Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Erdő - Page 12 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 12 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 18:08

-Éééééééééééééélsz.-*Kiált fel nagy boldogan majd Koni nyakába veti magát.- De meg kéne néznie valakinek. Akkor legalább hadd rögzítsem, mondta majd Koni kezére tett egy fadarabot*-ezt tartsd itt-*mondja majd a csukójára szegezi a pálcáját majd elkezd körözni vele miközben kimondja a varázsigét*-celer rememdium-*És a srác csuklója már be is van kötözve.*-Na tessék.-*mondja mogorvábban majd ő is leül*-Igen, szar vicc volt. Többet ilyet ne csinálj mert nagyon megsértődök. Jó?*nézett rá.*
*Majd eszébe jut Kory, és kiveszi a zsebéből. Kory rögtön közéjük mászik, és mindkettejükhöz hozzádörgölőzik.
-Na most már közös állatkánk is van- mondja mosolyogva
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 12 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 18:15

-Köszi!
*mondja a fadarabos megoldásra.*
-És jó nem csinálok ilyet többet. De aranyos ez a Kory!
*Koni már nagyon megbánta a viccét. Látszik rajta. Nézi a kis állatot. De nem nagyon tud rá oda figyelni mert fáj a bal karja.*
-Le kell egy kicsit pihennem a szobámban. A karom miatt. Ugye megérted? És elkísérsz?
*Ha a lány elkíséri egészen a padlástérig vezeti őt és ott egy búcsú csókkal elbúcsúzik. Ha nem akkor az erdőben ugyan úgy elbúcsúzik.*
-Szia!-*köszön még el a csók után.*-remélem holnap talizunk.
*Ezzel fölmegy a szobájába és az ágyára veti magát. Próbál aludni de nem tud. Egy folytában csak Seryre gondol.*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Erdő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 12 Icon_minitimeSzer. Aug. 19 2009, 18:22

-Persze hogy elkísérlek.-*áll fel, majd elindulnak. Mikor felérnek és búcsúzóul megcsókolja, nem engedi el nagyon sokáig. Aztán úgy dönt lesétál a bazárra. Miközben megy gondolkodik.*
~Alig hiszem el hogy tudok szeretni. Igaza volt Rufusnak, tényleg megérte elmondani. Nem tudom meddig tart vagy hogy milyen lesz, de most legalább boldog vagyok és nem járok úgy mint egy élőhalott. Már csak Midorinak kell elújságolni és minden oké lesz. És ha minden jól alakul akkor már partnerem is van a bálba. Mert ugye ez a fontos. Illetve nem. Az hogy szeretem Konit, jobban mint valaha szerettem Mike-ot.~
Vissza az elejére Go down
Emmeline Way
Diák - Pugnax
Emmeline Way

nő Szűz Jelige : Kamaszodó, borzas nagykistünde
Hozzászólások : 392
Évfolyam : Második
Kor : 136

Erdő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20 2009, 17:00

[Darton, Emmeline]

- Köszönöm szépen! - *mosolyog a fiúra, aki egy szál rózsát nyújt át neki. Pirulva a feltűzött hajába tűzi, majd enyhén megrázza a fejét, figyelvén, hogy kisesik-e a virágocska. Persze a boglyas hajkoronából kiszabadulni esélye sincs, de ezt a lány észre sem veszi.* - Én is örvendek a találkozásnak!
*Figyelmesen hallgatja Darton "bennem semmi különönös nincs" című monológját, és magában mosolyog rajta.
~Na persze! És akkor a múltkori mi volt a tónál?~*
- Méghogy te nem úszod meg szárazon? No, látom, a humoroddal most sincs gond!
*Azzal újra eldől a fűbe, kuncogva.*
- Ez egy hosszú történet! - *ül föl hirtelen a kérdésre, amit a neve felé intéznak.* - De...
*Azzal szeme elködösödik, és mesélni kezdi, amit még soe mondott el senkinek.*
- Tényleg Élilaune voltam valaha, és Marseilletől nem messze születtem. Édesapám volt a dél-francia kolónia vezetője. Édesanyámmal nem voltam igazán kibékülve, de a nagybátyám, és később a húgom mellettem álltak. Sokat meséltem a húgomnak, ezért nem szeretem már a meséket. Aztán, a századik születésnapomon kiszöktünk a húgommal Avignon felé, embereket lesni, de versenyeztünk lóháton egy folyóparton, és megcsúszott a lova, ő pedig beleesett egy folyóba. Az én lovam ettől megbokrosodott, leestem a hátáról, egyenesen a kardom élébe.
* Először pillant félre, mióta elkezdett mesélni, de most tekintete a vádliján levő vadhúsra siklik.*
- Persze, othon senki nem hitt nekem, hogy nem párbajoztunk, így kitagadtak, a családom pedig velem tartott. Akkor lettem Emmeline.
*Mintha álomból ébredne, emeli föl a tekintetét, keresve Datronét, majd elmosolyodik, bár kicsit fájón.*
- Tessék, most már ismersz. És most mesélj te!
*Azzal közelebb csúszik a fiúhoz, és mintegy véletlenül összeér a kezük, mire enyhén elpirul.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 32

Erdő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20 2009, 17:21

*Mackó és Csillagvirág érkeznek a az erdőhöz.Naomi kézenfogva megy Rufusal,közben mosolyog.a lány meglát egy jó kis helyet a fatövében mentemn lecsüccsen oda,s közben nyujtja a kezét a fiunak hogy jöjjön ő is mellé.Nao felnéz az égre közben legyezgeti magát a kezével.*
-Úristen az a hőség.De itt sokkal jobb nemigaz mackókám?
*mosolyog a lány,aztán fog egy galyat és széttördeli.*
-Nah milyen helyre hoztalak?Tudom nem túl romantikus,de legalább hűvö van.
*Naomi amugy se a híve a mézes mázos dolgoknak.Majd elővesz a zsebéböl két szál cicit az egyiket a szájába veszi és meggyujtja a másikat a fiunak adja oda.*
-Tessék.Csak nehogy erdőtüzet csinálj.
*Mondja nevetve,aztán beleszív a cigijébe,majd az orrán kifujja a füstöt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Erdő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20 2009, 17:40

*Rufus leül Csillagvirágja mellé. Mackó is felnéz az égre Naomival együtt és látja, hogy Csillagvirágjának nagyon melege van, ezért ő is legyezi kezével.*
-Tudtam, hogy rád bízhatom magam, mert te jól döntesz és jó helyre hozol.*majd egy puszit nyom a lány arcára és széles mosolyt varázsol arcára.*
-Nem kell romantikusnak lenni, elég ha itt vagyunk egymásnak majd mi varázsoljuk a romantikát.*mosolyog a lányra. Majd elfogadja a lánytól a cigit. Majd ő is kér egy kis tüzet.*
-Hát bármi megtörténhet, de ez egy varázs suli itt majd eloltják a tüzet a fejesek.*mondja a lánynak majd beleszív cigijébe és kifújja a füstöt egy szív alakú füstöt akar csinálni, de csak kört sikerül neki.*
-Olyan jó, hogy meg ismerkedtünk. És azt hallottam, hogy lesz egy bál. És ha szeretnél akkor elmehetnénk együtt, hogy egy kicsit bulizunk, de remélem, hogy nem egy idősek klubjába megyünk ahol ahol a zene egész este ugyan az.*mondja a lánynak, de a mosolyt még mindig nem szedi le az arcáról.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 32

Erdő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Aug. 20 2009, 18:14

-Tessék Mackókám.
*Odatartja a fiunak a tüzet,majd mosolyog egyet.Figyeli a fiut ahogyan a füstel birkózik.Közben Nao mosolyogva beleszív a cigibe.*
-Nah miaz macikám nem sikerül?
*Kérdi,aztán a fu válára hajtja a fejét.*
-Bál?Hmm csak ne legyen nyálas zene.
*Mondja majd a fiu kijelentésén elmosolyodik*
-Okés ha jó buli lessz ak kinem hagynám megyek,majd a fiu arcára ad egy puszit.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Darton Nosferatu
Jegelt karakter
Darton Nosferatu

Férfi Nyilas Jelige : Bárhol el lehet aludni , csak élvezd...
Hozzászólások : 122
Évfolyam : Második
Kor : 138

Erdő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 12 Icon_minitimePént. Aug. 21 2009, 12:09

(Emmeline, Darton)

*Darton, érdeklődve figyeli a lány történetét, s szembeállítva saját törzsét Élilaunéval arra következtetésre jut szinte ellentéte egymásnak a kettő. Míg Élilaune népe számára az élet a legnagyobb érték, addig Luzaranban az mit sem ér, csupán a királynő élete és szava a szent. S ki ellent mond annak nem tétováznak hogy életét rögvest kioltsák. A fiú, minduntalan arra a gondolatra vissza térve hogy ha a Emmelin megtudja mikett kellet tennie rég, attól fél elveszítheti azt az egyetlen személyt akiben megbízott s szeretett. Azonban inentől már nincs vissza út, el kell mondania, hisz egyszer valakinek minden kép el kell. A fiú lesüti tekintetét, már nem mer a lány szemébe nézni, s mielőtt a mesélésbe kezdene török ülésbe szög egyenes háttal merev tekintettel idézi fel magában a multat.*
- Ám legyen. De figyelmesztetlek, olyat fogsz most tőlem hallani melyre én sem emlékszem vissza szívesen, s mindig is utáltam azt tenni amit tettem...Nos én Luzaranban születtem,messze innen az atlanti tenger egy kicsiny szigetén. Az emberek Tristan Da Cunha-szigeteknek ismerik. Itt élt az én törzsem, viszont az teljen más mint amit te eddig ismertél. Egy harcos törzs, mely a harcokból él és számára az élet mint érték nem jelent sokat. 16 éves voltam mikor kiválasztottak harcosnak. Megtanítottak küzdeni, és megtanítottak gyilkolni. 43 éves voltam mikor először öltem. S innentől kezdve egyre több és több harcba kültek minket ahol még több vér tapadt a kezemhez. Gyűlöltem az lenni aki vagyok, sosem mondták el miért kell azt tennünk amit, csupán a királynő szavát követtük. Gyakran...*hangja elcsuklik*...nem tudtam megtenni mit népem kívánt tőlem s nem...tudtam ölni. Majd egyszer, egyik barátomat megölték árulás vádjával. Számomra ez volt a forduló pont, nem nyugodtam mindaddig míg meg nem tudtam okát hogy miért kellet meghalnia. Kiderült hogy a királynő olykor egyszerű kedvtelésből indított harcba minket vagy hogy más népek varázs tárgyait megszerezze és soha nem szűnő hatalomvágyát csillapítsa. Miután ezt megtudtam szembe fordultam népemmel, és a királynővel. Azok ellen kelet harcolnom kik eddig szinte testvéreim voltak. Azonban, legyőztek s ha Nosferatu nem hal meg értem én is halott volnék. Azóta száműzöttként, járom a világot megfogadva hogy soha többé nem fogok azzá lenni ki eddig voltam, viszont azt amit tettem senki és semmi nem bocsájthatja meg nekem, és én sem bocsáthatok meg magamnak, hisz céltalanul öltem meg ártatlanokat...Nos most hogy elmontam, gondolom nem kívánsz egy ilyen szörnyeteggel lenni mint én...
~Történjék, bármi végre elmondtam valakinek.~ *A fiú, fejét lehajtva s szemeit lesütve várja a lány reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Emmeline Way
Diák - Pugnax
Emmeline Way

nő Szűz Jelige : Kamaszodó, borzas nagykistünde
Hozzászólások : 392
Évfolyam : Második
Kor : 136

Erdő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 12 Icon_minitimePént. Aug. 21 2009, 15:33

*Figyeli, ahogy Darton tartása a kérdésére megváltozik. A megszokott nyugodtság tovatűnik, a háta feszült, szögegyenes, tekintete merev.
Hirtelen nem tud mit kezdeni a változással, de amint a fiú belekezd a mesébe, az ő tartása is megmerevedik. Ahogy Darton ahhoz a részhez jut, hogy ölt, halkan felszisszen, de hogy arcára ne üljön ki a borzalom kifejezése, komoly csatákat vív magával. Végül sikeresen győzedelmeskedik arcizmai felett, szoborarccal hallgatja a továbbiakat.
Amikor a hirtelen páli fordulatot említi, enged fel egy kicsit a merev tartása, majd remélhetőleg észrevétlenül kipislog egy könnycseppet a szeméből. Ezútal nem engedi meg magának az érzékenykedést, ez nem az a helyzet.
A történet végeztével agya lázasan jár, visszatér az anyja hangja a fejébe, hogy vitatkozzon újból az ösztönökkel:
~Embereket ölt!~
~Mert erre kényszerítették!~
~GYilkos, áruló! Elárulta a népét, a királynőjét!
~AKi addig ölésre kényszerítette! Az nem Ő volt!~
~Miért, honnan tudod, hogy ki ő? Tudod egyáltalán ezután?~
~Elmondta! Őszinte!~
~ Még jó hogy elmondta! De te képes lettél volna ilyen dolgokkal a hátad mögött az őszinteségre?~
Azzal anyja hangja nyom nélkül eltűnt a fejéből, egyedül hagyva, összezavarodva. Végül nem gondolkodott tovább, kimondta, ami eszébe jutott, amit leszűrt a magával való vitatkozás közepette.*
- Nézd, a múltad elmúlt. Sok olyasmit tettél, amit nem kellett volna, és amit nem helyeslek, és bevallom, csalódtam abban a fiúban, akinek eddig hittelek. De őszinte vagy velem, és ez az, ami miatt nem pattanok föl most rögtön, és futok világgá. Érzem, hogy azt az énedet magad mögött hagytad, és már csak egy diák vagy egy iskolában! Bízom benned, hpogy te már nem az vagy, aki voltál. Már nem vagy szörnyeteg!
*Fölemeli a másik lehajtott fejét, és egy óvatos csókot nyom az arca jobb oldalára.*
Vissza az elejére Go down
Darton Nosferatu
Jegelt karakter
Darton Nosferatu

Férfi Nyilas Jelige : Bárhol el lehet aludni , csak élvezd...
Hozzászólások : 122
Évfolyam : Második
Kor : 138

Erdő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 12 Icon_minitimePént. Aug. 21 2009, 16:48

*Darton, magába roskadva ült réten elfogadva bármit is mond neki a tünde. Viszont a fiú legnagyobb meglepetésre, lány szinte teljesen máshogy reagál mint azt a fiú várta. A lány szavai mint megnyugvást hoznak Darton hőbörgő lelki világára.
~Lehetséges, lenne tán mégis akad tünde a földön ki megtud bocsátani. Köszönöm Élilaune.~ A fiú arcára mint vöröslő pír, szál a boldogság. Minden mi eddig évekig nyomasztották lelkét, tovaszálltak. Darton furcsa könnyű érzéssel megtelve konstatálja azt a nyugalmat mikor kezének fájdalmát sem érzi. A tünde fiú teljesen megváltozott, sötét éjszín szemei világos barnára kerekednek, a teljes én-e sugárzik a kicsattanó örömtől. Mint lelkének tükre arca is boldogságban úszik, s kicsiny mosoly kerekedik arcára no meg némi piros színhatás mikor a lány egy csókot ejt reá. A szerelmes ifjú szíve szerint, azonnal karjaiba zárná a lány s csókolná meg majd kürtölné világgá hogy szerelmes. Azonban az nem Darton lenne,hisz egy hóbortos de mégiscsak hidegvérű tünde. Nem, a lány felé fordul, s lágyan megcsókolja. Mily mámorítóan édes a szerelem íze, melyet Darton most megízlelt. Azonban nem sokáig. A fiú mikor féltérdre helyezkedik, hogy átélje az élet legmegbabonázóbb érzését visszaköszön lábában a fáról való lezúgás gyógyulásainak fájdalmai. Fiú min egy krumplis zsák dől hanyat a fűben, s ha a lány nem figyel lehet ő is. Darton elvörösödik ügyetlensége láttán, s fejét csóválja hogy valamivel kimagyarázza alkalmi esetlenségét.*
-Khm, khm....Ööööhm, ezt...így akartam...
*Majd fakad ki belőle a nevetés, mely már régóta lappangott benne s ezúttal kitört ketrecéből s jókedvűen hahotázik nagyokat az ifjú.*
Vissza az elejére Go down
Emmeline Way
Diák - Pugnax
Emmeline Way

nő Szűz Jelige : Kamaszodó, borzas nagykistünde
Hozzászólások : 392
Évfolyam : Második
Kor : 136

Erdő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 12 Icon_minitimePént. Aug. 21 2009, 17:57

*Emmeline szeme elkerekedik.*
~Nocsak, nem csak én vagyok színváltós?!~ utal Darton kivilágosodó szemeire, amiket egészen közelről van alkalma tanulmányozni.
Persze ez a gondolat ki is röppen a fejéből, minden értelmes dologgal egyetemben, amikor a fiú már másodszorra, de ugyanolyan lágyan megcsókolja. Csak akkor zökken visza a valóságba, amikor a támasz, aminek két kezét fektette, hogy el ne dőljön, kimozdul alóla, pontosabban elterül a földön. Emmeline perse nem tudja magát tartani, így ő maga is borul, egyenesen a másik mellkasára.*
- Ugyan - *mosolyodik el egy olyan módon, ahogy eddig csak egyszer látták őt: kacéran* - engem nem zavar ez a helyzet!
*Azzal a teljes lendülettel, és jókedvvel kacagó fiúéra tapasztja ajkait, és azt teszi, amit szíve szerint már ki tudja, mióta tenne: csak csókolja.
No, nem azzal a szende nyuszipuszival, amit már kétszer is kapott, annál több benne a mediterrán vér, főleg hogy anyuci hangja jó messze el lett küldve a fejéből. Végül kipirultan engedi el "áldozatát", majd oldalra gurul, hogy ne a sebesült ifjúra nehezedjen teljes testsújával, és felkönyököl.*
- De azt hogy nem így akartam, én is mondhattam volna!
*Engedi, hogy feje lebukjon a tenyeréből, a puha fűre, és arcán éteri mosoly ragyog, ami már nem teljesen kislányos.*
Vissza az elejére Go down
Darton Nosferatu
Jegelt karakter
Darton Nosferatu

Férfi Nyilas Jelige : Bárhol el lehet aludni , csak élvezd...
Hozzászólások : 122
Évfolyam : Második
Kor : 138

Erdő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 12 Icon_minitimePént. Aug. 21 2009, 19:05

*Darton, csak nevettet ügyetlenségén, s mert ezúttal oly boldog mint még soha. Miután a lány is megérkezik, mellkasára egy szisszenésre való szünetet hagy majd nem bírja megállni a jókedv ismét kicsattan belőle. No de ekkor, megtörtént a csoda, mely Dartont oly hirtelen s váratlanul érte hogy eleinte mozdulni sem tudott. ~Ám legyen, ennyit a tünde hidegvérről, s ezúttal nem én kezdtem...~ Darton arcára új mosoly kerekedet, sérült kezeit feltűnően ügyesen használva szorítja magához a derekánál az ifjú tündét, s ezúttal félredobva minden elf jellemet és illemet oly vadan s forrón csókol vissza hogy hozzá képest Prométheusz lángja egy jégcsap. S ha már a lány ily izzó szenvedélyel közeledett hát Darton sem ereszti hosszú időkig. Végül, elereszti szerelmes túszját, s arcán érdekes mosllyal néz a lány után.
-Oh, milyen kár......én akartam....*Viccelődik az ifjú, majd kezeit feje alá téve, ízlelgeti még e földi Aphrodité isteni csókját. S motoszkálva az indulatok Dartonban mint megállíthatatlan lavinát, úgy indítanak őszinteségi rohamot a szerelmes ifjúban. Kezével, megfogva mellette fekvő lány kezét, majd fejét felé fordítva, a hóbortos immáron nem hidegvérű tünde ifjú szépen csengő szavakat hallat.
- Szeretlek... *Nagy levegőt, majd egyszerre neki lát..*...
"ÉlilauneArelioiSeliaqwinEmmelinewayBoldogkislányhercegnőkistünde"
*Végül a fiú rohamosan kapkod levegő után mire egylevővel mindezt végig monta...
Vissza az elejére Go down
Emmeline Way
Diák - Pugnax
Emmeline Way

nő Szűz Jelige : Kamaszodó, borzas nagykistünde
Hozzászólások : 392
Évfolyam : Második
Kor : 136

Erdő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 12 Icon_minitimePént. Aug. 21 2009, 19:34

*Emmeline egészen belepirul Darton heves viszontreakciójába a csókban, de igaz, ami igaz, ő kezdte, és ha élvezi, akkor miért ne...?
Mikor kidől a fűbe, akkor sem hagyják békén a másik ajkai, és boldog nevetéssel tér ki az utolsó próbálkozás elől, hogy arcát a másik erdőillatú nyakába fúrhassa. Mikor azonban Darton megfogja a kezét, előbújik rejtekéből, és mélyen annak magával ragadó szemeibe néz. A vallomás hallatán fülig pirul, de hát ez ő: néha, azaz szinte mindig piros, őszinte lány.*
- Én nem tudok ilyen ékesen beszélni, de én - *lehel egy-egy apró csókot Darton szemöldökeire* - is - *egy újabb puszi, ezúttal az orra* - szeretlek...
*A legutolsó, elhaló szó után mohón, csókra éhesen kap a másik, szintén csókoktól vöröslő ajkai után. Nem tudja, mi üthetett belé, de el nem engedné a kedvesét a világ minden kincséért sem.
Végül újra elterül hátta a fűben, kezével a másik keztét keresve, és hallgatja a közeli fán ülő kíváncsi rigó hangját.*
- Mit gondolsz, visszajött a madarunk?
*Nem fordul az ifjú felé, csak állával bök a madárka irányába.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Erdő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 12 Icon_minitimePént. Aug. 21 2009, 21:01

[Naomi és Rufus]

//Olvad//

-Köszi a tüzet Csillagvirágom! *mondja a lánynak mosolyogva.*
-Hát látod, hogy nem sikerül, de ha neked sikerül akkor kapsz tőlem egy csókot! *mondja a lánynak és várja a reakcióját.*
-Hát ha nyálas zene lesz akkor majd elmegyünk onnan, oké?*kérdezi a lánytól.*
-Remélem, hogy olyan zene lesz amire így táncolhatok.*majd feláll és cigivel a kezében elkezd két lábon ugrálni, utána úgy ugrál mint piroska, csak a kis kosárka hiányzik tőle. Majd mikor kellő képpen elfáradt visszaül Csillagvirág mellé.*
-Na, hogy tetszett ez a a nagy előadás?*kérdezi nevetve a lánytól. Majd beleszív cigijébe és kifújja a füstöt.*
-Amúgy nem szeretnél összeházasodni?*kérdezi nevetve a lánytól, hisz ezt ő se gondolta komolyan. Csak kiváncsi a lány reakciójára.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 32

Erdő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 12 Icon_minitimePént. Aug. 21 2009, 21:12

*Naomi mosolyog a fiura aztán,megrántja a válát beleszív a cigibe aztán fújásnál próbál szív alakot de kis pici karikák lettek.Nao mosolyog a fiura sunyin aztán megszólal.*
-ajajjj ez most tudod mit jelent?
*kérdezi a lány nevetve a fiutol.*
-Azt hogy meg kel csókolj.Jajj a partykrol jut eszembe.Képzeld még otthon a haverjaim megcsináltak egy olyat hogy pink party volt.Mindenki csak rózsaszínbe mehetett engem meg szabályosan elcipeltek,de rózsaszín színű göncöt nem tudtak rám adni mert mondtam hogy nem veszem fel.Aztán mikor megérkeztünk,megláttam a sok embert talpig rózsaszínba,én meg mondtam a srácoknak,kösz de ez nem az én helyem..és igy leléptem.
*Meséli a lány közben nézi a fiu táncát,azon elneveti magát.*
-Nagyon jol táncolsz.El mehetnél a ki mit tudba.
*Nevet a lány,ztán mikor mackója fehozza a házasságot,egy kicsit kikerekedik Naominak a szeme.*
-Hát még egyenlőre nem..de lehet sose,kitudja ez még a jövő zenéje.
*Megvonja a válát,majd a fiura mosolyog.*
-És te ?
Vissza az elejére Go down
Vendég



Erdő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 12 Icon_minitimePént. Aug. 21 2009, 21:46

*Rufus nézi Naomi ügyességét. Majd mikor Naomi csak kis karikákat varázsol szív helyett mosolyog rá.*
-Hát. nem tudom.*mosolyog ő is a lányra. Majd végig hallgatja és mikor mondja, hogy meg kell csókolnia Rufus megcsókolja gyengéden a lányt. Majd végighallgatja a lány parti történetét.*
-Ez aranyos történet. Hát én egyszer voltam bulin és pont a színpadon táncoltam és csúszós volt a cipőm és akkorát estem. Mindenki rajtam nevetett és azóta nem táncolok színpadon.*miután a történetét befejezte magához ölelte csillagvirágát.*
-Hát már voltam is egyszer ott, de azt mondták, hogy azért nem engednek tovább, mert nehogy az első öt percbe megnyerjem a fődíjat.*nevet a lány felé.*
-Amúgy még én se gondolkoztam a házasságon. De ami késik nem múlik.*mondja a lánynak majd megpuszilja a homlokát.*
-Amúgy milyen tantárgyakat vettél fel? Mert ehet, hogy egy órákra fogunk járni.*mosolyog a lányra.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 32

Erdő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 12 Icon_minitimePént. Aug. 21 2009, 22:01

*Naomi halgatja a fiu történetét majd elmosolyogik rajta.*
-Biztos muris lehetett.
*Majd megböki a fiu oldalát a könyökével mosolyogva.Majd ő is odakucorodik Mackója melé szorosan,aztán a homlok puszi után,Naomi ad Rufusnak egy arc puszit,majd mosolyog.*
-Az jó lenne.Együtt kikészíthetnénk a tanárokat.Áááá mekkora buli lenne.Amugy meg bűbűjtan,bűjitaltan,sötét varázslatok kivédése.Te miket vettél fel?
*Válaszolta aztán figyelte a fiu válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Erdő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 12 Icon_minitimePént. Aug. 21 2009, 22:24

-Hát kösz, 100 ember előtt égtem. De amúgy tényleg vicces volt.*mosolyog ő is.*
-Jah, az tényleg jó lenne, de csak a bájitaltan és a sötét varázslatok kivédése órák azok ahol együtt lehetünk. De ezen a két órán kifogjuk készíteni a tanárokat. Igérem.*majd igéretéhez egy csókot is add a lánynak.*
-Így még embert nem szerettem. Pedig volt 5 éves koromban egy aranyhal akit szerettem csak mikor együtt elmentünk úszni a tengerbe ő elszökött és azóta nem találtam meg.*mondja a lánynak majd még egy csókot ad neki.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 32

Erdő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 12 Icon_minitimePént. Aug. 21 2009, 22:31

-Az tök jó.Akkor tanárok féljetek mert jövünk!!
*Válaszolja de amint kimondta ezt a mondatot alány a fiu már gyengéden megcsókolta.Nao is visszacsókolt,s közben két karjával karolta a fiu nyakát.Majd mikor a csóknak végeszakadt,Naomi a fiu szemébe mosolygot.*
-Hahaha te olyan vicces vagy.
*Mondja a lány s közben nevet,majd megint elkezdenek csókolózni.Majd Naomi a fiu melkasára hajtja a fejét,s közben öleli mackójának a derekát.*
-Mackókám,én már fáradt vagyok..
*Jegyzi meg álmos hangon.*
-Te nem?Mit csináljunk? Nem akarlak még itt hagyni.
*Mondja s közben ásít egyet majd mosolyog.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Erdő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 12 Icon_minitimePént. Aug. 21 2009, 22:47

-Én tudom.*majd ismét homlokon puszilja a lányt.*
-Én is álmos vaygok és én azt ajánlom, hogy menjünk el aludni és holnap reggeltől egész nap majd csak csókolózni fogunk.*majd ha a lány is egyet ért elindulnak a kastély felé és a csarnokba még csókolóznak majd ott elválnak útjaik.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 32

Erdő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 12 Icon_minitimePént. Aug. 21 2009, 22:53

*Naomi bólint aztán elindul a fiu után kézen fogva.*
-Jolvan macikám.
*Mondja mosolyogva,aztán az előcsarnoknál gyengéden megcsókolja,majd átöleli a fiut,még egy utolsó szembe nézés,aztán elválnak utjaik.*
-szija.Jóéjt
*Naomi elindul az extremus sor felé a fiu meg pugnaxos flé.A lány lassan eléri hálókörletét,majd kinyitja szobája ajtaját aztán becsukja az ajtót,ledobja cuccait, a székre,lefekszik az ágyba és álomra hajtja a fejét.*
Vissza az elejére Go down
Darton Nosferatu
Jegelt karakter
Darton Nosferatu

Férfi Nyilas Jelige : Bárhol el lehet aludni , csak élvezd...
Hozzászólások : 122
Évfolyam : Második
Kor : 138

Erdő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 12 Icon_minitimeSzomb. Aug. 22 2009, 00:00

*Darton, fülei is bele remegnek azon szó hallatán melyet egész életében nem hallott senkitől. Szíve majd kiugrik helyéről azonban, ahogy érzi nem csak az övé. A lány szíve övé felett ép oly vadul dobogva robog mint sajátja. Már nincs bennük semmi felélem, múlt béklyói vagy bármi más. Csak ők maguk vannak, egymásba fonódva amint a lány csókol s a fiú viszont. Barna hajuk egymásba fonódva, játszik néha a szélben. De ők nem eresztik egy mást, hisz nincs már semmi. Ők..csak szeretnek. Szeretik egymást, s ezen már sem múlt sem jelen sem jövő nem változtathat. Ezért csak csókolnak, ölelnek s szeretnek.Fiú forrón és mohon csókol csak úgy mint a lány. Hosszú időkig, nem eresztik egymást. Majd engedve, mindketten tova röppenve mámorukban terülnek el a fűben, kezükkel továbbra is egymásba fonódva. Mintha Ghaya istennő mosolyogna az ifjúkra úgy virul rájuk a természet, s levelek hullnak alább mely mind lassú körtáncosok fényes gallérban csillognak a szélben. A madarak játszik dallamuk, ritmikus lágy énekükkel karmesterük egy kicsin de ismerős rigó. Nem kerülhette játszópajtásuk a lány figyelmét, s hamarosan Darton is elmosolyodott meglátván a kicsiny cimborát.
- Nos ha eddig nem, mindjárt fog...*Majd szabad kezével kihúzva zsebéből furulyáját, ismét játszani kezdett. Játszót oly örömtelin mint még soha, s szemeivel játékát nem követve elvesszet a lány tekintetében.


Vissza az elejére Go down
Emmeline Way
Diák - Pugnax
Emmeline Way

nő Szűz Jelige : Kamaszodó, borzas nagykistünde
Hozzászólások : 392
Évfolyam : Második
Kor : 136

Erdő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 12 Icon_minitimeSzomb. Aug. 22 2009, 00:16

*Soha nem érezte magát ennyire hús-vér tündének. Sose volt senkije, aki megölelte volna őt. Sose érezte, milyen megnyugtató, felpezsdítő tud lenni egy-egy érintés. Sose szerette így őt senki. És nem is akarja soha többé, hogy más szeresse így.
Ezúttal szép lassan olvad le tóla a tanítója bűbája. Előbb egy, kettő, majd egyre több egyenes szőke hajszál vegyül a barnába, a szeme is csak fokozatosan mélyül türkizzé, de az arcán a kifejezés szemernyit sem változik: ugyanolyan átszellemült.
Ahogy Darton nekiáll furulyájával a rigónak játszani, elneveti magát, ő is felül, majd az ismétlésnél már ő is bekapcsolódik halkan dúdolva. Aztán ritmusra tapsolni kezd, mire a madárkájuk is közelebb száll, ugyanazt a dallamot fújva.
Végül Emmeline nem bírja tovább, szinte kiveri Darton szájából a furulyát, olyan hevesen öleli meg és közben egy szót hajtogat annak fülébe: *
- Sszeretlekszeretlekszeretlekszeretlek...
Vissza az elejére Go down
Darton Nosferatu
Jegelt karakter
Darton Nosferatu

Férfi Nyilas Jelige : Bárhol el lehet aludni , csak élvezd...
Hozzászólások : 122
Évfolyam : Második
Kor : 138

Erdő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 12 Icon_minitimeSzomb. Aug. 22 2009, 10:44

*Darton, megrészegülve a lány tekintetétől játszik furulyáján, éteri mosollyal arcán mikor a göndör mély erdei tünde eltűnik szeme elöl, s tűnik fel előtte egy igazi tiszta vérű szőke hercegnő. Darton, nem csodálkozik inkább gyönyörködik a természet e földre született szépségében. A fiút oly bohón szerelemesen, igézi meg a lány szépsége hogy nem foglalkozik hirtelen csatlakozott kis barátjuk énekével.
És mikor énekelni kezd a lány, mint a szirének éneke csábítják Darton csalfaságra, egy ifjú harcos hidegvérű fegyelmezett tönde, de ezuttal legyőzték. Megadja magát, az angyalok földi énekének s csak szemét lehunyva élvezi a lány ékesen csengő hangját. Nos miután szemét lehunyta, nem láthatta a lány hirtelen örömteli kitörését s némi meglepődéssel majd mosollyal konstatálta hirtelen hanyatt dőlésük okát.*
~Áu, áu, áu,áu~ *Fut végig testén némi régi sérülés fájdalma viszont a lány szavai hatására azonnal el is szálnak. A fiú keblére öleli a lányt, megcsókolja majd homlokára is lejt e szerelem édes pecsétjéből, s öleli magához teljesen szerelmét.
Fejét, némileg eldöntve súg a lány fülébe, s simogatja végig lágyan a lány arcát.
- Én is szeretlek "hercegnőm"...
Vissza az elejére Go down
Vendég



Erdő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 12 Icon_minitimeKedd Aug. 25 2009, 15:29

*Az iskolából kilépve pár lapot nézeget, amikbe helyenként itt-ott belejavít. Na igen, nem más mint a prefektusi munkálatok, amihez jelen pillanatban semmi kedve sincs. Pluszba még a nap is tűz, de ez ellen egy napszemüveggel tudja könnyíteni az életét. De mondjuk ennyitől sem lett jobb a kedve. Addig, addig sétálgat, amíg be nem tér az erdőbe, amit persze csak azután vesz észre, hogy szinte már semmi sem lát a napszemüvege miatt. Leszedi magáról, majd beakasztja az inge felső begombolt gombjába. Egy terebélyesebb, ágasabb fát kiszemelve határoz úgy, hogy neki azt meg kell másznia. Vagy ha nem is megmászni, akkor az egyik ágán leülve eltölt pár percet, pihenésképpen. A drapp rövidnadrágban viszonylag egyszerűen sikerül megmásznia az első pár ágat, onnan pedig kézi erővel halad tovább, felkapaszkodva a faágakon, hogy rejtettebb helyen lehessen. Miután kellőképpen magasra, vagyis olyan magasságra felér, hogy onnan akár egy leesés halálos is lehet, leült a faágára, és előszedi a lapját, amit még a túrázás előtt gyömöszölt a hátsó zsebébe. Több fontosabb dolog híján visszacsúsztatja, és nézni kezdi a mozgolódó faágakat. Hozzá kell tenni, hogy elég közel van hozzá az a térség. Erősebben megkapaszkodik, ugyanis ha valami gonoszabb szörny az, akkor ne essen hátast. De semmi ok az aggodalomra, csak egy mókus spurizott el tőle pár méterre. Ennek örömére a tüdejében bent tartott levegőt megkönnyebülten fújta ki, és közben a mókus útját figyelte.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Erdő - Page 12 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 12 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
12 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: A kastély parkja :: A kastély körüli park-


HungarianForum.com | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés