Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Csevegő fórum - Page 3 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 04 2010, 11:11

Amy: a csillogó szemek nekem is fájtak. Az nem éppen az a rész, aminél csillogott a szemem. Az pont egy olyan rész volt, amikor megint lefordultam a székről, hogy már megint egy csavar, amire nem számítottam Razz Jajj, de már mindjárt 14-e... aztán remélhetőleg diplomázott leszek. Ha nem akkor soha többet nem láttok, mert bűntudatba fogok meghalni, hogy még egy vacak államvizsgán sem tudok átmenni xD

Togi: Vigyázz Amyre, ha belehal a röhögésbe, többet nem süt nekünk pogit. Smile *az érdek...*

Juli: legyetek türelmesek és helyettem is olvassátok el Smile
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 04 2010, 11:23

Amy: azaz érdek dolog nagyon mellbe vágott. Razz
Amúgy a csillogó szemeket félre értettétek, mert ööö... x"D... Az a szomorúságot akartaaaa *elgondolkozik* kifejezni *röhög* csak rosszul fejezem ki magam, hála Toginak, aki most csinál belőlem épp hülyét mindenki előtt.
*Új mondat, meg sor is* Mindjárt elsírom magam *könnyes szemmel röhög* ilyet ne is mondj, hogy nem mész át az állam vizsgán, mert ügyes vagy, és mi bízunk benned *nagyon optimista* és különben is szeri van, és ha szeri van akkor-akkor *elgondolkozik* minden jó lesz.

Togi: Jól beszélsz. (Csak ne kapjak egy jobbost xD)
Csak írom a reakciókat. xD

(Togi: Ui: ostromlom a gépét, és mindent leírok, amit csinál, vagy mond, kivéve mikor rá üt a kezemre. xD)
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 04 2010, 11:37

Köszönöm, hogy tájékoztatást kaptam, így már világosabb a kép még az én fejemben is Very Happy

Cailin....örök gyerekek vagyunk szerintem Very Happy Egy részünk biztosan...

Kumiko...már miért ne sikerülne az az államvizsga? Mindenki drukkol érted, te meg mindent tudsz, szóval mi is itt a kérdés? Very Happy

Hármas...Remélhetőleg nem veritek szét egymás fejét, képletesen, vagy valósan :d később is szeretnék még olvasgatni ilyen lökött bejegyzéseket Very Happy
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 04 2010, 11:41

Amy: Én nem verek senkit, csak Togi állít rólam ilyen ronda dolgokat *elgondolkozik* az én főmottóm a pííísz end lááv iksz dé x"D *könnyes szemekkel szakadunk a röhögéstől* (kikészültem Togitól)


Togi: Ne higgyetek neki, vaskorbáccsal üt, és kibilincselt az ágyhoz.
Mi soha sem halunk ki, mi egy új faj vagyunk. x"D (Amy:beszélj a saját nevedben, én normális vagyok xD) --> Itt nem úgy tűnik xD
Vissza az elejére Go down
Raphael Wyld
Prefektus - Pugnax
Raphael Wyld

Férfi Mérleg Jelige : A Szerelhetetlen avagy a Raphy-nált
Hozzászólások : 190
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 04 2010, 12:08

*Felkel, körbenéz, visszaolvas... Megy vissza aludni.*
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 04 2010, 12:33

Ha nem sikerül annak az lesz az oka, hogy most is itt lebzselek, pedig már 5x neki kezdtem ma tanulni. De az a baj, hogy az első sor után el is akadok mindig. Olyan messze van a kedd, amikor a beadnadót le kell adni... És hiába tudom, hogy nem lesz rá időm, nincs ami motiváljon, hogy megírjam... Márpedig ha nem adom le, nem lehet államvizsgázni sem. Arról nem is beszélve, hogy a 42 tételt is meg kéne tanulni és szakdolgozat védésre is kéne készülni, meg a beadandó védésére is, bár azt ugye előbb meg kell írni.

Viszont megjött a pályázatom értékelése. Elég vicces, mert két emberke értékelte, az egyik az egekik magasztalja a másik meg vagy 5x leírta, hogy kifejthettem volna bővebben. (Kár, hogy 2500 karaktert lehetett csak írni - igaz volt egy hely ahova csak 1000-t írtam, mert előtte már háromszor kifejtettem a témát 2500-ban és lusta voltan negyedszerre is) Szóval gyerekek, hiába 2500 karakter a maximum ha a pályázatot értékelő kevesli azt, ami ebbe belefér. De nem érdekel. Így is a 12. a pályázatom a 124-ből, szóval szerintem az egész jó Very Happy Arról nem is beszélve, hogy csak 30-an megyünk külfödlre, az első 30... Én meg ugye 12. lettem Very Happy Hurrá. ^^

No most hogy ezt így kiadtam magamból megnézek egy részt a Gokusenből aztán tényleg neki állok a tématervnek. ^^ hogy keddre meglegyen. Hátha Jun arca motiválóan hat majd rám Very Happy
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 05 2010, 09:52

Boldog születésnapot Matthew Shady!
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 05 2010, 13:03

Csatlakozom az előttem szólóhoz:

Boldog szülinapot Matt!!!!
Vissza az elejére Go down
Melinda Warren
Diák - Pilluamuleto
Melinda Warren

nő Ikrek Jelige : Törpilla
Hozzászólások : 940
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 05 2010, 18:57

Igen, én is csatlakozom Smile Boldog szülinapot, Matti^^"
Vissza az elejére Go down
Jacqueline Wiever
Diák - Pilluamuleto
Jacqueline Wiever

nő Nyilas Hozzászólások : 100
Évfolyam : Első
Kor : 29

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 06 2010, 00:25

A 2010-es BRAVO OTTO nyertesei:
Az év magyar férfi előadója: SP

Az év magyar női előadója: Tóth Gabi

Az év magyar együttese: Anti Fitness Club

Az év magyar klipje: SP - Kép maradsz

Az év magyar felfedezettje: Brasch Bence

BRAVO IDOL - SP

A 2010-es BRAVO OTTO külföldi nyertesei
Az év külföldi férfi előadója:
:David Guetta

Az év külföldi női előadója: Lady Gaga

Az év külföldi együttese: Jonas Brothers

Az év külföldi klipje: Miley Cyrus - Party in the U.S.A.

Az év külföldi felfedezettje: Justin Bieber

Hát...no comment Razz
Vissza az elejére Go down
Erin Corwell
Diák - Extremus
Erin Corwell

nő Vízöntő Jelige : XIII. A Halál
Hozzászólások : 419
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 06 2010, 00:35

Látszik a mai magyar fiatalság színvonalra való igényének tökéletes hiánya.
Elég elkeserítő.
Vissza az elejére Go down
Jacqueline Wiever
Diák - Pilluamuleto
Jacqueline Wiever

nő Nyilas Hozzászólások : 100
Évfolyam : Első
Kor : 29

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 06 2010, 00:42

Igen az. Szánalom. Én is ezt mondom, pedig fiatal vagyok Razz
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 06 2010, 00:44

Ééééérdekes x"D Egyik ismerősöm olyan szakon tanul, ahol a gyakorlatuk valami gyakorlóteremben van, vagy mi a szösz. Ott látják SP-t, és mondta, hogy egy egoista, beképzelt pasas x"D Anti Fitness, Tóth Gabi nocomment, a Bence nem tudom kicsoda xD
David Guetta-t talán szeretem, de most nem tudom hirtelen xD.... Gagát bírom xD Elmebeteg amilyen cuccai, meg klipjei vannak, de legalább egyedi xD Hát az utóbbi kettő meg... uhh xD Tök jó, hogy az újságba róluk (is) rajzoltam pont parodizációt xDDDDD
Vissza az elejére Go down
Jacqueline Wiever
Diák - Pilluamuleto
Jacqueline Wiever

nő Nyilas Hozzászólások : 100
Évfolyam : Első
Kor : 29

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 06 2010, 01:13

SP: nyálas, fúj
Tóth Gabi: nc.
AFC: na neee
Bence: nyálgép, kemény 1 száma van
Guetta: elmegy
Gaga: <33
JB: talán 2 számukat hallgattam végig csak, de elég is volt
Miley: utálooom>.<
Justin: Istenem, de gáz-.- Ari, de semmi hangja. 7évet letagadhatnaXD
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 06 2010, 08:14

Egyet értek veled Jacq. Ezek közül csak a Gaga jó, a többiről inkább nem mondok semmit... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 06 2010, 09:16

Abszolút egyetértek Erinnel. Szánalmas. Bár a Bravo Otto mindig is egy olcsó cukor volt a díjak közül. :]
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 06 2010, 10:16

Nekem a külföldi előadókkal nincs bajom, SP-nél és a többi magyarnál mind jobbak. Mondjuk az is igaz, hogy én sem őket díjaztam volna...

De amúgy meg kezdjük az elején: Jacq, mért nézel utána ilyeneknek? Én Bravot utoljára 10 éve láttam (13 évesen) és már akkor is gáznak találtam. Nem hiszem, hogy azóta fejlődött volna...
Vissza az elejére Go down
Jacqueline Wiever
Diák - Pilluamuleto
Jacqueline Wiever

nő Nyilas Hozzászólások : 100
Évfolyam : Első
Kor : 29

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 06 2010, 10:41

Reménykedtem, hátha... Very Happy De neeeem. Rosszabb, mint gondoltam >.<
Vissza az elejére Go down
Robert Trianus
Diák - Extremus
Robert Trianus

Férfi Oroszlán Jelige : Művészúr
Hozzászólások : 534
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 06 2010, 11:12

Nekem a külföldiekkel is bajom van. Lady Gaga némelyik száma jó, de azért díjat nem adtam volna neki, mert vannak nála sokkal jobbak, Guetta pedig mondjuk tényleg megérdemelte. De én nem építek erre, a fentebb is írt ok miatt. ^^
Vissza az elejére Go down
Jacqueline Wiever
Diák - Pilluamuleto
Jacqueline Wiever

nő Nyilas Hozzászólások : 100
Évfolyam : Első
Kor : 29

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 06 2010, 11:32

Bad Romance <33
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 06 2010, 11:38

Ha már Bad Romance: Very Happy

Vissza az elejére Go down
Jacqueline Wiever
Diák - Pilluamuleto
Jacqueline Wiever

nő Nyilas Hozzászólások : 100
Évfolyam : Első
Kor : 29

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 06 2010, 11:53

LoL Very Happy
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 06 2010, 17:50

Ehhez nem tudok többet hozzáfűzni, mint Jacq. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 06 2010, 20:41

És Baby Gaga-t a Telephone-nal még nem is láttátok:


No ez volt az, amikor elgondolkoztam azon, hogy biztos tanító néni akarok-e lenni? Mert mondjuk az ilyen szülők, ilyen gyerekével nem biztos, hogy tudnék mit kezdeni xD
Vissza az elejére Go down
Cassandra Margaret King
Egyéb személy
Cassandra Margaret King

nő Nyilas Jelige : Merni tudó szíveké a világ.
Hozzászólások : 422
Kor : 38

Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 06 2010, 20:48

Hali mi újság errefelé? Már széttanultam az agyam, gondoltam körbenézek... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Csevegő fórum - Page 3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Általános fórumok :: Csevegő-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés