Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Bejárati csarnok - Page 9 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Bejárati csarnok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next
SzerzőÜzenet
Noel Landon Doyle
Diák - Pugnax
Noel Landon Doyle

Hozzászólások : 55
Évfolyam : Első

Bejárati csarnok - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Nov. 28 2009, 07:59

Ha Noahval együtt vagyok, akkor minden egyes találkozás sokkal "vidámabban" alakul. Én legalább is mindig jól szórakozom. A goromba öcsém, általában elég szókimondó és eléri, amit akar. Most sem okoz csalódást, a maga stílusában adja elő magát.
Én persze tudom, hogy a lelke mélyén igenis akar barátokat. Még akkor is, ha látszólag, nincs szüksége senkire - legfeljebb rám. Még emlékszem milyen volt régen, és arra is emlékszem, mikor változott meg ennyire. Igaz fogalmam sincs, mi készteti erre a viselkedésre, de nem faggattam soha, bízom benne, tudom, hogy oka van rá, s ha eljön az idő, akkor majd elmondja.
Kísérőinkre tett megjegyzésére, az én arcomon is feltűnik egy az övéhez kisértetiesen hasonló vigyor. Persze rajtam ez mosoly egyáltalán nem látszik utálatosnak. Sokkal inkább nevezném csintalannak, hiszen a fiúk viselkedése ... khm... elég érdekes.
Én az erőfölényünkre nem pazarolnék több szót, ez az első perctől kezdve egyértelmű volt, de ha Edward és Izzy akarja, akkor lehet még róla beszélgetni...
- Azért én elviseltem volna egy csinos lánykát...
Jegyzem meg, csak úgy mellékesen a fogadtatásra utalva. Sőt talán kettő lány kellett volna, egy nekem egy Noahnak. A srácok egyáltalán nem jönnek be, a stílusuk, meg még annyira sem, de nincs mit tenni. Egyenlőre az is elég, ha bejutunk a hidegből a katélyba. Ami mellesleg, tényleg lenyűgöző...
A szemeim elkerekednek, amikor Izzy a nevemről kezd hadoválni. Komolyan ilyen prolémát jelent, hogy ő már ismer valakit, akinek Noel a keresztneve? Ezen kissé nehezen teszem túl magamat, és persze Noah rátesz egy lapáttal.
- Fogd be Noah! A te neveden fel sem tűnne, ha lehagynák az utsó hangját! - közlöm az öcsémmel, mostmár kicsit morcosan, majd Izzyhez fordulok - Tudod mit inkább ne hívj sehogy se!
A nevemre érzékeny vagyok, az más ha összetévesztenek a tesómmal, és az is más, ha átkeresztelnek, valami teljesen másra. Ez nálam az érzékeny pont, nem tehetek róla. Ha Izzy máshogy akar hívni, akkor inkább elkerülöm a jövőben. Ki van csukva, hogy Noe-ként ismerjenek. De legalább a kastélyba bejutunk. A csarnok is óriási, valami eszméletlen. De a legjobb még is csak az, hogy itt melegebb van mint odakint. Vagy ha nem is melegebb, de a szél nem fúj.
Vissza az elejére Go down
Dorothea Bristow
Karvezető - Pugnax
Dorothea Bristow

nő Bika Jelige : Néniiii ^^
Hozzászólások : 852
Tantárgy(ak) : Számmisztika, Mitológiák és Vallások tanár
Kor : 48

Bejárati csarnok - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 9 Icon_minitimeHétf. Nov. 30 2009, 19:08

// Paolo de Sica, Dorothea Bristow //

Menet közben még mindig jól szórakozik azon, persze a fiú előtt láthatatlanul, hogy amaz zavarba jött attól, hogy ő jött ki elé a parkba. Inkább erre gondol, mint arra, hogy a diákja jól megnézte. Merlinre, mennyi lehet közöttük a korkülönbség, talán tizenhat év? Legrosszabb esetben is az anyja lehetne... Azért legyezi a hiúságát, mert hát miért ne, de ez akkor is zavarba hozta, ilyen feltűnően még nem mustrálták, annyi szent.
- Örülök, hogy örül - jegyzi meg szórakozottan. - És igen, én jöttem ki Ön elé, mert mindenki más rém elfoglalt ezen az estén - forgatja meg mókásan szemeit, arcán még egy kis grimasz is feltűnik.
Látni lehet, hogy nem igazán bánja már, hogy neki kellett kijönnie, de mióta egy helyen van, néha kicsit ellustul, és szívesebben üldögél a kandalló előtt. Tényleg ennyi az egész.
- Tényleg, hogy is mondta? Olvasott rólam? - néz oldalra, hogy lássa a fiú reakcióját, miközben gondolatban már azt tervezgeti, hogyan tekerje ki kedves unokabátyja, Todd McFarlane nyakát, ha esetleg belerajzolta valamelyik képregényébe...
Vagy csak félre értés az egész, és a fiú csak a tájékoztatóra célzott?
- Köszönöm a bizalmát - biccent megkésve a fiú felé, majd a bejárati csarnok ajtaját kinyitva belép a melegbe, majd a fiú után becsukja az ajtót, és a lépcsők felé terelgeti diákját.
- Szóval minden érdekli - mormogja, aztán nagy levegőt vesz, és gyorsan előkaparja elméje rejtekéből az ilyenkor szokásos információkat.
- A karunk a padláson található, így aztán remélem jó erőben van, mert sokat kell egy nap lépcsőznie - mosolyodik el. - De amúgy is hamar belejön, ne aggódjon. Este tizenegyig a kastély bármely területén tartózkodhat, de utána, amennyiben még nem töltötte be a tizennyolcat, a kar klubhelyiségét nem hagyhatja el - szögezi le, bár mintha derengene neki a fiú papírjaiból, hogy elmúlt tizennyolc.
- Az étkezőt, a gyengélkedőt és a közös társalgót a nyugati szárnyban találja, a többi helyiség hollétét pedig nem árulom el, jobb, ha Ön fedezi fel a kastély rejtelmeit - nevet fel vidáman. - Mi is van még? - töpreng hangosan. - Ó, hát persze! A tanórákon egyenruhában kell megjelenni, erre sok tanár érzékeny, ne adjon rá okot, hogy Önbe kössenek - tanácsolja, miközben nyugodtan halad fel a lépcsőkön.
Oldalra pillant, hogy vajon ez az információ elég volt e a fiúnak.
- Van konkrét kérdése? - kérdezi kedvesen, ha már egyszer ő vezeti fel a fiút, akkor már az elején válaszolgat neki mindenre.

// Következő hsz mehet a harmadik emeletre. ^^ //
Vissza az elejére Go down
Izzy Maddison
Diák - Pilluamuleto
Izzy Maddison

Férfi Kos Jelige : Az embernek az a sorsa, ami, és az élet különben is illúzió.
Hozzászólások : 439
Évfolyam : Első
Kor : 31

Bejárati csarnok - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Dec. 03 2009, 02:55

[Ikrek és Ed]

-Ha nem kellenek a kiskapuk, van ám itt jó nagy is. Ott ni!
*Mutat a bejárat felé, ő is megkapta, mikor jött, hogy nem kötelező neki itt lennie, akár el is mehet, hiszen ez nem egy börtön. Ha nincs neki az átkozott büdös banyája, azaz Sandy nénikéje, aki még a gettóból is kivakarja, ha ott bújik el, akkor már az első napon megpattant volna. Utána beszélgetett Owainnel, és ez sokat segített azon, hogy már nincs annyira mehetnékje. Arról már nem is beszélve, hogy talált itt egy csomó olyan őrültet, mint ő maga, és a tanári kar sem szokványos.
Noah megjegyzésén, miszerint nincs szüksége haverokra, felszalad a szemöldöke, és közönyösen megrántja a vállát.*
Jah, kérlek… nem teszel nekem szívességet azzal, hogy haverkodunk. Én csak jót akartam.
*Ennyit nem ér az az egy szál cigi, amit Noah-tól kapna, így inkább hagyja is az egészet. Az ikrek biztos jó arcok, csak neki hatalmas önérzete van, így nem fog könyörögni semmiért sem, inkább megy a maga feje után, és ott szerzi be a cigit, ahol tudja. Na bumm, eggyel kevesebb a beszerzési forrásainak száma.*
-Nos, igen. Párszor már összefutottunk Eddel, viszont azt nem állítanám, hogy túl jól ismerem.
*Noah utálatos vigyorára csak egy sejtelmes mosoly a válasz Nem fog bővebb felvilágosítást adni, simán a képzeletére bíz mindent. Mivel nincsenek gátlásai, az sem zavarná, ha azt gondolná róluk, hogy együtt kavarnak. Pedig ez koránt sincs ám így. Azért, mert egyszer megnézte, milyen a fogás a fenekén, még nem járnak! Ő amúgy sem jár soha senkivel, neki csak az alkalmi kapcsolatok jönnek be. Legalábbis, ha bárki kérdezi, ezt állítja.*
-Nem, köszi, tartsd meg magadnak…
*Újfent hárítja a cigi kínálást. Kicsit megsértődött, hogy nem vették be a cigielkobzós prefektusos szövegét, így már csak azért sem fog kérni egy büdös szálat sem. Az igaz, hogy a kezét a háta mögé dugja, és ott szorongatja, nehogy belecsapjon az ezüst tartóba, de ha belefeszül, akkor sem fog venni belőle.*
-Merlinre! Nem azok vagytok, aminek látszotok? Azt ne mondd, hogy animágusok vagytok! Akkor tényleg futva fogok menekülni!
*A többi annyira nem számít, csak ne öltsenek állat alakot, hiszen erős állatfóbiája van, így szó szerint visítva rohanna a szobájába, ha valamelyik srác átváltozna. A kacsintásra mindössze egy grimasz a válasz, hiszen még mindig a mókus bőrben ugráló Noah lebeg lelki szemei előtt. A kézszorítástól ugyan nem roppan össze, de azért az erőfölény az nem kétséges. Persze attól ő még szemtelen marad, legfeljebb jól megverik. Nem először történne vele ilyesmi.*
-Nem, én nem vagyok betanított hajbókoló prefektus, viszont a fülig érő vigyor az garantált nektek. Na nem most, majd ha elmegyek!
*Ő jól elszórakozik magában is, nyomja a béna poénokat, és közben Edet legyezgeti maga körül, mint egy hibbant legyet, aki nem tudja eldönteni, hogy belefulladjon-e a tejbe, vagy sem?*
-Csinos lánykát? Még miattad sem fogom átoperáltatni magam!
*Noel kérésén jót röhög, és elképzeli, ahogy Eddel karöltve tipegnek tűsarkakon az újak elé. Amúgy sem valószínű, hogy még egyszer hajlandó lesz köszönteni bárkit is, úgyhogy felesleges pénzkidobás lenne.*
-Hűha Ed! Micsoda gyilkos tervek! Az ásás nem gond, megoldom pálcával.
*Cinkosan vigyorog, és lehet hogy nem elit helyről jött, de egy gyilkosság azért már az ő erkölcsi normáiba sem fér bele, úgyhogy csak viccel.*
-Dehogy jó ez nekem! Ed, mondta valaki, hogy nem szeretem, ha kínoznak? Most nézz rájuk, mindenki élvezné!
*Mondjuk Noel nem tűnik olyan keménynek, mint Noah, egészen addig, míg nem kezd el szórakozni a nevével. A durcán meglepődik, hiszen ilyet ő is szokott, és ettől nem is csinálhatná szebben.*
-Nyugi, ki fogom bírni. Sőt, ha nem kell kimondanom, még könnyebb is lesz.
*Mivel úgyis csak pá ember viseli el, így azon sem csodálkozna, ha Noel megkérné arra, hogy egyáltalán ne szóljon hozzá. Többek között ebbe sem fog belehalni.
Közben Ed már a vállába veri az orrát, így csak felvont szemöldökkel néz hátra, majd szépen elirányítja maga mellé. Ennyire tényleg nem lehet szerencsétlen. Tényleg eszébe sem jutna, hogy esetleg nyomul rá… áhh… az teljes képtelenség lenne.*
-Igen, született prefektus vagy! A szabályokat meg fontos hogy tudd, mert mit szegnél meg, ha unatkozol? Majd segítek, hogy minél több menjen egyszerre. Viszont ezt is csak ésszel szabad, hiszen a végén még kicsapnak minket.
*Ha nem Sandy néni várná kint, akkor nem zavarná, de előle aztán nincs menekvés. Azon csak röhög, hogy kinevezték facsemetének, öntözni, meg trágyázni akarják.*
-Az nem baj, csak fészket ne rakjon rajtam semmi, meg kutya se jöjjön a közelembe!
*Szép látvány lenne egy visítozó fa, így inkább a többiek után caplat a kastélyba.*
Vissza az elejére Go down
Edward Lyons
Prefektus - Pugnax
Edward Lyons

Férfi Szűz Jelige : Az ördög elcseszett kisöccse
Hozzászólások : 682
Évfolyam : Első
Kor : 29

Bejárati csarnok - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 9 Icon_minitimePént. Dec. 04 2009, 00:38

//Ikrek, Izzy//



-Minek is…*Sóhajt fel, ő kimondottan elüldözi az embereket, avagy tesz róla, hogy ne kedveljék. Tényleg szinte senki nem jut el odáig, hogy egyáltalán meg akarja ismerni – nem véletlenül. Utálja azt is, hogy Noahék ikrek…mindig azt mondja, hogy nincs szüksége senkire, de tudja mennyivel könnyebb lenne, ha Mickey még élne, ha ők is együtt jöttek volna tovább, ebbe az iskolába, akkor most rengeteg haverja lenne, ontaná a poénjait és a hülye ötleteit, együtt Mickeyvel mindenféle hülyeséget szervezne, és lehet…még az is lehet, hogy olyan menő lenne, mint annak idején együtt voltak azok. Veszett ügy… Gyorsan kiűzi fejéből a gondolatot, lassan megtelik a mire nem szabad gondolnia fiókja és kicsordul az a rengeteg elfojtás…*
- Úgy van, ahogy Izzy mondja. *Tulajdonképpen csak kétszer találkoztak, közvetlenül egymással még nem is beszélgettek. Oldalt pillantva látja, hogy Izzy húzza a keményebb fél agyát, neki meg tulajdonképpen teljesen mindegy mit hisznek, úgyhogy vállatvon és inkább arra koncentrál, hogy ne köhögjön fel a dohánytól megint. Siker…egészen hozzászokik a beszív, kifúj mozdulathoz, meg az értelmetlen nikotinfogyasztáshoz, ami ezzel jár.*
- Ahogy ti sem, hogy mi kik vagyunk.*Jegyzi meg, kifejezéstelen arccal, kedvére való lenne a gondolat, ha velük is el tudná hitetni, hogy féldémon. Mondjuk egyesek bizonygatás nélkül is elhiszik.*
-Szuper, én is ezen a véleményen vagyok. *Ért egyet Noahhal. Mosolygott volna rá valaki az első napon és inkább a börtön. Ha úgy vesszük csomó mindenben egyetértenek Noahhal. Nem kellenek se barátok, se nyálasan vigyorgó, bájolgó szívélyes emberek. Vagy ő nem ilyen elvetemült?*
- Ez van, ezt kell szeretni. Majd ha felértünk benézhettek a tyúkólba. *Kedves, előzékeny, illedelmes fiatalember. Szerinte a lányok csak kotkodácsolnak és tojásokat tojnak…Neki meg jó lesz majd néha tenni a tojáscsinálás érdekében, ha már kakas, csak eddig kissé magányosan kukorékol.*
-Kérsz az enyémből? *Kérdezi Izzyt, igazából nem érti ezt az egész név meg cigi vitát, neki fontos, hogy a világ végtelenül egyszerű legyen. Pontosabban, teljesen kényelmetlen túlbonyolítani a dolgokat és az ilyen viták is rengeteg erőfeszítést igényelnek. Ha meg Izzy nem kér, a világ nem dől benne össze, nem fogja nővé operáltatni magát, sőt tőle le is Eduardózhatnák. Egyedül cukorborsónak ne hívja senki, esetleg cunculinak, meg ilyesmi. Különben bírná, ha animágusok lennének, medvévé változnának, ő meg kipróbálná milyen lenne medvegelni…*
-Miért, te az vagy? *Éniskar kép, de csak egy pillanatig, aztán megint az undok faarc, mindenesetre azt nem tudja, hogy Izzy fél az állatoktól, a mókusos dolognak volt csak tanúja, de akkor azt gondolta ennyire nem lehet valaki, mert nem ismeri ugye, a varázsfegyvertanos órából sem esik le neki – ja mert azon bealudt. Mindegy, nem tudja. Mindestre az ő fejében pont a mókus jelenik meg…Vörös, lompos, Izzy, mint mókus. Betanított mókus, prefektus. De hogy az ő kezébe hogy került ez a poszt, azt még mindig nem érti, mindig pont ellentétesen táncol, mint ahogyan fütyülnek neki.*
-Ne menj el Izzy, teljesen zavarba jönnék *Ezt a legyezgetés közben mondja.*
-Mivel én minta prefektus vagyok, akit természetesen betanítottak, azt is tudom hogy kell állni, ülni, enni és aludni jó példát kell mutatnom. Az egyik ilyen, hogy ne menjenek el a hatásomra. Szívj inkább egy kicsit, aztán jobb lesz. Ha nem, minden folyosón van wc. *vagy csak ő érti félre a poént? *
-Ne is változz csajjá, nem lenne könnyű elmenni…*Jegyzi meg, de tök komoly képpel ontja a hülyeségeit egyébként, szerintem nincs is humorérzéke és az egészet a kisujjából szopja, menet közben.*
-Viszont…miattam? Ha megengednéd hogy megfogjam a melled tök jó lenne. Eddig az összes csaj pofonvágott, akinél próbáltam. *lehet gyűjteni fogja a neveket lassan.*
-Szóval, ha valaki úgy gondolja igazán megtehetné nekem ezt a szívességet…*Vajon komolyan mondja? Eghen, valószínű…*
-Szuper, én meg szadista vagyok, szólj, ha szükséged van valamire. *ÁÁÁ, most tényleg csak viccel. Remélhetőleg…nem, lehet, hogy nem viccel. Nála nem lehet tudni. Csak szegény ikrek. Ez ám a jó példa…*
-Mindet meg akarom, óvatosan, persze. Ha kicsapnak *Nyissz, elvágja a torka előtt az ujját. Nah, este van, elhúzza az ujját a torka előtt. Különben tényleg, vagy meghalna, vagy átváltozna egy kicsit…mert vissza nem menne a vesztőhelyére, szóval nincs valami sok lehetősége.*
-Eddig egész jól állok, asszem. *Hajólopás, borlopás, éjjeli garázdálkodás, órai rossz magaviselet. Habár, ha úgy vesszük elég gyenge…*
-Bár éppen elkéne egy fincsibb gikszer. Majd visszatartjuk a madarakat meg a kutyákat. Nem leszel letojva. *Óvatosan megveregeti Izzy vállát, ő majd megvédi, izéé, nem szállna rá senkire különben, nem igazán vallogat önmagának önmaga fura viselt dolgairól. Lehet lassan antiszexista lesz és feladja egészen ezt az értelmetlen harcot a hormonjaival.*
-Itt van a Táncmágia és a Varázsfegyvertan terem, fentebb, az elsőn is vannak termek, de ott nem nagyon lesz órátok, legalábbis nekem eddig nem volt, a másodikon pedig a számmisztika terem, meg a tanári van. *S meg is érkeznek oda, miközben ő zavartalanul magyarázgat.*


// szerintem mehet a másodikra//
Vissza az elejére Go down
Dorothea Bristow
Karvezető - Pugnax
Dorothea Bristow

nő Bika Jelige : Néniiii ^^
Hozzászólások : 852
Tantárgy(ak) : Számmisztika, Mitológiák és Vallások tanár
Kor : 48

Bejárati csarnok - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 9 Icon_minitimeVas. Dec. 06 2009, 23:33

[Nadia Oronar, Dorothea Bristow]

Menet közben azért megnyugszik, hogy a lány nem magában beszélt. Van elég csodabogár itt az iskolában, egy láthatatlan barát már tényleg nem hiányzik. A bejárati csarnokba lépve lelassítja lépteit, hiszen nem kell sehová sem szaladniuk, hagyja, hadd nézelődjön kicsit a lány.
- Nos, Miss Oronar, ahogy látja, ez a bejárati csarnok - mutat körbe finom ívvel. - Arra felé - mutat egy ajtó irányába -, találja meg az alagsort. Ott lesznek majd a bájitaltan és átváltoztatástan órái - szépen lassan sétálni kezd felfelé a lépcsőkön.
- Mivel úgy tartják, hogy a Pugnax karba a harcos diákok kerülnek, ezért jó kondiban is kell lennünk, így a mi klubhelyiségünk és a hálókörletek a padláson vannak, és addig bizony sok lépcsőt kell még megmásznunk - mosolyog a lányra. - De ne aggódjon, hamar bele fog jönni, egy-két hét, és meg sem fogja érezni, hogy fárasztó lenne napi több alkalommal fel és leszaladnia - azért ebben volt egy csepp irónia is, de semmiképpen sem a rosszindulatú fajtából.
- Szóval, akkor a szabályok - bólint. - Ha még nem töltötte be a tizennyolcadik életévét, úgy tizenegy óra után már csak a klubhelyiségében tartózkodhat, azon kívül nem, különben büntetés jár érte. És higgye el, akkor jár jobban, ha én kapom rajta kihágáson, nem pedig egy másik tanár - néz figyelmeztetően a lányra. - De folytatom tovább. Tanórákon talárban köteles megjelenni, a tanárok többsége érzékeny és elvárja a kifogástalan öltözéket. Ne vonjanak le emiatt pontot magától - inti a lányt. - Más különösebben fontos dolog nincsen, azt hiszem. Ne keveredjen bajba, rendesen írjon házit, érezze otthon magát a karban, és próbáljon meg beilleszkedni - még mindig mosolyog, úgy látszik, valami nagyon komoly dolognak kell történnie ahhoz, hogy ő komor legyen.
- Van esetleg valami más kérdése is? - néz kérdőn, miközben az utolsó lépcsőket megtéve felérnek lassan a harmadik emeletre.

// Nadia, mehet a harmadik emeletre a hszed. ^^ //
Vissza az elejére Go down
Joshua Notte
Diák - Pugnax
Joshua Notte

Hozzászólások : 10
Évfolyam : Első

Bejárati csarnok - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Dec. 10 2009, 14:17

Fogadómnak

Merlin szakállára, miért nem mondták nekem, hogy erre ilyen hideg lesz? Azért ez mégsem Kalifornia, itt nem simítja a bőrömet az a lágy szél és a lányok sem rohangálnak bikiniben, francba...


Csak most tudatosul bennem, hogy apám hová is száműzött, büntetés címszó alatt. A várakozás és a hideg egyre jobban elveszi a kedvemet, úgy érzem, hogy nem bírom tovább egy szál bordó pulóverben és egy vékony farmerban. Az első dolgom az lesz, hogy beszerzek egy kabátot és valami melegebb cipőt. Lepillantok a cipőimre, s be kell látnom, hogy a kínai gumiból készült egyszerű, fekete tornacipőm itt nem fogja megállni a helyét, ilyen időjárási körülmények között biztos, hogy nem.

Újra toporogni kezdek, azt is hihetnék, hogy komoly sportoló vagyok, s éppen az edzés előtti bemelegítést hajtom végre. Körbepillantok, látok egy csoport diákot, úgy tűnik, hogy ők nagyon elvannak maguknak, gondolom, hogy nem ők a fogadó bizottságom. Aztán, feltűnik egy közeledő alak, egész szimpatikus forma, bár lerí róla, hogy valamiféle komoly szervezet tagja.

- Szevasz - kapom el a kezét , s megrázom lazán, ahogy Kaliforniában szokás, majd elengedem, s próbálok figyelni rá.
- Pref...micsoda? Prefektus?? - Kicsit meglepődöm ezen, mivel még sosem találkoztam prefektussal és ez a szótáramban nem jót jelent. Szóval eddig volt szimpatikus az arc, mert a prefektusi rang nem jót sejtet. Ettől függetlenül nem bélyegzem meg, hisz ki tudja, lehet, hogy nem lehet ráhúzni a sablonos jellemzőket.
- Josh vagyok, Joshua Notte, de szólíts csak Joshnak, mert az rövidebb és általában csak erre a névre hallgatok. - vigyorgok rá, majd elindulok utána, s pálcám segítségét használatba véve magam előtt lebegtetem a csomagjaimat. Menet közben a tekintetem ide-oda jár, hogy ismerkedjek a környezettel, s eközben olyan információk ütköznek a fülemnél, amiket nem szívesen engednék be fejem tárházába.
- Micsoda? Talár? Na, de egyenruha azért nem kell, igaz? - kérdem, s még egy mosoly is megül az arcomon, valahogy nem akarok hinni a szavainak, úgy érzem, hogy ez az egész csak egy vicc. Közben lépkedek utána, immár a kastély folyosóin, s meg kell jegyeznem, hogy ha nem is annyira otthonos, igen gazdagon felépített lakrésznek tűnik.
- Amúgy abból nem lesz gond, hogy 17 évesen kerülök az elsősök közé? Tudod, magántanuló voltam, csak apám találta ki, hogy ide jöjjek és nem szeretném, ha bekategorizálnának kis mazsolának. - vigyorogtam rá, s követtem tovább, hagytam, hogy elvezessen a hálókörletem felé.
Vissza az elejére Go down
Konidik Longin
Prefektus - Pugnax
Konidik Longin

Férfi Szűz Jelige : Ki korán kel, az vagy pék, vagy hülye.
Hozzászólások : 1280
Évfolyam : Második
Kor : 31

Bejárati csarnok - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Dec. 10 2009, 15:01

Neked

*Laza kézfogás, vagy is laza csávó. Legalábbis remélhetőleg. Vagy talán az, nem is olyan jó?*
- Persze, prefektus.
*Mosolyodik el, és úgy mondja, mintha ez teljesen hétköznapi lenne. Bár neki már az. De azért biztos szívesebben megy föl a szobájába egy prefektussal mint a Karvezetőjével, vagy karvezető helyettesével, bár ki tudja.
~Szóval Josh~
*Mosolyognia kell. Nem is sejtette hogy talárban kell járni órákra. De az ő dolga hogy mindent megmondjon.*
- Talár kell órákra, igen. ez végül is az egyenruha, de csak is órákra kell abban járni, egyébként akármiben lehetsz. Bár én javaslom, télen a melegebb ruhákat.
*Tél... Pfujj! és mégegyszer Pfujj! Bár van benne jó is, egy kevéske. Már beérnek a kastélyba mikor eszébe jut valami.*
- Hoppá, elfelejtettem! A prefektusaid: Edward Lyons, és én, vagy is Konidik Longin, a karvezetőd: Dorothe Bristow, a karvezető helyettesed pedig: Patrick D. Poynter
*Megint mosolygásra kerül a sor. Mazsola? Hiszen Konidik tizenhét éves, és ő már másodikos! És akkor még Josh a mazsola?*
- Nem, egyáltalán nem te leszel a mazsola, de itt nem is nagyon ilyenek a diákok. És még pár fontos információ:
A gyengélkedő, és az étkező, a nyugati szárnyban van, ezt jobb ha tudod, nehogy éhen halj, és hogy tudd hova kell menned ha komolyabban megsérülsz. Akkor a másodikon van a tanári. Az első emeleten van a Mitológiák és vallások terem illetve a Krisztalográfia terem. A második emelten van, a tanárin kívül a számmisztika terem is. A harmadik szinten van az illúziómági tanterem, a Sötét Varázslatok Kivédése tanterem és a mágiatörténet tanterem. Ezt jobb ha tudod, valamint a déli toronyban van a Bűbájtan terem, a mágusirodalom terem és a dalmágiaterem. És az alagsorban van a bájitaltan terem és az Átváltozattástan terem. Ezek a termek. A többit föl lehet fedezni, de csak is tizenegy óráig kóborolhatsz, különben büntetés jár. Tizenegy után csak és kizárólag a klubhelységben lehetsz. A padláson van, a pugnax kar "birodalma", majd hamar megszokod a lépcsőket, egy-két hét. Szerintem induljunk.
*Azzal elindul, a sok-sok lépcsőn, föl a padlásra Miközben hátra-hátra pillant, hogy jön-e az új diák. Majd eszébe jut még valami.*
-A Kopsenni nevű, végül is szobába fogsz lakni, ahol lesz egy saját szobád.
*Kettővel arrébb mint Konidik. Megint elmosolyodik, mert emlékszik milyen volt a szobája mikor megjött, és milyen most...*

//Következőt a harmadik emeletre!//
Vissza az elejére Go down
Vendég



Bejárati csarnok - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 9 Icon_minitimePént. Jan. 08 2010, 22:11

* Újabb frenetikus nap vége közeleg így nyolc óra után pár perccel. Végre megint eltelt egy újabb unalmas nap. Új áldozat után kell néznem, mivel az orosz gyereknek elfogytak a ruhái... ... ... Pech. Csak ha tudnám hol kereshetném. Bár... Talán azt a signus vagy milyen csajt kéne. Áhh a végén még visítás lenne ha elvinném a Hello Kittys tangáját. De a nagyobb kérdés az, hogy miért van egy ajándékcsomag szép vörös szalaggal átfonva a szobámban Daeronnak címezve. Lehet, hogy abban az elmebeteg időszakomba vásároltam, amikor mindenkihez kedves voltam. *
~ Fura az élet. ~
* Többször is alátámasztották már eme gondolatomat. A bejárati csarnok előtt sétálok el, nincs sehol semmi, és senki. Mindegy is, inkább megyek a presszóba, veszek egy zacskó ropit, meg egy colát, aztán megpróbálok bebuherálni egy tv-t -már ha tudják mi az- és megnézem valamelyik szappanoperát. Azokon úgyis jobb röhögni, mert irreális dolgok vannak benne.
Csak egyetlen egy gond van így tél közepén. A kabátom, sapkám, sálam, kesztyűm, és snowboard bakancsom a szobámba van. Meg mondjuk egy szánt, és pár huskyt is elfogadnék, akik elhúznak a presszóig. Hiába tél van.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Bejárati csarnok - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 9 Icon_minitimePént. Jan. 08 2010, 22:26

*Olyan a napod, ahogy indítod mondásra csak kecsesen felhúzom a szám, mintha most ismerkedtem volna meg a kollagénnal. Nem, szó sincs arról, hogy magamban beszélek, szimplán dühös vagyok Cathyre, meg a szindrómáira. Kemény, zord télben kellett elmennem vásárolni, hogy legyen mit felvennem másnap, s arra nem is merek gondolni, miként tornyosodik ruháim tömkelege White szobájában. Csak azt nem értem, miért pont engem szúrt ki a szivatásra.
Mélyeket sóhajtozva baktatok a kerten keresztül, tettem egy kis kerülőt, hogy vad köhögésemet fokozzam egy cigaretta elszívásával. Az esti tervem nem más, mint egy bögre meleg tea, meleg takaró és egy kalandregény. Ha holnapra se múlik el, s manduláim mérete megint megszégyeníti a kastély legmagasabb tornyáét - irány a gyengélkedő.
Kezemben két táskát cipelek. Az egyikben egy barna bársonynadrág - csak azért vettem meg, mert le volt értékelve, különben felgyújtani valónak tartom a bársonyt. A másik egy fekete farmer, végül egy kötött póló. Télre ennyi elég. Kedvenc ingeimnek a karácsonyi egyszemélyes vacsorámnál rég búcsút mondtam. Nem kellett volna belépnem a bejára ajtón, ugyanis egy szép, szőke, magas leányzó suhant végig előttem, pont céltávolságban. Ha megfelelőek a reakcióim, még időben vághattam volna hozzá kezeim tartalmát. Füstölő fülgödrökkel és halálos nevetéssel indulok meg felé, hozzávágva bal kezem tartalmát, ami sikeresen eltalálja Cathy hátát.-
-Te vipera!!! Add vissza a ruháimat, vagy széttéplek!
*Ordítom neki vadul, ujjaim görcsbe rándulva fonódnak a pálcára, melyből jelen pillanatban, szívesen lőném ki a robbantó átkokat. Ha ez a liba nekem magyarázkodni kezd, első dolgom lesz ráküldeni egy Infero-t.*
-Kémkedsz utánam?
*Vinnyogok megint hisztis libaként, de a vérbosszú volt az újévi fogadalmam. Tekintetem végigsuhan a termen, egyelőre nincs szemtanúja a készülődő vérfürdőnek.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Bejárati csarnok - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 9 Icon_minitimePént. Jan. 08 2010, 22:51

* Sétálok, sétálok egy kis… … … Táska hátba vág. Meglepődötten pillantok hátra, ahonnan a támadó eszköz irányát vélem. Valami visítást is hallok. A lehető legrosszabbra készülök fel, amikor végre megpillantom, hogy ki az, aki ilyen gazságot elkövetet ellenem, de… *
~ Ohh, ez csak Daeron. ~
* Megnyugodva fújom ki a levegőt a tüdőmből. Feltűröm a pulóverem szárait, és keresztbe fonom a karjaimat. *
- Hallottál már arról, hogy a magnéziumot adnak az idegbetegeknek?
* Talán kicsit pimasz vagyok, de hát tőlem mást nem lehet várni. Tekintetem a felém dobott –mint kiderült- táskára terelődik. A kíváncsiság nagyúr, így leguggolok a táskához, és beletúrok, hogy mi van benne. Tekintetem egy kicsit megemelődik, amikor két ujjammal előszedem a táska tartalmát. Szemem elé került hajamat a fülem mögé tűröm, és megrökönyödve nézek a barna bársonynadrágra, amit a bal kezemmel tartok. *
- Ugye ez most csak valami vicc?
* Teszem fel a kérdést, Daeron kérdése után. Még, hogy én kémkedni? Akkor nem tudnál róla. Inkább visszateszem –illetve visszaejtem- a táskába a nadrágot. Nem hittem volna, hogy ilyen ízlése van. Még jó, hogy általában sötét volt, amikor vittem a cuccait. *
- Amúgy nem kémkedek utánad. Van jobb dolgom is, mint azt lesni, hogy melyik pillanatban mész el wc-re, vagy, hogy mennyi sült krumplit eszel az ebédnél.
* Készségesen válaszolok a kérdésére egy zavart fejrázás keretén belül. A táskára esik a tekintetem, és egy pillanatig elgondolkozok, hogy rúgjam, vagy dobjam-e neki vissza. Végül a dobás mellett döntöttem. Nem fogom feleslegesen tönkre vágni a bokámat. Lehajolok a táskáért, majd felemelem, és két kézzel vágom vissza a táskát. A végén még új sportágat fedezünk fel, itt a bejárati csarnokban. *
- Vásárolni voltál, vagy csak a szüleid küldték karácsonyi ajándékba?
* Nehezen tudom elképzelni, hogy egy átlagos tizenéves srác farmer helyett bársonyba öltözködne. De hát, ahogy mondani szokás, ízlések és pofonok… Esetenként hátba dobás. *
Vissza az elejére Go down
Vendég



Bejárati csarnok - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Jan. 09 2010, 16:08

*Átfagyott ujjaim még mindig ragaszkodnak a pálca szorításához, pillantásom egyetlen percre se feledkezik bele Cathy alapos szemmel tartásába. Nem szimplán dühös vagyok, egyszerűen eljött életeben az a pillanat, amikor bármit meg mernék csinálni, s szembe mernék nézni tettem következményeivel. Hihetetlen, hogy ez a nőstény állat csak úgy keresztülnéz rajtam. Legalább annyi büszkeség lehetne benne, hogy ne adja itt nekem az ártatlant. S azzal, hogy a fején lelógó sörény szőke, alaposan megerősíti egyes dolgok iránti felfogásomat. Még innen, messziről is belepillantok szemeibe. Ajkamat szólásra nyitom, de végül nem tudok egyetlen fenyegető szót kinyögni. Meg kéne őrizni hidegvérem? Soha, hiszen ezért kerültem ebbe a házba. Bosszúállás, harag, Extremus. Ez a liba is egy levegőt szív velem, de jobban járt volna, ha Tornerans falai helyett egy gumiszobát látogatna.*
-Igazán visszaadhatnád a ruháimat.
*Nézek rá lesújtva, haragos hangnemben megszólalva. Fejemet lemondóan csóválom meg, épp arra készülök, hogy pálcámat visszanyomjam nadrágomba, mikor a táska, melyet az imént eldobtam, alaposan pofán talál. Beleharapok alsó ajkamba, majd halkan, alig hallhatóan mormolom egyik kedvenc varázsigémet Cathy felé.*
-Infero!
*Pálcám hegyéből vékony kötél röppen ki, de ahelyett, hogy ezt a...ezt a...lényt találná el, a felfelé vezető lépcső alsó korlátjára tekeredik. Figyelmeztető lövés, félő, hogy iszonyatos dolgot csináltam volna Cathyvel, ha most elesik. Arrébb rúgom a lábamnál heverésző szatyrot, mit sem törődve ruháimmal, az egyetlen célom, hogy White alaposan megszívja.*
-Csillagom elő a pálcát! Párbajozzunk! Itt és most!
*Írok le kezemmel egy kört, s kénytelen vagyok még egyszer körbenézni a csarnokban. Ha gyors vagyok, senki se veszi észre. Ha ügyes vagyok, senkinek se tűnik fel, hogy Cathynek nyoma veszett. A kémkedéses válaszra felháborodottan pillantok fel a csarnok tetejére.*
-Szánalmas vagy....
*Én is az vagyok, de a világon létező összes dolog közül ez az egy érdekel legkevésbé.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Bejárati csarnok - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Jan. 09 2010, 16:40

*A felszólításra kicsit felvonom a szemöldökömet. Oké, hogy extremusosok vagyunk, de azért a „Kérem szépen” és hasonló szavakat igazán használhatná. Legalábbis addig biztosan nem fogja visszakapni a ruháit, amíg ennyit meg nem tesz. Most komolyan belehalna? A tekintetét elnézve igen. Cöh, tipikus férfi.*
-Amíg annyit nem vagy képes mondani, hogy kérem, addig ne várd tőlem, hogy bármiben is segítsek, vagy visszaadjam. És én még bocsánatot akartam kérni tőled.
*Hoppá, ez kicsúszott, de van ilyen. Talán megjön az esze ettől, vagy ha nem, akkor még elordítozhatunk egymással itt a csarnokban. Maximum, hogy ha valaki erre jár, akkor valami brazil szappanoperát láthat majd, de az élet kemény.
Viszont egészen jól célzok, mivel az a táska, amit Daeronnak dobtam pont arcon találta.*
-Hupsz, megadjam Paris Hilton plasztikasebészének a számát?
*Talán egy kis kar implantátumot is elvégezne. Azonban ajánlatot már nem tudok tenni, mivel egy kötél szállását vélem felfedezni. De a kötelek nem felém repülnek, hanem a lépcsőkorlátnak. Aha, ezt hívják szerencsének. A figyelmemet eltereli az arrébb rúgott táska, de sok nyugodt percem nem lehet, mivel a fiú üvöltözését hallom, ami párbajozásra szólít fel. Hát ha ezt akarja, legyen. Hátsó zsebemből előszedem a pálcát, és jobb kezembe határozottan fogom meg, várva Daeorn támadását, mivel látom, hogy körözget a kezével. A megjegyzésére, vállat rántok.*
-Te szint úgy az vagy. Ezen felesleges veszekednünk.
*Nos, miután ezt megvitattuk, egy pillanatig várok, hogy kezdje a csatát, de nem látom rajta, hogy annyira varázsolna. Végül is ha elkapnak minket mind a ketten büntetést kapunk, nem hiszem –vagy legalábbis remélem-, hogy számít az, melyik fél kezdte. Rámutatok a fiúra, remélhetőleg, hogy azért valamit használni fog a támadásom.*
-Vinculum!
*Vagy sikerül, vagy nem. Ha igen, akkor nem fog mozogni, ha meg nem sikerül, akkor ideje lenne utána néznem valami nagy tárgynak, ami mögött el tudok bújni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Bejárati csarnok - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Jan. 09 2010, 18:04

*Azt hiszem, bűnös léleknek nevezik azt, aki mindenáron ártani akar a másiknak. White ellentétben azonban nekem nincs félnivalóm. Bizonyítékom van rá, hogy ezt az egészet ő kezdte, elég, ha bekukkantanak a királykisasszony szobájába, azon nyomban megláthatják ágya mellett tornyosuló ruhakupacot. A rendetlenség nem arra utal, miszerint White kisasszony lusta rakodni, hanem azok az Én ruháim, az Én személyes dolgaim, amit ez a kleptomániás eltulajdonított!
Vicsorogva követem nyomon keze járását, még véletlenül se dobjon felém éles tárgyat. Rövid időn belül eltűnő kezében megpillantom a varázspálcának nevezett botot, amit valamelyik faágról tört le útközben.*
-Én kérleljelek téged, amikor te vitted el a holmijaimat?
*Nevetek fel haragosan, s a jókedvtől majdnem sírva fakadok. Rég éreztem zsigereimben az adrenalint, de a végén még úgy rászokom, hogy kénytelen leszek veszekedést produkálni naponta. Megforgatom ujjaim közt a pálcámat, s próbálnák elővarázsolni egy védőpajzsot, de ez a szerencsétlennek még véletlenül se mondható egyed reakciója gyorsabb az enyémnél. Varázslata a bal lábamat súrolja, vékony égéscsíkot ejtve farmerem. Nem elég neki, hogy ellopja a ruháimat, tönkreteszi azt is, ami még megmarad. Hamar örültem a nyereségemnek. Lábbilincselő átka a tükörsima ajtógombról sikeresen pattan vissza, s telibe találja a hátam. Ordítva vágódom pofára, köhögök, s vergődök, mint egy partra vetett hal. A hátamra fekszem, s a kíntól felnyögve próbálok levegőhöz jutni. Pálcás kezemet remegve emelem fel, fogaimat erősen egymáshoz nyomom a fájdalom miatt, s megcélozva a mozgó szőkeség haját, elordítom magam.*
-Flamma Globus!
*Kopasz White. Ez lenne a célom, de nem figyelem, hogy az átkom hatásos-e, amilyen gyorsan csak tudok, feltérdelek, hangosan szitkozódva az égő fájdalomtól. Arra futja mindössze, hogy elmormoljak egy "Lev Propugnaculum"-ot, és a hátam mögé irányítom. Haldoklom tán? Mindezek mellett, hangos kacaj tör fel torkomból, mely betölti az egész bejárati csarnokot.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Bejárati csarnok - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Jan. 09 2010, 18:28

-Egy próbát megérne nem?
*Kérdezem felvont szemöldökkel a kissé idegbetegnek tűnő fiút. A nevetése csak még inkább arra mutat rá, hogy nem százas. Mindegy is, a suli pszichológus majd elküldi a sárga házba, ha annyira lealacsonyodott szinten van.
A lényeg, hogy a varázslatom sikeres volt. Már amennyire egy égéscsík annak nevezhető. Hát ő kezdte, akkor igya is meg a levét. Bár arra még én sem gondoltam, hogy az ajtókilincsről visszapattanna a varázslatom. Hiába a szerencse itt van. Ha másért nem, ezért érdemes szőkének lenni.
De persze nem adja fel, még a földön is vergődik, hátha feláll. Menjek oda és segítsek neki? Azért ennyire szőke még én sem vagyok. A helyzettől függetlenül még tud varázsolni. Tüzes varázslatot pont a hajamra. Egy pillanatra felordítok, amint csupasz kezemmel az égő hajamat oltogatom el. Most komolyan, több évig gondozom, erre egy ilyen kis idegbeteg mókus tönkreteszi?
Most pipultam csak be igazán. Miután eloltottam az égő hajamat, ami jó pár centivel rövidebb lett, ennek a vergődő halnak köszönhetően egy újabb átkon jár az eszem. Rámutatok az egyik pontra, ami elég közel van Daeronhoz, mert ugye megölni ugyebár nem akarom –annyira-, egy jobbra kör, nagy lendület, végül ugyanarra a pontra mutatok rá, és…*
-Escendo!
*Az kérdéses, hogy mennyiben fog megsérülni, meg, hogy engem mennyire fognak eltalálni az szétszálló maradványok, de ez a legkevesebb. A bosszúállás a legfontosabb jelen pillanatban. Csak egy kérdés van még megválaszolatlanul.*
-Hova tűnt az ajtó?
*Teszem fel a kérdést, sajnos nem magamban. De azt meg kell hagyni, hogy kint egész jól esik az eső. Még jó, hogy nem indultam el a husky szánon.*
Vissza az elejére Go down
Alexander Morozov
Diák - Extremus
Alexander Morozov

Férfi Bak Jelige : XII. Az Akasztott Ember
Hozzászólások : 20
Évfolyam : Első
Kor : 29

Bejárati csarnok - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16 2010, 01:50

*Ahhoz képest, hogy milyen fiatal, egészen lenyűgöző ráncokat vet homlokán miközben belép az iskola dupla kapuján, és vöröses szemeit bizalmatlanul végigfuttatja a csarnokon. Az egyenruhás alak, aki eddig követte, mormog valamit oroszul neki, aztán hangos csattanással csapja be mögötte az ajtókat. Pont olyasmi hatása van az egésznek, mint amikor valaki mögött a cellaajtót csapják be. Talán pont azért, mert a pasas többet csapkod olyat, mint normális ajtót, amit nem esz meg még a rozsda, és normálisan is be lehetne zárni.
Hát itt van. Szinte még mindig nem tudja elhinni. A hely mérete alapján inkább mondaná, hogy egy katedrálisba hozták, nem egy iskolába. Talán az egész csak valami csel volt, és beadták egy szerzetesrendbe? Na megnézhetik, hogy mikor fogja kopaszra borotválni a fejét, és egész nap zsolozsmákat mormogni.
Bár ha jobban belegondol, hallott mendemondákat... Persze nem a Torneransról, hanem más iskolákról. Durmstrang, Hogwarts, meg valami Búbánaton vagy mi a fene. És a történetek szerint mindegyik egy régi kastélyban van. Egy egyszerű téglaépület biztos túl snassz lenne. Persze megszokta már, hogy azoknak, akiknek van pénze, minden egyszerű dolog snassz. Eleget hívták már piszkos fattyúnak, hogy leessen neki. A szakadt farmerével pedig semmi gond nincs, köszöni szépen, a cipője is csak kopott, de nem lyukas, és még tisztességes inget is sikerült lop... mármint szereznie múlt héten, mielőtt elkapták. Igazából Sergeinek vitte haza, mert a kölyök úgy nő, mint a gomba, de amikor kiderült, hogy el kell mennie, ragaszkodtak hozzá, hogy elhozza magával.
Lassan lépked, ócska, és meglehetősen kevés holmit tartalmazó utazótáskáját lazán átvetve a legalább olyan ócska dzsekivel takart vállán. Úgy érzi magát, mintha eltévedt volna, és rossz helyen járna. Vagy mintha valami várúrhoz érkezett új istállósfiú lenne. Megáll egy pillanatra, és lenéz a fényesre sikált márványpadlóra, ami visszatükrözi kócos fehér haját, gonosz vörös szemeit, és gyógyulófélben lévő sérülésekkel tarkított arcát. Magában megállapítja, hogy még ha próbálná, akkor sem tudna megnyerőnek tűnni, úgyhogy az egész csak fölösleges energia-befektetés lenne. Ismét felnéz a magas, díszes plafonra, és elkiáltja magát.*
- Giccsparrrrádé.
*Az erős orosz akcentussal ötvözött angol betölti az üres csarnokot, de mikor egy pár másodpercig senki nem válaszol rá, tovább indul. Ez van, ezt kell szeretni. Hogyha már egyszer itt kötött ki, legalább a legtöbbet kell kihoznia a helyzetből.*
Vissza az elejére Go down
Erin Corwell
Diák - Extremus
Erin Corwell

nő Vízöntő Jelige : XIII. A Halál
Hozzászólások : 419
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Bejárati csarnok - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16 2010, 21:42

*Idült vigyorral az arán lépdel (vagy inkább esik) be a kastélyba. Mivel jócskán takarodó után vannak, nem lesz túl szerencsés, ha egy tanerőbe botlanak, de hát van ilyen. Miért, kinek akarnak szólni, ha valami rosszat tesz, vagy áthágja a szabályokat? A családjának? Netán Jezebelnek? Haha. Ahogy megtesz előre egy.. kééét.. három, és már négy lépést is, hirtelen elkezd rendkívüli módon örülni a ténynek, hogy tud járni.
És ebben a hihetetlen nagy örömködésben sikerül is felbuknia a saját lábában.
Ilyen esetben ki funkcionálhat tökéletes kapaszkodóként? Természetesen az, aki mellette halad. Pillanatnyilag Alex. Még épp időben sikerül egyik kezével féloldalasan átkarolni, ezzel egyfajta élő mankóvá avanzsálnia a gengsztert. Annak örömére, hogy megmenekült, rendkívül tömör, és velős válasszal fejezi ki véleményét a kis intermezzóról.*
- Hoppááá..
*Azzal fel is röhög azon a jellegzetes karcos, agyoncigarettázott hangján, ami már lassan védjegyévé válik. Mikor úgy gondolja, hogy a padló visszafogott már lendületes hullámzásból, megkísérel talpon maradni. Alex már egyszer megpróbálta megharapni a fülét, még a kocsma előtt, de akkorát bemosott neki, hogy valószínűleg elment a kedve tőle. De viszont elég lendületesen gyomrom öklözte, szóval nem mondhatni, hogy Erin gyomra elég jó állapotban van.
Szerencsére addig a fázisig, hogy komolyabban aggódni lehessen a hányás miatt, még sosem jutottak el igazán.*
- Akkoris.. I'm winner. Én nyertem. Esssélyed sem volt.
*Hosszú fekete kabátja jótékonyan takarja csontos alakját, a kalap pedig elkendőzi, hogy tulajdonképpen hosszú haja van (mint általában a lányoknak - legalább egyetlen nőies vonás legyen benne), így ebben a téli szerelésben nehéz lenne megállapítania a nemét, vagy akár a korát. Erős dohányszag lengi körbe, de ezúttal nem csak az ő hibája, a kocsma légterének jellegzetes szaga átragadt a ruháira is.
Igaz, a mai napra nem tervezett lerészegedést, de mikor Mágiatörténet órán összefutottak Alexszel, még ott lezsírozták, hogy hol és mikor találkoznak, és mi lesz a mai verseny.*
- Engem nem ihat a föld alá egy 'zi. *Röhög fel, és olyan pasisan hátbaveregeti Alexet.*
Vissza az elejére Go down
Alex Garner
Diák - Extremus
Alex Garner

Férfi Kos Jelige : Szadista Gengszter
Hozzászólások : 188
Évfolyam : Második
Kor : 34

Bejárati csarnok - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 9 Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 01:34

Ajvé, ajvé, Róka el fogja ám fenekelni, ha így meglátja majd...
He? Ugyaaaaaaan, ez felháborító gondolat! Majd fordítva! Bemegy a hálószobájukba, aztán ráveti magát a szöszke Rókára, hogy aztán jól elnyammoghasson azon a szexi kis fülcimpáján. Ha már fülcimpa... Gyilkos pillantást vet oldalra a mellette ingadozó járással haladó pehelysúlyú ivóbajnokra, aztán amikor már bukna fel a lány, még rá is segítene neki. Azonban a következő pillanatban már belécsimpaszkodik Erin, minek köszönhetően csak részeges akaratereje segít abban, hogy megvesse lábát és ne boruljon a gizdával együtt.
Böffent egy mélyet és egészségeset az éjszakába, majd >B( tekintettel pillant oldalra Erinre.
- Mit hooo-hopppá, teh szerencsétlen? Belegabalyodtál a.....a....
Összevonja jobban a szemöldökét és jól láthatóan el kezd számolni az ujjain.
- HARMADIK lábadba?!
Hördül fel rögtön, de rögtön felszisszent, mert a heves artikulálásra már az arca is belefájdul. Úgy dünnyögi mormogva, hangja hol mélyül, hol magasodik.
- Legközelebb ÉN győzök! Most.... Most csak azért sikerült teh... gizda...izéé... hogy hívják nah... DÖG mert nemes bizsumon rúgtál az asztal alatt, amikor előnyben voltam!
Természetesen az élmény iszonyat egy fájdalommal járt, de azért megérte, hogy aztán Erin arcát lássa, amint leprüszköli a 12. pohár sör tartalmával. Utána már persze nem a gebesztően nagy fájdalom miatt, hanem a heveny röhögőgörcs okán nem tudott normálisan inni tovább. Sőt, mintha derengene valami, hogy le is fordult a székről. Vagy azt már álmodta? Nah mindegy.
Erin kijelentésére erőteljes felhorkantás a válasza, aztán nekitámaszkodik valami ajtóba, vagy falba, tök mindegy, nem figyeli. Egy ideig erőteljesen gondolkodnia kell, hogy tekintete ne a csaj fülcimpájára összpontosítson, hanem úgy kompletten a fejére. Mikor a francba vett ez fel kalapot? Megütközve mered rá egy ideig, majd megrázza a fejét és felszisszen szédülve.
- Uhh... szűzanyám... ezt nem kellett volna.
Dörmögi és próbál nagyon csúnya tekintetet küldeni Erin felé.
- Ezt a... ezt a... ezt a.. bu...a... a... buzát nem ittad le! Teh csaló.... NŐSTÉNY!
Rikkantja el magát, amikor meghallja, hogy a bejárati csarnok visszhangzik a hangjától és halkan rötyögni kezd el ezen, mert... mert olyan vicces. Aztán húzni kezdi a csajt egy teljesen meghatározatlan irányba (természetesen tökéletesen ellentétes irányba az alagsortól), amikor meghal valami furcsa, érdekes hangot. Neeeeem, dehogyis veszi észre a tőlük nem messze lévő Alexandert, inkább ránt egy nagyot Erinen.
- 'zze, lenyeltél egy papagájt?
Vissza az elejére Go down
Alexander Morozov
Diák - Extremus
Alexander Morozov

Férfi Bak Jelige : XII. Az Akasztott Ember
Hozzászólások : 20
Évfolyam : Első
Kor : 29

Bejárati csarnok - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 9 Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 02:04

*Egyelőre nem akaródzik neki tovább menni a csarnokból. Talán mert az egész hely olyan hatalmas, bizarr és gyanús. Minél tovább gondolkozik azon az egyenleten, hogy iskola = kastély, annál jobban idegenkedik a gondolattól.
Aztán meg ha jobban belegondol, azt se tudja, hogy merre kéne mennie. Alvileg az őr, aki kísérte, ő volt felelős érte, de az szemmel láthatóan úgy gondolta, hogy Sasha elég találékony, így elég kirakni a kapuban, és hagyni, hogy menjen a dolgára. Az lényegtelen, hogy kábé két nappal ezelőtt tudta meg, hogy ezentúl ide fog járni, és kész, csomagolhat. Azon kívül, hogy "Tornerans Mágusképző Szakiskola", "bentlakásos", és "Gerard Rowne Wayner", semmi nem hallott. Oké, hogy itt van, de fogalma sincs, hogy most mit kéne csinálnia. Szoba? Tankönyvek? Milyen órákra kell majd egyáltalán járnia? Jól bedobták a mély vízbe, az biztos.
Bár talán kezdhetné azzal, hogy megkeresi az igazgatót. Nem segít, hogy a hülye bejárati csarnok is akkora, mint a régi iskola ahova járt 13 éves koráig. Egész éjjel kereshetne, mire megtalálná. Talán ha járna erre valami diák, akkor megkérdezhetné őket.
Persze amilyen elmerülten bámulja a világosságot nyújtó fáklyákat, észre sem veszi először a belépőket.*
- Gerrrad... Gerrrarr... Gerr..rrarrd Rrro..vnn Vejnerr... Vaj.. Véjn...rrrrr...
*Így magában elgondolkozva félhangosan (de másoknak is jól hallhatóan), erősen szemöldökráncolva próbálgatja a nevet, hogy ne akkor kelljen dadognia, amikor esetleg összefut valakivel, akit kifaggathat. Hogy lehet valakinek ilyen hülye neve... Alig lehet kimondani. Nemtetszését kifejezve ciccent is egyet, és dühösen mered a lángokba, mintha annak a hibája lenne, hogy az igazgató neve tele van r-betűkkel.
Aztán hirtelen nevetésre, és elég furcsán csengő angol beszédre lesz figyelmes, és lendületesen megpördül ócska cipőjének sarján, csak hogy utána olyan undorodó fintort vágjon, mintha mindjárt képes lenne elhányni magát.
Vörös szemeit vádlóan függeszti a két részeg... pasira (?). Korukból ítélve ők is diákok. Na szép. Mostmár van valamilyen sejtése, hogy miféle helyre küldték, ha ezek így... Valószínűleg csak azért vették fel, mert itt senkit nem érdekel az előélete. Persze miért is számított volna jobbra? Sőt, mások szemében lehet, hogy az ő bűnei nagyobbnak tűnnek, mint az, hogy ezek itt ketten részegen tántorognak. Akkor nem is csoda, ha nem foglalkoznak vele. De ettől függetlenül még undorodva köp egyet, mikor a kettős halló és látótávolságon belülre ér.*
- Pfhe! Rrrészeg disznnok. грязный!!
Vissza az elejére Go down
Erin Corwell
Diák - Extremus
Erin Corwell

nő Vízöntő Jelige : XIII. A Halál
Hozzászólások : 419
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Bejárati csarnok - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 9 Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 02:54

- Méghogy csaltam! Sehol sem volt leírva, hogy nem nyúlhatok bizony esz.. eszk.. dolgokhoz. Találok voltam, hát ez is baj?!
*Rivall rá Alexre olyan hangerővel, hogy az cseppet sem mondható megfelelőnek ebben a kései órában, ráadásul a csarnok méretei még rá is tesznek egy lapáttal. Sőt, a visszhang még rádupláz.
Azért amikor Alex elkezdi húzni, mint egy rongybabát, a hirtelen mozdulatra egyszerre megszédül, és hány bukfencet a gyomra, kilátásba helyezve egy kiadós hányást. Oké, hogy nyugalmi állapotban nincs semmi baja azzal a több üveg alkohollal, amit leküldött, de így, hogy rázogatják.. borzasztó. Felhördül, és megpróbálja magát kiszabadítani, amikoris Alex felé fordulva kérdez valamit egy papagájról. Erinnek személy szerint fel sem tűnt, hogy van itt rajtuk kívül valaki.*
- Mi van? Papagáj? ..
*Elgondolkodó csend. Igen. Erin TÉNYLEG elgondolkodott azon, hogy az este folyamán csak úgy heccből nem nyelt-e le tök véletlenül egy egész papagájt egyben. Az alkoholnak hála az ítélőképessége is jócskán megromlott, és nem csak annak a tekintetében, hogy az a fal mondjuk nem négy, hanem másfél méterre van tőle.
Ismerjük el, ilyen állapotban nagyon is valószínűnek tűnik az ember számára, hogy hébe-hóba lenyel egy-két madarat, galambot, ilyesmit. Még a nagy gondolkodásba össze is ráncolja a homlokát, ahogy próbál visszaemlékezni az este eseményeire. Sajnos mindössze a röhögés, és az elfogyasztott alkoholfajták neve és ára maradt meg. Minden más jelentéktelen apróság a tökönrúgáson, és a jobbegyenesen kívül kimaradt. Végül hosszas tanakodás után rendkívül komoly arccal szembefordul Alexszel és bejelenti a tényt.*
- Nem emlékszem.
*És igen. Eljön az a pillanat amikor rájön, hogy nincsenek egyedül! Hogy még tartózkodik a közelükben egy harmadik ember. Ahhoz viszont nem elég figyelmes, hogy elsőre eljusson az agyához a szavak értelme. Helyette azt szűri le, hogy orosz. És hogy ez milyen vicces.*
- Pffbwaahahahaa... Ruuussszki. *Felröhög, oldalba böki Alexet, és a maga nem túl kellemes és kissé hamis mély "ének"hangján rákezd.*
- Eeeelllvittééék az oroszok a tankot, benne voolt, a kombinált fogóóó.. zdmeg Száááása a jó anyáááádat, hozd vissza, a kombináltfogóóóót.
*Ez a dal alapvetően nem humoros neki, de jelenlegi állapotában ennél jobb poént nem is találhatott volna ki.*
Vissza az elejére Go down
Alex Garner
Diák - Extremus
Alex Garner

Férfi Kos Jelige : Szadista Gengszter
Hozzászólások : 188
Évfolyam : Második
Kor : 34

Bejárati csarnok - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 9 Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 03:32

Ők ugyan tesznek rá a hangerőre és a kései órára, Alex amúgysem izgatja nagyon emiatt magát. Elvégre ő már tizenkilenc éves, kérem szépen, szabad polgári joga a béka alja alá innia magát, illetve aztán bemenni a meleg szobájába, bebújni a meleg ágyába, magához rántani meleg szeretőjét, hogy aztán kicsit összemelegedve melegeskedjenek //ergo, user agyilag fáradt xD//. Szerencséjére neki aztán vasgyomra van, rókát még nem dobott ám egyet se és nem is fog. Csak irdatlanul szédül és hasogat a feje, pedig mit másnapos?! Még egynapos sincs! Persze ha Alexnek valamilye bibis, akkor bizony Alexnek kezd rossz hangulata lenni, nyűgössé, akaratossá és hisztissé válik. Többnyire ilyen állapotában puffan be a hálójukba, aminek köszönhetően aztán Evon issza az este levét, Alex meg a bomba erősségű kávénak nevezett biofegyvereket.
- Papagáj, bezony, Gizda!
Bólo....ájjjájjjájj....gat hevesen, majd szédül meg megint, hogy aztán összevonja szemöldökét. Még mindig nem regisztrálja az orosz gyereket, azonban ő maga is mély gondolkodásba esik, hogy ugyan Erin mikor a fenében nyelhette le a papagájt? Aztán amikor a lány kijelenti a tényt, miszerint nem emlékszik, szemei összeszűkülnek, amiről egyértelműen lejön: neki van sejtése.
- Teh...szerintem a harmadik sörös pohár és a nyolcadik whiskey között csúszott le!
Sőt, még jól meg is püföli a lány hátát, nekileselkedve a nagy és komoly, hősies feladatra.
- Köpd ki! Köpd ki, mert megcsíííííp!
Őszinte aggodalmának növekedése pedig a püfölések nagyságával egyenlő, amikor a kölyökből kitör a röhögés, de papagáj sehol.
Az oldalbabökésre összevonja a szemöldökét, majd morrant fel megdörzsölve az oldalát, persze cseppet se fáj neki a jelzés. Mielőtt azonban szólhatna a lánynak, hogy a saját bordázatába nyomkodja a csontos könyökét, maga is észleli a csarnokban ácsorgó srácot. Fókuszál először az arcra, aztán lassan aa... a... a... aaa... fülcimpa!
- A ruszki fülcimpák a legjobbak! Hrmmm... zsibbadnak a fogaim...
Ám romantikus találkozását a ruszki fülcimpával elrontja, hogy mellette a károgó nőszemély folyamatosan vihog és hörög valami felismerhetetlen nótát. Először megrökönyödve mered le rá, aztán oldalbaböki (azért is erősebben az előbbi bordabökdösés miatt).
- Most énekeld aaa... hogy van az a sz.r... hogy van az már...
Eltűnődik, aztán teljesen hirtelen, torkaszakadtából üvölteni kezdi.
- BÁJJJJJBÁÁÁÁJJJJ SZÁSAAAAAAAAA, ROOOOSZ VOLTÁL VELEEEEEM! ELMENTTTTÉÉÉÉL AZÓTTTAAA AAA...
Nyekkenve áll meg, eltűnődik, fogalma sincs, mi a következő szó, de aztán idült vigyor a képén.
- AZÓÓÓTAAAA AAAAA FÜLCIMPÁD KERESEEEEEEEEEM!
Hangja ugyan mély és erőteljes, de hamisság terén versenyezhetnének Erinnel, annyi fix. Ekkor köp az orosz, nem értékelve szívükből jövő előadásukat és rögtön komolyabbá válik a helyzet. >B( képpel indul a srác felé höbörögve, ingatag léptekkel.
- Kikérem magamnak! Én egy párduc vagyok, világos?! PÁÁÁÁÁÁR-DUUUUUUUUUCCCCC. RRRRRRR. Úgyhogy én meg megmondooom mi vagy!
Megtorpan és végigméri magának a srácot. Összevonja a szemöldökét, ráncolja a homlokát, hogy milyen állathoz tudná hasonlítani a srácot, ami lehetőleg azért legalább olyan sértő legyen, mint a disznó. Ez persze igen megerőltető, hiszen mégiscsak egy részeg elméről van szó, de aztán elvigyorodik szélesen, győzedelmesen kihúzva magát.
- Megvan! Patkány! Szakadt patkány! Háh!
Vissza az elejére Go down
Alexander Morozov
Diák - Extremus
Alexander Morozov

Férfi Bak Jelige : XII. Az Akasztott Ember
Hozzászólások : 20
Évfolyam : Első
Kor : 29

Bejárati csarnok - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 9 Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 04:17

*Fintorogva figyeli a két részeget. Mindegyik ugyan ilyen. Még a lábukon sem tudnak megállni. És bűzlenek. És nem tudnak rendesen beszélni. Úgy összességében véve úgy viselkednek, mint a degenerált barmok... mint az állatok, nem mint az emberek. Pont mint az... mint az az ember. Miért iszik valaki, ha nem bírja? Vagy miért iszik addig, hogy teljesen elveszítse a józan eszét? Mire jó az? Egyáltalán mire jó az egyeseknek, hogy teljesen kivetkőznek magukból? Az ő szemében az egész gyűlöletes, megvetendő, és undorító.
Pont ezért is döntött úgy, hogy nem hagyja annyiban a dolgot, és beléjük köt, ahelyett, hogy figyelmen kívül hagyná őket. Vagy talán a megszokás is teszi... A lényeg az, hogy összefont karokkal áll meg a két alak előtt, szemöldökei pedig méglenyűgözőbb mértékben húzódnak össze a "russzki" megjegyzésért. Igen, az. De valahogy a hangsúlyból ítélve ezt a másik kettő gúnyosan poénosnak találja.
Azt nemigazán érti, hogy hogy jönnek ide a tankok, sőt, fogalma sincs, hogy mit jelent az, hogy "kombnátfogó". De ha valamit jól megért, az a "zdmeg", és a tény, hogy a szót az édesanyjával említik egy mondatban.*
- хуй тебе! Té mit mondani énn мать... anya?!
*Hanyagul ledobja a vállán átvetett utazótáskát a földre. Na nem mintha annyira vigyázni kéne rá, úgyis mindegy már annak, láthatóan a szétszakadás határán van. Fenyegetően közelebb lép, de valljuk be, hogy nem a legrémisztőbb jelenség, hacsak nem nézik azt, hogy albínósága elég természetellenes. Amúgy nem túl magas, 173 centinél biztos nem több, és kimondottan gizda. Álla hegyes, arccsontja pedig kicsit kiáll, enyhén koponya-szerű benyomást kölcsönözve neki. Lehet, hogy nem vonzó, de biztos, hogy nem egy birkózóbajnok vagy súlyemelő.
Alexre veti most dühös, és kissé értetlen tekintetét... elvégre fogalma sincs, hogy mi az a "fülcimpa", amit az emleget. Annyit fog fel belőle, hogy "fül", de hogy miért emlegetik a fülét, nem sikerül kibogoznia a részeg gajdolásból.
Az viszont egyáltalán nem tetszik neki, hogy ezek ketten szemmel láthatóan tudják a nevét. Mit a nevét, a becenevét, amit csakis a testvérei használnak otthon. Be nem mutatkozott nekik... Talán máris elterjedt a híre az iskolában? Hát persze, nem lenne csoda, ha a hatóságok minden diákot figyelmeztettek volna, hogy vigyázniuk kell, mert egy tolvajt és betörőt hoznak majd az iskolába.
Erre a gondolatra elvicsorodik, és mégellenszenvesebben méregeti a részegeket. Már éppen mondana valamit a párducos megjegyzésre, de még mielőtt meg tudná fogalmazni rendesen angolul a gondolatait, Alex ismét megszólal. És bár ne tette volna. Ezt a két szót ugyanis Sasha tökéletesen megérti, és a válaszon sem gondolkozik annyit, mint amennyit kéne.*
- Пошёл ты!
*Neki is megvan a tűréshatára. Az utóbbi napok alatt több "piszkos fattyút", "fiatalkorú bűnözőt", "szakadt patkányt", és "szégyentelen tolvajt" és állt ki, mint eddig egy hónapban. Igazán büszke volt magára, amiért nem próbálta útközben megfolytani az őrt, de itt már neki is elpattan az utolsó idegszála. Pedig igyekezett viselkedni... hát, eddig tartott.
Vékony felépítését meghazuttoló lendülettel igyekszik Alexnek bemosni egyet. Nincs egy fölsleges modzulata sem, úgy látszik, kimondottan gyakorlott, és gyors, ráadásul nem fél nála erősebbekkel kezdeni. Ha a másik nem tér ki időben, lehet meglepő, de fájni fog az ütés.*
Vissza az elejére Go down
Erin Corwell
Diák - Extremus
Erin Corwell

nő Vízöntő Jelige : XIII. A Halál
Hozzászólások : 419
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Bejárati csarnok - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 9 Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 04:52

*Ahogy Alex hangosan azt kezdi bizonygatni, hogy ő bizony egy párduc, méghozzá hosszú 'r'-el, hangosan kitör belőle a röhögés. Hát ez hülye. Méghogy páárduc. Bár az igaz, hogy egészen biztos, Alex az áállatok nagynagy királya. Azért mikor a Garner fiú az orosz fölé kerekedik, szó szerinti fölékerekedésről van szó, mivel majd '30 centi magasságkülönbség lép fel. Jújj. Sashának ez elég csak nyaktörő lehet. Mármint egyáltalán felnézni Alexre. Kényelmetlen, de nem lehetetlen vállalkozás.
A fiú értetlenkedése pedig csak olaj a tűzre, az hogy mit mond neki oroszul, az teljesen lényegtelen, mivel úgy sem érti, legfeljebb tippje van rá. Komolyan megfordul a lehetőség a fejében, miszerint félrenyeli a nyelvét a nagy röhögésben és itt helyben megfullad. (Ó, mily' méltatlan halál.) De az is lehet, hogy szimplán besokkol a szervezete ettől a sok új és túlontúl, majdhogynem frusztrálóan vicces dologtól, és szimplán hiperventillál egy jót így az éjszaka közepén, szolidan. Összegörnyed, és a térdét veri, és már nem feltétlenül a jeleneten röhög, hanem azon röhög, hogy röhög. Sőőőt, menjünk tovább, már ezen a fázison is túl van, és azon röhög, hogy már a semmin röhög!
Ezkész.
Alapjáraton amúgy nem egy nevetős, vagy mosolygós emberke, ezeket a késztetéseit úgy tűnik, hogy részegen szereti kiélni, és a már ilyen alkalom adódik akkor jó alaposan ki is használja. Minimum a fél kastélyt felverik ezzen a hangoskodással, de sebaj, van ez így, ennyibe senki sem fog belehalni, legfeljebb Sasha, ha azt az Alex felé indított ütést valóban be akarja vinni. Mindegy, amíg Erinnek nem mond olyat, ami megsérthetné szegény lány sértett lelkivilágát, addig Erin nagyon jól elkacarászik azon is, hogy cikk-cakkosra verik egymást. Ha nem piszkálják fel, akkor még illuminált állapotban is tartja a "többen egy ellen - nem fair" véleményét. De csak szóljon, be, csak mondom valamit, és kész, vége van az életének.*
- Azta, nézdmáá' hogy pattog, a kis Hófehérke. Sznóóváájt.
*Röhög fel megint, a kalap félrecsúszik, aztán pár másodperc (és körülbelül kettő-három rándulás) után a földön landol.*
Vissza az elejére Go down
Alex Garner
Diák - Extremus
Alex Garner

Férfi Kos Jelige : Szadista Gengszter
Hozzászólások : 188
Évfolyam : Második
Kor : 34

Bejárati csarnok - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 9 Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 05:45

Hallja ám, hogy röhögnek a háta mögött, ki meri nevetni az a kis vézna tyúk! Nézzenek már oda...
Igen, pont ennek vehető be, hogy Alex szokásos refexei meglehetősen a béka feneke alatt vannak és oda sem figyel az előtte ácsorgó kis töpszli oroszra. Mert valóban, tényleg meglehetősen fáj már a nyaka, hogy lefelé kell néznie, de általánosságban véve még nem talált olyan embert, aki magasságban leverné őt.
Mivel kifejezetten zavarja, hogy állati tulajdonságát így lebecsmérlik, ezért elfordul teljesen, oda se figyelve Alexanderre. Pedig normál, józan állapotában bizonyára figyelt volna egy ilyen apróságra, hogyha felhergelsz valakit, akkor lehetőleg ne fordíts neki hátat. Így azonban felháborodva fordul Erin felé, hevesen artikulálva és gesztikulálva.
- Mit röhögsz te ott?! Asszed nem vagyok párduc? Kérdezd csak meg Rókát, ő aztán megmondhatja, hogy igazi Rrrrrrr..... Páááárrrrrduc vagyok!
Jelenti ki büszkén és határozottan, aztán Erin röhög tovább, az már lényegtelen, hogy a semmin, Alex folytatja.
- Figyelj! Odamegyek, mint egy cápa, aztán megrúglak, mint egy párduc, ha nem hagyod abba!
Hogy igazából a cápa nem megy, a párduc pedig nem rúg, ráadásul a két állatnak ragadozó mivoltukon kívül semmi közük nincs egymáshoz, az már tökéletesen lényegtelen a szemében.
Annál is inkább, mert ahogy fordulna vissza a gyerekhez, az már be is viszi neki az ütést. Hatalmas nagy csattanás, Alex kicsit megtántorodik, de nem esik hátra (bár tényleg csak nagyon kis híjja), szája szegletéből pedig egy kis vékony vérpatakocska. Telitalálat.
Először ugyebár a részegek homályos elméjével és döbbenetével tapogatja meg az állát és az arcát, mert hát igen, eléggé meglepő dolog a fájdalom, főleg ha ilyen alacsony magaslatokból jön az ember felé. Aztán persze jön az az apró kis kattanás, hogy: EZ FÁJ.
Amint megvan a vörös posztó a szemében, nagyot fúj és morogva sandít a másik fiú felé.
- Ezttecsináltadtörpilla?!
Mormogja egy szuszra, aztán összeszűkülnek a szemei végigmérve. Még igencsak imbolyog, de azért eléggé ütős volt az ütés, hogy egy fokkal normálisabban gondolkodjon.
- Most kicsinállak, mint egy cápapárduc!
Öhm. Igen. Normálisabban.
Azzal már lendül is rögtön, hogy öklével becélirányozza a másik fiú gyomrát, mely hogyha eltalálja, akkor garantáltan hosszú ideig fog sajogni neki a hasa. Persze, ilyen állapotban most nem jut eszébe, hogy stílusosan fel kéne húznia az óráját és a kesztyűit. Azonban mégha nem is találja el Sashát, Alex szinte azonnal lendíti is a másik kezét ütésre. Azonban az ütésen és a támadásain látszik, hogy imbolyog és szédül, de azért a lendületes támadásokhoz bőszen segíti, hogy érzi szájában a saját vérét. Hogy mennyire fog "örülni" Evon, ha meglátja majd a bepüffedt arcát... De oroszlá...akarom mondani, párduc módjára küzd, becsületére legyen szólva.
- Gyere már Törpicur! Ne csak nézd a show-t!
Vissza az elejére Go down
Alexander Morozov
Diák - Extremus
Alexander Morozov

Férfi Bak Jelige : XII. Az Akasztott Ember
Hozzászólások : 20
Évfolyam : Első
Kor : 29

Bejárati csarnok - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 9 Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 09:14

*Lehet hogy a nagyobbik darab részeg, aki párrrducnak hiszi magát, szinte több mint egy fejjel nagyobb nála, de szemlátomást Sashát ez csöppet sem zavarja. Sőt, láthatóan roppantul elégedett Alex (szerinte nagyon bárgyú) arckifejezésével, mikor ökle szép hanggal csattan a másik állkapcsán. Közben észleli, hogy kemény fejbe vágta a fejszéjét... mármint kezét, mert az ütés neki is fájt, de nem olyan a dolog, amihez a hosszú évek alatt nem volt ideje hozzászokni. Csak jobb szeme rándul meg alig láthatóan, és a pillanatnyi, vihar előtti csendben most az idegesítően vihogó... másik alakhoz fordul, akiről eddig válltig állította volna, hogy pasi, de most hogy leesett a kalapja a nagy röhögésben, és arcát hosszú hajjal keretezve látja... Hát hmm... Legalább van neki is mit a másik képébe dörgölnie azon kívül, hogy részeg. Mert azt elég egyértelműen nem értékeli, hogy genetikai problémái miatt lehófehérkézik.*
- Még beszélni te? Te herr... herrrma...frrrro....
*Összeráncolja a szemöldökét. Valami jobb szó kéne.*
- Trransz... trranszfesz...
*Aztán hirtelen mintha villanykörtét gyújtottak volna az elméjében.*
- CcsipkeJózsika!
*Háh, megvan. Rendkívül elégedett magával. Aztán mikor Alexnek végre szintén leesik, hogy mi is történt, és hozzá szól, Sashának is eszébe jut, hogy talán ha már felhúzott egy ekkora részeg gorillát, jobb lesz rá figyelni. Részeg gorilla. Ez jó.*
- Da. Akarrni te mégegy? Adni én szívessen!
*Úgy emeli maga elé két öklét, mint egy hivatásos boxoló. Így látszik csak igazán, hogy bár az ócska dzseki jó rá, amilyen vékony, a hosszúsága már nem éppen a megfelelő. Alkarjainak legalább a közepéig felcsúszik a vékony kabát ujja, felfedve, hogy azok az albínó kezeivel együtt fehér gézbe vannak tekerve.*
- Cápapárrrduc? Lenni inkább gorrrilla. Van fejben az agy ugyanaz mérret.
*Hiába józanodott Alex ki egy kicsit az előbbi ütéstől, Sasha látja és várja az első ütést, könnyedén kitérve előle. Az már más, hogy a második csapás meglepően gyorsan jön... Az orosz srác egy "umpf" kíséretében hátratántorodik, és becsületére legyen mondva, hogy jobban nem szállt el a súlycsoport-különbséget tekintve. Úgy tűnik, hozzá van szokva a dologhoz, és nem csak a szája nagy. Viszont a gorillát egyértelműen alábecsülte részegsége miatt, úgyhogy újult gyanakvással és óvatossággal emeli fel két öklét, megint köpve egyet.*
- Majd adni én neked mindjarr pici törrrp!
*Ismét támadásba lendül, most jobban figyelve Alex karjaira, és a lábát is bevetve a támadásba.*
Vissza az elejére Go down
Erin Corwell
Diák - Extremus
Erin Corwell

nő Vízöntő Jelige : XIII. A Halál
Hozzászólások : 419
Tantárgy(ak) : Bájitaltan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Bejárati csarnok - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 9 Icon_minitimeVas. Jan. 17 2010, 17:01

*Alex hívására sem reagál, csak megmarad megfigyelőnek, elvégre tényleg nem lenne fair dolog, ha egyszerre ketten esnének neki az orosz srácnak, mert egy Alexszel még úgy ahogy úgy tűnik elbír, de hogy egy Erint is kapjon mellé, az úgy már reménytelen, hiszen a lány sem túlzottan elveszett, ha bunyóról van szó. Najó, mondjuk komolyan küzdősportokban az lenne, de az utcai harc eléggé fekszik neki ahhoz, hogy péppé verjék Alexszel az új srácot. Valahol alkoholgőzös elméje mélyéről felküzdi magát a gondolat, hogy talán ez nem túl jó ötlet.
Pukk.
Bal vállánál megjelenik egy kis Erin-ördög, szarvakkal csini farkincával, és vasvillával, meg kis vörös szárnyakkal. A jobb válla fölött egy fehér ruhás angyalka Erin lebeg fehér szárnyacskákon, feje fölött glória meg miegymás. Valami nagyon erőset ihatott. Megszólal a kisangyal-Erin.*
~ Ne legyél kegyetlen. Lásd meg magadban és másokban is a jót. Légy kegyes... és verd eszméletlenre, úgy csak pár perig fog szenvedni, viszont neked jól fog esni.
*Hmm. Meggondolandó. Túl részeg ahhoz, hogy valóban örömét lelje a bunyóban, de annyira azért nem, hogy kihagyjon egy ilyen remek, kínálkozó alkalmat. Mindeközben a kisördög sem pihen.*
~ Ne legyél nyámnyila alak! Verd eszméletlenre aztán rugdosd még fél óráig, hogy eltörjön néhány bordája!
*Ez is meggondolandó. Akkor most mi legyen? Jajj, oly nehéz a döntés. Miért kell neki jó-oldal? Csak még nehezebbé teszi a döntéseket. Homlokráncolva, hülye ábrázattal mered a párosra, egészen addig, amíg a Hófehérke felé nem fordul és le nem transzfesztitázza. Na, erre ugrik. Valójában arra is ugrana, ha Sasha azt mondaná, hogy "kanapé" vagy "cseresznye". Egy részegnek ilyen szituációban a legártatlanabb szó is az agresszivitás jele lenne. Az meg csak hab a tortán, hogy ez még tényleg sértő is.
Az angyalka-Erin hangos csatahörgéssel széttépi magán a fehér ruhácskát, elhajítja a glóriát, mint egy frizbit, és átvedlik ördögöcskébe, hogy aztán a másikkal együtt ordíthassák.*
~ Verd szét a fejét annak a mocsoknak!!!
*Na végre, valami egyértelmű utasítás érkezett, hát ki ő, hogy ezt visszautasítsa?*
- Mondj búcsút az életednek, te kis genetikai hulladék..
*Kiáltja, és a kapatos emberek koorindinálatlan mozgásával ugyan, de ijesztő lendülettel indul meg a verekedők felé. Nem foglalkozik azzal, hogy Sashanak van-e ideje figyelni az ő ütéseire vagy nincs, ökle lányhoz képest meglepő erővel lendül, hogy nagyobb károkat tegyen az orosz állkapcsában. Ha elsőre nem sikerül, hát megy másodjára, ha másodjára sem, hát üt harmadjára és így tovább.*
- Megdöglesz ruszki!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Bejárati csarnok - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati csarnok   Bejárati csarnok - Page 9 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Bejárati csarnok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 13 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: Központi kastély :: Földszint-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés