Most nem mondod, hogy ez az!?
*Kérdezem tőle meglepődve Orbit White-os mosollyal az ajkaimon. Azaz egy biztos, hogy ma sem fogunk unatkozni.*
- Szívj még egyet kettőt, aztán belerakom a plusz adalékot a dohány mellé.
*Ujjaim között megpörgetem a kis fóliát, amiben kiszárított, és feldarabolt varázsgomba található. Úgyis régen beszéltem a rózsaszín bikinis Donald kacsával.*
Vissza az elejére Go down
Begonia B. Bones
Diák - Pugnax
Begonia B. Bones

nő Kos Jelige : Harisnyás Pippi
Hozzászólások : 88
Évfolyam : Első
Kor : 31

Poros raktárterem - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Poros raktárterem   Poros raktárterem - Page 3 Icon_minitimeVas. Május 16 2010, 20:06

[akkor csak Raphy]

Szokott örömmel tölt el Raphy köhögése, egyszerűen zene füleimnek. Elégedetten fújom ki az utolsó tejszínű, sűrű füstöt, melynek gomolygását hátravetett fejjel fürkészem. Több helyen is olvastam, és én is tapasztaltam: az egész dohányzásban ez a legjobb.
- Így van – bólintok rá a cigizős kijelentésre. A pipásoknak legalább annyi joguk van füstölni, mint a nikotinpálcikásoknak! Nagylelkűen visszanyújtom a pipát Raphynak, miközben a raktárt veszem szemügyre. Valóban, az első dolog ami az ember lányának eszébe jut róla, az az irgalmatlanul koszos. És ronda is, a vakolat nagy része lepotyogott. Nem mintha annyiszor csapkodták volna itt az ajtót, hogy a festéknek oka legyen lehullani.
- Szolgáld ki magad – morgom a bajszom alatt, durcásan összeráncolt szemöldökkel. Kezeim is összefonom magam előtt egy pillanatra, de abba is hagyom az egészet, mert a pipa újra hozzám kerül. Annyi füstöt szívok a tüdőmbe, amennyit csak birok. És ezt kábé kétszer-háromszor megismétlem, mire elkezdem érezni a szokásos szédülést. A hirtelen jött örömömhöz unokabátyám is csatlakozik, bár ő inkább a frissen szedett csodagombák miatt.
- Dehogynem, te kis cserebogár – összeborzolom amúgy is kócos haját – oké, tudom, nekem meg sem kéne szólalnom -, majd segítek neki az általam már apróra szeletelt gombadarabokat a dohány közé nyomkodni. – Eper meg gomba… nem rossz párosítás.
Már csak megszokásból is, én veszem először kézbe a pipát. Mindig ez van, bár Raphy gyakran harcol az első slukkokért. Hiába, az udvarias énje csak akkor merészkedik elő, amikor a kanos is.
Egyik pillanatról a másikra rossz előérzetem támad, mint a mugli horrorfilmekben. Tiszta röhejes, inkább meg sem szólalok, csak élvezem az összekeveredő aromákat, s várom az utóhatást. Utóbbi nagyon úgy néz ki, hogy pöttöm, de annál gülüszeműbb házimanók – szám szerint három kifejlett példány - látványában nyilvánul meg. Miközben átnyújtom a pipát kartársamnak, kicsit helyezkedek a fotel karfáján. Hogy a macska rúgja meg azt, aki ilyen kényelmetlenre tervezte!
- Tudod, nekem sokkal jobban tetszett a legutóbbi színváltós almaszósz, ami folyton keresztrejtvényt akart fejteni a sípoló ujjammal… ez a házimanós dolog olyan lejárt lemez már – számat elhúzva megfogadom gondolatban, hogy következő alkalommal az ágy alatti rekesz helyett inkább a fürdőben tárolom majd a gombákat.
Vissza az elejére Go down
Raphael Wyld
Prefektus - Pugnax
Raphael Wyld

Férfi Mérleg Jelige : A Szerelhetetlen avagy a Raphy-nált
Hozzászólások : 190
Évfolyam : Második
Kor : 32

Poros raktárterem - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Poros raktárterem   Poros raktárterem - Page 3 Icon_minitimeHétf. Május 17 2010, 00:55

[ B, a szuper unokahúg ]

*A felszólításra csak felmutatott hüvelyk ujjal mutatom, hogy rendben van. Önkiszolgálóként használtam eddig is a táskáját, hát miért pont most változtassam meg a szokásom? Óvatosan beleszórjuk a gomba őrlemény egy részét, és a csipesszel megpróbálom összekeverni, hogy jobban átjöjjön a hatása, és ne égjen meg rögtön az elején.*
- Bizony finom lesz.
*Már nyúlnék a szívó után, de Beggy megint gyorsabb volt nálam. Így csak egy undok pillantást vettek rá, majd egy jó kis nyelvöltéssel válaszolok neki. Megint nagyon felment az agyamba a dohány, de ez csak a szokásos. Morcosan nézek rá, és várok, hogy végre rám kerüljön a sor. Harcolnék érte, csak féltem a vízipipámat, mert a végén még széttörjük. De végre, végre hozzám kerül a hallucinogén anyagot tartalmazó szerkezetnek a szívó része.*
~ Ez jó lesz. ~
*Hallgatom Beggy eszme futtatását, miközben egy nagyot szívok a csőből. A füstöt egy kis ideig a tüdőmbe tartom majd szépen fokozatosan engedem ki a számon át. Veszek egy mély levegőt, és még egyszer átszellőztetem a fejemet. Máris érzem a gombának a hatását, és röhögő görcsbe is kezdek amikor megpillantom a három házimanót.*
- Hát Beggy, ugyan azt látjuk pedig én Donald kacsával akartam megbeszélni, hogy milyen bikinit vegyen magának... De szerinted miről beszélnek?
*Mutatok a három házimanóra. Ennél azért jobbra számítottam, de nem gáz, most ezzel is megelégszek.*
- Te, miért közelítenek felénk ezek ilyen mérges pofával...?
*Unokatestvérem felé fordulok kérdő tekintettel.*
- Hol tartod te ezt a gombát, hogy ilyen hallucinációkat okoz?
*De kérdésemre nehezen fogok választ kapni, mivel azt érzem, hogy az egyik házimanó felugrik az ölembe majd a sapkámat lekapja a fejemről. Egy pár másodpercig nem jut eszembe, hogy mi is történik, majd amint megérzem a hideg huzat átfúvását a hajszálaim között le is esik, hogy mi a valódi helyzet.*
- Ennyire életszerű hallucinációm még nem volt.
*Jelentem ki még mindig egy iszonyat széles vigyorral, majd kinyújtom a kezemet, és a házimanóra nézek.*
- Na most tedd bele a kezembe, és kapsz egy kis kutya nasit!
*Hogyan idomítsunk házimanót első lecke. De persze nem az történik amire én várok, hanem a kis szörnyeteg leugrik az ölemből, és eltűnik a dobozok rengetegjében.*
- Héé add vissza!
*Üvöltök utána, és felállok... Felállnék, ha a szédüléstől amit a dohány okozott nem estem volna szó szerint orra. Átfordulok az oldalamra, és felpillantok Beggyre. Először csak artikulálatlan hangok jönnek ki az ajkaim közül majd megerőltetem magam, és megpróbálok értelmesen beszélni.*
- Te védd a vízipipát, én elkapom a sapka tolvajt... Csak segíts felállni.
*Bár van egy olyan sejtésem, hogy Beggynek sem fog könnyen menni a két talpon állás.*
Vissza az elejére Go down
Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto
Izzy Maddison

Férfi Kos Jelige : Az embernek az a sorsa, ami, és az élet különben is illúzió.
Hozzászólások : 439
Évfolyam : Első
Kor : 31

Poros raktárterem - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Poros raktárterem   Poros raktárterem - Page 3 Icon_minitimeHétf. Május 17 2010, 12:13

[Ed]

*Kikerekednek a szemei, mikor kiderül Edről, hogy ő is lopott már. Annyira nem ismeri a fiút, és nem is úgy néz ki, mint aki a megélhetésért tesz ilyet, na de ő aztán tényleg nem ítélkezik senki fölött, még akkor sem szólna egy szót sem, ha kiderülne, hogy csak a balhé kedvéért ment ebbe bele.*
-Rendben, áll az alku! Miután szereztem, hozhatod azt az óvszert, de csak és kizárólag a szőlőmag kivonatos érdekel, a többit én is be tudom szerezni. Amúgy az miért jobb, vagy mitől más, mint a többi?
*Már nem foglalkozik azzal, hogy Ed nem hisz neki, hogy valóban nincs most nála, ha eddig nem sikerült őt meggyőzni, eztán sem fog menni, ennyi emberismerete még neki is van.*
-nahát, ha ennyire szereted a közönséget, akkor miért nem tanulsz színésznek? Itt nincs színjátszó csoport? Bajba keveredni meg csak akkor poén, ha a következményeket is képes vagy elviselni. Amíg csak büntimelóról van szó, engem nem érdekel, a fejmosások már jobban zavarnak, de elmenni nem akarok innen. Otthon sokkal rosszabb, arról már nem is beszélve, hogy engem Sandy néni tuti bedugna valami intézetbe.
*Nem beszari, de nem is hülye. Emellett valahogy nem találja viccesnek, hogy a tanári asztalon böfögjenek versenyt, hiszen ha emiatt nem is rúgnák ki őket, de egészen biztos, hogy alapos fejmosást kapnának, arra meg ő allergiás, hiszen nénikéje elég sűrűn részesíti ilyesmiben.*
-Na igen, ha istenként, vagy uralkodóként imádnának, azt én is bírnám! Simán! A csókolgatás nem fontos, simizés, hajtúrás jöhet.
*Kb. ennyi, amit elviselne a lányoktól, többre egyszerűen nem vágyik. Már mintát vett azokról a testrészekről, amik a fiúknál kevésbé tűnnek érdekesnek, mint a lányoknál, tehát az érdeklődése ennyiben ki is merült. A monológot követő kérdésre meg lazán félrenyel, és fuldokolva köhögni kezd. Nem, az egész feltételezés merő képtelenség! Ő még soha, senkibe nem volt szerelmes, és nem is lesz, legalábbis egyelőre így gondolja.*
Tessék?! Mit csinálok?! Neem, soha nem lennék szerelmes. Senkibe!
*Mondjuk, ha az a szerelem, amiről az előbb beszélt, az annyira nem is vészes dolog, hiszen nem fáj, most teljesen biztonságban érzi magát, és tényleg csak egyvalakire vágyik, de utána a nap 24 órájában képes sóvárogni. Viszont ez akkor is képtelenség! Biztos, hogy nem szerelmes!
Le is ragad ennél a résznél, látszik rajta, hogy mennyire vívódik magában az érzéseivel, s kicsit lankad a figyelme. Még jó, hogy a rövid távú memóriája rendben van, mert vissza tudja idézni Ed szavait, bár még mindig kissé bamba képpel válaszol.*
-Aha, az tök menő!
*Ő most kifogyott a sztorikból, hiszen még mindig az imént elhangzottakon gondolkozik, de emellett hallgatja ám Edet is, hiába állítja be magát link alaknak, azért odafigyel a környezetére.*
-Mi lett a haveroddal?
*Csak ennyit kérdez, és nem tesz megjegyzéseket, sem arra, hogy mennyire jó lehetett nekik együtt, sem arra, hogy ő tulajdonképpen már kinőtt a legtöbb, imént felsorolt csínyből, bár ehhez hasonlókat ők is csináltak, de annak már jó ideje. Azt is látja, hogy ez a téma valami miatt kibillentette a srácot viszonylagos nyugalmából, és a menekülésszerű távozást nem akarja meggátolni, hiszen biztos, hogy jó oka van erre.*
-Biztos, hogy minden rendben van? Majd még gondolkozom rajta, milyen csíny hiányzik az életemből, és később összehozunk valamit, jó? Szia!
*Mivel ügyetlen a vigasztaláshoz, ezért nem robog most Ed után, hiába dörzsöli a szemét. Hatalmas bajban lenne, ha most sírva fakadna, akkor aztán tényleg nem tudná, hogy mit is kezdjen vele. Ezért csak szerez magának egy parókát, és abba mélyeszti bele az ujjait. Ezzel a foglalatossággal akár órákig is ellenne, hiszen ha hajazhat, akkor megszűnik számára a külvilág, és még az idő múlását, meg az éhséget sem érzékeli.*


//Én is köszönöm!//
Vissza az elejére Go down
Begonia B. Bones
Diák - Pugnax
Begonia B. Bones

nő Kos Jelige : Harisnyás Pippi
Hozzászólások : 88
Évfolyam : Első
Kor : 31

Poros raktárterem - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Poros raktárterem   Poros raktárterem - Page 3 Icon_minitimeHétf. Május 17 2010, 20:21

[Raphy Lee, a karatekölyök]
Poros raktárterem - Page 3 2pt9oyc

- Remélem ez az egyszerre haluzós dolog nem azt jelenti, hogy titkolt lelki társak vagyunk… - jegyzem meg cinikusan, nem gondolom teljesen komolyan, amit mondok. Raphy nekem olyan, mint egy tesó (… majdnem az is). Legalább olyan sűrűn piszkáljuk egymást, mint ő és Rach. Érdekes, Rachellel sosem volt olyan kapcsolatom, mint Raphyval. Unokabátyám különleges, degenerált mágnesként vonzza magához az őrülteket. Erre élő példa a mostani eset.

- Ne legyél ilyen paranoiás, biztos alapból ilyen nyúzott a fejük – suttogom már-már együtt érző hangnemben a mellettem ülőnek. Tény, ritka csúnya házimanókkal hozott össze a Gombasors. Nem mintha tisztában lennék a helyi manódivatlap sztárjaival.
Raphy fanyalog a gomba tárolási helyét illetően. Egy fős gondolati gyűlésemen egyöntetűen leszavazom a válaszadást. Jobb, ha nem kotyogom ki… de egyszer mindenképpen megmutatom neki, a látvány sokkal többet ér. Szép dolog a varázsgomba.

Félig felvont szemöldökkel – mindenki azt hiszi, hogy a tükörben gyakorlom, de ez nem igaz, mert anyától örököltem – figyelem kutyaidomító manóidomító tevékenységét. Bár itt lenne a varázsfényképezőm, sok pénzt megérne a mutatvány. És így, hogy Raphy többet bénázik, mint hittem, akár felvásárolhatnám az egész varázsvilágot a képzeletben összegyűlt, igen nagylelkű adományokból. Ezek a csúnya manók nem is gonoszak, mint hittem.
Azonban döntenem kell: Raphy egy életre megharagszik rám a kedvenc pipája miatt és egy összehaluzott házimanóbanda stricije leszek, vagy segítek visszaszerezni a kincset. Kecsegtető az első lehetőség, a vállamon ülő angyalkám az utóbbit súgja. Az ördögi énem biztos piál valahol, és azért nem vett rá, hogy a házimanó-bandavezérség mellett döntsek.
Az én egyensúlyérzékem mindig is jobb volt, mint Raphy-é, tehát míg én továbbra is a fotel karfáján ülve tökéletesen megvagyok, unokabátyám már majdnem a földön fetreng. Kezemet kinyújtva megragadom a csuklóját és segítek neki két lábra állni. Nem nagy kunszt, néhány év után belejön az ember. Főleg akkor, ha ezek a kiképzések sakálrészegségbe nyúló éjszakák. Mikor bulizzon az ember, ha nem fiatalon?

A pipa megvédése valahogy elpárolog az agyamba vésett teendői listáról, így hát előveszem a pálcám az agyonfoltozott, csupa-rongy táskámból, viszont varázslás helyett, mint valami dobókést, úgy vágom oda az életünkre törő manókhoz. Meglepődve látom, hogy az egyiket pont eltalálja… pontosabban eltalálná, de sikeresen átsuhan rajta, így egy félig szétszakadt plüssnyúlra esik csodapálcám. Biztos a gomba hatása, de szemeim kikerekednek, és állam majdhogynem leesik. Nem úgy volt, hogy ez egy túlságosan életszerű kamu-manóbanda?
Fejem ide-oda forgatom, Raphy-t keresem, hátha tud valami használhatót mondani. De mégis, a terem óriási(nak tűnik ebben a helyzetben) és nem találom a sapkátlanított urat. Sosem értettem miért van úgy oda a baseball sapikért, csak bajt okoznak. Az első kezem ügyébe kerülő dobozról lerántom a leplet, s a benne lévő tárgyakat őrültként dobálom nyugalmunk megzavaróira. Csak akkor jövök rá, hogy dobókockákat hajigálok, amikor azok koppanva földet érnek. Szemvillanásnyi hatásszünet után a kockák kipukkadnak, és olyan hangot adnak ki, mint azok a mugli szirénás autók.
Nínó, nínó, nínó… így begombázva nem olyan irritáló, de normál esetben a falat kaparnám. A hangokra nagyon érzékeny vagyok. Úgy tűnik kedves barátaink is, akik tányérnyi lokátoraikat igyekeznek aprócska kezeikkel befogni. Láss csodát, nem sikerül nekik. Amilyen egyszerűen idejöttek, olyan egyszerűen tűnnek is el. Pontosan úgy, ahogy az instant-sziréna hangja is.

- Raphy? – szólítom meg unokatesóm, miközben bevillan a pipavédő utasítás emléke. Kínzó lassúsággal merek csak az imént említett, Raphy számára nagyon értékes tárgyra pillantani. Látszólag semmi baja nincs… várjunk csak, az a repedés az üvegen az előbb még nem volt ott. Rendben, oké, nyugi Beggy, az a csík nem most került oda, régóta ott volt, csak most… máshogy esik rá a fény, igen! Ez biztos így van.

Istenem, miért nem lehet egyszer nyugodtan pipázni ebben az átkozott iskolában?
Vissza az elejére Go down
Raphael Wyld
Prefektus - Pugnax
Raphael Wyld

Férfi Mérleg Jelige : A Szerelhetetlen avagy a Raphy-nált
Hozzászólások : 190
Évfolyam : Második
Kor : 32

Poros raktárterem - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Poros raktárterem   Poros raktárterem - Page 3 Icon_minitimeKedd Május 18 2010, 20:52

Beggy, a házimanó vadász
Poros raktárterem - Page 3 Beggy


*Egy szorítást érzek a csuklómon, amivel már tudom, hogy Beggy talpra fog állítani. Hát mi másra tartanám az unokahúgomat, ha nem erre? Amikor már nagyjából két lábon tudok maradni, lassú léptekkel elindulok a sapkarabló házimanó után.*
~ Na, megmaradok? ~
*Kérdezem magamtól, de amikor elengedném azt a dobozt amibe kapaszkodok elvesztem az egyensúlyomat, és dúl eldőlök az oldalamra, magammal rántva a fehér lepedőt is amivel le volt takarva.*
- Szellem!
*Üvöltök fel, mert számomra ez volt az első, ami eszembe jutott. A fehér lepedő alatt rugdalódzok, és jó öt percbe telik mire leszedem magamról. A földön hempergek, immáron lepedő nélkül. Ekkor pillantom meg a sapka tolvaj manót. Hatalmas harci kiáltással pattanok neki a manónak, de az vagy gyorsabb volt, vagy köddé tűnt, de sehol sem látom. Mindenesetre a sapkám már a kezembe van, így gyorsan a fejemre is kapom. Már Beggyt keresném, amikor valami orbitális szirénázást hallok. Csak nem lett ekkora baja annak a manónak, hogy mentőt kelljen hozzá hívni. Megpillantom a menekülő manót, akinek a foga a sapkámra fájt. Utána kapok, és a szakadt ruháját sikerül megfognom. Szabad kezemet a fülemre tapasztom, és úgy viszem a menekülő társai után. Egy laza mozdulattal kidobom az ajtón keresztül, majd az ajtót becsukom utána. Csak nem fognak visszatérni, ha meg igen, akkor lakatot kell az ajtóra szerelni.
A szólításra a hang felé kezdek el menni, és megtalálom Beggyt a vízipipámmal. Megnyugtat a gondolat, hogy semmi baja sem esett…*
- Mi az ott!?
*Kérdezem ledermedten tekintve a vízipipa üvegére. Határozottan emlékszem, hogy semmi baja sem volt. Egyetlen karcolás sem volt rajta, még a fém csillogása is olyan minthogyha vaker új lenne.*
- Ugye nem mondod, hogy nem tartottad be az utasításomat.
*Tekintetemet lassan fordítom Beggy felé, hogy még határozottabb legyen a mondatom. Szemeimben ellentmondás nem tűrő fények csillognak. Ha valami rajzfilmbe lennék, most vörösen izzó szemem, hegyes körmeim és fogaim lennének. Csak kár, hogy lerágom a körmömet.*
Vissza az elejére Go down
Imogen Penrose
Diák - Extremus
Imogen Penrose

nő Skorpió Hozzászólások : 17
Évfolyam : Első
Kor : 31

Poros raktárterem - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Poros raktárterem   Poros raktárterem - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 18 2010, 01:52

Poros raktárterem - Page 3 5b21lc

Ördög, és Pokol… hogy, mégis hogyan lehetek ennyire, de ennyire… szerencsétlen? Ezt egyszerűen képtelen vagyok elhinni. Első nap, mikor átléptem ennek az átkozott épületnek a küszöbét, akkor még teljesen meg voltam győződve arról, hogy könnyedén átlátom majd. Erre… hol kötök ki? Nos, ez egy felettébb jó kérdés, a szomorú helyzet az, hogy én se tudom. Pedig az a férfi akit apu arra kért fel, hogy mutogassa végig az iskola minden egyes kis zugát, hát ő elég alaposnak tűnt. Kiderült mégse. Áhh! Ha egyszer visszatalálok a hálómba, rögtön értesítem aput, és ő majd jól ellátja a baját! Úgy lesz…
De addig is, mit csináljak? Ez a… poros hely nem éppen megfelelő arra, hogy a teljes letargiába essek. Viszont… ez itt egy biztos pont! Csak jön erre valaki… vagy nem. Ahogy a terem állapotát fel tudom mérni, bizony nem mindennapi vendég a takarítónő. Ha anyu ezt látná, biztosan sikítófrászt kapna és kirúgná a személyzet összes tagját. Az teljesen mindegy, hogy a szakácsnak a takarításhoz semmi köze, ő is repülne. Hogy mi ebben a logika? Egy újabb remek költői kérdés, amit én magam, a nemes Penrose sarj se tudom megmondani. Azt hiszem a lényeg az, hogy az aranyvérű nemesek tetteiben ne keress logikát, mert csúnyán ráfázol.
De hogy is kerültem ilyen slamasztikába? Hát… társaságra vágytam. És nem volt. Aztán akikkel meg találkoztam… ők meg nem voltak elég jók, hogy beszédre méltassam őket, hát úgy döntöttem keresek magamnak egy eléggé kultúrált alakot. Ki gondolta volna, hogy ez ekkora feladat lesz?
Persze ez most kivételesen az én hibám. Ha ott maradtam volna szépen a fenekemen, amíg a szobatársam visszatér, és nem érzek késztetést arra, hogy társaságot leljek magamnak…
Túlságosan is hozzá vagyok szokva ahhoz, hogy körbeugrálnak és lesik minden szavam. Itt nem ez van. És ez bizony kiábrándító. De hogy is tehetnék ez ellen?
Végül egy nagy sóhajjal leültem az egyetlen normális állapotban lévő székre, ami kevésbé tűnt porosnak, miközben megigazítottam sötétzöld ruhácskám szegélyét. Hiába nem lát senki, bármikor feltűnhet valaki és akkor kifogástalanul kell kinéznem! Az első benyomás hihetetlenül fontos!
Hullámos fürtjeimet a fülem mögé tűrtem, majd mivel a szék kicsit nagy volt, könnyedén tudtam lóbálni a lábamat a levegőben. Figyeltem, ahogy a fekete cipellők fel-feltűnek, majd újra lent ragadnak. Bevallom, eléggé unalmas tevékenység volt, de… nem mertem tovább menni. Akkor még. Annyira szégyenteljes lett volna elmondani akárkinek is, hogy eltévedtem… mint ahogy azt is, hogy csupán azért kerültem ilyen slamasztikába, mert társaságra vágytam
Csönd, csönd, idegesítően nagy csönd. Úgy döntöttem változtatok ezen, így miközben tovább lógáztam lábaimat halkan dúdolni kezdtem azt a kis altatódalt, amit egykor volt kedvenc dadám énekelgetett nekem amíg el nem aludtam. Hm. De rég is volt már… néha azért visszasírom azokat a napokat. Igaz, kevesebbet tudtam… de néha a tudatlanság is boldoggá teszi az embert.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Poros raktárterem - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Poros raktárterem   Poros raktárterem - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Poros raktárterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Központi kastély :: Harmadik emelet-


Saját fórum a HungarianForum-on | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés