Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Kastély körüli park - Page 39 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Kastély körüli park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43  Next
SzerzőÜzenet
Thierry de Montmorency
Karvezető - Pilluamuleto
Thierry de Montmorency

nő Mérleg Hozzászólások : 1651
Tantárgy(ak) : Bűbájtan, Mágusirodalom tanár
Kor : 43

Kastély körüli park - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 39 Icon_minitimePént. Márc. 19 2010, 17:45

Szép tavaszi nap a mai. Thierry is sokkal nagyobb jobb lábbal kelt fel, mint általában. Minden bizonnyal a varázslók lelkivilágára is jó hatással vannak a tavaszi nap sugarai. Éppen ezért döntött úgy, hogy tesz egy kis egészségügyi sétát a kastély körül. Nem kell attól tartania, hogy cipőjét tönkre tennék a kastély körül néha előforduló sártengerek.
Épp csak egy vastagabb felöltő van rajta, melynek jobb zsebében lapul cigaretta tárcája. Nem szokott lakosztályán kívül máshol is bagózni, de ez a kellemes nap annyira kicsalogatta, hogy ki tudja mikor ér vissza. Leül a egy padra, hogy rágyújtson egy szál bagóra. Nagy sulokkokat szív bele, mintha a tavaszi friss levegőt is egyben tüdejébe akarná szippantani. De jó is lenne, akkor minden bizonnyal azt a napi pár szál cigarettát is félre tenné. De nála már csak így megy, a megszokások rabja, és amióta lehetősége van egy-egy szál cigit elszívni, ő bizony előszeretettel gyakorolja ezt a nem túl egészséges szokását. Kezét hanyagul átveti a pad támláján, így támasztva meg oldalát és bár hunyorogva, de mégiscsak élvezi a napsütést.
Gondolkodni most nincs kedve semmin sem, pedig lenne min, hiszen a pilluamuleto körlet már megint nincs rendben. No igen, ha tudta volna, hogy ennyire nem lesz egyszerű karvezetőnek lenni, minden bizonnyal nem vállalja el. De megeshet, hogy elvállalta volna akkor is, csak éppen jobban fel tudott volna rá készülni.
A diákok nem éppen a legjobban, mintha csak úgy lavíroznának a jó és rossz között, a határaikat csak tágítják, és ezzel őrlik a karvezető idegzetét. No de majd egyszer felnőnek ők is, az újak pedig már robotszerűen jók lesznek, ő pedig nyugodtan elszívhatja a bagóját minden kellemes délután itt lent a kastély körüli parkban. De amíg ez nem így van, addig kénytelen egy-két agytekervényének munkáját erre áldoznia. Kénytelen néha gondolkodni is a dolgokon. Persze, ez nem megerőltető, de mégis, néha neki is kijár a nyugalom.
Bár nem akart gondolkodni semmi sem, mégis nagyszerűen sikerült neki. Hiába, ő már csak ilyen, nem tudja annyira kiüríteni a fejét, hogy kellemes kikapcsoljon. A cigaretta közben fogy. Tüdeje lassan eltelik a kellemes füsttel, amit minden szippantáskor szervezetébe juttat. Minden ellenére, azért kellemes a napsütésben ücsörögni kint a parkban. A csikket gondosan elnyomja, és a nem túl messzi kukába dobja. Ő bizony nem szemetel. És bár nem láncdohányos, mégis rágyújt egy következő szálra, hátha az is olyan kellemes lesz, mint az utóbbi.
Vissza az elejére Go down
Dorothea Bristow
Karvezető - Pugnax
Dorothea Bristow

nő Bika Jelige : Néniiii ^^
Hozzászólások : 852
Tantárgy(ak) : Számmisztika, Mitológiák és Vallások tanár
Kor : 48

Kastély körüli park - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 39 Icon_minitimePént. Márc. 19 2010, 18:16

Kezében egy kis kosárral közeledik a parkhoz, az üvegház irányából. Nadrágszoknyája minden egyes lépésnél meglibben, méregzöld, vastag pulcsija pedig kiemeli szőkés-vöröses, hullámos tincseit. Alig - alig pillant fel, a kosárban lévő gyógynövényeket morzsolgatja már most másik kezével, és csak akkor figyel arra, hol is van, ha éppen egy diák ráköszön. Már éppen ideje volt, hogy feltöltse készletét, és eddig csak húzta-halogatta a dolgot, de ebben az időben vétek lett volna a kastélyban maradni. Nem mintha amúgy be lehetne zárni a négy fal közé, de van éppen elég teendője és aggódni valója ahhoz, hogy minden mással foglalkozzon, csak saját magával ne. Ez az átka, ha valaki olyan állást vállal el, ahol rengeteg felelősség szakad a nyakába. És még több plusz, amiről nem volt szó eleinte, de az élet elég sok meglepetést tartogatott eddig is élete folyamán, és úgy látszik, hogy a sors ezután sem fogja hagyni pihenni, hanem újabb és újabb kihívásokkal állítja szembe, felvont szemöldökkel figyelve, hogy vajon ezúttal belebukik, vagy kikecmereg belőle.
Már egy ideje egy helyben álldogál, azt sem tudja, mikor torpant meg, gondolatai túlságosan lefoglalták. Ennyi erővel akár a tóba is besétálhatott volna, de úgy látszik, agya inkább megállásra késztette, mint botlásra.
Ezért is lehet az, hogy lassan észre veszi a közelében lévő kollégáját, mire vidám mosoly jelenik meg arcán, és megindul a férfi felé, hogy aztán komoly tanári hangján megszólalhasson.
- Mr. Montmorency, nem hallotta még, hogy a dohányzás súlyosan káros az Ön és környezete egészségére? - a kérdés után úgy tíz másodpercig komolyan is pillant a másikra, aztán halványan elmosolyodik.
- Rég beszélgettünk. Talán a gyerekek fogságba ejtettek, pálca nélkül, és nem volt senki, aki kiszabadítson, vagy csak neked is a fejedre nőtt a sok kupac papír és gond, ami ezzel jár? - közben a kastélyra mutat, és bár komoly szavak ezek, látszik, hogy tréfálkozik, és próbálja elütni az élét szavainak.
Vissza az elejére Go down
Thierry de Montmorency
Karvezető - Pilluamuleto
Thierry de Montmorency

nő Mérleg Hozzászólások : 1651
Tantárgy(ak) : Bűbájtan, Mágusirodalom tanár
Kor : 43

Kastély körüli park - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 39 Icon_minitimePént. Márc. 19 2010, 18:52

Ő pedig már előbb észrevette kolleganőjét. Éppen azon morfondírozott, hogy hogyan vagyis mivel szólítsa meg. Valóban rég nem találkoztak már, mint ahogyan a későbbiekben említeni is fogja. És nem lehet csak úgy megszólítani Dorotheát. Legalábbis Thierry ilyenkor enyhe zavarba jön. Igazából nem tudni miért, mert nem az a zavarba jövős fajta, mégis a nő közelségében ez el szokta kapni. De nem kell túl sokat ezen gondolkodnia, hiszen a temperamentumos kisasszony megoldja a helyzetet.
- Azt hiszem hallottam már valahol. - mondja egy kisebb mosollyal. ha lenne bajsza, akkor azt lehetne mondani, hogy a bajsza alatt mosolyog, de mivel arca teljesen sima, így csak egy halvány vigyornak felel meg.
Pár szippantás, és el is nyomja a csikket. Női társaságban nem kíván bagózni.
- Szép napot, Kedves Dorothea! Leülsz? - köszön a nőnek egy újabb halvány mosoly társaságában. Felkínálja mellette lévő, a nap által már minden bizonnyal kellemesen felmelegített helyet.
- Nem nem ejtettek fogságba. Még csak az kéne... de tény a sok munka, és főként a papírmunka, amit a mi kedves Igazgatónk megkövetel, leköti azt a kevés szabadidőmet is. Most is lenne mit csinálni, de úgy döntöttem, hogy ezt a kellemes napsütéses délutánt kellemesen kívánom eltölteni.
- Problémák mindig akadnak.. de megoldhatóak. - mondja a nő felé fordulva. - Képzeld el hogyan jártam...
Kezd bele a mesébe. Nem szívesen "büszkélkedik" balsikereivel, de ez még számára is hihetetlen.
- ... csináltam egy kisebb bűbájt a hálókörletben, mivel a fiúk előszeretettel látogatták a lányokat. És bár nem vagyok erkölcscsősz, mégis úgy vagyok nyugodt, ha érzem én mindent megtettem. A többi már az ő fifikájukon múlik... megjegyzem elég találékonyak tudnak lenni. Nos, ez a bűbáj nem tudom miért, de nem működött. Egyáltalán nem zárta ki a fiúkat a lányoktól. De az hagyján, hogy nem működött... most éppen kizárt mindenkit, a körletekből. Kénytelenek a diákok a társalgóban aludni. Egyszerűen nem tudom mi lehet az ellenszere, vagy hogy hol romolhatott így el.
Való igaz. Még mindig nem hiszi el, hogy ez hogyan eshetett meg vele.
Vissza az elejére Go down
Dorothea Bristow
Karvezető - Pugnax
Dorothea Bristow

nő Bika Jelige : Néniiii ^^
Hozzászólások : 852
Tantárgy(ak) : Számmisztika, Mitológiák és Vallások tanár
Kor : 48

Kastély körüli park - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 39 Icon_minitimePént. Márc. 19 2010, 19:31

- A mugli világban előszeretettel emlegetik - bólogat egyetértően.
Arról meg, ha tudomása lenne, hogy a férfi zavarban érzi magát miatta, biztosan meglepődne. Általában még a legantiszociálisabb felnőttek és diákok is szívesen kezdeményeznek vele beszélgetést.
- Szívesen - és már finoman a padra is ereszkedik, maga mellé téve a kis kosarát. - Ugyanis mára nem terveztem hasonlóan semmi égetően fontosat, elhatároztam, hogy nekem is kijár ennyi gyerek között némi pihenés - mélyet szippant a már friss levegőből. - Még alig kezdődött el a tél, de én már akkor is a tavaszt vártam. Ez volt az egyik ok a sok közül, hogy szívesen utazgattam - jegyzi meg csak úgy mellékesen.
- Én még a papírmunkával csak-csak elvagyok, de a diákok és a kvh-k jövés-menése elég sok energiát elvesz tőlem nap mint nap. Egyik nap úgy érzem, mintha minden sikerülhetne, amit csak szeretnék, a másikon pedig olyan érzésem van, mintha minden percért meg kellene küzdenem. Minden esetre érdekes tapasztalatokkal gazdagodtam az utóbbi időben - vázolja fel nagyjából a helyzetét, aztán oldalra fordul a padon, hogy jobban lássa Thierryt beszélgetés közben.
Óhatatlanul is felfelé kunkorodik a szája a történetet hallva, és egy apró kuncogást is megenged magának, majd vesz pár mély levegőt, és csak úgy kezd el beszélni.
-Óó - mosolyog töretlenül -, ez elég kellemetlen, bár, ha belegondolsz, akkor a kastély jól megtréfált téged. Eddig el akartad szeparálni éjszakára a fiúkat és a lányokat, akik most egy helyiségben alszanak, hála a helyzetnek - ő mindenben meglátja a viccet és a mókát, az már más kérdés, hogy a mindig komoly Thierry ezt mennyire veszi a lelkére.
- Nekem még nem volt ilyen problémám, vagy csak nem vagyok elég szemfüles, ami persze előfordulhat - vonja meg a vállait. - Nekem a napokban egy védő és riasztóbűbájt kell feltennem az egész padlásra, és bár napok óta húzom, mert azt mondom, hogy bízom a diákjaimban, az ő biztonságuk érdekében is cselekednem kell - a nap felé fordítja az arcát, és behunyt szemekkel élvezi a napsütést.
- Arra nem gondoltál, hogy a kastély ellenezte a bűbájt? - pillant aztán kérdőn a férfira, gyakrabban pislogva a hirtelen világosság miatt.
Vissza az elejére Go down
Olympe P. Burton
Egyéb személy
Olympe P. Burton

nő Ikrek Hozzászólások : 14
Kor : 76

Kastély körüli park - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 39 Icon_minitimeSzomb. Márc. 20 2010, 16:34

Szárnyas lovak tűnnek fel Tornerans kastélyának légterében, melyek mögött jól láthatóan egy fekete színű "kocsi" található. A lovak csodálatos fehérsége, termete és lenyűgöző lénye még talán a Napnál is szebb. A kocsi szinte csak elenyészik ebben a látványban. Pedig azért nem nehéz észrevenni egy akkora fekete valamit. Hát még azt a nőt aki benne ül! Olympe P. Burton, a Mágiaügyi Minisztérium kirendelt felügyelője éppen ruháját igazgatja, s körmeit vizslatja, nehogy valami úgy álljon rajta, ahogy nem kellene. A nő ízig-vérig a Minisztérium megszállottja. Elkötelezett, hűséges, tettrekész, s minden mértékben megbízható. Maradi jellem, ragaszkodik a konvenciókhoz, a régi szokásokhoz. Ennek szellemében fogja végezni itt is a tevékenységét. Talán egy dolgot érdemes még megemlíteni róla, mely nem más, mint mérhetetlen arroganciája s előkelősége, de erre van is oka. Kevés minisztériumbelinek jelent már meg ennyi könyve, s lett olyan sikeres, mint Olympe. Ám még is a mai napig ott dolgozik, s járja az iskolákat. A Torneransban azonban most hosszabb időre tervez maradást.
A lovak ereszkedni kezdenek, s szépen lassan az ő lábuk és a kocsi kerekei is a földet érik. A lovak szerencséjére nem lett hepe-hupás az érkezés, Olympe nem is tudja mit csinált volna velük... A "sofőr" a kocsi ajtajához sétál, s kinyitja a nő előtt az ajtót.
- Köszönöm. *veti oda neki. Körbenéz s egy ártatlan lelket sem lát az egész parkban.*
- Ez meg, hogy lehet?? Mi az, hogy nem vár itt senki? Engem?!?! Na majd.....
Fakad ki Olympe. Nem szokott hozzá ahhoz, hogy érkezését nem veszik komolyan. Pedig levélben értesítette a vezetést, hogy percre pontosan mikor fog jönni. Elég könnyen ki lehet hozni a sodrából, szóval ez a nap sem lesz már olyan, ahogy eltervezte....
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Kastély körüli park - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 39 Icon_minitimeSzomb. Márc. 20 2010, 17:01

Na tessék...megint csörtethetek keresztül az egész erdőn, hogy egy nőszemély fogadjak. Még szerencse, hogy időben kaptam értesítést, hogy engem ért a "megtiszteltetés" hogy előmászva vackomból a parkban fogadjam az említett hölgyeményt.
~ Mágiaügyi Minisztérium kirendelt felügyelője ..~
A titulus cseng vissza fülemben, miközben hosszú léptekkel haladok az erdő sűrűjén keresztül. Már-már ünnepélyes formulának mondható megjelenésem, hiszen nem kék, hanem fekete farmert viselek, s a tavaszi friss levegőre tekintettel csak egy western ing van rajtam, mely makulátlanra van vasalva, mint mindig. Amint kiérek az erdőből a csizmámat ékesítő sarkantyúk hangja figyelmeztet mindenkit közeledésemre, bár most Olympe érkeztekor már nem állja meg helyét, hisz ha ő nem is vesz észre, én ott állok, mint egyszemélyes fogadó bizottság. Csakhogy nem igazán a megfelelő oldalon leledzek.
~Hatásos belépő...~
Pár pillanatra a lovakat megszemlélem, s az egyiket meg is simítom, nyugtató hangon suttogok nekik valamit. Természetesen közben hallom, hogy zsörtölődik, nem is tudná elkerülni figyelmemet. Megjegyzem magamban, hogy körünkben üdvözölhetek egy újabb házsártos nőszemélyt, és ezzel le is tudom a besorolását agyam egyik szegletében. Megvárom amíg a vendégünk kiszáll, majd a lovak előtt elhaladva közelebb lépek hozzá. Kalapomat, melyeket ezüstös szegecsek díszítenek, ujjammal elől kicsit meglököm, miközben köszöntöm őt.
- Szép napot hölgyem. Tayler Thor Owain vagyok. Ha megengedi bekísérném a kastélyba.
A modoroskodó hangvétel most is jellemez, s attól, hogy udvariasan beszélek, még a morcosságom, mogorva mivoltom is megmarad. Nem nyújtok neki kezet, hisz tudom jól, ezt neki illik először, s ha ezt megteszi, én kézcsókkal fogom azt fogadni.
- Csomagjai vannak? Mert akkor azokról is gondoskodnék.
Persze ennek a kérdésnek is van hátsó szándéka, mert bizony egy csomagból lehet ítélni arra, hogy tulajdonosa meddig szándékozik maradni.
Vissza az elejére Go down
Olympe P. Burton
Egyéb személy
Olympe P. Burton

nő Ikrek Hozzászólások : 14
Kor : 76

Kastély körüli park - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 39 Icon_minitimeSzomb. Márc. 20 2010, 19:56

Olympe már komolyan azon gondolkozik, hogy visszapattan a kocsiba, és olyan sebesen húz el innen, amilyen sebesen jött. Egészen addig míg valami vadőrre emlékeztető alak meg nem jelenik a közelben.
~Hát ezt nem hiszem el... miféle alak ez??~
Hipersebességgel veszi elő a táskájából a noteszét s egy pennát, s rögtön feljegyzi első megjegyzéseit. Egyrészt a késedelmet, másrészt pedig az elé küldött vadőr kinézetéről szóló gondolatait. Mikor meglátja, hogy még a lovait és simogatja és beszél hozzájuk, kénytelen azt is felírni magának.
- Szebbet! Olympe P. Burton, a Mágiaügyi Minisztérium kirendelt felügyelője. *A nő természetesen nem nyújt kezet, nem tartja erre méltónak az urat.* Megkérdezhetném esetleg mi a rangja az iskolában? Még mielőtt bármit is magára bízok... *most a kocsishoz fordul* Xavier! Vegye kérem elő a csomagjaimat, az úr gondoskodni szeretne felőlük.
A 'szeretne' szót erőteljesebben nyomja meg Olympe, ki tudja miféle alak ez. Xavier csak bólint, s a kocsihoz sétálva elkezdi kiszedni egyesével a nagyobbnál-nagyobb koffereket és bőröndöket. Összesen 6db kerül elő a kocsiból, lévén a többit már előre küldte a nő a leendő irodájába s egyben lakhelyére.
- Köszönöm. Azt hiszem mehet is. Jó utat visszafelé!
Biccent Xaviernek, aki követve az utasítást már fel is pattan eddigi helyére, megfogja a kantárt, ránt egyet rajta, s a lovak már emelkednek is a magasba. Nincs idő arra, hogy pihengessenek. Majd pihennek, ha visszaértek a Minisztériumhoz. Annyit csak kibírnak. Ezt követően ismét visszafordul a vadőrhöz, s kíváncsian várja reakcióit.
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Kastély körüli park - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 39 Icon_minitimeSzomb. Márc. 20 2010, 20:32

Na még egy megjegyzés úgy fejben. Egy ember, aki a rangjával visszaélve magasról lesajnálja az őt körülvevőket. De ha neki így tetszik, hát jó. Váljék egészségére. Azt viszont elvárnám, hogy ha egy iskolába jön ellenőrzésre, már fejből tudja, hogy egy adott ember milyen rangot is viseltet a kastély területén. összeráncolt szemöldökkel nézek végig rajta, majd mélyet sóhajtva, kellő mogorva tisztelettel szólalok meg.
- Varázsfegyvertan, Rúnatan, és Mitológiák és Vallások tanár lennék kérem tisztelettel, ezen kívül én vagyok a Pilluamuleto karvezető helyettese.
Biccentek egyet felé, majd a kocsishoz fordulok, hogy segítségére legyek a kipakolásban, ha már ennyi csomaggal érkezett a hölgy. Az, hogy közben Olympe ott áll mellettem, s nem biztos, hogy örül viselkedésemnek, nem túlzottan zavar. Ha egyszer már úgyis elkönyvelt vadőrnek, ami nem is áll túl messze az igazságtól, nem fogom magam zavartatni. A férfi távozása előtt odaköszönök neki.
- Jó utat Xavier!
Kettesben maradtunk, ami érdekes helyzeteket hozhat ki még a mai napból. Két teljesen ellentétes egyéniséggel rendelkező személyt, akik mindketten elég akaratosak a saját elveikkel szemben, nem túl jó ötlet összeengedni. De én nem sokat kockáztatok viselkedésemmel, hisz ha az én itteni munkám el is vesztem, nem fogom magam földhöz verni. Ha csak ezen múlna, akkor már meg is kapta volna az első beszólásokat. Viszont tudom, hogy az egész iskola hírét is kockára tehetem, így minden erőmet összeszedem, hogy csak nagyon finom iróniát érezhessen jó modorú szavaim mögött.
- Nos hölgyem, elég rangom van ahhoz, hogy csomagjairól, és kegyedről gondoskodhassam, vagy esetleg megkérjem igazgatónkat, aki egyébként üdvözletét küldi, és elnézését kéri, hogy nem személyesen jött ön elé, hogy az iskola ügyeinek intézését hagyja félbe?
Kérdő tekintettel nézek a nőre, miközben féloldalasan lehajolok, a szemkontaktust nem szakítva meg, s csizmám szárából kihúzom pálcámat, majd vissza felegyenesedek. Kezeim között forgatom az egyedi, elegáns darabot, mely egy kézzel faragott, mahagóni fából készül pálca, tettre készen várva reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Olympe P. Burton
Egyéb személy
Olympe P. Burton

nő Ikrek Hozzászólások : 14
Kor : 76

Kastély körüli park - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 39 Icon_minitimeSzomb. Márc. 20 2010, 21:22

- Áh, hát így állunk.
Gyorsan fel is jegyzi milyen tantárgyakat tanít a férfi. Furcsállja is, hogy egyetlen ember egyszerre vállalhat 3 tantárgyat, s egyben még egy kar helyettes vezetője is lehet. Legalább ha bármi kapcsolat lenne a varázsfegyverek és a vallások között. Erősen kétli, hogy kevés lenne a tanár jelenleg az országban. Biztos akad még megfelelő ember az oktatásra. Nem szereti ha valaki kiváltságosabb helyzetben van egy esetleges jó baráti kapcsolat miatt.
- Nem szükséges. Ha már nem Gerard van itt, jó lesz nekem maga is.
Mikor meglátja, hogy a férfi honnan húzza elő a pálcáját végképp elszörnyed. ~Ezt nem hiszem el...~ Gyorsan felírja ezt is. Olympe hatalmas híve a higiéniának, de ez így mindennek a teteje. Ha a ruházatára nem is tesz konkrét megjegyzést, hogy tarthatja valaki a csizmájában a pálcáját? Ez felháborító, főleg ha olyannyira büszke a fadarab egyediségére. Bár tény, hogy az is egyedi ahol tartja. Nem bírja megállni, hogy ne tegyen megjegyzést.
- Remélem a holmijaimra nem ragad rá a pálcájának a szaga.
Még egyszer körbenéz a parkon, mielőtt rászánná magát a bemenetelre. Persze már rég ki kellett volna csomagolnia meg miegyéb, de egy ilyen lassú "fogadóbizottsággal" ez szinte lehetetlen.
- A kastély második emeletén található a lakosztályom.
Említi meg végül ezt a tényt is Olympe, hiszen egyáltalán nem ismeri még a kastélyt, így nem is tudja, hogy mi, hol található.
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Kastély körüli park - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 39 Icon_minitimeSzomb. Márc. 20 2010, 21:54

- Micsoda megtiszteltetés...megfelelek egy ilyen hölgynek.
Egyre több irónia vegyül hangomba, hisz nem igazán van ínyemre, hogy ennyire lekezelően viselkedik velem. Meglehet, hogy a stílusom, mely jó ideje hozzám ragadt már nem felel meg neki, de mindez nem jelenti azt, hogy ápolatlan lennék. Mit is lehet erre mondani, mikor arról nem tud, hogy szinte mániákusan tartok magam körül mindent makulátlan rendben, amibe saját testem, s minden ruházatom is beletartozik. Nem lenne szabad összekötnie a stílust az ápolatlansággal, mert meg sem közelíti a kettő egymást. De hát mit várok én tőle....
- Biztosíthatom, hogy semmilyen kellemetlen szagot nem fog felőlem érezni, hacsak a parfümöm illatát nem tartja visszataszítónak.
Ha nem húzza tovább az időt az én elemzésemmel, talán be is kísérhetném, de nem, ő szorgalmasan jegyzetelget. Nem tudom megállni, hogy ne legyen egy megjegyzésem ezzel kapcsolatban.
- Várom egy órára, ahol kedvére boncolgathat majd, de most ha nem haragszik, indulhatnánk, mert még más dolgom is akadna ma.
Pár intéssel eltüntetem a csomaghalmot, hogy aztán karomat kitárva, és finoman bólintva felé jelzem, hogy részemről akár indulhatnánk is.
Baráti kapcsolatok? Az igazgatót is alig ismerem, karvezetőnkkel is csak munkatársi viszony van közöttünk. Na és azt ki is mondta, hogy a varázsfegyvereknek nincs köze a mitológiákhoz? Ez így érdekes, mert elég sok ásatáson találtam varázslatos tárgyakat.Na de én nem tudom mire gondol, mit jegyzetel...
Azt hiszem jobban járok, ha ma csak arra válaszolok, amit kérdez a hölgy, ha jót akarok az iskolának, így a lakosztályával kapcsolatos bejelentésére csak bólintok, csomagjai már ott várják. Elindulva mellette lépdelek, hosszú lépteimet hozzá igazítva, hogy ne előzzem meg, s mindig picivel lemaradjak, tartva az illendő távolságot. A bejárati csarnok ajtajánál magam elé engedem őt, majd belépve utána a lépcső felé vezetem.
Vissza az elejére Go down
Katherine Nora Jones
Diák - Pugnax
Katherine Nora Jones

Hozzászólások : 20
Évfolyam : Első

Kastély körüli park - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 39 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 20:03

~ Dorothea ~


- Jó Isten! Csessze meg! Váhh… -

Mint a mosott szar. Pont úgy érzem magam. Hányingerem van, fáj a fejem és zsibbad minden porcikám. Álom a köbön… Itt fekszek a földön Farrem külvárosában, két bőrönd és egy büdös zokni társaságában, ami valójában egy zsupszkulcs. Még most is szédülök, annyira kivagyok. Ezt a részét természetesen nem mellékelték a levélhez, á dehogy! Ha a kezem közé kerül az igazgató én biz’ Isten vígan és dalolva fogom megfojtani. Mégis hogy szúrhatott ki így velem? Mint egy hülye hullámvasút csak durvább. Sokkal durvább. És ezek az elmebeteg varázslók ehhez hozzá vannak szokva. Kis mutánsok. De én ember vagyok, igazi emésztési rendszerrel és az a reggeli palacsinta nagyon kívánkozik visszajönni és megszemlélni a nagyvilágot. De én erős kislány vagyok és akkor is bent fogom tartani! De én ahhoz kevés vagyok egymagam. Kell valami segítség, egy kis ráadás, amitől jobban érzem magam valamennyire. Esetleg csak tompítja az agyam. Pia. Igen, pia. Figyelem emberek: piát nekem vagy esküszöm darává aprítom a fejetek!

Öt perc se kellett hozzá, hogy vegyek valami erőset. Egy üveg fincsi whisky. Kupak le és ivás. Alaposan meghúztam, annyi szent. Pár percen belül már éreztem is az áldásos hatását. Ó, igen! Amúgy nem tudom melyik barom mondta, hogy a kutya az ember legjobb barátja, mert ez hülyeség. Köztudott, hogy a pia az ember legjobb barátja, legalábbis az enyém biztos. Még akkor is ha reggelenként néha a fejembe száll. Keménykötésű ember vagyok, kibírom. Simán. És ne merj alkoholistának hívni, mert nem vagyok az. Csupán szeretem. Te meg a pónikat szereted, mostmár kvittek vagyunk? Nah ugye.

A két nagy bőröndömmel és az üvegemmel sasszéztam az úton. Halvány fogalmam sincs mennyi ideje már, az idő egy nagy masszává olvadt a fejemben. Lényeg, hogy már régóta koptatom a kecses lábaimat. Itt miért nincsenek olyan cuki, kis táblácskák, mint otthon? Olyan ”Tesco, 5 perc”-féle táblák. Igazán megnyugtatna, ha tudnám, hogy nem én tévedtem el, csak az iskola van körbekerítve égig érő fákkal, de amilyen az én szerencsém a mágusok ilyenről még nem is hallottak. Ők mégis, honnan tudják merre kell menni. Jah, már el is felejtettem, hogy ők ilyen menő-manó pálcikával rohangálva össze-vissza. Nekem is van, csak olyan handabandát nem tudok, ami kivágná ezt a rengeteg zöldséget és odavezetne a sulihoz. Mindig én szívok…

Isten türelmes, én nem. Én öt perc gyaloglás után megunom a sok-sok füvet, bokrot, fát és letelepszem az út kellős közepére. Nekem ehhez nincs türelmem, de nagyon nem. Ha már ezek a szerencsétlenek meghívót küldtek nekem, akkor már ahhoz is legyen bennük kurázsi, hogy bekísérnek a suliba. Más lehetőség nincs. Nincs bizony.
- Hééé! Katie vagyok és nagyon örülnék egy humanoidnak, aki lenne szíves bekísérni! – ordítom el magam. Katie néni aranyszabálya: vészhelyzet esetén csak sikolts. Mindig bejön, én mondom neked. És igen, egy poros úton egyedül ücsörögni szívás, ergo vészhelyzet. Bezony! És fura lennék? Lehet. Érdekel? Nem.
Vissza az elejére Go down
Dorothea Bristow
Karvezető - Pugnax
Dorothea Bristow

nő Bika Jelige : Néniiii ^^
Hozzászólások : 852
Tantárgy(ak) : Számmisztika, Mitológiák és Vallások tanár
Kor : 48

Kastély körüli park - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 39 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25 2010, 20:54

Miss Katherine Nora Jones


Szép, tavaszi este van, ezért döntött úgy, hogy nem zargatja a prefektusait, hanem saját maga megy ki az új diáklány elé. Úgyis már volt egy hónapja is talán, hogy maga látta el ezt a feladatot. Nem mintha bánná, ha a fiúk valamelyike szaladna le felkísérni az új diákot, de kedve van sétálni is egyet, ezért döntött így. Egy egyszerű szürke szövetnadrágban, egy fehér pulcsiban, és egy vállára terített hatalmas kendővel indul a parkba. Néha biccent egyet egy-egy szembe jövő diáknak, azokon pedig az orra alatt mosolyog, akik valamiért nagyon sunnyognak, és nem néznek a szemébe.

De a diákok nem tudhatják, hogy neki nem szükséges a szemkontaktus ahhoz, hogy megtudja, mit gondolnak vagy éreznek. No, nem mintha valaha is kihasználta volna a tudását, és engedély nélkül kíváncsiskodott volna valaki elméjében. Illetve egyszer, pont Akane gondolatait leste meg, de az akkor szükséges volt, és amúgy sem tehet már soká ilyet, főleg, ha kolléganője végre rászánja magát az okklumencia tanulásra. Akkor talán nem lenne annyi problémája. Persze át is lendülhet a ló túlsó oldalára, és akkor ott köt ki, ahol Dorothea van, sokszor elzárkózva mások elől.

A tölgyfaajtón kilépve élesen szippantja be a kora esti finom levegőt, amely már magában hordozza a hamarosan nyíló tulipánok, nárciszok, aranyesők, jácintok illatát. Szép lassan lépked le a lépcsőkön, arcán egy halványan derengő mosollyal, és ráérősen sétál a kapu felé, egy-egy pillanatra megtorpanva, és megcsodálva, a már hó mentes tájat. A tél leköszöntével benne is újra ébred a kalandvágy, a menni akarás, de valami más tompítja ezt az érzést. Hátra nézve végig méri a kastélyt, és szemeiben megcsillan valamiféle elégedettség, hogy végre van egy hely, amely vissza tudja tartani. Vagy nem is a kastély az, hanem annak lakói? Talán mindkettő...

Az éles kiáltás visszarángatja a valóságba gondolatai közül, és a kendőt szorosabbra fonva maga körül megindul a hang irányába. Arcán semmiféle düh nem látható, csupán aggodalom, hogy esetleg valakinek valami baja történt. A földön fekvő lány látványa sietősebb lépésekre készteti, és a szőke leányzó mellett guggolva gyorsan megkérdezi.
- Miss Jones? Jól van? - az első ijedt pillanatok után már arra is van ideje, hogy körbe hordozza tekintetét, és az italos üveget meglátva kicsit közelebb hajol Katie-hez, finoman a levegőbe szimatol, hogy aztán orrát megcsavarva az ital szagára felegyenesedjen, és így szóljon.
- Nem hinném, hogy pontosan így kellene egy új életet elkezdenie, kisasszony - vélekedik halkan, már-már kedélyesen, miközben almafa pálcája előkerül, és egy pöccintéssel eltünteti a whiskys üveget. - No, kérem, álljon fel a földről, és akkor bekísérem a kastélyba - sürgeti meg kicsit a kezével, közben pedig a lány felé is int egyet pálcájával. Kijózanító bűbáj. - Nem hinném, hogy spiccesen bírná a padlásig - és még mosolyt is kap a lány. Dorothea idegei kötélből vannak. - Dorothea Bristow vagyok, a Pugnax és így az Ön karvezetője, számmisztika, illetve mitológiák és vallások tanár - mutatkozik be halkan, miközben megvárja, hogy Katie összeszedje magát.

Egy újabb intés, a csomagok eltűnnek, mint ahogyan a pálca is a nő pálcatartó tokjában. - A csomagjait majd megtalálja a Presanella hálókörletben, ahová Önt is beosztom - ad tájékoztatást, miközben lassan a kastély felé indul meg, a lánnyal együtt. - Megkérném, hogy ezt a fajta viselkedést a diákok között ne terjessze, nem vetne jó fényt a Pugnaxra - jegyzi meg könnyedén, de most először egy kissé szigorú pillantást vetve közben Katie-re. - És most, Miss Jones, van esetleg valami kérdése? Tegye fel bátran, és tudásomhoz mérten válaszolok Önnek.
Vissza az elejére Go down
Eric Cade
Diák - Extremus
Eric Cade

Férfi Hozzászólások : 15
Évfolyam : Első

Kastély körüli park - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 39 Icon_minitimePént. Márc. 26 2010, 09:22

*Egy pillanatnyilag igen komor ifjú érkezik az iskola kapuja elé, ezen a tavaszi reggelen, több bőrönd van nála, mint egy átlagos lánynál. Ez azt jelenti, hogy hozott magával egy nagy utazóládát, amely tértágító bűbájjal van ellátva, két nagy és egy közepes méretű bőröndöt, valamint az egyik kedvenc válltáskáját. Hát igen, igen igényes srác, persze nem csak ezen a téren. Ide is szupszkulccsal érkezik, amivel már nem egyszer utazott élete során, csomagjait pedig természetesen nem ő maga cipeli, hanem egyszerűen csak lebegteti és úgy sétálgat, közben jó nagy pillantásokat vetve az új környezetre. A kapu előtt természetesen leengedi a csomagjait, így ülőalkalmatosságnak is megfelelnek, amit ki is használ, de előbb még fölveszi pulóverjét, ami eddig derekán lógott.*
~Vajon hol lehet a fogadóbizottság? Ha már ebben sem megbízható az iskola, akkor vajon miben az? Felkelek ilyen korán, idefáradok és még annyi sincs, hogy egy ember itt állna kint és várna...~Hát igen, ma nincs valami jó kedve Ericnek, mert ugyebár így hívják,- teljes nevén Eric Cade, a mindig stílusosan öltözködő, kissé elkényeztetett,kiszámíthatatlan és kissé dilis srác-, de kinek is lenne jó kedve ilyenkor, mikor hajnalok hajnalán felkel, hogy minél előbb eljusson az új iskolába és sehol egy szem embert nem lát. Pedig már nagyon szeretne bejutni, szétnézni, feltérképezni az iskola összes rejtett zugát, na meg persze az itt tanító tanárokat, az itt tanuló diáksereget és végül, de nem utolsó sorban a kartársait és a karvezetőjét. Ezekre mind-mind kíváncsi, persze ezt nem mutatja ki, így unottan üldögél csomagjai tetején és vár, amíg nem érkezik valaki...*
Vissza az elejére Go down
Gerard Rowne Wayner
Karvezető - Extremus
Gerard Rowne Wayner

Férfi Mérleg Hozzászólások : 1821
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanár
Kor : 602

Kastély körüli park - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 39 Icon_minitimePént. Márc. 26 2010, 17:27

Kastély körüli park - Page 39 69b4faf0099f Kastély körüli park - Page 39 69b4faf0099f Kastély körüli park - Page 39 69b4faf0099f
Egy nyúzott, fáradt tekintetű férfi lép ki a kastély ajtaján, egyesen a parkba érkezvén. Kora reggel ez nem is annyira csoda, igazából elképzelni nem merte, hogy valaha is egy ilyen korán érkező diákot fog bekísérni a kastélyba, és szobába osztani. Valahogy mindenki vagy éjszaka jön meg, vagy pedig valamikor a délután folyamán, de hogy reggel fél nyolckor, az azért már kissé szokatlan ebben az intézményben. Máshol lehet, hogy ez a divat, vagy ki tudja, de itt inkább ritkaságszámba megy. Persze azért a kevésbé rémisztő oldalát igyekszik elővenni a férfi, nevezetesen Gerard Rowne Wayner, hogy utána ne titulálják közveszélyes idiótának… még. Majd később még lesz rá számtalan alkalom, hogy pszichopatának legyen feltüntetve.

A fiú alakja hamar feltűnik, de ami a legszembetűnőbb az az, hogy egy komplett bőrönd kiárusítást is rendezett a megérkezés tiszteletére. Vagy éppenséggel kiállítást, kinek melyik tetszik jobban. Annyira sokat nem kell szerencsére sétálnia, pont jó helyen pakolt le Eric, legalább egy kis reggeli tornától megkímélte a férfit ezzel, mert attól már biztos, hogy felállt volna a szőr a hátán. – Szép napot. Gerard Rowne Wayner vagyok, az iskola igazgatója, egyben a karvezetőd is. Én foglak felkísérni a szobádba, ha nincs ellenedre. És mivel miért is lenne ellenedre, éppen ezért azt javaslom, hogy induljunk, ha bármilyen kérdésed van, akkor azt útközben felteheted – rövid és tömör, lényegre törő. Tarthatna gigászi előadást arról, hogy mennyire jó az iskola, milyen jó, hogy ide jött, és mennyi szuper lehetőség van, de minek, amikor biztos, hogy pontosan ezen okok miatt döntött a fiú a Tornerans mellett? Színtiszta egoizmus, ez vall Gerardra. Na meg persze a túlzott önteltség. Erre láthatunk most is gyönyörű példát.
Vissza az elejére Go down
Eric Cade
Diák - Extremus
Eric Cade

Férfi Hozzászólások : 15
Évfolyam : Első

Kastély körüli park - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 39 Icon_minitimePént. Márc. 26 2010, 17:43

*Eric végre valahára léptek zaját hallja, persze már jóval előbb is meghallhatta volna, ha nem bambul el. Amikor feláll és megfordul a hang irányába, már egészen közel van hozzá egy férfi, tulajdonképpen pár lépésnyire. A fiú jól végigméri a kissé szigorúnak tűnő alakot, majd mikor bemutatkozik és elmondja a szövegét, amelyben az "Én foglak felkísérni a szobádba, ha nincs ellenedre. És mivel miért is lenne ellenedre" résznél a fiú felvonja az egyik szemöldökét és egy bújtatott mosolyt intéz felé.*
~ Végülis miért is lenne ellenemre, hiszen nem akárki jött ki elém, hanem maga az igazgató, ettől jobb fogadtatásra nem is számíthattam volna, de azért jó lenne, ha nem lenne elszállva magától.~*Miután befejezte a szövegelést a fiú megszólal.*
- Jó Napot! Eric Cade vagyok.*Jegyzi meg, majd elkezdi lebegtetni a csomagjait, jelezve, hogy indulhatnak.*
- Gondolom ezzel nem mondtam semmi újdonságot, de mindegy.*Jegyzi meg, miközben először befele, majd felfele vonulnak.*
- Csak egyetlen kérdésem lenne, hogy Ön tanít-e valamit az iskolában.
Vissza az elejére Go down
Anselmo Vasquez
Diák - Extremus
Anselmo Vasquez

Férfi Oroszlán Hozzászólások : 235
Évfolyam : Első
Kor : 32

Kastély körüli park - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 39 Icon_minitimePént. Márc. 26 2010, 20:53

Miss Dana


Leamortizál, leönt teával, leégeti a tö...., a bőrömet a forró itallal, és akkor még ő fogja magát, az én fantasztikus csókom után, és eltűnik. Én meg állok, mint egy hülye, és ha megkérdeznék tőlem, talán még azt sem tudnám megmondani, hogy ma milyen nap van. Még hallom az ajtó csapódását, amikor a pulthoz sietek, hogy rendezzem a számlát, busás borravalóval a kárért, és miközben fizetek, hallom, hogy újra nyílik és csapódik az ajtó. Hátra fordulok, de nem ő jött vissza, hanem egy kis tejfeles szájú hagyta el a helyiséget.
- Nem tudna gyorsabban mozogni, mint egy anyatetű? - dörrenek rá a pultosra, de amikor az bambán néz rám, hagyom a francba az összes visszajárót, és a kabátomat útközben felkapva a málnapiros ajkú, szőke ciklon után eredek. Majd megtanulja, hogy kit kell, és kit nem faképnél hagyni.

Még látom szőke haját libbenni, amikor valaki hirtelen hátulról mögé lép, és kezével befogja a száját. Egy pillanat erejéig még el is gyönyörködöm a másik tettben, megérdemli az a piszok kis boszorka, hogy jól ráijesszenek. Ez tart kábé öt másodpercig, amikor végül mégis az előbb távozó taknyos mögé lépek, a gallérjánál fogva megragadom, kezét lefejtem Dana szájáról, és arrébb penderítem úgy, hogy a kölyök a földön ki.
- Nem tanították meg neked, hogy egy lánnyal tisztelettel kell bánni? - magasodok felé, miközben hátra pillantok az ominózus lányra. - Bár, ha már neked is tette az ártatlant, barátom, még meg is értelek. De. Még egyszer bántani mered, és eltöröm a kezedet, puszta kézzel, nem fog kelleni ide pálca, vagy más fegyver - nézem, ahogyan a kölyök elkotródik, és csak azután fordulok Danához.

- Megérdemelted volna, hogy egy kicsit megszívasson - lassan odasétálok hozzá, és végig simítom ajkait finoman, majd az álla alá nyúlok. - Megérdemelted volna, főleg azok után, ahogy ma egy úriemberrel, szerény személyemmel bántál - súgom egyre közelítve ajkaihoz, de mielőtt megcsókolnám, elhúzódok.
- Most legalább megtudtad, mit jelent a perverzség. Lopakodni egy lány után, majdnem bántalmazni, és mindezt élvezni. Látod, bogaram, ez perverzség. De rólam ez nem mondható el. Nekem csak az jön be, ha a lány az örömtől sírja el magát, a többire nem vagyok vevő - lassan cirkálni kezdek körülötte, majd újra megállok előtte. - Követtem valakit régen, de nem megszállottam, csupán poénos volt felhúzni ezzel, de azt hiszem, hogy te is pont most láthatod be, milyen jó dolog, hogy van erre a dologra valamiféle affinitásom, különben most bajban lennél - elfogom venni azt a fene nagy önbizalmát. - És te ezért hálás vagy, igaz? Talán megengedem, hogy megmutasd mennyire - súgom forrón a fülébe, miközben tudom, hogy egyre inkább a bunkóságom és seggfejségem veszi át fölöttem a hatalmat.

- És bizony, addig a pillanatig, ameddig el nem szaladtál, mint egy kislány, teljesítettem volna minden kívánságodat... De aki elszalad a kihívások elől, az nem is merne olyat kérni, ami igazán jelentőségteljes lenne. Mert, aki elszalad, az nem csak csinálni nem meri, hanem beszélni sem róla, nem igaz? - kérdezem halkan, egy kis alattomos mosollyal.
Azt hiszem, Miss Szőke Ciklon sikeresen felidegesített. Ezt most felírom az égbe korommal. Az, ami az én kis Hajnalomnak nem sikerült egyetlen alkalommal sem, sőt, másoknak sem már jó pár éve, azt ez a szőke amazon röpke idő alatt elérte. Megemelném kalapom előtte, ha lenne, de így csak a bosszúság marad. A francba, velem nem szoktak így bánni.
Brávó Vasquez, mi lesz a következő? Toporzékolni fogsz? Húzd fel a kislányt, aztán hagyd a csudába, hadd epekedjen.

- Nem csak beszélni szoktam, bár sokszor a szavaknak is lehet olyan bódító hatásuk, hogy a másiknak elakad a lélegzete, aztán meg pihegni kezd. Lehet szavakkal, pillantásokkal is olyan vágyat ébreszteni a másik félben, hogy az már szinte rimánkodjon egy csókért, vagy simításért. Te ezeket, málnapiros ajkú Ciklonom, megkaphattad volna. Ma csillogóbb szemekkel lopakodhattál volna vissza hajnalban a szobádba, de te tettél róla, hogy mások előtt hülyét csinálj belőlem, és még kárt is tettél bennem, háromszor. Ha most Ludas Matyi lennék, azt mondanám, ezt kilencszer kapod vissza, de nekem már bőven elégtétel az, ha az álszerénységedet leveted, és láthatom, mennyire fog fájni a tudat, ha egyedül fekszel a hideg ágyba - néha suttogok, néha hangosabban beszélek, most játszom vele, mint teli hasú macska az egérrel. Nem vagyok már éhes, csupán játszani van kedvem.

- Nincs más hátra, mint hogy búcsúzzam ma tőled - jobb kezét kezembe veszem, és könnyű csókot lehelek rá. - Ha leveted természeti katasztrófa gúnyádat, küldj egy baglyot, és bepótoljuk a mai estét, addig pedig...álmodj rólam - súgom, és még egy gyors csókra magamhoz húzom. Nem finomkodom, csak elveszem azt, ami jár nekem. - Egy megmentőnek jár a jutalom...
És faképnél hagyom.
Nem így terveztem az estémet. Valami más volt bekalkulálva, amikor a kislány szó szerint belém botlott.
De egy alapigazságra rájöttem.
Még mindig jó seggfejnek lenni.


// Köszi a játékot, és bocsi, hogy ilyen sokáig elhúzódott. ^^ //
Vissza az elejére Go down
Lorainne Edwardson
Diák - Pugnax
Lorainne Edwardson

Hozzászólások : 11
Évfolyam : Első

Kastély körüli park - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 39 Icon_minitimePént. Ápr. 02 2010, 10:48

Kastély körüli park - Page 39 Keira-keira-knightley-11191967-100-100 Kastély körüli park - Page 39 Keira-keira-knightley-11191967-100-100 Kastély körüli park - Page 39 Keira-keira-knightley-11191967-100-100
Edward Lyons ~~
Ilyen fárasztó napok után igazából teljesen mindegy, hogy ki jön ki elém. Részemről akár még az égi tündér is jöhetne, hogy bekísérjen, vagy a hegyi troll, nem oszt, nem szoroz. A végeredmény úgyis ugyanaz lesz: bent leszek a szobában, kinyújtózhatok ágyamon – mely vagy kényelmes lesz, vagy nem –, és minden rendbe jön. Legalábbis azt hiszem. A kisgyerek érkezése így tehát mondhatni, hogy szinte megváltás, a kutyáé viszont átok – allergiás vagyok a kutyaszőrre, így eléggé kellemetlen lesz a találkozás. Kellemesen elmosolyodom, a jó modor miatt, míg a kutyára kissé erőltetettem pislogok, próbálom átütemezni magam a nem veszek levegőt életmódra, több-kevesebb sikerrel.
Inkább kevesebb, pár másodpercnyi szenvedés, és fuldoklás után feladom a küzdelmet szervezetem ellen, és mélyet szippantok az oxigénből, mely a levegő molekulái között kutatva utánuk. Allergiás reakciót még nem vált ki az affér, de ez minden bizonnyal annak köszönhető, hogy a szabad levegőn vagyunk, és nem egy zárt helyiségben. Majd a kastélyon belül már jöhetnek a tüsszögések.

– Szia. Igen, Lorainne vagyok – válaszolok még mindig mosolyogva a kérdésre, majd gyorsan hozzá is teszem – az Edwardsont nyugodtan elhagyhatod, nem szeretem, amikor ennyire hivatalosan a teljes nevemen szólítanak. – Na, igen, kezdek bemutatkozni, melynek hatására kissé el is szégyellem magam, így a pír azonnal megjelenik arcomon. Miért nem maradok inkább csendben? Ez a fiú azért jött ki, hogy nekem tegyen szívességet, és felkísérjen, erre én pedig bunkó módon rögtön azon kezdek lovagolni, hogy első alkalommal hogyan szólított meg.
– Köszönöm szépen – hangoztatom el az első hálás szavakat, amikor látom, hogy Edward eltünteti pár mozdulattal a csomagomat. Azért remélem, hogy még meglesznek, mire felérkezünk a szobába, és nem lopja el addig senki sem – sosem lehetünk eléggé óvatosak, a dolgaimat pedig jobb szeretem, ha csak én fogom meg, vagy egy olyan személy, akiben megbízom, és odaadom neki. Bár azért ennyire bizalmatlan természetesen nem vagyok, de sosem lehet tudni, hogy miféle helyre jöttem én – azon túl, hogy szimpatikus volt első ránézésre. – Tehát Presanella. Majd megpróbálom valahogyan megjegyezni, egy idő után biztos, hogy menni fog – elgondolkozó tekintettel meredek a fiúra. Ha valamit nagyon szeretnék, azt el is kell, hogy érjem, vagy ha nem… hát, megint legyőzött egy akadály. – Örvendek a szerencsémnek, Edward – én nem akadok fenn különösképp azon, hogy ugyanaz majdnem a vezetéknevem, mint az ő keresztneve, ilyen bármikor előfordulhat, véletlenségből. Nem jelent szinte semmit.

A kutya egyre kellemetlenebb, ahogyan ágaskodik rajtam, és már szinte érzem a levegőben a kisebb szőrszálakat, melyek erősen irritálják az orrnyálkahártyámat. Hálásan pillantok kísérőmre, amikor leszedeti rólam az ebet vezényszavaival, és próbálom nem a tudtára adni, hogy mennyire zavart a dolog. Hiszen csak játszani akart Apokalipszis, nem tudhatja, hogy én viszont nem tudom elviselni, betegségemből kifolyólag, ha egy kutya szórakozni akar velem.
– Eléggé korán. De hát sosem lehet túl hamar felnőni – kelek gyorsan a kutya védelmére, ha tehetném, meg is simogatnám a fejét, csak utána nem akarom magamon érezni a felfelé út alatt a szagát. Utána úgyis lezuhanyozom, ez nem kérdéses, de azért próbálom magam addig is kímélni. – Részemről mehetünk, már amúgy is kezdek kissé fáradt lenni. És természetesen előre is köszönöm, hogy felkísérsz. Magamtól nem tudom, hogyan találtam volna fel – igazgatom a hajam, hiszen immáron szabad a kezem, nem kell cipelnem a nehéz súlyokat. – Hát, esetleg annyi lenne, hogy nehéz tájékozódni magában az épületben? Merre van például az étkező, és a tantermek? – ostromlom őt nevetséges kérdéseimmel, de nem lehet egy szava sem, ő ajánlotta fel, hogy bármire szívesen válaszol.
Vissza az elejére Go down
Sárossy Kristóf
Diák - Pilluamuleto
Sárossy Kristóf

Férfi Halak Hozzászólások : 30
Évfolyam : Első
Kor : 31

Kastély körüli park - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 39 Icon_minitimeVas. Ápr. 04 2010, 21:07

[akárki]

Minden oké, csak ahogy az szokásos. Lassan kezdem unni ezt az utazásos dolgot. Mindig minden ugyanolyan. Most komolyan, mért nem próbálunk ki valami új dolgot? Küldhettek volna értem hippogriffeket, beszélő lovat vagy tökö.. vagy nem to'm mit. Idejövök, üdvözölnek, kapok valami talárt, köpönyeget, zsákruhát, akármit aztán persze beülök néhány órára, megcsinálom a balhét és már repülök is. Persze sose az én hibám. Én mindig igyekszem. Csak annyira amyennyire ő.
Nos, mert kérem szépen, az én anyám igazán mindent megtesz hogy jó kisfiút faragjon belőlem. Ja, gondolom el lehet képzelni mennyire. Bedug egy ilyen börtönbe aztán várja hogy itt faragjanak engem "úriemberré". Csakhogy ez engem valamiért nem farag meg semmilyenné. Csomagloni viszont már egész jól tudok. Egy két hónapnál tovább még sehol se maradtam meg. Hát, ahogy elnézem ezt a giccses kertet, meredező tornyokat... ez is ugyanolyan mint a többi, nem lesz ez se hosszabb. De persze, rám ne kenje senki hogy nem próbáltam meg: én itt vagyok.
Amint a lábaim szilárd talajt éreznek azonnal elengedem a két csomagot a kezemből és megjátszott fáradtsággal fújom ki a levegőt. Most meg mégis mit kéne csinálnom? Itt terem tündéranyu és megmutatja az ágyikómat? Kényszeredetten járkálok fel alá az elszórt csomagok mellett, miközben a legszebb szavaimmal illetem a helyet is, meg aki miatt itt vagyok. Na szóval akkor most jön valaki vagy önállósítsam magam? Nem mintha nem tudnám, hogy addig kéne örülnöm amíg nem jön értem valami megsárgult hapi, de mindegy.
A zsebembe dugom a kezem hogy megkeressem azt, amire most igazán szükségem van és közben leülök a füvön heverő egyik bőröndre. Az előkerült színes dobozból kihúzok egy szálat meg a vörös öngyújtót és lassan elérem hogy a füst a torkomban kígyózzon. Így már helyből jobb ez a várakozósdi.
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Kastély körüli park - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 39 Icon_minitimeVas. Ápr. 04 2010, 21:54

Hahahaha...Milyen jó is lenne, ha az ember fia, no meg leányai könnyedén tudjanak beilleszkedni. No persze van akinek ez megy, nem okoz nekik gondot, de nem is mondhatóak azok a személyek túl érdekeseknek.
Nem úgy azok, akik valami okból kicsit kilógnak a sorból. Mint ahogyan én is, a western stílusommal. Még véletlenül sem gondolná rólam épp eszű ember, hogy egy professzorral áll szemben. Inkább nézek ki egy vadőrnek, aki naphosszat bandukol a különböző lények között.
Most is az ardő felől érkezek, hosszan elnyújtott léptekkel vágok keresztül a parkon, hogy egész közel settenkedjek újoncunk mögé. Nem kell meglepődni, én már csak ilyen nesztelen vagyok, mármint ha nincs rajta csizmámon a sarkantyú. Persze az akkor nincs, ha halk akarok maradni. Ki gondolta volna...
Szóval a fiú mögé lépve figyelem egy ideig, ahogy eregeti a füstöt, majd mélyen búgó morgolódással szólítom meg.
- Szép estét...kipihente fáradalmait a cigaretta elszívásával?
Hangom telített az irónia minden egyes ékességével. Persze nem is én lennék, ha nem így lenne. Persze nem mutatkozok be, kíváncsi vagyok, hogy hogyan is reagálja le egy idegen felnőtt megjelenését.
Számomra is meglepő, hogy a felém szálló füst illata felkelti bennem a vágyat, hogy rágyújtsak. Hogy ez miért is oly érdekes? Mert lényegében nem vagyok dohányos, vagyis nem voltam. Valahogy rossz hatással van rám ez az iskola. Kikészítenek az itt élő diákok, tanárok és szép lassan a kocadohányosból függő lesz.
- Esetleg bemehetnénk a kastélyba...vagy maga mellé telepedjek? Igazán jó az idő.
Tekintetemet az égre emelem, hogy végigpislogjak a csillagokon, majd visszanézek a srácra, kíváncsi tekintetemmel, mogorva arcommal. Persze már nem mögötte állok....
Vissza az elejére Go down
Sárossy Kristóf
Diák - Pilluamuleto
Sárossy Kristóf

Férfi Halak Hozzászólások : 30
Évfolyam : Első
Kor : 31

Kastély körüli park - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 39 Icon_minitimeVas. Ápr. 04 2010, 22:23

Ja, végülis nem gond hogy már itt ülök egy negyed órája, semmi probléma. Meg tudom oldani a problémáimat magam is. Max alszok a szabadban, és? Lehet engem bármilyen ficsúrnak kezelni, előfordult már párszor, és tessék itt vagyok: nem haltam bele. Szal még tíz perc és elindulok keresni valami kijáratot, hogy minnél előbb elhúzzam a csíkot innen.
Ja, amúgy én sem most jöttem le a falvédőről, gondolom hogy nem engednek ki innen csak úgy, szóval arra az esetre marad az ittalvás. Aztán holnap kiverem a balhét, feljelentem ezeket a balfékeket vagy nem tudom és lelépek. Ja, ez így király is lesz. Csak addig ne jöjjön ide senki.
Fenébe.
A mély morgásra megfeszül minden izmom, hogy visszatartsam a feltörő lázongást. Mintha meg sem hallottam volna újabbat szippantok és később lassan kifújom a füstöt. Megvárom míg elém kerül és csak akkor mutatom bármi jelét idegesítő jelenlétének.
-'estét.
Miaf......?? A csávó nem egy öreg manus hosszú fehér szakállal. Nagy kár, pedig itt is bevettem volna a jó öreg festék trükköt. Mindegy, ez biztos nem az igazgató, valami kis mitugrálsz tanár aki ezzel a szereléssel akar bevágódni a diákoknál. Gratulálok.
-Maga meg ki?
Bökök felé egyet a fejemmel már-már az illetlenség határát súrolva. Ja, remek egy választási lehetőség, elücsöröghetek vele a csillagok alatt, vagy a kastélyban körbevezet. Na vajon melyiket választom?
-Kér?
Nyújtom felé a cigisdobozt egy mozdulattal, hogy közben a teteje is lecsússzon. Szám körül gúnyos görbület, hiszen ebből sehogy sem mászik ki jól.


A hozzászólást Sárossy Kristóf összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 05 2010, 00:23-kor.
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Kastély körüli park - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 39 Icon_minitimeVas. Ápr. 04 2010, 22:58

Na ja, jó is lenne olykor valakinél bevágódni, de azt nem nekem találták ki. Maradok inkább a magányos farkas címnél, bár szép lassan ez is megdől. Így jár az, aki feladja az elszigeteltség szépségeit egy iskola zavarodott világáért. Hát kérdem én, kellenek nekem ilyen kölkök, akik rendre az idegeimet tépkedik? Kell nekem az, hogy itt bohóckodjak vele, társalogjak, mintha minden vágyam az lenne, hogy ő itt maradjon? Hisz nekem aztán oly mindegy, nem az én iskolám, én itt csak egy "mitugrász tanár" vagyok, aki szeretne kimenekülni a világból, de nem teszi, mert tudja, hogy kötelességei vannak. De még milyenek....épp kezdek rata gondolkodni, hogy egy hosszú szakállat is növesztek, magamra öltök valami flancos gúnyát, hogy mindenki rajtam köszörülje a nyelvét. Azért előtte kikérném pár ember véleményét, nem hinném, hogy akár még Akane is pozitívumként könyvelne el egy ekkora pálfordulást, hisz aki ismer, tudja jól, hogy bizony ez a buta stílus nem a diákoknak szól, hanem csakis magamnak.
Jó jel, tud köszönni, még ha a foga között is morrantja el azt az egy szót. No és még egy értelmes kérdést is kinyög utána...Jah, hogy válaszolnom illene? Ó máris megteszem.
- Akinek önt be kell kísérnie, már ha egyáltalán szándékában áll bejöni....olyan jól elhelyezkedett itt.
Szarkasztikus mondanivalóm mögött érezhető, hogy egyáltalán nincs kedvem most itt álldogálni, pláne nem egy ilyen "illemtudó" ifjúval.
A felém nyújtott cigarettáért nyúlok, de nem egy szálat, hanem az egész dobozzal elveszem. Ha a fiúnak netán nem tetszene, s visszahúzza kezét, hogy ne tudjam elkobozni az említett paklit, előkerül pálcám csizmám szárából, s úgy teremtem magam mellé.
- Igazán köszönöm. Ne aggódjon, megkapja, csak megőrzöm magának.
Ha eddig nem is, most biztos, hogy előkerül a pálcám, hogy a fiú bőröndjeire intve azok eltűnjenek, s ha a srác nem elég szemfüles, hátsó fertályán landol, beletörve a füve szépen szabott nadrágjába, legyen annak bármilyen színe. Mert hát esze ágában sem volt figyelmeztetni. Persze ha elég ügyes, szemfüles, akkor esetleg még sikerül elkerülni eme összeütközést az anyafölddel.
- Owain professzor vagyok, a Karvezető helyettese...szedje össze magát, és indulás!
Morog a vén medve egy fiatal tanár bőrébe bújtatva.
Vissza az elejére Go down
Sárossy Kristóf
Diák - Pilluamuleto
Sárossy Kristóf

Férfi Halak Hozzászólások : 30
Évfolyam : Első
Kor : 31

Kastély körüli park - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 39 Icon_minitimeVas. Ápr. 04 2010, 23:55

Ez a kemény szöveg. Ezt imádom. Most azt hiszi hogy nagyon megmondta a frankót. Persze, ilyenkor mind azt hiszik hogy megmondják a frankót. Mert ők a nagy és okos felnőttek, annyival jobb logikával, csavartabb gondolatokkal meg ilyenek. Asszem a roxfortos manusz volt az aki ezt így előadta. Ja, amúgy nem röhögtem szembe. Még egy hónapot ki is bírtam ott utána. Hát van ilyen. Nem azt mondom hogy született bajkeverő vagyok, én egyszerűen csak szeretem ha megy körülöttem az élet. Tudod, amikor nem csak lebegsz és átéled azt, ami történik veled, hanem benne vagy és te irányítasz mielőtt valaki más tenné meg helyetted. Na szóval hapsikám:
-Ja. Végülis nem olyan rossz itt, nem? Most akkor nem élvezzük ki az időjárás gyümölcseit?
Köszönöm, köszönöm, tisztában vagyok vele, hogy mesterien tudom változtatni a skálán a modoromat. Míg a mondat elejét a leplezetlen taplóság midnen szépségével kezdem az utolsó szavak akár egy randira hívásnak is elmennének. Mert hogy pont ez a célom, nem? Mégis mi a szart akar ez a csávó, hogy édeskettesben üldögéljünk a bőröndömon a csillagokt nézve? Még a füstöt is a szájába fújjam, vagy mi volt az a vágyakozó pillantás a fűbe röpülő csikkem felé?
Ja és még én, a jófej aki megkínálom az egész dobozomat elveszítem. Nem mintha nem lenne még utánpótlás a seggem alatt de mindegy. Ha tényleg hosszabbra terveztem az itt létet lehet hogy még bajban leszek ezzel a hiánnyal.
Ez az ember meg mintha a fejemben olvasna, a bőröndömet célozza meg a pálcájával és egy szégyenletes bukás után a föld felé zuhanok. Mielőtt leesnék a fűre, tenyeremet előbb vágom le és annak a támaszából rúgom fel magam. A megsebbzett hiúságom minden dühe sötétlik az arcomon ahogy közel sétálok ehhez az idiótához.
-Jobb lesz ha leveszi a pálcáját a cuccaimról, különben nem ússza meg ezt szárazon.
Ha tényleg olyan balfék lennék, mint amilyennek gondol, most elkezdeném sorolni hogy az anyám gazdag és befolyásos személyiség szal úgy ki fogják innen rúgni mint... de persze nem. Én sokkal okosabb vagyok mint ahogy azt gondolná, szóval a pálcám lassan és észrevétlenül a markomba vándorol és nyelvem hegyén meg ott a szép kis átok.
És hogy elmondjam hogy én milyen okos vagyok még, nagyon is tisztában vagyok vele, hogy ezzel engem fognak kirúgni innen mint.... de hát nem ez a célom?


A hozzászólást Sárossy Kristóf összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 05 2010, 01:21-kor.
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Kastély körüli park - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 39 Icon_minitimeHétf. Ápr. 05 2010, 00:39

Irányítani, na persze...hát ahhoz kicsit még nőnie kell ennek a kisfiúnak, hogy túl tudjon járni az eszemen, és ő irányítson. Dörzsölt róka, akarom mondani farkas vagyok én már hozzá képest. Persze az, amilyen hangon beszél hozzám érezteti minek is gondol...na tessék, most kezdjek ki vele? Kár, hogy nem az esetem, mert különben még neki is kezdenék itt vele flörtölni, persze a szarkazmusom tágított mértékében.
- Ne nyávogjon ilyen szépen drágám, mert még a végén félreértem. Vagy a holdnak vonyít? Peche van velem azt hiszem.
Lehet, hogy tényleg itt kellett volna maradni, és beszélgetni vele, de a gond az, hogy egyik fülén bemenne, másikon ki. Vagy ki tudja...egyszer majd eldől, addig viszont marad az, amit eddig is láttam, hallottam tőle, s viszonzom az ő makacsságát, megfűszerezve a saját stílusommal.
Végignézem, ahogy levágódik, s felpattan. Nagyszerű, a mozgásával nincs gond ezek szerint. Hisz elég gyorsan termett előttem ahhoz, hogy ha nincsenek kötél idegeim, még talán hátra is lépnék egyet, de így nem. Mert hát ki is ő? Egy "KeljfelJancsi", aki csak szeretne nagyfiú lenni, de igen messze áll még tőle.
Felőlem akár az igazgatóhoz is rohanhatna azonnal. Nem igazán izgat, hogy kirúgat, nem ez a fő pénzkeresetem, s nem is verném magam a földhöz, ha nem kellene szenvednem itt. Ha legutóbb a minisztériumi felügyelőt is kis híján elküldtem a francba, egy suttyó kölyöktől talán már nem fogok berezelni.
Halálos nyugalommal nézek a szemébe, elég közelről, ha már idedugta az orrát.
- Akkor vizes leszek. Sokkal többet maga nem tehet ellenem még, de ha mégis enne valami erősebb bűbáj hát csak tessék. Azt hiszi megijedek egy átoktól? Azt hiszi félem a halált? A szenvedést? Hát téved...Nem akar itt maradni? Nem tartja vissza senki. Nem kötelező az ittlét. Menjen, ott a kapu, ha kell visszakapja a csomagját. Olvastam a kartonját, tudom, hogy sehol nem tud megmaradni....tegye ezt most is. Nincs magában kitartás. Egy nyámnyila, aki kibújik a felelősség alól. Aki a könnyebb utat választja mindig. Nem igaz?
Persze ez mind csak felhergelheti a fiút, de ha belegondol abba, amit hal, ha mögé néz a szavaknak...
- Mennyivel könnyebb egy átkot dobni egy emberre, akinek eszébe sincs védekezni, mint arra, aki pálcáját használni szándékozik. Mennyivel könnyebb kirúgatni magunkat minden honnan, mintsem beilleszkedni, és tanulni, hogy aztán sokkal erősebb mágusként nézzünk szembe az élettel, s a hozzám hasonlókkal.
Hangom most is nyugodt, s érdektelenek tűnik, miközben tudom jól, hogy minden szavamnak oka van. Mégpedig a fiú egy útra terelése, ami lehet, hogy kudarcba fullad.
- Válasszon, ki, vagy be kell kísérnem?
Vissza az elejére Go down
Sárossy Kristóf
Diák - Pilluamuleto
Sárossy Kristóf

Férfi Halak Hozzászólások : 30
Évfolyam : Első
Kor : 31

Kastély körüli park - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 39 Icon_minitimeHétf. Ápr. 05 2010, 01:19

Drágám? Mondom hogy pedofil. Meg buzi is ráadásul, bár az ilyenekből én mindent kinézek. Ha a mai előadáson nem tudott kettesben maradni egy kislánnyal, hát jó lesz neki az éjszakai járat velem. Ha anyámnak ezt a sztorit beadnám, szerintem megtörténne az az első eset, hogy ő vinni el innen.
Hehe, nem. Az ilyen sosem fog megtörténni. Meg különben is hagynám én akkor hogy egy pedofil itt maradjon a többi szerencsétlen nyakán? Hát nem ám.
Szóval a nevetségesnek titulálással is megtoldom a dühös fejet. De amie ezután jön... Komolyan nem gondoltam hogy ilyen jó estém lesz ezzel a bohóccal. Egy komplett fejmosást kapok a szemembe. Van itt szó a csávesz eltitkolt félelmeiről, hogy mennyire megrögzöttje a hatalmának arról hogy hányan csesztek már ki vele az életben és az ezektől való beteges félelemérzetéről. Meg persze a sok kis kölyökről akik gúnyt űznek a munkájából. Roppant szomorú. Lenne, ha nem így adná elő. De most komolyan, ez az élet, sajnos a felnőttek szívnak míg a fiatalok élvezik a dolgokat amíg csak lehet. Ha nem lenne ennyire nagyképű a pofa, talán még meg is súgnám neki azt a tanácsot is hogy szarjon le mindent, és élvezze az életet. Mibe fogadunk hogy inkább a tanácsomat sazrná le és tovább sajnáltatná magát? Na, pont ezért nem modnok neki semmit, csak állok karba fonott kézzel és a nyugalom szigetét varázsolom az arcomra. Ezt is csak azért, hogy megcsillogtathassam hogy bizony erre én is képes vagyok. Nem olyan nagy ügy, csak arra gondolsz hogy ha most bemosnál neki egyet tuti elkezdene vérezni. A vért meg nem bírom, szóval tessék így készül a nyugodt pofa, hogy ne röhögj az arcába.
A végső filozófálást meg se hallgatom hanem elmélyülten a csomagjaim után lépek és a pálcámmal átvéve az irányítást tovább lebegtetem őket.
-Na akkor én most megyek is, oké?
Biccentek egyet felé aztán öles léptekkel elindulok a kastély felé. Sejtem hogy nélküle nem tudok bejutni de akkor is inkább egyedül megyek el az ajtóig és ott várom meg. Komolyan mért olyan fontos neki hogy kísérgessen? Menetelés közben figyelek a neszekre, hogy követ-e vagy nem, de hogy hátranézzek... lószart.
Vissza az elejére Go down
Tayler Thor Owain
Karvezető helyettes - Pilluamuleto
Tayler Thor Owain

Hozzászólások : 1071
Tantárgy(ak) : Rúnamágia, Varázsfegyvertan, Mitológiák és Vallások tanár

Kastély körüli park - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 39 Icon_minitimeHétf. Ápr. 05 2010, 10:41

Tipikus...a kiselőadások semmit nem érnek. Tudtam én, hogy csak átmegy a hallójáratain, s semmi nem marad meg belőle a fejében, különösen, hogy el vagyok könyvelve minden féle ferde hajlamúnak. Egye fene....szíve joga, hogy azt gondoljon amit akar. Ha valakinek itt az iskolában megemlíti legfeljebb hülyének nézik. Már akik ismernek.
Összefont karokkal figyelem, hogy mit is tesz, hogy valóban el akar menni, ahogy első percben tűnik. Hogy elmegy-e, s akkor el tudom könyvelni, hogy egy vesztes, aki felad mindent.
- Parancsoljon kérem.
Vagy mégis maradt meg valami az okfejtésből, hisz befelé indul el. Modoroskodó hangvétel mögött elégedettség van, mikor látom az irányát.
Lebegtetni nehezen lebegteti a cuccát, hisz azok eltűntek még a feneke alól, s régen fent várják a pillu társalgójában, így csomagok nélkül kénytelen elindulni, még ha az irányítás átvételének képzetével is. De hagyjuk csak meg őt ebben a hitben, legyen boldog, hogy felül tudott kerekedni egy tanáron. Sosem volt célom, hogy engem elismerjenek, nem az a fontos. Mert hát mi is volt a célom, hogy ő bejöjjön, s ezt el is értem....és igen, élvezze csak az életet, amíg lehet.
Nem, nem megyek utána, eszembe sincs. Menjen csak a kis okostojás. Majd rájön, hogy kénytelen lesz hozzám alkalmazkodni. Megvárom, amíg egészen az ajtóig ér, hogy ott kellő képpen megvárassam. Én ráérek, nem hajt a tatár.
Komótosan veszem újra elő a cigarettás dobozt, amit nemrég sikeresen elkoboztam, s kiveszek egy szálat, hogy meggyújtsam azt, miután kezem fejéhez ütögettem kicsit. Mélyen beleszívok, hogy átjárja tüdőmet a nikotin, majd hosszan fújok ki a füstöt.
Csak akkor indulok el, mikor már látom, hogy az ajtót előtt áll, mellé lépek, kitárom az ajtót, majd karomat is, hogy betessékeljem, ha már méltóztattunk eljutni eddig. Persze nem lépek be én sem égő cigivel kezemben a a kastélyba, így ujjaim között elnyomom a parazsat, s a zsebembe csúsztatom a csikket, hogy később egy kukában landoljon.
- Irány a lépcső!
Ha azt hiszi, hogy nekem annyira fontos, hogy őt kísérgessem, mint egy menyasszonyt, hát elég nagyot téved. De hát ez a dolgom, ezért vagyok itt. Most kérdem én, van más választásom?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Kastély körüli park - Page 39 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kastély körüli park   Kastély körüli park - Page 39 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Kastély körüli park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
39 / 43 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: A kastély parkja :: A kastély körüli park-


HungarianForum.com | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés