Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Köszöntünk mindenkit az oldalon!

Amennyiben már regisztrált tag vagy, kérjük kattints a Bejelentkezés gombra, viszont ha vendég, nézz bátran körbe, itt is, és a főoldalon is (amit elérsz fent, a Főoldal gombra kattintva). Amennyiben regisztrálni akarsz, klikk a Regisztráció ikonra a fenti menüsortban, töltsd ki a tesztet, és pár nap után be lesz regisztrálva a karaktered!

Kellemes böngészést kíván: a vezetőség
Tornerans Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tornerans Mágusképző Szakiskola

Tornerans Mágusképző Szakiskola :: http://torneransmagusk.atw.hu/
 
Hátsó kerti lugas - Page 5 75555681FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésFelvételizésBelépésRegisztráció

Megosztás | 
 

 Hátsó kerti lugas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Zacharias C. Yansen
Diák - Pugnax
Zacharias C. Yansen

Jelige : ikszdé
Hozzászólások : 177
Évfolyam : Első

Hátsó kerti lugas - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 5 Icon_minitimeSzer. Aug. 05 2009, 15:34

-Áhh, megint alkotsz, na akkor szívesen átülök, és figyellek. Amúgy csak azért vagyok itt, mert felfedezem a térképeddel a területet, és hát jól hangzott a lugas, bár valami szőlőlugas most nem ártott volna, igazán elszemezgetnék a szemeivel. De így sem rossz, felfedeződött ez a kis titkos hely, azt hiszem nem kell sokáig gondolkodnom majd, hogy mit fogok itt csinálni. És valahogy a rajzolás még eszembe sem jutott, nem mintha olyan nagyon sokat rajzolgatnék.
*Feltápászkodik töröküléséből, majd átvánszorog a másik helyre, persze csak a lány után ül le, hogy ő visszaülhessen az előző nézetébe. Egy ideig nem is nagyon tudja, hogy mit mondhatna, így kínos csend uralja a hangulatot, mígnem csak megszólal*
-És mondd csak, miért kezdtél el rajzolni? Azt látom, hogy elég régóta csinálod már, mert ügyesen rajzolsz.
Vissza az elejére Go down
Layla Badra
Diák - Extremus
Layla Badra

nő Vízöntő Jelige : XXI. A Világ
Hozzászólások : 52
Évfolyam : Első
Kor : 32

Hátsó kerti lugas - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 5 Icon_minitimeSzer. Aug. 05 2009, 16:09

*Layla egy kedves mosollyal jutalmazza a fiút, majd el is indul a másik fülke felé. Belibben a fülkébe, lépései most is csendesek, mivel mezítláb van, mint általában. A válla felett hátranéz, és mikor a fiú is beért, csak arra gondol, hogy az indák omoljanak a bejáratra, és láss csodát, meg is teszik. Lecsüccsen a padra, felhúzza az egyik térdét, és arra támasztja a füzetet. Még bőven van hely mellette, hogy Zach is odaférjen. A grafit halkan serceg a papíron, és Layla hol felnéz a rózsákra, hol vissza a lapra. Persze néha szeme sarkából a fiú felé les, de csak akkor fordul oda, amikor feltesz egy kérdést.*
-Azt hiszem még csak 7-8 éves lehettem. Otthon sok volt a veszekedés, úgyhogy inkább kiültem a partra és a hullámokat rajzoltam. Tudod milyen nehéz hullámokat rajzolni? Csak egy pillanatod van, hogy jól megnézd, aztán el is tűnik. Mindenesetre jó gyakorlás volt. Aztán később hennával rajzoltam. Szeretem, mert legább nem unatkozom. Papír meg ceruza mindenhol van.
*Mondja a lány kedvesen, és mosolyog is. Visszafordul a laphoz egy pillanatra, de vissza is emeli a tekintetét a fiúra. Mindkét kezét a fiú felé nyújtja, hogy megmutassa, milyen minta van most a kezén. Egy szép virágmintás hennafestés díszeleg mindkét kézfején.*
-Látod, ezt is én csináltam. Megtanultam mindkét kezemmel rajzolni. Csináljak neked is?
Vissza az elejére Go down
Zacharias C. Yansen
Diák - Pugnax
Zacharias C. Yansen

Jelige : ikszdé
Hozzászólások : 177
Évfolyam : Első

Hátsó kerti lugas - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 5 Icon_minitimeSzer. Aug. 05 2009, 16:23

-Hullámokat rajzolni? Hát, akkor ahhoz sok fantázia is kell, vagy jó megfigyelő képesség. Egy hullámban nem is a múlandósága a nehéz, bár végül is az, mert a részleteit nem tudod megfigyelni, csak kitalálni. Végül is igen, elég jó gyakorláshoz. És ha nem is papírra ceruzával, de sokféle anyagra, sok féle anyaggal lehet alkotni. Mint az ősemberek a barlangfalra. Meg hát, sok féle anyag és eszköz van a képalkotáshoz, olvastam róla egy keveset.
*Féloldalasan a lány felé fordul, egyik lábát felfekteti maga mellé, így nagyjából egymással szemben ülnek egymással, s végig figyelheti a leányzót alkotás közben. Majd az megmutatja a hennamintákat a karján*
-Igen szépek. Kreatív. Csak mondjuk rajtam nem tudom hogyan nézne ki, ha tele lennék rajzolgatva mintákkal. De ha valami férfiasabb is menne, akkor szívesen lennék a vásznad
Vissza az elejére Go down
Layla Badra
Diák - Extremus
Layla Badra

nő Vízöntő Jelige : XXI. A Világ
Hozzászólások : 52
Évfolyam : Első
Kor : 32

Hátsó kerti lugas - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 5 Icon_minitimeSzer. Aug. 05 2009, 16:46

*A lány csak bólogat. Tényleg a megfigyelőkészség és a kreativitás a két fő tulajdonság, amit a hullámok rajzolása adott. Lassan a rózsák is kész lettek, de nincs benük semmi szín, csak a tónusozással van megoldva, mégis nagyon szép lett. Lyla átteszi az egyik lábát a padon, teljesen a fiúval szembe kerül. Közben leteszi maga mögé a füzetet, és az egyik szütyőből előhúz egy kis hennát.*
-Rendben... Már van is egy elképzelésem. Nagyon jó lesz! Csak add a kezed.
*Mosolyog a lány, és agyában már kész is a kép. Teljesen fel van dobva, hogy valaki másra is rajzolhat. Persze ez rögtön felvet mégvalamit... A megfelelniakarást. Csak jól akar teljesíteni, és szeretné, ha a műve elnyerné Zach tetszését. Remélhetőleg megkapja azt a kezet, és akkorel is kezdi. A végeredmény egy sárkány lesz Zach csuklóján. *
-Na? Tetszik? Szerintem nagyon jó lett.
*Arcáról mostmár el sem tűnik a mosoly, megelégedett a saját művével. Már csak arra vár, hogy a fiúnak is tetszik-e.*
Vissza az elejére Go down
Zacharias C. Yansen
Diák - Pugnax
Zacharias C. Yansen

Jelige : ikszdé
Hozzászólások : 177
Évfolyam : Első

Hátsó kerti lugas - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 5 Icon_minitimeSzer. Aug. 05 2009, 17:08

*Zach minden fenntartás nélkül odaadja a lány csuklóját, nem kell tőle félnie, hogy esetleg nem sikerül, hisz mint látta, a lány nagyon ügyesen rajzol, még magára is, már csak az a kérdés, hogy mit fog rajzolni. Erősen figyelemmel követi, ahogy a lány rajzolgat, és végig próbálja kitalálni, még is mit akar ábrázolni. De elég hamar felismerhetővé válik a rajzban a sárkány. Most már egészen nyugodt. Halvány mosollyal szemléli most már, ahogy az ábra lassan kiteljesedik. Majd mikor visszakapja a kezét, még alaposabban szemügyre veszi*
-Ez tényleg nagyon szép lett. Muglik között gond nélkül lehetnél mondjuk tetoválóművész is akár, abból nagyon jól meg lehet élni. Bár az mondjuk nem kopik le. Tényleg, a henna meddig marad fent? Megpróbálkozhatom én is egy kisebb rajzzal? Persze nem rajtam, hanem rajtad
*Mondja kicsit bátortalan, és egy kicsit baljós mosollyal. Tudja jól, hogy nem épp egy művész, persze néha ha akar tud, még egy egyszerű ábrával talán elboldogul. És ahhoz hogy valami szép legyen, nem kell feltétlen bonyolultnak lennie.*
-És mivel a karjaidon már nem nagyon van hely, mi lenne ha ideadnád valamelyik lábikódat alkotásom vásznául. Vagy amidet rám mered bízni.
Vissza az elejére Go down
Layla Badra
Diák - Extremus
Layla Badra

nő Vízöntő Jelige : XXI. A Világ
Hozzászólások : 52
Évfolyam : Első
Kor : 32

Hátsó kerti lugas - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 5 Icon_minitimeSzer. Aug. 05 2009, 20:31

*A bókra megnyugszik, és elmosolyodik. Mostmár nem izgul, hogy netán nem tetszik a fiúnak a műve, és ez még több önbizalmat ad neki. Egészen felbátorodik és nagyonis tetszik neki az ötlet, hogy tetoválnia kéne. Persze az nem olyan egyszerű, mint amilyennek látszik. De ha egyszer viszakerül a muglik közé, minden bizonnyal meg fog próbálkozni a dologgal. Végülis a rajztudása megvan hozzá, és mások bőrére is tud alkotni.*
-Hmm... Ez nem is rossz ötlet. Ez a henna úgy egy hónapig marad meg. Eredeti arab henna, jó minőségű. Már van belőle egy csomó. Ha nem loptam, ezzzel kerestem a kenyerem. És megmaradt valamennyi. Úgy egy óra amíg megszárad, de minnél továbbb marad a bőrödön, annál szebb színe lesz. Szóval az sem baj, ha alszol benne. Csak ne egy órán belül.
*A lány bátorító mosolyt küld, miközben felteszi a bal lábát a padra. És a fiú kezébe adja a festéket.*
-Tessék, nyugodtan próbáld meg. Nem olyan nehéz.
Vissza az elejére Go down
Zacharias C. Yansen
Diák - Pugnax
Zacharias C. Yansen

Jelige : ikszdé
Hozzászólások : 177
Évfolyam : Első

Hátsó kerti lugas - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 5 Icon_minitimeSzer. Aug. 05 2009, 20:40

*Örül, hogy tetszik a lánynak az ötlete, ettől egy kicsit most boldog, de már nem tud szélesebben vigyorogni*
~Na a végén még egészen összemelegszem azzal a lánnyal, aki életemben először meglopott. Merre halad a világ~
-Na ugye, hogy nem is beszélek mindig hülyeségeket, végre volt egy jó ötletem. Amúgy lehet hogy nem nehéz, neked, aki állóhullámot rajzol, de én örülök, ha álló lapra tudok rajzolni. Na de most majd meglátjuk, legfeljebb egy hónapig magadon hordod. Úgy sem látja senki a szoknya miatt.
*Rendesen ül most már a padon, mindkét lába a földre lóg, hogy ölébe vehesse a lány lábát, ami a sok mezítlábas járkálástól kicsit piszkos, de hát nem is a talpára akar rajzolni, hanem inkább a vádlijára. Méghozzá egy kis tündérkét. Egy kicsit kellett csak gondolkodnia, mert miután a lány szemébe nézett, ez jutott először eszébe. Persze nem túl bonyolultat, arra nem lenne képes. Csak szép íves vonalakban, egy tündér körvonalai, amolyan művészien befejezetlennek tűnő módon*
-Nos, remélem azért tetszik


//fagyasztás...nők//
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Hátsó kerti lugas - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Aug. 13 2009, 12:43

Serenity még egy kicsit fáradtan de egyébként vidáman sétálgat a hátsó kerti lugas felé. Kék pánt nélküli ruháját meg-megbillenti a szél. haja két laza fonatba összefogva. Nemrég kelt fel és reggeli meg egy kis pakolás után úgy döntött elzárkózik a világtól egy kicsit hogy rendbe tegye gondolatait. ~ Hihetetlen hogy már vizsgák vannak. Hisz még csak most jöttem. Ezenkívül össze is vagyok zavarodva, mert anyu nem irt vissza a levelemre. Nem tudom mi történt velük vagy csak örül hogy megszabadult tőlem. Ez is elképzelhető. Bár az bunkósság volt, hogy Alaniat meg visszaküldte. Na mindegy itt legalább jól érzem magam. Bár....még két hét és mehetek vissza a pokolba. Apu nélkül minden sokkal rosszabb.~gondolta és észre se ette hogy közbe eleredtek a könnyei. Csak ül ott és zokog. Ennyit tehet csak, de neki most erre van szüksége.
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Hátsó kerti lugas - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Aug. 13 2009, 13:12

*Gyönyörű reggel, de még jó pár vizsga hátra van. De ha már ilyen szép az idő, akkor kint tanuljon az ember, ne odabent. Ilyen gondolatokkal indult el Kumiko is a hátsó kert felé. Fekete ujjatlan fölsője és rövid szoknyája tökéletesnek bizonyult a nyári meleghez. Kezében a gyom- és gyógynövénytan könyvével a hátsó kert felé veszi az irányt. Kibontott haját meg-meglengeti a szél.*
~Milyen szép időnk van, már csak egy kényelmesnek tűnő ped kéne... ~
*A hátsó kertbe érve, valami fura hang üti meg a fülét, mintha sírna valaki. A hang irányába indul meg, s a kugashoz érve egy zokogó alakot pillant meg egy padon ülve. Közelebb érve, már fel is ismeri Serinity-t.*
~ Jajj szegény már megint sír. Vajon mi baja lehet? Szokott egyáltalán mosolyogni?~
*Teszi fel magának a kérdést, aztán közelebb lépked, s így talán már Serinity is hallhatja, ahogy pár ág, megroppan a bakancsa talpa alatt.*
- Szia Serinity! Mi a baj?
*Nem kertell, elvégre nyilván való, hogy baj van. Az más kérdés, elmondja-e neki a signumusos lány, hogy mi történt, ő mindenesetre szeretné, ha egyszer végre úgy találkoznának, hogy mosolyog a lány.*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Hátsó kerti lugas - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Aug. 13 2009, 13:21

Az ág ropogására riadtan kapja fel a fejét attól félve hogy valaki idegen látja sírni de mikor látja hogy csak Kumiko az gyengéden elmosolyodik.
-Szia Kumiko. Csak elgondolkoztam. Apumról meg úgy az életemről meg hogy milyen lesz hazamenni. Egy szóval rossz. Ne aggódj. Leülsz?-kérdezi kedvesen.
Könnyeit letörölve fordul a lány felé-Mit tanulsz? Nekem abból nem kell vizsgázni. Hány vizsgád van még?-kérdezi kíváncsian.
Serenity sosem tartozott a magas lányok kategóriájába így gond nélkül tudja lóbálni a lábát ahogy azt tegnap is tette a szökőkútnál. Majd eszébe jut, hogy tegnap milyen jól szórakozott a papírok megmentésénél és a gondolatra csengő hangon felkacag.
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Hátsó kerti lugas - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Aug. 13 2009, 13:38

*A Serinity arcán megjelenő mosoly bíztató kezdet, s a magyarázat, bár nem egészen tiszta Kumiko számára, azért valamennyire megnyugatató.*
- Muszáj hazamenned? Tudod én úgy döntöttem itt maradok a nyári szünetre is.
*Kérdezi meg, aztán elmondja a saját programját is, evégre nem lenne rossz, ha nem egyedül ücsörögne a kastályban. A felkínált helyre közelebb megy és leül, majd megmutatja a könyvét Serintynek.*
- Hát még sok. Tudod mindenből le szeretnék vizsgázni, úgyhogy még hátra van 5. De amit eddig megcsináltam az jól sikerült.
*Meséli, mintha a vizsgázás valami eszméletlen jó dolog lenne. Kissé irigykedik Serinityre ahogy lóbálja a lábát, mivel ő ezt nem teheti meg. Bezzeg 4 évvel ezelőtt még talán Serinitynél is alacsonyabb volt. Mindegy ami elmúlt elmúlt.*
- Te hogy állsz a...
*Kezdene bele a kérdésbe, d Serinity kacagása félbeszakítja.* ~Most meg mi ilyen vicces? Fura egy lány. ~
- Min mulatsz ilyen jól?
*Kérdezi meg végül ő is mosolyogva, mert bár nem tud kiigazódni a lány hangulatingadozásain, jó mosolyogni látni, nevetni hallani. Aztán persze, nem bírja ki, és befejezi az előző kérdését is.*
- Szóval te hogy állsz a vizsgákkal?
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Hátsó kerti lugas - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Aug. 13 2009, 13:46

-Jó lehet itt maradni de nem tudom. Igazából az ikertestvérem miatt mennék haza csak, ha hazamennék mert hogy ő nem ide jár és nem is akar átiratkozni, de meggondolandó. Lehet hogy itt maradok veled.- Szeme komolyan csillog
- Hát nekem már csak három van hátra mert eddig csak az SVK tettem le sikeresen de nem tudom hogy fog sikerülni a többi. - vakarja meg zavartan a buksiját.- Az nagyon gáz ha még csak egy vizsgát tettem le??- kérdezi félénken.
~Hát Serenity lányom belehúzhatnál. Nem fogsz átmenni ha így állsz neki!~
-Tudod tegnap megismerkedtem egy sráccal és tök jól elszórakoztunk a szökőkútnál.És az emlékre kacagtam fel.- magyarázza. Majd kedvesen rámosolyog Kumikora.
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Hátsó kerti lugas - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Aug. 13 2009, 13:58

- Nekem is hiányzik az öcsém, és sokat gondolkodtam, de azt hiszem jobb ha maradok. Persze te tudod.
*Válaszolja kedvesen, elvégre ő örülne a társaásgnak, de nem kényszeríthet senkit sem. Az ikertestvérről eddig nem tudott, de mostmár emlékezni fog rá mindig.*
- Szerintem egyáltalán nem gond. Én is csak két tárgyból vizsgáztam, bár az jó lenne, ha már csak 3 lenne hátra....
*Egy kis irigység bújik meg a hangjában, dehát csak magát olkolhatja elvégre ő volt az, aki mindenből jelentkezett vizsgára, annak ellenére, hogy elég lett volna 5 tárgyból. De neki, minden kellett, akkor most viselje a következményeit.*
- Egyébként biztos menni fog. Mondjuk tantárgy függő is, de például az átváltoztatástan az nagyon könnyű volt. Szóval szerintem ne aggódj.
*Monjda még bíztatásul, aztán várja a magyarázatot a hangulat változásra.*
~Egy fiú? Hmm... Itt már mindenkinek van fiúja? Velem van a baj, vagy ők kapkodnak nagyon? ~
*Gondolja kissé keserűen, elvégre ő is ismer fiúkat, de nem emlékszik, hogy ilyen jól elszórakozott volna bárkivel is. Legalábbis neki úgy tűnik Serinity jól érezte magát a tegnapi sráccal. Bár ha jobban belegondol, ő is szokatlanul jól szokta magát érezni valakivel...*
- És ki az a fiú? persze csak ha nem titok... És mit csináltatok?
*Kérdezi meg kíváncsian.*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Hátsó kerti lugas - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Aug. 13 2009, 14:15

Megütközve néz rá-Tényleg érdekel? Pedig többnyire az én szavamat meg se hallják. De jó!!!-lelkendezik, majd belekezd -Na szóval a srácot Konidik Longinnak hívják és tök rendes srác de nem hiszem hogy barátságnál több lehet de ki tudja.-majd hirtelen elkomorodik-Igazából emlékszel mikor az erdőben valami Michael-ről hablatyoltam? Na ő volt életem nagy szerelme. 4éveig voltunk együtt aztán egyik nap azt mondta hogy nem tud együtt lenni olyan lánnyal aki nem képes kimutatni az érzelmeit. Akkor apám már másfél éve halott volt. Előtte egy életvidám lány voltam aki mindig mosolygott. Ma meg már alig mosolygok.-mosolyodik el keserűen- Ezért volt jó a tegnapi nap meg ezért szeretek veled beszélgetni mert mindig elfelejtem a gondjaim. Tudod igazándiből engem csak apám látott sírni de ő is csak nagyon ritkán és akkor mindig megvigasztalt.-gyűlnek könnyek a szemébe de egy laza mozdulattal kitörli és folytatja- Anyám sosem szeretett igazán. Mindig Lyra volt a mindene. Ő az ikrem. Imádom de valahogy mindig féltékeny voltam rá. Az öcsém és a nővérem utálnak mert azt mondják miattam halt meg apu. Mert a szülinapomra akart hazajönni és akkor történt a baleset. Igazából tényleg én vagyok a hibás. És tudod emiatt nem tudtam újra olyan lenni mint amilyennek Mike szeretett. Az a legszörnyűbb az egészbe hogy igaza van és én tenni se tudok ellene semmit.-fakad ki hirtelen.-Jaj ne haragudj nem akartam rádzúditani, csak ezt még soha nem mondtam el senkinek...És te hogy állsz pasik terén ha szabad ilyet kérdeznem.
Feltérdepel a padra és kíváncsian fordul Kumiko felé.
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Hátsó kerti lugas - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Aug. 13 2009, 14:28

*Tágra nyílt szemekkel hallgatja Serinity-t, meglepő, hogy valaki ilyen könnyedén és gyorsan kitárulkozik előtte. Ő még senkinek sem beszélt arról, hogy mennyire jó vagy rossz a kapcsolata a szüleivel, de azért persze jól esik neki ez a hirtelen jött bizalom. És bár tudja, hogy semmi köze hozzá, nem bírja megállni, hogy közbe ne kotyogjon.*
- Ácsi, ha ikrek vagytok, nem csak neked volt aznap szülinapod! És a balesetet sem te csináltad, szóval nincs igazuk! Nem hibáztathatod magad ilyesmiért. Hidd el, ha ez egy átlagos nap lett volna, akkor is lett volna baleset.... Szerintem legalábbis. Szóval, ne hibáztasd magad. Ami pedig a barátodat illeti ... ~4 évig együtt?? Te jó ég, hány éves volt amikor összejöttek? ~ ... szerintem neki melletted kellett volna maradnia, és segítenie, hogy visszatérjen a vidámságod. Egyébként örülök, hogy elmondtad. Longin rendes srác...
*Fejezi be és rákacsint, elvégre tényleg szimpatikus volt neki is a pugnaxos, bár ő nem vágyna barátságon kívül másra vele...
A következő kérdés? Hát az már sokkoló...*
- Háát én... én sehogy... Tudod a tanulás, meg a prefektusi teednők... nem is lenne rá időm...meg aztán... nem is nagyon van rájuk szükségem...
*Zavartan hajtja le a fejét miközben beszél, elvégre itt ez a lány mellette, biztos tapasztalt, meg minden, ő meg még a kezét se fogta soha senkinek, ha a bemutatkozó kézfogásokat, nem számítjuk...*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Hátsó kerti lugas - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Aug. 13 2009, 14:38

-Hééé-simogatja meg gyengéden a hátát.-nincs abban semmi rossz. Eleinte mi is csak érdekből voltunk együtt. Meg különben is. Majd idővel biztos megtalálod azt aki úgy szeret ahogy vagy és még meg is érdemel. Ne aggódj. Az ikres részben igazad van, de Lyrát mindenki imádja. Ha találkoznál vele azt is elfelejtenéd én ki vagyok annyira levenne a lábadról. De ez van már megszoktam.- most
ő hajtja le a fejét majd felpillantva kezeit tördelve kérdezi meg-Te Kumiko, figyelj, tudsz lovagolni. Mert ha igen esetleg nem tanítanál meg engem is?
Mindig is meg akartam tanulni de sosem volt rá lehetőségem.-már megint lehajtja a fejét.~Soha senkinek nem nyíltam még meg ennyire. De Kumiko mellett biztonságban érzem magam és tudom hogy megbízhatok benne. Látod apu~néz fel az égre ~találtam egy barátot~
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Hátsó kerti lugas - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Aug. 13 2009, 15:05

*Kicsit talán félre érti a másik a reakcióját, de nem baj. Elvégre segíteni akar. Az már kicsit zavarja, hogy hozzá is ért valaki, de igyekszik nem kimutatni, talán csak a hirtelen kis rezzenésből érezni, hogy nem ehhez van szokva.*
- Te hülye vagy. Már mért feledkeznék meg rólad, azért mert ott a tesód? Te vagy a barátnőm és nem ő.
*Mondja, miközben oldalba böki Serinityt elvégre, ha már ilyen bizalmasan beszélgetnek, bele fér egy kis csintalanság.*
- Lovagolni? Hát eddig csak egyszer lovagoltam... Pont itt a kastélyban.. szóval nem igazán, de elmehetünk az istálóba megnézni a lovakat.
*Ajánlja fel kedvesen, mert Serinity megint kicsit elszontyolodott. Pedig ha tudná, hogy Kumikoéknál is Kumiko öccse a kedvenc, s hogy a fekete hajú lánynak, soha nem volt egy barátja sem mielőtt idejött, talán meglepődne. De nem véletlen, hogy nem akar hazamenni a feketeség.*
- Szóval, megnézzük a lovakat?
*Kérdezi s ha a válasz igen, akkor fel is pattan, hogy az istáló felé menjenek.*
Vissza az elejére Go down
Serenity Crusade
Prefektus - Pilluamuleto
Serenity Crusade

nő Skorpió Jelige : plüssnyuszíí alias Noel Wyard fogadott hugicája
Hozzászólások : 649
Évfolyam : Második
Kor : 31

Hátsó kerti lugas - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Aug. 13 2009, 15:25

-Ba..barát...barátnő? Nekem még soha nem volt igazi barátnőm-hajtja le a fejét de nem szomorúságól- mindig csak a pénzem és a népszerűségem miatt voltak vele. Ne értsd félre nem akarok nagyképűsködni, csak hát mivel apu gazdag ezért mindig is népszerű voltam. Bár utáltam az lenni mert mindig Lyrával hasonlítottak össze és ha ő nem barátkozott az adott személlyel akkor jöttem én. Úgynevezett pótlék voltam.-mosolyodik el megint keserűen.
Majd a legvidámabb mosolyát veszi elő. A lány ezt a mosolyát még úgyse látta.-Tényleg eljönnél velem? Akkor induljunk-ugrik fel majd vissza is ül.-De szoknyában vagyok. Inkább menjünk valahova máshova. Az összes nadrágom koszos. Ne menjünk inkább a szökőkúthoz??-Kérdezi reménykedve.
Vissza az elejére Go down
Vendég



Hátsó kerti lugas - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 5 Icon_minitimeVas. Aug. 16 2009, 17:19

- Kumiko -

*Rosina egyedül sétál a lugasban, és bár szeret egyedül lenni, ez alkalommal mégsem hozott magával sem könyvet, sem bármi mást amivel lefoglalhatná magát. Inkább reménykedik, hogy valakivel találkozik. Ruhaként egy egyszerű fehér polót, és egy farmer rövidnadrágot visel, lábán saruval. Sötét haját kiengedve hagyta, bár ezt már bánja a napsütés miatt.
Körbenéz, aztán sóhajtva veszi tudomásul, hogy ennél jobban már nem is lehetne egyedül. Leül hát az egyik közeli padra, lábát keresztbe teszi, és elgondolkodva bámulja a földet.*
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Hátsó kerti lugas - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 5 Icon_minitimeVas. Aug. 16 2009, 17:32

*Kumiko a bevásárló körútjáról elégedetten tért vissza, és még a Melindával aló találkozáson is túl tette magát.... A kastélyba visszaérve úgy döntött nem árt kipróbálni az új szerzeményét: egy pár fekete balerina cipőt. Természetesen nem igazi balett cipőkről van szó, hanem a ma divatos, lapos, kerek orrú, belebújós cipőkről.
Tehát, ezeket kibontva és a lábára húzva idul el a parkba, csakhogy tesztelje, nem töri-e fel a lábát. Fura, hogy nem a megszokott bakancsában van. Sokkal könnyedebbek a lábai, ezért szinte légiesnek hat most minden mozdulata. Az új érzés hatására, még egy-két tánclépést is megenged magának.
Észre sem veszi, hogy a lugas felé veszi az irányt, de amikor megforul egy alakot pillant meg egy padon. Egy olyan alakot, akit még nem látott korábban. Épp ezért veszi célba, bár ez tőle igen szokatlan, de egészen biztosan, csak a cipellők tehetnek róla.
Elsőre talán ijesztőnek tűnhet a nyári napsütés ellenére is hófehér bőre, s mellé s sok-sok fekete: haj, rövidujjú poló, miniszoknya, harisnya, cipő és még az órája is fekete. A nyakláncai is fekete anyagra vannak fűzve, mintha nem is ismerne más színt...*
- Szija! Kumiko Midorikawa vagyok az extremus egyik prefektusa. És te?
*Nem nyújtja a kezét a bemutatkozáshoz, inkább csak biccent, még mindig nem szereti, ha hozzáérnek.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Hátsó kerti lugas - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 5 Icon_minitimeVas. Aug. 16 2009, 17:40

*Annyira belemerül a gondolataiba, hogy észre sem veszi a lányt egészen addig, míg az be nem mutatkozik. Akkor aztán lassan felemeli fejét, hogy közben meg tudja nézni magának a jövevényt. A fekete ruhákra nem figyel fel, sokkal inkább a hófehér bőrre, de jólnevelt lányként ezt persze nem említi meg.*
- A nevem Rosina Tessa Lower - *Hangja amolyan közömbös; se nem ellenszenves, se nem barátságos. A prefektus szóra, ha Kumiko nagyon figyel, láthatja megcsillani Rosina szemében az elismerést, de csak egy pillanatra, aztán a sötét szemek újra közömbössé válnak.*
- Leülsz? - *kérdezi Rosina, és arébb húzódik a padon, mutatva, van itt elég hely.*
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Hátsó kerti lugas - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 5 Icon_minitimeVas. Aug. 16 2009, 17:50

*Nem különösebben szokta érdekelni hogyan reagálnak a bemutatkozására, nála ez már megszokott, de azért észre vesz valami villanást a másik lány szemében. Azt mondjuk nem tudná megmondani, hogy ez pontosan mit jelentett, ahhoz túl rövid volt a jelenség. A bemutatkozásra csak bólint, majd leül a felkínált helyre.*
- És melyik karon tanulsz? Mert az biztos, hogy nem az extremusban.
*Fordul Rosina felé, habár az sem biztos, hogy a lány ezt a nevet részesíti előnyben és ez a gondolat újabb kérdést vet fel.*
- Rosina vagy Tessa? Esetleg valami teljesen más?
*Egészen érdeklődőnek tűnhet, pedig csak a szokásos "mindent tudni akarok" érzés beszél belőle. Nem mintha olyan nagy tudás, vagy fontos lenne, hogy melyik nevét használja a lány, egyszerűen csak rossz megszokás, hogy neki mindent tudnia kell. Egyébként fontos, a lány neve, csak nem tudományos szempontól. Inkább barátkozási szempontból...Nem szólíthatja, akárhogy, elvégre nem akarja megbántani a másikat.*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Hátsó kerti lugas - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 5 Icon_minitimeVas. Aug. 16 2009, 17:59

- Pilluamuletos vagyok - *Feleli árnyalatnyi büszkeséggel a hangjában, és most már kifejezetten jókedvű. Fekete szemei ilyenkor nagyra nyitódnak, szája széle, ha csak egy ici-picit is, de felfelé görbül.
- Rosina, vagy Rosie. A középső nevemet nem szeretem. - *Teszi hozzá apró mosollyal, aztán kiváncsian kérdezi:* - És téged Kumiko-nak szólítsalak?


//Bocs a rövid hsz-hez, de lassú az agyam a melegtőlXD //
Vissza az elejére Go down
Midorikawa Kumiko
Prefektus - Extremus
Midorikawa Kumiko

nő Halak Jelige : Mérgezett Fekete-Fehér
Hozzászólások : 2161
Tantárgy(ak) : Átváltoztatástan tanársegéd
Évfolyam : Második
Kor : 32

Hátsó kerti lugas - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 5 Icon_minitimeVas. Aug. 16 2009, 18:16

//turbózd fel az agyad: ventilátorral xD//

*Pillu. Evvel a karral kapcsolatban vegyes érzései vannak. Egyfelől ott van Kriszty, aki talán a legjobb barátnője, másrészt Melinda... Akiről jobb nem beszélni. Éppen ezért azonban nem von le semmilyen mélyreható következtetést, csupán elraktározza az információt. Láthatóan a másik büszke arra, hogy az unikornisos kar tagja, bár Kumiko számára ez is lényegtelen. Mindenki tudja, hogy az extremus a legjobb... De erről nem fog vitatkozni.*
- Rosina vagy Rosie. Rendben. *Mondja mosolyogva, bár szinte biztos benne, hogy Rosina-nak fogja hívni a pillus lányt. *
- Igen Kumiko. *Bólint, és reméli, hogy Rosina-nak nem fognak olyan őrült becézések eszébe jutni mint pl. a Kumi. Attól herótja van, és ezt már ki is fejtette, de ettől függetlenül vannak, akik így havják, bár azok még meg fogják kapni a magukét...*
- És mi szél hozott a lugasba? *nem éppen egy értelmes kérdés, de mi mást kérdezhetne? Nem tűnik a másik lány túl beszédesnek...*
Vissza az elejére Go down
Vendég



Hátsó kerti lugas - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 5 Icon_minitimeVas. Aug. 16 2009, 18:24

*Bólint, aztán tekintete a környező növényekre siklik. Mikor Kumiko megszólal, Rosina újra ránéz*
- Hát nem is tudom. Meleg van, ilyenkor jobban szeretek a szabadban lenni. Másrészt pedig a vizsgák kikészítik az agyamat, jó nyugodt környezetben lenni. Még szerencse, hogy nem kell sok tantárgyból vizsgáznom * a mondat végére már leplezetlenül vigyorog* És te? Vizsgázol? Vagy talán már be is fejezed?
*Nem bőbeszédű, az igaz, de ha ismerőssel találkozik, akkor sokkal közvetlenebb ám ő, mint az idegenekkel.*


//Van ventillátor, de így is xD//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Hátsó kerti lugas - Page 5 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kerti lugas   Hátsó kerti lugas - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Hátsó kerti lugas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tornerans Mágusképző Szakiskola :: A kastély parkja :: Hátsó kert-


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés