Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Csevegő fórum - Page 39 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 39 Icon_minitimeHétf. Május 17 2010, 21:20

Tavaly, amikor szóbeliztem, lusta voltam készülni írásbelire, szóval húztam-halasztottam, és odáig jutottam, hogy egyszerre próbálkozom a felsőfokú szóbelivel, minthogy írásbelizek, középfokon. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Matthew Shady
Diák - Extremus
Matthew Shady

Férfi Ikrek Jelige : Az öngyilkos merénylő
Hozzászólások : 415
Évfolyam : Első
Kor : 30

Csevegő fórum - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 39 Icon_minitimeHétf. Május 17 2010, 21:23

Köszi! =D
Huh, az kemény lesz. Mondjuk az írásbeli nem nehéz, tényleg az lett meg először. xD De hú, felsőfokú szóbeli.. Felsőfokú magnó.. Asszem egy ideig még nem vállalom be. =P
Vissza az elejére Go down
Begonia B. Bones
Diák - Pugnax
Begonia B. Bones

nő Kos Jelige : Harisnyás Pippi
Hozzászólások : 88
Évfolyam : Első
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 39 Icon_minitimeHétf. Május 17 2010, 21:25

Áá, értem... a lustaság bizony itt is nagy úr :')

Nekem először a szóbeli volt meg, és aztán az írásbeli. De itt is a magnó a mumus x) Matt, milyen szöveget kaptál? : )
Vissza az elejére Go down
Matthew Shady
Diák - Extremus
Matthew Shady

Férfi Ikrek Jelige : Az öngyilkos merénylő
Hozzászólások : 415
Évfolyam : Első
Kor : 30

Csevegő fórum - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 39 Icon_minitimeHétf. Május 17 2010, 21:29

Az első már nem is tudom miről szólt, de könnyű volt, meghát a, b, és c közül kellett választani.. A másodiknál a csaj kissé artikulálatlanul beszélt, meg ott énekeltek a háttérben, zuhogott az eső, szerettem. És válaszolgatós feladat volt.. -.-"

De amúgy főleg a barátnőm izgult miatta, aki a párom volt.. Én úgy voltam vele, hogy majd legközelebb jobb lesz. xD
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Csevegő fórum - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 39 Icon_minitimeHétf. Május 17 2010, 21:56

Várjatok, majd az Egyetem! Először én sem hittem el, hogy egy vizsga olyan nehéz lehet, mint mondják, de érettségi szóbelin mindenki kedvesen és segítőkészen fog majd mosolyogni. Egyetemen majd mind arra mennek, hogy összezavarjanak és szóródjatok Razz és minél hosszabbra nyúljanak a tanulmányaitok.
Nálunk egyetlen emberke végez most harmadévesen BA-n... pale
mármint magyaron. Anglisztikán úgy tudom három XD a többit meg nemtom.
Vissza az elejére Go down
Matthew Shady
Diák - Extremus
Matthew Shady

Férfi Ikrek Jelige : Az öngyilkos merénylő
Hozzászólások : 415
Évfolyam : Első
Kor : 30

Csevegő fórum - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 39 Icon_minitimeHétf. Május 17 2010, 22:04

*Nagyot nyel.* Köszi Ed. xD Mázli, hogy még van időm, hogy lelkileg felkészüljek.. =P Igazából csak azért várom az egyetemet, mert akkor albérletbe költözhetek bnőmmel, meg eljárhatok majd a találkozókra.. ^^ De váá, lehet, hogy az én egyetemi ottlétem is lesz annyi, mint egy jogi, gyakorlattal együtt? =P
Vissza az elejére Go down
Alistair Garrison
Diák - Pugnax
Alistair Garrison

Férfi Rák Hozzászólások : 25
Évfolyam : Első
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 39 Icon_minitimeHétf. Május 17 2010, 22:34

-- Szóval akkor folytassuk itt, ha át lettünk onnan tessékelve. Very Happy *bár gondolta, hogy nem jó ötlet szétoffolni a képcserélgetős topicot, de hát ki ő, hogy beleszóljon a kisgyerekek játékába?* --
Izzy, inkább nem mondok semmit, mert így este képes lennék úgy belekavarodni a dolgokba, hogy csak na.. xD
És szerintem inkább nem bántom Ed-et, mert azért nem rossz ő, csak ilyen kis csipkelődős néha. Plusz még megütném a rosszcselekedet után a bokámat.. Magasabbra nem érne fel. Very Happy *degonosz xD*
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Csevegő fórum - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 39 Icon_minitimeHétf. Május 17 2010, 22:48

Nemtom, de a PPKEn ez van, Matt
Tanulság: Ne legyetek bölcs-észek, mert elmegy az eszetek!

Nah majd az userhatalom és megnől, mint a gomba. Fagyi visszanyal! Úgyis userhatalom tartja össze szegényt csak, ha még van ami összetartja bár szerintem semmi...a levegő sem.
Izzy ne ijesztgess, tegnap is rosszat álmodtdam! o.o
Vissza az elejére Go down
Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto
Izzy Maddison

Férfi Kos Jelige : Az embernek az a sorsa, ami, és az élet különben is illúzió.
Hozzászólások : 439
Évfolyam : Első
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 39 Icon_minitimeHétf. Május 17 2010, 22:57

Én komolyan nem értem, miért szólnak rám mindig, ha beírok egy topicba Very Happy:D:D *nem hát, így X év után tényleg képtelen megkülönböztetni az offot az IC topictól. Na persze.*
-Hűha:D mesélj csak, most amíg még fáradt vagy, hátha tényleg rokonok leszünk:D
Egyébként azt hittem, hogy úgy fejezed be a mondatot, hogy: Izzy, inkább nem mondok semmit, mert rosszat fogtok álmodni Very Happy (ezt még Ed előtt írtam, de úgy látszik, ő tőlem is képes rosszakat álmodni... na szép)
Istenem... egy ember(?), akinek van lelkiismerete? Hova kerültem? Miért? Miért büntecc? Very Happy:D:D
Nem baj, kell néha egy kis rosszat is tenni, így meg legalább tudtok alakítani egy népitánc csoportot Very Happy ott aztán ütögethetitek a bokátokat Very Happy
Ed: ne hagyd karit szétesni, nem puzzle az:D
Vissza az elejére Go down
Jacqueline Wiever
Diák - Pilluamuleto
Jacqueline Wiever

nő Nyilas Hozzászólások : 100
Évfolyam : Első
Kor : 29

Csevegő fórum - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 39 Icon_minitimeHétf. Május 17 2010, 23:03

Komcsi betegek vagytokXD
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Csevegő fórum - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 39 Icon_minitimeHétf. Május 17 2010, 23:05

Egyet értek az előttem szólóval Very Happy De jó olvasni, legalább kicsit felhangoltok engem is..
Vissza az elejére Go down
Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto
Izzy Maddison

Férfi Kos Jelige : Az embernek az a sorsa, ami, és az élet különben is illúzió.
Hozzászólások : 439
Évfolyam : Első
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 39 Icon_minitimeHétf. Május 17 2010, 23:08

Jacqueline Wiever írta:
Komcsi betegek vagytokXD

Most mondjam azt, hogy erre büszke vagyok? Sosem akartam normális lenni, mert az unalmas:D
Owainnek pedig további jó vigyorgást kívánok:D
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Csevegő fórum - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 39 Icon_minitimeHétf. Május 17 2010, 23:12

Legyen rokon mindenki mindenkivel és Izzy lesz a keresztapa mert pipi cicije van! XD
Én nem nyúltam hozzá, magától szétesett. Lehet lejárt mert a kínai piacon vettem.
Gonosz néptáncosok társasága? Mint a KFT XD Bammeg az összes ilyen nyomi rövidítést be kell magolnom helyes írásra. Asszem benyomtam valami go,bot és majd hülyén fog kinézni a Hsz.
Szal ott tartottam, hogy GNT és úgy kell ejteni gááenntééé
Asszem nem tartottam sorrendet, bocsi...Lehetek fagyi a családban? Lehetőleg csoki citromos!
Áh, én sosem voltam normális, csak néha már fájni szokott. Most is kezd...már bizsereg
Vissza az elejére Go down
Alistair Garrison
Diák - Pugnax
Alistair Garrison

Férfi Rák Hozzászólások : 25
Évfolyam : Első
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 39 Icon_minitimeHétf. Május 17 2010, 23:13

Kell kisöcs, nem kell kisöcs, kell kisöcs, nem kell kisöcs…?! Hogy ti minden rosszba bele akartok vinni engem. xD Pedig csak egy szegény friss diák vagyok, hivatalosan szobába se vagyok még beosztva, és rögtön rám ugranak… Ed speciel szó szerint. Razz Bár lehet direkt azért próbáltok befolyásolni, mert új vagyok… Vagy… lett egy ötletem! Hoppácska! Az nem derülne ki, hogy valami magiszter az anyám vagy az apám? xD *nem gondolja komolyan Very Happy*
Vissza az elejére Go down
Jacqueline Wiever
Diák - Pilluamuleto
Jacqueline Wiever

nő Nyilas Hozzászólások : 100
Évfolyam : Első
Kor : 29

Csevegő fórum - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 39 Icon_minitimeHétf. Május 17 2010, 23:13

Igen, nekem is egész jó kedvem lett*Gerard előtt nem mutatja*

Izzy, te imádnivalóan rém hülye vagy Razz
Vissza az elejére Go down
Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto
Izzy Maddison

Férfi Kos Jelige : Az embernek az a sorsa, ami, és az élet különben is illúzió.
Hozzászólások : 439
Évfolyam : Első
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 39 Icon_minitimeHétf. Május 17 2010, 23:24

Jacqueline Wiever írta:

Izzy, te imádnivalóan rém hülye vagy Razz

Köszi köszi kösziii! Very Happy Imádj csak, van időm! *Kényelmesen elhever, előkap a mellényzsebéből egy üveg mandula olajat, de nem vetkőzik, ugyanis itt tömeg van, a fizikuma meg... nos, Izzy nem egy Arnold Schwarczimirci. Maximum Mirci, a vörös macska.* Hát nem is tudom... azt hiszem, most jobb, ha csak a lábfejemet kenegeted!


Keresztapáskodni jó dolog, csak Izzy nem az az olasz maffiózó alkat. Most komolyan. Rád néz, és tele lesz a nadrágod? Persze, de nem a félelemtől, hanem a röhögéstől Very Happy

Ed, ha citromos fagyi leszel, azon felül, hogy sikered lesz, sajnos nem sokáig fogod élvezni, ugyanis el fogunk nyalogatni Very Happy

Na tessék, most meg eljutunk odáig, hogy kisorsolnak:D Én leszek itt a zsákbamacska? Very Happy
Figy, ha már pedigrés akarsz lenni, akkor ne szórakozzunk, meg se álljunk a diriig! Very Happy Elvégre ha családtag leszek, nekem sem mindegy, ki az apánk, ezért próbálom befolyásolni a jövőnket Very Happy
Vissza az elejére Go down
Jacqueline Wiever
Diák - Pilluamuleto
Jacqueline Wiever

nő Nyilas Hozzászólások : 100
Évfolyam : Első
Kor : 29

Csevegő fórum - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 39 Icon_minitimeHétf. Május 17 2010, 23:30

Arnold SchwarczimirciXD Hát ez komoly Very Happy Very Happy Very Happy

* Furcsán pillant Izzyre* Hát izé...Azért ennyire nem imádlak Razz Különben is, már van gazdám, akit kényeztetni kellXD*Bűnbánó tekintet*
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Csevegő fórum - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 39 Icon_minitimeHétf. Május 17 2010, 23:31

Engem is tessék imádni!!! *Szereti ő is, csak sajna szarul járt, mert nem építettek neki még oltárt. Szóval gyerünk, gyerünk, én is kérek bebalzsamozást.*

Cidnek tele volt. Drága jó Cidem... *siratja.*
Nemtom, Edtől az elején féltek, legalábbis Drac XD *szépidők, szépidők.*
Nem inkább maradok outsider, nem szeretném, ha megennének. Átírtam amúgy egy ilyen verset:

Sem kutyája, sem Buldog őse,
sem kanala sem kése
nem vagyok senkinek, nem vagyok senkinek...

Vagyok mint, minden kaja, ízesség
Francia krémes, csokis édesség
Habos sütemény, Habos sütemény...

De jajj nem tudok így maradni!
Szeretném magam megmutatni!
HOgy vágyva vággynak
HOgy vágyva vággyanak.

Ezért minden önkínzás, ének!
Szeretném, hogyha megennének
és lennék a kanálé, lennék a késedé...

Szal mehetek harmadik öccsnek? Csak lehet meg fogtok halni. De tessék vállalni, mert Habos sütemény akarok lenni!!!!
Vissza az elejére Go down
Alistair Garrison
Diák - Pugnax
Alistair Garrison

Férfi Rák Hozzászólások : 25
Évfolyam : Első
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 39 Icon_minitimeHétf. Május 17 2010, 23:36

Szerintem mára inkább kiszállok a buliból. Razz További jó tobzódást össznép, aztán.. nem tudom vissza akarok-e még majd térni erre a családtémára valamikor. xD Bár Izzy, ha jól tudsz érvelni pü-ben, hogy mért lennél jó kisöcs a pénzelszíváson kívül.. Very Happy
Ed... legyünk nagy család! Még te is elférsz szerintem. xD
Vissza az elejére Go down
Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto
Izzy Maddison

Férfi Kos Jelige : Az embernek az a sorsa, ami, és az élet különben is illúzió.
Hozzászólások : 439
Évfolyam : Első
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 39 Icon_minitimeHétf. Május 17 2010, 23:48

*Ő aztán teljesen ártalmatlan, ha a csajozásról van szó, így először nem is érti Jacqueline fura pillantását.*
-Jah, jól van, akkor dorombolj a gazdidnak, és légy jó cicus!
*Neki aztán mindegy, ki kényezteti, egyáltalán nem válogatós. Persze nem erőszakoskodik, ha nem megy önként, akkor erőszakkal nem tukmálja rá magát senkire. Cicásan elnyújtózik, összekuszálja vörös sörényét, és édesen vigyorog körbe, hátha valakinek eszébe jut, mennyire imádja, ha a hajában túrnak. *

-Hűha, még vers is van? Szuper!
*Hiába próbál figyelni, Ed megevéséről folyton csak a kannibalizmus jut eszébe, az meg neki nem pálya.*
-Sztem ejtsük ezt a családos témát kezd rosszabbul hangzani, mint egy szappanopera Very Happy Amúgy sem gondoltam komolyan, bár attól még lehet, hogy Izzy fog ezzel szórakozni, de tényleg csak poén szinten.

Jó éjt mára! Azt hiszem, én is elhúzok, és nem edzem a nevetőizmaitokat!
Vissza az elejére Go down
Jacqueline Wiever
Diák - Pilluamuleto
Jacqueline Wiever

nő Nyilas Hozzászólások : 100
Évfolyam : Első
Kor : 29

Csevegő fórum - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 39 Icon_minitimeHétf. Május 17 2010, 23:52

Háááát...Most az egyszer kivételt tehetek veled Izzy Very Happy *megnyalja a szája szélét*A gazdim már úgy is elment Razz
Vissza az elejére Go down
Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto
Izzy Maddison

Férfi Kos Jelige : Az embernek az a sorsa, ami, és az élet különben is illúzió.
Hozzászólások : 439
Évfolyam : Első
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 39 Icon_minitimeKedd Május 18 2010, 00:26

//tuttam, hogy érdemes visszanézni//

*Jacqueline ajánlata neki kihagyhatatlan, sőt, ahol az ellenállás legkisebb lanyhulását tapasztalja, már ott is addig üti a vasat, amíg meg nem hajlik, na de ez kérem egy nyílt felajánlás! Úgyhogy a lányhoz somfordál, és cicamód összekucorodik, bozontos buksiját a térdére hajtva, és dorombolni kezd.*
-Majd meglátod milyen jó lesz ~nekem~, nem kell mást tenned, csak túrj a hajamban! Azután, ha elalszok, hagyj csak itt nyugodtan, mert a gazdid mérges lesz, ha ezt megtudja... Persze nem bánnám, ha a fejem nem a padlón koppanna Very Happy
*Mint egy (bukott)angyal, olyan ártatlanul vigyorog. A lábmasszírozást már teljesen el is felejtette, helyette a hajba turit választja.*

//Na de most már kikapcsolom a gépet:D Jó éjt!//
Vissza az elejére Go down
Jacqueline Wiever
Diák - Pilluamuleto
Jacqueline Wiever

nő Nyilas Hozzászólások : 100
Évfolyam : Első
Kor : 29

Csevegő fórum - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 39 Icon_minitimeKedd Május 18 2010, 10:20

*Természetesen teljesíti amit kérnek tőle, mert hát miért is ne? Izzy bozontos hajába túr, még egy kis buksisimi is belefér.*
-Rendben, ahogy gondolod* Mosolyog, majd mikor már legkisebb jelét se veszi észre annak, hogy ébren lenne, egy apró puszit nyom Izzy arcára. Még mielőtt távozna,gondosan betakargatja^^ *
Vissza az elejére Go down
Matthew Shady
Diák - Extremus
Matthew Shady

Férfi Ikrek Jelige : Az öngyilkos merénylő
Hozzászólások : 415
Évfolyam : Első
Kor : 30

Csevegő fórum - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 39 Icon_minitimeKedd Május 18 2010, 17:45

Kérdés: Barney Stinson, vagy Gregory House? ˇ^
Vissza az elejére Go down
Violetta J. Worth
Diák - Pugnax
Violetta J. Worth

nő Halak Jelige : A Kiszámíthatatlan
Hozzászólások : 1383
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 39 Icon_minitimeKedd Május 18 2010, 17:58

Én Háúúúz párti vagyok : D
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Csevegő fórum - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 39 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
39 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Általános fórumok :: Csevegő-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés