Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Bazársor - Page 4 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Bazársor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Bazársor - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bazársor   Bazársor - Page 4 Icon_minitimeHétf. Nov. 09 2009, 17:32

*Kissé meglepi, hogy Kriszty ilyen kihívóan akar öltözködni. Igaz nem találkozott a házirendben olyasmivel, ami tiltaná az iskolában ilyen jellegű ruhadarabok viselését, de neki ez akkor is túl merész. Nem teszi szóvá a véleményét, elvégre ő most "megváltozik", lehet elfogadóbbnak kéne lennie az ilyen dolgokban is. Egyéként is nem neki kell hordania, hanem Krisztynek, ami jelentősen növeli a ruhák irányába mutatott elfogadását.
Így inkább hagyja magát beráncigálni a következő üzletbe, és megkezdi az újabb adag ruha felpróbálást. Japánban neki sem okozott gondot, hogy melyik ruhát vegye meg. Az ottani számozás azonban eltér az ittenitől, s még nem igazán érti a méretezést. Arról nem is beszélve, hogy a színek miatt is meg kell próbálnia a ruhákat, mert egyáltalán nem biztos, hogy a Kriszty által választott színek jól állnak neki. Persze ez azért nem valószínű, Krisztynek nyílván valóan több érzéke van az ilyesmihez mint neki, még akkor is, ha jelenleg egy papagájra hasonlít a lány.
Az ominózus rózsaszín felső azonban minden kétséget kizáróan tévedés volt a kék hajú lányka részéről. Legalábbis Kumiko határozottan hisz ebben, egészen addig, amíg Kriszty fel nem világosítja. Először hitetlenkedve néz rá. Biztos benne, hogy Kriszty csak viccelt. S ezért fel is nevet.*
- Haha. Igazán jó vicc volt. De most komolyan... Van ember a földön, aki felvesz egy ilyen felsőt?
*Aztán, ahogy tovább nézi Krisztyt és a reakcióit, lassan leesik neki, hogy vele szemben lévő lány nem viccelt, és nem is a viccen mosolyog, ha mosolyog, hanem sokkal inkább az ő tudatlanságán. Amint ez tudatosul benne, még a szokásosnál is sápadtabb lesz, az arcára, pedig kisebb rémület ül ki.*
- Te...te...nem vicceltél... - belenéz újra a tüköbe, s a ruhát tanumányozza - De... de hát... ha leveszem... - tétován a szoknyájára néz, jelezve, hogy miről is beszél - ... ha levenném, akkor... akkor...
*Nem tudja befejezni a mondatot. Soha életében nem mondott még olyasmit, mint a "kilátszana a fenekem". Nem is biztos benne, hogy szabad neki ilyet mondania. Még egy utolsó pillantást vet Krisztyre, hátha mégis viccelt a lány. Igaz hogy eddig sem állt szándékában megvenni ezt a torz ruhaneműt, de így már egész biztosan nem fogja. Akkor sem, ha Kriszty szerint nagyon jól áll neki. Merthogy ezt mondta. De akkor is ki van zárva, hogy ő ezt felvegye. Valójában le szeretné inkább venni, csak feszélyezi, hogy rajta kívül más is van az öltözőben. Nem szól semmit, valószínűleg Kriszty is észre veszi, hogy kényelmetlenül érzi magát ettől a helyzettől, és magára hagyja, hogy nyugodtan visszavehesse a fekete felsőjét. Kizárt, hogy ezek után bármit is felpróbáljon... Legalábbis egyenlőre így gondolja.*


//Jók a ruhák, amiket összeszedtél Smile A 3-mast Kumikon is el tudnám képzelni, de a többi az neki már túl merész lenne xD (jó a 2-es nem)//
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Bazársor - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bazársor   Bazársor - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 10 2009, 19:59

Kihívó és merész? Ha tudná Kumiko, hogy mi is ezekkel a tervem, valószínűleg még inkább szörnyűlködne. Bár még kell egy két darab, mint például egy jelmez, amit még gyorsan lekapok egy akasztóról, s belevágok a kosárba. Persze, hogy ezt Kumiko látta e vagy sem nem tudom. Majd ha rámkiabálja észreveszem. Talán egy új talár is landol a tetején, hogy ne legyen feltünő a piros ruha. Lassan több ruhát vásárolok magamnak, mint Kumiko.
A felpróbált ruha tényleg jól áll a lánynak, de nem fogom ráeröltetni, mert ez már neki nagyon merész. Azt hiszem még nekem is az lenne, de ez csak halkan jegyzem meg, hogy nehogy megsejtse.
-Kumiko, ez tényleg egy ruha.
Bizonygatom erősen, hogy rájöjjön nem viccelek. Végignézve immáron rajta, ahogy beljebb kerültem valahogy az öltözőbe meg kell jegyeznem, hogy igazán csinosnak mondható azért aban a ruciban.
- Igen, kilenne belőle a feneked, ha lehajolsz. Ez a kockázata az ilyen rövid ruháknak. Ezekben nem szabad lehajolni, csak legugolni, ha kell. -kuncogok kicsit- Jól áll pedig neked...
Rojtos, rózsaszín, nagyon rövid...kérdem én, meg fogja venni? Nem. Ebben biztos vagyok. De akkor is megérte, hogy legalább tuja, ilyen is van.
- Én kiballagok, és még szétnézek, amíg te leveszed magadról azt a ruhát. Látom rajtad, hogy ezt nem fogjuk hazavinni.
Azzal valóban ki is vonulok vissza a ruharengetegbe, hogy ott még nézelődjek, s ha valami megtetszik kosaramba pakolásszam. Mikor barátnőm is kijön már én azon részén vagyok a boltnak, ahol cipőfélék sorakoznak. Kiválasztok egy csizmát és egy topán szerűt, és kíváncsian nézek Kumikora, hogy ő szeretne e innen is valamit, vagy nincs más hátra, fizetnünk kell. A pénztárnál én veszek magamnak még egy új erszényt is.
A boltból kilépve a tetoválószalon jut eszembe. Kicsit félszegen nézek rá a fekete lányra. Meg sem említem neki, inkább indulok hazafelé. Hátha elfelejtette. Ugyan szeretnék tetoválást, de most egy pillanatra elbizonytalanodtam.
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Bazársor - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bazársor   Bazársor - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 14 2009, 22:09

*Még szerencse, hogy Kumikonak fogalma sincs mit tervez Kriszty. Amilyen neveltetést kapott egész biztos elszörnyedne és talán azt is fontolóra venné, szabad-e neki Krisztyvel barátkozni. Már pedig ez nem lenne túl jó, hiszen épphogy csak talált egy "legjobb" barátot, nem kéne rögtön elfordulni tőle, még akkor sem, ha kicsit máshogy gondolkoznak dolgokról. Szerencsére nem veszi észre az újabb kihívó ruhát, így az a talár alatt észrevétlen marad a fekete hajú lány számára. Igazából őt egyáltalán nem zavarja, ha Kriszty több ruhát vesz, mint ő. Neki az eddig megvásárolt néhány ruha is nagy előre lépés. Nem várhatja el tőle senki sem, hogy az egész ruhatárát azonnal lecseréli...
Közben jön a hideg zuhany, a rózsaszín borzadállyal kapcsolatban. Az egyébként nyugodt lány, akit rettentően nehéz zavara hozni, egy pillanat alatt úgy elpirul, hogy a forróságot, elviselhetetlennek érzi. A kezét a szája elé kapja, pedig nem ő mondta ki a szavakat, hanem Kriszty. Ennyire még a pincében tartott beszélgetéskor sem jött zavarba. Igaz ott nem is róla volt szó, hanem Krisztyről, és egyébként sem gondolt bele annyira. Azóta határozottan elfelejtette, hogy a másik lány sokkal tapasztaltabb az életnek egy bizonyos terén.
Kumiko a maga módján szentül meg volt győződve idáig arról, hogy ő nem tud elpirulni. Amint Kriszty megjegyzi, hogy ez a "ruhának nem nevezhető izé" még jól is áll neki, ráébred, hogy nagyon de nagyon tévedett. Az eddig sem éppen fehér arcú lánynak erre a mondatra még a füle is piroslani kezd.*
~ Ezt nem hiszem el! Ezt nem hiszem el! Ezt nem hiszem el! ~
*Ha talán csak egy fél mondattal több hangzana el, egész biztosan sírva fakadna, de nem teszi. Kriszty szerencsére kimegy, ő meg megszabadul a ruhától. Nem, nem fogják hazavinni. Ezt már a színe alapján megmondta volna... De így hogy tudja, hogyan "kell" hordani, szinte biztos, hogy nem viszik haza. Akkor sem vinné el, ha fekete lenne. Ehhez kétség nem fér. A saját - fekete - felsőjébe visszabújva, még vár egy pillanatot, s amikor az arca már majdnem megint sápadtnak látszik, csak akkor lép ki a fülkéből. A rózsaszín ruhát "ottfelejtette" a próbafülkébe, de valószínűleg jön majd egy kedves eladó, és visszateszi a helyére. Ő még hozzáérni sem akar. Kissé elbambul a kasszánál, s csak akkor tér igazán magához, amikor újra kilépnek az utca forgatagába. Érzi, hogy Kriszty ismét húzni kezdi, de akkor beugrik neki valami.*
- Te Kriszty? A tetoválószalon nem a másik irányban van?
*Nem biztos benne, de mintha látott volna egy táblát rajta a "tattoo" felirattal. Arra pedig határozottan emlékszik, hogy nem csak ruhákért jöttek.*



//Bocsi!!! Innentől beszédesebb lesz, ígérem!!! //
Vissza az elejére Go down
Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto
Izzy Maddison

Férfi Kos Jelige : Az embernek az a sorsa, ami, és az élet különben is illúzió.
Hozzászólások : 439
Évfolyam : Első
Kor : 31

Bazársor - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bazársor   Bazársor - Page 4 Icon_minitimePént. Dec. 11 2009, 11:49

[Rai - Izzy]

*Eddig még nem jutott el a városba, úgyhogy most élénken csillogó szemekkel baktat végig az utcákon. Ajándékot kell szereznie a Pillus ünnepségre, mégpedig minél előbb, mert utálja a karácsony előtti tolongást a boltokban - bár ez kedvez a zsebeseknek, ezt tudja jól, hiszen régen maga is űzte ezt a mesterséget. Most viszont nem akar kockáztatni, ha elkapják, akkor megint Snady néni karmai közé fog kerülni, ami neki felér a legnagyobb kínzással.
Khaki katonai dzsekijének gallérját magasan felhúzta, hogy a csípős szél ne hagyjon rózsás foltokat a bőrén, hiszen vörös haja miatt az majdnem annyira érzékeny, mint a lányoké. Ezt mindig is utálta, jobban szeretett volna kissé férfiasabbnak látszani, de azóta mér megbékélt ezzel a helyzettel. Van aki így is - vagy épp ezért - szereti, bár nem mindenki rajongását fogadja örömmel, elég ha csak vsszagondol az elmúlt nyárra... Nem sokáig töpreng a múlton, ő egyszerűen az a fajta, aki a mában él, úgyhogy peckesen dudorodó erszényén büszkén végigsimít. ~A vén banyája bezzeg most is zsugori volt, majdhogynem elintézte helyettem a dolgot, de ha ügyesen osztom be a pénzt, akkor marad még cigire is.~ Ahogy baktat, előkotor a zsebéből egy szál cigit, ez még az első szállítmányból van, és dzsekijét az orráig húzva, alatta gyújt rá, hogy a szél ne fújja el a lángot.
Vígan pöfékelve nézegeti a kirakatokat, és butábbnál butább ötletek jutnak az eszébe. ~Utálom a karácsonyt! Minek kell még húzni is folyton, és olyan vadidegenbe belefutni, akit nem is ismerek! Most mi a rákot vegyek neki?~ Csak magában morog, de alapjában véve jó a kedve, hiszen kicsit kiszabadulhatott a kastélyból. Érdekes, most már nincs akkora mehetnékje, mint az első hetekben volt, úgyhogy meg sem fordul a fejében, hogy kereket oldjon. Az egyik kirakat előtt lecövekel, ahol mindenféle lányos dolgot lehet kapni, a feléről azt sem tudja, hogy mire való, így jó darabig csak meredten nézi őket.*
Vissza az elejére Go down
Rai Drac
Diák - Extremus
Rai Drac

Férfi Mérleg Hozzászólások : 415
Évfolyam : Első
Kor : 47

Bazársor - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bazársor   Bazársor - Page 4 Icon_minitimePént. Dec. 11 2009, 15:32

A hideg szélnek alig nevezhető szél, ami erősebb, mint egy szimpla szellő, de nem ér fel egy igazi széllel, szóval a levegő, ami erőteljesen mozog, az arcába fúj, és Drac ettől határozottan fázik. Nem is tudja, mi ütött belé, hogy egy ilyen napon kimozduljon a kastélyból. Mindenesetre most kénytelen itt küzdeni az idővel a hideggel, és a kabátjával, ami folyton beleakad mindenbe. Hogy miért, arra nincsen ép eszű magyarázat, hiszen ugyamolyan normális kabát, mint a több száz hasonló... Ez nem annyira ruha, mint inkább gazda téma...

A lényeg, h a fiú ma kifejezetten bal lábbal ébredt, ha sablonosan akarnék fogalmazni. De ennél most többről van szó. Egyszerűen ez egy olyasfajta nap, amikor az ember felébred, és szinte azonnal belehasít a felismerés: Kár volt.

Ennek ellenére döntött úgy, hogy ma kisétál, és szeműgyre veszi az iskolán kívül elterülő világot is.

Világosbarna kabátját szorosan összehúzza, és karjaival magát átölelve tartja meg ebben a helyzetben. Nem visel sálat, és ezért minden egyes széllökéstől megborzong kicsit. Egy jó indoka van, amiért még nem fordult vissza, és az a szobálya melegében, békésen alvó denevére.
Ugyanis, mivel lassan beköszönt a tényleges tél, és egyre hidegebb az idő, a bogarak eléggé eltüntek. A denevérnek viszonbt kajára van szüksége. Nem mintha nem tudna magáról gondoskodni, de Drac szentül meg van róla győződve, hogy ez az ő kötelesssége. Tehát itt van kinn, fázik, és denevéreleséget keres...

Kerülgeti az embereket, meg a különböző, nevetgélő csoportokat, és magában morog e miatt. Akkor hagyja el igazából hangosabb hang a száját, amikor a következő pillantban valami megégeti.

- Ááááááuuuu - halkul el a kiáltása, amit részben a fájdalom, részben a meglepődés okozott.
A kezát szorongatja, ahol a fájdalom marja, és közben sikerül végre észrevennie a fiút, akinek az előbb nekiszaladt anélkül, h figyelt volna. A kezében égő cigi...
- Öhhh, szia izzy - turja elő emlékeiből a megfelelő nevet, mert az arcmemóriája sosem volt az erőssége - azt hiszem beleszaladtam a cigidba. Bocs...

Ez annyira jellemző rá! Nem figyel, nekimegy, esik, kel, fázik, ég, robbant, cincog, vörösödik... és még végeérhetelen lehetne soroklni a kínosabbnál kínosabb dolgokat, amik a "csak velem történhetnek meg" kategóriájába tartozhatnak.

- Nem akartam... Bocs - ismétli meg, miközben másik kezével szorongatja a fájó pontot.
Vissza az elejére Go down
Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto
Izzy Maddison

Férfi Kos Jelige : Az embernek az a sorsa, ami, és az élet különben is illúzió.
Hozzászólások : 439
Évfolyam : Első
Kor : 31

Bazársor - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bazársor   Bazársor - Page 4 Icon_minitimeHétf. Dec. 14 2009, 02:05

[Rai - Izzy]

*Annyira belefeledkezett a kirakat bámulásába, hogy észre sem vette a közelgő ismerőst. Hiába, rengeteg fura, számára teljesen ismeretlen funkciójú dolgot lát ott, és mire mindnek kibogarássza az árát, a bolt nem csak kinyit, de be is fog zárni, mert ez a művelet valószínűleg estig fog tartani. Pontosabban tartana, ha a következő pillanatban nem ordítanának bele a fülébe.*
-Merlinre! Mitmitmit? Holholhol? Kimerremeddig? Mi történt? Mit csináltam?
*Ugrik egy nagyot, és ekkor veszi észre Rait. Először csak tágra nyílt szemekkel bámulja, és hirtelen nem is érti, mi történt.*
-Tessék?
*Csak habog még mindig, és ekkor pillant le a fiú kezére, utána meg a cigijére. Tényleg nem érezte, hogy valaki nekiment volna, sőt még azt sem, hogy hozzáért a füstölgő bűzrúdhoz, így csak szép lassan áll össze a kép.*
-Csak nem megégettem a kezed? Egek! Beleszaladtál?! Jajj, ne haragudj! Nem vettelek észre… igazából azt sem láttam, hogy jössz! Dededede.. miért te kérsz bocsánatot! Muutasd csak!
*Szegény srác, már eddig is feltűnt neki, hogy oltári szerencsétlen tud lenni, hiszen látta bűbájtanon, hogy varázsol, és most meg ez… A kezét nézegetve annyira nem tűnik vészesnek a helyzet, majd ha visszamennek a kastélyba, akkor az első útja a bájital laborba fog vezetni, hogy főzzön rá elixírt, még szerencse, hogy ehhez valóban ért rendesen.*
-Jajj, tényleg sajnálom! Fogok készíteni rá főzetet, attól egy nap alatt el fog múlni. Nyoma sem marad, hidd el, már próbáltam, sajnos én is meg szoktam magam égetni, igaz nem cigivel, hanem kísérletezés közben. Ne… ne kérj bocsánatot, én nem figyeltem!
*Még jobban zavarba hozza, hogy még tőle kérnek elnézést, így ez tényleg baromi kellemetlen. Valahogy mindenképp témát kellene váltani, mert érzi, hogy kezd már vörösödni, és ez most nem a szél, hanem a szégyen miatt van.*
-Hát te? Mi járatban erre? Tök jó hogy jössz, mert kellene egy ajándékötlet karácsonyra. Úgy érzem, egyedül döntésképtelen vagyok. Nem tudom, a ti karotokban szokás-e húzni, de a Pilluban igen, és egy lány lesz a szerencsés.. illetve szerencsétlen, akinek kellene kerítenem valami… értelmeset.
*Majdnem olcsót mondott hirtelen, hozzáfűzve, hogy akkor több marad cigire és egyéb szerekre, de szegény srác valószínűleg kiszaladna tőle a világból – bár így van erre esély.*
Vissza az elejére Go down
Rai Drac
Diák - Extremus
Rai Drac

Férfi Mérleg Hozzászólások : 415
Évfolyam : Első
Kor : 47

Bazársor - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bazársor   Bazársor - Page 4 Icon_minitimeHétf. Dec. 14 2009, 12:30

Ha dönteni kéne, nehéz megmondani, hogy melyik fiú ijedt meg jobban. Drac a hirtelen ütődéstől, és az égéstől, vagy Izzy, hogy nekimentek, és hirtelen azt sem tudta melyik világban van éppen.
Aztán elég gyorsan összerakta a képet, és kicsit még le is oltotta Dracot, hogy ne bocsánatozzon annyit.

Igazából ideje sem volt ellenkezni, Izzy már meg is ragadja a kezét, és szakértő szemmel vizsgálgatja az égésnyomot. Drac közben most kifejezetten hálássá válik a hűvös szélnek, mert kellemesen hűti az égés helyét.
Ígér rá valamikenőcsöt, amit azért kicsit szkeptikusan fogad, hiszen lehet, hogy egyszerűbb lenne megmutatni valami gyógyásznak a kastélyban. Nem szereti ha kisérleteznek rajta.
Aztán a másik, következő mondata, érdekes módon, egyszerre nyugtatja meg kicsit, és erősíti meg a gyanúját. Az, hogy kísérletezik, nos, akkor csak nem lehet olyan "rossz" ebből a tantárgyból. A gond mégis az, hogy kísérletezik...

- Öhh... semmi gond. Tényleg nem olyan csúnya. Nem kell fáradnod a főzettel, hiszen én voltam ügyetlen. Jobban is körülnézhettem volna, hogy merre járok éppen.

Drac figyelmesen nézi a másikat, hogy észrevegye, ha ezzel megbántotta volna. Mert az egyáltalán nem állt szándékéában, mindössze, csak óvatos. Ő még nem volt bájitaltanon, nem tudja, mire képes a másik fiú, és így úgy érzi, joggal vannak fentartásai. De azért kicsit lelkiismeretfurdalása is van, hogy felajánlották neki, ő pedig visszautasítja a segítséget, így ha látja, hogy a másiknak rosszul esik, igyekszik majd megmagyarázni a miérteket.

Viszont azon meglepődik kissé, amikor ajándékvásárlásra invitálja. Ő sem igazán a határozottságáról híres, de... Igazából nincsne nagyon más dolga, és Izzy kedves srácnak tűnik, akkor miért ne lóghatna vele?
Drac éppen összeszedné a bátorságát, mire azt veszi észre, hogy a hangja már rég önállósította magát, és apró mosollyal már meg is válaszolja a hozzá intézett kérdést.

- Igazából nézelődni jöttem csak. Nem mozdultam még ki a kastélyból, amióta itt vagyok, úgy gondoltam itt az idő. Na meg a denevéremnek, gondoltam veszek valami kis csemegét. Így télen kevés neki a táplálék, bár amúgy is sokat alszik télen.

egészen belemelegedve folytatja hát a beszélgetést, miután rájött, hogy nem szakadt le az ég attól, hogy nekiment valakinek, és megégette magát a cigijével. Így szélesebbé válik a mosoly is, és sokkal barátságosabbá, főleg a gondolatra, hogy Extremusos ajándékosztás...

- Nem, nem hiszem, hogy lesz nálunk ilyesmi. El tudod képzelni az Extremusról, hogy mindenki vadidegen embereknek húzgálja ki a nevét, aztán izgatottan összebújnak sugdolózni, ki mit vegyen? - Drac felkacag, nem bántóan, csak élénken megjelenik előtte a kép, ahogy mondjuk Akane sensei kedélyesen suttog Geralddal, majd szerető pillantásokat küld a kar tanítványai felé....

- Szivesen segítek neked azért - főként, mert ha az igazat mondaná, be kéne vallania, hogy kicsit irígy is a Pillusokra, hiszen ez egész jó szórakozás is lehet - de nem vagyok valami nagy döntőbíró. Mire gondoltál eddig? - kérdei, kezével a kirakat felé intve, ami előtt eddig is álltak.
Vissza az elejére Go down
Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto
Izzy Maddison

Férfi Kos Jelige : Az embernek az a sorsa, ami, és az élet különben is illúzió.
Hozzászólások : 439
Évfolyam : Első
Kor : 31

Bazársor - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bazársor   Bazársor - Page 4 Icon_minitimeHétf. Dec. 14 2009, 18:44

*Kevés dologhoz ért, mivel annyira azért nem szeret tanulni, az egyik ezen kevés tárgyak közül a bájitaltan. Izzy szeret kotyvasztani, bár ez nem mindig volt így. Még a régi sulijában fedezte fel, hogy némi odafigyeléssel egész jó bájitalokat tud készíteni, amire a társaság nagy része – számára teljesen érthetetlen okból – képtelennek bizonyult. Természetesen ebből is üzletet csinált, akiknek a tanár kiöntötte óra végére a löttyöt, ahelyett jó pénzért megcsinálta a következő órára. Az évek multával már egyéni ötletei is akadtak, volt amit a kényszer szült, ezek közé tartozik az égési sebekre ható főzet is, de vannak olyanok is, amik kizárólag a meggazdagodást szolgálják, mint például a mellnövesztő és egyéb szépészeti szerek. Rai téved, ha azt gondolja, hogy Izzy főzete a sebére végzetes hatással lenne, hiszen ez nála már egy jól bevált dolog, nincs is rá jobb bizonyíték, mint a saját teste, hiszen az makulátlan.*
-Nanana! Az nem úgy megy! Miattam égtél meg, én is fogom eltűntetni!
*Mivel nem hajlandó fényezni magát, nem fogja kifejteni Rainak, hogy ezen a területen ő nem szerencsétlen, csak határozottan, de mégsem hangosan adja ki az utasítást. Megbántódni meg nem fog, attól ő kérgesebb lelkű. Egyébként Rai szerencse, hogy nem járt bájitalon, mert akkor láthatta volna, hogy Erinnek nem tetszett a krémje, pedig tuti hogy nem lett csomós. Ugyanis ez volt a kifogás, de ő az egészet homogénnek látta, viszont erről nem fogja meggyőzni a morcos lányt, az egészen biztos, akkor inkább megcsinálja az egészet még egyszer.*
-Gondolhatod, hogy én is imádok ám shoppingolni… majd szerzek sok-sok papírszatyrot, különféle csicsás üzletekből, aztán majd oldalra kitartott kézzel, kifacsart csuklóval fogok riszálni az utcán, mint a plázacicák, nem?
*Azért ennyire sosem lesz lányos és nem is divatmajom. Általában fiúsan öltözik, és utálja a felesleges cicomát, azt tényleg meghagyja a szebbik nemnek.*
Képzeld, én is most vagyok kint először, és remélem, hogy nem utoljára! Tetszik ez a város, sok lehetőség bújik meg benne. Láttad a tetováló szalont?
*Jónak mondja, hiszen Rai pont úgy néz ki, mint aki el tudná viselni, hogy órák hosszat kínozzák. Ő inkább tűnik olyan típusnak, aki egy szimpla tű látványától is képes elájulni, bár el tudna képzelni a bal vállán egy édes kis denevért… micsoda? Rai denevért említett? Hatalmasat ugrik, mint akit megcsípett egy darázs, és mint egy radar, úgy pásztázza végig a fiút, majd a környéket.*
-Micsoda?! Te állatot tartasz? Ugye nincs most itt nálad?
*Mivel nem látja, így kezd megnyugodni, és letörli homlokáról az izzadságcseppeket. Utálja ezt, hogy mindig kínos helyzetbe kerül a fóbiája miatt, de legalább a többiek jól szoktak rajta szórakozni.*
-Tehát ha jól értem, te vadászol most helyette?
*Ezen vigyorognia kell, és sajnos nem is kicsit, mert szegény srácot tényleg fura elképzelni, hogy bogarakat fogdos százával.*
-Most miért? Egy csomó olyan extrást ismerek, aki nem tipikusan olyan, mint amilyennek a nagy könyvben le van írva. Ott van például Matt, Leanne, Gabriel, Cid, Kumiko, akikről simán el tudnám képzelni, hogy nem másznának a falra az ajándékosztás miatt. Persze ez azért nem az egész kar…
Mondjuk ha azt vesszük, a Pilluban sem érzem azt, hogy olyan sok értelme van annak, hogy ajándékot veszek egy vadidegennek. Beszéltem már az illetővel, de hogy kedvelnénk egymást, az erős túlzás. Komolyan mondom, ezen a pénzen inkább vennék Noelnek valamit, hiszen ő a legjobb haverom.
*Most pont úgy néz ki, mint akinek egy kis villanykörte villan fel a feje felett, hiszen Izzy megvilágosodott.*
-Tudod mit? Bemegyünk ide, itt van egy csomó bizsu, veszünk valami vackot és utána keresünk Noelnek valami rendes ajándékot. Rendben?
*Azzal be is rongyol a boltba, de ahogy belép, ledermed. ~Miért? Miért van szüksége a lányoknak arra, hogy egy dologból ennyi féle legyen? Miért nem csak piros karkötőt és kék fülbevalót lehet kapni? Akkor tudnám, hogy melyik legyen, de így?~ Hátranéz, hogy Rai követi-e, majd az egyik állványhoz lép, amin füzérekben csüngenek a kacatok.*
-Nézd, az ott, az jó lesz!
*Máris nyúl egy rózsaszínes kövekkel díszített karkötőért, de közben beleakadt a keze a többibe, úgyhogy az egészet húzza magával, és borítja fel. Nyakig vörösen néz először Raira, miután kérdezett az eladóra, hogy lássa, mennyire sikerült őt felbosszantaniuk.*
-Ööööö… fussunk?

Vissza az elejére Go down
Rai Drac
Diák - Extremus
Rai Drac

Férfi Mérleg Hozzászólások : 415
Évfolyam : Első
Kor : 47

Bazársor - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bazársor   Bazársor - Page 4 Icon_minitimeSzer. Dec. 16 2009, 15:08

Drac sóhajtva veszi tudomásul, hogy a másik nem haygja magát. Bár kicsit megnyugtató dolog, hogy ha annyira forszírozza a dolgot, és ennyire szilárd az elhatározása, akkor talán nem kínszenvedésből főzi a cuccot, hanem szives örömest, és akkor az esélye is nagyobb, hogy tényleg hatásos lesz a szer. Így nem maradt más hátra, hiszen ő nem annyira a vitatkozós énjéről ismert, mint hogy egy halk sóhajjal rábólintson az ajánlatra.

Arra, hogy Izzyt plázacicaként elképzelje, nevethetnékja támad, így el is mosolyodik, miközben röviden végigméri a fiút. Igen, határozottan nem lányos alkat, hanem simán, és egyszerűen kinézni belőle a pasit. Drac leszokott már róla, hogy emiatt irígykedjen, hiszen akkor egész álló életében mást sem tehetne. Még talán Gabe az, aki hasonló gondokkal küszködhet, mint ő...
Nem, Izzy határozottan pasis, az a fajta, aki nem szívtipró ugyan, de nagy valószínűséggel felfigyelnek rá a lányok, hacsak a folyamatos, rá jellemző idétlenkedeés nem riasztja el őket.

- Háát.. határozottan rossz plázacica lennél, azt hiszem, nem menne a szemed színéhez a tűsarkú - próbál hát egy gyenge poénnal ragálni a poénként feltett kérdésre. - Ezzel egyébként most megleptél - néz csodálkozóan a másikra - én azt hittem, hogy sokkal régebb óta vagy itt. Furcsa, hogy még te sem jártál idekinn.

Aztán valami történhetet, mert a másik megugrik, mintha minimum a körmére égett volna az elfelejtett cigi, és gyors, villámkérdések záporoznak máris Drac felé.

- Nem, persze, hogy nincsen nálam - válaszol kicsit értetlenül - Nem szeretném, hogy megfázzon! Egyébként meg úgyis alszik. Ilyenkor télen sokat csinálja - mosolyodott el, a gondolatra, ahogy eszébe idézte a képet, amit kedvence fejjel lefelé függeszkedik szobájában a plafonra erősített, megbűvölt ágak között.
Fogalma sincsen arról, hogy a másik retteg az állatoktól, így nem igazán érti a helyzetet, de nem kérdez rá, mindenkinek vannak bogarai. Ő speckó a saját pálcájától fél...
- Dehogyis - kacag fel, mostanra már egész vidáman, mert az utolsó gondolatot egyszerűen félresöpörte a fejében. Nem akar most ezzel törődni - nem vadászok helyette, csak kicsit kisegítem. Azt hiszem, el fogonm kényesztetni... - biggyeszti le kicsit az ajkát. Ez az egy előnye legalább megvan az androgün létnek. Így az ilyen megnyilvánulásai miatt nem buzizzák le, mert azt már korábban megtették a külsejére vonatkoztatva.

- Persze vannak kilógóak mindenhol - hangosítja ki a másik gondolatait, bár erről megint fogalma sincsen, hiszen nem gondolatolvasó - a példák közé akár engem is bevehetnél. Most komolyan - néz rá kicsit elkeseredetten - el tudsz engem képzelni Extrásnak?
Ez egy kicsit fájó pont nála, mert van benne némi megfelelési kényszer, és rosszul érinti valahol, hogy egyelőre úgy tűnik, nem igazán tartozik a házához.

Szerencsére nem ér rá belesüllyedni az önsajnálatba, mert Izzy, talán tudat alatt, pont a megfelelő pillanatot választotta arra, hogy félbeszakítsa a borongós gondolatokat a zseniális ötletének részletezésével. Dracnak már válaszolnia sincs nagyon ideje, mert a másik már rég a bolt ajtaját próbálja kinyitni, és a fiú csak remélni tudja, hogy nem feledkezett meg ténylegesen is a cigiről, és minimum eldobja, mielőtt belép a csupa paír, és műanyag cuccal rogyásig megtelt boltba.
Sőt, reméli, hogy nem a földre dobja, mert ez meg neki a heppje. Nem zavarja, ha valaki dohányzik, de nem bírja elnézni, ha a csikk az utcán végzi. Jó lenne, ha az emberek legalább annyi fáradtságot vennének, hogy a kukába dobják, és nem csak a melót csinálják másnak az eldobálásával.

Mire beér, addigra már káosz fogadja.
~ Ejha - füttyent gondolatban - szerintem Izzy rekordott döntött, ennyi idő alatt, még én sem tudnám ennyire leamortizálni a helyet~
Persze hangosan nem mondja ki, mindössze a segélykérőan nahgzó kérdésre válaszol, szélesen vigyorogva.

- Dehogy fussunk. Legyen valami hasznom nekem is - azzal koncentrálni kezd, és egy nonverbális varázslat segítségével, mindent visszahelyez az eredeti pozíciójába. Saját bénasága okán, éppen elég jártasságot szerzett már az ilyen varázslatok elvégzésében. Aztán megfordulva, egy ártatlan mosolyt vetett az eladóra, mutatva, hogy minden rendben. tapasztala volt ez is, hogy ilyenkor azok, ha morgolódva is, de annyiban hagyják, hiszen ki akarna bántani egy ilyen szelíd kislányt....
Igen, Drac határozottan úgy gondolta, ha már ilyen külsővel átkozta meg az élet, akkor joga van, minden lehetséges módon, a javára fordítani azt.

- Szerintem inkább ezt válaszd - fordult vissza Izzy felé, kezében egy csiszolt, vörös medállal. A fény szeretesszóródott a felületén, és apró szikrákat vetett, miközben lassan körbefordult a láncon lógva - Nem drága, és a vörös az élet színe.
Vissza az elejére Go down
Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto
Izzy Maddison

Férfi Kos Jelige : Az embernek az a sorsa, ami, és az élet különben is illúzió.
Hozzászólások : 439
Évfolyam : Első
Kor : 31

Bazársor - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bazársor   Bazársor - Page 4 Icon_minitimePént. Dec. 18 2009, 01:13

[Rai]

*A halk sóhajjal kísért beleegyezés megkönnyebbült mosolyt csal az arcára, hiszen végre segíthet. Az kicsit aggasztja, hogy a fiúnak szemmel láthatólag fenntartásai vannak a bájitalával kapcsolatban. Ha munkálkodna benne erősen a férfiúi büszkeség, csak legyintene, és hagyná, hogy csináljon, amit csak akar. Viszont ezt ő szúrta el, és ő is akarja helyrehozni, mégpedig egy tökéletes főzettel, tehát nem hagyja magát lerázni, majd a fiú meggyőződhet saját szemével is arról, hogy mekkora tehetség ezen a területen.*
-Huhh… szerencséd hogy nem azt mondtad, csajos vagyok!
*Pórbálja fenyegetően rázni az öklét Rai felé, de nem tehet róla, hogy folyton el kell röhögnie az egészet. Valóban szarul nézne ki, ha be kellene öltöznie nőnek. Fiúsan néz ki, bár a sok marhaság miatt nem a lányok kedvence, az egészen biztos. A legtöbben –azok, akiknek van cseppnyi eszük – messziről elkerülik őt.*
-Ha olyan gyámod lenne mint nekem, nem csodálkoznál. Sandy néni a megtestesült rémálom, és mivel volt már néhány suli, ahonnan leléptem, így kérvényezte, hogy két hónapig még csak az orromat se dughassam ki a birtokról. A büdös banyája!
*Most viszont tényleg mély átéléssel rázza az öklét a képzeletbeli nagynéni felé, és vicsorog is mellé. Nem szívesen beszél arról, hogy ennyire rövid pórázon tartják, de Rai nem olyannak tűnik, mint aki kinevetné őt emiatt.*
-Huhh… ez … igazán.. jó hír! Legközelebb szólj, ha nálad van… nem szeretem az állatokat.
*majd Rai is láthatja alkalom adtán, hogy mennyire nem kedveli őket. Azt a visítást nem fogja könnyen elfelejteni, amit levág. Ezt a dolgot viszont még Sandy néninél is jobban szégyelli, úgyhogy majd egyszer biztos elmondja… vagy elmondják helyette Rainak a többiek.*
-Ha elkényezteted, akkor szobacica helyett szobadenevéred lesz! A végén meg csak az őszi napsütésben fogott legyeket lesz hajlandó megenni!
*Erről viszont már nagyon úgy néz ki, hogy lekéstek. Rai kérdésére legszívesebben úgy válaszolna, ahogy a legjobban szeret: őszintén, viszont akkor megbántja szegény fiút.*
-Nos… biztos hogy nem véletlenül kerültél abba a karba, és a lelked mélyén valahol Extrás vagy… egyébként meg én sem vagyok Pillus. Szinte mindenkivel beszélgetek az iskolában, csak a saját karom kerül el messzire, kb. két kivétellel, ez olyan, mintha leprás lennék, de tudod mit? Nem érdekel. Nem illek oda, de megtalálom a saját társaságomat.
*Arcán halvány mosollyal megveregeti a fiú vállát, de szerencsére nincs túl sok idejük búslakodni. Egy pillanat múlva már ott áll a káosz közepén, és mint egy rosszcsont kiskutya, úgy bámul a fiúra, fülét-farkát behúzva. Mikor hirtelen rend lesz, megkönnyebbül*
-Hűazta! Ezt meg tudnád csinálni a szobámban is?
*naná, hogy egyből ki is használná Rainak ezt a képességét, bár azt még nem találta ki, hogy cipelné be a szobájába anélkül, hogy észre ne vegyék.*
-Bocsánat… nem direkt volt!
*Szabadkozik az eladó felé, és máris nézi, mit mutat neki a fiú. Őt aztán nem kell sokat győzködni, felőle ronda is lehet, hiszen nem ért az ékszerekhez, úgyhogy csak megvonja a vállát.*
-.. ha te mondod! Akkor legyen ez!
*Máris szedi elő a pénztárcáját, és kipengeti az összeget a pultra. Mivel ez egy csajos bolt, teljesen rosszul van, majd megfullad, máris menekülne ki a boltból.*
-Köszönöm, és elnézést, még egyszer! Gyere! Gyorsan!
*Sürgeti szegény fiút, aki még segít is neki a pakolásnál… a kis csomagot a zsebébe süllyeszti, és nagyot szusszanva lép ki az utcára.*
-Küldetés letudva, most már nyugodtan nézelődhetünk. Éljenek a pici bódéik, mindenféle rejtett kincsekkel.
*Megvárja a fiút, és zsebre dugott kézzel, a tárcáját szorongatva lépdel egyik árustól a másikig.*
Vissza az elejére Go down
Rai Drac
Diák - Extremus
Rai Drac

Férfi Mérleg Hozzászólások : 415
Évfolyam : Első
Kor : 47

Bazársor - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bazársor   Bazársor - Page 4 Icon_minitimePént. Dec. 18 2009, 15:37

Elgondolkodik azon a pár infómorzsán, amit a másik véletlenül elejt, miközben utána sétál a boltba. Nah igen, ő aztán tökéletesen megérti, milyen lehet olyan felnőttek közelében élni, akit ki nem állhat az ember. Hála Merlinnek, neki csak hónaponta egyszer volt találkozója a tartomány urával, és...
Nem akar minderre gondolni. Élvezni akarja ezt a hirtelen jött alkalmat, azt, hogy azon ritka dolgok egyike történik vele, emi jó. Kifejezetten jó.
Izzy bolond, de a maga módján meg van az esze, és nagyon erős a túlélési ösztöne, ezt be is bizonyítja, amikor a káosz közepén állva sem kezd pánikolni.
Az Extrás megjegyzést inkább hagyja... sejtette, hogy valami ilyesmi válasz fog születni, és ez mindig is kicsit fájó pontja az új életének, tehát nem is akar most több időt vesztegetni rá. Egyszerű struccpolitikát folytat, homokba dugja a fejét, és élvezi, hogy megmutathatja, ő is képes valamire. Ha másra nem, hát hogy rendet tegyen a boltban.

Tetszik neki az a fajta könnyedtség, amivel a másik kezeli a helyzetetket. Nics fölösleges köszönömözés, meg ámuldozás, vagy bármi, egyszerűen csak megkérdezi, nem akar-e átmenni hozzá pakolni?
Egy pillanatra eljátszik a gondolattal. Mekkora számn is lenne! Izzy, amint becsempészik a Pilluba egy Extrást, mégha az nem is a legfélelmetesebbek közül való...

Nevetve tekint a másikra, miközben az már ki is szedi kezéből a láncot, és nem feltéve a szintén fölösleges kérdéseket fizet, majd kinn is van a boltból. Drac még mindig mosolyogva követi.

- Ez genetikai örökség, vagy mindig ilyen laza voltál? - kérdezi félig komolyan, félig tréfásan. Nem akarja megbántani a másikat, de tényleg kiváncsi. - Mindig irígyetem azokat, akik ilyen könnyeden tudják felfogni az életet - ez is csak úgy kicsúszott valahogy, még végig sem gondolta igazán.
- Amúgy - csakhogy elevezzenek az esetleg kényelmetlen táma közeléből - milyen tipusú ajándékra gondoltál?
Vissza az elejére Go down
Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto
Izzy Maddison

Férfi Kos Jelige : Az embernek az a sorsa, ami, és az élet különben is illúzió.
Hozzászólások : 439
Évfolyam : Első
Kor : 31

Bazársor - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bazársor   Bazársor - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Dec. 19 2009, 03:44

*Kint áll a bolt előtt, és végre szabadnak érzi magát. A kötelező ajándékvásárláson épp az imént esett túl. Az igazat megvallva eddig elég sokat törte azon a fejét, hogy mivel is lephetne meg egy vadidegen lányt. Hiába tartoznak egy karba, valahogy annyira különböznek egymástól, hogy értelmét nem látja annak, hogy csak a karácsonyi hajcihő miatt fárassza őt a társaságával.
Ahogy Rai nevet rajta, ő is vigyorog. Egy nagyot, a kérdésre meg kipukkan belőle a nevetés.*
-Hmm… asszem igen! Bár a nevelés is közrejátszott ebben. Bean bácsival 11 éves koromig egy kisvárosi kommunában éltünk, ott aztán tényleg nem aggódtuk halálra magunkat, a jövő miatt nem aggódtunk, csak éltünk bele a világba. Gondolom, te egész más környezetből jöttél…
*Árny suhan át az arcán, hiszen az élet akkoriban nem csak csupa móka és kacagás volt, de ezt most nem kezdi el részletezni, inkább arról faggatja a fiút, hogy ő honnan jött, persze igyekszik úgy feltenni a kérdést, hogy az ne tűnjön tolakodónak.*
-Jah, köszi, hogy rendet raktál a boltban, így legalább nem filézett ki az eladó…
*Hiába, a hálálkodás sem kenyere, így csak megveregeti a fiú vállát, de azért tettekkel tudná viszonozni a szívességet. Annyira azzal volt elfoglalva, hogy túlessen a kötelező körön, hogy elfelejtette megköszönni a szívességet.*
-Cserébe majd segítek bogarakat fogni a denevérednek!
*Szép látvány lesz majd a két srác, ahogy „vadászik” denevérkaja után. Miközben beszél, már a portékákat nézi, és lelkesen kérdezgeti Rait.*
-Nem is tudom, mert annyira nem szeretném meglátogatni a nénikémet, de ünnepekre haza lehet menni? Te hazamész? Akarsz venni valakinek ajándékot? Nálatok szokás egyáltalán?
*A válaszokat figyelmesen hallgatja, és szerencse, hogy csak utána veszi észre az egyik árusnál az érdekes tárgyakat. Hirtelen tátva marad a szája.*
-Húazta!
*Egyetlen szó szakad ki belőle, miközben egy vörös mansnin függő szív alakú medálra mutat, és percekig levegőt sem mer venni az áhítattól. Ez neki kell. Most. Mindennél jobban! Már nyúlna felé, hogy a kezébe vegye, mikor rádöbben, mit is csinál tulajdonképpen. ~Nem, teljesen meghibbantál Izzy, meg sem érdemli, amennyit piszkál! Egészen biztos, hogy emiatt is kiröhögne!~ Dorgálja magát, és inkább másik ajándéktárgyra tereli a figyelmét. Valami kevésbé romantikusra, de azért olyanra, ami illene Noelhez.*
-Tudod Noel a legjobb haverom, és tudom, hogy örülne valami koponyásnak… nézd, annyira klassz ez az övcsat, vagy ez a flaska, esetleg ez a koponyás kalamáris?
*Csak sikerül Noelről elterelni a gondolatait, így meglát ám más érdekességeket is. Annyi minden van itt, hogy szinte képtelen az agya befogadni a látványt. Egy csomó sárkányos, egyszarvús holmi, órák, láncok, gyűrűk tömkelege. Akkor vigyorodik el nagyon, mikor kiszúrja a denevéreseket is. Most kivételesen nem ugrik, hiszen ezek picik, és ezüstös anyagból vannak, tehát egyből látja rajtuk, hogy nem élők. Persze azért nem megy olyan nagyon közel, csak mutogat.*
-Nézd, tök arc! Egy denevér alakú medál? Úgy látom, van tükör is! A gyűrűről már nem is beszélve, bár fel nem ismerném, hogy ezek denevérek, olyan mintha csak meg lenne gyűrődve.
*Nem akar rátukmálni szegény srácra semmit, de most úgy látszik, hogy teljes fordulaton van, annyira lelkesen mutogat, és magyaráz.*
Vissza az elejére Go down
Rai Drac
Diák - Extremus
Rai Drac

Férfi Mérleg Hozzászólások : 415
Évfolyam : Első
Kor : 47

Bazársor - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bazársor   Bazársor - Page 4 Icon_minitimeVas. Dec. 20 2009, 18:11

Odakinn sokkal szabadabban lehet lélegezni. Talán a tudat teszi, hogy nem lett nagyobb gond, vagy egyszerűen tényleg csak túlzsúfolt volt a kis bolt, nehéz eldönteni. Mindenesetre jobb idekinn, ez tény. Főleg, hogy izzy is úgy néz ki, mint egy kutya, ami lerázta magáról a vizet. Mert tényleg arra emlékeztet, egy kutykölyökre, ahogy kedélyesen hátbaveregeti, és be nem áll a szája. Játékos.
Dracnak is emelkedik a hangulata, már le sem nagyon tudja törölni a semmiből termett vigyort az arcáról.

Izzy válaszol a kérdésére is, de aztán hirtelen hallgat el, másra terelve a szót, Dracnak éppen elég tapasztalata van, és van annyira figyelmes is, hogy annyiban hagyj a dolgot, nem feszegeti tovább a témát, helyette hagyja, hogy továbbsodorja őket a vidám bazári tömeg, és a másik fiú jókedve.
A gondolat, hogy bogarakat fogdosnak, harsány derültséget vált ki belőle.

- Majd bekenünk mézzel, hogy a legyek rádszálljanak, jó?

Aztán a szünetre terelődik a szó. A hazameneteles kérdés kapcsán úgy tesz, mintha nem is hallotta volna, neki is vannak sötét dolgok a múltjában, jobb ha nem feszegetnek bizonyos témákat. De mielőtt megint elkaphatná a búskomorság, már záporoznak a kérdések, és azon veszi észre magát, hogy élvezettel válaszlgat a nekiszegezett kérdések özönére.

- Ezek szerint te is a kastélyban maradsz? Szuper. ha gondolod csináálhatnánk valamit - itt kicsit félve pillant a másikra, nem tudja, hogy az mit reagál, hogy ilyen rövid ismerettség után "ráakaszkodik".
- Ajándékot? Hát a tündéknél nem nagyon dívik ez az ünnep, itt meg még nincsen olyan sok barátom, akik meg azok talán, azokat pedig nem ismerem még eléggé, hogy meg tudjam őket ajándékozni... Azt hiszem - teszi hozzá kicsit bizonytalankodva.

Közben elériik a bódékat, és Izzy szinte cikázik a sok színes holmi között. Dracot nem éri meglepetésként, hogy a fiú legjobb barátja Noel, ezt leszűrte abból, hogy gyakorlatilag az összes olyan órán, amire közösen járnak, mindig egynmás társaságában töltik az időt.
- Nem si tudom, - veszi szeműgyre ő is a kínálatot - én ahogy elnéztem, nem nagyon visel övet Noel, így az övcsatot kizárhatnánk. Piálni sem nagyon láttam még, bár nem tartom kizártnak, hogy megtegye, és úgy tudom, hogy sátorban lakik, így nem hiszem, hogy a kalamáris a legjobb döntés, a medál pedig elég valentínes, nem gondolod?

De nem nagyon hagyja, hogy a másik megszólaljon, folytatja is, hiszen mindig így szokta. Felsorolja, miért nem, aztán lehet választani XD

- Szóval, szerintem a medált valentín napra tartogasd, ha esetleg egyebet is el szeretnél érni - kacsint a másikra, nem is sejtve, hogy esetleg mibe trafálhat bele merő véletlenségből - és én a flaskára szavazok, mint leginkább hasznosítható karácsonyi a jándék, de természetesen nem üresen.

A denevéres dolgokat is megvizsgálja aztán.
- Háát, gyűrűt én nem nagyon hordok, így is elég sokat szekálnak a kinézetem miatt - pirul el, ezzel meg is erősítve az állítást - zsebtükröt pedig szintén e miatt nem tanácsos hordanom... - itt már inkább mosolyog, hogy leplezze zavarát, no meg Izzy nem az a fajtábnak tűnik, aki emiatt szekálná, tehát akát viccet is csinálhatna a dolgoból - de a medál tényleg nem olyan rossz. Jó szemed en, hogy kiszúrsz ilyesmit.

A stand előtt állva várja hát, hogy mit szól a másik ehhez a rögtönzött kis szóáradathoz.
- De ha gondolod, akkor akár az angyalkákat is megkereshetnénk Noelnek - mosolyodik el kissé cinkos pillantást vetve a másikra.
Vissza az elejére Go down
Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto
Izzy Maddison

Férfi Kos Jelige : Az embernek az a sorsa, ami, és az élet különben is illúzió.
Hozzászólások : 439
Évfolyam : Első
Kor : 31

Bazársor - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bazársor   Bazársor - Page 4 Icon_minitimeHétf. Jan. 04 2010, 14:18

*A kinti levegő, a fújdogáló szellővel úgy látszik, jó hatással van Raira, hiszen lassan már pont úgy fog vigyorogni, mint ahogy Izzy. Esze ágában sincs emiatt megjegyzéseket tenni, hiszen már megszokta, hogy az ő társaságában még a legkomorabb ember is jó kedvre vidul. Legszebb példa erre maga a karvezető helyettese, Owain, aki magához képest tényleg elég oldottan viselkedett, mikor ott volt Noellel a kis kuckójában.
A srác javaslatára először felröhög, utána meg úgy tesz, mint aki ki van akadva.*
-Aha! Persze, a legyek és a darazsak, mi? Aztán hirtelen előhúzol a kalapból egy medvét, aki le akarja majd nyalni rólam a mézet! Azzal nem fog jóllakni a denevéred!
*A hazamenetel úgy látszik, hogy nem tartozik Rai kedvenc témái közé, mivel át tudja érezni a problémát, inkább nem vesz tudomást a lágy vonású arcon átfutó árnyékokról. Teljesen fesztelenül válaszol vissza.*
-Igen, a kastélyban maradok, ugyanis megírtam Sandy néninek, hogy csak akkor megyek haza, ha vihetek magammal egy havert, és ő nem lesz otthon. Ezen kicsit kiakadt, és azt mondta, hogy nyárig látni sem akar. Ami nekem csak jó, hiszen itt még a legkeményebb tanár is egy kedves, tündéri teremtés ahhoz a banyához képest!
*Azért őt sem kell félteni, le szokta koptatni keményen szerencsétlen nénikéjét, bár mindkettő kifejlesztette már a stratégiáját, amivel könnyen el tudja érni a másiknál azt, amit épp akar. A közös programon meg elgondolkozik, hiszen különösebben nem tervezett semmit, majd eszébe jut valami, és elvigyorodik.*
-Húú, tényleg Noellel tervezzük a temető meglátogatását, nem lenne kedved velünk tartani? Nyugi, nem vagyunk sírrablók, sem vandálok, csak kicsit körbe akarunk nézni.
*Szegény srác nem pont úgy néz ki, mint aki sóvárog azért, hogy két idiótával mászkáljon egy temetőben éjnek évadján, de Izzy remek szervező, és eszement ötletekben nem szenved hiányt.*
-Az nem is baj, ha nem vesztek egymásnak ajándékot, néha csak nyűgnek érzem. Az a legjobb, ha szívből adod, és nem azért, mert így illik. A suliban én is csak egy embert kedvelek annyira, hogy cigi helyett az ő ajándékára költsem a pénzemet.
*Ami nem kis áldozat részéről, hiszen igencsak rabja annak az ocsmány bűzrúdnak, de Noel sokkal fontosabb, mint a káros szenvedélye. A miértekre meg inkább nem válaszol még magának sem. Figyelmesen hallgatja a fiút, és csak szórakozottan túr bele kócos üstökébe.*
-Sokba fog kerülni nekem a tanácsod… nem elég, hogy a legdrágább cuccot nézed ki nekem, még piát is vehetek bele, elvégre nem tölthetek bele csapvizet! A medált Valentínre adjam oda?
*Nem véletlenül említi ezt utoljára, hiszen megpróbál úgy tenni, mint akit ez a rész nem is érdekel annyira, de simán bebuktajta magát. Először felröhög, pár másodpercre rá pedig egészen fülig vörösödik, hiszen Rai valóban jó érzékkel tenyerelt bele féltett titkába. Neki kell az a medál, és hiába oszt, szoroz, a piával már nem fog kijönni a pénzéből.*
-Nem jó, a kettő, illetve három dolog már túl drága nekem! Mi lenne, ha most karácsonyra valami kevésbé drágát kapna, mondjuk ezt az öngyújtót?
*Olyan, mint egy lány, ráadásul a rosszabbik fajtából. Kérdez három dologról, és képes egy negyediket választani. Magában jókat derül azon, ahogy Rai az előző módszerével, kizárásos alapon nézegeti a dolgokat.*
-Szekálnak a külsőd miatt? Kicsoda??? Ezek teljesen hülyék! Jó, hát akkor felejtsd el a tükröt. Fülbevalót sem fogunk keresni, de a gyűrű szerintem nem csajos. Viszont jól illene hozzád ez a medál. Amúgy meg köszi…
*Ő is vigyorog, hiszen nem szokása amiatt keseregni, ha valaki gúnyolódik vele, ezért inkább ő is tréfát gyárt a dologból. Szerinte pedig nincs semmi baj Rai kinézetével. Ő az első találkozásukkor sem nézte lánynak, bár neki ehhez is jó szeme van, és egyetlen másodperc alatt meg tudja állapítani bárkiről, hogy melyik nemhez tartozik.*
-Micsoda? Keressünk neki angyalkát? Szegény Noel ki fog akadni teljesen… vagy pedig csinál neki szarvat, mint a tónál a hóangyalának. Tudod olyan ajándékot szeretnék neki, aminek örül, és nem olyat, amit inkább elás a szekrénye mélyére.
Vissza az elejére Go down
Cain Laenaren
Kalandszereplő
Cain Laenaren

Férfi Jelige : XV. Az Ördög
Hozzászólások : 32

Bazársor - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bazársor   Bazársor - Page 4 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26 2010, 21:31

*Úgy döntött, hogy elindul felfedezni ezt a furcsa, sok szempontból érthetetlen és különös világot, még annak ellenére is, hogy az eddig látottak a legnagyobb jóindulattal sem nyerték el a tetszését. Nagyrészt zavarja a tény, hogy itt nem számít uralkodónak és nem rendelkezhet csak úgy az emberek felett, jóformán a köznép jogaival él, ami azért ácsi-bácsi..
Mégiscsak egy királyi sarj vagy mi, még akkor is, ha nem épp a család büszkesége. (Annak ellenére, hogy a munka nagy részét ő végzi, míg a többiek duhajkodnak, ruhát vásárolnak, lopják a napot, japán uralkodókkal henteregnek csakhogy aztán megölhessék őket, átköltöznek se szó se beszéd egy másik korba és hasonló apróságokat csinálnak.) Szóval igen, kijár neki egy kis szabadnak, hogy felfedezhesse az új környezetüket és ideiglenes szálláshelyüket, hogy ne legyen olyan vészesen elveszve. Viszont ha Ludwigot is hozta volna magával akkor nem sok mindent tudna megnézni, mivel már az első sarkon egy üzletbe botlott, ahol mindenféle színes ruhákat árultak, olyan anyagból készült öltözékeket is, amiket még soha életében nem látott, a rikító színekről nem is beszélve. Na meg azok a hosszúsarkú csizmák...
Jó, hogy Ludwig nem jött. A körútjuk az első tíz percben teljes kudarcra lett volna ítélve, és estig nem szabadulnának onnan. Valószínűleg páros lábbal kéne zárás előtt pár perccel kirúgni a szőkét, nemhogy önszántából távozzon.
Érdeklődő tekintettel forgolódik a standok közt. Végre egy hely ami ismerős. Legalábbis némileg hasonlít az ő bazárjaikhoz. Kár, hogy ehhez a tömeg is hozzátartozik, Nem győzi kerülgetni az embereket, hogy lehetőleg semmiféle fizikai kontaktus ne jöjjön létre. Fekete köpenyét összébb húzza magán, bár nem érti, hogy min izgul ennyire, mert itt elég kevés az esély arra, hogy meg ismerjék.
Igen-igen, a másik furcsaság amit még meg kell szoknia, hogy itt nem nézik ki a szemszíne miatt. Sőt, nála sokkal extrémebben kinéző emberek is járkálnak. Vörös, meg sárga íriszekkel.
Utólag informálódott arról, hogy ezek az úgynevezett kontaktlencséknek köszönhetőek, amiket az emberek a szemükbe raknak, hogy ezzel is kitűnjenek a tömegből, de főleg szemészeti célt hivatottak szolgálni.
Érthetetlen. Gyerekkorában mit meg nem adott volna érte, ha normális szeme lett volna. Erre másik szándékosan torzítják a színét.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia Little
Diák - Pilluamuleto
Ophelia Little

nő Jelige : XII. Az Akasztott ember
Hozzászólások : 4
Évfolyam : Első

Bazársor - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bazársor   Bazársor - Page 4 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26 2010, 22:03

Zúg a feje. Mintha beütötte volna, olyan érzés. Vagy olyan, mint amikor túl sok információt borítanak az emberre. Bár a lány nem törődik efféle hasonlatokkal, kétségtelen, hogy nem érzi jól magát. Rosszullét gyötri, szédül, hányingert kapott attól a lénytől, amit látott. S mintha egy pillanatra ... egy pillanatra megijedt volna. Nem!!
Nem. Azt biztos nem.
Egy órája már, hogy a látszólag semmiből csak úgy bezuhant Tornerans városába. Nem is a semmiből, hogy pontosak legyünk: megtalálta annak a tükörnek a szakasztott mását, amivel itt az iskolában is találkozott már egyszer. Észbekapni sem volt ideje, már átesett rajta, és tessék. Itt van a forgatag közepén, a maga régiesebb, ám nem kirívóan más ruhájával. A haja bár veszített fényéből - hiszen a tiszta víz nem ér fel egy manapság kasmírtapintástígérőhajtőemelő samponnal - kétségtelen, hogy lélegzetelállító látvány. Őt nem lehet csak úgy fellökni, és nem lehet mellette úgy elmenni, hogy ne vegyék észre. Megbámulják, a félresikerült "varázslata" miatt, a külseje miatt, a viselkedése miatt. Ugyanis ahogy talpraáll, máris kétségbeesetten rohanni kezd. Előre, balra, aztán jobbra, végül megtorpan.
Mi a csuda.
~ Itt kéne lennie a borbélynak... hol a borbély?? ~ Fölnéz az égre. Szinte bántó, ahogy süti a szemét a nap. Nem, így nem sütött soha, ez biztos. Mindig árnyék volt, sötét, és felhős ég. Eleinte nyomasztotta, végül megszokta, hisz szólította a szükség. De akkor...
~ Mrs. Milli Centi? Á! ÁÁ! ~
- Ááá! - bukkan ki a száján is, melyre gyorsan rátapasztja a kezeit. Igen. Rájött. Ez tényleg az a tükör volt, amire emlékezett. Visszajött.

Egy óra telt el.

A tömeg kíméletlenül sokasodni kezd, kora délutáni csúcsforgalom képét mutatja a bazársor. A legkiválóbbak tudják, hogy kell mozogni, míg azok, akik ehhez nincsenek hozzászokva, bukdácsol vagy bölcsebb esetben: kilép belőle. A herceget épp egy ilyen "üresebb" területen (szabad négyzetméter) találja meg a sors. A balsors.
Szőke buksit pillanthat meg a hömpölygő emberáradatban, egy valamiért nagyon ismerős fejtetőt - még ha az emberek majd' harmada szőke itt - mely egyenesen felé tart. Nem valami magas, a legtöbb férfi között elveszik. Megpróbál átcsusszanni egy résen, de nem sikerül, összezárnak előtte, és a ... virágain? Tisztán látni. Ekkora már eléér. Csakhogy a virágok...
Ophelia lép ki a szürkeségből. Nyolc hónap, nyolc istenverte hónap. Ekkor látta utoljára. De a diák már tudta, hogy Cain itt van, igen ám, látta egy öt perccel ezelőtt. Azért vette a tűzliliomokat, azért menekítette őket, és azért... nyomódtak meg. Szerencsétlenül néz le a három szálra: a középső még valahogy csak-csak megőrizte a formáját, de a másik kettőnek teljesen meggyűrődtek a szirmai. Két, a szárakat fogó keze megremeg, ahogy észreveszi, hogy hibáját a másik is megláthatta. Lassan felnéz, szóra nyitja a száját, nem tud mit mondani. Pedig azalatt a nyolc hónap alatt nem volt hét, hogy ne játszott volna el ezen találkozás gondolatával. Hogy hogy fogja köszönteni, hogy mit hoz neki, hogy hogy néz rá. Hogy majd a nyakábaugrik és örül, rettenetesen örül, szinte sír a boldogságtól. Ezután szorgosan elnézést kér, nem akarta ő, csak hát az érzelmek, és amúgy hogy van, és ugye nem történt semmi, és mindenki megvan, és ne haragudjon, hogy eltűnt, de nem tudott üzenni, és millió mesélni való dolog még! Ehelyett...
- Ha-hail, mylord.
Óangol kiejtés, szavak, balzsam egy jövőben rekedt fülnek. Éppencsak megdadog, ajkai bátortalan mosolyra akarnak húzódni, de mégsem teszik. Emlékszik, hogy vannak tabuk a herceggel szemben. Nem érint, nem kiabál, nem vigyorog, nem ugrál, egyszerűen, semmi, ami Ophelia. Mert őt utálja, erről szentül megvan győződve. Így aztán marad egy óvatos térdhajlítás, ami nőies meghajlásnak tudható be. Kicsit franciás.
Franciás, akárcsak a ruhája. Mitagadás, hogy a fűzője, amit visel, nagyon a versailles-i divatra emlékeztet. Méghozzá nem is akármilyen kornak és ... társadalmi rétegének.
Vissza az elejére Go down
Cain Laenaren
Kalandszereplő
Cain Laenaren

Férfi Jelige : XV. Az Ördög
Hozzászólások : 32

Bazársor - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bazársor   Bazársor - Page 4 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26 2010, 22:43

*Néha odalép egy-egy szimpatikusabb gyógynövényes standhoz, hogy érdeklődjön az árakról, de puszta kíváncsiságból, hogy valamiféleképpen a pénznemekről is informálódjon anélkül, hogy túlontúl gyanús lenne. Lássuk be, nem valami nyerő ötlet, ha csak odalép egy véletlenszerűen kiválasztott egyénhez és csendesen rákérdez, hogy "milyen pénznemek érvényesek ebben a korban?" Valószínűleg nem néznék jó szemmel, vagy valami sehonnani földönfutónak néznék. Cain Laenaren hercegi büszkesége pedig még a feltételezést is mélyen sértőnek találná, és nem habozna megtorolni a büszkeségén ejtett sebesüléseket. Pedig nemrég még ő figyelmeztette Ludwigot, hogy amíg itt tartózkodnak, addig legyen szíves visszafogni magát, és nem felhívni a figyelmet magára.
Igen, valahogy sejti, hogy lehetetlenséget kért. De a remény hal meg utoljára, vagy az a valahol mélyen belül kétségbeesett önhitegetés amivel próbálja magát meggyőzni, hogy abba a szőke loknis fejbe szorult értelem. Igen, ez az önámítás egy igen szívós dolog, és ez Cain szerencséje is. Ha Ludwignak néha nem lennének normális pillanatai, kételkedne bátyja épelméjűségében, így azonban csak elkönyveli sajátos stílusnak.
Egy mágikus kristályokat árusító standnál is megtorpan, és szájhúzva konstatálja, hogy ezek nagyja csak értéktelen kavics, és annyi mágia sem szorult beléjük, mint a sóderbe amivel téli napokon felszórják a csúszós utakat. Alig lát egy-két olyan kvarcot amit esetleg ő is használhatna.
Szinte szívja magába az információt, és ha elvegyülni nem is különösebben igyekszik (inkább csak figyelmen kívül maradni) de gondosan elemez magában mindent amit lát és hall, mindent amit megtudott és szépen lassan kezdi felépíteni a még rendkívül hiányos ismereteit. Kezdetnek azért nem rossz. Hiába kellemetlen ez a tömeg, mégis ennyi ember közt semmiség kihallani beszélgetésfoszlányokat, és bár rengeteg haszontalan dolgot hall, magánéleti fejtegetéseket, hasonlókat, azért néhány olyan dolog is elhangzik, amik sokat segítenek abban, hogy ki tudjon igazodni itt. Amit még furcsának talál, az az emberek öltözködése. Náluk ugyebár a nők és lányok igyekeztek takarosan öltözködni, a bokavillantás Ludwig hercegi reszortja volt csak, itt viszont vannak némelyek, akik megbotránkoztatóan sokat mutatnak.
Nem mintha Cain Laenaren-re bármiféle hatást lehetne gyakorolni.
A szőke fejtető először nem is igazán tűnik fel neki, elég sok szőke lány és férfi rohangál itt, meg aztán némelynek úgynevezett melír is van a hajában, vagy mi a csoda. Úgy tűnik, hogy a XXI. század pont a különc-megjelenésre koncentrál, a fiú szemét pedig szinte bántja ez a túlzóan sokszínűség. Neki a saját korában úgy volt jó minden, ahogy volt. Azt megszokta, elfogadta.. De ez? Túl zajos, túl kusza, túl... túl... nem szimpatikus.
Aztán a szőke fürtökhöz arc is társul, és a francia királyi udvarra hajazó öltözet. Á, szóval ezért tűnt el hónapokra, ki gondolta volna, hogy Ludwig hőn szeretett macskája merre kószál? Cain nem tartja unszimpatikusnak a lányt, sőt a látszat ellenére Ludwigot sem utálja. Egyszerűen vannak dolgok, amik természetéből adódóan idegessé és feszültté teszik. A hirtelen, és hangos zajok, a személyes és közvetlen testi kontaktusról nem is beszélve. Ophelia. Igaz nem mutatta sok jelét, de azért élénken él benne az emlék, hogy a lány csak úgy felbukkant és ...
... palacsintát sütött nekik. Aztán valahogy bevette magát a kastély életébe, különösen nagy tekintettel a hercegekre, köztük is Ludwigra és Cainra. Ludwiggal pedig még kompatibilisek is, teljes mértékben.. a fiatalabbik testvér azonban sokkal bizalmatlanabb ember. Bár nem volt nehéz rájönnie, hogy a lány egy légynek sem tudna ártani, így nem is táplál felé ellenséges gondolatokat.
Tekintete a lány kezében kókadozó virágokra esik, de ahogy elnézi a harmadik még éppen túlélte a tömeg tolakodásának pusztító erejét. Azon is csodálkozik, hogy Ophelia egyáltalán átvészelte, elvégre olyan törékenynek tűnik. Azt az érzetet kelti, mintha egy erősebb lökés is félbetörhetné. Elnézően megcsóválja a fejét, szája szegletében alig látható apró félmosoly játszik, ami ugyan konkrétan nem látható rajta, mégis a jelenléte valahogy lágyít egy keveset az amúgy komor arcvonásokon.
Ophelia, ehjj. Valaki sosem változik, igaz?
Fogalma sincs mit akar mondani a lány, ezért fürkésző tekintettel figyeli az arcát, hogy az előálljon a mondókájával, de az csak nem érkezik. Sőt őszintén szólva az is meglepi, hogy nem a földön kötött ki, nyakában egy lelkesen őt ölelgeti Opheliával. Pedig a lánynak még az sem esett nehezére néhanapján, hogy pofátlan módon belopakodjon a szobájába, és személyesen ébressze, amit egyetlen cseléd sem mert megtenni még azelőtt.
Ki gondolta volna, hogy ebben az őrült korban majd pont Ophelia lesz az a kis sziget aki most pillanatnyilag egyedül normálisnak tűnik azzal, hogy megadja neki az uralkodónak járó tiszteletet, megszólítást, na meg persze azt a nyelvi dialektust főként, amit ő szokott meg.*
- Rég láttalak, Ophelia.
*Jegyzi meg rögtön köszönés helyett, bár nem sértésnek szánja, puszta megállapítás. A pukedlire szolidan biccent, közben megnézi magának még egyszer az öltözetet, amit a szőke visel magán.*
- Ludwig hetekre megkergült az eltűnésed után. Ő is örülni fog neked.
*Is. Hoppá-hoppá. Mondjuk mit is várhatnánk Caintól? Sosem mondaná ki konkrétan csak ilyen rejtett apróságokba csempészi bele a lényeget.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia Little
Diák - Pilluamuleto
Ophelia Little

nő Jelige : XII. Az Akasztott ember
Hozzászólások : 4
Évfolyam : Első

Bazársor - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bazársor   Bazársor - Page 4 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26 2010, 23:11

Hitetlenkedik. Nem biztos, hogy a mosoly miatt - pont Ophelia venné észre az ilyet? - sokkal inkább a magatartása miatt. Mióta lehet a jelenkorban, hogy ennyire megváltozott?
- É-én... - kezd bele egyből a magyarázkodásba, bár az az "is" szó szúrja a fülét. Odaképzelte, vagy tényleg ezt mondta? Biztos odaképzelte. - ...nem emlékszem, hogy mi történt. Zúg a fejem, valahányszor rágondolok. Rémlik egy kocsma, aztán egy utazás, egy szamárnak a hangja, aztán egy rakás raccsoló ember, aki nagyon furcsán beszéli a franciát....
Akár aranyos és mesebeli lehetne a történet, ha nem merülhetne fel az a kérdés: mit csinálhattak vele ez idő alatt? Hiszen semmire sem emlékszik, és a jelek szerint kitörölték az emlékeit. Meglehetősen ügyetlenül, ugyebár, hisz nyoma van, ha a lány nem is ismeri fel. Lassan emeli fel a tekintetét ismét, és a másik arcára nézve akaratlanul is elmosolyodik. Nem tudja, miért. Egyszerűen jó újra látni.
- Olyan furcsa hazajönni... amíg önökkel voltam, mylord, sosem jutottak eszembe, csak néha, mikor egyedül voltam a franciáknál. A kastélyukban, mylord, ott sosem, ott volt tennivaló, szerettem is tenni-venni, de se a szakács, se a kertész nem nézte jó szemmel, meg, a laboratóriumban sem kellett volna összetörnöm azt a ... vagyishogy ...
~ Pedig nem is tudta, iih. Na mindegy most már. ~
- ...szóval azt a világoskék, néha bugyborékoló üvegcsét, amit őőő mégsem az új cselédük tört össze.
Ő istenbizony nem hazudott, csak éppen nem mert szólni, a gyanú meg Christinere terelődött. Ő nem volt ostoba, egy ideges Cainnal szemben beszélni? Később pedig már nem merte elmondani, és valljuk be, el is felejtette. De hogy így derüljön ki? Mindig is értett az időzítéshez.
- De amúgy - nyílnak ki hirtelen azzal a naiv csillogással a szemei. - olyan jó, hogy most önök, mylord, és ezek szerint Ludwig herceg is itt vannak! Én csak ámultam a középkoron, de most önök is ámulhatnak, a "legújabbkoron", ahogy nevezik. Egy csomó érdekes dolgunk van, nekünk is, bár egy varázslóiskola pont a hagyományőrzőbb fajtához tartozik. - érezhető, ahogy köznapibb szóhasználatra vált. - A muglik százával kitalálták a maguk mágiahelyettesítő módszereit, na meg egy rakás új játékot, ruhát, növényt, gyógyszert, unalmas törvényeket meg ilyesmiket. Hol laknak most? Az iskolában, ugye? Ludwigot is láthatom majd? Úgy hiányzott ő is.
Vissza az elejére Go down
Paolo de Sica
Diák - Pugnax
Paolo de Sica

Férfi Ikrek Jelige : A legnagyobb vágyam tudod, mi? Tulajdon árnyam átugorni.
Hozzászólások : 42
Évfolyam : Első
Kor : 32

Bazársor - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bazársor   Bazársor - Page 4 Icon_minitimeSzer. Ápr. 28 2010, 21:01

// Krisztyne Blackcat-re várakozva //

* El sem hiszi, hogy már itt van, most komolyan? Alig indult el és máris itt van, hogy csinálta ezt? Áhhá biztosan időutazott, más válasz nem lehet, hiszen még úgy tervezte, hogy ne kelljen sokat várnia, mert frászt kap várakozás közben.
Rápillant az órájára és van még körülbelül negyed rája, hogy a lányt megpillanthassa. És még az sem biztos, hogy eljön.
Amúgy is haragszik a lányra, csak mert miatta ilyen ideges, mi van ha el sem jön? Mi van ha már réges régen elfelejtette Őt?
Gondolni sem akar erre.
Amúgy is tökre utálja az egészet, most komolyan mitől kell itt idegeskedni, a csaj vagy eljön vagy nem. Az nem lehet, hogy nem jön el, amikor minden egyes perc olyan csodálatos volt, vagy csak neki? Fülére szorítja kezeit egy pillanatra, hogy kizárja azokat a gondolatokat melyek önbizalmát rombolják.
Megint az órájára pillant, egy perc sem telt el.
Jó, ezt abba kell hagyni, Ő egy hím, alfa ráadásul, a csaj akkor is eljön, ha nem akar, mert a csábereje tesz róla. De mi van ha nem? Megdorgálja magát gondolatban. Minek aggódik, ha nem jön, nem jön. De akkor valakit kibelez, csak, hogy jobban érezze magát.
És már abban is biztos, hogy eddig tökéletesnek látszó öltözéke sem az igaz. A tükörben még jól mutatott háromnegyedes vajszínű nadrágja, és hozzá világos fehér-kék kockás inge. Még az alá vett hófehér trikó sem zavarta, sőt az is kifejezetten tetszett neki, hogy az ing begombolás nélkül igen vagány látszatot kelt. Lenéz fehér bokazoknijára és fehér talpú fekete deszkás cipőjére. Apróságok zavarják, a cipőfűző színe például, lehet jobb lett volna fekete, fehér helyett?
Agyrém, máskor meg felvesz mindehhez sportcipőt, vagy tornacipőt, most meg ez sem jó.
Ez meg mind Kriszty hibája, hiszen a szemében olyan jó lenne tökéletesnek tűnni.
Megbabrálja nyakában lógó amulettjét és idegesen pillant megint az órájára, egyszerűen nem telik az idő.
Ne is teljen, olyan ideges, hogy az nem is illendő. Ellazítja feszes tartását és nekidől az egyik kirakatnak miközben várakozik tovább. Úgy tesz mint aki ráér, lehet tudta alatt még fütyörészni is képes.
A legcikibb az lesz, ha a lány meg sem kapta a levelét és el sem jön, akkor elkerüli egy időre, kivéve ha tényleg nem kapta meg, de ezt honnan fogja tudni?*
~ Jó. Elég. Jön jön,nem jön, nem jön. ~ * rendbe szedi mosolyát és türelmet mímelve laza tartással várakozik tovább.
Már az sem jó ötlet, hogy ide hívta a lányt, de amikor kigondolta jónak tűn, most meg, tessék, tök hülyeség. De annyira szeretné meglepni valamivel, ami neki is tetszik, ami jelent valamit Nekik.*
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Bazársor - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bazársor   Bazársor - Page 4 Icon_minitimeSzer. Ápr. 28 2010, 22:14

//Paolohoz igyekezve...//

Hatalmas dilemma ám, hogy menjek, vagy ne menjek...Mert hát mit fogok neki mondani, ha odaérek, s meglátom? Azt hiszem meg sem fogok tudni szólalni, nemhogy szavakat mondatokká formálni. Legalábbis most így érzem, miközben levelét olvasom.
De mégis....
Csábít az, hogy a közelébe legyek, hogy újra láthassam, hogy elcsípjek egy pimasz vigyort, s ravaszul visszavágjak egy kedveskedő mosollyal. Mert hát milyen is egy lány mosolya? Lehet belőle sejteni éppen mire is gondol, vagy netán elrejti mögötte minden sziporkáját? Kíváncsi vagyok milyennek ismer, milyennek gondol, de kérdéseket feltenni lesz-e merszem?
Nem, ha tovább gondolkodom minden bátorságom tovaszáll. Hol van az a merész csaj, aki bátran belement egy élvezetekkel teli játékba?
Felpattanok, s kikapok a szekrényből egy ruhát, melyet magara is öltök egy gyors zuhany után. Hajamat összetűzöm tarkómnál, s elindulok egy aprócska topánban, kezemben pálcámmal. Elég sötét van már, mikor én a város széléhez érek, s lelassulnak lépteim. Megtorpanok, s habozok, hogy folytassam-e az utamat.
- Ha már eddig eljutottam nem fordulhatok vissza...
Hosszú, testhez simuló, fehér ruhámat már messziről észre lehet venni, hisz olykor kivillan a fekete talár alól. Susogva közeledek a fiú felé, arra a helyre, melyet megírt nekem, pár lépéssel mellette megállok, s a kirakatot kezdem el szemlélni, mintha valami nagyon érdekeset látnék ott. Csak azt lenne jó tudni, hogy milyen kirakat előtt is ácsorgunk, mert nem igazán veszem az adást az üveg mögül. Persze csak zavaromat próbálom leplezni, s azt, hogy figyelem őt szemem sarkából.
- Szia Paolo!
Tökéletesség? Olyan ember nem létezik, és nem is lenne kedvemre való, ha valaki az lenne. Ahogy bennem is, mindenkiben van hiba. A kérdés az, hogy elfogadom-e a hibákat másokban, jelenleg Paoloban, s ő bennem, vagy sem.
- Bocsánat, remélem nem vársz régen...
Kedves, őszinte mosolyommal emelem fel tekintetemet a fiúra, aki meglepően lazának tűnik. Jó nekem az, hogy ő ilyen könnyen veszi a találkozást, vagy inkább kellemetlenül kellene érezni magam, hogy az én hangom kissé remegős?
Körbenézek, s kicsit tanácstalan vagyok, hogy miért is épp ide kellett jönnöm, de remélhetőleg fény fog derülni a titokra, így inkább visszafordulok a fiúhoz egy rövid pillantással, hogy aztán valami nagyon érdekeset fedezzek fel a cipőm orrán.
Vissza az elejére Go down
Paolo de Sica
Diák - Pugnax
Paolo de Sica

Férfi Ikrek Jelige : A legnagyobb vágyam tudod, mi? Tulajdon árnyam átugorni.
Hozzászólások : 42
Évfolyam : Első
Kor : 32

Bazársor - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bazársor   Bazársor - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 01 2010, 22:44

Egyre idegesebb, ha ez lehetséges. Ez csak addig kérdéses, amíg a lány fel nem tűnik, és Paolo szíve meg nem duplázza hevességét. Utoljára hatalmas levegőt vesz, azt hiszi ez majd segít rajta, hogy ettől majd nem lesz olyan bizonytalan, vagy csak nem tűnik annak.
A lány elő bukkanó ruhája nem fog segíteni ebben, reszkető gyomra kifelé könyörög a torkán keresztül. Sokat adna érte, hogy ne legyen ennyire kiakadva.
Laza tartása jó álca.
A legnagyobb kérdés, hogy mivel köszöntse a lányt. Neki nem biztos, hogy elég lesz egy szia.
- Üdvözöllek Istennő.
Minek tagadja? A csaj úgy néz ki, mint egy mennyei lény, az angyal elcsépelt lenne, és nem is igaz. Egy fekete angyal, aki kicsnálja az érzékeit.
Szívesen lenne mégis tökéletes, vagy csak annak egyik változata. Kismillió randija volt már, mindent túlélte ezt is túl fogja, de szeretné a lányt elbűvölni, hogy megint hozzá bújhasson, érezhesse illatát bőre feszességét. Alig láthatóan megrázza a fejét, hogy a gondolatot is elűzze, mielőtt bajba kerül.
A kirakat egy tipikus „kacat„ boltot hivatott bemutatni. Nem a poros, lestrapált darabok, hanem olyan tárgyak otthona a kicsiny üzlet, melyekre rá kell nézni, hogy elmeséljenek egy izgalmas történetet, melyen hatására magadnak akarod.
- Megérné, ha régen várnálak. * Kriszty hangja lefolyik a tarkóján, meleg érzéssel járva át a hátát, megreszketve lágyékát. És megint itt tart… Valaki lője le.
Mert lehet, azért van itt, hogy megmondja hiba volt, ami volt és ne hozza soha szóba, mert megöli, vagy ilyesmi.
Jó lenne elmondani, hogy mennyit gondolt rá, és mennyire hiányzott neki. De hiányozhat valaki, akivel szinte alig beszélgettek? Akinek a testét jobban ismeri, mint szavait?
Rettenetes mennyire akarja, hogy a lány meséljen kicsit magáról, hogy hallja simogató hangját.
Merészen felé nyúl, kezét az álla alá varázsolja és megemeli a fejét, hogy minden bátorságát összeszedve a szájára csókoljon.
Biztos benne, hogy megkapja. Ha más nem, akkor azért mert a lány nem akarja megsérteni, vagy mert még maga sem tudja, hogy szabad-e, akarja-e?
A tapasztalat azt mutatja, hogy nem vallhat kudarcot, a csajok nem akarják a srácokat megsérteni, megalázni, főleg nem az első ilyen jellegű találkozáson. Mert Ő csak reméli,hogy ez egy randi.
Zavartan ellép Kriszty mellől és belöki a bolt üveges ajtaját, hogy elmenekülhessenek, vagy csak ő.
Bent hűvös levegő, és érdekes tárgyakkal teli polcok sora várja őket.*
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Bazársor - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bazársor   Bazársor - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Május 06 2010, 22:28

Kissé felvonom a szemöldökömet az Istennő jelzőre. Ugye csak rosszul hallottam? Ugye nem akr ilyen beceneveket rámaggatni, különösen, hogy közel sem áll ezzel az igazsághoz. Mert hát hol vagyok én ahhoz, hogy felérjen kinézetem egy istenséghez?
- Ezt most ugye nem mondtad komolyan?
Kis felháborodást is érezhet hangomban. Szeretnék valamivel visszavágni, mint egy sértett kislány, annak ellenére, hogy tudom, nem csúfolódni akart velem. Valami olyat kellene mondanom, ami neki nem tetszene, de van ilyen? Tudok olyat mondani, ami neki most nem tetszik? Egyáltalán akarok én olyat mondani?
Dehogy akarok, hisz ahogy folytatja szavait már eltűnik lassan a "mívelt" sértettség. Jóleső érzést ad az, hogy szívesen vár rám. Érdekes ez, mert a férfiak zöme nem szert várakozni, és később valószínűleg neki sem lenne ínyére.
Egy kedves mosoly varázsolódik arcomra, szinte magától, megelőzve minden gondolatomat. Ki érti ezt...nem kellene engedélyt kérnie az arcberendezésemnek, hogy mosolyra húzódjon?
Szeretnék megszólalni, valami értelmeset mondani, de nem igazán jön ki hang a torkomon, mert ajkait érzem az enyémen.
...és milyen jó érzés. Végigfut minden pillanata annak az estének a fejemben. A rövidke pillanat mintha órákig tartana, és mégis fájdalmas az elválás ajkaitól. Képzavarban szenvedek, mert abban sem vagyok már biztos, hogy viszonzom-e a csókot, vagy csak akarom..
Minden bizonnyal megtettem, mert még mindig érzem a csók ízét, az ő szájának kellemes ízét. Ajkaimat végigsimítva veszem észre, hogy már bent vagyunk az üzletben, és különös tárgyak között sétálgatunk, amikről szinte sugárzik a múlt.
De mi a jövő felé kacsingatunk...vagy nem?
Paolo mellett lépdelve ujjaimat a fiú tenyerén húzom végig, megcirógatva s kíváncsi tekintettel lesve rá, hogy vajon ellenére van-e...megállok egy nagyon öreg tükör előtt, szembefordulva vele nézem önnön arcmásomat. Ki vagyok én, miért vagyok itt, mit akarok ettől a fiútól?
Megint egy halom kérdés fut végig az agyamon, de mégis, valami azt súgja, ha őt is meglátom a tükörben magam mellett, eltűnnek a kétségek, és csak a vágyakozás marad meg.
- Mesélj magadról...meg akarlak ismerni.
Kimondom azt, amire ő csak gondol. Mert valóban jó lenne tudni róla sok mindent. Nem arra vagyok éppen kíváncsi, hogy honnan jött, melyik karba jár és hasonlók. Persze ez is érdekelne, de például mit szeret enni, inni, szereti a zenét, természetet? De van időnk, s kérdezhetek is még, ahogy remélhetőleg ő is fog, csak oldódnia kellene feszültségnek mindkettőnkben.
Vissza az elejére Go down
Paolo de Sica
Diák - Pugnax
Paolo de Sica

Férfi Ikrek Jelige : A legnagyobb vágyam tudod, mi? Tulajdon árnyam átugorni.
Hozzászólások : 42
Évfolyam : Első
Kor : 32

Bazársor - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bazársor   Bazársor - Page 4 Icon_minitimeVas. Május 09 2010, 16:49

* A várakozás jutalma a megérkezés öröme. A srác elég türelmes fajta, szinte sosem zavarja 5 percnél több késés //Razz//
Most is megkapta. A minden tiltakozást nélkülöző, puha csókot, millió emlék ízét csalva a szájába.
Hidegen megborzong a tenyerén végig futó ujj csiklandozó érintésétől, olyan hűvösség ez melyben szeretne elveszni és hagyni, hogy magával sodorja… Utána nyúl a lány kezének, csak, hogy még egyszer érintse, de csak a levegő üressége fogadja, visszales a válla felett.
Jellemző, tükör. Mosolyogva lép egyet vissza, hogy ő i szemügyre vegye a lányt a tükörben ő maga nem áll a képbe, még.
Kicsit csak nézi az önmagát vizsgálgató lányt, nagyon szeretné tudni mire gondol most, még akkor is ha a gondolatok kételyekről szólnak, bizonytalanságról és ebben neki jelenleg elég nagy szerepe van.
Ő sem tudja még mi lesz, miért annak itt. Talán mert tartóznak egymásnak ennyivel, vagy mert többe kell mindkettőjüknek.
Megfontoltan lép a lány mögé, mosolyogva súgja közben a szavakat:
- Nem félsz? Az igazságtól?
* csúf mosolya csak azért kell, hogy a lány bevegye, piszkos titkok rejlenek a szavak mögött. Igazából leveri a víz. Mit is mesélhetne magáról? Hirtelen annyi minden jut eszébe, de valahogy egyik sem illik most ide, egyik sem megfelelő. Mert olyan sztori kéne, amiben ő vagy rohadtul humoros volt, vagy éppen egy hétköznapi hős. Talán nem az egyszerűségével kell sokkolni a lányt.
Helyettük Kriszty mögé lép és gondolkodás nélkül öleli át a derekát, kezeit betúrja a talár alá, a hófehér ruha anyagára fekteti ujjait, lassan csúsztatva a hasára. Nem a képbe akar tolakodni. Arcát félig a lány feje mögé rejti, jobban szeretné a másikat főszerepbe látni. Érdeklődve tekint a tükörbéli lány arcába, szemeibe viszont látva önmagukat. Tetszik neki, hogy magasabb, borzongató a lány törékenysége, kifinomultsága, lágy vonalai, egyszer talán semmivé foszlik karjai között. Lüktető érzés tör az alhasába, azonnal a meztelen lány emléke rohanja le… Az ő arca is gyorsabban reagálja le az emléket, mint ahogy akarná, mert bódultan elmosolyodik. *
- Te mit látsz?
* siklik ki a száján a kérdés. Szívesen mesél magáról, nincsenek titkai, biztos dögunalmas lesz, nem érdekes fiú Ő. Zavartan veszi észre ölelésében az óvás szándékát, így azonnal elrontja a képet és intimen lecsúsztatja ujjait Kirszty hasán.
Inkább csak érzi, mint látja a perzselő tüzet, hogy szíve vadul lüktet, búja szavak jutnak eszébe.*
- Viszont TE tudnál olyat mesélni, ami nagyon is izgalmas lenne, arról… mi történik veled amikor elveszik a kontroll. * szép megfogalmazás, lehet nem is helyes, és az is, hogy az egészet csak álmodta, és a lány bűbájokkal hatott az érzékeire. Leplezetlenül szemléli a lányt, egyik keze elindul felfelé, hogy még intimebbé és pofátlanabbá tegye a helyzetet, a lány meg majd megbélyegzi taónak, abban is csak bízik, hogy nem ront rájuk az eladó.*
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Bazársor - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bazársor   Bazársor - Page 4 Icon_minitimeSzer. Május 12 2010, 20:36

Igazság? Attól ki nem fél? Olykor nagyon fájdalmas lehet, hisz ha olyat tud meg az ember, ami nem teszik, vagy nem arra számít amit hall, az nem kellemes, semmiképpen.
- De, félek. Ettől függetlenül kíváncsi vagyok. Te nem?
Mosolyogva keresem a fiú tekintetét a tükörben, kicsit félrebiccentem a fejemet is, hogy ne takarjam őt, mert szeretném látni a szemeit, annak csillogását. Belesimulok karjaiba, mélyen szívom be illatát, mely közelségével egyszerre szédít meg. Karjai között biztonságban érzem magam, nem is sok kedvem van kibontakozni az ölelésből. Pedig itt nem kellene itt az üzletben merészebb simogatásokba bocsátkozni.
Vándorló kezeit megfogom, s visszaterelem hasamra mindkettőt, miközben hátrahajolva arcára adok egy apró, kedveskedő puszit.
- Mit látok? Egy kedves fiút, akivel jól érzem magam, legyen bárki is valójában.
...és valóban, jelen pillanatban úgy érzem ha ő lenne a gonosz maga, akkor is ezt érezném. Újra vándorlásba lendülő keze engem sem hagy hidegen. Szívesen hagynám, hogy akár még lejjebb is csúsztassa a kezét, ha nem egy boltban néznénk éppen egy tükörben. Ráadásul az is izgalomba hoz, hogy látom kettejünket, látom a fiú bódult, elvarázsolt mosolyát. Hozzásimulok, hozzádörzsölődök kicsit, majd szembefordulok vele karjai között maradva, hogy lágy csókot adjak neki átölelve nyakát, ujjaimmal beletúrva hajába.
- Majd egyszer megtudod...talán.
Vigyorgok rá, hisz ezzel egy újabb légyottra adtam kihívást. Közeledéséből kétlem, hogy ellenére lenne.
- De itt kezdünk feltűnőek lenni. Te nem így gondolod?
Igen, azét én még az eszemmel is gondolkodok, s nem hagyom, hogy elfajuljon egy akár forgalmassá is változó helyiségben kettőnk játéka. De hát ki is foghatná vissza az ösztönöket, ha nem a lány, nő? Általában hidegebb fejjel tudnak gondolkodni. Bár kezdem úgy érezni, hogy ez rám nem mindig vonatkozik. Így elég nehéz eligazodni rajtam, mert pimasz vigyorral nézek szemeibe, s kíváncsi vagyok mit is fog mondani.
Vissza az elejére Go down
Paolo de Sica
Diák - Pugnax
Paolo de Sica

Férfi Ikrek Jelige : A legnagyobb vágyam tudod, mi? Tulajdon árnyam átugorni.
Hozzászólások : 42
Évfolyam : Első
Kor : 32

Bazársor - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bazársor   Bazársor - Page 4 Icon_minitimeVas. Május 16 2010, 20:39

*Az igazság már csak ilyen, néha felemelő hallani, mások az ember a falba verné a fejét, és azért könyörög, hogy bár nem tudta volna meg. Vannak ilyen esetek, de talán a fiú nem őrizget olyan mértékű titkot, ami miatt félni kéne, mondjuk, ki dönti el mitől kell féli? Igen, talán jobb lenne a vallomásokat halogatni, arra az időre mikor a szerelem fényében könnyebben megy a megbocsátás.*
- Rossz hírem van hölgyem, az én kíváncsiságom kielégíthetetlen, főleg ha rólad van szó. * meg amúgy is. A Paoloról lehetne a kíváncsiság szobrát megfaragni, ha valami történik, Ő azonnal tudni akarja, ki tudja? Volt már rá példa, hogy egy apróság húzta ki a felelősség alól. Még jó, hogy ő maga gyorsan elfelejti ezeket a csipp-csupp dolgokat, hogy aztán vészhelyzetben buborékként pattanjanak ki a koponyája mélyéről. De persze ez másfajta kíváncsiság, de még megeshet, hogy felhasználja a lány ellen, egy kósza szerelmes éjszakán, csak hogy izgalmasabb legyen a játék.
Rácsókol a lány fülére, közben magukat szemléli, a lány illatától, bőrének érintésétől azonnal merevedése támad. *
- Csak vigyázz, nehogy a kedves fiú leple alatt egy igazi oroszlán lakozzék.
Nem kedveskedő akar lenni. A csajok nem igazán szeretik a kedves fiúkat és jelenleg nem is nagyon van kedves kedvében, most valóban jobban szeretne egy oroszlán lenni és a lányra vetni magát. Ujjai hegyével a lány hasán rajzolgat, alig hallja mit beszél. Valahol máshol jár, gondolatai már megelőzték, a lány ruhája épphogy érezhető, némi képzelő erővel a látványa már elhanyagolható. Azon agyal ha most a szabadban lennék a szikrázó napsütés vajon áttetszővé tenné-e annyira az anyagot, hogy látható lenne a fehérneműje? Biztos benne, hogy a tetoválás sötét anyagán keresztül a tigris azonnal rávetné magát.
Bőre felgyull az ártatlan puszitól. Baj lesz itt. Arra eszmél, hogy Kriszty törékeny teste az övéhez simul, lágyéka követelőzve megfeszül.
~Grrr~
Talán fel is morog.
Alig bírja kivárni, hogy a lány felé forduljon és ajkaik összeérjen, noha érzi, hogy a lány lassú, finom csókot szeretne, de ő többre vágyik. Mohón, vadul csókolná, és közben kezei felfedezhetnék a testét, minek is hívta ide? *
- Talán?
*szemöldöke a magasba szalad, jelezvén érdeklik a részletek, mosolya pedig azt sugallja, ez nem talán. Ez biztos, most még ebben hisz.
Egyet ért, innen azonnal el kell tűnni, hogy kettesben lehessenek. Megértően bólint, azonban nem nagyon akar indulni, már el is felejtette minek jöttek valójában, de nem is számít ez már. Mielőtt kifelé indulna, még a lányhoz hajol, hogy újabb csókot csikarjon ki, de helyette csak ajkával simít végig Krisztyén, búcsúpillantást vet a tükörre, ezt ki kell egyszer merészebben is próbálni. *
- Menjünk….
*Jobbjával a lány kezéért nyúl és sietős léptekkel kivezeti a boltból.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Bazársor - Page 4 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bazársor   Bazársor - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Bazársor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Iskolán kívüli helyszínek :: Tornerans városa-


Fórum készítése | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés