Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Kék-barlang - Page 8 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Kék-barlang

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Vendég



Kék-barlang - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Aug. 29 2009, 20:24

Tekintetét elfordítja a fiú szemeiről, hiszen ő sem szereti, ha egy-egy ember túl nagy figyelmet szentel a különös ismertetőjeleinek. Egy hosszú heg, ami a homlokától egészen a csípőjéig leér, és amit a hosszú, sötét hajzuhatag jótékonyan megóv a külvilág, és a kíváncsi pillantások elől.
A sebesülés titkát csak ő, és a közeli hozzátartozói, beleértve a szülei ismerik, és természetesen az, aki ezzel, mondjuk úgy, megbélyegezte. Persze az azóta eltelt évek során a heg valamivel halványabb lett, de teljesen semmi sem tudja eltüntetni. Az egyre közeledő elföldelés viszont majd megoldja a problémát…
Igen, a család téma egy első találkozás esetében kerülendő. Nem tudhatod, melyik kijelentéseddel bánthatod meg, illetve kavarhatod fel a beszélgetőpartnered múltbéli emlékeit, éppen ezért egy szót sem ejt a családtagjairól, és egyéb hozzátartozókról.
Karjával megtámasztja magát, a barlang és a tó látványába belefeledkezve hallgatja, ahogy Krisz hosszasan mesél a tanórákról, megemlítve bizonyos Wayner professzort, és az órai történésekről.
Az említett tanórák, ellenmérgek, különböző bűbájok és legendás lények nevelése felkeltik az érdeklődését. Az utóbbi azonban némi aggodalmat ébreszt benne, aminek, ha más nem is, az egész felsőtestén végigfutó heg az oka. Mintha ez nem lenne eléggé nyomós ok …
- Nem, köszönöm, azt hiszem már is túl sokat tudok. És miből áll ez a nevelés?
Mosolyog, de ettől függetlenül az aggodalom is tükröződik az arcán.
Ezzel az egy dologgal már előre tudja, hogy meg lesznek a kis problémái, de ezt a félelmet bizonyára idővel elűzi majd a megszerzett tapasztalat.
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Kék-barlang - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 31 2009, 09:21

Kissé álmosan sétál a barlang felé. Rózsaszín csőfarmere és kék pólója kiemelik alakját, kék magas szárú tornacsukája pedig kényelmes viselet. Pont Sery stílusa. Kivéve a nadrágot. Az csak úgy felkapta. Nem is tudta hogy van ilyene. Nem reggelizett, nem szokása, csak nagyon ritkán eszik. Akkor is csak nagyon keveset. Talán ezért olyan vékony. Meg törékeny. De ez részletkérdés. Mikor a barlanghoz ér felugrik az egyik sziklára, onnan a másikra, és így ugrabugrál. Jól elvan a drága. Nem figyel arra se merre ugrik, csak az ösztöneire hallgat. Talán a sokévi fára mászás. Csobbanás. Na ennyit erről. Serenity a vízben. Mily nagyszerű. Nevetve lubickol, persze nem szívből nevet, csak úgy felszínesen. Nagy nehezen kikászálódik a vízből és leül egy sziklára. Lábait lóbálgatva, arcára tapadt hajjal, csöpögő ruhában elég érdekes látványt nyújt. De most na. Nem ő tehet róla hogy beleesett. Vagy de? Na nem az a fontos, hanem hogy szarrá fog fagyni, ha nem szárítkozik meg. Odanyúl a tornacsukája szárához, de a pálcája nincs a rekeszben. Akkor fenn hagyta. ciki. Akkor így marad, vizesen.
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Kék-barlang - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 31 2009, 09:31

*Konidik lép ki a kapun, szürke ing van rajta és egy farmer gatya. Haját néha felborzolja egy kis szellő. Csak értelmetlenül sétál miközben gondolkodik.*
~Vajon hol lehet Sery? Talán haza ment? Azt nem hinném mivel a családja... Hogy is mondjam... * Szólal meg egy új hang a fejében.* ~Te csak hallgass! Erről ne beszélj! Ne is szólalj meg!~
*Most valamilyen csobbanást hall a barlang felől. Előhúzza pálcáját és elindul a barlang felé. Olyan halkan megy amennyire csak tud nehogy megzavarjon valamit. Mikor oda ér a barlanghoz látja hogy Sery ott ül és csurom vizes.*
-Mi történt kedvesem? Tudok segíteni? Melyik varázslat kell ahhoz hogy megszárítsalak? Tudod most pont elfelejtettem.
*Ezt aközben mondja miközben oda fut a lányhoz.*
-Nincs semmi bajod?
*Kérdezi, nem bocsátaná meg magának ha Serynek valami baja esne.*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Kék-barlang - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 31 2009, 09:52

*A kiabálásra felpattan majd mikor meglátja a jövevényt vigyorogva elkezd futni.*
-Áhh segítség, meg akarnak gyilkolni, illetve szárítani, segítséééééééég.-*kiabál majd úgy ahogy van nekiugrik Koninak.*-Nyugi buzgómócsing tündérvirágszálam semmi bajom. Úsztam egy kicsit. Tudod, a víz nem harap-*mondja mosolyogva, majd karjait a fiú nyaka köré fonva, hosszan megcsókolja.*-Nagyon rég láttalak. Hol voltál?-*biggyeszti le alsó ajkát.*
*Miután elengedte visszaül a köre, és érdeklődve néz fel rá. Nem szólal meg csak ha kérdezik és rendületlenül mosolyog. Ám a szemében van valami más is. De azt nehezen észrevenni. Odanyúl a másik lábához és...pálca, remek. Bár nem sokra megy vele, mert ő se tudja hogy melyik bűbáj tudná megszárítani. Na erről ennyit.
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Kék-barlang - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 31 2009, 10:02

-Hát igen meg akarlak szárítani de nem tudlak.
*Mosolyodik el a fiú.*
-Azért nem láttál mert nagy részt a szobámban gubbasztottam. Tudod nem rég volt az az évzáró. Utána pár nappal sétálgattam a park környékén és halottam a hangod. Nem értettem hogy mit beszélsz. De még halottam egy másik fiú hangját. . Azt gondoltam hogy már nem szeretsz és ezért a szobámban voltam. Nagyon hosszú ideig. Csak tegnap mentem ki onnan. Gondoltam ma is kijövök. De már látom hogy hülye voltam. Bocsánat hogy ilyet feltételeztem. De inkább mesélj te. Neked biztos jobb történeteid vannak.
*Most Konidik visszagondol arra a napra amikor ott hagyta Seryt csak úgy a bálon.*
-Öhm... Még bocsánatot szeretnék kérni azért mert ott hagytalak egyedül a bálon. Nagyon hülye voltam. Csak mert fáradt vagyok nem szabad senkit sehol otthagynom!
*Konidik most a földre szegezi a tekintetét. Várja hogy meg bocsát-e a lány.*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Kék-barlang - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 31 2009, 10:26

*Egy röpke pillanatra megijed. De csak egy pillanatra.*
-Tényleg? Hallottad a hangom? És hol? Tudod sok helyen voltam. És nagyon hülye vagy ha azt hogy nem szeretlek. Az meg hogy beszélgetek másokkal, nem ok arra hogy azt hidd nem szeretlek oké?
~És ha rájött?? Akkor mi van? Megöl, rosszabb elhagy. Azt meg már végképp nem élném túl. Jó van nyugalom, őrizzük a pánikot ugye?~
*Elgondolkodva néz bele a vízbe, és nem mer felnézni. Majd hirtelen Konihoz fordul és megcsókolja. Nem akarja elengedni. Kétségbeesetten szorítja és minden szeretetét beleviszi ebbe a csókba.
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Kék-barlang - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 31 2009, 10:34

-Hát csak a hátsó kertnél. De már rájöttem hogy nagyon hülyeség volt. Hiszen csak beszélgettél. Ki nem szokott? Már tudom hogy te csak engem szeretsz.
*Ez a mondata utána gyengéden megcsókolja Seryt.*
-És én is csak téged szeretlek. Hiszen ki mást szerethetnék? De mesélj valamit. Mit csináltál az elmúlt pár napban? Rufust láttad? Mert én nem. Se Kumikot. Te valamelyiket?
*Ezeket a kérdéseket csak azért tette föl hogy legyen miről beszélniük. Szerette hallgatni a lány hangját. Csak hallgatja a neki szépen csilingelő hangot. Nem nagyon érti mit beszél csak hallja.*
-Tudtad hogy nagyon szép a hangod?-*Kérdezi mosolyogva.*-Nekem a hangod az ami majdnem a legjobban tetszik.
*Mikor a mondat végére ér megcsókolja a lányt. Most nem szól semmit. Várja hogy a lány szóljon.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Kék-barlang - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 31 2009, 14:54

//olvad//

*Hangosan nevet Koni kérdésáradatán, majd két kezébe veszi az arcát, és úgy válaszol*
-Nyugi buzgómócsing drágaságom. Láttam mindkettőt, és beszéltem is velük. Úgyhogy nyugi. De várj. Te mért nem mentél haza? Merhogy én mért nem az nyilvánvaló. Úgyhogy meséljél csak.-*Majd lehúzza maga mellé a sziklára, szembe ül vele, és a combjára teszi a kezét. Mosolyogva néz fel rá. Igen magasabb mint ő, meg alapból alacsonyabban ül. Így kénytelen felnézni. Pedig nem szeret senkire felnézni.*
-Amúgy képzeld. Kitagadtak. Hát nem nagyszerű. Nem kell többet hazamennem. Már csak azt nem tudom hogy suli után hova menjek. Na mindegy. Tök neki-*és valóban. Arcán ott virított egyik legszebb mosolya.
*Arra hogy a hangját szeretik a legjobban kicsit elpirul, de közben megrökönyödve néz szerelmére*
-A hangomat? Mért pont a hangomat?-*elég fura arckifejezést nyom be. Fejét megrázva helyrebillenti arcát, de nem érti továbbra se. Majd a fiú megmagyarázza neki.
Vissza az elejére Go down
Krisztyne Blackcat
Diák - Pilluamuleto
Krisztyne Blackcat

nő Hozzászólások : 907
Évfolyam : Második

Kék-barlang - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 31 2009, 15:11

[Jacquelinne]

Kriszty mostanság olyannyira magányos, ami a párkapcsolatokat illeti, hogy szerencsésnek mondhatja magát Jacquelinne, hogy a pillusnak nincsennek afféle hajlamai, melyek a vele egy nembe tartozókhoz bármiféle vonzalmat keltenének. Hisz oly mértékben belefeledkeztek egymás tekintetébe, hogy az már-már túlzásnak is mondható lenne. Na persze az is lehet, hogy Krisztyt képzelete csalja meg, mégis teljes szívéből örül annak, hogy a lány elkapja tekintetét, s nem bámulja tovább, mert kezd kicsit zavarba jönni. Bár elég könnyedén belebújik már egy fiú "bőrébe", ismeri azokat a mozdulatokat, apró mimikai fogásokat, amikkel elhitetheti, hogy ő bizony ízig-vérig férfi, vagy inkább csak az lenne pár év mulva. Most még csak olyan suhancnak mondható alakítása. De belül...belül nő, és nincs szüksége arra, hogy magába bolondítson egy lányt. Na persze nem Jacquelinne-t, hanem úgy általában.
Szerencsére a barna hajú hölgyikét jobban érdeklik látszólag az órák, azon belül pedig a kisállatok gondozása. Legalábbis kérdést tesz fel ezzel kapcsolatosan, mosolyogva. Krisz válaszra készül, de nem nagyon tudja eldönteni, hogy mit is mondjon a lányank, mert valami fura van a hangjában.
-Első évben kisebb lényeket ismertünk meg. Én egy diricawlt vettem gondozásba. Teljesen veszélytelen, nagyon aranyos jószág, és sikerült elérnem azt, hogy ne ragaszkodjunk nagyon egymáshoz.
Kicsit elkondolkodott arcot vág, összehúzza szemöldökét, homlokát ráncolja.
-Most azon gondolkodom, hogy milyen lények is voltak még a választhatók között. Ha jól emlékszem Diricawl, Imp, Mooncalf, azoknak, akik emelt szinten tanulják az Augurey-t is lehetett választani. Ismered valamelyiket már, vagy valami mással volt dolgod? Padlásszörny, vagy hasonlók?
A fura aggoldalom, melyet ki lehet érezni a lány hangjából remélhetőleg nem fog fokozódni, mert ha mégis, Krisz azonnal visszavonja ezt a kérdését, hisz nem akar ő senki magánügyében vájkálni. De ugyebár nem tudhatja, hogy történt valami a multban...


A hozzászólást Krisztyne Blackcat összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 31 2009, 15:28-kor.
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Kék-barlang - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 31 2009, 15:11

*A fiú hallgatja Seryt. A kérdésen egy kicsit elgondolkozik.*
-Hát azért mert, olyan szép. Nekem legalábbis tetszik. Az biztos hogy szebb az enyémnél.
*Ezen a kimondott gondolaton elmosolyodik Konidik.*
-Képzeld! Átmentem az összes vizsgán! Te?
*Jut hirtelen eszébe. Reméli hogy a lány is. És azt is hogy szeptembertől ugyan arra az órákra fognak járni.* -Te melyik csoportot vetted fel? Én az 1.-t. Tök jó lenne ha ugyan arra az órákra járnánk, nem?
*Feszülten várja a lány válaszát az első kérdésére. Ez látszik is rajta. A szemében látszik hogy feszült. Nem akarja hogy csak egy-két közös órájuk legyen. Kevesebbet látná mint akarná. És abba beleőrülne.*
-Tényleg mi van a barlangban? Állatok?
*Ez csak most jutott eszébe, hirtelen. De vajon mi is lehet benn? Vadállatok vagy semmi? Pár denevér vagy az egész tele van velük? Van benn kicsi patak is vagy száraz az egész. Ilyen gondolatok kavarogtak a fejében.*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Kék-barlang - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 31 2009, 16:07

*Na most hogy eszébe jutott a vizsga, elkezdte rágni a körmeit. Letette minden vizsgáját, de egyet még nem javítottak ki. Hát ez van. Nem válaszol Koni kérdésére, csak rágja tovább a körmét. Majd rájön hogy nem kéne, mert lekopik róla a fekete körömlakk. Egy kicsit megremeg, mivel a barlangban hideg van, ez az okos meg nem hozott magával pulóvert. Említettem már milyen szeleburdi? Nem? Hát akkor majd most mondom. Időközbe teljesen megszáradt. Előveszi pálcáját, és pulóverére koncentrálva magához transzportálja.*
-Első csoport.*-Nem néz Konira, nem mer a szemébe nézni, mert ha észrevenné azt a kicsiny félelmet neki vége lenne. Azt meg ugye nem akarja. Inkább lehajtja a fejét, így haja arcát eltakarja, és nadrágjára csöpögteti a vizet. Már a mi maradt benne.*
*A következő kérdésre elmosolyodik*
-Hát tudod, azért barlang. Vannak benne denevérek, bogarak, kígyók, medvék, vagy azok lehet nem csak télen. De van benne tó is, amibe beleestem. Ennyi szerintem. De menj beljebb nyugodtan, én itt megvárlak. Vagy inkább megyek.-*Áll fel*-Na jössz?-*kezd el lépegetni hátrafelé, de megbotlik egy kavicsban és hátraesik. Fejét egy kicsit beveri, majd belegurul a vízbe.*
~Na akkor most visszakapja Koni. Még hogy engem szívatni. Mikor az erdőben leesett~
Azzal a víz felszínére lebegve becsukott szemekkel, kinyújtott karokkal hullának tűnik, de egyenlőre nem mozdul.
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Kék-barlang - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 8 Icon_minitimeHétf. Aug. 31 2009, 16:43

*Látja ahogy Sery a körmét rágja. Arra gondol hogy biztos izgul, ezért nem szól érte. Figyeli hogy mikor hagyja abba. Mikor mondja hogy az 1. csoport nem néz a fiúra. Ez is föltűnik Koninak. Hiszen nem olyan figyelmetlen. Ezért már szól*
-Mi a baj? Én örülök hogy te is az első csoportba kerültél. Te nem?
*Fölhúzza szemöldökét. Nem érti hogy miért nem néz rá. Kicsit sejti hogy azért mert fél de ebben nem biztos. És amiben nem biztos azon mindig törnie kell a fejét. Ezért most ő is elveszi a tekintetét a lányról. Fölnéz az égre és megvakarja a fejét. Mikor nem tud rájönni a válaszra és visszanéz már a lány el is indult a barlangba.*
-A kígyók aranyosak. Fogok egyet.
*Ezzel ő is elindul a barlangba. Mikor Sery bele esik a tóba nagyon meg rémül*
-Neee! Most mit csináljak?!
~Gondolkozz!~ *szólal meg benne egy gonosz hangzású hang* ~Kifejtenéd?! Nem azért voltál a könyvárban hogy kiderítsd hogy mi volt a tananyag? Vagy csak az idődet loptad?! Milyen varázslattal szedhetném ki? Megvan! Nem a crispo nem lesz jó te... Ugyan miért nem? Mert csak tárgyakat lehet vele lebegtetni. Legalábbis így írták! Vagy nem?! De, de akkor mit csináljak?! Ugorj utána! De ha én is belefulladok?! Az életed árán is meg kell mentened! Igazad van~
*Ez egy másodperc alatt lepörgött a fejében. Leveszi cipőjét és ő is a vízbe ugrik. Oda úszik Seryhez. Próbálja kihúzni a partra. Nehezen ez sikerül is.*
-Ó, Sery! Az én hibám volt.
*Egy könnycsepp fut le az arcán. Még szólongatja egy kicsit.*
-Sery, ébredj! Sery!
//FAGY//
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 33

Kék-barlang - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 8 Icon_minitimePént. Szept. 04 2009, 16:54

*Naomi érkezik a kék barlang elé.Ma bitosra tudta hogy ide fog jönni,így egy feszülős fekete farmert vet fel és egy fehér hosszujjú felsőt meg egy fekete tornacsukát.Lassan megrkezik a barlanghoz,most nem fázik felöltözött rendesen,hiszen itt mindíg hideg van,bekukucskál nem lát senkit se a környéken majd bentebb lépdel hátha összeakad valakivel.De ahogy beért a barlang belsejébe nem látot senkit sem.A környezet viszontcsodás volt.szép kövek,víz,ami lanygos volt,mert Naomi közben letesztelte.Megesik a tekintete azon a kövön ami éppen rázúdolt.Még a maradványok ottvannak és a törmelékek.A lány ahogy belegondolt belenyilalt a fájdalom a térdébe.
-Áuuuh..
*Mondta majd lehajolta lábához hogy megfogja mint valami sánta róka azt csinálta.Aztán mikor elmult a pillanatnyi fájdalom,kereset egy helyet ahova kényelembe helyezhette magát,persze nagy sziklák mentességében.Átugrotta a nagy köveket,majd a vízhez egy kicsit közel leült egy sziklára,és onan bámult maga elé,mivelhogy nem tudot mit csinálni,mert nem volt társasága..*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kék-barlang - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Szept. 05 2009, 14:37

*Rufus érkezik frissen, fitten vidáman a barlanghoz. Mikor fekete nacijában és fehér rövid újjú pulcsijában meglátja Csillagvirágot mosolyra húzódik a szája. Most nem akarja őt megijeszteni, ezért hangosan köszön neki.*
-Szia, Csillagvirágom!*a köszönése olyan hangosra sikeredett, hogy még 2 perc után is a barlang Rufus hangjától vizhangzik.
-Mi újság? Hogy vagy?*kérdezi a lánytól majd odaül mellé. És lassan egy köszönő csókot ad a lánynak.*
-Ide nem nagyon szeretek jönni, mert ide csak rossz emlékek fűződnek.*mondja a lánynak, majd szemével kémleli a barlangot, nehogy még egyszer baleset történjen a lehulló kődarabok miatt.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 33

Kék-barlang - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Szept. 05 2009, 16:37

*Naomi bámészkodik magában,amikor egy hang üti meg a fülét.az a bizonyos hang nagon is ismerős volt számára,hiszen a macikája hangja volt,ami olyan hangos lett hogy a barlang vagy két percig visszahngzott is.Naomi hátraordul,elmosolyodik,örül hogy ujra találkozhat szerelmével,majd ő is köszönti.*
-szijja Édesem.semmi nincs. Megvagyok.. És te mackó?
*Majd ő is köszönés képpen lágyan megcsókolja a fiut,és átöleli,közben a mosolya az arcán van mint mindig amikor a fiuval van.*
-Hmm..rossz emlék?..Még énis?
*Tekint a fiura,közben sunyi mosoly jelenik meg az arcán.Tudja a lány hogy hogyértette a fiu a kijelentést csak Naomi kötekedett egy kicsit.*
-Nyugi macikám,nem lessz semmi gond,vigyázok.
*Bár Naomi nem a baleset mentes élettől hiresde megpróbál most téleg odafigyelni a dolgokra,közben visszahelyezkedett a pozitcijóába,átölelte a fiut,majd ugy folytatta a beszédét.*
-És mit csináltál mostanság?
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kék-barlang - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Szept. 05 2009, 17:13

-Én is megvagyok. Végül is mi lett a büntetésed az üvegházas balhé miatt?*kérdezi kíváncsian a lánytól.*
-Nem te nem vagy rossz emlék. Te vagy az életem értelme.*mondja a lánynak, amjd észreveszi az arcán a sunyi mosolyt így rájön, hogy csak kötekedni akart vele, ezért hát hogy visszaadja a lánynak a kötekedést, szomorú arcot vág és lesüti szemeit a földre.*
-De én úgy érzem, hogy te nem szeretsz engem. És nagyon unod a társaságom.*mondja a lánynak de nem néz rá, nehogy észrevegye a mosolyt az arcán amit akkor szokott kitenni ha valami nagyon nagy hülyeséget mond.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 33

Kék-barlang - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Szept. 05 2009, 17:19

*Halja a fiu szavait majd elmosolyodik.*
-Hát még nem tudom még nem szóltak.. remélem elflejtik.. bár még ilyen nem történt velem.De te ugye nem kerested meg Edwardot..?
*Néz rá kérden majd látja hogy a fiu szomoú arcot vág be,és mondja hogy Naomi nem szereti.a lány felemeili a tekintetét elengedi a fiut,majd ránéz.*
~Mii még hogy én nem szeretem? Ez gyanús..~
-Macikám,ez nem igaz én szeretlek,és nem unlak.
*Majd felemi a fejét a fiunak,és látja a unyi mosolyt.a lány megkönnyebülve vesz egy mély levegőt,majd felnevet.*
-Jolvan ügyes trükk volt.1-1
*Mosolyodik,el majd kivesz két szál cigit a zsebéből,és az egyiket meggyujtja a msáikat a fiunak nyujtja gyujtóval együtt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kék-barlang - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Szept. 05 2009, 17:37

-Áh, nem hiszem hogy elfelejtik. Bár szerintem Edwardot úgy se büntetik meg, mert biztos hogy rád kente az egészet és akkor msot ő nyugodtan, hátradőlve pihen. Te meg itt izgulhatsz. És találkoztam a fiúval és meg is verte. És mondtam neki, hogy máskor ne vigyen téged be a balhékba.*mondja a lánynak halál komolyan, bár az utolsó mondatot nem gondolta komolyan csak szeretné hogy azt tegye Edwarddal. De ezt nem mutatja ki, hogy hazudott a lánynak.*
-Tudom, hogy ügyes trükk volt, csak tudod, ah hazudok akkor mindig elmosolyodok.*mondja a lánynak nevetve, hisz lebukott.*
-Jaj, köszi. De most nincs kedvem cigizni.*mondja a lánynak. majd vissza adja neki a cigit és a gyújtót is.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 33

Kék-barlang - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Szept. 05 2009, 17:48

*Nao látja hogy a fiu nem akar cigizni a lány felhuzza a szemöldökét,majd elpakolja a cigisdobozba vissza ami meg a zsebébe kerül egyenesen.a büntetéses dologra visszatérve,mondja macija hogy megverte Edwardot.a lány mérgesen összehuzza a szemöldökét..*
-De mondtam hogy nem kel balhé..mért csináltad..? És különben is Edward nem henyerészik,hanem ő több büntetést kapott mint én mert az igazgató helyettes öcsikéje.. és.áh felesleges is mondani..
*válazolja majd felhuzza mind a két lábát,és ráhajtja a fejét szomoruan.Közbe a cigi a kezébe ránéz,majd elhuzza a száját és elolja,majd a fejét visszahelyezi.*
~tudom hogy azért tette mert szeret,de akor se kellet volna..~
*Gondolkozik el magában,majd hátat fordit a fiunak és ugy figyel,csendben,közben szomorú arcot vág.*
//Fagy Sad //
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kék-barlang - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 8 Icon_minitimeVas. Szept. 06 2009, 20:25

[Olvad Very Happy ]

*Rufus végighallgatja a lányt és észreveszi, hogy Csillagvirág nagyon mérges lett rá. Olyan dolog miatt amit Rufus csak tervezget, de még nem tette meg. Miután a lány hátat fordított neki, még egy kicsit csöndben ül, majd feláll és elkezd sétálgatni a barlangban, közben elkezd beszélni a lányhoz, aki most nagyon bedurcizott rá.*
-Áh, akkor pont azért nem kap nagy büntetés, és nem is akarják, hogy botrány legyen abból, hogy az igazgató helyettes tesója tönkre vert egy üvegházat, ezért majd csak a te nevedet fogják hangoztatni és így csak te kerülsz nagyobb bajba. És én csak azért bántottam azt a fiút, hogy megvédjelek téged.*mondja a lánynak majd magában gondolkozik tovább.*
~Na, most még nagyobb bajba kevertem magam, meg kellett volna mondani Naonak, hogy csak egy hülye terv az, hogy én megverem Edwardot.~
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 33

Kék-barlang - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 8 Icon_minitimeVas. Szept. 06 2009, 20:31

*Mérgesen tekint maga elé...Nem néz a fiura,hanem csak egy követ báűmul..*
-Igen tudom hogy csak megakartál védeni..! De Rufus én csak tudom már hogy ő is kapott büntetést..De akkor se kellet volna megverned..Na mostmár mindegy..Hagyuk ezt abba..
*Feltápászkodott a helyéről majd lassan elindult a barlang kijárata felé,keresztbe fűzött karokkal és szomorú szemekkel nézett le a földre.aztán hátranézett,látta hogy a fiu meglepődötten tekint a lányra,de Naomi megfordult,és elindult lassan kifelé..*
~Nem kellet volna otthagynom.Na mostmár mindegy..~
*Idege és szomorú is volt egyben,majd elővett egy szál cigit meggyujtotta és elkezdte szívni olyan gyorsan ahogy csak tudta hogy nyugodjon le egy kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kék-barlang - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 8 Icon_minitimeVas. Szept. 06 2009, 20:55

*Rufus meglepve nézzi végig, ahogy szerelme kisétál a barlangból és ő csak áll ott, mint egy szobor. Majd egy kis idő után Nao után fut.*
-Bocsáss meg! Csak hülyültem. Csak egy terv, hogy megverem Edwardot, de múltkor mondtad, hogy nem tehetem, ezért hát nem is tettem meg. És ahogy láttam, elég mérges lettél volna rám, ha megteszem. Bocsáss meg! Még egyszer nem csinálok ilyet!*mondja hangosan a lánynak, majd boci szemekkel nézz rá.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 33

Kék-barlang - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 8 Icon_minitimeVas. Szept. 06 2009, 21:05

*Naomi halja hogy a fiu utána fut.Ez nem lepi,meg majd mikor Nao elé áll,a lány a fiura tekint egy kicsit lángoló szemekkel.Mikor meghalja hogy a fiu csak kitalálta az egészet,mérgesen tekint rá.*
-Hát gratulálok.Örülök,kitaláltad ezt az egészet,hogy csak idegesíthess? Hát öszejött..
*Mikor a fiu boci szemekkel pillant rá,Naomi ránéz egy kicsit majd megrázza a fejét,látja hogy a fiu nem adja fel..De nem szól semmit csak maga elé bámul le a lány.És ugy nyög ki egy szót..*
-Jolvan
*Majd a földet bámulja.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Kék-barlang - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 8 Icon_minitimeVas. Szept. 06 2009, 21:36

-Nem nem azért találtam ki, hogy idegesítselek. De Edwardnak biztos elnéznéd, hogyha megverne engem. Sőt lehet, hogy neki gratulálnál is.*mondja teljesen idegesen féltékenységgel a hangjában.*
-Én egyszer hibázok egy nagyot és még se tudsz megbocsátani, de Edward bajba vitt téged, még is elnézted neki.*mondja még mindig mérgesen a lánynak majd durcásan hátat fordított neki és lassan elindult a kastély felé. Természetesen, ha a lány akarja akkor még utol érheti a fiút.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Sterling
Diák - Extremus
Naomi Sterling

nő Bika Jelige : laza csajszi
Hozzászólások : 101
Évfolyam : Első
Kor : 33

Kék-barlang - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 8 Icon_minitimeVas. Szept. 06 2009, 21:48

-mért mondasz ilyeneket?Én téged szeretlek,és nem Edwardot..És nem nénném sőt nem gratulálnék neki ha megverne hanem én folytanám meg személyesen!Mackó!Te engem még nem ismersz.Ébn is akartam balhét.Mert szeretek balhét csapni.az eddigi összes sulimból azért rugtak ki mert ilyeneket csináltam.De hogy most te ittvagy nekem nem fogok,mert csak veszekedünk miatta ahányszor ez szóba kerül..
*Látja ahogy a fiu,mérgesen hátat fordít a lánynah egy kicsit könnybe lábad a szeme,majd szipog egy sort,és elindul a fiu után,majd elékerül aztán megálitja és mélyen a szemébe néz.Majd lágyan ad neki egy csókot.*
-Neharagudj.Én TÉGEd szeretlek és nem Edwardot.És ne veszekedjünk mert az egyikünknek sem jó.Nem akarlak emiatt a hülyeség miatt elveszíteni..
*Néz a fiu szemébe mélyen,majd hátrasimitja a fiu haját,és várja hogy megbocsát e neki vagy sem.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Kék-barlang - Page 8 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kék-barlang   Kék-barlang - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Kék-barlang

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: A kastély parkja :: A kastély körüli park-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés