Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Csevegő fórum - Page 4 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Noel Wyard
Prefektus - Pilluamuleto
Noel Wyard

Férfi Skorpió Jelige : A halál csak a kezdet. Az Antisignus.
Hozzászólások : 1437
Évfolyam : Első
Kor : 30

Csevegő fórum - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 4 Icon_minitimeVas. Jún. 06 2010, 20:51

Jé, egy kv néni. :-)
Vizsgázik mindenki, vagy érettségire készül és azért nincs, vagy más vizsgára, és azért. Állítólag tanulnak, de persze én ezt nem hiszem el. Cool
Vissza az elejére Go down
Cassandra Margaret King
Egyéb személy
Cassandra Margaret King

nő Nyilas Jelige : Merni tudó szíveké a világ.
Hozzászólások : 422
Kor : 38

Csevegő fórum - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 4 Icon_minitimeVas. Jún. 06 2010, 20:54

Jé egy ex-signus kisfiú Shocked szia Noel, hogy vagy és a koponyád? XD Amúgy igen mindenki tanul nekem is kéne... de már nem bírok. Szét akar robbanni a fejem, kedden szigorlatozom. Sad
Vissza az elejére Go down
Noel Wyard
Prefektus - Pilluamuleto
Noel Wyard

Férfi Skorpió Jelige : A halál csak a kezdet. Az Antisignus.
Hozzászólások : 1437
Évfolyam : Első
Kor : 30

Csevegő fórum - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 4 Icon_minitimeVas. Jún. 06 2010, 21:02

Tökéletesen, köszönöm, Francis is, ragyog rendesen, még a hollywoodi 32 is. Very Happy
Kedden? Addig rengeteg idő van, én tudom, sokszor követtem az előttünk az éjszaka elvet. xD Na jó, szigorlatra, ha vészesebb volt, rászántam 2-3 napot nagyjából. Kedden akkor drukkolunk erőteljesen. :-))
Vissza az elejére Go down
Cassandra Margaret King
Egyéb személy
Cassandra Margaret King

nő Nyilas Jelige : Merni tudó szíveké a világ.
Hozzászólások : 422
Kor : 38

Csevegő fórum - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 4 Icon_minitimeVas. Jún. 06 2010, 21:06

Köszi Very Happy hát én már kedd délután óta tanulok, de úgy érzem hogy semmit se tudok. :S Remélem, hogy nem fognak nagyon piszkálni a tanárok (már most forog a gyomrom ha rágondolok) silent Egyébként mi a helyzet, mesélj valami jót. Mi újság errefelé? (azon kívül, hogy mindenki "tanul")
Vissza az elejére Go down
Noel Wyard
Prefektus - Pilluamuleto
Noel Wyard

Férfi Skorpió Jelige : A halál csak a kezdet. Az Antisignus.
Hozzászólások : 1437
Évfolyam : Első
Kor : 30

Csevegő fórum - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 4 Icon_minitimeVas. Jún. 06 2010, 21:18

Az már jót jelent, ott kell, hogy előjöjjön. :-) Á, ha látják, hogy tud az ember, akkor nem szőröznek többnyire.
Ezen felül nincs semmi, punnyadunk mi is rendesen, így szolidaritunk a többiekkel.
Vissza az elejére Go down
Cassandra Margaret King
Egyéb személy
Cassandra Margaret King

nő Nyilas Jelige : Merni tudó szíveké a világ.
Hozzászólások : 422
Kor : 38

Csevegő fórum - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 4 Icon_minitimeVas. Jún. 06 2010, 21:21

Hát látom, hogy eléggé kihalt minden. Na de majd nyáron... (vagy nem XD) Amúgy remélem hogy elég lesz amit tanultam. Ha ez most nem sikerül csúszok egy évet a suliban. :S Amúgy mizu az ex-signusokkal?
Vissza az elejére Go down
Noel Wyard
Prefektus - Pilluamuleto
Noel Wyard

Férfi Skorpió Jelige : A halál csak a kezdet. Az Antisignus.
Hozzászólások : 1437
Évfolyam : Első
Kor : 30

Csevegő fórum - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 4 Icon_minitimeVas. Jún. 06 2010, 21:27

Igen, most tanulás van, mint mondtam. Very Happy
Biztos, nem hiszem, hogy gond lenne vele. Az exekkel? Cala lökött, de így szeretjük, ahogy van, Serike megvan, Heather is. A többieket nagyjából elnyelte a fekete lyuk. Cool
Vissza az elejére Go down
Cassandra Margaret King
Egyéb személy
Cassandra Margaret King

nő Nyilas Jelige : Merni tudó szíveké a világ.
Hozzászólások : 422
Kor : 38

Csevegő fórum - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 4 Icon_minitimeVas. Jún. 06 2010, 21:31

Oh hát az nem sok... akkor gondolom Bitta is süllyesztőben van :S Salque kint van Németben, de majd nyösztetem, hogy játsszon már velem egy kicsit XD Amúgy a többiekről én se tok semmit. Eléggé szétszóródott a banda. A régiek közül már csak én vagyok/voltam... jaj azok a régi szép idők (nosztalgiázik egy kicsit)I love you
Vissza az elejére Go down
Noel Wyard
Prefektus - Pilluamuleto
Noel Wyard

Férfi Skorpió Jelige : A halál csak a kezdet. Az Antisignus.
Hozzászólások : 1437
Évfolyam : Első
Kor : 30

Csevegő fórum - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 4 Icon_minitimeVas. Jún. 06 2010, 21:36

Bitta teljesen eltűnt, hiába lett kvh, szinte sosem került elő. Salque remélhetőleg jön, mert még nem fejeztük be az órát sem. xD
Igen, ezt észrevettem, amikor jöttem, már mindenki inaktív volt szinte. Voltál te, Bitta és Serike, más nem.
Vissza az elejére Go down
Cassandra Margaret King
Egyéb személy
Cassandra Margaret King

nő Nyilas Jelige : Merni tudó szíveké a világ.
Hozzászólások : 422
Kor : 38

Csevegő fórum - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 4 Icon_minitimeVas. Jún. 06 2010, 21:40

Jajaj, de azért régen nem volt így. Elég aktívak voltunk XD mondjuk piszkáltam is mindenkit (visszagondol a képzeletbeli ostorra cheers ) de tényleg, azért régebben elég tűrhető volt a banda, sajna te már a végére jöttél, így nem láthattad. Kár érte Sad
Vissza az elejére Go down
Noel Wyard
Prefektus - Pilluamuleto
Noel Wyard

Férfi Skorpió Jelige : A halál csak a kezdet. Az Antisignus.
Hozzászólások : 1437
Évfolyam : Első
Kor : 30

Csevegő fórum - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 4 Icon_minitimeVas. Jún. 06 2010, 21:54

Igen, nekem sikerült akkor beesnem, amikor épp a szétszéledés volt. Na nem baj. :-) Mondjuk sejtésem van a miértről, de az nem ide tartozik.
Vissza az elejére Go down
Cassandra Margaret King
Egyéb személy
Cassandra Margaret King

nő Nyilas Jelige : Merni tudó szíveké a világ.
Hozzászólások : 422
Kor : 38

Csevegő fórum - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 4 Icon_minitimeVas. Jún. 06 2010, 21:57

Oh, hát nekem is van egy sejtésem, és inkább nem is mondom... -.- viszont én lassan húzok. Majd igyekszem sűrűbben fölnézni, hogy mi a helyzet. Addig is legyetek rosszak XD na meg persze aktívak, és sok sikert, sok kalappal és miegymás a vizsgázók számára. Páááááááááááááá
Vissza az elejére Go down
Noel Wyard
Prefektus - Pilluamuleto
Noel Wyard

Férfi Skorpió Jelige : A halál csak a kezdet. Az Antisignus.
Hozzászólások : 1437
Évfolyam : Első
Kor : 30

Csevegő fórum - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 4 Icon_minitimeVas. Jún. 06 2010, 22:06

Oké. A rosszaság megvan, abban nincs hiány. :-)
A keddi szigorlathoz egy kalappal. Cool
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 4 Icon_minitimeHétf. Jún. 07 2010, 18:53

Már látom a fényt az alagút végén: még 3-4 oldal aztán 6 óraterv és kész a beadandó Smile
Vissza az elejére Go down
Jacqueline Wiever
Diák - Pilluamuleto
Jacqueline Wiever

nő Nyilas Hozzászólások : 100
Évfolyam : Első
Kor : 29

Csevegő fórum - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 4 Icon_minitimeHétf. Jún. 07 2010, 19:19

Hajrá Very Happy

Jaaaj, én is vizsgázokXD
Szerdán énekből,töriből, angolból, németből, csütörtökön kémia, fizika, föci.
Már levizsgáztam: matek, áltatános info, szakmai info, szövegértés.
Szal ááááXD
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 4 Icon_minitimeHétf. Jún. 07 2010, 20:07

Hol kell ennyi mindenből vizsgázni? *azóta írt egy oldalt* Nem nyomtat a nyomtatóm Sad
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 4 Icon_minitimeHétf. Jún. 07 2010, 20:09

lol! Nem dugtam be xD
Vissza az elejére Go down
Amelie Clarkson
Diák - Pugnax
Amelie Clarkson

nő Halak Jelige : Leterézanyuzott álmodozó - Keleti boszorkány
Hozzászólások : 1449
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 4 Icon_minitimeHétf. Jún. 07 2010, 20:44

LOL Laughing
Ezt szerintem egy ideig nem fogom elfelejteni. xD
Vissza az elejére Go down
Violetta J. Worth
Diák - Pugnax
Violetta J. Worth

nő Halak Jelige : A Kiszámíthatatlan
Hozzászólások : 1383
Évfolyam : Második
Kor : 33

Csevegő fórum - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 4 Icon_minitimeHétf. Jún. 07 2010, 20:52

Tudtam, hogy veszélyes lesz idenézni :DDD
Kumikooo, ez hatalmas volt :DDD megalapoztad a jókedvemet Very Happy
Vissza az elejére Go down
Raphael Wyld
Prefektus - Pugnax
Raphael Wyld

Férfi Mérleg Jelige : A Szerelhetetlen avagy a Raphy-nált
Hozzászólások : 190
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 4 Icon_minitimeHétf. Jún. 07 2010, 20:52

Nálam ilyen akkor van, amikor dvd-t akarok kiírni, és külső kiírom van. Mondom miért nem akarja érzékelni a dvd-t, amit beraktam. Hülye program, kétszer újra indítom a programot, egyszer a gépet, erre nem kiderül, hogy nem volt bedugva az usb-be.
És a legviccesebb, hogy ez nem egyszer fordult velem elő. -.-"
Vissza az elejére Go down
Jacqueline Wiever
Diák - Pilluamuleto
Jacqueline Wiever

nő Nyilas Hozzászólások : 100
Évfolyam : Első
Kor : 29

Csevegő fórum - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 4 Icon_minitimeHétf. Jún. 07 2010, 20:53

Magántanuló vagyok, azért kell vizsgáznom.

LooolXD
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 4 Icon_minitimeHétf. Jún. 07 2010, 22:05

Örülök, hogy mindenkinek jó kedve van Smile Engem annyira nem dobott fel a dolog. Mondjuk írtam még egy oldalt, de most néztem meg a videót amire az órákat kéne építenem... :S Hát nem tudom... nem biztos, hogy elég hosszú lesz a ami éjszaka xD

Jaq: Így már érthető Smile Akkor sok sikert!
Vissza az elejére Go down
Jacqueline Wiever
Diák - Pilluamuleto
Jacqueline Wiever

nő Nyilas Hozzászólások : 100
Évfolyam : Első
Kor : 29

Csevegő fórum - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 4 Icon_minitimeHétf. Jún. 07 2010, 22:41

Kösziii, viszont Smile
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 4 Icon_minitimeKedd Jún. 08 2010, 07:07

Azt terveztem, hogy a 2100. hsz-em játékból lesz, de nem bírom tovább... Muszáj egy kicsit mást csinálnom. *Még nem aludt és a beadandó sincs kész. Na jó aludt, mert valamikor leragadt a szeme és 2:38-kor kelt fel, de azóta megint a beadandón ügyködik.*

Tudom, hogy senkit sem érdekel, de nekem jól esik leírni... Még mindig kell legalább egy oldal... *a minimumot már elérte, csak a gondolat nincs befejezve xD* plusz 4 óravázlat - de az a jó, hogy ezekből 3 már papíron meg van úgy-ahogy... És most pihenőt akarok!!! *amúgy nem fáradt, csak elege lett. A tanúlság? Legközelebb egy nappal korábban kell elkezdeni. Bár ha minden jól megy, nem lesz legközelebb.*
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Csevegő fórum - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 4 Icon_minitimeKedd Jún. 08 2010, 13:16

Már hogy a fity-fenébe ne érdekelne....
Kitartást neked, és lebegjen a szemed előtt, hogy más nem kell sok lépés előre, de mennyi sok van már mögötted!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Csevegő fórum - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Általános fórumok :: Csevegő-


HungarianForum.com | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés