Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Csevegő fórum - Page 8 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Csevegő fórum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Erin Corwell
Diák - Extremus
Erin Corwell

nő Vízöntő Jelige : XIII. A Halál
Hozzászólások : 419
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 8 Icon_minitimeSzer. Júl. 14 2010, 17:18

*Visszapislog. Pislant. Pislant. Hű, félelmetes. Néha. De nem most. x) Pislog. Vigyor.*
- Nöm. ^^
*Mégjobban nyakba csimpaszkodik.*
- Vérkenguru..
*De azért még jó, hogy Willnek nincs erszénye. xD*
- És most menjünk valamerre Kanga bácsi. : D
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Csevegő fórum - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 8 Icon_minitimeSzer. Júl. 14 2010, 17:22

- Naaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! Sioooooooooooooooonnnn!!!!
*Beletenyerel a szép kis pofiba és tolná le magáról bőszen*
- Miva'?!
*Nagyokat pislog. És még jó, hogy nem vérhattyú. Nézőszempont kérdése, hogy milyen erszénye van xD
Felhördülve próbálja legyűrni a kis vérpiócát.*
- Mégis minek nézel te engem? Véröszvérnek? O.o
Vissza az elejére Go down
Ameth Saiida
Diák - Pilluamuleto
Ameth Saiida

nő Vízöntő Jelige : Lilát lilával.
Hozzászólások : 31
Évfolyam : Első
Kor : 30

Csevegő fórum - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 8 Icon_minitimeSzer. Júl. 14 2010, 17:26

*Az egyik legfelső sorban vágódott hanyatt és fogja a hasát a röhögéstől.. slussz ennyi.* Very Happy
Vissza az elejére Go down
Erin Corwell
Diák - Extremus
Erin Corwell

nő Vízöntő Jelige : XIII. A Halál
Hozzászólások : 419
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 8 Icon_minitimeSzer. Júl. 14 2010, 17:29

- Olyan izé vagy. Kanga és kész. Én meg Zsebibaba. Sőt. Zsebi-baby. De szólíts csak baby-nek. Hmmopfffh...
*A képébe tenyerelnek, hát így most hogy beszéljen?*
- Nya. >.< Az arcommal óvvatossan jóh? Ez munkaeszköz, plusz a világ negyvenkettedik csodája. Vigyázz a világörökség részére.. *De azért az istenér' se kászálódik ám le.*
- De te vagy a naaagy okos, és erős és alfa. O.O Tessék pátyolgatni a szubhímet. (>_<)

*User közben nyammog a pattin meg a kólán is, és hátrainteget Ameth-nek.* Haligali. ^_^
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Csevegő fórum - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 8 Icon_minitimeSzer. Júl. 14 2010, 17:34

*User is nagyban eszi a popcornt, vigyorogva integet Ameth-nek hátra, aztán hümmögve fordul vissza*
- Cöcöh, ez így nem elég jó...
*Aztán vigyorogva felegyenesedik és a zsebébe nyúl. Igen. Előveszi... AZT. Aztán... Elhajítja!!!!*
- Pokélabda induuuullllllj!!!! Hülyeségtámadás AROOOOONNNNNN!!!!!!
*Labda a porond közepére. Pufff. Aron.*
- Héjj, skacok, nah mi a helyzeeeet...?
*Joey-s vigyor a képén, felméri a terepet és egyértelmű dolgokat szűr le: Kicsi a rakás!*
- Víííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí!!!!
*Fut, lendül, ugrik, PAFFFF, Sion nyakába kapaszkodik és leteríti a másik kettőt a földre.
Will hörögve kapálózik legalul.*
- Mit véééétettem...?!!!!
Vissza az elejére Go down
Erin Corwell
Diák - Extremus
Erin Corwell

nő Vízöntő Jelige : XIII. A Halál
Hozzászólások : 419
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 8 Icon_minitimeSzer. Júl. 14 2010, 17:36

*Sion pedig tömören választ ad Will sokatmondó kérdésére míg rajta ficánkol.*
- Létezel, cukorbogáncs. ;- DDD Na mi van Aron jöttél gruppenelni?
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Csevegő fórum - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 8 Icon_minitimeSzer. Júl. 14 2010, 17:39

*Will sóhajtva forgatja meg a szemeit, majd úgy hasal el, mint kisbéka.*
- Akkor most kinyúvadtam. Dolgoznom kelleneeee... Nem veletek henteregni a földön!
*Közben Aron kényelmesen ücsörög rajtuk, ami azt illeti egész jó onnan a magasból a kilátás. Sion kérdésére megrökönyödötten pislog le*
- Nyöm. A User hívott elő. Pokélabdából...
*Elfintorodik*
- Ez egyáltalán nem coooooolllllll.... Mi vagyok én? Charmander?
Vissza az elejére Go down
Erin Corwell
Diák - Extremus
Erin Corwell

nő Vízöntő Jelige : XIII. A Halál
Hozzászólások : 419
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 8 Icon_minitimeSzer. Júl. 14 2010, 17:44

*Wia összepacsizik Clauval.* Jó voltál tesó. :- D

- Na. Most mi bajod a velem hentergéssel, heh? Jól gondold meg mit válaszolsz, mert a végén még megsértődök, aztán tudod milyne csúnya dolgok történnek mikor Sion megsértődik.
*Például elkezd E/3-ban beszélni magáról? Is.*
- Vigyázz mert egy nap a google-kinézetedet átállítom Hello Kitty-sre, csinálok róla fényképet és szétküldöm a falkában.
*Mondja valaki hogy nincs meggyőzőereje..*
- Bezzeg nekem menő Wolf's Rain-es van. *Vigyor.*
- Te meg tökmag ne ugráljál már a hátamon, mert egy törött gerinc -2 megjelenéspont ám! *Úgy már csak 8-as lenne. Heh.*
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Csevegő fórum - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 8 Icon_minitimeSzer. Júl. 14 2010, 18:01

*High-five!* Te nem akarsz bedobni egy ladbát? Mondjuk Pikachu-t? Vagy inkább Yu-Gi-Oh!...?

- Nincs semmi bajom a hentergéssel, de... Várjunk csak. Egyre gondolunk egyáltalán?
*Gyanakvó pislogás hátra Sionra, majd furcsálkodva vonja össze a szemöldökét.*
- Mi az a Hello Kitty?
*Aron erre felhorkant.*
- Egy szörnyeteg!!!!
*Majd büszkén rávigyorog Sionra.*
- Az lehet, de akkor én kapok +10 menőségi pontot! Bezony ám! Coooolllll leszek!
Vissza az elejére Go down
Erin Corwell
Diák - Extremus
Erin Corwell

nő Vízöntő Jelige : XIII. A Halál
Hozzászólások : 419
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Csevegő fórum - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 8 Icon_minitimeSzer. Júl. 14 2010, 18:05

- Ajj, most minimum halálosan meg kellett volna rémülnöd. Utállak. Annyira, de aaaannyiraaaa..
*Hogy menten meg is ölelgeti. xD*
- Azért, mert gumicsontnak nézted a lábikómat, nem jár bónusz csak egy tarkón verés. xP Nyah, de één kidőltem. Itt. És most. *Ráplattyan Will mellkasára és szundi.*

*Wiauser a távirányítóvel megnyomta a "kikapcs" gombot.* Veled mindig öröm baromkodni : D De most eltépek alunni. ^^
Vissza az elejére Go down
Akane Achironu
Akane Achironu

nő Kos Jelige : XVIII. A Hold
Hozzászólások : 2752
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanár
Kor : 690

Csevegő fórum - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 8 Icon_minitimeSzer. Júl. 14 2010, 18:09

*Will nagyot sóhajt szemeit forgatva, továbbra is kinyúlva. És még el is alszanak rajta. Felháborító! De azért... jó. xD Mormogva sandít fel a rajtafekvőkre, ugyanis Aron is bevágta a délutáni szunyát (jó kisfiú. xD)*
- Végem.

*Elégedetten dől hátra a székében, megeszegetve a pop corn utolsó darabjait* Alá' szolgája, hölgyem, bármikor, bárhol, csak hívjon! A számom 666! xD És jóccakát xDDD
Vissza az elejére Go down
Jasmine Simms
Diák - Extremus
Jasmine Simms

nő Oroszlán Jelige : ~the best damn thing
Hozzászólások : 58
Évfolyam : Első
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 8 Icon_minitimeSzer. Júl. 14 2010, 22:57

Rossz hír. Az új fórum nem is fog bejönni.

KATT - twitter

Erre csak azt tudom mondani, hogy a k.rva életbe.
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 8 Icon_minitimeSzer. Júl. 14 2010, 23:00

Erre nem tudok olyat mondani, ami fórumra való...
Bár ez nekem nem akkora gond, mint a vezetőségnek.
Csak azt bánom nagyon, hogy hülye voltam, és nem mentettem el az előtörim a gépre :S
Vissza az elejére Go down
Jasmine Simms
Diák - Extremus
Jasmine Simms

nő Oroszlán Jelige : ~the best damn thing
Hozzászólások : 58
Évfolyam : Első
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 8 Icon_minitimeSzer. Júl. 14 2010, 23:03

'Sszameg én most olyan ideges vagyok, mint már rég voltam. -.-" Tegnap írtam meg egy előtörit, persze, hogy a felét nem mentettem le a gépre, mert ugyan minek?? Ráadásul a _legjobb_ játékaim vesztek oda, szóval most. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. Ha az én oldalam lenne ipb-s, idegroncs lennék.
Vissza az elejére Go down
Lynette Kyra Beawer
Diák - Pugnax
Lynette Kyra Beawer

nő Szűz Hozzászólások : 26
Évfolyam : Első
Kor : 28

Csevegő fórum - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 8 Icon_minitimeSzer. Júl. 14 2010, 23:16

most ez nekem bszta fel az agyamat:@ áááááááá:@
Vissza az elejére Go down
Darnay Hajnal
Diák - Pugnax
Darnay Hajnal

nő Bika Jelige : Pukkancs, Gumilány, Angyalka, Csiszolatlan gyémánt
Hozzászólások : 410
Évfolyam : Első
Kor : 31

Csevegő fórum - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő fórum   Csevegő fórum - Page 8 Icon_minitimeSzer. Júl. 14 2010, 23:39