Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Szökőkút - Page 7 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Szökőkút

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Vendég



Szökőkút - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 06 2009, 02:09

*Mikor meghallotta Adio beszédét kiguvadt szemekkel nézte még mindig az eget, majd egy lassú fejmozdítással tekintete a fiúra esett. Próbálta megérte, bár így estére már nagyon nehéz a felfogása.*
~Te jó ég, úristen, frissítenem kell az agyam, mert ez így nem lesz jó.~
*A többi mondani valójára tátott szájjal bólogatott. Mikor észre vette, hogy az álla már valahol a földön hever, próbálta becsukni a száját és úgy hallgatni. Ez valahogy nem ment, néha még mindig nyitva volt a szája. Valahogy nem értette a fiú makogását, de nem hiába, hisz alig beszélte a nyelvet, vagyis csak ő érti így. Mindenesetre figyelt és próbálta magában értelmes mondatokká összerakni a szavakat. Mikor ez meg volt már úgy volt vele, hogy kifut a világból, ám mikor meghallotta, hogy nem emlékszik melyik csoportot vette fel, elmosolyodott rajta. Persze nem gúnyolás szempontjából, hanem megértő mosoly alakult ki az arcán. Mikor végig hallgatta a fiú mondanivalóját, majd hallott egy kérdést, amit elsőnek próbált értelmezni, majd felfogni, végül válaszolni rá.*
- Nem.
*Apró mosoly kúszik az ajkaira, majd folytatja.*
- Én két hónapja jöttem ide.
*A beszélgetés számára kicsit erőltetett, így bele kell húznia, hogy ne legyen ilyen unalmas, de vajon miért találja meg mindig a sulis beszélgetést? Tényleg kéne egy kicsit újítania. De azért mégse támadhatja le egyből, hogy van-e barátnője, honnan jött és hogy ott mit csinált, meg az ilyen egyéb kérdések. A fiú biztos azt hinné, hogy nyomul pedig nem, neki van egy kedvese, akit szeret és akivel már rég beszélt és rég látta.*
~Vajon mi lehet Denci-vel?~
*Kérdezgeti magától, majd a gondolatait elterelve, újra Aido-ra nézett, majd kérdezgetni kezdte, hogy azzal is jobban megismerje diáktársát.*
- Honnan jöttél, melyik országból? Hány barátod van már itt ebben a suliban? És segítenek neked? Magántanárhoz jársz?
*Majd Aido mondatára, a feje elkezd virulni, miszerint, hogy jövőre láthatja az órákon és itt jutott eszébe, hogy mi lesz a vizsgákkal. Bár ő már leadott párat, azért más még lehet neki se látott.*
- Tényleg és fogsz vizsgázni?
*Majd újra az eget kezdte el kémlelni. Bár kellemesebb az idő így a pulcsiját leveszi és egy pillanatra feláll, csak annyira, hogy a dereka köré tekerhesse. Majd újra visszaül a szökőkút szélére, ügyelve, hogy a nagy sötétség ellenére ne essen bele a vízbe. Nem lenne jó, ha még meg is fázna, így a vizsga időszakban. Egyszer volt egy olyan mikor beleesett, jót derült rajta, de akkor viszont kánikula volt és hamar megszáradt, most viszont még az is bele fagyna, ami ilyenkor az emberbe szokott. Mikor már a szökőkút szélén ült megint, Adio-t kezdte el nézni és várta a kérdés sorozatára a válaszokat.*
Vissza az elejére Go down
Aido Mikuto
Diák - Pugnax
Aido Mikuto

Hozzászólások : 119
Évfolyam : Első

Szökőkút - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 06 2009, 02:28

*A japán fiú csak figyel, hallgatja a lány válaszait, bár azok eléggé tömörek, nem valami kifejtősek, láthatóan ő sem az a legbeszédesebb típus, vagy legalábbis Aidonak ez jön le az eddigiekből. Már mikor azt gondolná, hogy sajnos elhalt a beszélgetés, téma nélkül maradtak, akkor Arwen újabb kérdéseket tesz fel, nem sokat, de azért most akad mire válaszolnia a pugnaxos nebulónak.*
-Aido jött Japán. Eddig tanul szamurájság. Most tanul mágia. Van sok barát, több Pugnax tag. Ők segít tanul mágia. Magántanár nincs. *Majhd kis szünetet tart, amíg megérkezik az utolsó kérdés is, mely már a vozsgákra vonatkozik. Itt láthatóan elgondolkozik, nem nagoyn biztos a dolgában.*
-Nehezen tanul. Nem biztos, fog sikerülni, de Aido próbál.


//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Steven Danvers
Diák - Extremus
Steven Danvers

Férfi Hozzászólások : 104
Évfolyam : Második

Szökőkút - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 06 2009, 13:55

-- Rick, Jún.16.-i játék folytatása --

*A lány fél-tünde mivoltának köszönhetően igazán halkan tud közlekedni, amit most is kihasznál természetesen. Bár fel se tűnik neki, hogy ha nem úgy lépked, mint az emberek. Valahogy benne van a vérében és bármennyire is gyűlöli a tündéket, pár tulajdonság és adottság akkor is az övé. Ez az öröksége és egyben az összes emléke, ami az anyjához köti. De bőven elég ennyi Lisianthusnak, még sok is.
Tehát amikor már a fiú közvetlen közelében van, kicsit előre dől, majd a szőkeséget kezdi el fürkészni szemeivel. Úgy tűnik, hogy valaki nagyon alszik, mert jó ideig nem is ébred fel, viszont amikor kinyitja szemeit, akkor a lányka ijed meg, aminek következtében rögtön hátrál két lépést és úgy néz a fiúra. *
- Nem franc, csak egy diák. *mondja mosolyogva a fiúnak, majd hallgatja annak szavait. Amikor viszont meghallja a mellére tett megjegyzést, kezeit összefonja, majd rosszalló pillantással néz rá. *
- Na szép. *csupán csak ennyit mondd, majd tovább figyeli a fiút, de közben gondolataiban ezer dolog megfordult. Tudja, hogy jó alakja van és hogy tetszetős a férfiaknál, még se szokott hozzá, hogy így megjegyzik bizonyos testrészeit. Ahogy telnek a másodpercek, Rick is kicsit jobban magához tér és most már egy normális kérdést tesz fel Siannak. *
- Tudod, én is ide járok, így gondoltam, hogy sétálok egyet. Amikor megláttalak, reménykedtem benne, hogy még ébren vagy és gondoltam megismerkedhetnénk. Még nincs túl sok ismerősöm errefelé… így szerintem érthető. *mondja a fiúnak, majd ismét közelebb lép hozzá és jobbját felé nyújtja. *
- Én Lisianthus Shigure vagyok, de hívj csak Siannak. *mutatkozik be úgy, ahogy szokás. A becenév meg azért fontos, mert a Lisianthust igen ritkán jegyzik meg. *
- Egyébként Extremusos vagyok. *teszi hozzá, ha már a kitűző hiányzik. A fiú ha figyeli a lányka mozdulatait, beszédét, akkor rájöhet, hogy Sian nem olyan, mint egy tünde. Inkább embernek mondható, leszámítva a hegyes füleit és halk lépteit. Ez nem meglepő, mivel a lányka mindent elkövet azért, hogy egy csöppet se legyen tündés. Ő az embereket kedveli és igyekszik ő maga is olyan lenni. Na meg persze neki is előítéletei vannak a tünde fajjal szemben, így ha Rick egy tünde lenne, akkor biztos lehetne abban, hogy Sian nem állna szóba vele. *
Vissza az elejére Go down
Vendég



Szökőkút - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 7 Icon_minitimeSzer. Aug. 12 2009, 13:55

[Zoe és Rufus]

-Te is Londonból jöttél? Képzeld én is.*mosolyog a lányra.*-És hogy tetszik az iskola? *egy újabb kérdés, de most már nem ugrál.*
-Amit énekeltem az egy olyan meséből volt amit én szívből utáltam, de sajnos néznem kellett, mert kint rossz idő volt bent meg csak ezt adták a tv-ben, de legtöbbször kint voltam. *mosolyog a lányra.*
-Játszol valamilyen hangszeren? Vagy szeretnél-e játszani? *kérdezi a lánytól.*
-És már sok ismerősöd van az iskolában?
Vissza az elejére Go down
Zoe Westwood
Diák - Pugnax
Zoe Westwood

nő Rák Jelige : Vigyázz életveszélyes övezet!
Hozzászólások : 79
Évfolyam : Második
Kor : 32

Szökőkút - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 7 Icon_minitimeSzer. Aug. 12 2009, 14:34

[Bizony, bizony Zoe és Rufus]

*Mikor kiérnek a szökőkúthoz meghallgatja az újabb kérdészáport.*
-Igen én is. Tényleg? te is? Na az tök jó! *Mondja mosolyogva. Aztán nagyon értelmes fejet vág és bólogat.*
-Értem. Hát én nem igazán néztem tévét. Mert, hogy a drága öcsikém mindig lefoglalta. Bár nem is igazán sajnálom, mert ha sok tévét néztem volna akkor még nagyobb lett volna a Zoe-hatás.*Kezd bele megint a hülyeségébe.*
-És akkor lehet, hogy már a holdig elrúgtam volna magam. *Magyarázza és rámutat a Holdra. Mert ugyebár most estefelé van, mivel akkor jöttek ki.*
-Nem nem játszom hangszeren. Hát nem tom. Eddig megéltem mindenféle hangszeren játszás nélkül, akkor biztos, hogy továbbra is menni fog. *Válaszol a fiúnak majd leül a szökőkút peremére.*
-Na és te? Hangszer? *Kérdez vissza Zoé is.aztán az újabb kérdésre válaszol.*
-Nem igazán. Találkoztam pár emberrel, de nem mondanám, hogy nagyon jól ismerem őket... Sőt csak egyszer találkoztam mindegyikőjükkel. Na jó nem az egyikkel kétszer, de a másodiknál nem igen voltunk együtt. *Meséli. Bizony Krisztyne-ről beszél mert ugyebár vele a megnyitón nem sokat beszélt.*
-És neked? *Kérdez vissza megint.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Szökőkút - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 7 Icon_minitimeSzer. Aug. 12 2009, 14:48

-És szüleid még mindig ott élnek? Vagy már elköltöztetek? Én is inkább kint voltam a többiekkel játszottam, mert csak hülyített a tv, de azért néha nagy unalomban bekapcsoltam. de ha te a Zoe hatással kilőtted volna magad a holdra, akkor elmondhattad volna magadról, hogy te vagy az első londoni varázsló aki felszerelés nélkül járt a holdon.*nevet a lányra.*
-Én gitározom és ha minden igaz akkor már holnap nálam is lesz, mert apám elküldi.*mosolyog a lányra, de belül már várja a holnapot.*
-Én már találkoztam jó pár emberrel, de a karból csak téged meg Longint ismerem.*egy újabb mosoly, majd jön a kérdés.*
- És a vizsgákkal hogy állsz? Kedves Zoe? *mosolyog a lányra.*
Vissza az elejére Go down
Zoe Westwood
Diák - Pugnax
Zoe Westwood

nő Rák Jelige : Vigyázz életveszélyes övezet!
Hozzászólások : 79
Évfolyam : Második
Kor : 32

Szökőkút - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 7 Icon_minitimeSzer. Aug. 12 2009, 15:01

-Ő igen. tudtommal még ott laknak. Legalábbis még nem küldtek levelet róla, hogy elköltöztek volna. *Meséli mosolyogva a lány. Aztán a Holdas témán nevet egyet.*
-Nem tudom. Van egy olyan érzésem, hogy te ezt már megtetted. *Mondja nagyon agyafúrtan. Aztán mosolyog egyet.*
-Csak vicceltem! *Teszi hozzá.*
-Gitár? az jó! *Mondja. erre úgy tesz mintha lég gitározna. Utána meg vissza tenné kezeit a szökőkút szélére, ám egyik kezét kicsit hátrébb teszi, így egyenesen beledől a szökőkút kissé hideg vizébe. *
~Ó, hogy az a... Nem hiszem el, hogy egy napot sem tudok kihagyni írtóbéna esés nélkül.~ *Szitkozódik magában. Közben gyorsan kikászálódik a szökőkútból. A haja csurom vizes tincsekben lóg, a ruhái pedi, mivel szintén csurom vizesek, így hozzátapadnak a lányhoz.*
-Öhm bocsi! Tudod nem vagyok valami szerencsés ember az ilyen dolgokban. *Magyarázkodik a fiúnak. *
-ddddddfff *Didereg a lány.*
-Nem mehetnénk be? *Kérdezi.*
-Longin?Őt ismerem. Tegnapról. Na ő is tudna mesélni a szerencsétlenségeimről. *Mondja Zoe. Aztán hirtelen észreveszi, hogy nincs nála a táskája. A szökőkúthoz néz és kicsit megnyugodik. A táskáját ugyanis a szegélyére letette, így az nem lett vizes. Megfogja hát és és felveszi a vállára.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Szökőkút - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 7 Icon_minitimeSzer. Aug. 12 2009, 15:15

-Én se tudok róla, hogy a holdon jártam volna.*mosolyog a lányra. Majd végignézzi Zoe szerencsés szökőkút esését. Majd a földön landol a nevetéstől, de miután megnyugodott segít a lánynak kimászni a szökőkútból.*
-Fázol? Rendben, menjünk be. Nehogy megfázz itt nekem. És bocsi, hogy ki nevettelek, de nem minden nap esik be előttem valaki a szökőkútba.*mosolyog a lányra.*
-A táskadat majd hozzom, nyugi nem fogok bele nézzni.*mosolyog a lányra, majd ha odaadja neki a táskáját akkor ő viszi és közben a lányt fogja, nehogy elesen avyg valami baja legyen.*
Vissza az elejére Go down
Zoe Westwood
Diák - Pugnax
Zoe Westwood

nő Rák Jelige : Vigyázz életveszélyes övezet!
Hozzászólások : 79
Évfolyam : Második
Kor : 32

Szökőkút - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 7 Icon_minitimeSzer. Aug. 12 2009, 15:23

*Zoe előveszi a kicsit gonoszabb tekintetét.*
-Te kiröhögtél engem? Na szép! *Mondja aztán mosolyogva hozzáteszi*
-Hát ha minden nap velem lennél több ilyet is láthatnál.*Mondja vigyorogva. Odaadja a táskáját a fiúnak és bemennek a kastélyba.*

[már bent]
-Na itt sokkal jobb idő van. Én szerintem fölmegyek átöltözöm oké? *Kérdezi a fiút és elveszi tőle a táskáját.*
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Szökőkút - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 7 Icon_minitimeSzer. Aug. 12 2009, 16:12

*Konidik ma is kijött a parkba friss levegőt szívni.Mint mindig most is hozta elkopott táskáját.Kezében egy piros borítójú könyv.Nincs rajta cím.Csak nézelődik megfelelő helyet keresve a parkban ahol nyugodtan lehet.Észre is veszi a szökőkutat ahol senki sincs.Elindul nagy léptekkel, nem zavartatja magát a parkban lévő diákok miatt.Rájuk se néz.Mikor oda ér a szökőkúthoz le ül a szélére és kinyitja a könyvét.Ha valaki megnézi akkor látszik hogy írottan van írva.Néha fölnéz a könyvből becsukja a szemét és fölemeli a fejét úgy hogy az ég felé nézzen.De csak egy-egy pillanatokra.Pár perc olvasás után elővesz pár megsárgult papírlapot és miközben olvassa a könyvet fürgén ír oda sem nézve.Furcsa látvány lehet annak aki látja.
Mivel az rögtön szembetűnik hogy nem tanul.De akkor vajon mit csinálhat?Szinte biztos hogy ez van a legtöbb diák fejében.De az ő fejében egészen más gondolatok vannak és észre sem veszi ha valaki esteleg megbámulja.Ő csak ír.Csak ír...*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Szökőkút - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 7 Icon_minitimeSzer. Aug. 12 2009, 16:18

Serenity frissen és üdén egy jó kis fürdőzés után könyvvel a kezében a szökőkútnál találja magát.~Na most már csak azt kéne kitalálni mit csinálok itt. hmm.... na nem baj inkább leülök a szökőkúthoz. Hátha nem zavarok.~ Elindul és mikor odaér megáll a fiú előtt.
-Szia, Nem zavar ha leülök ide?? Csendben leszek és olvasok. Ígérem-mosolyodik el, majd választ sem várva leül és kinyitja a könyvét és a fiú felé fordul.
-Egyébként a nevem Serenity Crusade de hívj Serynek vagy Nittynek. És benned kit tisztelhetek??-mosolyogva néz a srácra és vörösesbarna szemei kíváncsian ragyognak.
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Szökőkút - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 7 Icon_minitimeSzer. Aug. 12 2009, 16:28

*Konidik észreveszi a feléje közeledő lányt.*
-Persze nyugodtan ülj le engem nem zavar.-*válaszol kérdésére.Ő is bemutatkozik.*
-A nevem Konidik Longin.Szólíts vagy Longinnak vagy Konidiknek.De sólíthatsz akárhogy engem nem zavar.Ha nem akarsz nem muszáj se olvasnod se csöndben maradnod.
*Mondja és ír tovább úgy hogy oda se néz.Csak olvassa a könyvet nem nagyon törődik mással.*
~Pont jókor társaság, már úgy is kezdtem unatkozni.~
-Tanulsz?-*kérdezi Konidik felhúzva szemöldökeit.*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Szökőkút - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 7 Icon_minitimeSzer. Aug. 12 2009, 16:35

Serenity hangos kacagásban tőr ki-Én?? Dehogy. Én meg a tanulás. Jó mondjuk eddig is tanultam fenn a szobában csak valahogy nem tudtam a popómon maradni így lejöttem olvasni a kedvenc könyvemmel. És te?? Te tanulsz?? Bár ahogy így elnézlek nem nagyon.- mosolyog rá. Kiskorában mosolygással mindenkit le tudott venni a lábáról.- Tudod igazából ez így szó szerint nem igaz. Utálok tanulni és a vizsgákra is iszonyat nehezen készültem fel és nem tudom milyenek lesznek.
Majd fentebb csúszik a peremen és elkezdi lóbálni a lábait. Barna fodros szoknyája meg-meglibben, piros felsőjét fújja a szellő és barna haja is repked. Bárki aki ránézne öt évesnek látná.


A hozzászólást Serenity Crusade összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 12 2009, 16:45-kor.
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Szökőkút - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 7 Icon_minitimeSzer. Aug. 12 2009, 16:43

-Igazad van nem tanulok.Csak írást fejtek.Titkos írás.Olyan amilyet a bűvészek is használnak.A megfelelő kulcsszóval is hónapokig tart a megfejtése egy felnőtt embernek.De nagyon én sem szoktam tanulni.Csak odafigyelek órákon és ezért nem kell tanulnom.Már megírtam az összes vizsgát.Kettőből át is mentem.De ez idén nem működött mert kb. 2 hete jöttem.Ezért elkértem a tananyagot és megtanultam.
-És te már megírtad valamelyik vizsgát?
-Tényleg te ennyire szeretsz olvasni?-*Konidik úgy néz ki mint aki nem veszi észre hogy a lány öt évesnek néz ki.Sokáig úgy néz ki mint aki nem vette volna észre.De pár perc után elmosolyodik.*
-Te sokszor szoktál ide járni?Mert én most vagyok itt először.Egyébként szép a hajad.-*jegyzi meg a fiú és tovább fejti a könyvet.*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Szökőkút - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 7 Icon_minitimeSzer. Aug. 12 2009, 16:52

Igen? Fúúúh tök ügyi vagy.-ámul el- Mondjuk én is igy szoktam tanulni. Igen SVK-ból átmentem a többit még nem tudom. Nem még én se jártam itt csak most is valahogy idekeveredtem-nevet fel idegesen majd egy kósza tincset simít a füle mögé ami előrebujt most hogy megállt a szél.- Óhh-pirul el-köszönöm. Te vagy az első aki megdicséri.
Majd az utolsó kérdés is eszébe jut- Igen imádok. Föleg detektívregényeket meg romantikus regényeket.-Már megint mosolyog
*Mért jöttem zavarba?? Sosem szoktam.*- És mesélj valami izgit. Hogy tetszik a suli?-fordul felé vigyorogva.
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Szökőkút - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 7 Icon_minitimeSzer. Aug. 12 2009, 17:02

-Kössz de nem olyan nehéz.-*A fiú látja hogy elpirul de nem szól semmit nehogy annyira zavarba jöjjön hogy elmenjen.*
-Biztos hogy én vagyok?Na de mindeggy hagyuk inkább ezt a témát.
-Én is szeretek olvasni.A kedvencem az álomfogó sorozat valamilyen Böszörményi írta magyarországból.
~Végre valaki aki szeret olvasni és nem gúnyol ki nagy valószínűség szerint mert én is.~
-Tényleg te honnan jöttél?Én Londonból.
-Hát a suli tetszik.Főleg a japán konyha tetszett.De majd megnézem a Tavernát is.
-Már jártál Magyarországon?Szép hely.
*Longin beteszi a könyvet amit eddig olvasott a táskájába de papírjait nem teszi el.
Azokra tovább ír valamit.Direkt úgy ír hogy a lány ne láthassa.*
~Huha milyen nehéz így írni beszélgtés közben.Egyszerűen nincs gondolatom.Ilyen még sose volt velem.~
*Konidik leteszi a tollát és épp megakarja fogni a nagy papírköteget amikor véletlenül meglöki és azok beleesnek a vízbe.*
-Ne!!!!!!!!!Egy hete írom megállás nélkül és elveszett.Ez nem lehet igaz!
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Szökőkút - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 7 Icon_minitimeSzer. Aug. 12 2009, 17:18

-Igen ..oké hagyjuk. Azt még nem olvastam. Én is angliai vagyok csak én Ostwestry-ből jöttem. Én ne voltam a Japán konyhán de a Tavernát én is meg akarom kukkantani.- Feleli majd visszafordul így nem látja hogy a srác elteszi a könyvet és csak a papírra ír.- Igen egyszer 11 éves koromban édesapámat Magyarországra küldték dolgozni. Mi meg vele mentünk. Két hónapig voltunk ott. Mit írsz?-kérdezi mikor visszafordul.Mikor látja hogy az egész köteg a vízbe esett javítja magát-írtál. Ne aggódj. Még menthető-mondja majd egy suhintás és az összes papír a szökőkút peremén van.- Lavatio. Így ni. Na most már nem vizes csak a betűk nem látszanak. Egy pillanat. Renovo. Tessék kész is. Jobb mint mikor a kezed alól kikerül. Most már elmondod mi ez?- Most még nagyobb kíváncsisággal ragyog a szeme
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Szökőkút - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 7 Icon_minitimeSzer. Aug. 12 2009, 17:24

-Oh köszönöm.Megtehetek valamit azért mert megmentetted az irományaimat? Ez csak időtöltés csupán.Ostoba irományok.Ne foglalkozz velük.
~Kicsit átlátszó Longinkám~
-Szóval te is szeretsz olvasni?Bocs ha már kérdeztem tudod nagyon el voltam foglalva.
*Miközben mondja elteszi a papírjait és most csak figyel.Nem csinál mást csak figyel.*
-Neked van itt állatod?
-Nekem van egy baglyom a neve Luci.Szabadon van a szobámban.
*Erre elmosolyodik a fiú és várja a lány válaszát miközben bámul a vízbe.
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Szökőkút - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 7 Icon_minitimeSzer. Aug. 12 2009, 17:57

- Te Koni, az előbb dicsérted meg a hajam ami feltehetőleg azért volt mert tetszik a barnasága- Kacag fel- tehát nem szőke vagyok amiből következik hogy nem tudsz átverni. Tehát azt teheted hogy megmondod mik azok.- teszi csípőre a a kezét és hatalmas kiskutyaszemekkel néz rá.
Majd hirtelen fellelkesül- Igen nekem is baglyom van. Alania a neve. Ő a szabadban van. Viszont ha hívom egyből odajön. Te mi olyan érdekes a vízben?-kérdezi majd ő is odafordul.-Amúgy még nem is mondtam hogy milyen szép a szemed.-mosolya őszinte és sugárzó.
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Szökőkút - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 7 Icon_minitimeSzer. Aug. 12 2009, 18:01

-Koni?Még denki nem szólított így de nem zavar nekem tetszik.
-Hát ezek a titkosírás megfejtései, versek , és történetek.Általában nem osztom meg mással.
-Tudod a vízzel kapcsolatban csak arra gondoltam hogy Indiában csomóan szomjaznak itt meg még szökőkutat is építenek.
-Köszi.Még senki nem mondta hogy szép a szemem.Egyébként neked is.
-De sajnos most mennem kell.Ugye még találkozunk?
-Szia!-*Köszön el és elmegy föl a kastélyba a szobájába.De előtte még fölveszi a táskáját.*
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Szökőkút - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 13 2009, 15:37

[Serinity]

*Lehet túl korán nyílvánította barátjának a lányt? Nem az nem valószínű, sőt ahogy hallgatja, megbizonyosodik, hogy tökéletesen megérthetik egymást.*
- Tudod, odahaza nekem sincsenek barátaim. Engem csak akkor keresett meg mindenki, ha szükségük volt valami jegyzetre, vagy ilyesmi...
*Ő is lehajtja a fejét, de aztán amikor felpillant, látja a mosolyt Serinity arcán, ami tényleg sokkal szebb, mint a korábbiak - már ha egy lány mondhat ilyet egy lány mosolyára. Ez neki is mosolyt csal az arcára, aztán felpattan és meg is indul.*
- Rajtam is szoknya van.
*Mondja, nem mintha ez nem lenne jól látható tény, de nem baj, ma nem akar magyarázóskötöszködősokostojás lenni, szóval a könyvet is felveszi és úgy válaszol.*
- Jó a szőkőkút persze.
*Együtt indulnak meg vissza a kastély felé, a szökőkút irányába. Hogy ne álljon a beszélgetés, meg mert még mindig kiváncsi útközben rákérdez Konidikre újra.*
- És mondd mit csináltatok tegnap Konidikkel ami annyira vicces volt?
*Amikor a szökőkúthoz érnek, a szökőkút szélére csüccsen le, s kezét a vízbe mártja, hogy kissé lehűtse magát.*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Szökőkút - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 13 2009, 15:46

-Hát tudod írogatott valamit, aztán mikor el akarta tenni beleesett a vízbe és meg megjavítottam és utána egy csomót hülyültünk. Meg megdicsérte a hajam-pirul el megint az emlék hatására.-Ennyi.
Pár percig némán bámul a vízbe majd eszébe jut valami- meg azt is megtárgyaltuk hogy Indiában szomjaznak itt meg szökőkút is van.
Majd lenéz a bal kezére.-Nézd-kiált fel-piros a tetoválásom. Két éve nem volt ilyen. Tudod 13. szülinapomra kaptam aputól és mióta meghalt fekete.És most piros ami azt jelenti hogy boldog vagyok.- Pattan fel a szökőkútról és elkezd ugrálni kacagva.
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Szökőkút - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 13 2009, 15:55

*Érdekes, azt eddig nem tudta a pugnaxos fiúról, hogy írni is szokott, de majd ha legközelebb látja megemlíti. Vicces, hogy Serinity elpirul, ő vele ilyen sosem történt még... és nem is fog.*
- Hát igen, elég sok helyen vannak elég rossz körülmények...
*Ért egyet, bár abszolút nem gondolja, hogy rossz lenne, hogy itt szökőkút van. Valószínüleg, itt nagyobb a talaj víztartalma, könnyebben tudják pótolni, vagy ilyesmi. Ezekre a dolgokra mindig van valami jó tudományos magyarázat, ami Kumiko számára teljesen elfogadható. De valamiért az az érzése, Serinity nem az a fajta lány, akivel erről kéne beszélgetnie. Ezért inkább nem szól semmit.
A tetováláson meglepődik, neki eddgi fel sem tűnt, hogy a másiknak van ilyesmije. Igaz neki is van, de az övé egyszerű mugli tetoválás a derekán, és nem képes színváltoztatátsra. Érdekesnek tűnik, és jó látni, hogy Serinity is boldog.*
- Mutasd csak! Ha így pattogsz nem látom!
*Mondja nevetne ő is, aztán várja, hogy megmutatja-e neki a lány a tetolválást, mert egyenlőre csak egy piros foltnak látszik, az nem derül ki, hogy mit ábrázol....*
- És mit gondolsz, mi az oka, hogy most megint piros lett?
*Kérdezi meg végül, nagy komoly arccal, s láthatóan elgondolkodik. Igen ez egy neki való dolog lehetne, de megvárja a választ.*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Szökőkút - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 13 2009, 16:41

-Bocsika. Tessék nézd. Azért csillag mert öt évesen mindig a csillagok közé akartam repülni. És apum még emlékezett erre.- Dugja a kezét a lány orra alá még mindig nevetve.
-Nem tudom.-gondolkodik el ő is- Hát attól hogy boldog vagyok hogy találtam egy barátot.-Majd csendben hagyja Kumiko hadd vizsgálgassa a tetoválását.-Neked van?-szólal meg hirtelen.-Mert ha van akkor apukám megmutatta hogy kell csinálni és nem fájdalmas és mugli tetoválásból is meg lehet csinálni....szóval ezzel csak azt akartam hogy ha te is akarod meg tudom neked csinálni.
Csillog szemekkel nézi Kumikot majd halkan megszólal.-Mért nem szereted ha hozzád érnek?Nem muszáj válaszolnod csak feltűnt.
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Szökőkút - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 13 2009, 16:54

*Nem fogja meg Serinity kezét, elég hogy az orra alá tolták a csillagot ábrázoló tetoválást, így is tökéletesen látja.*
- Szép. Kedves gesztus volt tőle.
*Mondja mosolyogva, s kicsit irigy is, mert őt megölnék a szülei, ha észrevennék a tetoválását. Az viszont fura neki, hogy egy barátság ennyit jelenthet Serinitynek persze örül neki, de ő ennyitől még nem lesz felhőtlenül vidám. Amióta idejár sok emberrel ismerkedett meg, s néhányukat a barátjának is nevezi, de ettől még sok a borús gondolata, annak ellenére is, hogy nem látszik rajta, hiszen most is mosolyog. Az ajánlatot csak kedvesen hárítja el, egyszerűen nem szeretné, ha a tetoválása az orra alá dörgölné - igaz a dereknán van, tehát nehéz lenne-, hogy milyen a kedve.*
- Van... de köszi nem. Tudod, amúgy se látnám. A hátamon van.
*Mondja kissé zavarban, elvégre eddig senki sem tud a tetkójáról - szerinte. A valóság persze más, mert időnként ha kicsit feljebb csúszik a felsője, kilátszik belőle egy részlet, de eddig senki nem mondtam, hogy látta volna, ezért nem is gondolja, hogy látszik.*
- Egyszerűen csak nem szeretem. Gondolom neveltetés kérdése...
*Hiába ő még nem tud megnyilni annyira, mint a signus lány, így csak vállat von és szemrebbenés nélkül válaszol valamit, ami inkább féligazság, mint igazság. Hiszen pontosan tudja az okát, és bár köze van a neveltetéséhez, az a kisebbik része a dolognak.*
- ...neked természetes, hogy hozzáérsz másokhoz?
*Lehet fura kérdés, de náluk Japánban azért nem szokás. Igaz a közeli barátok/barátnők és a családtagok között normális az ilyesmi, de idegenekkel, vagy olyanokkal, akikkel csak 2-3 alkalommal találkozik az ember lánya, hát nem éppen. Akkor sem, ha jól érzik magukat.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Szökőkút - Page 7 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Szökőkút

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: A kastély parkja :: A kastély körüli park-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés