Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Csevegő fórum - Page 3 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Michael Bloxham
Diák - Extremus
Michael Bloxham

Férfi Bika Jelige : Művészetek hercege, a zongora és a gitár védőszentje
Hozzászólások : 280
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 28 2010, 13:07

Very Happy Miért nem mutattad meg? ^^
És tényleg nem kellett sokáig győzködni, nekem is nagyon tetszett, csak még körülnéztem a többi között. Very Happy

És jelentem, tegnap este függök ezen a jódlis csajon, már nemtudomhanyadszor röhögöm végig XDD Vagy csak nekem ilyen vicces? Very Happy
Aki nem ismeri: https://www.youtube.com/watch?v=bDDEk2AMJAI
Vissza az elejére Go down
Violetta J. Worth
Diák - Pugnax
Violetta J. Worth

nő Halak Jelige : A Kiszámíthatatlan
Hozzászólások : 1383
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 28 2010, 13:10

Édesem, tehetek én róla, hogy akárhányszor mutatni akartam neked képet ledobott az msn? XD
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Marcus Grindley
Diák - Extremus
Jeffrey Marcus Grindley

Férfi Bak Jelige : Az Érinthetetlen
Hozzászólások : 511
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 28 2010, 13:11

Tetszetős kép. =)

Hehe, ezen én is nevetni szoktam. XD
Vissza az elejére Go down
Violetta J. Worth
Diák - Pugnax
Violetta J. Worth

nő Halak Jelige : A Kiszámíthatatlan
Hozzászólások : 1383
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 28 2010, 13:26

Jeeeefff *fut,fut és tarol* jobban vagy már? : )))
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Marcus Grindley
Diák - Extremus
Jeffrey Marcus Grindley

Férfi Bak Jelige : Az Érinthetetlen
Hozzászólások : 511
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 28 2010, 13:29

*Fütyörészve lép egyet oldalra, hogy Violettát továbbvigye a lendület.* Hát igazából pont most kezdek visszafordulni... :/ Kapar a torkom. Na mendegy, rájöttem, hogy amennyi idő a szóbelin lesz, kb. témakörönként két mondat, annyi meg megy csuklóból, szóval csak néhány jó ütős szót kéne kinézni, hogy tudjak elbűvölni. XD
Vissza az elejére Go down
Violetta J. Worth
Diák - Pugnax
Violetta J. Worth

nő Halak Jelige : A Kiszámíthatatlan
Hozzászólások : 1383
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 28 2010, 13:41

Annyira tudtam, hogy odébb mész : DDD
Jajj szegényem, az nem jó : SSS Én már egészen jól vagyok, csak ez a hülye idő veszi el mindentől a kedvemet : SSS
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Marcus Grindley
Diák - Extremus
Jeffrey Marcus Grindley

Férfi Bak Jelige : Az Érinthetetlen
Hozzászólások : 511
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 28 2010, 13:47

S a kis szobába toppanék, röpült felém anyám, kinyitottam az ablakot, hadd repüljön tovább...

Hát nem, de igyekszem kiheverni holnapig. =)
Vissza az elejére Go down
Violetta J. Worth
Diák - Pugnax
Violetta J. Worth

nő Halak Jelige : A Kiszámíthatatlan
Hozzászólások : 1383
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 28 2010, 18:28

Van valaki esetleg, aki ért a művészetekhez? XD
Vissza az elejére Go down
Arthur Mycroft O'Neill
Vendégtanár
Arthur Mycroft O'Neill

Férfi Skorpió Jelige : Cogito, ergo sum
Hozzászólások : 29
Kor : 54

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 28 2010, 19:02

A művészet elég tág fogalom. Mihez kell érteni?
Vissza az elejére Go down
Violetta J. Worth
Diák - Pugnax
Violetta J. Worth

nő Halak Jelige : A Kiszámíthatatlan
Hozzászólások : 1383
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 28 2010, 19:06

Két képet kell összehasonlítani, de még véletlenül se ugyanattól a festőtől : DDD
Vissza az elejére Go down
Arthur Mycroft O'Neill
Vendégtanár
Arthur Mycroft O'Neill

Férfi Skorpió Jelige : Cogito, ergo sum
Hozzászólások : 29
Kor : 54

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 28 2010, 19:14

A festészethez nem értek, de elmondom, hogy a helyedben mit csinálnék Smile Keress hasonlóságot! Ha a képek címe megvan, akkor akár kezdheted azzal, vagy ha van témája a képnek, akkor azzal. Esetleg a két festőt is, pl voltak-e egymásra hatással, milyen korban éltek stb... Aztán a színhasználatban van-e hasonlóság. Hasonló elemek vannak-e, mint pl két csendélet között a gyümölcsök. Vagy ha lerí róla, hogy az egyik szürreális a másik meg nem, akkor ezt is meg lehet említeni. Ha a stílus hasonló, akkor meg ugye azt. Aztán persze az is fontos lehet, hogy milyen céllal lett festve... mert ha egy templomi freskót és egy tájképet kaptál, akkor azok között nagyon sok különbség van. Szóval ilyesmik. Nem tudom segítettem-e vele. Aztán lehet, hogy ezeket te is tudtad és most feleslegesen jártatom a szám xD
Vissza az elejére Go down
Violetta J. Worth
Diák - Pugnax
Violetta J. Worth

nő Halak Jelige : A Kiszámíthatatlan
Hozzászólások : 1383
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 28 2010, 19:26

igen-igen. Vagyis nem, szóval nem járattad hiába a szádat, mert ezekkel segítettél az biztos : )))
Csak az, az érdekes, hogy matek tagozaton vagyok , és heti egy művészetek órám van, a tanár meg tudja, hogy senkit se érdekel...És kitalálta azt, hogy minden hónapban tesz fel kérdéseket, hónap végén meg küldeni kell. Nos én ma döbbentem rá, hogy a február az 28 napos xD szóval igen, khm, khm : SS a másik az, hogy nekem az ilyenekhez lövésem sincsen : SSS főleg úgy, hogy nekem kell a képeket kiválasztani xD Na és én hiába olvasok utána(mert megtettem és még Akane is segített, amiért imádás van : DD) én nem tudom eldönteni, hogy a két kép egy szálon fut-e vagy sem xD *igen user szőke agyilag*
Vissza az elejére Go down
Arthur Mycroft O'Neill
Vendégtanár
Arthur Mycroft O'Neill

Férfi Skorpió Jelige : Cogito, ergo sum
Hozzászólások : 29
Kor : 54

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 28 2010, 19:34

Gáz, ha én is ma döbbentem rá, hogy a február 28 napos? O.O Ez mindig ilyen rövid volt? Mindegy.
Tehát neked kell kiválasztanod két képet? Mert akkor könnyű helyzetben is vagy. Két történelmi témájú festményt kiválasztasz és egy csomót lehet rizsázni, hogy milyen eseményt örökítenek meg és hogy a témaválasztás az alapvető hasonlóság Very Happy
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 28 2010, 20:38

Az odáig szép és jó, csak mi van akkor, ha ugyebár a két festő nem csinált történelmi képet xD (Merthogy a festők viszont meg vannak adva, hogy kiktől kell nézni). Mert közben nézegetem, hogy melyikből lehetne többet kihozni x"D
Vissza az elejére Go down
Violetta J. Worth
Diák - Pugnax
Violetta J. Worth

nő Halak Jelige : A Kiszámíthatatlan
Hozzászólások : 1383
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 28 2010, 20:42

Nekem egyedül két kép maradt meg, amelyikek aktok xD bár férfi a tanár szvl biztos teccene neki xD
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 28 2010, 20:44

Az aktok jók! Mármint olyan értelemben, hogy ez jó közös vonás xD (Voltaképpen az összes művész készített aktokat xDDD). Mindkettő természetben van? Mert ahogy olvastam, Courbet főleg a természetábrázolásban hatott Szinyeire.
Vissza az elejére Go down
Erin Corwell
Diák - Extremus
Erin Corwell

nő Vízöntő Jelige : XIII. A Halál
Hozzászólások : 419
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 28 2010, 20:49

Dejó, minket rég nem kínoznak ilyenekkel. :- D Mi már filmezünk, kamerázunk, klippeket, reklámokat, mindenféle cuccokat készítünk. :- D
Vissza az elejére Go down
Violetta J. Worth
Diák - Pugnax
Violetta J. Worth

nő Halak Jelige : A Kiszámíthatatlan
Hozzászólások : 1383
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 28 2010, 20:51

Ohh én azon túlestem tavaly : DDD MEg nekünk külön van média meg művészetek -.-" mindegy^^

Akane, most keresem őket, de már meg se találom egyiket se -.-"
De sztm pont Courbet-é nem volt természetben Very Happy
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 28 2010, 20:53

Annyira nem rossz ez, ha az ember csak ezt tanulja xD Nálam is csak annyi a probléma, hogy régebben tanultam. ^^"
Vissza az elejére Go down
Violetta J. Worth
Diák - Pugnax
Violetta J. Worth

nő Halak Jelige : A Kiszámíthatatlan
Hozzászólások : 1383
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 01 2010, 00:53

Hűűűű mekkora paraszt vagyok * igenis az*

Akaneeeee nagyonnagyonnagyon köszönöm, hogy segítettél^^ Imádás, és hálám üldözni fog* gonosz kacaj*
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 01 2010, 00:59

Jahjj, nem, dehogyis Very Happy

Nincsmit, szívesen Very Happy Legalább én is frissítettem kicsit az emlékeimet x"D
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Marcus Grindley
Diák - Extremus
Jeffrey Marcus Grindley

Férfi Bak Jelige : Az Érinthetetlen
Hozzászólások : 511
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 01 2010, 10:41

*Nyüszög, és bújik, főleg Akanéhoz.* Megfogokhalniiiii~ És Rose azt mondta, hogy meg fogok dögleni a felvételin, és én mondtam neki, hogy na mostmár csakazértsem, hogy ne neki legyen igaza, de tényleg meg fogok... OO

(Bocsánat, hogy itt nyafogok, de... de... *fél.*)
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 01 2010, 15:46

*megölelgeti kicsi Gesztenyéjét >.<*
Hova mész felvételizni? O.O Amúgy meg ne aggódj, nem olyan vészesek általában a felvételik, mint ahogy mondják Very Happy Legalábbis minket is mindig beparáztattak, de aztán kiderült, hogy nem is olyan rossz Very Happy Meg aztán tudod: Csak pozitívan! >.< Mutasd meg neki csak azért is Very Happy

Nekem meg megnézte a tanár a kisvideómat és tetszett neki x"D Megnyugodtam végre >.<"
Vissza az elejére Go down
Michael Bloxham
Diák - Extremus
Michael Bloxham

Férfi Bika Jelige : Művészetek hercege, a zongora és a gitár védőszentje
Hozzászólások : 280
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 01 2010, 17:35

Majd ha Jeff hazaért, elmesélem a felvételis sztorijaimat. ^^

De amúgy Annyira nem vészesek, tényleg. :: Mondjuk állítólag én pont a többet kérő sulikban fogtam ki a legtöbbet kérő tanárokat, szóval az biztos kevésbé fognak megkínozni, mint engem. Very Happy Szóval nyugi, én is tökre paráztam, és mégis felvettek mindenhova, amit bejelöltem. ^^
Vissza az elejére Go down
Violetta J. Worth
Diák - Pugnax
Violetta J. Worth

nő Halak Jelige : A Kiszámíthatatlan
Hozzászólások : 1383
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 01 2010, 17:38

Én a felvételimmel csak arra emlékszem, hogy a szóbelire 39 fokos lázzal mentem be, mert különben cseszhettem volna a dolgot xD És nem voltam azon a héten bent suliban, és a tanárok meg ott szívattak, kérdezték a hülyeségeiket, hogy már biztos vettük meg ilyenek. Én meg megmondtam, hogy biztos a héten vettük, de nekem most is 39 fokos lázam van hagyjanak békén. Azt nem tudom mennyire díjazták, de egyetlen egy helyet jelöltem be és oda járok már 5. éve xD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Általános fórumok :: Csevegő-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés